„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořetice

Nové produkty Bořetice

Dlažby a obrubníky Bořetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořetice, Levná dlažba Bořetice, Dlažba Bořetice, Zámkové dlažby Bořetice, Zámkové dlažba Bořetice, Betonové dlažby Bořetice, Betonová dlažba Bořetice, Zdící prvky Bořetice, Dlažby II jakosti Bořetice, Dlažba II jakosti Bořetice, Plošné dlažby Bořetice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Praha-Újezd Hlavní město Praha Jeseník Praha-Běchovice Karlovy Vary Plzeň-sever Příbram Bruntál Náchod Trutnov Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Strakonice Praha-Ďáblice Blansko Třebíč Kutná Hora Most Vyškov Jičín Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Praha-Královice Jihlava Plzeň-jih Mladá Boleslav Praha 4 Kolín Praha-Zličín Praha-Klánovice Praha 14 Brno-venkov Sokolov Břeclav Písek Tábor Praha 16 Kladno Chrudim Uherské Hradiště Rakovník Cheb Praha-Přední Kopanina Prachatice Klatovy Pelhřimov Praha-Velká Chuchle Zlín Praha 3 Opava Praha 18 Praha 10 Olomouc Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Praha-Čakovice Praha 12 Tachov Praha-Koloděje Vsetín Praha 20 Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Pardubice České Budějovice Plzeň-město Praha 1 Praha-Suchdol Praha-Dubeč Praha 11 Domažlice Teplice Svitavy Praha 22 Louny Semily Český Krumlov Praha 19 Benešov Praha 6 Praha-Lipence Rokycany Jindřichův Hradec Nový Jičín Karviná Prostějov Praha-východ Praha-Křeslice Mělník Praha-Libuš Praha-Kolovraty Praha 13 Praha 8 Praha 7 Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořetice

Levná dlažba Bořetice

Dlažba Bořetice

Zámkové dlažby Bořetice

Zámkové betonové dlažby Bořetice

Zámková dlažba Bořetice

Betonové dlažby Bořetice

Betonová dlažba Bořetice

Zdící prvky Bořetice

Dlažby II jakosti Bořetice

Dlažba II jakosti Bořetice

Plošné dlažby Bořetice