„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořetice

Nové produkty Bořetice

Dlažby a obrubníky Bořetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořetice, Levná dlažba Bořetice, Dlažba Bořetice, Zámkové dlažby Bořetice, Zámkové dlažba Bořetice, Betonové dlažby Bořetice, Betonová dlažba Bořetice, Zdící prvky Bořetice, Dlažby II jakosti Bořetice, Dlažba II jakosti Bořetice, Plošné dlažby Bořetice, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Přerov Praha 12 Praha-Vinoř Mělník Bruntál Hradec Králové Ústí nad Orlicí Děčín Chrudim Liberec Znojmo Rokycany Písek Praha-Újezd Praha 4 Praha-Dolní Chabry Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Praha-Lochkov Brno-město Pelhřimov Jablonec nad Nisou Prostějov Hodonín Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Plzeň-jih Praha 1 Jeseník Praha 14 Praha-Benice Praha-Kunratice Frýdek-Místek Příbram Česká Lípa Praha 15 Chomutov Tachov Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Vsetín Praha 20 Vyškov Praha-Lipence Kladno Tábor Praha 3 Praha-Přední Kopanina Praha 21 Praha-Troja Třebíč Litoměřice Praha 18 Praha-Satalice Praha 2 Praha-západ Cheb Ústí nad Labem Plzeň-sever Praha-Ďáblice Praha 6 Praha-Velká Chuchle Trutnov Náchod Kolín Praha-Řeporyje Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Praha 9 Nymburk Praha-Klánovice Kroměříž Plzeň-město Nový Jičín Praha-Běchovice Praha 5 Praha-východ Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Ostrava-město Praha 7 Praha-Slivenec Praha-Koloděje Most Praha 8 Praha 13 Praha-Královice Svitavy Praha-Zličín Praha-Březiněves Šumperk Praha-Čakovice Praha 10 Praha 17 Praha 16 Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořetice

Levná dlažba Bořetice

Dlažba Bořetice

Zámkové dlažby Bořetice

Zámkové betonové dlažby Bořetice

Zámková dlažba Bořetice

Betonové dlažby Bořetice

Betonová dlažba Bořetice

Zdící prvky Bořetice

Dlažby II jakosti Bořetice

Dlažba II jakosti Bořetice

Plošné dlažby Bořetice