„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božanov

Nové produkty Božanov

Dlažby a obrubníky Božanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božanov, Levná dlažba Božanov, Dlažba Božanov, Zámkové dlažby Božanov, Zámkové dlažba Božanov, Betonové dlažby Božanov, Betonová dlažba Božanov, Zdící prvky Božanov, Dlažby II jakosti Božanov, Dlažba II jakosti Božanov, Plošné dlažby Božanov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Praha-Kolovraty Benešov Praha-Koloděje Nový Jičín Praha 19 Kladno České Budějovice Litoměřice Rakovník Praha-Lochkov Břeclav Děčín Karviná Praha-Benice Praha 14 Praha-Vinoř Praha-Nebušice Praha-Satalice Písek Jindřichův Hradec Teplice Praha-Štěrboholy Nymburk Brno-venkov Praha 15 Hradec Králové Třebíč Zlín Tachov Náchod Most Praha-Zličín Praha 17 Frýdek-Místek Opava Znojmo Blansko Praha 9 Jablonec nad Nisou Pelhřimov Liberec Brno-město Cheb Kolín Kutná Hora Praha-Dubeč Prachatice Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Bruntál Prostějov Plzeň-sever Šumperk Jihlava Trutnov Praha-Klánovice Přerov Semily Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Louny Domažlice Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Praha 10 Český Krumlov Praha-Libuš Praha-Zbraslav Karlovy Vary Praha 18 Praha 16 Praha-Dolní Chabry Praha 1 Uherské Hradiště Praha-Kunratice Chomutov Pardubice Svitavy Praha-Troja Praha-Březiněves Praha 2 Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Praha 5 Vyškov Praha-Řeporyje Praha 12 Příbram Praha-Nedvězí Praha-Lysolaje Jeseník Praha-Přední Kopanina Kroměříž Praha 3 Vsetín Sokolov Praha-Čakovice Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božanov

Levná dlažba Božanov

Dlažba Božanov

Zámkové dlažby Božanov

Zámkové betonové dlažby Božanov

Zámková dlažba Božanov

Betonové dlažby Božanov

Betonová dlažba Božanov

Zdící prvky Božanov

Dlažby II jakosti Božanov

Dlažba II jakosti Božanov

Plošné dlažby Božanov