„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Borkovice Borohrádek Borotice
Borotice Borotín Borotín
Borová Borová Borová Lada
Borovany Borovany Borovná
Borovnice Borovnice Borovnice
Borovnice Borovnice Borovnička
Borovník Borovno Borovy
Boršice Boršice u Blatnice Boršov
Boršov nad Vltavou Borušov Bory
Bořanovice Bořenovice Bořetice

<<   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29  >>

Další města:

Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Tábor Praha 22 Praha 16 Cheb Náchod Praha 20 Praha-Petrovice Hodonín Praha 5 Praha 14 Chrudim Praha-Dubeč Semily Praha 4 Praha-Lipence Kroměříž Brno-město Most Písek Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Uherské Hradiště Pelhřimov Kladno Příbram Praha-Újezd Praha-Koloděje Louny Svitavy Praha-Královice Beroun Děčín Litoměřice Domažlice Plzeň-město Mladá Boleslav Český Krumlov Vsetín Karviná Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Jeseník Praha-Křeslice Plzeň-sever Praha 8 Praha-Libuš Prachatice Mělník Praha-Vinoř Rokycany Praha-Velká Chuchle Praha 21 Nový Jičín Brno-venkov Sokolov Nymburk Přerov Ústí nad Orlicí České Budějovice Ostrava-město Klatovy Praha-Zličín Praha-Nebušice Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Znojmo Kutná Hora Jindřichův Hradec Česká Lípa Praha 1 Praha-Benice Benešov Trutnov Praha 17 Praha 2 Praha 12 Pardubice Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Hradec Králové Praha 7 Praha 19 Opava Břeclav Praha-Lysolaje Šumperk Strakonice Praha-Klánovice Bruntál Praha 10 Karlovy Vary Praha-Štěrboholy Praha-západ Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Tachov Praha 9 Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby