„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bozkov

Nové produkty Bozkov

Dlažby a obrubníky Bozkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bozkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bozkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bozkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bozkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bozkov, Levná dlažba Bozkov, Dlažba Bozkov, Zámkové dlažby Bozkov, Zámkové dlažba Bozkov, Betonové dlažby Bozkov, Betonová dlažba Bozkov, Zdící prvky Bozkov, Dlažby II jakosti Bozkov, Dlažba II jakosti Bozkov, Plošné dlažby Bozkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Vsetín Praha-Čakovice Praha-Slivenec Hlavní město Praha Cheb Praha-Zbraslav Praha 20 Praha-Kunratice Praha-Dubeč Nymburk Rokycany Opava Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Jeseník Ústí nad Labem Ostrava-město Praha 18 Svitavy Praha-Ďáblice Praha-Nedvězí Znojmo Chomutov Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Klatovy Pardubice Praha 2 Příbram Přerov Sokolov Třebíč Domažlice Praha-Lipence Praha 10 Břeclav Praha 6 Zlín Praha-Běchovice Praha 15 Praha 19 Blansko Plzeň-město Náchod Prostějov Písek Praha 12 Praha 1 Most Praha-Vinoř Praha 4 Praha 8 České Budějovice Benešov Rakovník Praha 17 Český Krumlov Louny Beroun Uherské Hradiště Praha-Dolní Měcholupy Vyškov Praha 5 Praha 9 Žďár nad Sázavou Praha-Královice Praha-Křeslice Šumperk Chrudim Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Prachatice Strakonice Praha 21 Praha-Koloděje Kroměříž Brno-město Hodonín Kladno Praha 16 Praha-Libuš Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Brno-venkov Praha-Dolní Počernice Mělník Olomouc Karlovy Vary Bruntál Jihlava Tábor Praha-Šeberov Praha-západ Semily Rychnov nad Kněžnou Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bozkov

Levná dlažba Bozkov

Dlažba Bozkov

Zámkové dlažby Bozkov

Zámkové betonové dlažby Bozkov

Zámková dlažba Bozkov

Betonové dlažby Bozkov

Betonová dlažba Bozkov

Zdící prvky Bozkov

Dlažby II jakosti Bozkov

Dlažba II jakosti Bozkov

Plošné dlažby Bozkov