„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božanov

Nové produkty Božanov

Dlažby a obrubníky Božanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božanov, Levná dlažba Božanov, Dlažba Božanov, Zámkové dlažby Božanov, Zámkové dlažba Božanov, Betonové dlažby Božanov, Betonová dlažba Božanov, Zdící prvky Božanov, Dlažby II jakosti Božanov, Dlažba II jakosti Božanov, Plošné dlažby Božanov, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha-Šeberov Kutná Hora Benešov Opava Praha 12 Šumperk Jeseník Svitavy Sokolov Praha-Libuš Břeclav Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Kroměříž Praha-Zbraslav Nymburk Znojmo Praha 18 Ostrava-město Praha 14 Praha 9 Ústí nad Labem Kolín Praha-Ďáblice Brno-město Bruntál Klatovy Přerov Plzeň-město České Budějovice Ústí nad Orlicí Tachov Náchod Praha-Petrovice Praha 13 Strakonice Praha 3 Jičín Praha 16 Praha 8 Praha-Zličín Praha-Troja Jablonec nad Nisou Česká Lípa Praha-Klánovice Třebíč Praha 10 Liberec Praha-Vinoř Most Semily Teplice Karviná Plzeň-jih Hradec Králové Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Plzeň-sever Rokycany Děčín Praha 22 Praha 6 Beroun Prachatice Uherské Hradiště Praha-Královice Praha-Nedvězí Český Krumlov Litoměřice Brno-venkov Olomouc Praha 17 Tábor Cheb Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Praha 11 Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Praha-Čakovice Praha 2 Praha-Křeslice Praha-Březiněves Domažlice Kladno Trutnov Nový Jičín Praha 1 Praha 4 Zlín Praha-západ Praha 7 Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božanov

Levná dlažba Božanov

Dlažba Božanov

Zámkové dlažby Božanov

Zámkové betonové dlažby Božanov

Zámková dlažba Božanov

Betonové dlažby Božanov

Betonová dlažba Božanov

Zdící prvky Božanov

Dlažby II jakosti Božanov

Dlažba II jakosti Božanov

Plošné dlažby Božanov