„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bošice

Nové produkty Bošice

Dlažby a obrubníky Bošice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bošice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bošice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bošice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bošice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bošice, Levná dlažba Bošice, Dlažba Bošice, Zámkové dlažby Bošice, Zámkové dlažba Bošice, Betonové dlažby Bošice, Betonová dlažba Bošice, Zdící prvky Bošice, Dlažby II jakosti Bošice, Dlažba II jakosti Bošice, Plošné dlažby Bošice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Praha-Královice Brno-město Praha 16 Cheb Karlovy Vary Praha-Zbraslav Jablonec nad Nisou Šumperk Náchod Mělník Praha 20 Domažlice Klatovy Hlavní město Praha Nový Jičín Sokolov Louny Trutnov Jičín Praha 22 Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Praha 14 Český Krumlov Praha-západ Brno-venkov Praha-Šeberov Praha 18 Ostrava-město Jeseník Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Most Praha-Kunratice Praha-Lochkov Vyškov Praha-Lipence Prostějov Praha-Koloděje Praha 10 Jihlava Praha-Suchdol Praha-Újezd Blansko Praha 6 Praha-Přední Kopanina Olomouc Plzeň-jih Praha-Libuš Česká Lípa Znojmo Rakovník Praha 17 Praha-Březiněves Zlín Chomutov Havlíčkův Brod Praha 5 Praha-Satalice Praha-Lysolaje Plzeň-město Praha-východ Třebíč Semily Praha-Vinoř Praha-Velká Chuchle Svitavy Hradec Králové Praha-Slivenec Ústí nad Labem Liberec Přerov Praha 2 Praha-Dolní Počernice Praha 3 Tachov Pardubice Praha 7 Břeclav Rokycany Praha 13 Praha 1 Praha 19 Praha-Nebušice Praha 4 Praha-Křeslice Hodonín Tábor Pelhřimov Mladá Boleslav Praha 21 Praha-Benice Teplice Praha-Zličín Bruntál Praha-Petrovice Prachatice Praha-Dolní Chabry Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bošice

Levná dlažba Bošice

Dlažba Bošice

Zámkové dlažby Bošice

Zámkové betonové dlažby Bošice

Zámková dlažba Bošice

Betonové dlažby Bošice

Betonová dlažba Bošice

Zdící prvky Bošice

Dlažby II jakosti Bošice

Dlažba II jakosti Bošice

Plošné dlažby Bošice