„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boudy

Nové produkty Boudy

Dlažby a obrubníky Boudy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boudy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boudy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boudy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boudy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boudy, Levná dlažba Boudy, Dlažba Boudy, Zámkové dlažby Boudy, Zámkové dlažba Boudy, Betonové dlažby Boudy, Betonová dlažba Boudy, Zdící prvky Boudy, Dlažby II jakosti Boudy, Dlažba II jakosti Boudy, Plošné dlažby Boudy, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Praha-Štěrboholy Most Praha-Řeporyje Znojmo Frýdek-Místek Praha-Benice Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Praha 8 Praha-východ Semily Svitavy Tábor České Budějovice Praha 2 Ostrava-město Praha 18 Praha 13 Pelhřimov Prachatice Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Litoměřice Benešov Praha-Lipence Ústí nad Labem Kutná Hora Praha 12 Rakovník Vyškov Strakonice Praha-Nebušice Vsetín Kolín Chrudim Praha 15 Praha-Přední Kopanina Sokolov Trutnov Hradec Králové Praha-Čakovice Břeclav Praha 10 Praha-Kolovraty Praha-Zbraslav Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Praha-Šeberov Praha 20 Praha 5 Klatovy Praha 6 Praha-Petrovice Praha 3 Praha-Běchovice Uherské Hradiště Hlavní město Praha Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Pardubice Zlín Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Karviná Praha-Královice Teplice Praha 22 Praha 4 Praha 16 Kladno Příbram Praha-Újezd Plzeň-sever Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Mladá Boleslav Kroměříž Brno-venkov Jihlava Praha-Nedvězí Nový Jičín Karlovy Vary Praha 11 Praha-Dolní Chabry Hodonín Šumperk Praha-Lochkov Praha 1 Praha-západ Praha 19 Praha 9 Plzeň-město Jeseník Praha 21 Praha-Koloděje Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boudy

Levná dlažba Boudy

Dlažba Boudy

Zámkové dlažby Boudy

Zámkové betonové dlažby Boudy

Zámková dlažba Boudy

Betonové dlažby Boudy

Betonová dlažba Boudy

Zdící prvky Boudy

Dlažby II jakosti Boudy

Dlažba II jakosti Boudy

Plošné dlažby Boudy