„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořetice

Nové produkty Bořetice

Dlažby a obrubníky Bořetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořetice, Levná dlažba Bořetice, Dlažba Bořetice, Zámkové dlažby Bořetice, Zámkové dlažba Bořetice, Betonové dlažby Bořetice, Betonová dlažba Bořetice, Zdící prvky Bořetice, Dlažby II jakosti Bořetice, Dlažba II jakosti Bořetice, Plošné dlažby Bořetice, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Sokolov Praha 19 Frýdek-Místek Znojmo Rakovník Jihlava Praha-Přední Kopanina Domažlice Most Praha-Dolní Počernice Svitavy Praha-Ďáblice Olomouc Ostrava-město Praha-západ Praha 16 Příbram Praha 2 Louny Plzeň-sever Brno-venkov Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Praha 7 Praha-Nedvězí Prostějov Praha-Vinoř Praha-Zbraslav Praha 14 Beroun Blansko Praha-Lysolaje Pelhřimov Havlíčkův Brod Klatovy Praha 13 Pardubice Praha-Čakovice Praha 9 Vyškov Písek Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Praha-Slivenec Praha 18 Kroměříž Praha-Suchdol Praha-Petrovice Plzeň-město Praha 6 Břeclav Mladá Boleslav Praha 15 Jičín Praha 12 Hlavní město Praha Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Přerov Děčín Chrudim Praha-Štěrboholy Benešov Praha 1 Šumperk Vsetín Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Strakonice Opava Praha-Zličín Praha 5 Jeseník Praha 17 Praha-Lochkov Praha 11 Karviná Semily Praha-Běchovice Česká Lípa Třebíč Nymburk Uherské Hradiště Praha-Nebušice Praha 20 Jindřichův Hradec Kolín Praha 21 Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Praha-Újezd Praha-Libuš Tábor Teplice Brno-město Chomutov Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořetice

Levná dlažba Bořetice

Dlažba Bořetice

Zámkové dlažby Bořetice

Zámkové betonové dlažby Bořetice

Zámková dlažba Bořetice

Betonové dlažby Bořetice

Betonová dlažba Bořetice

Zdící prvky Bořetice

Dlažby II jakosti Bořetice

Dlažba II jakosti Bořetice

Plošné dlažby Bořetice