„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bousov

Nové produkty Bousov

Dlažby a obrubníky Bousov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bousov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bousov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bousov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bousov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bousov, Levná dlažba Bousov, Dlažba Bousov, Zámkové dlažby Bousov, Zámkové dlažba Bousov, Betonové dlažby Bousov, Betonová dlažba Bousov, Zdící prvky Bousov, Dlažby II jakosti Bousov, Dlažba II jakosti Bousov, Plošné dlažby Bousov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Svitavy Brno-město Jindřichův Hradec Prostějov Praha-Řeporyje Náchod Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Znojmo Praha-Kolovraty Trutnov Třebíč Chrudim Plzeň-jih Praha 15 Praha-Královice Praha 14 Praha 6 Jablonec nad Nisou Vyškov Praha 3 Praha 16 Praha-Přední Kopanina Tachov Praha 2 Praha 19 Praha 8 Praha 10 Praha-Újezd Praha-Dubeč Pardubice Kutná Hora Praha-Troja Jeseník Sokolov Nymburk Kroměříž Zlín Hlavní město Praha Rokycany Praha-Lochkov Tábor Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Chomutov Praha-západ Praha-Vinoř Karviná Praha-Křeslice Praha 20 Jihlava Teplice Praha-Březiněves Havlíčkův Brod Praha 1 Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Prachatice Praha 9 Praha-Dolní Počernice Praha 17 Bruntál Benešov Kolín Praha-Libuš Praha 7 Praha-Kunratice Cheb Jičín Opava Hradec Králové Karlovy Vary Beroun Příbram Strakonice Praha-Zbraslav Louny Praha-Běchovice Praha 22 Mělník Praha-východ Most Praha-Slivenec Rakovník Semily Břeclav Kladno Česká Lípa Brno-venkov Plzeň-město Písek Litoměřice Praha 12 Přerov Nový Jičín Vsetín Ústí nad Orlicí Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bousov

Levná dlažba Bousov

Dlažba Bousov

Zámkové dlažby Bousov

Zámkové betonové dlažby Bousov

Zámková dlažba Bousov

Betonové dlažby Bousov

Betonová dlažba Bousov

Zdící prvky Bousov

Dlažby II jakosti Bousov

Dlažba II jakosti Bousov

Plošné dlažby Bousov