„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božičany

Nové produkty Božičany

Dlažby a obrubníky Božičany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božičany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božičany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božičany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božičany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božičany, Levná dlažba Božičany, Dlažba Božičany, Zámkové dlažby Božičany, Zámkové dlažba Božičany, Betonové dlažby Božičany, Betonová dlažba Božičany, Zdící prvky Božičany, Dlažby II jakosti Božičany, Dlažba II jakosti Božičany, Plošné dlažby Božičany, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Pardubice Děčín Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Blansko Brno-venkov Praha-Březiněves Praha 1 Praha-Velká Chuchle Jeseník Praha-Troja Žďár nad Sázavou Praha 22 Praha-Petrovice Praha-Běchovice Strakonice Praha 12 Praha-Suchdol Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Liberec Hodonín Praha 20 Praha-Lysolaje Rakovník Kutná Hora Frýdek-Místek Praha 16 Praha 4 Praha-západ Mladá Boleslav Domažlice Cheb Praha-Benice Karviná Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Ústí nad Labem Praha 7 Rokycany Plzeň-sever Jindřichův Hradec Rychnov nad Kněžnou Vyškov Praha-východ Praha 21 Praha-Klánovice Břeclav Ústí nad Orlicí Česká Lípa Havlíčkův Brod Bruntál Opava Kroměříž Praha-Čakovice Praha 18 Svitavy Mělník Praha 17 Trutnov Prachatice Teplice Praha-Újezd Most Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Chomutov Beroun Praha-Zbraslav Olomouc Semily Pelhřimov Tachov Praha 3 Praha-Dolní Chabry Benešov Sokolov Klatovy Praha 14 Praha 15 Příbram Praha-Kunratice Zlín Plzeň-město Litoměřice Kolín Praha 11 Šumperk Ostrava-město Chrudim Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Praha 5 Přerov Tábor České Budějovice Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božičany

Levná dlažba Božičany

Dlažba Božičany

Zámkové dlažby Božičany

Zámkové betonové dlažby Božičany

Zámková dlažba Božičany

Betonové dlažby Božičany

Betonová dlažba Božičany

Zdící prvky Božičany

Dlažby II jakosti Božičany

Dlažba II jakosti Božičany

Plošné dlažby Božičany