„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bošice

Nové produkty Bošice

Dlažby a obrubníky Bošice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bošice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bošice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bošice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bošice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bošice, Levná dlažba Bošice, Dlažba Bošice, Zámkové dlažby Bošice, Zámkové dlažba Bošice, Betonové dlažby Bošice, Betonová dlažba Bošice, Zdící prvky Bošice, Dlažby II jakosti Bošice, Dlažba II jakosti Bošice, Plošné dlažby Bošice, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Rakovník Bruntál Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Nový Jičín Praha 8 Olomouc Praha-Křeslice Praha 14 Praha 3 Praha-západ Znojmo Brno-venkov Hlavní město Praha Nymburk Praha-Šeberov Praha 7 Praha-Zličín Praha-Újezd Praha 1 Tábor Praha-východ Kladno Beroun Ústí nad Orlicí Klatovy Semily Praha 22 Břeclav Praha-Benice Prachatice Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Kolín Písek Praha-Březiněves Opava Plzeň-sever Praha-Petrovice Přerov Praha-Lochkov Karlovy Vary Tachov Praha-Koloděje Most Český Krumlov Praha 11 Domažlice Karviná Praha-Štěrboholy Cheb Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Šumperk Praha-Troja Vyškov Hodonín Benešov Blansko Plzeň-jih Praha-Kolovraty Praha-Královice Zlín Náchod Prostějov Praha-Dubeč Praha 5 Praha-Libuš Děčín Praha 6 Praha 13 Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Praha-Lipence Chomutov Chrudim Vsetín Ústí nad Labem Teplice Praha 15 Plzeň-město Praha-Vinoř Třebíč Praha-Nedvězí Praha 18 Sokolov Pardubice Praha-Kunratice Praha 4 Hradec Králové Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bošice

Levná dlažba Bošice

Dlažba Bošice

Zámkové dlažby Bošice

Zámkové betonové dlažby Bošice

Zámková dlažba Bošice

Betonové dlažby Bošice

Betonová dlažba Bošice

Zdící prvky Bošice

Dlažby II jakosti Bošice

Dlažba II jakosti Bošice

Plošné dlažby Bošice