„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božetice

Nové produkty Božetice

Dlažby a obrubníky Božetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božetice, Levná dlažba Božetice, Dlažba Božetice, Zámkové dlažby Božetice, Zámkové dlažba Božetice, Betonové dlažby Božetice, Betonová dlažba Božetice, Zdící prvky Božetice, Dlažby II jakosti Božetice, Dlažba II jakosti Božetice, Plošné dlažby Božetice, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Ústí nad Orlicí Praha 8 Beroun Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Brno-venkov Kolín Praha 7 Sokolov Litoměřice Olomouc Karlovy Vary Louny Praha 6 Praha 15 Praha 21 Jablonec nad Nisou Kladno Praha-Křeslice Trutnov Břeclav Kroměříž Vyškov Tábor Praha 2 Bruntál Česká Lípa Praha-Lysolaje Praha 11 Praha 19 Praha-Březiněves Praha-Vinoř Tachov Praha 13 Praha-Suchdol Most Kutná Hora Praha-Lochkov Rakovník Praha-Ďáblice Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Praha 18 Praha-Běchovice Praha-Nebušice Ústí nad Labem Nymburk Karviná Praha 20 Praha-Újezd Praha 4 Praha-Libuš Praha 14 Benešov Praha-Dubeč Praha-Kunratice Frýdek-Místek Cheb Svitavy Praha 17 Třebíč Zlín Liberec Domažlice Plzeň-město Praha-Petrovice Nový Jičín Jičín Vsetín Teplice Praha-Řeporyje Jeseník Praha 10 Semily Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Chabry Praha 16 Praha-Přední Kopanina Jihlava Praha 12 Šumperk Praha-Čakovice Náchod Pelhřimov Jindřichův Hradec Praha 22 Praha 3 Blansko Rokycany Chrudim Praha-Lipence Plzeň-sever Český Krumlov Opava Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božetice

Levná dlažba Božetice

Dlažba Božetice

Zámkové dlažby Božetice

Zámkové betonové dlažby Božetice

Zámková dlažba Božetice

Betonové dlažby Božetice

Betonová dlažba Božetice

Zdící prvky Božetice

Dlažby II jakosti Božetice

Dlažba II jakosti Božetice

Plošné dlažby Božetice