„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božanov

Nové produkty Božanov

Dlažby a obrubníky Božanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božanov, Levná dlažba Božanov, Dlažba Božanov, Zámkové dlažby Božanov, Zámkové dlažba Božanov, Betonové dlažby Božanov, Betonová dlažba Božanov, Zdící prvky Božanov, Dlažby II jakosti Božanov, Dlažba II jakosti Božanov, Plošné dlažby Božanov, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Plzeň-jih Kutná Hora Praha 11 Praha 8 Praha-Újezd Praha 10 Znojmo Praha 20 Praha-Dolní Počernice Karviná Brno-město Litoměřice Praha-Dolní Chabry Praha-Zličín Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Tachov Praha 2 Praha-Šeberov Ostrava-město Domažlice Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Benešov Praha-Vinoř Chomutov Hlavní město Praha Praha-Petrovice Praha 6 Praha 16 Náchod Praha-Satalice Frýdek-Místek Praha-Řeporyje Praha-Benice Liberec Praha 15 Blansko Pelhřimov Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Šumperk Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Praha 1 Písek Beroun Klatovy Nový Jičín Kolín Nymburk Praha 14 Uherské Hradiště České Budějovice Praha-Velká Chuchle Most Třebíč Zlín Rokycany Praha-Kolovraty Praha 22 Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Kroměříž Praha-Troja Sokolov Praha 19 Prachatice Praha-Ďáblice Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Louny Jindřichův Hradec Příbram Praha-Klánovice Plzeň-město Praha 13 Přerov Jičín Praha 3 Tábor Pardubice Děčín Praha-Lysolaje Praha-východ Praha-západ Mělník Praha-Suchdol Trutnov Cheb Rakovník Mladá Boleslav Praha 7 Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božanov

Levná dlažba Božanov

Dlažba Božanov

Zámkové dlažby Božanov

Zámkové betonové dlažby Božanov

Zámková dlažba Božanov

Betonové dlažby Božanov

Betonová dlažba Božanov

Zdící prvky Božanov

Dlažby II jakosti Božanov

Dlažba II jakosti Božanov

Plošné dlažby Božanov