„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brambory

Nové produkty Brambory

Dlažby a obrubníky Brambory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brambory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brambory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brambory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brambory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brambory, Levná dlažba Brambory, Dlažba Brambory, Zámkové dlažby Brambory, Zámkové dlažba Brambory, Betonové dlažby Brambory, Betonová dlažba Brambory, Zdící prvky Brambory, Dlažby II jakosti Brambory, Dlažba II jakosti Brambory, Plošné dlažby Brambory, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Blansko Praha 11 Benešov Plzeň-sever Karviná Praha-Nebušice Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Praha 22 Praha-Ďáblice Karlovy Vary Most Praha-Benice Semily Bruntál Šumperk Praha 18 Zlín Praha-Petrovice Svitavy Náchod Praha-Klánovice Třebíč Žďár nad Sázavou Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Praha 14 Znojmo Mělník Praha-Zličín Plzeň-jih Přerov Praha-Štěrboholy Liberec Vyškov Praha-Dolní Chabry Jeseník Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Praha 12 Mladá Boleslav Kutná Hora Praha 7 Praha-Čakovice Praha 8 Brno-venkov Praha 20 Praha-Lipence Praha-Vinoř Praha 4 Praha-Dubeč Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Jičín Praha-Kolovraty Břeclav Brno-město Beroun Praha-Zbraslav Sokolov Česká Lípa Praha 3 Chomutov Klatovy Louny Praha-Kunratice Prachatice Praha 10 Kroměříž Teplice Rychnov nad Kněžnou Chrudim Praha-Lochkov Praha 16 Praha-Koloděje Praha-Královice Trutnov Vsetín České Budějovice Praha 5 Praha-Přední Kopanina Kolín Český Krumlov Praha 21 Praha 15 Pelhřimov Jindřichův Hradec Strakonice Opava Praha-Křeslice Hradec Králové Praha-východ Pardubice Děčín Rokycany Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brambory

Levná dlažba Brambory

Dlažba Brambory

Zámkové dlažby Brambory

Zámkové betonové dlažby Brambory

Zámková dlažba Brambory

Betonové dlažby Brambory

Betonová dlažba Brambory

Zdící prvky Brambory

Dlažby II jakosti Brambory

Dlažba II jakosti Brambory

Plošné dlažby Brambory