„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božičany

Nové produkty Božičany

Dlažby a obrubníky Božičany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božičany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božičany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božičany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božičany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božičany, Levná dlažba Božičany, Dlažba Božičany, Zámkové dlažby Božičany, Zámkové dlažba Božičany, Betonové dlažby Božičany, Betonová dlažba Božičany, Zdící prvky Božičany, Dlažby II jakosti Božičany, Dlažba II jakosti Božičany, Plošné dlažby Božičany, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Louny Praha 4 Praha 18 Plzeň-sever Praha 1 Opava Brno-město Praha 6 Bruntál Praha-Kunratice Praha 9 Karlovy Vary Prachatice Kroměříž Ústí nad Labem Olomouc Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Nový Jičín Semily Mladá Boleslav Náchod Rakovník Pardubice Šumperk Hlavní město Praha Hradec Králové Český Krumlov Hodonín Praha 10 Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Praha 15 Praha 17 Znojmo Praha 14 Tachov Jičín Praha-Lochkov Prostějov Praha-Lipence Kladno Sokolov Praha 13 Kutná Hora Praha-Dubeč Most Cheb Rychnov nad Kněžnou Praha 21 Praha-Březiněves Praha 8 Praha-Vinoř České Budějovice Praha 16 Chomutov Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Praha 19 Praha-Ďáblice Přerov Praha-Běchovice Tábor Praha-Troja Praha 20 Teplice Liberec Třebíč Pelhřimov Frýdek-Místek Česká Lípa Kolín Praha-východ Praha-Lysolaje Rokycany Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Děčín Klatovy Praha-Štěrboholy Praha 22 Praha-Satalice Praha-Zličín Zlín Karviná Domažlice Praha-Řeporyje Chrudim Beroun Nymburk Plzeň-město Praha-Petrovice Praha-Koloděje Plzeň-jih Příbram Praha-Nebušice Strakonice Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božičany

Levná dlažba Božičany

Dlažba Božičany

Zámkové dlažby Božičany

Zámkové betonové dlažby Božičany

Zámková dlažba Božičany

Betonové dlažby Božičany

Betonová dlažba Božičany

Zdící prvky Božičany

Dlažby II jakosti Božičany

Dlažba II jakosti Božičany

Plošné dlažby Božičany