„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boskovštejn

Nové produkty Boskovštejn

Dlažby a obrubníky Boskovštejn

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boskovštejn

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boskovštejn

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boskovštejn

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boskovštejn

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boskovštejn, Levná dlažba Boskovštejn, Dlažba Boskovštejn, Zámkové dlažby Boskovštejn, Zámkové dlažba Boskovštejn, Betonové dlažby Boskovštejn, Betonová dlažba Boskovštejn, Zdící prvky Boskovštejn, Dlažby II jakosti Boskovštejn, Dlažba II jakosti Boskovštejn, Plošné dlažby Boskovštejn, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Blansko Praha-Suchdol Pelhřimov Praha-Libuš Praha 10 Trutnov Praha-Nedvězí Liberec Praha 12 Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Znojmo Břeclav Bruntál Olomouc Praha-Újezd Zlín Praha-Kunratice Rakovník Praha-Šeberov Česká Lípa Jeseník Hradec Králové Český Krumlov Praha-Březiněves Praha 7 Tábor Ostrava-město Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Kroměříž Havlíčkův Brod Praha 9 Frýdek-Místek Kutná Hora Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Karviná Praha 15 Praha 21 Praha-Klánovice Karlovy Vary Kolín Opava České Budějovice Sokolov Praha-Dolní Počernice Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Svitavy Praha-Lysolaje Prachatice Praha-Ďáblice Nymburk Praha 13 Praha-Koloděje Praha 4 Příbram Praha 19 Praha-Nebušice Tachov Hodonín Praha-východ Louny Praha-Běchovice Kladno Klatovy Praha-Lochkov Praha 1 Most Hlavní město Praha Uherské Hradiště Praha 18 Teplice Semily Praha-Vinoř Chomutov Praha 8 Vyškov Plzeň-město Děčín Třebíč Ústí nad Labem Praha 5 Beroun Praha-západ Praha 11 Praha 2 Jindřichův Hradec Strakonice Praha-Dolní Chabry Praha-Zbraslav Plzeň-jih Praha-Dubeč Praha-Zličín Písek Praha-Lipence Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boskovštejn

Levná dlažba Boskovštejn

Dlažba Boskovštejn

Zámkové dlažby Boskovštejn

Zámkové betonové dlažby Boskovštejn

Zámková dlažba Boskovštejn

Betonové dlažby Boskovštejn

Betonová dlažba Boskovštejn

Zdící prvky Boskovštejn

Dlažby II jakosti Boskovštejn

Dlažba II jakosti Boskovštejn

Plošné dlažby Boskovštejn