„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božanov

Nové produkty Božanov

Dlažby a obrubníky Božanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božanov, Levná dlažba Božanov, Dlažba Božanov, Zámkové dlažby Božanov, Zámkové dlažba Božanov, Betonové dlažby Božanov, Betonová dlažba Božanov, Zdící prvky Božanov, Dlažby II jakosti Božanov, Dlažba II jakosti Božanov, Plošné dlažby Božanov, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Teplice Most Rakovník Brno-město Praha 2 Cheb Praha-Vinoř Benešov Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Tábor Praha-Královice Kolín Pelhřimov Praha 20 Frýdek-Místek Praha 1 Kladno Praha 11 Praha 16 Děčín Praha 7 Příbram Náchod Praha-Zličín Plzeň-jih Jičín Praha-Klánovice Praha-západ Havlíčkův Brod Zlín Olomouc Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Praha 18 Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Litoměřice Brno-venkov Praha-Kolovraty Praha-Libuš Vyškov Karviná Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Břeclav Praha 17 Plzeň-město Semily Praha 5 Rokycany Domažlice Praha 19 Tachov Praha 4 Praha-Lysolaje Praha 12 Karlovy Vary Praha 21 Písek Liberec Opava Praha-Řeporyje Louny Praha-Petrovice Hradec Králové Praha-Čakovice Praha 3 Praha-Benice Praha-Slivenec Sokolov Plzeň-sever Česká Lípa Bruntál Uherské Hradiště Mělník Nymburk Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí Strakonice Pardubice Jindřichův Hradec Praha-Satalice Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Znojmo Praha-Dolní Počernice Praha 9 Praha-Březiněves Praha 13 Kutná Hora Praha 6 Praha-Běchovice Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božanov

Levná dlažba Božanov

Dlažba Božanov

Zámkové dlažby Božanov

Zámkové betonové dlažby Božanov

Zámková dlažba Božanov

Betonové dlažby Božanov

Betonová dlažba Božanov

Zdící prvky Božanov

Dlažby II jakosti Božanov

Dlažba II jakosti Božanov

Plošné dlažby Božanov