„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božičany

Nové produkty Božičany

Dlažby a obrubníky Božičany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božičany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božičany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božičany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božičany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božičany, Levná dlažba Božičany, Dlažba Božičany, Zámkové dlažby Božičany, Zámkové dlažba Božičany, Betonové dlažby Božičany, Betonová dlažba Božičany, Zdící prvky Božičany, Dlažby II jakosti Božičany, Dlažba II jakosti Božičany, Plošné dlažby Božičany, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Praha-Březiněves Trutnov Jihlava Litoměřice Mladá Boleslav Praha-Benice Nový Jičín Praha-Královice Příbram Praha-Běchovice Hlavní město Praha Praha-Petrovice Praha-Dolní Chabry Mělník Beroun Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Třebíč Praha 19 Vyškov Hodonín Opava Praha 15 Praha 10 Praha 17 Břeclav Praha-Libuš České Budějovice Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Praha-Újezd Praha-Nedvězí Cheb Tachov Praha-Troja Praha 22 Rychnov nad Kněžnou Karlovy Vary Svitavy Praha-Kolovraty Rakovník Písek Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Ostrava-město Praha 8 Semily Praha-Velká Chuchle Domažlice Český Krumlov Pardubice Praha-Křeslice Kutná Hora Liberec Praha 1 Praha-Šeberov Praha 9 Praha-Lipence Bruntál Praha 2 Louny Děčín Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Praha 3 Praha 13 Kladno Rokycany Havlíčkův Brod Praha-Slivenec Nymburk Praha-Lochkov Teplice Praha 6 Hradec Králové Praha-Přední Kopanina Praha 4 Jičín Praha-Satalice Přerov Olomouc Brno-venkov Strakonice Náchod Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Praha 5 Karviná Praha 11 Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Zlín Praha 14 Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Praha 18 Benešov Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božičany

Levná dlažba Božičany

Dlažba Božičany

Zámkové dlažby Božičany

Zámkové betonové dlažby Božičany

Zámková dlažba Božičany

Betonové dlažby Božičany

Betonová dlažba Božičany

Zdící prvky Božičany

Dlažby II jakosti Božičany

Dlažba II jakosti Božičany

Plošné dlažby Božičany