„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořitov

Nové produkty Bořitov

Dlažby a obrubníky Bořitov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořitov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořitov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořitov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořitov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořitov, Levná dlažba Bořitov, Dlažba Bořitov, Zámkové dlažby Bořitov, Zámkové dlažba Bořitov, Betonové dlažby Bořitov, Betonová dlažba Bořitov, Zdící prvky Bořitov, Dlažby II jakosti Bořitov, Dlažba II jakosti Bořitov, Plošné dlažby Bořitov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Praha-Nedvězí Vyškov Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Plzeň-sever Praha-Petrovice Karviná Kolín Praha-Kunratice Prachatice Klatovy Praha-Zličín Praha-Dolní Chabry Vsetín Praha 6 Žďár nad Sázavou Praha 12 Praha 10 Nymburk Rychnov nad Kněžnou Domažlice Sokolov Chomutov Benešov Semily Brno-město Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Litoměřice České Budějovice Praha 17 Jičín Praha-Vinoř Praha 9 Praha-Běchovice Ostrava-město Praha-Libuš Mladá Boleslav Teplice Praha-Přední Kopanina Praha 22 Chrudim Frýdek-Místek Liberec Praha 14 Olomouc Ústí nad Labem Praha-Čakovice Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Zlín Praha-Dubeč Praha-Lochkov Kroměříž Plzeň-město Jeseník Praha-Ďáblice Praha-Královice Brno-venkov Louny Rakovník Pelhřimov Praha-Lipence Praha-Březiněves Praha-západ Pardubice Třebíč Plzeň-jih Strakonice Blansko Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Cheb Praha-Šeberov Tábor Česká Lípa Rokycany Svitavy Český Krumlov Praha-Klánovice Praha-Újezd Praha-Lysolaje Písek Jihlava Mělník Praha-Satalice Praha-Křeslice Praha-Benice Praha 19 Praha-východ Hradec Králové Prostějov Ústí nad Orlicí Přerov Praha 8 Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořitov

Levná dlažba Bořitov

Dlažba Bořitov

Zámkové dlažby Bořitov

Zámkové betonové dlažby Bořitov

Zámková dlažba Bořitov

Betonové dlažby Bořitov

Betonová dlažba Bořitov

Zdící prvky Bořitov

Dlažby II jakosti Bořitov

Dlažba II jakosti Bořitov

Plošné dlažby Bořitov