„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bousov

Nové produkty Bousov

Dlažby a obrubníky Bousov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bousov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bousov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bousov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bousov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bousov, Levná dlažba Bousov, Dlažba Bousov, Zámkové dlažby Bousov, Zámkové dlažba Bousov, Betonové dlažby Bousov, Betonová dlažba Bousov, Zdící prvky Bousov, Dlažby II jakosti Bousov, Dlažba II jakosti Bousov, Plošné dlažby Bousov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Frýdek-Místek Praha-Troja Praha 6 Přerov Tábor Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Vsetín Plzeň-město Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Znojmo Chomutov Karviná Ústí nad Orlicí Praha 9 Most Česká Lípa Praha-Dubeč Kroměříž Třebíč Tachov Opava Praha-Zličín Praha-Libuš Bruntál Kolín Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Liberec Praha 2 Strakonice Praha-Petrovice Praha 11 Praha 20 Uherské Hradiště Praha 19 Praha-Satalice Jeseník Praha-Újezd Jindřichův Hradec Praha-Vinoř Praha 8 Praha-Březiněves Prostějov Praha 1 Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Praha-Lochkov Praha 18 Nový Jičín Prachatice Děčín Praha-Velká Chuchle Blansko Mladá Boleslav Praha-Křeslice Plzeň-jih Praha 7 Praha 4 Praha-Řeporyje Náchod Hradec Králové Český Krumlov Rokycany Praha-Kunratice Praha-Koloděje Benešov Vyškov Louny Klatovy Jičín Hodonín Nymburk Praha 15 Praha 22 Pardubice Hlavní město Praha Praha-Královice Svitavy Praha-Klánovice Litoměřice Zlín Teplice Praha 21 Beroun Praha-západ Sokolov Praha-Běchovice Písek Praha 14 Brno-město Praha 16 Rakovník Cheb Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bousov

Levná dlažba Bousov

Dlažba Bousov

Zámkové dlažby Bousov

Zámkové betonové dlažby Bousov

Zámková dlažba Bousov

Betonové dlažby Bousov

Betonová dlažba Bousov

Zdící prvky Bousov

Dlažby II jakosti Bousov

Dlažba II jakosti Bousov

Plošné dlažby Bousov