„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Borkovice Borohrádek Borotice
Borotice Borotín Borotín
Borová Borová Borová Lada
Borovany Borovany Borovná
Borovnice Borovnice Borovnice
Borovnice Borovnice Borovnička
Borovník Borovno Borovy
Boršice Boršice u Blatnice Boršov
Boršov nad Vltavou Borušov Bory
Bořanovice Bořenovice Bořetice

<<   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29  >>

Další města:

Praha 7 Louny Děčín Praha-Běchovice Praha-Benice Plzeň-město Praha 12 Praha 9 Liberec Praha 20 Svitavy Tachov Příbram Most Plzeň-sever Jihlava Praha-Březiněves Domažlice Praha-Vinoř Mladá Boleslav Ústí nad Labem Nymburk Sokolov Mělník Jičín Praha-Kolovraty Praha-Královice Praha 17 Kroměříž Praha 5 Praha-Klánovice Kladno Praha-Újezd Prachatice Trutnov Karviná Praha-Suchdol Praha 2 Kolín Praha-Kunratice Jeseník Praha-Dolní Chabry Praha 21 Praha-Slivenec Česká Lípa Praha-Lysolaje Nový Jičín Český Krumlov Zlín Praha-Křeslice Hradec Králové Praha-Čakovice Praha 8 Bruntál Vyškov Přerov Praha 18 Praha-Lochkov České Budějovice Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Brno-město Olomouc Hodonín Opava Praha-Nedvězí Praha 15 Uherské Hradiště Prostějov Pelhřimov Semily Beroun Praha-Nebušice Karlovy Vary Teplice Praha-Libuš Praha 19 Strakonice Třebíč Praha 16 Havlíčkův Brod Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Praha 13 Praha-Troja Praha-Šeberov Praha 11 Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Praha-Lipence Frýdek-Místek Tábor Znojmo Šumperk Písek Praha 14 Náchod Praha-východ Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby