„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boudy

Nové produkty Boudy

Dlažby a obrubníky Boudy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boudy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boudy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boudy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boudy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boudy, Levná dlažba Boudy, Dlažba Boudy, Zámkové dlažby Boudy, Zámkové dlažba Boudy, Betonové dlažby Boudy, Betonová dlažba Boudy, Zdící prvky Boudy, Dlažby II jakosti Boudy, Dlažba II jakosti Boudy, Plošné dlažby Boudy, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Svitavy Praha-Satalice Ostrava-město Prachatice Ústí nad Orlicí Kolín České Budějovice Praha-Šeberov Praha 13 Praha 22 Louny Praha-západ Benešov Teplice Domažlice Vyškov Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Praha 2 Praha-Kolovraty Praha 7 Praha-Štěrboholy Praha 5 Praha-Vinoř Praha 10 Praha-Dolní Počernice Plzeň-město Rakovník Mělník Břeclav Opava Blansko Pelhřimov Karlovy Vary Praha 3 Praha-Zličín Jeseník Hodonín Mladá Boleslav Jihlava Praha-Slivenec Praha 9 Beroun Brno-město Havlíčkův Brod Praha-Libuš Bruntál Třebíč Písek Kutná Hora Karviná Tachov Zlín Praha-Suchdol Vsetín Praha 21 Hlavní město Praha Praha 15 Sokolov Praha-Dubeč Praha 17 Česká Lípa Žďár nad Sázavou Semily Tábor Praha-Nedvězí Praha-Křeslice Praha-Lysolaje Praha 14 Kroměříž Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Praha 16 Praha-Kunratice Praha-Zbraslav Prostějov Praha-Koloděje Praha-Klánovice Praha 19 Praha 18 Frýdek-Místek Praha-východ Hradec Králové Praha-Petrovice Praha-Běchovice Pardubice Praha-Nebušice Praha-Lochkov Praha-Troja Rychnov nad Kněžnou Praha 1 Chomutov Praha-Dolní Chabry Ústí nad Labem Kladno Jablonec nad Nisou Děčín Litoměřice Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boudy

Levná dlažba Boudy

Dlažba Boudy

Zámkové dlažby Boudy

Zámkové betonové dlažby Boudy

Zámková dlažba Boudy

Betonové dlažby Boudy

Betonová dlažba Boudy

Zdící prvky Boudy

Dlažby II jakosti Boudy

Dlažba II jakosti Boudy

Plošné dlažby Boudy