„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brambory

Nové produkty Brambory

Dlažby a obrubníky Brambory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brambory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brambory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brambory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brambory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brambory, Levná dlažba Brambory, Dlažba Brambory, Zámkové dlažby Brambory, Zámkové dlažba Brambory, Betonové dlažby Brambory, Betonová dlažba Brambory, Zdící prvky Brambory, Dlažby II jakosti Brambory, Dlažba II jakosti Brambory, Plošné dlažby Brambory, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Benice Chrudim Praha-Dubeč Most Frýdek-Místek Prostějov Praha-Velká Chuchle Praha 7 Praha-Petrovice Strakonice Jeseník Karviná Pelhřimov Plzeň-město Náchod Blansko Praha-Běchovice Rokycany Mladá Boleslav Děčín Znojmo Karlovy Vary České Budějovice Praha-Zličín Praha 18 Cheb Brno-venkov Sokolov Praha-Nebušice Praha-Klánovice Praha-západ Praha-Koloděje Hradec Králové Ústí nad Orlicí Praha-Královice Jičín Olomouc Praha-Lochkov Praha 14 Praha-Slivenec Šumperk Praha-Troja Vsetín Praha 2 Jablonec nad Nisou Praha 15 Přerov Plzeň-sever Písek Ostrava-město Tábor Praha-Suchdol Liberec Praha-Ďáblice Praha 19 Kladno Praha-Přední Kopanina Benešov Beroun Praha-Satalice Praha-východ Praha-Libuš Praha 6 Domažlice Praha-Lysolaje Nymburk Louny Třebíč Bruntál Klatovy Praha 22 Praha-Kunratice Pardubice Praha 12 Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Praha 20 Uherské Hradiště Vyškov Příbram Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Rakovník Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Praha 11 Praha 9 Mělník Nový Jičín Praha 21 Svitavy Praha-Kolovraty Prachatice Praha 3 Praha-Štěrboholy Opava Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Kolín Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brambory

Levná dlažba Brambory

Dlažba Brambory

Zámkové dlažby Brambory

Zámkové betonové dlažby Brambory

Zámková dlažba Brambory

Betonové dlažby Brambory

Betonová dlažba Brambory

Zdící prvky Brambory

Dlažby II jakosti Brambory

Dlažba II jakosti Brambory

Plošné dlažby Brambory