„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bozkov

Nové produkty Bozkov

Dlažby a obrubníky Bozkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bozkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bozkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bozkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bozkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bozkov, Levná dlažba Bozkov, Dlažba Bozkov, Zámkové dlažby Bozkov, Zámkové dlažba Bozkov, Betonové dlažby Bozkov, Betonová dlažba Bozkov, Zdící prvky Bozkov, Dlažby II jakosti Bozkov, Dlažba II jakosti Bozkov, Plošné dlažby Bozkov, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Teplice Praha-Čakovice Praha 8 Praha 18 Kutná Hora Strakonice Mělník Praha 7 Náchod Rokycany Kladno Česká Lípa Třebíč Praha 4 Praha-Kolovraty Kroměříž Semily Prachatice Benešov Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Hradec Králové Praha-Koloděje Praha 15 Uherské Hradiště Praha-Běchovice Praha-Královice Plzeň-jih Praha-východ Jeseník Praha-Klánovice Blansko Opava Vyškov Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice Rakovník Praha-Kunratice Plzeň-město Prostějov Praha 3 Most Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Kolín Louny Jindřichův Hradec Klatovy Zlín Karviná Praha-Benice Znojmo Český Krumlov Pardubice Praha-Březiněves Praha 22 Beroun Praha 13 Praha 1 Praha 6 Žďár nad Sázavou Hodonín Břeclav Brno-město Praha-Nedvězí Jihlava Olomouc Písek Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Trutnov Brno-venkov Praha-Křeslice Litoměřice Praha-Lipence Příbram Praha 20 Praha-Suchdol Šumperk Tábor Praha-Troja Praha 21 Praha 16 Praha-Vinoř České Budějovice Praha-Řeporyje Praha-západ Svitavy Domažlice Praha-Libuš Praha 10 Ostrava-město Děčín Praha-Šeberov Praha 14 Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bozkov

Levná dlažba Bozkov

Dlažba Bozkov

Zámkové dlažby Bozkov

Zámkové betonové dlažby Bozkov

Zámková dlažba Bozkov

Betonové dlažby Bozkov

Betonová dlažba Bozkov

Zdící prvky Bozkov

Dlažby II jakosti Bozkov

Dlažba II jakosti Bozkov

Plošné dlažby Bozkov