„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božičany

Nové produkty Božičany

Dlažby a obrubníky Božičany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božičany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božičany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božičany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božičany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božičany, Levná dlažba Božičany, Dlažba Božičany, Zámkové dlažby Božičany, Zámkové dlažba Božičany, Betonové dlažby Božičany, Betonová dlažba Božičany, Zdící prvky Božičany, Dlažby II jakosti Božičany, Dlažba II jakosti Božičany, Plošné dlažby Božičany, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Česká Lípa Náchod Uherské Hradiště Svitavy Semily Vyškov Tachov Pelhřimov Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Znojmo Ostrava-město Chomutov Praha-Lysolaje Praha-Klánovice Blansko Praha 5 Mělník Pardubice Jihlava Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Ústí nad Labem Praha 21 Jičín Jeseník Praha-Slivenec Praha-Koloděje Praha-západ Opava Český Krumlov Přerov Karviná Kroměříž Praha 15 Litoměřice Praha-Nedvězí Kolín Praha-Dolní Měcholupy Vsetín Cheb Beroun Praha 8 Strakonice Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Praha-Troja Příbram Hodonín Praha-Suchdol Praha 1 Praha 20 Žďár nad Sázavou Praha 9 Brno-venkov Praha 10 Hradec Králové Praha-Královice Tábor Praha-Dubeč Olomouc Praha-Šeberov Louny Nymburk Praha-Benice Teplice Rokycany Nový Jičín Praha 17 Most Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Praha 12 Děčín České Budějovice Praha 14 Plzeň-sever Praha 3 Praha-Lochkov Mladá Boleslav Praha 22 Frýdek-Místek Domažlice Praha-východ Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Praha 2 Praha 16 Jindřichův Hradec Břeclav Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Praha-Petrovice Trutnov Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božičany

Levná dlažba Božičany

Dlažba Božičany

Zámkové dlažby Božičany

Zámkové betonové dlažby Božičany

Zámková dlažba Božičany

Betonové dlažby Božičany

Betonová dlažba Božičany

Zdící prvky Božičany

Dlažby II jakosti Božičany

Dlažba II jakosti Božičany

Plošné dlažby Božičany