„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božičany

Nové produkty Božičany

Dlažby a obrubníky Božičany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božičany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božičany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božičany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božičany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božičany, Levná dlažba Božičany, Dlažba Božičany, Zámkové dlažby Božičany, Zámkové dlažba Božičany, Betonové dlažby Božičany, Betonová dlažba Božičany, Zdící prvky Božičany, Dlažby II jakosti Božičany, Dlažba II jakosti Božičany, Plošné dlažby Božičany, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Beroun Prostějov Praha-Lysolaje Písek Prachatice Nový Jičín Praha-Suchdol Praha 9 Strakonice Svitavy Brno-město Karviná Praha 1 Pardubice Uherské Hradiště Česká Lípa Šumperk Hodonín Kutná Hora Litoměřice Děčín Praha 13 Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Mělník Náchod Chomutov Praha-Běchovice Praha-Slivenec Praha-Koloděje Přerov Praha 5 Praha-Lipence Břeclav Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Plzeň-jih Praha-Královice Praha 21 Cheb Louny Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Plzeň-sever Praha 2 Praha 12 Praha-Dolní Chabry Praha-Zbraslav Trutnov Praha-východ Praha-Čakovice Praha 8 Nymburk Vsetín Domažlice Praha 16 Praha 17 Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Brno-venkov Praha-západ Český Krumlov Praha-Nedvězí Praha-Libuš Jihlava Praha 3 Bruntál Liberec Kladno Praha 11 Zlín Praha-Kolovraty Klatovy Praha 7 Frýdek-Místek Praha-Újezd Hradec Králové Praha-Satalice Benešov Jeseník Tábor Praha 14 Plzeň-město Praha-Vinoř Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Rakovník Praha-Křeslice Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Rokycany Blansko Teplice Praha-Lochkov Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božičany

Levná dlažba Božičany

Dlažba Božičany

Zámkové dlažby Božičany

Zámkové betonové dlažby Božičany

Zámková dlažba Božičany

Betonové dlažby Božičany

Betonová dlažba Božičany

Zdící prvky Božičany

Dlažby II jakosti Božičany

Dlažba II jakosti Božičany

Plošné dlažby Božičany