„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Borkovice Borohrádek Borotice
Borotice Borotín Borotín
Borová Borová Borová Lada
Borovany Borovany Borovná
Borovnice Borovnice Borovnice
Borovnice Borovnice Borovnička
Borovník Borovno Borovy
Boršice Boršice u Blatnice Boršov
Boršov nad Vltavou Borušov Bory
Bořanovice Bořenovice Bořetice

<<   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29  >>

Další města:

Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Olomouc Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Klatovy Praha 10 Jičín Hradec Králové Vyškov Louny Český Krumlov Břeclav Česká Lípa Praha 21 Praha-Lochkov Nový Jičín Praha-Kunratice Nymburk Zlín Litoměřice Domažlice Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Náchod Plzeň-město Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Přerov Vsetín Praha 22 Praha-Běchovice Praha 9 Praha-Suchdol Sokolov Kroměříž Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Brno-město Plzeň-sever Praha 2 Písek Praha-Královice Praha-Klánovice Jihlava Praha-Petrovice Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Děčín Frýdek-Místek Blansko Praha-Kolovraty Teplice Praha-Slivenec Praha-Křeslice Třebíč Pelhřimov Plzeň-jih Opava Praha-Benice Mladá Boleslav Praha 15 Praha 1 Praha-Libuš Semily Praha 6 Chrudim Praha 12 Praha 18 Praha 5 Praha-Vinoř Karviná Praha-Březiněves Trutnov Strakonice Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Praha 19 Praha-Dubeč Pardubice Liberec Praha-Satalice Praha 16 Prostějov Prachatice Praha-Nedvězí Šumperk Znojmo Praha 3 Praha 17 Ostrava-město Praha 13 Kladno Praha-Přední Kopanina Praha 4 Chomutov Rokycany Rakovník Kutná Hora Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby