„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boskovštejn

Nové produkty Boskovštejn

Dlažby a obrubníky Boskovštejn

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boskovštejn

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boskovštejn

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boskovštejn

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boskovštejn

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boskovštejn, Levná dlažba Boskovštejn, Dlažba Boskovštejn, Zámkové dlažby Boskovštejn, Zámkové dlažba Boskovštejn, Betonové dlažby Boskovštejn, Betonová dlažba Boskovštejn, Zdící prvky Boskovštejn, Dlažby II jakosti Boskovštejn, Dlažba II jakosti Boskovštejn, Plošné dlažby Boskovštejn, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Strakonice Praha-Královice Beroun Praha-Březiněves Praha-Satalice Přerov Karlovy Vary Mladá Boleslav Frýdek-Místek Praha-Šeberov Semily Třebíč Ústí nad Orlicí Praha 9 Ústí nad Labem Bruntál Praha-Slivenec Znojmo Praha-Nedvězí Kutná Hora Rokycany Vyškov Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Ostrava-město Praha-východ Praha 11 Praha 6 Brno-město Praha-Libuš Cheb Havlíčkův Brod Teplice Jeseník Praha 18 Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Děčín Praha 2 Praha 16 Rychnov nad Kněžnou Blansko Šumperk Nový Jičín Praha-Štěrboholy Praha-Kolovraty Praha-západ Břeclav Prachatice Praha 15 Opava Praha-Nebušice Uherské Hradiště Praha 10 Praha-Lochkov Praha 7 Praha-Přední Kopanina Prostějov Jablonec nad Nisou Liberec Praha 21 Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Svitavy Praha-Újezd Česká Lípa Praha 14 Praha 5 Praha-Petrovice Plzeň-jih Praha-Kunratice Chrudim Praha-Běchovice Tábor Náchod Praha-Lipence Chomutov Praha-Vinoř Pelhřimov Praha-Velká Chuchle Praha 19 Praha 1 Praha 3 Praha-Koloděje Zlín Litoměřice Praha 17 Sokolov Praha-Řeporyje Pardubice Praha-Suchdol Praha 8 Mělník Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boskovštejn

Levná dlažba Boskovštejn

Dlažba Boskovštejn

Zámkové dlažby Boskovštejn

Zámkové betonové dlažby Boskovštejn

Zámková dlažba Boskovštejn

Betonové dlažby Boskovštejn

Betonová dlažba Boskovštejn

Zdící prvky Boskovštejn

Dlažby II jakosti Boskovštejn

Dlažba II jakosti Boskovštejn

Plošné dlažby Boskovštejn