„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borkovice

Nové produkty Borkovice

Dlažby a obrubníky Borkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borkovice, Levná dlažba Borkovice, Dlažba Borkovice, Zámkové dlažby Borkovice, Zámkové dlažba Borkovice, Betonové dlažby Borkovice, Betonová dlažba Borkovice, Zdící prvky Borkovice, Dlažby II jakosti Borkovice, Dlažba II jakosti Borkovice, Plošné dlažby Borkovice, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Plzeň-jih Praha-Suchdol Klatovy Praha-Zbraslav Praha 18 Kutná Hora Praha-Slivenec Chrudim Karviná Mladá Boleslav Praha-Satalice Praha 4 Náchod Praha 21 Prostějov Kroměříž Brno-venkov Praha-Nedvězí Praha-Královice Jindřichův Hradec Praha 11 Kolín Třebíč Praha-Dubeč Vyškov Praha 22 Praha-Křeslice Šumperk Hlavní město Praha Jihlava Ústí nad Labem Karlovy Vary Praha 9 Břeclav Příbram Děčín Praha 6 Praha-Troja Rokycany Mělník Praha-Běchovice Praha-Lochkov Teplice Nový Jičín Liberec Zlín Louny Trutnov Praha 16 Benešov Brno-město Praha-Petrovice Kladno Praha-Koloděje Česká Lípa Praha-Řeporyje Praha-východ Strakonice Praha-Kunratice Prachatice Praha-Kolovraty Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Semily Praha-Lysolaje Vsetín Jeseník České Budějovice Blansko Jičín Hodonín Pardubice Praha-Klánovice Praha-Březiněves Chomutov Bruntál Praha 2 Praha 13 Přerov Písek Praha 10 Tábor Znojmo Cheb Praha 1 Praha 8 Nymburk Ostrava-město Praha-Benice Praha 7 Praha 15 Praha 14 Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Praha-Ďáblice Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borkovice

Levná dlažba Borkovice

Dlažba Borkovice

Zámkové dlažby Borkovice

Zámkové betonové dlažby Borkovice

Zámková dlažba Borkovice

Betonové dlažby Borkovice

Betonová dlažba Borkovice

Zdící prvky Borkovice

Dlažby II jakosti Borkovice

Dlažba II jakosti Borkovice

Plošné dlažby Borkovice