„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božetice

Nové produkty Božetice

Dlažby a obrubníky Božetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božetice, Levná dlažba Božetice, Dlažba Božetice, Zámkové dlažby Božetice, Zámkové dlažba Božetice, Betonové dlažby Božetice, Betonová dlažba Božetice, Zdící prvky Božetice, Dlažby II jakosti Božetice, Dlažba II jakosti Božetice, Plošné dlažby Božetice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Praha-Zličín Náchod Písek Praha 16 Uherské Hradiště Svitavy Plzeň-sever Beroun Děčín Praha 9 Praha-Šeberov Tachov Česká Lípa Břeclav Praha-Lochkov Domažlice Praha 3 Praha-Lysolaje Praha 7 Rakovník Blansko Kutná Hora Český Krumlov Praha-Královice Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Praha 13 Brno-venkov Sokolov Praha-Satalice Kolín Praha 1 Jeseník Zlín Praha 2 Praha 22 Přerov Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Praha-Ďáblice Příbram Praha-Nebušice Praha 5 Pelhřimov Liberec Praha-Benice Hodonín Trutnov Praha-západ Praha-Slivenec Nový Jičín Jičín Praha-Štěrboholy Karviná Plzeň-jih Praha 6 Praha-Koloděje Praha-Libuš Praha 21 Hradec Králové Chrudim Praha-Lipence Ústí nad Labem Praha 8 Praha 15 Benešov Havlíčkův Brod Tábor Praha 10 Šumperk Ostrava-město Nymburk Kroměříž Praha 18 Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Mladá Boleslav Plzeň-město Vyškov Rokycany Praha 19 Praha-Troja Cheb Louny Jihlava Mělník Karlovy Vary Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Pardubice Praha 20 Kladno Třebíč Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božetice

Levná dlažba Božetice

Dlažba Božetice

Zámkové dlažby Božetice

Zámkové betonové dlažby Božetice

Zámková dlažba Božetice

Betonové dlažby Božetice

Betonová dlažba Božetice

Zdící prvky Božetice

Dlažby II jakosti Božetice

Dlažba II jakosti Božetice

Plošné dlažby Božetice