„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořitov

Nové produkty Bořitov

Dlažby a obrubníky Bořitov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořitov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořitov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořitov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořitov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořitov, Levná dlažba Bořitov, Dlažba Bořitov, Zámkové dlažby Bořitov, Zámkové dlažba Bořitov, Betonové dlažby Bořitov, Betonová dlažba Bořitov, Zdící prvky Bořitov, Dlažby II jakosti Bořitov, Dlažba II jakosti Bořitov, Plošné dlažby Bořitov, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Praha-Štěrboholy Nový Jičín Sokolov Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Cheb Litoměřice Praha 14 Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Kroměříž Praha-Královice Brno-venkov Praha-Březiněves Písek Praha 12 Praha-Přední Kopanina Benešov Zlín Praha-Suchdol Louny Praha-Velká Chuchle Tábor Praha 10 Opava Kladno Kolín Ústí nad Labem Praha-Lipence Uherské Hradiště Náchod Český Krumlov Praha 19 Plzeň-město Praha 8 Příbram Břeclav Praha 6 Pelhřimov Praha 17 Praha-Koloděje Praha-Běchovice Klatovy Jeseník Praha-východ Praha-Dolní Počernice Chomutov Tachov Praha-Klánovice Praha 3 České Budějovice Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Praha-Křeslice Jihlava Praha-Satalice Prostějov Praha-Dubeč Přerov Rakovník Praha 5 Děčín Praha-Libuš Praha 16 Trutnov Praha-Lochkov Mělník Česká Lípa Ostrava-město Bruntál Semily Hodonín Most Teplice Jindřichův Hradec Praha-západ Brno-město Šumperk Frýdek-Místek Třebíč Praha-Petrovice Blansko Mladá Boleslav Praha-Zličín Hlavní město Praha Praha-Čakovice Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Praha 4 Domažlice Praha 2 Praha 21 Kutná Hora Jičín Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořitov

Levná dlažba Bořitov

Dlažba Bořitov

Zámkové dlažby Bořitov

Zámkové betonové dlažby Bořitov

Zámková dlažba Bořitov

Betonové dlažby Bořitov

Betonová dlažba Bořitov

Zdící prvky Bořitov

Dlažby II jakosti Bořitov

Dlažba II jakosti Bořitov

Plošné dlažby Bořitov