„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bošice

Nové produkty Bošice

Dlažby a obrubníky Bošice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bošice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bošice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bošice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bošice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bošice, Levná dlažba Bošice, Dlažba Bošice, Zámkové dlažby Bošice, Zámkové dlažba Bošice, Betonové dlažby Bošice, Betonová dlažba Bošice, Zdící prvky Bošice, Dlažby II jakosti Bošice, Dlažba II jakosti Bošice, Plošné dlažby Bošice, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Bruntál Semily Plzeň-jih Karlovy Vary Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Hradec Králové Praha-Slivenec Praha-Suchdol Praha 1 Praha-Ďáblice Brno-město Litoměřice Sokolov Praha 4 Praha-západ Praha-Kolovraty Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Praha-Lysolaje Praha 3 Praha 5 Plzeň-sever České Budějovice Praha 11 Třebíč Ostrava-město Louny Praha-Šeberov Praha-Královice Praha-Zličín Trutnov Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Nymburk Praha 2 Praha-Lochkov Frýdek-Místek Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Praha 20 Praha-Klánovice Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Pardubice Praha 19 Šumperk Karviná Znojmo Praha-Čakovice Vyškov Olomouc Děčín Cheb Praha 6 Pelhřimov Hlavní město Praha Praha 13 Kutná Hora Benešov Mladá Boleslav Blansko Praha-Újezd Klatovy Praha 9 Jihlava Kolín Praha 17 Hodonín Kroměříž Chrudim Liberec Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Beroun Nový Jičín Rokycany Písek Praha 7 Kladno Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Česká Lípa Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Domažlice Praha 10 Brno-venkov Praha-Benice Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Svitavy Opava Strakonice Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bošice

Levná dlažba Bošice

Dlažba Bošice

Zámkové dlažby Bošice

Zámkové betonové dlažby Bošice

Zámková dlažba Bošice

Betonové dlažby Bošice

Betonová dlažba Bošice

Zdící prvky Bošice

Dlažby II jakosti Bošice

Dlažba II jakosti Bošice

Plošné dlažby Bošice