„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božičany

Nové produkty Božičany

Dlažby a obrubníky Božičany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božičany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božičany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božičany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božičany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božičany, Levná dlažba Božičany, Dlažba Božičany, Zámkové dlažby Božičany, Zámkové dlažba Božičany, Betonové dlažby Božičany, Betonová dlažba Božičany, Zdící prvky Božičany, Dlažby II jakosti Božičany, Dlažba II jakosti Božičany, Plošné dlažby Božičany, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Uherské Hradiště Praha-Lochkov Praha-Koloděje Trutnov Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Jindřichův Hradec Praha 3 Plzeň-město Praha 2 Louny Praha-Lipence Praha-Kolovraty Jeseník Semily Praha-Dolní Počernice Písek Praha-Libuš Most Teplice Rokycany Beroun Litoměřice Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Vyškov Ústí nad Labem Brno-město Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Svitavy Ostrava-město Brno-venkov Praha-Nebušice Příbram Pardubice Praha 11 Praha-východ Blansko Praha 19 Praha 21 Olomouc Praha-Vinoř Praha-Satalice Český Krumlov Bruntál Kolín Praha 17 Liberec Rakovník Praha-Troja Praha-Královice Vsetín Kroměříž Plzeň-jih Zlín Mělník Praha 4 Prostějov Havlíčkův Brod Praha-Slivenec Praha 6 Praha 9 Praha 18 Praha 15 Opava Kladno Praha 1 Domažlice Praha 20 Jihlava Praha-Březiněves Praha-Křeslice Praha 14 Praha-Kunratice Praha 10 Praha-Nedvězí Hodonín Jičín Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Třebíč Pelhřimov Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Děčín Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Šumperk Praha 8 Prachatice Praha-Klánovice Břeclav Klatovy Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božičany

Levná dlažba Božičany

Dlažba Božičany

Zámkové dlažby Božičany

Zámkové betonové dlažby Božičany

Zámková dlažba Božičany

Betonové dlažby Božičany

Betonová dlažba Božičany

Zdící prvky Božičany

Dlažby II jakosti Božičany

Dlažba II jakosti Božičany

Plošné dlažby Božičany