„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božičany

Nové produkty Božičany

Dlažby a obrubníky Božičany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božičany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božičany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božičany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božičany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božičany, Levná dlažba Božičany, Dlažba Božičany, Zámkové dlažby Božičany, Zámkové dlažba Božičany, Betonové dlažby Božičany, Betonová dlažba Božičany, Zdící prvky Božičany, Dlažby II jakosti Božičany, Dlažba II jakosti Božičany, Plošné dlažby Božičany, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Semily Praha 20 Strakonice Ústí nad Orlicí Šumperk Kolín Ústí nad Labem Břeclav Sokolov Mladá Boleslav Praha-Satalice Praha 3 Praha-Benice Brno-venkov Jeseník Praha-Křeslice Plzeň-město Praha 19 Praha-Lysolaje Rakovník Praha 11 Praha-Ďáblice Praha 15 Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Olomouc Náchod Tábor Praha 12 Praha 17 Vyškov Praha 22 Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Příbram Praha-Kunratice Beroun Vsetín Děčín Praha-Petrovice Jihlava Karlovy Vary Praha-Lipence Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Nymburk Praha-Březiněves Most Teplice Nový Jičín Pelhřimov Česká Lípa Uherské Hradiště Praha-východ Praha-Koloděje Praha-Klánovice Frýdek-Místek Praha-Běchovice Chrudim Český Krumlov Praha 1 Pardubice Praha 6 Znojmo Brno-město Praha-Suchdol Praha-Královice Praha 13 Cheb Hlavní město Praha Praha-západ Liberec Tachov Hodonín Praha 2 Praha-Vinoř Litoměřice Písek Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Prachatice Mělník Praha-Dolní Měcholupy Třebíč Praha 8 Praha-Šeberov Karviná Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Praha-Újezd Praha 9 Blansko Praha-Zbraslav Plzeň-jih Praha 21 České Budějovice Bruntál Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božičany

Levná dlažba Božičany

Dlažba Božičany

Zámkové dlažby Božičany

Zámkové betonové dlažby Božičany

Zámková dlažba Božičany

Betonové dlažby Božičany

Betonová dlažba Božičany

Zdící prvky Božičany

Dlažby II jakosti Božičany

Dlažba II jakosti Božičany

Plošné dlažby Božičany