„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božejov

Nové produkty Božejov

Dlažby a obrubníky Božejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božejov, Levná dlažba Božejov, Dlažba Božejov, Zámkové dlažby Božejov, Zámkové dlažba Božejov, Betonové dlažby Božejov, Betonová dlažba Božejov, Zdící prvky Božejov, Dlažby II jakosti Božejov, Dlažba II jakosti Božejov, Plošné dlažby Božejov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Kolín Praha-Satalice Praha 17 Praha-Přední Kopanina Most Vsetín Havlíčkův Brod Beroun Pardubice Karlovy Vary Třebíč Mělník Praha-Klánovice Tábor Brno-město Jičín Praha-Lipence Zlín Praha 18 Praha-Dolní Chabry Praha 12 Frýdek-Místek Praha 6 Praha 4 Praha-Velká Chuchle Praha 20 Praha-Nebušice Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Písek Praha-Kunratice Rokycany Praha-Šeberov Opava Praha-Petrovice Praha-západ Praha 10 Hlavní město Praha Strakonice Praha 7 Hradec Králové Ústí nad Orlicí Nový Jičín Praha-Vinoř Praha 16 Svitavy Cheb Prachatice Plzeň-jih Praha 1 Jindřichův Hradec Karviná Příbram Klatovy Praha-Koloděje Břeclav Praha-Dubeč Náchod Praha 11 Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Chrudim Praha-Troja Praha 21 Přerov Olomouc Pelhřimov Praha 2 Praha-Čakovice Nymburk Praha-Ďáblice Blansko Praha 5 Liberec Praha-Libuš Praha-Kolovraty Chomutov Jeseník Uherské Hradiště Plzeň-město Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Kroměříž Český Krumlov Praha 22 Tachov Bruntál Mladá Boleslav Praha-Benice Brno-venkov Trutnov Praha-východ Litoměřice Praha-Březiněves Praha 13 Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božejov

Levná dlažba Božejov

Dlažba Božejov

Zámkové dlažby Božejov

Zámkové betonové dlažby Božejov

Zámková dlažba Božejov

Betonové dlažby Božejov

Betonová dlažba Božejov

Zdící prvky Božejov

Dlažby II jakosti Božejov

Dlažba II jakosti Božejov

Plošné dlažby Božejov