„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božanov

Nové produkty Božanov

Dlažby a obrubníky Božanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božanov, Levná dlažba Božanov, Dlažba Božanov, Zámkové dlažby Božanov, Zámkové dlažba Božanov, Betonové dlažby Božanov, Betonová dlažba Božanov, Zdící prvky Božanov, Dlažby II jakosti Božanov, Dlažba II jakosti Božanov, Plošné dlažby Božanov, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Praha 12 Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Příbram Praha 15 Litoměřice Náchod Sokolov Kolín Benešov Praha-Troja Třebíč Praha-Nebušice Hlavní město Praha Písek Klatovy Česká Lípa Praha-Dubeč Plzeň-město Cheb Jičín Praha-východ Praha 5 Kutná Hora Praha 2 Rychnov nad Kněžnou Praha 3 Nymburk Beroun Praha 13 Praha 20 Praha-Koloděje Praha 19 Frýdek-Místek Chrudim Brno-venkov Most Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Praha 10 Nový Jičín Praha-Čakovice Praha-Zličín Brno-město Prachatice Praha-Satalice Praha 8 Rakovník Praha-Dolní Počernice Jihlava Praha-Šeberov Žďár nad Sázavou Praha 9 Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Praha 7 Praha 16 Praha 1 Děčín Vsetín Praha 21 Plzeň-jih Hradec Králové Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Prostějov Louny Praha-Nedvězí Praha 6 Praha-Petrovice Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Tachov Ústí nad Labem Praha 18 Domažlice Rokycany Kroměříž Bruntál České Budějovice Šumperk Praha 22 Břeclav Karlovy Vary Ostrava-město Zlín Praha 4 Praha-Lipence Vyškov Trutnov Pelhřimov Plzeň-sever Olomouc Praha-Běchovice Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božanov

Levná dlažba Božanov

Dlažba Božanov

Zámkové dlažby Božanov

Zámkové betonové dlažby Božanov

Zámková dlažba Božanov

Betonové dlažby Božanov

Betonová dlažba Božanov

Zdící prvky Božanov

Dlažby II jakosti Božanov

Dlažba II jakosti Božanov

Plošné dlažby Božanov