„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bousín

Nové produkty Bousín

Dlažby a obrubníky Bousín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bousín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bousín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bousín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bousín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bousín, Levná dlažba Bousín, Dlažba Bousín, Zámkové dlažby Bousín, Zámkové dlažba Bousín, Betonové dlažby Bousín, Betonová dlažba Bousín, Zdící prvky Bousín, Dlažby II jakosti Bousín, Dlažba II jakosti Bousín, Plošné dlažby Bousín, Plošná dlažba


Další města:

Opava Praha-Štěrboholy Blansko Hradec Králové Česká Lípa Plzeň-město Plzeň-jih Tachov Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha 13 Praha-západ Praha 11 Jablonec nad Nisou Prostějov Brno-město Vsetín Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Hodonín Praha-Klánovice Liberec Praha-Běchovice Sokolov Jihlava Karlovy Vary Praha-Šeberov Praha-Královice Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Praha 19 Nymburk Praha-Dubeč Praha 12 Praha-Lysolaje Brno-venkov Praha 7 Praha 1 Písek Praha-Nedvězí Třebíč Chomutov Praha-Troja Příbram Havlíčkův Brod Jičín Litoměřice Praha-Kolovraty Bruntál Praha 10 Praha-Slivenec Chrudim Praha-Benice Zlín Semily Strakonice Praha 2 Frýdek-Místek Nový Jičín Teplice Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Mělník Vyškov Praha-Řeporyje Benešov Praha 6 Praha 3 Beroun Ostrava-město Břeclav Praha-Libuš Pardubice Kroměříž Praha-Kunratice Domažlice Praha 14 Přerov Praha-Nebušice Klatovy Cheb Praha-Dolní Chabry Praha 20 Praha 22 Praha-Zbraslav Praha-Přední Kopanina Most Praha-Suchdol Praha-Březiněves Praha 16 České Budějovice Pelhřimov Znojmo Praha-Dolní Počernice Prachatice Kolín Praha 9 Hlavní město Praha Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bousín

Levná dlažba Bousín

Dlažba Bousín

Zámkové dlažby Bousín

Zámkové betonové dlažby Bousín

Zámková dlažba Bousín

Betonové dlažby Bousín

Betonová dlažba Bousín

Zdící prvky Bousín

Dlažby II jakosti Bousín

Dlažba II jakosti Bousín

Plošné dlažby Bousín