„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brambory

Nové produkty Brambory

Dlažby a obrubníky Brambory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brambory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brambory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brambory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brambory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brambory, Levná dlažba Brambory, Dlažba Brambory, Zámkové dlažby Brambory, Zámkové dlažba Brambory, Betonové dlažby Brambory, Betonová dlažba Brambory, Zdící prvky Brambory, Dlažby II jakosti Brambory, Dlažba II jakosti Brambory, Plošné dlažby Brambory, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Beroun Pardubice Praha-Čakovice Semily Hodonín Praha-Vinoř Praha-Zličín Praha-Satalice Praha-Benice Svitavy Praha 19 Praha-východ Praha 18 Zlín Břeclav Mělník Praha 2 Nový Jičín Praha-Štěrboholy Strakonice Praha-Nedvězí Tachov Praha 6 Ostrava-město Praha 7 Praha-Újezd Most Přerov Praha-Kunratice Šumperk Uherské Hradiště Praha-Dolní Měcholupy Praha 5 Praha-Zbraslav Náchod Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Třebíč Praha 22 Teplice Brno-venkov Louny Praha-Velká Chuchle Znojmo Praha-Dolní Počernice Vsetín Cheb Praha-Přední Kopanina Praha 9 Praha 15 Děčín Praha 14 Jablonec nad Nisou Hradec Králové Praha 8 Benešov Příbram Praha-Šeberov Jičín Domažlice Nymburk Praha 17 Praha-Březiněves Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Praha 20 Plzeň-jih Praha-Královice Praha 1 Kladno Česká Lípa Kroměříž Olomouc Opava Praha-Lysolaje Praha-Troja Praha-západ Praha-Lipence Písek Chrudim Praha 3 Jeseník Pelhřimov Plzeň-město Tábor Jindřichův Hradec Litoměřice Liberec Prachatice Praha-Běchovice Karlovy Vary Chomutov Rakovník Vyškov Brno-město Rokycany Prostějov Kolín Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brambory

Levná dlažba Brambory

Dlažba Brambory

Zámkové dlažby Brambory

Zámkové betonové dlažby Brambory

Zámková dlažba Brambory

Betonové dlažby Brambory

Betonová dlažba Brambory

Zdící prvky Brambory

Dlažby II jakosti Brambory

Dlažba II jakosti Brambory

Plošné dlažby Brambory