„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořetice

Nové produkty Bořetice

Dlažby a obrubníky Bořetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořetice, Levná dlažba Bořetice, Dlažba Bořetice, Zámkové dlažby Bořetice, Zámkové dlažba Bořetice, Betonové dlažby Bořetice, Betonová dlažba Bořetice, Zdící prvky Bořetice, Dlažby II jakosti Bořetice, Dlažba II jakosti Bořetice, Plošné dlažby Bořetice, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Svitavy Praha-Klánovice Prostějov Praha-Šeberov Blansko Praha 13 Hodonín Praha 9 Cheb Praha-Dolní Chabry Praha 19 Nymburk Náchod Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Praha-Ďáblice Praha-východ Rakovník Příbram Teplice Praha 16 Benešov Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Praha-Štěrboholy Domažlice Praha 22 Plzeň-sever Vsetín Praha-Lochkov Praha-Zličín Kladno Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Praha 18 Praha-Libuš Praha-Zbraslav Prachatice Karviná Uherské Hradiště Nový Jičín Kolín Praha-západ Kutná Hora Praha-Koloděje Hlavní město Praha Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Praha 3 Zlín Praha 11 Tachov Praha 15 Chomutov Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Písek Břeclav Karlovy Vary Brno-město Praha-Vinoř Jičín Děčín Hradec Králové Mělník České Budějovice Brno-venkov Praha-Satalice Praha 6 Praha-Kolovraty Praha 7 Semily Pelhřimov Rychnov nad Kněžnou Opava Jablonec nad Nisou Šumperk Vyškov Plzeň-jih Liberec Praha-Nedvězí Praha 14 Louny Praha-Újezd Přerov Chrudim Plzeň-město Znojmo Praha 21 Tábor Praha-Lipence Bruntál Praha 12 Praha 2 Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořetice

Levná dlažba Bořetice

Dlažba Bořetice

Zámkové dlažby Bořetice

Zámkové betonové dlažby Bořetice

Zámková dlažba Bořetice

Betonové dlažby Bořetice

Betonová dlažba Bořetice

Zdící prvky Bořetice

Dlažby II jakosti Bořetice

Dlažba II jakosti Bořetice

Plošné dlažby Bořetice