„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořitov

Nové produkty Bořitov

Dlažby a obrubníky Bořitov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořitov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořitov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořitov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořitov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořitov, Levná dlažba Bořitov, Dlažba Bořitov, Zámkové dlažby Bořitov, Zámkové dlažba Bořitov, Betonové dlažby Bořitov, Betonová dlažba Bořitov, Zdící prvky Bořitov, Dlažby II jakosti Bořitov, Dlažba II jakosti Bořitov, Plošné dlažby Bořitov, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Cheb Praha-západ Bruntál Praha 20 Praha 16 Praha-Štěrboholy Rakovník Praha-Kolovraty Semily Náchod Teplice Praha-Suchdol Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Rokycany Praha 7 Praha-Libuš Praha-Klánovice Strakonice Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Domažlice Chomutov Plzeň-sever Hodonín Prostějov Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Praha-Lipence Praha-Lysolaje Uherské Hradiště Blansko Praha-Čakovice Ústí nad Labem Třebíč Praha-Újezd Děčín Zlín Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Praha-Satalice Praha-Nebušice Tachov Kroměříž Praha 4 České Budějovice Brno-venkov Kladno Praha 11 Liberec Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Prachatice Plzeň-jih Jindřichův Hradec Šumperk Praha 8 Pardubice Praha-Petrovice Svitavy Praha 15 Louny Pelhřimov Praha-Šeberov Frýdek-Místek Břeclav Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Praha 18 Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Žďár nad Sázavou Znojmo Klatovy Praha 9 Praha 5 Praha-Zbraslav Karlovy Vary Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Praha 10 Praha-Dubeč Česká Lípa Ostrava-město Vyškov Praha 19 Praha-Královice Litoměřice Praha 13 Jihlava Karviná Praha 14 Chrudim Trutnov Praha 6 Opava Písek Brno-město Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořitov

Levná dlažba Bořitov

Dlažba Bořitov

Zámkové dlažby Bořitov

Zámkové betonové dlažby Bořitov

Zámková dlažba Bořitov

Betonové dlažby Bořitov

Betonová dlažba Bořitov

Zdící prvky Bořitov

Dlažby II jakosti Bořitov

Dlažba II jakosti Bořitov

Plošné dlažby Bořitov