„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bozkov

Nové produkty Bozkov

Dlažby a obrubníky Bozkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bozkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bozkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bozkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bozkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bozkov, Levná dlažba Bozkov, Dlažba Bozkov, Zámkové dlažby Bozkov, Zámkové dlažba Bozkov, Betonové dlažby Bozkov, Betonová dlažba Bozkov, Zdící prvky Bozkov, Dlažby II jakosti Bozkov, Dlažba II jakosti Bozkov, Plošné dlažby Bozkov, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Litoměřice Benešov Kutná Hora Praha-Březiněves Teplice Jeseník Praha-Nebušice Praha-Dubeč Opava Louny Praha-Koloděje Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Hodonín Domažlice Příbram Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Cheb Pardubice Pelhřimov Praha-Šeberov Česká Lípa Brno-venkov Praha-Královice Český Krumlov Nymburk Praha 14 Praha-Štěrboholy Břeclav Trutnov Praha-Lipence Tábor Praha-Libuš Praha-východ Rokycany Zlín Blansko Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Olomouc Praha-Satalice Šumperk Děčín Vsetín Ústí nad Orlicí Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Praha 17 Praha 3 Praha-Kunratice Praha-Čakovice Praha-Řeporyje Praha 4 Praha 10 Klatovy Praha-západ Brno-město Praha 9 Plzeň-město Znojmo Praha 1 Karlovy Vary Praha-Kolovraty Prostějov Praha 15 Svitavy Praha 20 Praha-Slivenec Praha-Újezd Beroun Praha-Suchdol Praha 6 Praha-Petrovice Jihlava Praha-Dolní Počernice Praha 12 Praha 19 Praha 13 Praha-Křeslice Chrudim Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Liberec Praha-Přední Kopanina Strakonice Frýdek-Místek Chomutov Jičín Praha 2 Praha-Klánovice České Budějovice Náchod Praha 21 Písek Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bozkov

Levná dlažba Bozkov

Dlažba Bozkov

Zámkové dlažby Bozkov

Zámkové betonové dlažby Bozkov

Zámková dlažba Bozkov

Betonové dlažby Bozkov

Betonová dlažba Bozkov

Zdící prvky Bozkov

Dlažby II jakosti Bozkov

Dlažba II jakosti Bozkov

Plošné dlažby Bozkov