„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božanov

Nové produkty Božanov

Dlažby a obrubníky Božanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božanov, Levná dlažba Božanov, Dlažba Božanov, Zámkové dlažby Božanov, Zámkové dlažba Božanov, Betonové dlažby Božanov, Betonová dlažba Božanov, Zdící prvky Božanov, Dlažby II jakosti Božanov, Dlažba II jakosti Božanov, Plošné dlažby Božanov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Semily Sokolov Praha 10 Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Praha 3 Vsetín Olomouc Praha 4 Praha-Ďáblice Praha-Klánovice Cheb Praha 17 Praha-Dubeč Prachatice Praha-Šeberov Zlín Litoměřice Jeseník Karlovy Vary Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Praha-Přední Kopanina Teplice Jablonec nad Nisou Praha 14 Praha-Nedvězí Praha 16 Šumperk Česká Lípa Praha 9 Praha 21 Praha-Zličín Praha-Vinoř Praha 5 Tachov Frýdek-Místek Jičín Liberec Praha-východ Praha-Lipence Český Krumlov Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Praha-Křeslice Praha-Satalice Praha-Petrovice Plzeň-jih Praha 2 Svitavy Praha-Slivenec České Budějovice Plzeň-město Bruntál Praha-Lochkov Praha-Běchovice Praha 19 Třebíč Praha 20 Praha-Újezd Praha-Benice Praha-Kolovraty Chrudim Praha-Velká Chuchle Písek Praha-Nebušice Kolín Hradec Králové Chomutov Beroun Trutnov Praha 8 Ústí nad Labem Nymburk Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Znojmo Příbram Uherské Hradiště Ostrava-město Rakovník Opava Praha 13 Hodonín Mělník Mladá Boleslav Praha-Libuš Rokycany Klatovy Praha-Kunratice Brno-venkov Jindřichův Hradec Kroměříž Benešov Náchod Praha 22 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božanov

Levná dlažba Božanov

Dlažba Božanov

Zámkové dlažby Božanov

Zámkové betonové dlažby Božanov

Zámková dlažba Božanov

Betonové dlažby Božanov

Betonová dlažba Božanov

Zdící prvky Božanov

Dlažby II jakosti Božanov

Dlažba II jakosti Božanov

Plošné dlažby Božanov