„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bousín

Nové produkty Bousín

Dlažby a obrubníky Bousín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bousín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bousín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bousín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bousín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bousín, Levná dlažba Bousín, Dlažba Bousín, Zámkové dlažby Bousín, Zámkové dlažba Bousín, Betonové dlažby Bousín, Betonová dlažba Bousín, Zdící prvky Bousín, Dlažby II jakosti Bousín, Dlažba II jakosti Bousín, Plošné dlažby Bousín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Praha-Královice Prachatice Písek Praha 12 Hodonín Hradec Králové Praha-Suchdol Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Brno-město Jeseník Sokolov Praha-Petrovice Nový Jičín Olomouc Praha 15 Svitavy Kolín Chomutov Jičín Mělník Opava Teplice Klatovy Praha 11 Praha 4 Praha 21 Frýdek-Místek Praha-Křeslice Tábor Praha 20 Havlíčkův Brod Břeclav Praha-Újezd Tachov Praha 8 Praha-Přední Kopanina Hlavní město Praha Děčín Prostějov Příbram Česká Lípa Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Praha 2 Praha-Běchovice Louny Vsetín Praha 10 Brno-venkov Praha-Dolní Počernice Chrudim Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Praha 22 Mladá Boleslav Praha-Slivenec Karviná Ostrava-město Praha 17 Kutná Hora Nymburk Praha 3 Semily Vyškov Praha-Vinoř Karlovy Vary Domažlice Praha-Lochkov Praha 1 Náchod Praha-Kolovraty Praha 13 Znojmo Český Krumlov Litoměřice Praha 16 Ústí nad Labem Praha-východ Praha 9 Pardubice Praha 18 Praha-Lipence Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Kladno Praha-Čakovice Praha 5 Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Uherské Hradiště Rakovník Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bousín

Levná dlažba Bousín

Dlažba Bousín

Zámkové dlažby Bousín

Zámkové betonové dlažby Bousín

Zámková dlažba Bousín

Betonové dlažby Bousín

Betonová dlažba Bousín

Zdící prvky Bousín

Dlažby II jakosti Bousín

Dlažba II jakosti Bousín

Plošné dlažby Bousín