„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořetice

Nové produkty Bořetice

Dlažby a obrubníky Bořetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořetice, Levná dlažba Bořetice, Dlažba Bořetice, Zámkové dlažby Bořetice, Zámkové dlažba Bořetice, Betonové dlažby Bořetice, Betonová dlažba Bořetice, Zdící prvky Bořetice, Dlažby II jakosti Bořetice, Dlažba II jakosti Bořetice, Plošné dlažby Bořetice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Praha 10 Chomutov Praha-Slivenec Praha 1 Praha 7 Praha-Řeporyje Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Břeclav Chrudim Frýdek-Místek Praha-Koloděje Blansko Hodonín Praha-Březiněves Praha 6 Praha-Vinoř Praha-Benice Brno-venkov Jihlava Praha 13 Plzeň-sever Kladno Praha-Zličín Praha-Kunratice Písek Český Krumlov Hlavní město Praha Praha 15 Praha-Libuš Praha-Běchovice Opava Praha-Nedvězí Přerov Praha 16 Praha 21 Vsetín Praha 20 Příbram Semily Jindřichův Hradec Praha 12 Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Most Náchod Praha-Dubeč Děčín Jablonec nad Nisou Nový Jičín Praha-Satalice Kutná Hora Jičín Brno-město Rokycany Domažlice Beroun Prachatice Pelhřimov Praha 22 Praha-Lipence Pardubice Praha 19 Teplice Cheb Praha-Nebušice Třebíč Karviná Česká Lípa Rychnov nad Kněžnou Praha 5 Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Olomouc Benešov Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Tábor Mělník Liberec Znojmo České Budějovice Praha-Petrovice Kolín Hradec Králové Praha 3 Tachov Šumperk Kroměříž Praha 9 Praha-Dolní Chabry Svitavy Louny Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Ústí nad Labem Praha 17 Praha 8 Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořetice

Levná dlažba Bořetice

Dlažba Bořetice

Zámkové dlažby Bořetice

Zámkové betonové dlažby Bořetice

Zámková dlažba Bořetice

Betonové dlažby Bořetice

Betonová dlažba Bořetice

Zdící prvky Bořetice

Dlažby II jakosti Bořetice

Dlažba II jakosti Bořetice

Plošné dlažby Bořetice