„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borkovice

Nové produkty Borkovice

Dlažby a obrubníky Borkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borkovice, Levná dlažba Borkovice, Dlažba Borkovice, Zámkové dlažby Borkovice, Zámkové dlažba Borkovice, Betonové dlažby Borkovice, Betonová dlažba Borkovice, Zdící prvky Borkovice, Dlažby II jakosti Borkovice, Dlažba II jakosti Borkovice, Plošné dlažby Borkovice, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Nymburk Kladno Praha-Zličín Olomouc Liberec Tábor Praha-Petrovice Rokycany Sokolov Praha 12 Litoměřice Praha-Benice Uherské Hradiště Praha-východ Pardubice Praha-Přední Kopanina Praha 14 Praha-Dolní Chabry Beroun České Budějovice Strakonice Praha 15 Praha-Lochkov Praha 9 Praha 5 Praha 18 Praha 4 Teplice Jihlava Ostrava-město Jablonec nad Nisou Hodonín Praha 3 Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice Domažlice Praha-Řeporyje Frýdek-Místek Plzeň-město Děčín Praha-Satalice Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Jičín Praha-Březiněves Praha-západ Kroměříž Bruntál Chrudim Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Praha 17 Klatovy Prostějov Karviná Praha 6 Praha 7 Tachov Jeseník Český Krumlov Praha 20 Praha 13 Praha-Lipence Česká Lípa Vsetín Plzeň-jih Praha-Šeberov Praha-Vinoř Semily Praha-Suchdol Praha-Nebušice Praha-Královice Šumperk Mělník Praha-Dubeč Praha-Čakovice Praha 16 Most Rychnov nad Kněžnou Kolín Pelhřimov Praha-Lysolaje Přerov Brno-město Praha-Slivenec Vyškov Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Praha 22 Praha-Ďáblice Jindřichův Hradec Zlín Žďár nad Sázavou Prachatice Ústí nad Labem Praha-Újezd Praha-Kunratice Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borkovice

Levná dlažba Borkovice

Dlažba Borkovice

Zámkové dlažby Borkovice

Zámkové betonové dlažby Borkovice

Zámková dlažba Borkovice

Betonové dlažby Borkovice

Betonová dlažba Borkovice

Zdící prvky Borkovice

Dlažby II jakosti Borkovice

Dlažba II jakosti Borkovice

Plošné dlažby Borkovice