„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boskovštejn

Nové produkty Boskovštejn

Dlažby a obrubníky Boskovštejn

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boskovštejn

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boskovštejn

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boskovštejn

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boskovštejn

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boskovštejn, Levná dlažba Boskovštejn, Dlažba Boskovštejn, Zámkové dlažby Boskovštejn, Zámkové dlažba Boskovštejn, Betonové dlažby Boskovštejn, Betonová dlažba Boskovštejn, Zdící prvky Boskovštejn, Dlažby II jakosti Boskovštejn, Dlažba II jakosti Boskovštejn, Plošné dlažby Boskovštejn, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Opava Písek Vsetín České Budějovice Praha 7 Ústí nad Orlicí Praha-Velká Chuchle Přerov Tachov Třebíč Most Praha-Královice Karlovy Vary Praha-Zbraslav Rokycany Česká Lípa Sokolov Praha-Újezd Jičín Plzeň-sever Pardubice Vyškov Praha-Slivenec Teplice Praha 9 Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Litoměřice Praha 14 Kutná Hora Svitavy Praha-Nebušice Nový Jičín Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Beroun Domažlice Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Pelhřimov Praha 16 Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Znojmo Praha 2 Praha 17 Praha-Dubeč Praha 3 Praha-Lipence Chrudim Blansko Praha 1 Praha 15 Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Rychnov nad Kněžnou Klatovy Kladno Praha-Suchdol Praha 8 Praha-Koloděje Mělník Bruntál Louny Praha 20 Strakonice Jihlava Nymburk Jeseník Praha 10 Praha-Křeslice Chomutov Tábor Praha-Petrovice Brno-venkov Liberec Praha 21 Trutnov Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Praha 22 Praha-Dolní Počernice Cheb Mladá Boleslav Praha-Libuš Praha-Klánovice Praha-Kunratice Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Praha 19 Praha 11 Plzeň-město Praha-Lysolaje Karviná Praha-Běchovice Šumperk Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boskovštejn

Levná dlažba Boskovštejn

Dlažba Boskovštejn

Zámkové dlažby Boskovštejn

Zámkové betonové dlažby Boskovštejn

Zámková dlažba Boskovštejn

Betonové dlažby Boskovštejn

Betonová dlažba Boskovštejn

Zdící prvky Boskovštejn

Dlažby II jakosti Boskovštejn

Dlažba II jakosti Boskovštejn

Plošné dlažby Boskovštejn