„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brambory

Nové produkty Brambory

Dlažby a obrubníky Brambory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brambory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brambory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brambory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brambory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brambory, Levná dlažba Brambory, Dlažba Brambory, Zámkové dlažby Brambory, Zámkové dlažba Brambory, Betonové dlažby Brambory, Betonová dlažba Brambory, Zdící prvky Brambory, Dlažby II jakosti Brambory, Dlažba II jakosti Brambory, Plošné dlažby Brambory, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Plzeň-město Cheb Praha-Koloděje Mladá Boleslav České Budějovice Praha-Ďáblice Tábor Praha-Zličín Most Chomutov Vsetín Praha 17 Praha-Čakovice Praha 9 Praha-Dubeč Břeclav Český Krumlov Praha 11 Praha 13 Jablonec nad Nisou Kroměříž Jihlava Praha 7 Praha 6 Praha-Újezd Praha-Štěrboholy Strakonice Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Rokycany Praha-Nedvězí Praha-Lochkov Domažlice Znojmo Teplice Svitavy Trutnov Karlovy Vary Česká Lípa Praha 8 Kolín Ostrava-město Brno-venkov Šumperk Kladno Praha-Běchovice Praha-Slivenec Nový Jičín Havlíčkův Brod Praha 21 Kutná Hora Praha 3 Jindřichův Hradec Praha-Satalice Praha 4 Sokolov Prostějov Ústí nad Labem Praha-Klánovice Praha 20 Praha 12 Praha-západ Praha-Petrovice Děčín Praha 22 Praha-Vinoř Opava Hlavní město Praha Hodonín Praha-Troja Praha-Benice Praha-Nebušice Praha-Suchdol Prachatice Praha 18 Žďár nad Sázavou Praha 2 Praha-Dolní Počernice Vyškov Bruntál Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Brno-město Praha-Dolní Měcholupy Klatovy Pardubice Louny Příbram Náchod Praha-Březiněves Pelhřimov Hradec Králové Písek Jeseník Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Praha-Šeberov Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brambory

Levná dlažba Brambory

Dlažba Brambory

Zámkové dlažby Brambory

Zámkové betonové dlažby Brambory

Zámková dlažba Brambory

Betonové dlažby Brambory

Betonová dlažba Brambory

Zdící prvky Brambory

Dlažby II jakosti Brambory

Dlažba II jakosti Brambory

Plošné dlažby Brambory