„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boudy

Nové produkty Boudy

Dlažby a obrubníky Boudy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boudy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boudy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boudy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boudy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boudy, Levná dlažba Boudy, Dlažba Boudy, Zámkové dlažby Boudy, Zámkové dlažba Boudy, Betonové dlažby Boudy, Betonová dlažba Boudy, Zdící prvky Boudy, Dlažby II jakosti Boudy, Dlažba II jakosti Boudy, Plošné dlažby Boudy, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Ostrava-město Frýdek-Místek Prachatice Semily Praha-východ Zlín Praha 10 Praha 11 Praha-Slivenec Jičín Praha-Nebušice Trutnov Domažlice Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Olomouc Praha-Libuš Opava Vsetín Praha 12 Plzeň-sever Brno-město Praha-Dubeč Mladá Boleslav Břeclav Praha-Koloděje Praha-Troja Sokolov Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Louny Praha-Řeporyje Hodonín Praha-Kolovraty Šumperk Praha 16 Děčín Chomutov Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Vyškov Beroun Jihlava Ústí nad Orlicí Jeseník Cheb Bruntál Praha-Čakovice Praha 1 Tachov Nymburk Praha-Lochkov Praha 13 Hradec Králové Praha-Lysolaje Praha 7 Praha 17 Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Liberec Praha 6 Uherské Hradiště Příbram Praha-Vinoř Svitavy Praha-Zbraslav Kladno Praha-Lipence Praha 22 Praha-Satalice Ústí nad Labem Plzeň-jih Praha-západ Jindřichův Hradec Praha 2 Rakovník Praha-Dolní Počernice Most Mělník Praha-Suchdol Brno-venkov Praha-Petrovice Nový Jičín Praha 18 Kolín Blansko Hlavní město Praha Praha 21 Pardubice Praha-Běchovice Náchod Praha 4 Praha-Újezd Prostějov Praha-Kunratice Praha 5 Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boudy

Levná dlažba Boudy

Dlažba Boudy

Zámkové dlažby Boudy

Zámkové betonové dlažby Boudy

Zámková dlažba Boudy

Betonové dlažby Boudy

Betonová dlažba Boudy

Zdící prvky Boudy

Dlažby II jakosti Boudy

Dlažba II jakosti Boudy

Plošné dlažby Boudy