„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bousín

Nové produkty Bousín

Dlažby a obrubníky Bousín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bousín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bousín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bousín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bousín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bousín, Levná dlažba Bousín, Dlažba Bousín, Zámkové dlažby Bousín, Zámkové dlažba Bousín, Betonové dlažby Bousín, Betonová dlažba Bousín, Zdící prvky Bousín, Dlažby II jakosti Bousín, Dlažba II jakosti Bousín, Plošné dlažby Bousín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Blansko Praha-Královice Jablonec nad Nisou Praha 20 Praha 16 Praha-Štěrboholy Praha 17 Příbram Praha-Křeslice Most Praha 19 Opava Praha-Újezd Olomouc Praha-Satalice Plzeň-sever Pardubice Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Chrudim Praha-Dolní Chabry Praha 5 Praha 21 Karviná Tábor Praha-Lochkov Česká Lípa Hradec Králové Praha-Řeporyje Praha 18 Břeclav Praha 14 Praha-Březiněves Vsetín Nový Jičín Hodonín Chomutov Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Tachov Praha-Benice Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Praha 15 Praha 9 Liberec Semily Prostějov Praha-Přední Kopanina Beroun Teplice Žďár nad Sázavou Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Znojmo Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Praha-východ Kladno Praha 1 Praha-Vinoř Plzeň-jih Praha-Zličín Praha-Troja Praha-Nedvězí Rakovník Praha-Klánovice Jičín Ústí nad Labem Praha-Běchovice Šumperk Praha 11 Praha 7 Benešov Kutná Hora Trutnov Praha-Petrovice Praha-Koloděje Kroměříž Praha 10 Praha-Libuš Litoměřice Nymburk Praha 6 Kolín Plzeň-město Mělník Praha 2 Vyškov Karlovy Vary Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Prachatice Louny Praha-Lysolaje České Budějovice Jeseník Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bousín

Levná dlažba Bousín

Dlažba Bousín

Zámkové dlažby Bousín

Zámkové betonové dlažby Bousín

Zámková dlažba Bousín

Betonové dlažby Bousín

Betonová dlažba Bousín

Zdící prvky Bousín

Dlažby II jakosti Bousín

Dlažba II jakosti Bousín

Plošné dlažby Bousín