„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Borkovice Borohrádek Borotice
Borotice Borotín Borotín
Borová Borová Borová Lada
Borovany Borovany Borovná
Borovnice Borovnice Borovnice
Borovnice Borovnice Borovnička
Borovník Borovno Borovy
Boršice Boršice u Blatnice Boršov
Boršov nad Vltavou Borušov Bory
Bořanovice Bořenovice Bořetice

<<   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29  >>

Další města:

Rakovník Karlovy Vary Praha 19 Praha-Benice Prachatice Šumperk Karviná Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Praha 6 Praha-Řeporyje Brno-město Kladno Praha 7 Praha-Koloděje Břeclav Kroměříž Praha 5 Klatovy Ostrava-město Kutná Hora Jihlava Nymburk Praha-Újezd Litoměřice Praha 14 Praha 12 Praha-Březiněves Praha 2 Tachov Bruntál Uherské Hradiště Praha 1 Chomutov Praha-Dubeč Benešov Nový Jičín Plzeň-jih Svitavy Chrudim Praha-Přední Kopanina Praha 8 Jičín Trutnov Příbram Česká Lípa Praha-Lysolaje Plzeň-město Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Praha-Troja Hodonín Praha-Slivenec Písek Praha-Královice Opava Praha-východ Děčín Kolín Pelhřimov Liberec Praha 10 Prostějov Náchod Znojmo Praha-Štěrboholy Brno-venkov Praha 16 Teplice Jeseník Praha-Dolní Chabry Praha-Lochkov Strakonice Praha 15 Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Hradec Králové Tábor Praha-Suchdol České Budějovice Jindřichův Hradec Cheb Domažlice Sokolov Plzeň-sever Ústí nad Labem Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Ústí nad Orlicí Praha 3 Český Krumlov Praha 11 Praha-Petrovice Frýdek-Místek Praha-Zličín Praha-Satalice Mladá Boleslav Praha 13 Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby