„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brambory

Nové produkty Brambory

Dlažby a obrubníky Brambory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brambory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brambory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brambory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brambory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brambory, Levná dlažba Brambory, Dlažba Brambory, Zámkové dlažby Brambory, Zámkové dlažba Brambory, Betonové dlažby Brambory, Betonová dlažba Brambory, Zdící prvky Brambory, Dlažby II jakosti Brambory, Dlažba II jakosti Brambory, Plošné dlažby Brambory, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Praha-Benice Praha-Suchdol Praha 9 České Budějovice Příbram Rokycany Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Praha-Dolní Počernice Strakonice Jablonec nad Nisou Praha-Klánovice Litoměřice Praha 14 Praha-Přední Kopanina Pardubice Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Praha-Slivenec Praha 4 Karviná Jeseník Mladá Boleslav Kolín Praha 5 Třebíč Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Hlavní město Praha Praha-Kunratice Praha 7 Praha 13 Ústí nad Orlicí Nymburk Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Liberec Praha 16 Praha-Libuš Praha 21 Domažlice Praha-Ďáblice Jihlava Hodonín Kroměříž Louny Náchod Praha-Koloděje Prostějov Praha 12 Beroun Praha-Běchovice Bruntál Zlín Sokolov Tachov Šumperk Praha-západ Vyškov Opava Praha-východ Praha 19 Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Kladno Praha-Újezd Tábor Vsetín Praha-Vinoř Praha 8 Cheb Praha-Lochkov Písek Praha-Kolovraty Klatovy Chomutov Teplice Praha 6 Praha 10 Benešov Hradec Králové Olomouc Rakovník Praha 2 Prachatice Žďár nad Sázavou Praha-Velká Chuchle Brno-město Praha 20 Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Praha-Královice Přerov Pelhřimov Praha-Troja Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brambory

Levná dlažba Brambory

Dlažba Brambory

Zámkové dlažby Brambory

Zámkové betonové dlažby Brambory

Zámková dlažba Brambory

Betonové dlažby Brambory

Betonová dlažba Brambory

Zdící prvky Brambory

Dlažby II jakosti Brambory

Dlažba II jakosti Brambory

Plošné dlažby Brambory