„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bošice

Nové produkty Bošice

Dlažby a obrubníky Bošice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bošice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bošice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bošice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bošice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bošice, Levná dlažba Bošice, Dlažba Bošice, Zámkové dlažby Bošice, Zámkové dlažba Bošice, Betonové dlažby Bošice, Betonová dlažba Bošice, Zdící prvky Bošice, Dlažby II jakosti Bošice, Dlažba II jakosti Bošice, Plošné dlažby Bošice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Chrudim Strakonice Praha-Křeslice Praha 22 Plzeň-jih Praha 8 Kroměříž Praha-Zbraslav Praha 21 Teplice Praha 17 Třebíč Praha-Dubeč Praha 2 Praha-Koloděje Trutnov Praha-Březiněves Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Praha 13 České Budějovice Ostrava-město Praha 9 Praha 14 Praha 12 Praha 5 Havlíčkův Brod Klatovy Písek Plzeň-sever Praha-Benice Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou Přerov Tábor Jindřichův Hradec Praha-Královice Semily Praha-Zličín Pelhřimov Uherské Hradiště Bruntál Praha-Vinoř Šumperk Praha 7 Mladá Boleslav Praha-Slivenec Praha-západ Cheb Prachatice Brno-venkov Hradec Králové Vsetín Opava Beroun Český Krumlov Praha 20 Náchod Praha 15 Praha-Nedvězí Znojmo Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Praha-Kolovraty Karlovy Vary Praha-Lysolaje Česká Lípa Pardubice Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Praha-Ďáblice Most Hodonín Praha 6 Sokolov Praha 11 Blansko Brno-město Praha-Šeberov Vyškov Praha-Libuš Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Benešov Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Tachov Praha-Klánovice Praha 1 Břeclav Rokycany Praha 19 Litoměřice Nový Jičín Svitavy Kutná Hora Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bošice

Levná dlažba Bošice

Dlažba Bošice

Zámkové dlažby Bošice

Zámkové betonové dlažby Bošice

Zámková dlažba Bošice

Betonové dlažby Bošice

Betonová dlažba Bošice

Zdící prvky Bošice

Dlažby II jakosti Bošice

Dlažba II jakosti Bošice

Plošné dlažby Bošice