„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božičany

Nové produkty Božičany

Dlažby a obrubníky Božičany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božičany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božičany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božičany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božičany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božičany, Levná dlažba Božičany, Dlažba Božičany, Zámkové dlažby Božičany, Zámkové dlažba Božičany, Betonové dlažby Božičany, Betonová dlažba Božičany, Zdící prvky Božičany, Dlažby II jakosti Božičany, Dlažba II jakosti Božičany, Plošné dlažby Božičany, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Brno-venkov Benešov Mladá Boleslav České Budějovice Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Teplice Šumperk Plzeň-město Praha-Šeberov Praha 10 Praha-Přední Kopanina Pardubice Zlín Praha-Královice Příbram Náchod Kolín Praha 19 Strakonice Praha-Nedvězí Praha-Dolní Počernice Praha 21 Pelhřimov Břeclav Vsetín Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Praha 8 Praha 1 Praha 7 Prachatice Jihlava Hodonín Blansko Praha 17 Česká Lípa Praha 4 Brno-město Tábor Praha-Březiněves Praha 12 Praha-západ Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Chrudim Praha-Klánovice Praha-Dubeč Praha 2 Frýdek-Místek Praha 9 Cheb Praha-Lochkov Nový Jičín Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Rakovník Litoměřice Praha 20 Karviná Plzeň-jih Praha 22 Beroun Praha-Petrovice Praha 16 Sokolov Praha 5 Praha-Velká Chuchle Tachov Semily Praha-Štěrboholy Děčín Liberec Mělník Praha-Koloděje Praha-Suchdol Most Třebíč Klatovy Ostrava-město Praha-Troja Praha-Vinoř Praha-Libuš Praha-Slivenec Praha 13 Praha-Újezd Jičín Chomutov Praha-Nebušice Praha-Kunratice Praha-Čakovice Domažlice Jablonec nad Nisou Praha 15 Praha 18 Praha 14 Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božičany

Levná dlažba Božičany

Dlažba Božičany

Zámkové dlažby Božičany

Zámkové betonové dlažby Božičany

Zámková dlažba Božičany

Betonové dlažby Božičany

Betonová dlažba Božičany

Zdící prvky Božičany

Dlažby II jakosti Božičany

Dlažba II jakosti Božičany

Plošné dlažby Božičany