„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borkovice

Nové produkty Borkovice

Dlažby a obrubníky Borkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borkovice, Levná dlažba Borkovice, Dlažba Borkovice, Zámkové dlažby Borkovice, Zámkové dlažba Borkovice, Betonové dlažby Borkovice, Betonová dlažba Borkovice, Zdící prvky Borkovice, Dlažby II jakosti Borkovice, Dlažba II jakosti Borkovice, Plošné dlažby Borkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Praha-Čakovice Praha-Královice Česká Lípa Praha 13 Praha 12 Praha-Nebušice Svitavy Praha 14 Zlín Pelhřimov Příbram Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Blansko Praha 15 Strakonice Znojmo Rakovník Jičín Vyškov Beroun Praha-Petrovice Hodonín Benešov Tábor Praha 20 Praha-Slivenec Praha 2 Praha-Kolovraty Plzeň-město Karviná Praha 10 Most Praha-Troja Uherské Hradiště Ústí nad Labem Praha 9 Cheb Kolín Vsetín Praha-Běchovice Kutná Hora Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Kladno Praha 4 Praha-Křeslice Praha 11 Praha 22 Praha-západ Praha 6 Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Praha 21 Olomouc Praha-Zličín Praha 8 Praha-Řeporyje Plzeň-jih Praha-Suchdol Praha-východ Liberec Praha-Lipence Praha-Lochkov Jeseník Břeclav Bruntál Hradec Králové Klatovy Přerov Praha-Šeberov Třebíč Sokolov Prostějov Chomutov Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Praha-Štěrboholy Domažlice České Budějovice Frýdek-Místek Praha-Březiněves Praha 19 Praha-Újezd Praha 16 Jablonec nad Nisou Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Karlovy Vary Praha 1 Opava Rokycany Praha 5 Praha 3 Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borkovice

Levná dlažba Borkovice

Dlažba Borkovice

Zámkové dlažby Borkovice

Zámkové betonové dlažby Borkovice

Zámková dlažba Borkovice

Betonové dlažby Borkovice

Betonová dlažba Borkovice

Zdící prvky Borkovice

Dlažby II jakosti Borkovice

Dlažba II jakosti Borkovice

Plošné dlažby Borkovice