„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořetice

Nové produkty Bořetice

Dlažby a obrubníky Bořetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořetice, Levná dlažba Bořetice, Dlažba Bořetice, Zámkové dlažby Bořetice, Zámkové dlažba Bořetice, Betonové dlažby Bořetice, Betonová dlažba Bořetice, Zdící prvky Bořetice, Dlažby II jakosti Bořetice, Dlažba II jakosti Bořetice, Plošné dlažby Bořetice, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Beroun Jindřichův Hradec Plzeň-město Chrudim Pardubice Louny Kroměříž Praha 11 Mělník Praha 12 Praha-Řeporyje Jihlava Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Praha 10 Žďár nad Sázavou Praha 4 Praha-Štěrboholy Semily Teplice Praha-Kunratice Sokolov Náchod Praha-Satalice Brno-město Praha 15 Praha 20 Praha 13 Praha 21 Praha 9 Praha-Běchovice Ostrava-město Cheb Ústí nad Labem Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Praha 2 Praha-Dolní Chabry Benešov Český Krumlov Přerov Praha-Dubeč Praha 8 Jičín Kutná Hora Praha-Křeslice Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Most Praha 19 Příbram Hodonín Praha-Čakovice Vyškov Šumperk Blansko Karviná Rokycany Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Klatovy Tábor Třebíč Praha 22 Olomouc Praha-Petrovice Praha 1 Praha 6 Děčín Hlavní město Praha Trutnov Praha-Benice Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Jeseník Tachov Břeclav Hradec Králové Liberec Praha 5 Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Uherské Hradiště Zlín Praha-Slivenec Litoměřice Strakonice Brno-venkov Karlovy Vary Praha-Újezd Vsetín České Budějovice Pelhřimov Praha-Klánovice Znojmo Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořetice

Levná dlažba Bořetice

Dlažba Bořetice

Zámkové dlažby Bořetice

Zámkové betonové dlažby Bořetice

Zámková dlažba Bořetice

Betonové dlažby Bořetice

Betonová dlažba Bořetice

Zdící prvky Bořetice

Dlažby II jakosti Bořetice

Dlažba II jakosti Bořetice

Plošné dlažby Bořetice