„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boudy

Nové produkty Boudy

Dlažby a obrubníky Boudy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boudy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boudy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boudy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boudy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boudy, Levná dlažba Boudy, Dlažba Boudy, Zámkové dlažby Boudy, Zámkové dlažba Boudy, Betonové dlažby Boudy, Betonová dlažba Boudy, Zdící prvky Boudy, Dlažby II jakosti Boudy, Dlažba II jakosti Boudy, Plošné dlažby Boudy, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Praha 8 Kladno Prachatice Kroměříž Přerov Praha 16 Trutnov Praha 1 Praha-Řeporyje Louny Praha-Lysolaje Cheb Nymburk Praha-Zbraslav Benešov Praha-Nedvězí Děčín Praha-Zličín Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Nový Jičín Praha-Petrovice Praha 21 Praha 11 Brno-venkov Praha-Troja Litoměřice Třebíč Chrudim Praha 5 Náchod Domažlice Plzeň-jih Praha-Kolovraty Jičín Brno-město Beroun Žďár nad Sázavou Hodonín Praha-Dolní Chabry Praha-západ Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Bruntál Pelhřimov Břeclav Ostrava-město Plzeň-sever Praha 19 Český Krumlov Liberec Česká Lípa Praha 22 Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Praha 20 Strakonice Olomouc Kolín Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Praha-Čakovice Praha 4 Karviná Plzeň-město Chomutov Blansko Zlín Jeseník Vyškov Ústí nad Labem Praha-Slivenec Praha-Křeslice Praha-Klánovice Praha 9 Příbram Pardubice Praha-Lochkov Mělník Rokycany Vsetín Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Praha 10 Jablonec nad Nisou Praha 14 Praha-Lipence Šumperk Praha-Suchdol Teplice Hlavní město Praha Praha-Újezd Praha-Šeberov Praha 6 Praha-Dubeč Semily Praha 2 Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boudy

Levná dlažba Boudy

Dlažba Boudy

Zámkové dlažby Boudy

Zámkové betonové dlažby Boudy

Zámková dlažba Boudy

Betonové dlažby Boudy

Betonová dlažba Boudy

Zdící prvky Boudy

Dlažby II jakosti Boudy

Dlažba II jakosti Boudy

Plošné dlažby Boudy