„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bošice

Nové produkty Bošice

Dlažby a obrubníky Bošice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bošice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bošice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bošice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bošice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bošice, Levná dlažba Bošice, Dlažba Bošice, Zámkové dlažby Bošice, Zámkové dlažba Bošice, Betonové dlažby Bošice, Betonová dlažba Bošice, Zdící prvky Bošice, Dlažby II jakosti Bošice, Dlažba II jakosti Bošice, Plošné dlažby Bošice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Kutná Hora Semily Praha-Březiněves Praha-západ Nový Jičín Frýdek-Místek Jičín Blansko Sokolov Česká Lípa Plzeň-město Praha-Kunratice Praha 12 Praha 14 Praha 22 Praha-Nebušice Pelhřimov Praha 20 Praha 15 Praha-Vinoř Český Krumlov Rakovník Mladá Boleslav Jihlava Bruntál Praha-Libuš Plzeň-sever Most Praha-Slivenec Vyškov Pardubice Prachatice Praha 18 Praha-Dolní Chabry Opava Praha 4 Tachov České Budějovice Praha 17 Praha-Lochkov Břeclav Praha 2 Kolín Praha-Šeberov Teplice Praha-Petrovice Praha-Benice Chomutov Praha-Čakovice Praha 16 Klatovy Praha 6 Jindřichův Hradec Praha 11 Benešov Praha 19 Hlavní město Praha Děčín Domažlice Praha 9 Žďár nad Sázavou Praha 5 Zlín Praha-Ďáblice Cheb Třebíč Praha-Štěrboholy Ostrava-město Přerov Praha 13 Praha-Dubeč Praha-Běchovice Prostějov Hodonín Kroměříž Mělník Hradec Králové Praha-Lipence Praha-Újezd Litoměřice Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Tábor Praha 7 Beroun Nymburk Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Náchod Kladno Praha-Řeporyje Plzeň-jih Praha-Klánovice Karlovy Vary Praha-východ Svitavy Havlíčkův Brod Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bošice

Levná dlažba Bošice

Dlažba Bošice

Zámkové dlažby Bošice

Zámkové betonové dlažby Bošice

Zámková dlažba Bošice

Betonové dlažby Bošice

Betonová dlažba Bošice

Zdící prvky Bošice

Dlažby II jakosti Bošice

Dlažba II jakosti Bošice

Plošné dlažby Bošice