„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bousov

Nové produkty Bousov

Dlažby a obrubníky Bousov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bousov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bousov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bousov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bousov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bousov, Levná dlažba Bousov, Dlažba Bousov, Zámkové dlažby Bousov, Zámkové dlažba Bousov, Betonové dlažby Bousov, Betonová dlažba Bousov, Zdící prvky Bousov, Dlažby II jakosti Bousov, Dlažba II jakosti Bousov, Plošné dlažby Bousov, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Olomouc Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Praha 3 Opava Zlín Praha-východ Praha 8 Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Praha 16 Český Krumlov Praha 13 Jablonec nad Nisou Klatovy Chrudim Beroun Strakonice Ústí nad Labem Frýdek-Místek Praha 7 Jeseník Praha 18 Praha-Běchovice Karlovy Vary Vsetín Děčín Praha-Čakovice Praha-Zličín Plzeň-jih Pardubice Hodonín Písek Hlavní město Praha Benešov Rakovník Náchod Kolín Litoměřice Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Sokolov Praha-Dolní Chabry Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Tábor Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Rokycany Praha-Královice Praha 14 Praha 20 Praha-Nebušice Kutná Hora Vyškov Bruntál Praha-Benice Praha 10 Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Kladno Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Mladá Boleslav Pelhřimov Praha 17 Příbram Praha-Březiněves Praha 19 Praha-Křeslice Prostějov Praha 5 Domažlice Praha-Šeberov Praha 6 Chomutov Praha-Velká Chuchle Šumperk Přerov Praha-Ďáblice Praha-Troja Třebíč Brno-město Tachov Ostrava-město Praha 15 Praha-Koloděje Kroměříž Praha-Dubeč Praha-Libuš Jičín Praha-Řeporyje Blansko Praha-Újezd Praha 12 Praha 4 Prachatice Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bousov

Levná dlažba Bousov

Dlažba Bousov

Zámkové dlažby Bousov

Zámkové betonové dlažby Bousov

Zámková dlažba Bousov

Betonové dlažby Bousov

Betonová dlažba Bousov

Zdící prvky Bousov

Dlažby II jakosti Bousov

Dlažba II jakosti Bousov

Plošné dlažby Bousov