„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božejov

Nové produkty Božejov

Dlažby a obrubníky Božejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božejov, Levná dlažba Božejov, Dlažba Božejov, Zámkové dlažby Božejov, Zámkové dlažba Božejov, Betonové dlažby Božejov, Betonová dlažba Božejov, Zdící prvky Božejov, Dlažby II jakosti Božejov, Dlažba II jakosti Božejov, Plošné dlažby Božejov, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Strakonice Chrudim Praha 1 Benešov Praha-Kolovraty Jičín Karlovy Vary Klatovy Náchod Praha 13 Přerov Praha-Křeslice Praha-Březiněves Domažlice Brno-město Praha-západ Jihlava Ústí nad Labem Blansko Plzeň-jih Opava Vyškov Jablonec nad Nisou Praha-Velká Chuchle Praha 5 Praha-Libuš Prostějov České Budějovice Semily Hradec Králové Brno-venkov Praha-Benice Uherské Hradiště Praha 3 Praha-Lipence Praha-Slivenec Praha-Suchdol Praha 15 Praha-Troja Kutná Hora Most Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Praha 14 Česká Lípa Praha 8 Praha-Satalice Praha 7 Teplice Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Ostrava-město Praha 17 Tábor Praha 12 Praha 4 Jeseník Žďár nad Sázavou Příbram Praha-Újezd Praha 10 Český Krumlov Nymburk Karviná Praha 16 Praha 19 Praha-Dubeč Písek Praha-Zličín Praha-Řeporyje Beroun Praha-Nedvězí Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Rokycany Praha 18 Tachov Nový Jičín Kladno Praha-Šeberov Praha 22 Praha 9 Kroměříž Praha-Lochkov Praha-východ Plzeň-sever Praha-Petrovice Pelhřimov Plzeň-město Děčín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Ďáblice Praha 2 Praha-Přední Kopanina Rakovník Svitavy Hodonín Prachatice Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božejov

Levná dlažba Božejov

Dlažba Božejov

Zámkové dlažby Božejov

Zámkové betonové dlažby Božejov

Zámková dlažba Božejov

Betonové dlažby Božejov

Betonová dlažba Božejov

Zdící prvky Božejov

Dlažby II jakosti Božejov

Dlažba II jakosti Božejov

Plošné dlažby Božejov