„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božejov

Nové produkty Božejov

Dlažby a obrubníky Božejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božejov, Levná dlažba Božejov, Dlažba Božejov, Zámkové dlažby Božejov, Zámkové dlažba Božejov, Betonové dlažby Božejov, Betonová dlažba Božejov, Zdící prvky Božejov, Dlažby II jakosti Božejov, Dlažba II jakosti Božejov, Plošné dlažby Božejov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Přerov Praha-Zbraslav Jeseník Ústí nad Labem Plzeň-jih Praha 12 Prostějov Praha-Dubeč Teplice Mladá Boleslav Hradec Králové Plzeň-sever Cheb Náchod Strakonice Břeclav Praha-Újezd Praha 7 Praha 11 Praha-Dolní Chabry Liberec Svitavy Pelhřimov Praha-Lysolaje Chrudim Praha 14 Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Děčín Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Praha 9 Bruntál Beroun Praha-Koloděje Benešov Praha-Březiněves Praha-Klánovice Brno-město Písek Praha-Libuš Chomutov Mělník Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Semily Jihlava Klatovy Praha 15 Praha-Troja Praha-Petrovice Praha-Nebušice Praha 6 Žďár nad Sázavou Praha 16 Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Plzeň-město Sokolov Frýdek-Místek Praha-západ Most Jablonec nad Nisou Znojmo Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Šumperk Nový Jičín Zlín Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Praha 8 Česká Lípa Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Praha 18 Jičín Litoměřice Praha 10 Praha 1 Karlovy Vary Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Třebíč Český Krumlov Praha-Satalice Rakovník Příbram Vsetín Praha-Dolní Počernice Kladno Ostrava-město Praha 21 Praha-Běchovice Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božejov

Levná dlažba Božejov

Dlažba Božejov

Zámkové dlažby Božejov

Zámkové betonové dlažby Božejov

Zámková dlažba Božejov

Betonové dlažby Božejov

Betonová dlažba Božejov

Zdící prvky Božejov

Dlažby II jakosti Božejov

Dlažba II jakosti Božejov

Plošné dlažby Božejov