„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božejov

Nové produkty Božejov

Dlažby a obrubníky Božejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božejov, Levná dlažba Božejov, Dlažba Božejov, Zámkové dlažby Božejov, Zámkové dlažba Božejov, Betonové dlažby Božejov, Betonová dlažba Božejov, Zdící prvky Božejov, Dlažby II jakosti Božejov, Dlažba II jakosti Božejov, Plošné dlažby Božejov, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Praha-Újezd Praha-Satalice Uherské Hradiště Praha-Klánovice Praha-Libuš Ostrava-město Karlovy Vary Hlavní město Praha Rakovník Kutná Hora Písek Praha 8 Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Praha-Petrovice Benešov Praha 6 Praha 18 Jeseník Praha 4 Praha 22 Český Krumlov České Budějovice Praha 16 Kroměříž Šumperk Sokolov Břeclav Jihlava Praha-Zličín Brno-město Praha-Slivenec Olomouc Třebíč Praha-Kunratice Praha 10 Praha-Přední Kopanina Praha 12 Praha-západ Praha 20 Litoměřice Praha-Lysolaje Pardubice Praha-Dolní Chabry Praha 17 Jičín Praha-Zbraslav Svitavy Plzeň-město Praha-Dubeč Vyškov Hradec Králové Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Brno-venkov Kolín Znojmo Děčín Vsetín Jindřichův Hradec Bruntál Mladá Boleslav Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Hodonín Tábor Nový Jičín Praha 13 Domažlice Praha 15 Pelhřimov Nymburk Česká Lípa Praha 19 Praha-východ Praha 21 Praha 11 Praha 2 Louny Praha-Dolní Počernice Kladno Blansko Klatovy Cheb Semily Přerov Beroun Most Teplice Praha-Troja Praha-Čakovice Prostějov Praha-Křeslice Náchod Karviná Plzeň-jih Praha-Nebušice Strakonice Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božejov

Levná dlažba Božejov

Dlažba Božejov

Zámkové dlažby Božejov

Zámkové betonové dlažby Božejov

Zámková dlažba Božejov

Betonové dlažby Božejov

Betonová dlažba Božejov

Zdící prvky Božejov

Dlažby II jakosti Božejov

Dlažba II jakosti Božejov

Plošné dlažby Božejov