„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Borkovice Borohrádek Borotice
Borotice Borotín Borotín
Borová Borová Borová Lada
Borovany Borovany Borovná
Borovnice Borovnice Borovnice
Borovnice Borovnice Borovnička
Borovník Borovno Borovy
Boršice Boršice u Blatnice Boršov
Boršov nad Vltavou Borušov Bory
Bořanovice Bořenovice Bořetice

<<   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29  >>

Další města:

Frýdek-Místek Břeclav Praha-Lipence Kolín Karviná Praha 3 Praha-Satalice Praha-východ Rakovník Praha-Březiněves Olomouc Praha 6 České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Praha 7 Praha 2 Opava Mělník Jeseník Praha-Křeslice Tachov Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Semily Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Praha-západ Pardubice Praha-Nedvězí Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Brno-město Teplice Cheb Chrudim Praha 22 Vyškov Praha-Přední Kopanina Kroměříž Praha 8 Česká Lípa Beroun Ústí nad Labem Nový Jičín Praha-Štěrboholy Pelhřimov Praha-Libuš Plzeň-jih Rokycany Hodonín Praha-Petrovice Praha-Čakovice Ostrava-město Praha-Královice Praha-Klánovice Plzeň-sever Benešov Praha 20 Praha 12 Svitavy Sokolov Praha-Zbraslav Plzeň-město Příbram Ústí nad Orlicí Praha 15 Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Praha-Šeberov Kutná Hora Přerov Praha-Kunratice Praha 1 Jihlava Praha-Kolovraty Bruntál Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Praha 13 Praha-Dubeč Liberec Praha 4 Hlavní město Praha Strakonice Šumperk Nymburk Domažlice Praha 14 Praha-Lysolaje Třebíč Trutnov Praha 16 Kladno Litoměřice Praha 21 Praha 19 Praha-Újezd Praha-Zličín Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby