„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bousín

Nové produkty Bousín

Dlažby a obrubníky Bousín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bousín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bousín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bousín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bousín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bousín, Levná dlažba Bousín, Dlažba Bousín, Zámkové dlažby Bousín, Zámkové dlažba Bousín, Betonové dlažby Bousín, Betonová dlažba Bousín, Zdící prvky Bousín, Dlažby II jakosti Bousín, Dlažba II jakosti Bousín, Plošné dlažby Bousín, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Praha-Nebušice Opava Přerov Praha-Velká Chuchle Praha 5 Kutná Hora Beroun Praha 9 Hodonín Praha-Koloděje Písek Domažlice Jičín Praha-Kunratice Tábor Praha 15 Benešov Vsetín Praha 11 Ústí nad Labem Litoměřice Liberec Praha-Dolní Chabry Chrudim Nový Jičín Louny Praha 3 Ostrava-město Kroměříž Praha-Benice Ústí nad Orlicí Český Krumlov Brno-venkov Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Zlín Pardubice Semily Česká Lípa Jeseník Klatovy Praha-Lipence Praha 4 Plzeň-jih Praha-Libuš Praha-Vinoř Praha-Zličín Svitavy Praha 18 Hradec Králové Plzeň-sever Děčín Praha-Přední Kopanina Praha 6 Praha 21 Břeclav Praha-Štěrboholy Praha 19 Praha-Křeslice Žďár nad Sázavou Mělník Kladno Sokolov Praha-Šeberov Znojmo Tachov Frýdek-Místek Šumperk Náchod Bruntál Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Prachatice Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Rakovník Trutnov Cheb Praha-Slivenec Chomutov Příbram Praha-Lochkov Strakonice Praha-Dubeč Praha 14 Praha-Kolovraty Praha-Suchdol Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Praha 7 Praha-Troja Praha-Královice Karviná Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice Praha 20 Blansko Rokycany Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bousín

Levná dlažba Bousín

Dlažba Bousín

Zámkové dlažby Bousín

Zámkové betonové dlažby Bousín

Zámková dlažba Bousín

Betonové dlažby Bousín

Betonová dlažba Bousín

Zdící prvky Bousín

Dlažby II jakosti Bousín

Dlažba II jakosti Bousín

Plošné dlažby Bousín