„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořitov

Nové produkty Bořitov

Dlažby a obrubníky Bořitov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořitov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořitov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořitov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořitov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořitov, Levná dlažba Bořitov, Dlažba Bořitov, Zámkové dlažby Bořitov, Zámkové dlažba Bořitov, Betonové dlažby Bořitov, Betonová dlažba Bořitov, Zdící prvky Bořitov, Dlažby II jakosti Bořitov, Dlažba II jakosti Bořitov, Plošné dlažby Bořitov, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Hlavní město Praha Praha-Slivenec Prachatice Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Plzeň-jih Praha-Březiněves Praha 18 Kladno Vyškov Praha 22 Praha-Dolní Počernice Klatovy Praha 3 Praha 13 Praha-Troja Praha-Suchdol Chomutov Praha-Dolní Chabry Praha 5 Příbram Jihlava Louny Česká Lípa Liberec Nový Jičín Třebíč České Budějovice Plzeň-město Ostrava-město Praha 9 Praha-Lochkov Praha-Koloděje Jeseník Praha-Lysolaje Ústí nad Labem Praha 4 Kolín Praha 17 Praha 8 Praha 1 Jičín Prostějov Praha 20 Ústí nad Orlicí Vsetín Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Praha-Lipence Rokycany Trutnov Cheb Praha 14 Praha-Vinoř Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Hradec Králové Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Tachov Mladá Boleslav Praha-Benice Jindřichův Hradec Písek Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Praha-Libuš Praha-Kolovraty Blansko Praha-Újezd Praha 10 Kutná Hora Praha 19 Frýdek-Místek Praha 15 Přerov Strakonice Praha-Ďáblice Praha 2 Pelhřimov Praha-Satalice Sokolov Zlín Praha-Nebušice Olomouc Svitavy Hodonín Opava Rakovník Brno-město Praha-Šeberov Beroun Domažlice Karviná Benešov Plzeň-sever Nymburk Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořitov

Levná dlažba Bořitov

Dlažba Bořitov

Zámkové dlažby Bořitov

Zámkové betonové dlažby Bořitov

Zámková dlažba Bořitov

Betonové dlažby Bořitov

Betonová dlažba Bořitov

Zdící prvky Bořitov

Dlažby II jakosti Bořitov

Dlažba II jakosti Bořitov

Plošné dlažby Bořitov