„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borkovice

Nové produkty Borkovice

Dlažby a obrubníky Borkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borkovice, Levná dlažba Borkovice, Dlažba Borkovice, Zámkové dlažby Borkovice, Zámkové dlažba Borkovice, Betonové dlažby Borkovice, Betonová dlažba Borkovice, Zdící prvky Borkovice, Dlažby II jakosti Borkovice, Dlažba II jakosti Borkovice, Plošné dlažby Borkovice, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Praha 1 Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Praha 2 Praha-Slivenec Praha 14 Praha-Dolní Počernice Přerov Zlín Karlovy Vary Litoměřice Frýdek-Místek Nový Jičín Klatovy Praha-Šeberov Beroun Domažlice Pelhřimov Praha-Lochkov Praha-Březiněves Karviná Praha-Štěrboholy Jeseník Praha 5 Vyškov Praha-Zbraslav Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Praha 17 Praha-Běchovice Vsetín Cheb Brno-venkov Praha-Koloděje Praha 11 Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle Blansko Teplice Jihlava Liberec Kolín Praha-Nedvězí Praha-Satalice Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Jindřichův Hradec Znojmo Česká Lípa Praha-Nebušice Plzeň-jih Sokolov Brno-město Třebíč Olomouc Plzeň-město Praha-Klánovice Praha-Benice Praha-západ Tábor Praha-Vinoř Kroměříž Chomutov Praha-Petrovice Praha 22 Praha-Libuš Chrudim Louny Praha 6 Příbram Praha 21 Kutná Hora Praha-Suchdol Praha-Kunratice Praha 4 Praha-Troja Bruntál Náchod Hodonín Praha-Dubeč Praha 12 Semily Praha-Královice Praha 15 Tachov Písek Mělník Praha 16 Břeclav Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Nymburk Praha-Křeslice Prostějov Uherské Hradiště Ostrava-město Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borkovice

Levná dlažba Borkovice

Dlažba Borkovice

Zámkové dlažby Borkovice

Zámkové betonové dlažby Borkovice

Zámková dlažba Borkovice

Betonové dlažby Borkovice

Betonová dlažba Borkovice

Zdící prvky Borkovice

Dlažby II jakosti Borkovice

Dlažba II jakosti Borkovice

Plošné dlažby Borkovice