„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Borkovice Borohrádek Borotice
Borotice Borotín Borotín
Borová Borová Borová Lada
Borovany Borovany Borovná
Borovnice Borovnice Borovnice
Borovnice Borovnice Borovnička
Borovník Borovno Borovy
Boršice Boršice u Blatnice Boršov
Boršov nad Vltavou Borušov Bory
Bořanovice Bořenovice Bořetice

<<   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29  >>

Další města:

Klatovy Praha 6 Praha-Koloděje Praha-Zličín Jičín Praha-Ďáblice Sokolov Louny Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Praha-Zbraslav Plzeň-město Praha-Lochkov Vyškov Praha-Nebušice Pelhřimov Pardubice Praha-Nedvězí Praha 3 Hlavní město Praha Praha 5 Praha-Šeberov Semily Praha-Dolní Chabry Praha 17 Benešov Praha 15 Mladá Boleslav Chomutov Žďár nad Sázavou Praha-západ Praha-Kolovraty Český Krumlov Jihlava Praha 22 Česká Lípa Praha-Petrovice Nový Jičín Beroun Mělník Liberec Praha 9 Strakonice Brno-venkov Písek Praha 19 Uherské Hradiště Náchod Praha 1 Zlín Praha 21 Bruntál Praha-Čakovice Praha-Suchdol Litoměřice Tábor Znojmo Svitavy Kolín Praha-Benice Teplice Praha-Libuš Břeclav Hodonín Třebíč Praha-Vinoř Cheb Olomouc Praha 12 Havlíčkův Brod Praha-Lysolaje Šumperk Praha 8 Tachov Příbram Praha 11 Rakovník Brno-město Praha 18 Nymburk Jeseník Karlovy Vary Praha-Štěrboholy Ostrava-město Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Praha-Lipence Praha-Troja Praha 10 Trutnov Praha 7 Plzeň-jih Praha-Satalice České Budějovice Praha 14 Most Praha-Dolní Počernice Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby