„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořetice

Nové produkty Bořetice

Dlažby a obrubníky Bořetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořetice, Levná dlažba Bořetice, Dlažba Bořetice, Zámkové dlažby Bořetice, Zámkové dlažba Bořetice, Betonové dlažby Bořetice, Betonová dlažba Bořetice, Zdící prvky Bořetice, Dlažby II jakosti Bořetice, Dlažba II jakosti Bořetice, Plošné dlažby Bořetice, Plošná dlažba


Další města:

Benešov České Budějovice Český Krumlov Děčín Kolín Plzeň-sever Praha 6 Praha 11 Břeclav Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Teplice Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Hodonín Vsetín Praha-Benice Praha-Nebušice Praha 21 Opava Česká Lípa Praha 10 Chomutov Pardubice Mělník Praha 2 Praha 4 Sokolov Praha-východ Kladno Beroun Praha-Satalice Uherské Hradiště Praha 17 Praha-Troja Praha 15 Praha 9 Písek Ústí nad Orlicí Trutnov Praha 19 Praha-Petrovice Praha-Křeslice Tábor Kutná Hora Jeseník Praha-Řeporyje Třebíč Semily Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Pelhřimov Olomouc Litoměřice Praha-Koloděje Rakovník Vyškov Bruntál Praha-Klánovice Louny Havlíčkův Brod Plzeň-jih Ostrava-město Šumperk Svitavy Praha 3 Kroměříž Praha 14 Praha-Čakovice Praha-Dolní Měcholupy Cheb Praha 5 Hradec Králové Prachatice Domažlice Praha-Březiněves Praha-Újezd Klatovy Praha 7 Rokycany Praha-Štěrboholy Praha-Suchdol Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Praha-Libuš Liberec Chrudim Praha-Zličín Přerov Frýdek-Místek Brno-město Plzeň-město Praha-Kunratice Praha 22 Praha 13 Hlavní město Praha Praha 12 Nymburk Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořetice

Levná dlažba Bořetice

Dlažba Bořetice

Zámkové dlažby Bořetice

Zámkové betonové dlažby Bořetice

Zámková dlažba Bořetice

Betonové dlažby Bořetice

Betonová dlažba Bořetice

Zdící prvky Bořetice

Dlažby II jakosti Bořetice

Dlažba II jakosti Bořetice

Plošné dlažby Bořetice