„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořitov

Nové produkty Bořitov

Dlažby a obrubníky Bořitov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořitov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořitov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořitov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořitov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořitov, Levná dlažba Bořitov, Dlažba Bořitov, Zámkové dlažby Bořitov, Zámkové dlažba Bořitov, Betonové dlažby Bořitov, Betonová dlažba Bořitov, Zdící prvky Bořitov, Dlažby II jakosti Bořitov, Dlažba II jakosti Bořitov, Plošné dlažby Bořitov, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Praha-Benice Karlovy Vary Praha-Slivenec Rakovník Brno-venkov Česká Lípa Přerov Žďár nad Sázavou Litoměřice Klatovy Hradec Králové Benešov Praha-Libuš Praha-Dolní Chabry Tachov Praha-Velká Chuchle Trutnov Praha 1 Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Praha 12 Svitavy Kolín Jindřichův Hradec Praha-Újezd Beroun Praha-Běchovice Praha-Klánovice Praha-Koloděje Praha-Nebušice Praha-Vinoř Příbram Praha-Nedvězí Louny Karviná Tábor Praha 18 Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Cheb Mladá Boleslav Sokolov Praha 19 Praha-západ Praha-Čakovice Praha 6 Semily Praha 10 Opava Praha-Kunratice Vsetín Chomutov Nový Jičín Praha 3 Břeclav Praha-Řeporyje Praha-Kolovraty Praha-Lipence Praha-Ďáblice Plzeň-město Praha-Zličín Praha 11 Mělník Frýdek-Místek Praha-Březiněves Praha-Petrovice Praha 13 Jihlava Blansko Znojmo Praha-Suchdol Nymburk Děčín Prostějov Praha-Královice Jičín Praha-Troja Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Olomouc Praha-Křeslice Most Náchod Třebíč Praha 9 Jeseník České Budějovice Praha-východ Zlín Praha 17 Bruntál Pelhřimov Český Krumlov Brno-město Praha 8 Plzeň-jih Liberec Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořitov

Levná dlažba Bořitov

Dlažba Bořitov

Zámkové dlažby Bořitov

Zámkové betonové dlažby Bořitov

Zámková dlažba Bořitov

Betonové dlažby Bořitov

Betonová dlažba Bořitov

Zdící prvky Bořitov

Dlažby II jakosti Bořitov

Dlažba II jakosti Bořitov

Plošné dlažby Bořitov