„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božetice

Nové produkty Božetice

Dlažby a obrubníky Božetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božetice, Levná dlažba Božetice, Dlažba Božetice, Zámkové dlažby Božetice, Zámkové dlažba Božetice, Betonové dlažby Božetice, Betonová dlažba Božetice, Zdící prvky Božetice, Dlažby II jakosti Božetice, Dlažba II jakosti Božetice, Plošné dlažby Božetice, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Litoměřice Třebíč Plzeň-město Náchod Hradec Králové Praha 11 Praha-Nedvězí Praha 15 Praha-Libuš Písek Frýdek-Místek Praha 21 Praha 1 Rokycany Praha-Lochkov Praha 20 Praha-Suchdol Praha-Troja Praha-Újezd Praha-Zličín Znojmo Praha 22 Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí Vsetín Praha-Šeberov Trutnov Praha 5 Zlín Sokolov Český Krumlov Jeseník Rakovník Hodonín Praha 18 Praha 13 Příbram České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Běchovice Praha-Lipence Praha-Kolovraty Kroměříž Praha-Vinoř Přerov Praha-Petrovice Praha-Březiněves Praha-Přední Kopanina Chrudim Praha-Koloděje Děčín Kutná Hora Mělník Tábor Louny Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Brno-město Most Blansko Praha 4 Praha-Královice Praha-Zbraslav Teplice Beroun Opava Česká Lípa Benešov Nymburk Praha-Klánovice Karlovy Vary Praha 10 Jindřichův Hradec Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Tachov Pelhřimov Praha-Ďáblice Praha-Štěrboholy Praha 14 Kladno Praha 3 Šumperk Pardubice Žďár nad Sázavou Prachatice Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Praha-západ Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Praha 7 Praha-Dubeč Praha-Čakovice Plzeň-sever Praha-Nebušice Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božetice

Levná dlažba Božetice

Dlažba Božetice

Zámkové dlažby Božetice

Zámkové betonové dlažby Božetice

Zámková dlažba Božetice

Betonové dlažby Božetice

Betonová dlažba Božetice

Zdící prvky Božetice

Dlažby II jakosti Božetice

Dlažba II jakosti Božetice

Plošné dlažby Božetice