„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořetice

Nové produkty Bořetice

Dlažby a obrubníky Bořetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořetice, Levná dlažba Bořetice, Dlažba Bořetice, Zámkové dlažby Bořetice, Zámkové dlažba Bořetice, Betonové dlažby Bořetice, Betonová dlažba Bořetice, Zdící prvky Bořetice, Dlažby II jakosti Bořetice, Dlažba II jakosti Bořetice, Plošné dlažby Bořetice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Praha 20 Kladno Praha-Satalice Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Praha-východ Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Praha 17 Hradec Králové Český Krumlov Chomutov Praha 18 Praha-Lysolaje Semily Praha 16 Bruntál Praha 5 Praha-západ Praha 15 Karviná Uherské Hradiště Znojmo Plzeň-jih Praha-Královice Most Kroměříž Brno-město Praha 22 Teplice Ústí nad Labem Praha 19 Jičín Praha-Dolní Chabry Praha 4 Praha-Březiněves Praha 21 Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Břeclav Pelhřimov Hodonín Litoměřice Praha-Zličín Karlovy Vary Praha-Koloděje Prostějov Svitavy Praha-Dubeč Praha-Vinoř Beroun Nový Jičín Tachov Zlín Náchod Trutnov Praha-Libuš Frýdek-Místek Vyškov Praha 3 Brno-venkov Pardubice Praha 8 Příbram České Budějovice Praha-Zbraslav Cheb Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou Třebíč Praha-Čakovice Rakovník Praha-Slivenec Domažlice Praha-Suchdol Jihlava Praha-Řeporyje Tábor Šumperk Praha-Běchovice Vsetín Praha-Benice Sokolov Rychnov nad Kněžnou Olomouc Praha-Troja Písek Praha-Nedvězí Strakonice Louny Praha 11 Kolín Jeseník Chrudim Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořetice

Levná dlažba Bořetice

Dlažba Bořetice

Zámkové dlažby Bořetice

Zámkové betonové dlažby Bořetice

Zámková dlažba Bořetice

Betonové dlažby Bořetice

Betonová dlažba Bořetice

Zdící prvky Bořetice

Dlažby II jakosti Bořetice

Dlažba II jakosti Bořetice

Plošné dlažby Bořetice