„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božetice

Nové produkty Božetice

Dlažby a obrubníky Božetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božetice, Levná dlažba Božetice, Dlažba Božetice, Zámkové dlažby Božetice, Zámkové dlažba Božetice, Betonové dlažby Božetice, Betonová dlažba Božetice, Zdící prvky Božetice, Dlažby II jakosti Božetice, Dlažba II jakosti Božetice, Plošné dlažby Božetice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Praha-Ďáblice Praha 2 Domažlice Sokolov Strakonice Jičín Vyškov Praha 6 Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Šumperk Praha-Satalice Mělník Náchod Praha-Dolní Počernice Prachatice Praha-Újezd Nový Jičín Břeclav Liberec Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Praha 7 Třebíč Praha 18 Litoměřice Hlavní město Praha Praha 1 Semily Blansko Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Brno-město Praha-Libuš Žďár nad Sázavou Praha 13 Ústí nad Labem Praha-Čakovice Tachov Český Krumlov Praha 20 Svitavy Trutnov Havlíčkův Brod Praha 4 České Budějovice Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Hodonín Praha-Křeslice Jeseník Zlín Praha-Benice Praha 16 Praha 10 Praha-Vinoř Kolín Chomutov Rychnov nad Kněžnou Rokycany Praha 15 Benešov Praha-Petrovice Praha-Kunratice Beroun Praha-Březiněves Praha-Královice Olomouc Znojmo Kutná Hora Karviná Teplice Praha 21 Kroměříž Praha 3 Praha-Klánovice Praha 11 Plzeň-město Chrudim Praha-Troja Vsetín Brno-venkov Praha 12 Uherské Hradiště Pelhřimov Praha-Slivenec Pardubice Most Rakovník Bruntál Česká Lípa Nymburk Praha 14 Příbram Opava Praha 8 Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božetice

Levná dlažba Božetice

Dlažba Božetice

Zámkové dlažby Božetice

Zámkové betonové dlažby Božetice

Zámková dlažba Božetice

Betonové dlažby Božetice

Betonová dlažba Božetice

Zdící prvky Božetice

Dlažby II jakosti Božetice

Dlažba II jakosti Božetice

Plošné dlažby Božetice