„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bozkov

Nové produkty Bozkov

Dlažby a obrubníky Bozkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bozkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bozkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bozkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bozkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bozkov, Levná dlažba Bozkov, Dlažba Bozkov, Zámkové dlažby Bozkov, Zámkové dlažba Bozkov, Betonové dlažby Bozkov, Betonová dlažba Bozkov, Zdící prvky Bozkov, Dlažby II jakosti Bozkov, Dlažba II jakosti Bozkov, Plošné dlažby Bozkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Praha-Přední Kopanina Břeclav Strakonice Praha-Šeberov Nový Jičín Rakovník Litoměřice Beroun Olomouc Jeseník Praha 11 Praha 17 Chomutov Vyškov Most Děčín Kroměříž Praha 10 Praha 3 Praha 12 Praha 7 Benešov Bruntál Cheb Plzeň-jih Opava Praha 8 Znojmo Přerov Náchod Uherské Hradiště Mladá Boleslav Praha-Královice Praha-Kolovraty Mělník Písek Praha-Suchdol Praha-Újezd Plzeň-sever Prostějov Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Teplice Ústí nad Labem Kutná Hora Jablonec nad Nisou Praha 13 Praha-Březiněves Kolín Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Brno-venkov Havlíčkův Brod Prachatice Praha-Křeslice Karviná Hradec Králové Praha 21 Praha-Kunratice Semily Žďár nad Sázavou Hodonín Šumperk Český Krumlov Ostrava-město Plzeň-město Praha 9 Vsetín Praha 5 Jihlava Praha-Lipence Praha 2 Praha 15 Kladno Praha-Vinoř Hlavní město Praha Praha 6 Praha-Zličín Praha 14 Praha-Lochkov Praha 19 Tábor Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Svitavy Praha-Petrovice Brno-město Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Louny Pardubice Sokolov Praha-východ Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bozkov

Levná dlažba Bozkov

Dlažba Bozkov

Zámkové dlažby Bozkov

Zámkové betonové dlažby Bozkov

Zámková dlažba Bozkov

Betonové dlažby Bozkov

Betonová dlažba Bozkov

Zdící prvky Bozkov

Dlažby II jakosti Bozkov

Dlažba II jakosti Bozkov

Plošné dlažby Bozkov