„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bousov

Nové produkty Bousov

Dlažby a obrubníky Bousov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bousov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bousov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bousov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bousov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bousov, Levná dlažba Bousov, Dlažba Bousov, Zámkové dlažby Bousov, Zámkové dlažba Bousov, Betonové dlažby Bousov, Betonová dlažba Bousov, Zdící prvky Bousov, Dlažby II jakosti Bousov, Dlažba II jakosti Bousov, Plošné dlažby Bousov, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Praha 15 Kroměříž Brno-město Sokolov Zlín Benešov Praha-východ Praha-Královice Opava Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Praha 1 Praha-Kolovraty Ostrava-město Praha 14 Nymburk Cheb Rakovník Břeclav Praha-Újezd Praha 20 Praha-Troja Louny Praha-Petrovice Plzeň-město Praha 8 Praha-Lysolaje Český Krumlov Chomutov Vyškov Chrudim Praha-Štěrboholy Olomouc Praha-Čakovice Praha-Přední Kopanina Praha 7 Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Tábor Děčín Litoměřice Pelhřimov Ústí nad Orlicí Kladno Znojmo Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Písek Klatovy Semily Blansko Praha 5 Jihlava Praha 4 Praha-Dolní Počernice Liberec Šumperk Praha-Březiněves Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Uherské Hradiště Praha 11 Praha-Slivenec Praha 13 Náchod Žďár nad Sázavou Plzeň-jih Praha-Nedvězí Praha-Lipence Praha 19 Praha 10 Jablonec nad Nisou Praha 18 Kutná Hora Praha 3 Mělník Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Rokycany Praha-Klánovice Beroun Prachatice Teplice Strakonice Havlíčkův Brod Hlavní město Praha Praha 6 Praha-Řeporyje Nový Jičín Praha-Kunratice Ústí nad Labem Praha-Libuš Přerov Trutnov Praha-západ Svitavy Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bousov

Levná dlažba Bousov

Dlažba Bousov

Zámkové dlažby Bousov

Zámkové betonové dlažby Bousov

Zámková dlažba Bousov

Betonové dlažby Bousov

Betonová dlažba Bousov

Zdící prvky Bousov

Dlažby II jakosti Bousov

Dlažba II jakosti Bousov

Plošné dlažby Bousov