„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boudy

Nové produkty Boudy

Dlažby a obrubníky Boudy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boudy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boudy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boudy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boudy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boudy, Levná dlažba Boudy, Dlažba Boudy, Zámkové dlažby Boudy, Zámkové dlažba Boudy, Betonové dlažby Boudy, Betonová dlažba Boudy, Zdící prvky Boudy, Dlažby II jakosti Boudy, Dlažba II jakosti Boudy, Plošné dlažby Boudy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Praha-Čakovice Tábor Praha 4 Praha 17 Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Plzeň-město Tachov Děčín Praha 2 Praha 6 Praha-Přední Kopanina Hodonín Praha-Březiněves Strakonice Prostějov Semily Praha-Troja Praha-Vinoř Praha-Lipence Vyškov Praha 18 Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Litoměřice Plzeň-sever Praha 7 Cheb Praha 15 Brno-město Praha-Dolní Počernice Chrudim Karviná Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Praha 11 Teplice Trutnov Praha 1 Třebíč Přerov Plzeň-jih Praha-Lysolaje Pardubice Česká Lípa Sokolov Praha 20 Zlín Karlovy Vary Náchod Pelhřimov Praha 16 Most Vsetín Praha-Velká Chuchle Benešov Praha-Slivenec Znojmo Praha 21 Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Jihlava Praha-západ Praha 5 Praha-Satalice Rakovník Žďár nad Sázavou Praha 12 Beroun Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Labem Louny Praha-Suchdol Kolín Praha-Újezd Praha-Lochkov Praha-Královice Praha 3 Příbram Šumperk Nový Jičín Praha-Dolní Chabry České Budějovice Praha-Šeberov Chomutov Praha 13 Praha 14 Jablonec nad Nisou Praha 10 Kladno Praha-Kunratice Kroměříž Frýdek-Místek Praha 8 Praha-Zbraslav Domažlice Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boudy

Levná dlažba Boudy

Dlažba Boudy

Zámkové dlažby Boudy

Zámkové betonové dlažby Boudy

Zámková dlažba Boudy

Betonové dlažby Boudy

Betonová dlažba Boudy

Zdící prvky Boudy

Dlažby II jakosti Boudy

Dlažba II jakosti Boudy

Plošné dlažby Boudy