„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořitov

Nové produkty Bořitov

Dlažby a obrubníky Bořitov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořitov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořitov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořitov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořitov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořitov, Levná dlažba Bořitov, Dlažba Bořitov, Zámkové dlažby Bořitov, Zámkové dlažba Bořitov, Betonové dlažby Bořitov, Betonová dlažba Bořitov, Zdící prvky Bořitov, Dlažby II jakosti Bořitov, Dlažba II jakosti Bořitov, Plošné dlažby Bořitov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Tachov Mělník Nymburk Cheb Praha-Benice Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Praha-Lochkov Prostějov Praha-Libuš Svitavy Frýdek-Místek Praha 16 Kolín Praha-Suchdol Hradec Králové Sokolov České Budějovice Benešov Praha-Štěrboholy Opava Blansko Praha-Dolní Počernice Hodonín Znojmo Liberec Pardubice Praha 14 Praha 19 Praha 8 Praha-Nebušice Praha-Petrovice Praha-Běchovice Praha 7 Praha-Dubeč Praha-východ Pelhřimov Praha 5 Praha-západ Most Semily Jičín Žďár nad Sázavou Karviná Praha-Šeberov Bruntál Kladno Praha-Královice Ústí nad Labem Praha 13 Kroměříž Praha 9 Třebíč Trutnov Praha-Řeporyje Teplice Náchod Praha-Zbraslav Česká Lípa Praha-Přední Kopanina Rakovník Praha-Velká Chuchle Praha 4 Praha 21 Praha 1 Praha 22 Praha-Slivenec Prachatice Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Praha-Lysolaje Přerov Hlavní město Praha Kutná Hora Brno-venkov Břeclav Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Vyškov Praha-Nedvězí Praha 20 Chrudim Praha-Křeslice Praha-Koloděje Praha-Březiněves Děčín Jeseník Praha 11 Šumperk Rokycany Praha-Klánovice Jihlava Praha-Lipence Plzeň-jih Klatovy Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořitov

Levná dlažba Bořitov

Dlažba Bořitov

Zámkové dlažby Bořitov

Zámkové betonové dlažby Bořitov

Zámková dlažba Bořitov

Betonové dlažby Bořitov

Betonová dlažba Bořitov

Zdící prvky Bořitov

Dlažby II jakosti Bořitov

Dlažba II jakosti Bořitov

Plošné dlažby Bořitov