„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borkovice

Nové produkty Borkovice

Dlažby a obrubníky Borkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borkovice, Levná dlažba Borkovice, Dlažba Borkovice, Zámkové dlažby Borkovice, Zámkové dlažba Borkovice, Betonové dlažby Borkovice, Betonová dlažba Borkovice, Zdící prvky Borkovice, Dlažby II jakosti Borkovice, Dlažba II jakosti Borkovice, Plošné dlažby Borkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Praha 18 Ústí nad Labem Karlovy Vary Praha 2 Semily Praha-Suchdol Praha-Čakovice Praha-Klánovice Praha-Lochkov Most Blansko Opava Praha 17 Vyškov Liberec Praha-Křeslice Děčín Znojmo Kolín Praha-Běchovice Brno-venkov Praha-Lipence Jičín Praha-Řeporyje Praha-Satalice Praha-Kunratice Praha-Březiněves Bruntál Plzeň-sever Hodonín Jeseník Klatovy Praha-Nebušice Plzeň-jih Prostějov Praha 21 Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Tábor Praha 12 Praha-Slivenec Třebíč Praha-Benice Praha 15 Praha-Zbraslav Praha-východ Plzeň-město Pardubice Praha 22 Rokycany Sokolov Praha 6 Cheb Praha-Dolní Měcholupy Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Pelhřimov Strakonice Praha-Petrovice Karviná Olomouc Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Praha-Dubeč Chrudim Louny Mělník Praha 4 Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Hradec Králové Praha-Vinoř Svitavy Rakovník Praha-Ďáblice Trutnov Ostrava-město Domažlice Benešov Praha 14 Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Tachov Příbram Praha 10 Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Břeclav Praha 20 Praha 8 Šumperk Jindřichův Hradec Brno-město Ústí nad Orlicí Teplice Prachatice Chomutov Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borkovice

Levná dlažba Borkovice

Dlažba Borkovice

Zámkové dlažby Borkovice

Zámkové betonové dlažby Borkovice

Zámková dlažba Borkovice

Betonové dlažby Borkovice

Betonová dlažba Borkovice

Zdící prvky Borkovice

Dlažby II jakosti Borkovice

Dlažba II jakosti Borkovice

Plošné dlažby Borkovice