„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brambory

Nové produkty Brambory

Dlažby a obrubníky Brambory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brambory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brambory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brambory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brambory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brambory, Levná dlažba Brambory, Dlažba Brambory, Zámkové dlažby Brambory, Zámkové dlažba Brambory, Betonové dlažby Brambory, Betonová dlažba Brambory, Zdící prvky Brambory, Dlažby II jakosti Brambory, Dlažba II jakosti Brambory, Plošné dlažby Brambory, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Ostrava-město Praha 22 Brno-venkov Blansko Praha 8 Opava Praha-východ Kroměříž Praha 11 Třebíč Praha-Koloděje Praha-Libuš Praha 15 Kolín Praha 17 Sokolov Plzeň-jih Praha 2 Praha-Čakovice Most Šumperk Praha 21 Praha-Troja Příbram Benešov Jičín Praha 3 Praha-Satalice Kladno Strakonice Přerov Praha-Petrovice Praha-Vinoř Praha-Lochkov Praha-západ Praha 19 Praha 9 Liberec Havlíčkův Brod Rokycany Jindřichův Hradec Rakovník Frýdek-Místek Beroun Pelhřimov Vsetín Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Ústí nad Orlicí Kutná Hora Břeclav Semily Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Praha 4 Praha-Křeslice Náchod Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Praha 18 Česká Lípa Praha-Újezd Praha-Dubeč Praha 6 Praha-Štěrboholy Prachatice Bruntál Svitavy Prostějov Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Praha 12 Mladá Boleslav Český Krumlov Praha-Suchdol Cheb Praha-Benice Klatovy Praha-Dolní Počernice Praha 5 Praha-Řeporyje Chomutov Chrudim Praha 14 Praha-Kolovraty Jeseník Olomouc Louny Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Praha 16 Praha-Slivenec Domažlice Znojmo Trutnov Praha-Lipence Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brambory

Levná dlažba Brambory

Dlažba Brambory

Zámkové dlažby Brambory

Zámkové betonové dlažby Brambory

Zámková dlažba Brambory

Betonové dlažby Brambory

Betonová dlažba Brambory

Zdící prvky Brambory

Dlažby II jakosti Brambory

Dlažba II jakosti Brambory

Plošné dlažby Brambory