„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boskovštejn

Nové produkty Boskovštejn

Dlažby a obrubníky Boskovštejn

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boskovštejn

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boskovštejn

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boskovštejn

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boskovštejn

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boskovštejn, Levná dlažba Boskovštejn, Dlažba Boskovštejn, Zámkové dlažby Boskovštejn, Zámkové dlažba Boskovštejn, Betonové dlažby Boskovštejn, Betonová dlažba Boskovštejn, Zdící prvky Boskovštejn, Dlažby II jakosti Boskovštejn, Dlažba II jakosti Boskovštejn, Plošné dlažby Boskovštejn, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Strakonice Rokycany Praha-Petrovice Praha 8 Břeclav Plzeň-město Praha 17 Praha 19 Zlín Semily Tachov Praha 9 Praha-Slivenec Praha-Kolovraty Jičín Praha 4 Litoměřice Praha 21 Praha-Lysolaje Písek Rakovník Hlavní město Praha Jeseník Ostrava-město Beroun Cheb Most Blansko Mladá Boleslav Chomutov Praha-Vinoř Praha-Zličín Praha-Libuš Praha-Běchovice Znojmo Tábor Praha-Nebušice Karlovy Vary Svitavy Praha-Šeberov Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Třebíč Praha-Koloděje Praha 6 Praha 11 Praha 10 Praha-Lipence Praha-Ďáblice Mělník Náchod Nový Jičín Jihlava Praha 5 Olomouc Domažlice Havlíčkův Brod Praha 7 Praha 3 Praha 14 Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Kladno Praha-východ Praha-Satalice Praha 12 Hodonín Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Vsetín Opava Praha 2 Kroměříž Teplice Praha 20 Liberec Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Vyškov Přerov Děčín Praha-Královice Česká Lípa Praha 15 Trutnov Frýdek-Místek Šumperk Praha 1 Pardubice Praha-Březiněves Prostějov Kutná Hora Sokolov Nymburk Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Louny Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boskovštejn

Levná dlažba Boskovštejn

Dlažba Boskovštejn

Zámkové dlažby Boskovštejn

Zámkové betonové dlažby Boskovštejn

Zámková dlažba Boskovštejn

Betonové dlažby Boskovštejn

Betonová dlažba Boskovštejn

Zdící prvky Boskovštejn

Dlažby II jakosti Boskovštejn

Dlažba II jakosti Boskovštejn

Plošné dlažby Boskovštejn