„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bousín

Nové produkty Bousín

Dlažby a obrubníky Bousín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bousín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bousín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bousín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bousín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bousín, Levná dlažba Bousín, Dlažba Bousín, Zámkové dlažby Bousín, Zámkové dlažba Bousín, Betonové dlažby Bousín, Betonová dlažba Bousín, Zdící prvky Bousín, Dlažby II jakosti Bousín, Dlažba II jakosti Bousín, Plošné dlažby Bousín, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Praha 1 Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Praha 6 Praha-Velká Chuchle Písek Plzeň-město Praha-Zličín Praha 14 Praha 13 Praha 15 Praha-Křeslice Klatovy Teplice Ústí nad Orlicí Praha 12 Chrudim Frýdek-Místek Praha 10 Přerov Děčín Hlavní město Praha Praha 2 Praha-Běchovice Praha-Nebušice Mladá Boleslav Praha-Libuš Praha-západ Praha 16 Brno-venkov Tachov Praha-Přední Kopanina Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Praha-Dolní Chabry Mělník Benešov Jičín Bruntál Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Praha 21 Jeseník Praha 4 Nymburk Praha 7 Praha-Královice Praha-Benice Příbram Praha-Újezd Znojmo Český Krumlov Praha-Šeberov Beroun Kutná Hora Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Opava Praha-Slivenec Trutnov Rokycany Praha-Lochkov Praha 9 Cheb Praha 18 Prostějov Kladno Praha 11 Liberec Česká Lípa Blansko Most Semily Sokolov Kolín Vsetín Jablonec nad Nisou České Budějovice Praha-východ Kroměříž Třebíč Vyškov Praha-Kolovraty Brno-město Tábor Praha 5 Svitavy Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Rakovník Zlín Jindřichův Hradec Praha 3 Karviná Praha 8 Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bousín

Levná dlažba Bousín

Dlažba Bousín

Zámkové dlažby Bousín

Zámkové betonové dlažby Bousín

Zámková dlažba Bousín

Betonové dlažby Bousín

Betonová dlažba Bousín

Zdící prvky Bousín

Dlažby II jakosti Bousín

Dlažba II jakosti Bousín

Plošné dlažby Bousín