„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bozkov

Nové produkty Bozkov

Dlažby a obrubníky Bozkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bozkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bozkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bozkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bozkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bozkov, Levná dlažba Bozkov, Dlažba Bozkov, Zámkové dlažby Bozkov, Zámkové dlažba Bozkov, Betonové dlažby Bozkov, Betonová dlažba Bozkov, Zdící prvky Bozkov, Dlažby II jakosti Bozkov, Dlažba II jakosti Bozkov, Plošné dlažby Bozkov, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Praha-Kunratice Praha-Újezd Břeclav Jeseník Frýdek-Místek Praha-Libuš Praha-Řeporyje Bruntál Nový Jičín Plzeň-město Jindřichův Hradec Kladno Mladá Boleslav Rokycany Uherské Hradiště Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Praha 5 Praha-Zbraslav Třebíč Kutná Hora Strakonice Ústí nad Labem Tábor Český Krumlov Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Praha-Suchdol Brno-venkov Praha 6 Praha-Troja Praha-Lysolaje Nymburk Praha 12 Praha-Benice Svitavy Jihlava Znojmo Praha-Satalice Plzeň-jih Praha-Běchovice Praha 16 Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Šumperk Praha-Nedvězí Karviná Sokolov Praha 18 Praha-Lipence Vyškov Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Praha-Koloděje Klatovy Praha 9 Pardubice Kroměříž Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Hlavní město Praha Tachov Plzeň-sever Cheb Vsetín Karlovy Vary Praha-Šeberov Opava Přerov Beroun Příbram Praha-Březiněves Praha 4 Praha 2 Praha 22 Praha-západ Praha 11 Hradec Králové Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Jablonec nad Nisou Praha 21 Blansko Praha-Vinoř Louny Praha 17 Praha-Křeslice Trutnov Prachatice Teplice Praha-Lochkov Mělník Praha-Přední Kopanina Rakovník Praha 7 Litoměřice Praha 13 Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bozkov

Levná dlažba Bozkov

Dlažba Bozkov

Zámkové dlažby Bozkov

Zámkové betonové dlažby Bozkov

Zámková dlažba Bozkov

Betonové dlažby Bozkov

Betonová dlažba Bozkov

Zdící prvky Bozkov

Dlažby II jakosti Bozkov

Dlažba II jakosti Bozkov

Plošné dlažby Bozkov