„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bousín

Nové produkty Bousín

Dlažby a obrubníky Bousín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bousín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bousín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bousín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bousín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bousín, Levná dlažba Bousín, Dlažba Bousín, Zámkové dlažby Bousín, Zámkové dlažba Bousín, Betonové dlažby Bousín, Betonová dlažba Bousín, Zdící prvky Bousín, Dlažby II jakosti Bousín, Dlažba II jakosti Bousín, Plošné dlažby Bousín, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Šumperk Strakonice Kolín Svitavy Uherské Hradiště Praha-Troja Znojmo Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Brno-město Praha-Čakovice Praha-Slivenec Praha-Satalice Třebíč Praha 11 Bruntál Česká Lípa Klatovy Praha 1 Praha 17 Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Vyškov Jičín Kutná Hora Jablonec nad Nisou Rokycany Praha 14 Kladno Praha 4 Sokolov Praha-Vinoř Semily Nymburk Benešov Jihlava Trutnov Písek Praha-Dubeč Frýdek-Místek Praha 5 Louny Děčín Břeclav Praha-Lipence Havlíčkův Brod Hodonín Praha-Březiněves Praha-Lochkov Kroměříž Praha-Ďáblice Praha-Šeberov Praha-východ Praha 22 Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Tábor Prostějov Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Praha-Štěrboholy Praha 18 Praha-Klánovice Opava Hlavní město Praha Náchod České Budějovice Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Beroun Praha-Zličín Praha-Dolní Chabry Praha 20 Praha-Kolovraty Plzeň-město Praha 2 Praha-Kunratice Mladá Boleslav Praha-Královice Žďár nad Sázavou Chomutov Pelhřimov Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Karviná Plzeň-sever Praha 7 Praha-Nedvězí Teplice Praha 13 Praha 15 Ústí nad Labem Praha-západ Karlovy Vary Příbram Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bousín

Levná dlažba Bousín

Dlažba Bousín

Zámkové dlažby Bousín

Zámkové betonové dlažby Bousín

Zámková dlažba Bousín

Betonové dlažby Bousín

Betonová dlažba Bousín

Zdící prvky Bousín

Dlažby II jakosti Bousín

Dlažba II jakosti Bousín

Plošné dlažby Bousín