„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brambory

Nové produkty Brambory

Dlažby a obrubníky Brambory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brambory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brambory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brambory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brambory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brambory, Levná dlažba Brambory, Dlažba Brambory, Zámkové dlažby Brambory, Zámkové dlažba Brambory, Betonové dlažby Brambory, Betonová dlažba Brambory, Zdící prvky Brambory, Dlažby II jakosti Brambory, Dlažba II jakosti Brambory, Plošné dlažby Brambory, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Sokolov Strakonice Rakovník Tábor Náchod Kroměříž Plzeň-jih Mladá Boleslav Klatovy Frýdek-Místek Břeclav Praha 6 Praha-Štěrboholy Praha 15 Praha 14 Hradec Králové Praha-Slivenec Plzeň-město Opava Znojmo Praha 13 Praha-Vinoř Benešov Praha 5 Praha-Běchovice Praha 10 Praha-Lochkov Praha 16 Praha-Suchdol Praha-Troja Praha 12 Most Příbram Pardubice Písek Karlovy Vary Praha-Křeslice Kolín Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Brno-město Beroun Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Olomouc Praha 18 Semily Praha 11 Prachatice Liberec Rokycany Trutnov Praha-Petrovice Praha-západ Praha 19 Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Jičín Hodonín Praha-Klánovice Praha-Benice Žďár nad Sázavou Praha 8 Česká Lípa Praha-Lysolaje Bruntál České Budějovice Hlavní město Praha Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Praha-Libuš Havlíčkův Brod Praha 9 Praha-Kolovraty Ostrava-město Praha-Lipence Praha 20 Praha-Nedvězí Praha-Královice Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Brno-venkov Pelhřimov Praha-Čakovice Chrudim Třebíč Praha 4 Chomutov Louny Praha 3 Praha-Kunratice Cheb Nymburk Zlín Prostějov Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brambory

Levná dlažba Brambory

Dlažba Brambory

Zámkové dlažby Brambory

Zámkové betonové dlažby Brambory

Zámková dlažba Brambory

Betonové dlažby Brambory

Betonová dlažba Brambory

Zdící prvky Brambory

Dlažby II jakosti Brambory

Dlažba II jakosti Brambory

Plošné dlažby Brambory