„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božanov

Nové produkty Božanov

Dlažby a obrubníky Božanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božanov, Levná dlažba Božanov, Dlažba Božanov, Zámkové dlažby Božanov, Zámkové dlažba Božanov, Betonové dlažby Božanov, Betonová dlažba Božanov, Zdící prvky Božanov, Dlažby II jakosti Božanov, Dlažba II jakosti Božanov, Plošné dlažby Božanov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Zlín Jičín Praha-Libuš Praha-Suchdol Teplice Mělník Šumperk Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Sokolov Louny Praha-Klánovice Praha 21 Praha 17 Praha-Nedvězí Praha 16 Praha 14 Semily Pardubice Blansko Beroun Karviná Praha 18 Tábor Praha-Slivenec Praha 20 Havlíčkův Brod Kroměříž Most Písek Praha-Březiněves Praha-Koloděje Nový Jičín Praha-Řeporyje Praha 6 Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice Liberec Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Plzeň-město Praha 4 Praha-Dolní Chabry Kolín Česká Lípa Praha-Běchovice Praha 9 Praha-Lipence Český Krumlov Brno-město Nymburk Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Břeclav Prachatice Praha 10 Praha-východ Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Praha 19 Praha 12 Přerov Děčín Praha-Lysolaje Praha 15 Klatovy Domažlice Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Kladno Praha-Troja Praha 11 Benešov Mladá Boleslav Hradec Králové Prostějov Praha-Královice Cheb Praha-Petrovice Vyškov Ostrava-město Litoměřice Jablonec nad Nisou Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Hodonín Tachov Vsetín Praha-Benice Praha 5 Praha 3 Rokycany Jeseník Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božanov

Levná dlažba Božanov

Dlažba Božanov

Zámkové dlažby Božanov

Zámkové betonové dlažby Božanov

Zámková dlažba Božanov

Betonové dlažby Božanov

Betonová dlažba Božanov

Zdící prvky Božanov

Dlažby II jakosti Božanov

Dlažba II jakosti Božanov

Plošné dlažby Božanov