„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boudy

Nové produkty Boudy

Dlažby a obrubníky Boudy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boudy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boudy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boudy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boudy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boudy, Levná dlažba Boudy, Dlažba Boudy, Zámkové dlažby Boudy, Zámkové dlažba Boudy, Betonové dlažby Boudy, Betonová dlažba Boudy, Zdící prvky Boudy, Dlažby II jakosti Boudy, Dlažba II jakosti Boudy, Plošné dlažby Boudy, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Sokolov Praha 2 Praha 20 Praha 14 Praha 21 Praha-Čakovice České Budějovice Český Krumlov Praha-Dubeč Praha-Troja Děčín Praha 22 Praha-Suchdol Břeclav Praha-Ďáblice Praha 18 Benešov Praha 13 Kolín Praha-Nedvězí Mělník Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Nymburk Trutnov Praha-Lipence Ústí nad Orlicí Praha-východ Praha-Klánovice Praha-Zličín Uherské Hradiště Šumperk Praha 6 Vyškov Praha-Benice Praha-Křeslice Most Kladno Semily Praha-Zbraslav Praha 17 Chrudim Praha-Březiněves Prachatice Plzeň-sever Hradec Králové Praha-Dolní Počernice Pardubice Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Karviná Blansko Tachov Praha 5 Praha-Libuš Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Kroměříž Zlín Praha-Dolní Chabry Praha 3 Chomutov Litoměřice Tábor Liberec Jeseník Praha 16 Praha 9 Domažlice Mladá Boleslav Cheb Prostějov Brno-venkov Praha 12 Havlíčkův Brod Praha-Újezd Svitavy Opava Nový Jičín Jičín Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Ostrava-město Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Praha 1 Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Rakovník Jihlava Ústí nad Labem Praha 19 Plzeň-město Praha-Nebušice Klatovy Praha-Kolovraty Hlavní město Praha ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boudy

Levná dlažba Boudy

Dlažba Boudy

Zámkové dlažby Boudy

Zámkové betonové dlažby Boudy

Zámková dlažba Boudy

Betonové dlažby Boudy

Betonová dlažba Boudy

Zdící prvky Boudy

Dlažby II jakosti Boudy

Dlažba II jakosti Boudy

Plošné dlažby Boudy