„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božejov

Nové produkty Božejov

Dlažby a obrubníky Božejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božejov, Levná dlažba Božejov, Dlažba Božejov, Zámkové dlažby Božejov, Zámkové dlažba Božejov, Betonové dlažby Božejov, Betonová dlažba Božejov, Zdící prvky Božejov, Dlažby II jakosti Božejov, Dlažba II jakosti Božejov, Plošné dlažby Božejov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Praha 7 Chrudim Kroměříž Opava Ostrava-město Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Karviná Rychnov nad Kněžnou Tachov Ústí nad Orlicí Praha-Štěrboholy Náchod Praha-Královice Brno-město Praha 19 Praha-Vinoř Přerov Bruntál Plzeň-jih Písek Blansko Strakonice Praha-Satalice Žďár nad Sázavou Svitavy Cheb Český Krumlov Praha 10 Domažlice Havlíčkův Brod Semily Praha-Řeporyje Pelhřimov Praha-Troja Praha-Benice Praha-Březiněves Jičín Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Kolín Karlovy Vary Nymburk Břeclav Praha-Lochkov Praha 8 Hradec Králové Praha 6 Praha 3 Praha 9 Praha-Kunratice Mladá Boleslav Znojmo Frýdek-Místek Praha-Šeberov Vyškov Praha-Nedvězí Sokolov Jihlava Praha-Čakovice Prachatice Praha 5 Uherské Hradiště Hlavní město Praha Klatovy Trutnov Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Rakovník Děčín Šumperk Prostějov Praha-Koloděje Praha-Ďáblice Louny Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Kladno Praha 12 Praha-Lysolaje Jeseník Liberec Česká Lípa Praha-Suchdol Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Praha-západ Plzeň-sever Praha-východ Praha 20 Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Teplice Zlín Jindřichův Hradec Plzeň-město Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božejov

Levná dlažba Božejov

Dlažba Božejov

Zámkové dlažby Božejov

Zámkové betonové dlažby Božejov

Zámková dlažba Božejov

Betonové dlažby Božejov

Betonová dlažba Božejov

Zdící prvky Božejov

Dlažby II jakosti Božejov

Dlažba II jakosti Božejov

Plošné dlažby Božejov