„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boží Dar

Nové produkty Boží Dar

Dlažby a obrubníky Boží Dar

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boží Dar

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boží Dar

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boží Dar

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boží Dar

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boží Dar, Levná dlažba Boží Dar, Dlažba Boží Dar, Zámkové dlažby Boží Dar, Zámkové dlažba Boží Dar, Betonové dlažby Boží Dar, Betonová dlažba Boží Dar, Zdící prvky Boží Dar, Dlažby II jakosti Boží Dar, Dlažba II jakosti Boží Dar, Plošné dlažby Boží Dar, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Praha-Zbraslav Kroměříž Praha-Klánovice Žďár nad Sázavou Praha 20 Praha 10 Hradec Králové Praha-Vinoř Brno-venkov Most Praha 1 Rokycany Praha 19 Opava Praha-Lochkov Zlín Praha 14 Frýdek-Místek Chrudim Praha-Petrovice Louny Praha-Nedvězí Praha 6 Praha-Troja Praha-Řeporyje Příbram Praha 15 Kutná Hora Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Praha 5 Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Tábor Praha 18 Vyškov Praha-Velká Chuchle Břeclav Praha 3 Rakovník Bruntál Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Nymburk Trutnov Jičín Praha-Lysolaje Praha-východ Praha-Šeberov Praha 2 Nový Jičín Blansko Plzeň-jih Prachatice Plzeň-město Praha 13 Karviná Semily Praha-Benice Praha 22 Praha 4 Kladno Praha-Libuš Třebíč Uherské Hradiště Přerov Šumperk Litoměřice Klatovy Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Praha 17 Praha-Dolní Chabry Praha-Běchovice Písek Praha-Kunratice Český Krumlov Praha-Březiněves Cheb Pardubice Jihlava Domažlice Ostrava-město Kolín Praha-Suchdol Praha 21 Praha-Čakovice Praha-Lipence Benešov Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Náchod Plzeň-sever Teplice Praha-Ďáblice Brno-město Svitavy Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boží Dar

Levná dlažba Boží Dar

Dlažba Boží Dar

Zámkové dlažby Boží Dar

Zámkové betonové dlažby Boží Dar

Zámková dlažba Boží Dar

Betonové dlažby Boží Dar

Betonová dlažba Boží Dar

Zdící prvky Boží Dar

Dlažby II jakosti Boží Dar

Dlažba II jakosti Boží Dar

Plošné dlažby Boží Dar