„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boskovštejn

Nové produkty Boskovštejn

Dlažby a obrubníky Boskovštejn

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boskovštejn

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boskovštejn

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boskovštejn

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boskovštejn

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boskovštejn, Levná dlažba Boskovštejn, Dlažba Boskovštejn, Zámkové dlažby Boskovštejn, Zámkové dlažba Boskovštejn, Betonové dlažby Boskovštejn, Betonová dlažba Boskovštejn, Zdící prvky Boskovštejn, Dlažby II jakosti Boskovštejn, Dlažba II jakosti Boskovštejn, Plošné dlažby Boskovštejn, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Příbram Prostějov Mladá Boleslav Praha 20 Praha-Lipence Praha-Troja Jihlava Praha 21 Praha-Přední Kopanina Praha 5 Plzeň-město Praha-Křeslice Praha-Čakovice Frýdek-Místek Svitavy Nymburk Praha 22 Hodonín Praha 11 Náchod Beroun Praha-Libuš Tábor Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Vyškov Jičín Kroměříž Praha 19 Benešov Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Praha-Kunratice Praha 17 Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Kutná Hora Liberec Praha-Koloděje Trutnov Praha 4 Pardubice Brno-město Zlín Chomutov Praha 2 Břeclav Cheb Třebíč Praha-Šeberov Praha 6 Louny Ostrava-město Plzeň-jih Rakovník Přerov Praha-Štěrboholy Praha-Královice Praha-Dubeč Praha-Satalice Hradec Králové Mělník Havlíčkův Brod Praha 14 Uherské Hradiště Praha 13 Jeseník Pelhřimov Praha 1 Písek Ústí nad Labem Praha 3 Praha-Lochkov Praha-východ Jindřichův Hradec Kolín Praha-Zličín Klatovy Praha 7 Praha-Dolní Počernice Olomouc Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Praha 18 Bruntál Česká Lípa Žďár nad Sázavou Blansko Praha-Lysolaje Karviná Praha-Kolovraty Děčín Rokycany Nový Jičín Šumperk Kladno Praha-západ Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boskovštejn

Levná dlažba Boskovštejn

Dlažba Boskovštejn

Zámkové dlažby Boskovštejn

Zámkové betonové dlažby Boskovštejn

Zámková dlažba Boskovštejn

Betonové dlažby Boskovštejn

Betonová dlažba Boskovštejn

Zdící prvky Boskovštejn

Dlažby II jakosti Boskovštejn

Dlažba II jakosti Boskovštejn

Plošné dlažby Boskovštejn