„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořetice

Nové produkty Bořetice

Dlažby a obrubníky Bořetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořetice, Levná dlažba Bořetice, Dlažba Bořetice, Zámkové dlažby Bořetice, Zámkové dlažba Bořetice, Betonové dlažby Bořetice, Betonová dlažba Bořetice, Zdící prvky Bořetice, Dlažby II jakosti Bořetice, Dlažba II jakosti Bořetice, Plošné dlažby Bořetice, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Jihlava Kolín Praha-Nebušice Příbram Louny Praha-Újezd Praha 13 Náchod Praha-Klánovice Plzeň-město Nový Jičín Praha 11 Most Děčín Praha 2 Praha 3 Strakonice Praha 20 Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Praha-východ Blansko Třebíč Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Vsetín Praha-Zličín Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Břeclav Praha 8 Praha-Troja Hlavní město Praha Plzeň-sever Písek Praha 14 Praha 5 Praha-Královice Praha-Benice Brno-město Ústí nad Labem Praha 15 Žďár nad Sázavou Ostrava-město Pardubice Praha 4 Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Praha-Suchdol Frýdek-Místek Praha 21 Šumperk Praha-Petrovice Praha-Křeslice Jeseník Olomouc Zlín Praha-Ďáblice Karlovy Vary Praha 22 Praha-Vinoř Litoměřice Kladno Praha 6 Praha-Nedvězí Praha-Satalice Kroměříž Tábor Trutnov Chrudim Praha-Koloděje Opava Praha-Velká Chuchle Praha 7 Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Praha-Lipence Praha 17 Domažlice Praha-Slivenec Praha-Přední Kopanina Svitavy Praha 10 Bruntál Pelhřimov Cheb Brno-venkov Praha-Řeporyje Klatovy Praha 1 Praha 12 Praha-Běchovice Česká Lípa Český Krumlov Mělník Praha 9 Benešov Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořetice

Levná dlažba Bořetice

Dlažba Bořetice

Zámkové dlažby Bořetice

Zámkové betonové dlažby Bořetice

Zámková dlažba Bořetice

Betonové dlažby Bořetice

Betonová dlažba Bořetice

Zdící prvky Bořetice

Dlažby II jakosti Bořetice

Dlažba II jakosti Bořetice

Plošné dlažby Bořetice