„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bošice

Nové produkty Bošice

Dlažby a obrubníky Bošice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bošice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bošice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bošice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bošice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bošice, Levná dlažba Bošice, Dlažba Bošice, Zámkové dlažby Bošice, Zámkové dlažba Bošice, Betonové dlažby Bošice, Betonová dlažba Bošice, Zdící prvky Bošice, Dlažby II jakosti Bošice, Dlažba II jakosti Bošice, Plošné dlažby Bošice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Jihlava Praha-Lysolaje Kutná Hora Karviná Praha-Přední Kopanina Strakonice Pelhřimov Bruntál Jeseník Praha-Křeslice Praha-Zličín Prachatice Písek Znojmo Nový Jičín Ostrava-město Praha 3 Praha-Štěrboholy Chomutov Kolín Ústí nad Orlicí Ústí nad Labem Praha-Libuš Karlovy Vary Praha 4 Mělník Trutnov Plzeň-město Chrudim Tachov Svitavy Praha-Dubeč Praha 2 Praha 14 Praha-Nebušice Praha 19 Praha 11 Kladno Praha-Řeporyje Hradec Králové Hlavní město Praha Praha 13 Praha 16 Jindřichův Hradec Praha-Vinoř Praha-Koloděje Praha 8 Olomouc Praha-Klánovice Hodonín Jičín Praha 15 Rakovník Brno-město Česká Lípa Praha-Lipence Přerov Praha-Kunratice Kroměříž Praha 20 Klatovy Brno-venkov České Budějovice Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Tábor Prostějov Třebíč Praha 17 Břeclav Příbram Náchod Praha-Šeberov Plzeň-sever Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Blansko Praha 10 Praha-Petrovice Frýdek-Místek Vsetín Nymburk Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Pardubice Praha 5 Praha 21 Jablonec nad Nisou Praha-Královice Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Praha 7 Praha-Nedvězí Praha-Satalice Most Praha 6 Semily Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bošice

Levná dlažba Bošice

Dlažba Bošice

Zámkové dlažby Bošice

Zámkové betonové dlažby Bošice

Zámková dlažba Bošice

Betonové dlažby Bošice

Betonová dlažba Bošice

Zdící prvky Bošice

Dlažby II jakosti Bošice

Dlažba II jakosti Bošice

Plošné dlažby Bošice