„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořitov

Nové produkty Bořitov

Dlažby a obrubníky Bořitov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořitov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořitov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořitov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořitov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořitov, Levná dlažba Bořitov, Dlažba Bořitov, Zámkové dlažby Bořitov, Zámkové dlažba Bořitov, Betonové dlažby Bořitov, Betonová dlažba Bořitov, Zdící prvky Bořitov, Dlažby II jakosti Bořitov, Dlažba II jakosti Bořitov, Plošné dlažby Bořitov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Praha-Dubeč Praha-Kunratice Praha 8 Bruntál Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Opava Praha 6 Semily Prachatice Přerov Karlovy Vary Praha 13 Svitavy Praha-Královice Písek Praha 18 Praha 12 Praha 14 Teplice Praha 1 Cheb Praha-Ďáblice Praha 10 Pardubice Třebíč Kladno Praha-Běchovice Praha 5 Nymburk Praha 9 Praha-Kolovraty Plzeň-město Praha-Klánovice Most Praha 2 Frýdek-Místek Praha-Řeporyje Praha-Újezd Benešov Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Rokycany Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Brno-venkov Kroměříž Hodonín Praha-Benice Praha-Koloděje Sokolov Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Vyškov Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Praha-Lipence Mladá Boleslav Chomutov Praha 15 Blansko Olomouc Plzeň-sever Litoměřice Praha-Libuš České Budějovice Praha 3 Nový Jičín Hradec Králové Praha 21 Havlíčkův Brod Mělník Praha 11 Příbram Jindřichův Hradec Praha-Satalice Jablonec nad Nisou Chrudim Praha-Dolní Počernice Praha 22 Uherské Hradiště Praha-Vinoř Česká Lípa Praha 7 Ústí nad Labem Strakonice Český Krumlov Praha 20 Praha-Přední Kopanina Karviná Praha-Suchdol Hlavní město Praha Jičín Domažlice Praha-Lochkov Praha 4 Rakovník Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořitov

Levná dlažba Bořitov

Dlažba Bořitov

Zámkové dlažby Bořitov

Zámkové betonové dlažby Bořitov

Zámková dlažba Bořitov

Betonové dlažby Bořitov

Betonová dlažba Bořitov

Zdící prvky Bořitov

Dlažby II jakosti Bořitov

Dlažba II jakosti Bořitov

Plošné dlažby Bořitov