„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božanov

Nové produkty Božanov

Dlažby a obrubníky Božanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božanov, Levná dlažba Božanov, Dlažba Božanov, Zámkové dlažby Božanov, Zámkové dlažba Božanov, Betonové dlažby Božanov, Betonová dlažba Božanov, Zdící prvky Božanov, Dlažby II jakosti Božanov, Dlažba II jakosti Božanov, Plošné dlažby Božanov, Plošná dlažba


Další města:

Louny Česká Lípa Most Hodonín Vyškov Praha 12 Kroměříž Rokycany Praha-Královice Sokolov Praha-Čakovice Karviná Praha-Řeporyje Opava Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Praha-Březiněves Praha 22 Kutná Hora Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Mělník Teplice Praha-Satalice Chomutov Praha 20 Praha-Újezd Praha 2 Praha-Zličín České Budějovice Znojmo Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Písek Domažlice Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Praha 16 Praha 21 Kladno Brno-město Cheb Praha 17 Benešov Praha-Lipence Pelhřimov Praha 7 Vsetín Děčín Břeclav Praha 15 Svitavy Nymburk Pardubice Praha-Libuš Plzeň-město Praha 6 Praha 10 Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Praha 1 Hlavní město Praha Karlovy Vary Havlíčkův Brod Náchod Praha 13 Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Třebíč Prostějov Frýdek-Místek Praha-Slivenec Plzeň-jih Nový Jičín Praha 14 Praha 19 Prachatice Ostrava-město Praha 8 Praha-Lochkov Tachov Blansko Praha-Kunratice Semily Litoměřice Praha 5 Hradec Králové Praha-Šeberov Praha 3 Tábor Zlín Klatovy Český Krumlov Šumperk Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božanov

Levná dlažba Božanov

Dlažba Božanov

Zámkové dlažby Božanov

Zámkové betonové dlažby Božanov

Zámková dlažba Božanov

Betonové dlažby Božanov

Betonová dlažba Božanov

Zdící prvky Božanov

Dlažby II jakosti Božanov

Dlažba II jakosti Božanov

Plošné dlažby Božanov