„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bousov

Nové produkty Bousov

Dlažby a obrubníky Bousov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bousov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bousov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bousov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bousov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bousov, Levná dlažba Bousov, Dlažba Bousov, Zámkové dlažby Bousov, Zámkové dlažba Bousov, Betonové dlažby Bousov, Betonová dlažba Bousov, Zdící prvky Bousov, Dlažby II jakosti Bousov, Dlažba II jakosti Bousov, Plošné dlažby Bousov, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Louny Mělník Praha 16 Praha 2 Praha-Řeporyje Praha-Satalice Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Praha 11 Praha-Šeberov Rakovník Jihlava Přerov Praha-Slivenec Tachov Nymburk České Budějovice Plzeň-město Břeclav Plzeň-sever Ústí nad Labem Hodonín Karviná Kroměříž Olomouc Praha 21 Liberec Praha 22 Praha-Libuš Klatovy Praha-Suchdol Praha 20 Frýdek-Místek Praha-Troja Praha-Dolní Měcholupy Praha 19 Pelhřimov Praha-Benice Vyškov Jablonec nad Nisou Teplice Bruntál Praha-Královice Česká Lípa Tábor Děčín Nový Jičín Uherské Hradiště Příbram Praha-Zličín Plzeň-jih Praha 4 Praha 6 Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Praha 3 Praha-Vinoř Písek Domažlice Třebíč Ústí nad Orlicí Praha-Lipence Havlíčkův Brod Praha-Lysolaje Praha 13 Praha 15 Trutnov Praha-Štěrboholy Praha 18 Praha-Čakovice Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Litoměřice Praha-Křeslice Benešov Praha-Zbraslav Praha 12 Vsetín Opava Kutná Hora Rokycany Praha-Kunratice Semily Praha-západ Praha-Lochkov Praha 10 Chomutov Rychnov nad Kněžnou Cheb Praha 9 Praha-Nebušice Hradec Králové Znojmo Jeseník Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Svitavy Sokolov Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bousov

Levná dlažba Bousov

Dlažba Bousov

Zámkové dlažby Bousov

Zámkové betonové dlažby Bousov

Zámková dlažba Bousov

Betonové dlažby Bousov

Betonová dlažba Bousov

Zdící prvky Bousov

Dlažby II jakosti Bousov

Dlažba II jakosti Bousov

Plošné dlažby Bousov