„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božetice

Nové produkty Božetice

Dlažby a obrubníky Božetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božetice, Levná dlažba Božetice, Dlažba Božetice, Zámkové dlažby Božetice, Zámkové dlažba Božetice, Betonové dlažby Božetice, Betonová dlažba Božetice, Zdící prvky Božetice, Dlažby II jakosti Božetice, Dlažba II jakosti Božetice, Plošné dlažby Božetice, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Praha 8 Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Praha-Lochkov Praha 4 Praha 5 Chrudim Třebíč Šumperk Trutnov Tábor Brno-město Nymburk Praha-Běchovice Litoměřice Praha-Suchdol Praha 6 Praha-Dolní Počernice Praha-východ Strakonice Rakovník Praha 22 Praha-Štěrboholy Praha 10 Praha 11 Blansko Teplice Zlín Most Praha-Nebušice Praha-Křeslice Praha 1 Ostrava-město Praha 14 Praha-Nedvězí Louny Jihlava Tachov Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Benešov Rychnov nad Kněžnou Praha 19 Praha 21 Jičín České Budějovice Pardubice Svitavy Praha 2 Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Praha 12 Praha-Troja Ústí nad Orlicí Břeclav Rokycany Hlavní město Praha Příbram Domažlice Praha 7 Kolín Plzeň-sever Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Praha-Šeberov Praha 18 Znojmo Praha 13 Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Vsetín Liberec Brno-venkov Sokolov Praha-Újezd Praha-Koloděje Praha-Dubeč Praha 9 Cheb Olomouc Prostějov Praha-Satalice Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Česká Lípa Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Praha 16 Písek Praha-Libuš Praha 3 Praha 17 Děčín Přerov Opava Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božetice

Levná dlažba Božetice

Dlažba Božetice

Zámkové dlažby Božetice

Zámkové betonové dlažby Božetice

Zámková dlažba Božetice

Betonové dlažby Božetice

Betonová dlažba Božetice

Zdící prvky Božetice

Dlažby II jakosti Božetice

Dlažba II jakosti Božetice

Plošné dlažby Božetice