„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božejov

Nové produkty Božejov

Dlažby a obrubníky Božejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božejov, Levná dlažba Božejov, Dlažba Božejov, Zámkové dlažby Božejov, Zámkové dlažba Božejov, Betonové dlažby Božejov, Betonová dlažba Božejov, Zdící prvky Božejov, Dlažby II jakosti Božejov, Dlažba II jakosti Božejov, Plošné dlažby Božejov, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha-Dubeč Praha 2 Kroměříž Praha 19 Jičín Jablonec nad Nisou Mělník Praha 12 Benešov Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Teplice Blansko Náchod Praha-západ Břeclav Praha-Dolní Chabry Zlín Praha-Nebušice Praha-Satalice Domažlice Praha-Řeporyje České Budějovice Praha-Ďáblice Praha 3 Praha 8 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Jihlava Chrudim Kutná Hora Praha 9 Praha 7 Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Praha 4 Třebíč Praha-Újezd Praha-Slivenec Trutnov Jeseník Louny Praha-Křeslice Semily Hodonín Praha 15 Šumperk Uherské Hradiště Praha-Zličín Rakovník Svitavy Jindřichův Hradec Praha 18 Vsetín Praha-Koloděje Mladá Boleslav Pelhřimov Klatovy Praha-Klánovice Rychnov nad Kněžnou Praha 1 Praha-Petrovice Brno-město Česká Lípa Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Praha-východ Praha-Přední Kopanina Ostrava-město Vyškov Prostějov Nový Jičín Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Praha 13 Praha-Čakovice Praha-Běchovice Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Přerov Praha-Královice Strakonice Pardubice Praha 14 Žďár nad Sázavou Hradec Králové Bruntál Olomouc Praha-Libuš Praha 6 Český Krumlov Děčín Praha 5 Frýdek-Místek Tachov Plzeň-jih Příbram Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božejov

Levná dlažba Božejov

Dlažba Božejov

Zámkové dlažby Božejov

Zámkové betonové dlažby Božejov

Zámková dlažba Božejov

Betonové dlažby Božejov

Betonová dlažba Božejov

Zdící prvky Božejov

Dlažby II jakosti Božejov

Dlažba II jakosti Božejov

Plošné dlažby Božejov