„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Borkovice Borohrádek Borotice
Borotice Borotín Borotín
Borová Borová Borová Lada
Borovany Borovany Borovná
Borovnice Borovnice Borovnice
Borovnice Borovnice Borovnička
Borovník Borovno Borovy
Boršice Boršice u Blatnice Boršov
Boršov nad Vltavou Borušov Bory
Bořanovice Bořenovice Bořetice

<<   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29  >>

Další města:

Třebíč Opava Kroměříž Sokolov Praha 17 Prostějov Náchod Břeclav Praha-Libuš Praha 2 Praha-Lochkov Praha 3 Hlavní město Praha Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Bruntál Domažlice Praha-Královice Praha 4 Plzeň-jih Strakonice Svitavy Příbram Přerov Praha-Satalice Praha-Kolovraty Chrudim Šumperk Praha-západ Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Chabry Karviná Děčín Praha-Zbraslav Jihlava Praha-Troja Rokycany Jičín Praha-Koloděje Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Praha 22 Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Praha 5 Ústí nad Labem Most Praha 14 Praha-Lipence Mělník Vyškov Teplice Praha 16 Kutná Hora Praha-východ Plzeň-město Praha-Nebušice Cheb Praha 8 Praha-Slivenec Kladno Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Praha 12 Brno-město Písek Praha 20 Klatovy Praha 7 Hradec Králové Trutnov Nymburk Prachatice Benešov Hodonín Olomouc Praha 21 Praha-Benice Liberec Praha-Nedvězí Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Praha-Újezd Havlíčkův Brod Kolín Blansko Praha 10 Jeseník Zlín Beroun Praha 15 Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby