„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božanov

Nové produkty Božanov

Dlažby a obrubníky Božanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božanov, Levná dlažba Božanov, Dlažba Božanov, Zámkové dlažby Božanov, Zámkové dlažba Božanov, Betonové dlažby Božanov, Betonová dlažba Božanov, Zdící prvky Božanov, Dlažby II jakosti Božanov, Dlažba II jakosti Božanov, Plošné dlažby Božanov, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Praha 11 Praha-Újezd Písek Zlín Praha-Petrovice Praha-Koloděje Praha-Lipence Praha 2 Praha-Kunratice Jeseník Benešov Praha-Řeporyje Nový Jičín Plzeň-město Vyškov Praha 19 Karviná Praha 14 Praha 8 Ústí nad Orlicí Praha 13 Sokolov Praha-Nebušice Vsetín Praha-Křeslice Praha-Benice Pardubice Znojmo Praha-Kolovraty Praha 18 Žďár nad Sázavou Praha 12 Jablonec nad Nisou Olomouc Praha 9 Praha 15 Mělník Praha 21 Přerov Tábor Tachov Rakovník Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Brno-venkov Jihlava Brno-město Beroun Praha 17 Třebíč Cheb Praha-Klánovice Příbram Pelhřimov Opava Prachatice Břeclav Bruntál Blansko Kutná Hora Děčín Plzeň-sever Praha 4 Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Praha 3 Praha 7 Liberec Praha-Nedvězí Most Louny Český Krumlov Šumperk Teplice Rokycany Praha-Dolní Chabry Praha 10 Nymburk Hradec Králové Mladá Boleslav Jičín Praha-Přední Kopanina Praha 22 Praha-Satalice Praha 1 Ostrava-město Svitavy Trutnov Hlavní město Praha Litoměřice Domažlice Praha-Ďáblice Kladno Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Praha-Březiněves Praha-Lochkov České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božanov

Levná dlažba Božanov

Dlažba Božanov

Zámkové dlažby Božanov

Zámkové betonové dlažby Božanov

Zámková dlažba Božanov

Betonové dlažby Božanov

Betonová dlažba Božanov

Zdící prvky Božanov

Dlažby II jakosti Božanov

Dlažba II jakosti Božanov

Plošné dlažby Božanov