„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brambory

Nové produkty Brambory

Dlažby a obrubníky Brambory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brambory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brambory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brambory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brambory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brambory, Levná dlažba Brambory, Dlažba Brambory, Zámkové dlažby Brambory, Zámkové dlažba Brambory, Betonové dlažby Brambory, Betonová dlažba Brambory, Zdící prvky Brambory, Dlažby II jakosti Brambory, Dlažba II jakosti Brambory, Plošné dlažby Brambory, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Cheb Třebíč Písek Rakovník Kutná Hora Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Tachov Pelhřimov Karviná Plzeň-město Praha 13 Žďár nad Sázavou Vsetín Praha-Benice Praha-západ Tábor Praha-Královice Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Jablonec nad Nisou Příbram Jeseník Praha 9 Hradec Králové Klatovy Praha 22 Most Přerov Benešov Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Sokolov Praha 5 Beroun Kroměříž Praha-Nedvězí Hodonín Jičín Praha-Nebušice Zlín Svitavy Praha 21 Praha 16 Havlíčkův Brod České Budějovice Praha-Šeberov Praha-Vinoř Český Krumlov Louny Praha 17 Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Praha-Újezd Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Hlavní město Praha Břeclav Praha-Kunratice Praha-Petrovice Praha 4 Chrudim Praha-Klánovice Šumperk Opava Bruntál Blansko Praha-Dubeč Semily Praha-Zbraslav Praha 2 Uherské Hradiště Ústí nad Orlicí Nový Jičín Jihlava Teplice Prostějov Praha-Satalice Praha 8 Náchod Domažlice Praha-Čakovice Praha 7 Ostrava-město Rychnov nad Kněžnou Praha 10 Kladno Praha-Velká Chuchle Vyškov Plzeň-jih Praha 15 Praha-Slivenec Rokycany Praha-Křeslice Děčín Praha-Zličín Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brambory

Levná dlažba Brambory

Dlažba Brambory

Zámkové dlažby Brambory

Zámkové betonové dlažby Brambory

Zámková dlažba Brambory

Betonové dlažby Brambory

Betonová dlažba Brambory

Zdící prvky Brambory

Dlažby II jakosti Brambory

Dlažba II jakosti Brambory

Plošné dlažby Brambory