„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bousov

Nové produkty Bousov

Dlažby a obrubníky Bousov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bousov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bousov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bousov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bousov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bousov, Levná dlažba Bousov, Dlažba Bousov, Zámkové dlažby Bousov, Zámkové dlažba Bousov, Betonové dlažby Bousov, Betonová dlažba Bousov, Zdící prvky Bousov, Dlažby II jakosti Bousov, Dlažba II jakosti Bousov, Plošné dlažby Bousov, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Praha-Dubeč Trutnov Prostějov Praha 14 Praha 6 Karlovy Vary Vyškov Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Most Plzeň-jih Tábor Rakovník Praha 20 Praha 1 České Budějovice Praha-Satalice Praha-Klánovice Praha 4 Praha-Královice Praha-Nedvězí Brno-město Vsetín Kroměříž Praha 11 Teplice Praha-Šeberov Brno-venkov Praha-Řeporyje Tachov Louny Ústí nad Labem Pardubice Praha 9 Kladno Česká Lípa Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Praha-Zličín Klatovy Praha 8 Bruntál Praha-východ Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Prachatice Praha-Březiněves Praha 15 Rokycany Litoměřice Přerov Liberec Jičín Semily Břeclav Praha 17 Praha 10 Praha 7 Praha 12 Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Praha 22 Náchod Třebíč Cheb Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Praha-Koloděje Praha-Čakovice Praha 19 Praha 21 Hradec Králové Praha-Běchovice Frýdek-Místek Praha-Troja Praha-Petrovice Kolín Praha-Lipence Zlín Praha 18 Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Chrudim Benešov Beroun Znojmo Praha-Štěrboholy Hlavní město Praha Nymburk Jablonec nad Nisou Chomutov Praha-Křeslice Praha-Libuš Příbram Ústí nad Orlicí Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bousov

Levná dlažba Bousov

Dlažba Bousov

Zámkové dlažby Bousov

Zámkové betonové dlažby Bousov

Zámková dlažba Bousov

Betonové dlažby Bousov

Betonová dlažba Bousov

Zdící prvky Bousov

Dlažby II jakosti Bousov

Dlažba II jakosti Bousov

Plošné dlažby Bousov