„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bousov

Nové produkty Bousov

Dlažby a obrubníky Bousov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bousov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bousov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bousov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bousov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bousov, Levná dlažba Bousov, Dlažba Bousov, Zámkové dlažby Bousov, Zámkové dlažba Bousov, Betonové dlažby Bousov, Betonová dlažba Bousov, Zdící prvky Bousov, Dlažby II jakosti Bousov, Dlažba II jakosti Bousov, Plošné dlažby Bousov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Kladno Sokolov Ostrava-město Praha-Klánovice Brno-město Litoměřice Praha 8 Přerov Beroun Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Vyškov Frýdek-Místek Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Praha 5 Praha-západ Praha 13 Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Karlovy Vary Praha-Koloděje Praha 16 Praha 15 Praha-Březiněves Praha-Libuš Praha 20 Jindřichův Hradec Praha-východ Olomouc Tachov Praha-Benice Praha 12 Most Tábor Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Chomutov Plzeň-jih Praha 4 Semily Kroměříž Praha-Řeporyje Znojmo Strakonice Žďár nad Sázavou Klatovy Praha-Zličín Bruntál Praha-Újezd Praha-Šeberov Praha 18 Cheb Praha-Slivenec Praha 17 Praha 22 Liberec Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Praha 11 Česká Lípa Svitavy Praha-Kunratice Zlín Jeseník Kutná Hora Praha 2 Prostějov Praha 7 Praha 3 Havlíčkův Brod Hradec Králové Rokycany Praha-Lochkov Praha-Vinoř Praha-Petrovice Plzeň-sever Karviná Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Praha 10 Jičín Břeclav Blansko Benešov Praha-Královice Praha-Troja Rakovník Hodonín Mělník Praha-Křeslice Praha-Dolní Počernice Prachatice Opava Chrudim Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bousov

Levná dlažba Bousov

Dlažba Bousov

Zámkové dlažby Bousov

Zámkové betonové dlažby Bousov

Zámková dlažba Bousov

Betonové dlažby Bousov

Betonová dlažba Bousov

Zdící prvky Bousov

Dlažby II jakosti Bousov

Dlažba II jakosti Bousov

Plošné dlažby Bousov