„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořetice

Nové produkty Bořetice

Dlažby a obrubníky Bořetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořetice, Levná dlažba Bořetice, Dlažba Bořetice, Zámkové dlažby Bořetice, Zámkové dlažba Bořetice, Betonové dlažby Bořetice, Betonová dlažba Bořetice, Zdící prvky Bořetice, Dlažby II jakosti Bořetice, Dlažba II jakosti Bořetice, Plošné dlažby Bořetice, Plošná dlažba


Další města:

Most Vsetín Český Krumlov Mělník Semily Praha-Ďáblice Brno-venkov Olomouc Praha-Suchdol Tachov Žďár nad Sázavou Praha 16 Praha 20 Louny Praha-Koloděje Praha-Lipence Praha 21 Brno-město Hodonín Jablonec nad Nisou Hradec Králové Praha 6 Beroun Kolín Praha 11 Praha-Křeslice Trutnov Břeclav Nový Jičín Děčín Praha-Šeberov Jindřichův Hradec Blansko Praha-Nedvězí Plzeň-sever Znojmo Praha 14 Praha-Troja Cheb Kutná Hora Jihlava Praha-Libuš Klatovy Praha-Vinoř Frýdek-Místek Praha-Nebušice Kladno Praha-Újezd Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Praha-Dubeč Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Kroměříž Sokolov Chrudim Praha-Slivenec Praha 8 Praha 10 Praha-východ Praha 22 Plzeň-město Náchod Teplice Praha-západ Praha 18 Litoměřice Přerov Chomutov Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Měcholupy Zlín Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Nymburk Písek Česká Lípa Praha 17 Vyškov Karlovy Vary Praha 3 Svitavy Uherské Hradiště České Budějovice Třebíč Šumperk Praha-Klánovice Praha 19 Havlíčkův Brod Prachatice Praha 5 Prostějov Praha-Benice Hlavní město Praha Praha 4 Rokycany Ústí nad Labem Opava Rakovník Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořetice

Levná dlažba Bořetice

Dlažba Bořetice

Zámkové dlažby Bořetice

Zámkové betonové dlažby Bořetice

Zámková dlažba Bořetice

Betonové dlažby Bořetice

Betonová dlažba Bořetice

Zdící prvky Bořetice

Dlažby II jakosti Bořetice

Dlažba II jakosti Bořetice

Plošné dlažby Bořetice