„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božetice

Nové produkty Božetice

Dlažby a obrubníky Božetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božetice, Levná dlažba Božetice, Dlažba Božetice, Zámkové dlažby Božetice, Zámkové dlažba Božetice, Betonové dlažby Božetice, Betonová dlažba Božetice, Zdící prvky Božetice, Dlažby II jakosti Božetice, Dlažba II jakosti Božetice, Plošné dlažby Božetice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Řeporyje Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Praha-východ Kolín Praha 3 Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Plzeň-sever Praha-Libuš Cheb Praha 2 Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Chrudim Praha-Královice Vyškov Praha-Přední Kopanina Praha 1 Karviná Tachov Praha-Velká Chuchle Praha 21 Praha 10 Praha-Vinoř Praha-Troja Praha-Kolovraty Příbram Praha-Zličín Praha-Lipence Praha 9 Hodonín Karlovy Vary Praha-Koloděje Beroun Prachatice Opava Hlavní město Praha Jihlava Praha 22 Praha 12 Pardubice Plzeň-město Praha-Zbraslav Praha 17 Frýdek-Místek Praha 11 Blansko Nový Jičín Praha 16 Rokycany Praha 14 Praha-Slivenec Děčín Praha-Dubeč Semily Praha 4 Břeclav Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Jičín Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou Hradec Králové Náchod Havlíčkův Brod Brno-venkov Bruntál České Budějovice Praha 13 Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Praha 20 Louny Ostrava-město Praha 15 Praha-Dolní Chabry Olomouc Kroměříž Praha-Újezd Třebíč Jeseník Praha-Čakovice Praha-Březiněves Prostějov Most Strakonice Teplice Praha 18 Domažlice Brno-město Svitavy Rakovník Znojmo Mělník Kutná Hora Písek Český Krumlov Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božetice

Levná dlažba Božetice

Dlažba Božetice

Zámkové dlažby Božetice

Zámkové betonové dlažby Božetice

Zámková dlažba Božetice

Betonové dlažby Božetice

Betonová dlažba Božetice

Zdící prvky Božetice

Dlažby II jakosti Božetice

Dlažba II jakosti Božetice

Plošné dlažby Božetice