„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořitov

Nové produkty Bořitov

Dlažby a obrubníky Bořitov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořitov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořitov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořitov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořitov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořitov, Levná dlažba Bořitov, Dlažba Bořitov, Zámkové dlažby Bořitov, Zámkové dlažba Bořitov, Betonové dlažby Bořitov, Betonová dlažba Bořitov, Zdící prvky Bořitov, Dlažby II jakosti Bořitov, Dlažba II jakosti Bořitov, Plošné dlažby Bořitov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Řeporyje Most Praha 9 Praha 15 Děčín Břeclav Písek Kladno Olomouc Praha-Běchovice Praha 17 Praha 19 Praha 14 Hlavní město Praha Kutná Hora Sokolov Tábor Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Praha-Suchdol Trutnov Brno-venkov Praha-Libuš České Budějovice Mělník Rokycany Kolín Praha 7 Praha 22 Pelhřimov Praha-Březiněves Náchod Praha-Čakovice Praha-Zličín Praha-Kolovraty Liberec Praha-Benice Jičín Chrudim Praha 12 Beroun Strakonice Jindřichův Hradec Praha 4 Praha 1 Zlín Praha-Lochkov Praha 8 Teplice Klatovy Plzeň-sever Praha-Lipence Praha-Nedvězí Vsetín Hradec Králové Frýdek-Místek Benešov Opava Ústí nad Orlicí Český Krumlov Karlovy Vary Nový Jičín Praha-Troja Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Praha-Velká Chuchle Jeseník Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Praha 10 Praha-Ďáblice Nymburk Příbram Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Blansko Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Karviná Praha-Nebušice Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Praha-Satalice Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Praha 20 Praha-východ Brno-město Praha-Křeslice Domažlice Praha-Dubeč Česká Lípa Přerov Semily Pardubice Prachatice Praha-Šeberov Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořitov

Levná dlažba Bořitov

Dlažba Bořitov

Zámkové dlažby Bořitov

Zámkové betonové dlažby Bořitov

Zámková dlažba Bořitov

Betonové dlažby Bořitov

Betonová dlažba Bořitov

Zdící prvky Bořitov

Dlažby II jakosti Bořitov

Dlažba II jakosti Bořitov

Plošné dlažby Bořitov