„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boudy

Nové produkty Boudy

Dlažby a obrubníky Boudy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boudy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boudy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boudy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boudy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boudy, Levná dlažba Boudy, Dlažba Boudy, Zámkové dlažby Boudy, Zámkové dlažba Boudy, Betonové dlažby Boudy, Betonová dlažba Boudy, Zdící prvky Boudy, Dlažby II jakosti Boudy, Dlažba II jakosti Boudy, Plošné dlažby Boudy, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Český Krumlov Teplice Břeclav Praha 8 Bruntál Znojmo Praha 15 Praha-Křeslice Tábor Praha-Petrovice Praha-východ Praha 16 Praha-Benice Praha 21 Plzeň-město Praha 19 Uherské Hradiště Ústí nad Orlicí Praha-Zličín Praha-Újezd Zlín Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Strakonice Praha 7 Žďár nad Sázavou Praha 18 Přerov Praha 4 Praha-Dubeč Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Benešov Písek Karviná Chomutov Nový Jičín Praha-Koloděje Praha-Lochkov Klatovy Domažlice Praha 13 Trutnov Praha-Řeporyje Praha-Lipence Sokolov Praha 17 Praha-Přední Kopanina Semily Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Praha 22 Litoměřice Praha 11 Praha 14 Praha 20 Kladno Ústí nad Labem Nymburk Praha 1 Vsetín Příbram České Budějovice Praha-Štěrboholy Praha 3 Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Hodonín Plzeň-jih Praha-Troja Praha-Březiněves Praha-západ Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Praha-Nebušice Brno-město Frýdek-Místek Třebíč Hradec Králové Opava Pardubice Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Beroun Jindřichův Hradec Praha 9 Praha-Zbraslav Karlovy Vary Praha 6 Blansko Praha-Ďáblice Most Mladá Boleslav Praha 5 Praha-Vinoř Praha 12 Pelhřimov Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boudy

Levná dlažba Boudy

Dlažba Boudy

Zámkové dlažby Boudy

Zámkové betonové dlažby Boudy

Zámková dlažba Boudy

Betonové dlažby Boudy

Betonová dlažba Boudy

Zdící prvky Boudy

Dlažby II jakosti Boudy

Dlažba II jakosti Boudy

Plošné dlažby Boudy