„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bozkov

Nové produkty Bozkov

Dlažby a obrubníky Bozkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bozkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bozkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bozkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bozkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bozkov, Levná dlažba Bozkov, Dlažba Bozkov, Zámkové dlažby Bozkov, Zámkové dlažba Bozkov, Betonové dlažby Bozkov, Betonová dlažba Bozkov, Zdící prvky Bozkov, Dlažby II jakosti Bozkov, Dlažba II jakosti Bozkov, Plošné dlažby Bozkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Praha 5 Karlovy Vary Havlíčkův Brod Náchod Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Nymburk Praha-Klánovice Benešov Jindřichův Hradec Teplice Hodonín Praha-Kolovraty Praha 11 Chomutov Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Pardubice Vsetín Blansko Praha 22 Svitavy Zlín Ústí nad Labem Hlavní město Praha Praha-Nedvězí České Budějovice Praha-Běchovice Praha-Dubeč Praha 15 Nový Jičín Litoměřice Praha 18 Praha-Dolní Chabry Trutnov Kutná Hora Praha-Nebušice Prostějov Praha 16 Jičín Tachov Praha-Újezd Jihlava Brno-venkov Praha-Lochkov Semily Plzeň-město Olomouc Praha 2 Přerov Praha 12 Tábor Praha-Libuš Klatovy Ostrava-město Praha-Královice Kroměříž Praha-Čakovice Praha-Kunratice Brno-město Praha-Lipence Praha 8 Frýdek-Místek Rakovník Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Plzeň-sever Příbram Praha-Satalice Praha-východ Most Praha 14 Praha-Troja Praha 21 Praha-Přední Kopanina Praha 19 Liberec Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Český Krumlov Vyškov Břeclav Sokolov Praha 4 Praha-Benice Česká Lípa Beroun Praha 9 Praha-západ Mělník Děčín Chrudim Kolín Praha-Velká Chuchle Písek Ústí nad Orlicí Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bozkov

Levná dlažba Bozkov

Dlažba Bozkov

Zámkové dlažby Bozkov

Zámkové betonové dlažby Bozkov

Zámková dlažba Bozkov

Betonové dlažby Bozkov

Betonová dlažba Bozkov

Zdící prvky Bozkov

Dlažby II jakosti Bozkov

Dlažba II jakosti Bozkov

Plošné dlažby Bozkov