„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božejov

Nové produkty Božejov

Dlažby a obrubníky Božejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božejov, Levná dlažba Božejov, Dlažba Božejov, Zámkové dlažby Božejov, Zámkové dlažba Božejov, Betonové dlažby Božejov, Betonová dlažba Božejov, Zdící prvky Božejov, Dlažby II jakosti Božejov, Dlažba II jakosti Božejov, Plošné dlažby Božejov, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Praha 2 Praha-Újezd Pardubice Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Karviná Praha 19 Praha-Nebušice Blansko Přerov Praha-Dubeč Benešov Plzeň-město Hradec Králové Kladno Praha-Křeslice Pelhřimov Rakovník Praha-Lysolaje Semily Praha-Běchovice Most Hlavní město Praha Brno-venkov Praha-Šeberov Praha 1 Brno-město Praha 4 Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Praha 6 Svitavy Písek Chrudim Praha-Kunratice Břeclav Jindřichův Hradec Plzeň-sever Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Rokycany Hodonín Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Praha 8 Ostrava-město Praha 17 Bruntál Praha 5 Zlín Louny Domažlice Frýdek-Místek Tachov Praha 12 Praha-Troja Praha 16 Praha 18 Beroun Sokolov Praha-Dolní Chabry Cheb Praha-Řeporyje Praha 14 Praha 21 Mělník Praha-Vinoř Náchod Karlovy Vary Praha 15 Praha-Kolovraty Uherské Hradiště Kroměříž Třebíč Praha-Suchdol Chomutov České Budějovice Trutnov Prachatice Strakonice Praha 9 Tábor Praha 10 Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Olomouc Liberec Jihlava Kutná Hora Praha 22 Ústí nad Labem Praha 11 Jeseník Praha-Satalice Praha-východ Praha-Lipence Nový Jičín Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božejov

Levná dlažba Božejov

Dlažba Božejov

Zámkové dlažby Božejov

Zámkové betonové dlažby Božejov

Zámková dlažba Božejov

Betonové dlažby Božejov

Betonová dlažba Božejov

Zdící prvky Božejov

Dlažby II jakosti Božejov

Dlažba II jakosti Božejov

Plošné dlažby Božejov