„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořitov

Nové produkty Bořitov

Dlažby a obrubníky Bořitov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořitov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořitov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořitov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořitov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořitov, Levná dlažba Bořitov, Dlažba Bořitov, Zámkové dlažby Bořitov, Zámkové dlažba Bořitov, Betonové dlažby Bořitov, Betonová dlažba Bořitov, Zdící prvky Bořitov, Dlažby II jakosti Bořitov, Dlažba II jakosti Bořitov, Plošné dlažby Bořitov, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Praha-Zbraslav Vsetín Kroměříž Praha-Koloděje Praha-východ Bruntál Praha 18 Praha 17 Praha 1 Prostějov Praha 16 Jihlava Praha 14 Praha-Běchovice Písek Praha-Lipence Brno-město Praha 19 Praha-Královice Frýdek-Místek Praha-Březiněves Pelhřimov Příbram Praha-Petrovice Sokolov Břeclav Praha 22 Praha 20 Praha 12 Beroun Jičín Praha-Lysolaje Náchod Hodonín Strakonice Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Rakovník Praha 9 Praha 5 Třebíč Český Krumlov Tábor Praha 13 Vyškov Šumperk Praha 3 Hlavní město Praha Plzeň-jih Olomouc Semily Praha-Šeberov Praha-Řeporyje Karviná Louny Chrudim Nový Jičín Praha 15 Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Karlovy Vary Praha-Klánovice Praha 2 Mladá Boleslav Cheb Ostrava-město Praha 7 Praha 21 Praha-Libuš Chomutov Praha-Zličín Kladno Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Žďár nad Sázavou Mělník Praha-Újezd Praha-Ďáblice Jeseník Teplice Opava Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Brno-venkov Kutná Hora Domažlice Most Praha 6 Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Plzeň-město Praha-Nedvězí Klatovy Trutnov Litoměřice Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořitov

Levná dlažba Bořitov

Dlažba Bořitov

Zámkové dlažby Bořitov

Zámkové betonové dlažby Bořitov

Zámková dlažba Bořitov

Betonové dlažby Bořitov

Betonová dlažba Bořitov

Zdící prvky Bořitov

Dlažby II jakosti Bořitov

Dlažba II jakosti Bořitov

Plošné dlažby Bořitov