„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořetice

Nové produkty Bořetice

Dlažby a obrubníky Bořetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořetice, Levná dlažba Bořetice, Dlažba Bořetice, Zámkové dlažby Bořetice, Zámkové dlažba Bořetice, Betonové dlažby Bořetice, Betonová dlažba Bořetice, Zdící prvky Bořetice, Dlažby II jakosti Bořetice, Dlažba II jakosti Bořetice, Plošné dlažby Bořetice, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Most Jindřichův Hradec Praha 13 Praha-západ Praha 6 Praha 18 Praha-Újezd Praha 20 Chomutov Pelhřimov Semily Plzeň-jih Přerov Karviná Praha-Troja Praha-Štěrboholy Praha 9 Rokycany Praha-Řeporyje Beroun Karlovy Vary Česká Lípa Praha 14 Praha 3 Jihlava Zlín Znojmo Praha-Nebušice Tachov Brno-venkov Praha 16 Kolín Kladno Jeseník Plzeň-město Praha 1 Svitavy Prostějov Opava Sokolov Praha-Přední Kopanina Rakovník Klatovy České Budějovice Praha-Lysolaje Chrudim Příbram Praha 7 Praha 19 Praha 21 Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Praha-Ďáblice Benešov Ústí nad Labem Praha-Suchdol Šumperk Nymburk Praha-východ Vyškov Tábor Domažlice Hradec Králové Praha-Petrovice Praha-Šeberov Kroměříž Ostrava-město Plzeň-sever Brno-město Kutná Hora Olomouc Písek Praha-Běchovice Praha 2 Praha 8 Mladá Boleslav Praha-Dubeč Praha-Zbraslav Praha-Satalice Praha 22 Třebíč Liberec Nový Jičín Žďár nad Sázavou Břeclav Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Hodonín Litoměřice Děčín Praha-Dolní Chabry Trutnov Praha-Benice Havlíčkův Brod Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořetice

Levná dlažba Bořetice

Dlažba Bořetice

Zámkové dlažby Bořetice

Zámkové betonové dlažby Bořetice

Zámková dlažba Bořetice

Betonové dlažby Bořetice

Betonová dlažba Bořetice

Zdící prvky Bořetice

Dlažby II jakosti Bořetice

Dlažba II jakosti Bořetice

Plošné dlažby Bořetice