„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bozkov

Nové produkty Bozkov

Dlažby a obrubníky Bozkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bozkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bozkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bozkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bozkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bozkov, Levná dlažba Bozkov, Dlažba Bozkov, Zámkové dlažby Bozkov, Zámkové dlažba Bozkov, Betonové dlažby Bozkov, Betonová dlažba Bozkov, Zdící prvky Bozkov, Dlažby II jakosti Bozkov, Dlažba II jakosti Bozkov, Plošné dlažby Bozkov, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever České Budějovice Vsetín Jičín Domažlice Pardubice Louny Písek Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Liberec Opava Tábor Teplice Nový Jičín Ústí nad Labem Přerov Praha 4 Havlíčkův Brod Praha 17 Olomouc Praha-Suchdol Praha 15 Bruntál Zlín Praha 20 Semily Prachatice Kladno Praha-Libuš Praha-Vinoř Praha-Satalice Český Krumlov Trutnov Praha-Královice Praha-Lysolaje Brno-venkov Praha-Kolovraty Chomutov Sokolov Tachov Praha 22 Praha-Petrovice Praha-západ Ostrava-město Plzeň-jih Praha 21 Karlovy Vary Hradec Králové Praha-Velká Chuchle Prostějov Praha-Šeberov Praha-Benice Praha-Dubeč Kutná Hora Jindřichův Hradec Kolín Praha-Běchovice Praha-Řeporyje Praha-Dolní Počernice Litoměřice Praha-Křeslice Praha 2 Jihlava Rakovník Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Rokycany Praha-Štěrboholy Hlavní město Praha Třebíč Frýdek-Místek Klatovy Most Praha 11 Náchod Praha-Březiněves Praha 14 Praha 3 Praha 9 Brno-město Příbram Praha-Klánovice Jeseník Praha 13 Praha 5 Kroměříž Hodonín Plzeň-město Praha-Nedvězí Břeclav Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Praha 10 Blansko Benešov Praha-Troja Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bozkov

Levná dlažba Bozkov

Dlažba Bozkov

Zámkové dlažby Bozkov

Zámkové betonové dlažby Bozkov

Zámková dlažba Bozkov

Betonové dlažby Bozkov

Betonová dlažba Bozkov

Zdící prvky Bozkov

Dlažby II jakosti Bozkov

Dlažba II jakosti Bozkov

Plošné dlažby Bozkov