„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brambory

Nové produkty Brambory

Dlažby a obrubníky Brambory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brambory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brambory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brambory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brambory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brambory, Levná dlažba Brambory, Dlažba Brambory, Zámkové dlažby Brambory, Zámkové dlažba Brambory, Betonové dlažby Brambory, Betonová dlažba Brambory, Zdící prvky Brambory, Dlažby II jakosti Brambory, Dlažba II jakosti Brambory, Plošné dlažby Brambory, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Praha-Běchovice Praha 9 Praha-Benice Mělník Praha-Křeslice Děčín Hodonín Břeclav Praha-Nebušice Praha 16 Praha-Lysolaje Praha 15 České Budějovice Praha-Troja Brno-venkov Třebíč Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Nový Jičín Litoměřice Plzeň-jih Praha-západ Praha-Nedvězí Semily Praha 17 Praha 2 Kroměříž Praha-Březiněves Praha-Lipence Havlíčkův Brod Chrudim Šumperk Beroun Olomouc Praha 6 Jihlava Benešov Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Praha-Satalice Znojmo Praha-Dolní Počernice Praha-Vinoř Praha 22 Praha-Újezd Karviná Praha-východ Praha 8 Praha 13 Zlín Vyškov Hlavní město Praha Praha-Kunratice Liberec Mladá Boleslav Nymburk Praha-Petrovice Praha 14 Kolín Praha 1 Praha 21 Tábor Tachov Praha 12 Praha 18 Česká Lípa Praha-Ďáblice Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Most Praha-Řeporyje Klatovy Trutnov Ostrava-město Jablonec nad Nisou Písek Jičín Praha-Čakovice Vsetín Praha-Zličín Praha 10 Cheb Rokycany Praha 7 Praha-Dolní Chabry Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Karlovy Vary Praha 11 Praha-Klánovice Kladno Uherské Hradiště Pelhřimov Praha-Zbraslav Náchod Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brambory

Levná dlažba Brambory

Dlažba Brambory

Zámkové dlažby Brambory

Zámkové betonové dlažby Brambory

Zámková dlažba Brambory

Betonové dlažby Brambory

Betonová dlažba Brambory

Zdící prvky Brambory

Dlažby II jakosti Brambory

Dlažba II jakosti Brambory

Plošné dlažby Brambory