„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brambory

Nové produkty Brambory

Dlažby a obrubníky Brambory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brambory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brambory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brambory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brambory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brambory, Levná dlažba Brambory, Dlažba Brambory, Zámkové dlažby Brambory, Zámkové dlažba Brambory, Betonové dlažby Brambory, Betonová dlažba Brambory, Zdící prvky Brambory, Dlažby II jakosti Brambory, Dlažba II jakosti Brambory, Plošné dlažby Brambory, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Praha-Nedvězí Šumperk Praha-Suchdol Praha 9 Český Krumlov Praha-Dubeč Praha 13 Praha-Královice Praha 21 Praha-Petrovice Praha-Koloděje Strakonice Litoměřice Praha 8 Teplice Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Semily Kroměříž Vyškov Praha 7 Praha-Benice Praha-Lysolaje Rychnov nad Kněžnou Kladno Karlovy Vary Praha-Vinoř Plzeň-jih Kolín Praha-Ďáblice Domažlice Příbram Chrudim Beroun Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Praha 16 Břeclav Jablonec nad Nisou Náchod Most Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Opava Praha-Kunratice Blansko Trutnov Olomouc Praha-Březiněves Děčín Praha-Šeberov Nový Jičín Hradec Králové Jičín Praha-západ Praha-Řeporyje Písek Brno-venkov Praha 5 Tachov Liberec Chomutov Frýdek-Místek Rakovník Vsetín Plzeň-sever Česká Lípa Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Hodonín Praha-východ Pelhřimov Praha 2 Znojmo Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Brno-město Pardubice Praha-Velká Chuchle Karviná Jindřichův Hradec Praha 17 Praha-Lochkov Praha-Slivenec Praha 22 Praha-Libuš Mělník Svitavy Praha 15 Hlavní město Praha Prachatice Praha 3 Sokolov Praha 4 Praha-Křeslice Jeseník Praha 12 Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brambory

Levná dlažba Brambory

Dlažba Brambory

Zámkové dlažby Brambory

Zámkové betonové dlažby Brambory

Zámková dlažba Brambory

Betonové dlažby Brambory

Betonová dlažba Brambory

Zdící prvky Brambory

Dlažby II jakosti Brambory

Dlažba II jakosti Brambory

Plošné dlažby Brambory