„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božetice

Nové produkty Božetice

Dlažby a obrubníky Božetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božetice, Levná dlažba Božetice, Dlažba Božetice, Zámkové dlažby Božetice, Zámkové dlažba Božetice, Betonové dlažby Božetice, Betonová dlažba Božetice, Zdící prvky Božetice, Dlažby II jakosti Božetice, Dlažba II jakosti Božetice, Plošné dlažby Božetice, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Praha-Zbraslav Ostrava-město Olomouc Karlovy Vary Bruntál Svitavy Znojmo Brno-venkov Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Trutnov Český Krumlov Praha 12 Praha 3 Domažlice Vyškov Praha-Libuš Praha 20 Klatovy Praha-Čakovice Litoměřice Praha 13 Chomutov Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Praha-Březiněves Strakonice Praha-Šeberov Brno-město Praha-Satalice Praha-Klánovice Praha-Zličín Plzeň-město Praha 19 Blansko Praha 7 Praha 4 Praha-Vinoř Semily Praha 15 Praha-Nedvězí Plzeň-jih Praha-Benice Praha 1 Praha-Troja Ústí nad Orlicí Třebíč Praha-Suchdol Praha 21 Šumperk Karviná Opava Zlín Beroun Náchod Mladá Boleslav Praha-Běchovice Nový Jičín Praha 22 Sokolov Praha 11 Chrudim Teplice Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Praha 18 Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Pardubice Cheb Praha-Újezd Vsetín Praha-Dolní Chabry Kroměříž Nymburk Praha 14 Tachov Jindřichův Hradec Plzeň-sever Hlavní město Praha Uherské Hradiště Praha 9 Žďár nad Sázavou České Budějovice Praha-Řeporyje Prostějov Pelhřimov Prachatice Hradec Králové Písek Praha-Koloděje Praha-Královice Česká Lípa Louny Praha 16 Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božetice

Levná dlažba Božetice

Dlažba Božetice

Zámkové dlažby Božetice

Zámkové betonové dlažby Božetice

Zámková dlažba Božetice

Betonové dlažby Božetice

Betonová dlažba Božetice

Zdící prvky Božetice

Dlažby II jakosti Božetice

Dlažba II jakosti Božetice

Plošné dlažby Božetice