„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božičany

Nové produkty Božičany

Dlažby a obrubníky Božičany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božičany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božičany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božičany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božičany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božičany, Levná dlažba Božičany, Dlažba Božičany, Zámkové dlažby Božičany, Zámkové dlažba Božičany, Betonové dlažby Božičany, Betonová dlažba Božičany, Zdící prvky Božičany, Dlažby II jakosti Božičany, Dlažba II jakosti Božičany, Plošné dlažby Božičany, Plošná dlažba


Další města:

Opava Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Klatovy Tachov Frýdek-Místek Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Uherské Hradiště Brno-venkov Třebíč Praha-Velká Chuchle Praha-Dubeč Benešov Praha 7 Svitavy Zlín Praha-Zbraslav Česká Lípa Praha-Přední Kopanina Tábor Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Příbram Hlavní město Praha Český Krumlov Praha 2 Praha 19 Praha-Klánovice Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Strakonice Praha 6 Jihlava Praha-Nebušice Cheb Praha-Lysolaje Hodonín Břeclav Písek Kladno Trutnov Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Prostějov Praha-Libuš Praha-Běchovice Praha-Újezd Praha 1 Praha-Čakovice Praha 10 Praha-Satalice Brno-město Most Ostrava-město Praha-Benice Praha 5 Bruntál Náchod Olomouc Praha 21 Praha 15 Praha 20 Vsetín Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Chrudim Karlovy Vary České Budějovice Litoměřice Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Praha-Nedvězí Plzeň-jih Pardubice Kroměříž Praha-Vinoř Praha-Petrovice Rakovník Mladá Boleslav Kolín Praha 13 Vyškov Žďár nad Sázavou Praha 12 Praha-Suchdol Praha 4 Karviná Znojmo Chomutov Teplice Praha 18 Praha-západ Nymburk Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božičany

Levná dlažba Božičany

Dlažba Božičany

Zámkové dlažby Božičany

Zámkové betonové dlažby Božičany

Zámková dlažba Božičany

Betonové dlažby Božičany

Betonová dlažba Božičany

Zdící prvky Božičany

Dlažby II jakosti Božičany

Dlažba II jakosti Božičany

Plošné dlažby Božičany