„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bozkov

Nové produkty Bozkov

Dlažby a obrubníky Bozkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bozkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bozkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bozkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bozkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bozkov, Levná dlažba Bozkov, Dlažba Bozkov, Zámkové dlažby Bozkov, Zámkové dlažba Bozkov, Betonové dlažby Bozkov, Betonová dlažba Bozkov, Zdící prvky Bozkov, Dlažby II jakosti Bozkov, Dlažba II jakosti Bozkov, Plošné dlažby Bozkov, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Praha 16 Praha 13 Praha-Řeporyje Praha-Dolní Počernice Praha 9 Hradec Králové Praha-Dubeč Praha-Kunratice Praha 15 Praha 3 Praha 2 Chomutov Praha 21 Hodonín Praha-Kolovraty Beroun Praha-Křeslice Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Břeclav Náchod Nymburk Mělník Bruntál Praha-Lysolaje Praha 7 Praha-Klánovice Žďár nad Sázavou Jihlava Šumperk Plzeň-sever Praha-Ďáblice Trutnov Praha 19 Nový Jičín České Budějovice Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Praha-Běchovice Pelhřimov Děčín Praha 8 Praha-Suchdol Příbram Jindřichův Hradec Karviná Uherské Hradiště Praha 4 Tábor Praha 18 Chrudim Most Teplice Praha-Benice Praha-Lipence Klatovy Praha 1 Vyškov Praha-Březiněves Benešov Litoměřice Havlíčkův Brod Svitavy Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Prostějov Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Louny Český Krumlov Jičín Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Strakonice Ostrava-město Ústí nad Labem Znojmo Plzeň-město Semily Praha-Zličín Praha-západ Pardubice Praha-Újezd Praha 11 Brno-město Praha 17 Tachov Praha 20 Vsetín Česká Lípa Praha-Nedvězí Praha 22 Třebíč Přerov Prachatice Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bozkov

Levná dlažba Bozkov

Dlažba Bozkov

Zámkové dlažby Bozkov

Zámkové betonové dlažby Bozkov

Zámková dlažba Bozkov

Betonové dlažby Bozkov

Betonová dlažba Bozkov

Zdící prvky Bozkov

Dlažby II jakosti Bozkov

Dlažba II jakosti Bozkov

Plošné dlažby Bozkov