„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bousín

Nové produkty Bousín

Dlažby a obrubníky Bousín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bousín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bousín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bousín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bousín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bousín, Levná dlažba Bousín, Dlažba Bousín, Zámkové dlažby Bousín, Zámkové dlažba Bousín, Betonové dlažby Bousín, Betonová dlažba Bousín, Zdící prvky Bousín, Dlažby II jakosti Bousín, Dlažba II jakosti Bousín, Plošné dlažby Bousín, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Praha-Klánovice Pardubice Tachov Praha-Lysolaje Beroun Praha-Zličín Hodonín Praha-západ Jičín Praha-Libuš Vyškov Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Cheb Praha 13 Prachatice Praha-Přední Kopanina Praha 21 Olomouc Praha-Lipence Praha-Petrovice Nymburk Praha 17 Bruntál Žďár nad Sázavou Kroměříž Hlavní město Praha Brno-město Blansko Praha-Slivenec Praha 15 Chomutov Praha-Nedvězí Plzeň-jih Praha-Řeporyje Karlovy Vary Chrudim Tábor Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Pelhřimov Znojmo Praha 10 Semily Praha-východ Praha 1 Šumperk Praha 19 Český Krumlov Uherské Hradiště Jihlava Rakovník Brno-venkov Vsetín Strakonice Praha-Královice Praha 3 Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Klatovy Praha-Kunratice Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Prostějov Ústí nad Orlicí Most Praha-Lochkov Liberec Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Litoměřice Praha 11 Karviná Praha 9 Náchod Louny Praha 4 Benešov Písek Praha-Suchdol Praha-Nebušice Praha 20 Praha-Šeberov Trutnov Plzeň-sever Praha-Ďáblice Praha-Újezd Praha-Vinoř Kolín Praha-Křeslice Česká Lípa Praha 14 Praha-Kolovraty Praha 2 Teplice Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bousín

Levná dlažba Bousín

Dlažba Bousín

Zámkové dlažby Bousín

Zámkové betonové dlažby Bousín

Zámková dlažba Bousín

Betonové dlažby Bousín

Betonová dlažba Bousín

Zdící prvky Bousín

Dlažby II jakosti Bousín

Dlažba II jakosti Bousín

Plošné dlažby Bousín