„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bousín

Nové produkty Bousín

Dlažby a obrubníky Bousín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bousín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bousín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bousín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bousín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bousín, Levná dlažba Bousín, Dlažba Bousín, Zámkové dlažby Bousín, Zámkové dlažba Bousín, Betonové dlažby Bousín, Betonová dlažba Bousín, Zdící prvky Bousín, Dlažby II jakosti Bousín, Dlažba II jakosti Bousín, Plošné dlažby Bousín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Uherské Hradiště Brno-venkov Šumperk Praha 8 Praha-Kunratice Prachatice Praha 15 Domažlice Praha 2 Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Praha 7 Chomutov Praha-Satalice Most Praha-Troja Praha 18 Rychnov nad Kněžnou Praha 22 Žďár nad Sázavou Karviná Teplice Praha 11 Praha-Lysolaje Prostějov Bruntál Jeseník Praha 4 Kroměříž Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Praha-Suchdol Praha-Dubeč Plzeň-město Praha-Šeberov Břeclav Klatovy Písek Praha-Lipence Kutná Hora Praha 10 Hlavní město Praha Znojmo Praha 19 Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Benešov Třebíč Praha 21 Praha-Královice Praha-Vinoř Svitavy Tachov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Kolín Blansko Praha-Koloděje Plzeň-jih Náchod Praha-Křeslice Praha 1 Praha-Ďáblice Louny Praha-Nebušice Praha 17 Praha-Petrovice Jičín Pelhřimov Beroun Ústí nad Labem Praha 13 Praha 14 Praha 20 Praha 6 Rokycany Havlíčkův Brod Česká Lípa Vyškov Kladno Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Olomouc Opava Vsetín Praha-Běchovice Praha-Klánovice Mladá Boleslav Příbram Plzeň-sever Pardubice Brno-město Praha 16 Cheb Praha 3 Praha 9 Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bousín

Levná dlažba Bousín

Dlažba Bousín

Zámkové dlažby Bousín

Zámkové betonové dlažby Bousín

Zámková dlažba Bousín

Betonové dlažby Bousín

Betonová dlažba Bousín

Zdící prvky Bousín

Dlažby II jakosti Bousín

Dlažba II jakosti Bousín

Plošné dlažby Bousín