„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bozkov

Nové produkty Bozkov

Dlažby a obrubníky Bozkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bozkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bozkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bozkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bozkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bozkov, Levná dlažba Bozkov, Dlažba Bozkov, Zámkové dlažby Bozkov, Zámkové dlažba Bozkov, Betonové dlažby Bozkov, Betonová dlažba Bozkov, Zdící prvky Bozkov, Dlažby II jakosti Bozkov, Dlažba II jakosti Bozkov, Plošné dlažby Bozkov, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Praha 22 Příbram Praha-Suchdol Praha 14 Rokycany Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Písek Třebíč Praha-Újezd Praha-Běchovice Praha 11 Český Krumlov Praha 7 Náchod Praha 12 Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Praha 3 Břeclav Bruntál Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Praha 8 Karlovy Vary Praha-Zbraslav Praha 18 Praha-Nebušice Most Praha-Křeslice Hradec Králové Havlíčkův Brod Tachov Praha-Kolovraty Praha-Libuš Chomutov Karviná Žďár nad Sázavou Jičín Praha-Šeberov Praha 13 Praha-Petrovice Kladno Sokolov Strakonice Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Svitavy Praha-Štěrboholy Praha 15 Prachatice Ústí nad Labem Praha-Satalice Olomouc Nymburk Praha 20 Praha-Královice Jeseník Opava Praha 2 Šumperk Ostrava-město Semily Kutná Hora Blansko Nový Jičín Kolín Přerov Praha 9 Praha-Klánovice Praha-Březiněves Zlín Mělník Liberec Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Rakovník Praha 19 Cheb Praha-Slivenec Jihlava Vsetín Brno-venkov Frýdek-Místek Praha 21 Praha-Zličín Praha-západ Brno-město Pardubice Litoměřice Jindřichův Hradec Praha 4 Plzeň-město Hodonín Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bozkov

Levná dlažba Bozkov

Dlažba Bozkov

Zámkové dlažby Bozkov

Zámkové betonové dlažby Bozkov

Zámková dlažba Bozkov

Betonové dlažby Bozkov

Betonová dlažba Bozkov

Zdící prvky Bozkov

Dlažby II jakosti Bozkov

Dlažba II jakosti Bozkov

Plošné dlažby Bozkov