„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božejov

Nové produkty Božejov

Dlažby a obrubníky Božejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božejov, Levná dlažba Božejov, Dlažba Božejov, Zámkové dlažby Božejov, Zámkové dlažba Božejov, Betonové dlažby Božejov, Betonová dlažba Božejov, Zdící prvky Božejov, Dlažby II jakosti Božejov, Dlažba II jakosti Božejov, Plošné dlažby Božejov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Plzeň-město Praha 19 Chomutov Praha 21 Praha 20 Praha 6 Hradec Králové Praha-Zličín Praha 1 Praha 16 Praha 13 Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Kladno Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Klatovy Praha-západ Praha-Suchdol Praha-Šeberov Rokycany Praha 4 Český Krumlov Bruntál Praha 18 Praha-Čakovice Praha-Březiněves Praha 15 Louny Praha-Dubeč Rakovník Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Benešov Zlín Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Břeclav Olomouc Písek Praha-Řeporyje Praha 8 Jičín Hlavní město Praha Třebíč Cheb Domažlice Praha-Nedvězí Česká Lípa Karlovy Vary Pardubice Teplice Frýdek-Místek Ústí nad Labem Pelhřimov Praha-Lipence Praha 2 Jihlava Opava Brno-město Praha-Ďáblice Praha-Štěrboholy Litoměřice Žďár nad Sázavou Prostějov Mělník Nový Jičín Přerov Jeseník Svitavy Blansko Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Praha-Velká Chuchle Praha 9 Uherské Hradiště Praha 5 České Budějovice Praha-Křeslice Praha-Královice Příbram Praha-Zbraslav Praha-Troja Brno-venkov Praha-Benice Praha-Vinoř Praha-Běchovice Praha-Újezd Praha 17 Chrudim Praha 14 Nymburk Znojmo Praha 7 Sokolov Praha-Libuš Kutná Hora Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božejov

Levná dlažba Božejov

Dlažba Božejov

Zámkové dlažby Božejov

Zámkové betonové dlažby Božejov

Zámková dlažba Božejov

Betonové dlažby Božejov

Betonová dlažba Božejov

Zdící prvky Božejov

Dlažby II jakosti Božejov

Dlažba II jakosti Božejov

Plošné dlažby Božejov