„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božičany

Nové produkty Božičany

Dlažby a obrubníky Božičany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božičany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božičany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božičany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božičany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božičany, Levná dlažba Božičany, Dlažba Božičany, Zámkové dlažby Božičany, Zámkové dlažba Božičany, Betonové dlažby Božičany, Betonová dlažba Božičany, Zdící prvky Božičany, Dlažby II jakosti Božičany, Dlažba II jakosti Božičany, Plošné dlažby Božičany, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Kladno Praha-Kolovraty Praha 2 Děčín Praha 3 Most Hodonín Bruntál Praha-východ Praha 21 Praha-Velká Chuchle Trutnov Praha-Dubeč Praha 16 Příbram Praha-Přední Kopanina Praha 8 Mělník Hradec Králové Louny Praha-Petrovice Nový Jičín Praha-Lysolaje Praha-západ Praha-Královice Praha 15 Praha 19 Svitavy Praha-Nedvězí Šumperk Kutná Hora Brno-venkov Praha-Řeporyje Strakonice Brno-město Praha-Zličín Praha-Čakovice Praha-Libuš Praha 5 Ústí nad Orlicí Praha 13 Třebíč Praha-Újezd Tábor Kroměříž Praha-Koloděje Klatovy Přerov Praha-Šeberov Cheb Praha-Zbraslav Pelhřimov Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Plzeň-město Domažlice Praha 22 Praha 10 Opava Český Krumlov Praha 11 Prostějov Olomouc Nymburk Karviná Jičín Chrudim Liberec Mladá Boleslav Praha-Vinoř Praha-Klánovice Praha-Kunratice Ostrava-město Vsetín Praha-Štěrboholy Kolín Ústí nad Labem Praha-Benice Česká Lípa Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Prachatice Náchod Jihlava Praha 18 Jeseník Praha 20 Praha 7 Praha-Lochkov Hlavní město Praha Písek Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Beroun Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Praha 6 České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božičany

Levná dlažba Božičany

Dlažba Božičany

Zámkové dlažby Božičany

Zámkové betonové dlažby Božičany

Zámková dlažba Božičany

Betonové dlažby Božičany

Betonová dlažba Božičany

Zdící prvky Božičany

Dlažby II jakosti Božičany

Dlažba II jakosti Božičany

Plošné dlažby Božičany