„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bousov

Nové produkty Bousov

Dlažby a obrubníky Bousov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bousov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bousov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bousov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bousov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bousov, Levná dlažba Bousov, Dlažba Bousov, Zámkové dlažby Bousov, Zámkové dlažba Bousov, Betonové dlažby Bousov, Betonová dlažba Bousov, Zdící prvky Bousov, Dlažby II jakosti Bousov, Dlažba II jakosti Bousov, Plošné dlažby Bousov, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Třebíč Praha-Nedvězí Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Praha-východ Praha 20 Praha-Šeberov Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Zlín Praha 11 Opava Nymburk Kutná Hora Praha 13 Praha-Troja Vsetín Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Děčín Domažlice Ústí nad Labem Praha-Benice Plzeň-jih Praha-Lysolaje Trutnov Praha-Křeslice Most Rychnov nad Kněžnou Chrudim Prostějov Mělník Praha-západ Klatovy Praha-Kolovraty Břeclav Praha 17 Kroměříž Praha 3 Beroun Plzeň-město Praha 7 Znojmo Přerov Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Ostrava-město Mladá Boleslav České Budějovice Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Semily Olomouc Praha-Běchovice Příbram Nový Jičín Bruntál Jeseník Louny Praha 16 Praha-Březiněves Karviná Praha 22 Praha 6 Litoměřice Chomutov Frýdek-Místek Praha-Kunratice Praha-Klánovice Písek Jindřichův Hradec Plzeň-sever Praha-Satalice Jihlava Brno-město Blansko Hlavní město Praha Šumperk Uherské Hradiště Tachov Praha-Vinoř Praha-Slivenec Hodonín Praha 9 Praha-Lipence Svitavy Praha 1 Náchod Praha 4 Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Praha 5 Sokolov Praha 21 Pardubice Praha 18 Liberec Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bousov

Levná dlažba Bousov

Dlažba Bousov

Zámkové dlažby Bousov

Zámkové betonové dlažby Bousov

Zámková dlažba Bousov

Betonové dlažby Bousov

Betonová dlažba Bousov

Zdící prvky Bousov

Dlažby II jakosti Bousov

Dlažba II jakosti Bousov

Plošné dlažby Bousov