„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borkovice

Nové produkty Borkovice

Dlažby a obrubníky Borkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borkovice, Levná dlažba Borkovice, Dlažba Borkovice, Zámkové dlažby Borkovice, Zámkové dlažba Borkovice, Betonové dlažby Borkovice, Betonová dlažba Borkovice, Zdící prvky Borkovice, Dlažby II jakosti Borkovice, Dlažba II jakosti Borkovice, Plošné dlažby Borkovice, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Praha 18 Praha 12 Opava Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Trutnov Praha-Újezd Praha-Zbraslav Náchod Tábor Hradec Králové Jičín Praha-Satalice Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Most Plzeň-sever Praha-Lipence Ústí nad Labem Praha-Královice Český Krumlov Blansko Cheb Praha 22 Plzeň-jih Písek Praha 1 Chrudim Šumperk Pardubice Beroun Teplice Plzeň-město České Budějovice Jihlava Vyškov Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Praha 2 Mělník Břeclav Praha-Velká Chuchle Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Semily Třebíč Praha-Lochkov Praha-Zličín Děčín Žďár nad Sázavou Brno-město Domažlice Praha-Libuš Nový Jičín Praha 3 Ostrava-město Praha-Kolovraty Jeseník Kladno Praha-Křeslice Bruntál Strakonice Kolín Praha-západ Přerov Brno-venkov Sokolov Praha 16 Tachov Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Příbram Praha-Slivenec Praha-Troja Praha-Vinoř Olomouc Prachatice Praha-Běchovice Praha 4 Karlovy Vary Karviná Praha-Koloděje Praha 15 Benešov Praha-Čakovice Znojmo Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice Praha-východ Praha 10 Prostějov Chomutov Praha 6 Havlíčkův Brod Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borkovice

Levná dlažba Borkovice

Dlažba Borkovice

Zámkové dlažby Borkovice

Zámkové betonové dlažby Borkovice

Zámková dlažba Borkovice

Betonové dlažby Borkovice

Betonová dlažba Borkovice

Zdící prvky Borkovice

Dlažby II jakosti Borkovice

Dlažba II jakosti Borkovice

Plošné dlažby Borkovice