„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Borkovice Borohrádek Borotice
Borotice Borotín Borotín
Borová Borová Borová Lada
Borovany Borovany Borovná
Borovnice Borovnice Borovnice
Borovnice Borovnice Borovnička
Borovník Borovno Borovy
Boršice Boršice u Blatnice Boršov
Boršov nad Vltavou Borušov Bory
Bořanovice Bořenovice Bořetice

<<   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29  >>

Další města:

Praha 21 Praha-Kunratice Praha-Satalice Praha-Újezd Jičín Plzeň-sever Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Olomouc Praha-Benice Tachov Kladno Praha 13 Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Prachatice Praha-Ďáblice Brno-město Kutná Hora Most Praha 14 Nový Jičín Praha-Štěrboholy Praha-západ Frýdek-Místek Ostrava-město Liberec Praha 2 Jeseník Mělník Znojmo Litoměřice Praha 16 Praha 3 Praha-Lochkov Třebíč Hradec Králové Praha-Dubeč Tábor Praha-Nebušice Praha-Suchdol Karlovy Vary Hlavní město Praha Sokolov Svitavy Praha 12 Praha-Petrovice Český Krumlov Jihlava Chomutov Česká Lípa Břeclav Semily Praha-Šeberov České Budějovice Rokycany Praha-Koloděje Praha-Troja Kolín Náchod Praha-Dolní Počernice Praha 15 Praha-Březiněves Praha-Čakovice Rakovník Praha 6 Praha 18 Uherské Hradiště Příbram Praha 10 Praha-Běchovice Ústí nad Labem Praha-Zličín Teplice Praha-Velká Chuchle Šumperk Praha 11 Vyškov Klatovy Mladá Boleslav Praha-východ Praha-Řeporyje Praha 17 Ústí nad Orlicí Prostějov Jablonec nad Nisou Chrudim Nymburk Praha-Královice Praha 8 Pardubice Praha 20 Pelhřimov Praha 4 Praha 1 Benešov Strakonice Písek Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby