„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boudy

Nové produkty Boudy

Dlažby a obrubníky Boudy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boudy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boudy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boudy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boudy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boudy, Levná dlažba Boudy, Dlažba Boudy, Zámkové dlažby Boudy, Zámkové dlažba Boudy, Betonové dlažby Boudy, Betonová dlažba Boudy, Zdící prvky Boudy, Dlažby II jakosti Boudy, Dlažba II jakosti Boudy, Plošné dlažby Boudy, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Kolín Brno-venkov Hodonín Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Praha 4 Plzeň-město Tachov Louny Praha-Benice Praha 1 Most Znojmo Praha 17 Beroun Praha-Petrovice Ústí nad Labem Česká Lípa Kladno Teplice Jičín Vyškov Chrudim Praha-Šeberov Jeseník Brno-město Svitavy Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Praha 14 Opava Pardubice Praha 7 Klatovy Tábor Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Cheb Praha-Řeporyje Praha-Březiněves Praha 20 Semily Praha-Lochkov Praha-východ Strakonice Praha 5 Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Děčín Žďár nad Sázavou Nový Jičín Nymburk Kroměříž Praha-Kolovraty Sokolov Blansko Mělník Prachatice Praha-západ Praha-Troja Rakovník Praha-Vinoř Plzeň-jih Pelhřimov Praha 19 Praha-Zličín Zlín Kutná Hora Praha 11 Praha 18 Uherské Hradiště Šumperk Olomouc Jihlava Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Karlovy Vary Praha 3 Havlíčkův Brod Praha-Královice Praha-Nebušice Praha-Běchovice Frýdek-Místek Praha-Libuš Praha-Lipence Praha 22 Praha-Čakovice Praha 8 Praha-Velká Chuchle Trutnov Jablonec nad Nisou Hradec Králové Praha 9 Písek Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boudy

Levná dlažba Boudy

Dlažba Boudy

Zámkové dlažby Boudy

Zámkové betonové dlažby Boudy

Zámková dlažba Boudy

Betonové dlažby Boudy

Betonová dlažba Boudy

Zdící prvky Boudy

Dlažby II jakosti Boudy

Dlažba II jakosti Boudy

Plošné dlažby Boudy