„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bousín

Nové produkty Bousín

Dlažby a obrubníky Bousín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bousín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bousín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bousín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bousín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bousín, Levná dlažba Bousín, Dlažba Bousín, Zámkové dlažby Bousín, Zámkové dlažba Bousín, Betonové dlažby Bousín, Betonová dlažba Bousín, Zdící prvky Bousín, Dlažby II jakosti Bousín, Dlažba II jakosti Bousín, Plošné dlažby Bousín, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Trutnov Kutná Hora Praha-Kolovraty Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Praha 3 Praha 6 Ústí nad Orlicí Nový Jičín Praha 20 Vyškov Děčín Teplice Rakovník Praha-Kunratice Zlín Praha-Štěrboholy Klatovy Kolín Praha 16 Liberec Louny Praha 2 Rokycany Strakonice Jablonec nad Nisou Pelhřimov Praha-Koloděje Praha 19 Kladno Most Ústí nad Labem Praha-Vinoř Praha-Šeberov Plzeň-jih Havlíčkův Brod Semily Olomouc Benešov Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Praha 10 Jihlava Chomutov Bruntál Praha 5 Náchod Šumperk Praha-Zličín Znojmo Praha 7 Třebíč Beroun Karviná Praha-Libuš Jindřichův Hradec Uherské Hradiště Praha 9 Brno-město Praha-Nebušice Cheb Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Praha-Dubeč Praha-Běchovice Praha 17 Praha 8 Karlovy Vary Praha 1 Praha-Řeporyje Praha 4 Blansko Praha-Čakovice Praha-Lochkov Jeseník Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Písek Břeclav Praha-Slivenec Jičín Praha 22 Český Krumlov Praha-západ Praha-Satalice Litoměřice Praha-Petrovice Plzeň-město Kroměříž Sokolov Praha-Křeslice Praha 15 Praha-Újezd Domažlice Praha-Ďáblice Praha 13 České Budějovice Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bousín

Levná dlažba Bousín

Dlažba Bousín

Zámkové dlažby Bousín

Zámkové betonové dlažby Bousín

Zámková dlažba Bousín

Betonové dlažby Bousín

Betonová dlažba Bousín

Zdící prvky Bousín

Dlažby II jakosti Bousín

Dlažba II jakosti Bousín

Plošné dlažby Bousín