„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bousov

Nové produkty Bousov

Dlažby a obrubníky Bousov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bousov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bousov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bousov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bousov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bousov, Levná dlažba Bousov, Dlažba Bousov, Zámkové dlažby Bousov, Zámkové dlažba Bousov, Betonové dlažby Bousov, Betonová dlažba Bousov, Zdící prvky Bousov, Dlažby II jakosti Bousov, Dlažba II jakosti Bousov, Plošné dlažby Bousov, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Mělník Praha 8 Jeseník Pardubice Praha-Libuš Praha-Petrovice Klatovy Rokycany Ostrava-město Brno-venkov Kutná Hora Šumperk Praha 12 Sokolov Písek Praha 4 Jičín Praha 19 Nymburk Praha-Lochkov Tachov Blansko Praha-Vinoř Uherské Hradiště Praha-Satalice Praha 22 Praha 15 Praha-Slivenec Česká Lípa Praha-Běchovice Praha-Koloděje Praha-Ďáblice Žďár nad Sázavou Tábor Kroměříž Praha-Řeporyje Praha-Benice Praha 16 Praha-Lipence Pelhřimov Praha 9 Karviná Cheb Břeclav Mladá Boleslav Strakonice Ústí nad Orlicí Chrudim Praha-Kunratice Chomutov Praha-Kolovraty Kolín Semily Plzeň-sever Ústí nad Labem Prachatice Prostějov Plzeň-jih Havlíčkův Brod Praha 6 Benešov Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Praha 20 Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Praha-Čakovice Praha-Suchdol Beroun Praha 13 Praha 10 Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Svitavy Louny Praha-Nedvězí Jihlava Praha-Šeberov Hlavní město Praha Hodonín Praha-Klánovice Praha-Zličín Brno-město Praha-Dolní Počernice Praha 7 Praha 18 Vsetín Praha-Březiněves Vyškov Opava Most Praha-Přední Kopanina Praha 21 Praha-Velká Chuchle České Budějovice Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bousov

Levná dlažba Bousov

Dlažba Bousov

Zámkové dlažby Bousov

Zámkové betonové dlažby Bousov

Zámková dlažba Bousov

Betonové dlažby Bousov

Betonová dlažba Bousov

Zdící prvky Bousov

Dlažby II jakosti Bousov

Dlažba II jakosti Bousov

Plošné dlažby Bousov