„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borkovice

Nové produkty Borkovice

Dlažby a obrubníky Borkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borkovice, Levná dlažba Borkovice, Dlažba Borkovice, Zámkové dlažby Borkovice, Zámkové dlažba Borkovice, Betonové dlažby Borkovice, Betonová dlažba Borkovice, Zdící prvky Borkovice, Dlažby II jakosti Borkovice, Dlažba II jakosti Borkovice, Plošné dlažby Borkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Benice Sokolov Praha 3 Svitavy Mladá Boleslav Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Vyškov Praha-Vinoř Pardubice Praha 2 Brno-město Nový Jičín Praha-Běchovice Praha-Čakovice Praha-Troja Mělník Praha-Křeslice Praha-Lochkov Brno-venkov Třebíč Hradec Králové Most Šumperk Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Olomouc Praha 14 Praha 18 Znojmo Kladno Liberec Praha 16 Klatovy Ústí nad Orlicí Praha 21 Praha 20 Chomutov Praha-Újezd Praha-východ Uherské Hradiště Kroměříž Rokycany Plzeň-město Česká Lípa Praha 19 Opava Praha 4 Praha-západ Prostějov Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Praha 1 Plzeň-jih Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Louny Praha 10 Benešov Litoměřice Semily Zlín Praha-Štěrboholy Beroun Praha 12 Praha-Suchdol Strakonice Praha-Koloděje Praha-Zličín Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Bruntál Vsetín Praha 13 Český Krumlov Přerov Karviná Praha-Petrovice Cheb Ostrava-město Praha 22 Příbram Domažlice Praha 15 Praha 17 Praha-Březiněves Praha 7 Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Blansko Náchod Pelhřimov Děčín Rakovník Praha-Slivenec Frýdek-Místek Jindřichův Hradec Chrudim Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borkovice

Levná dlažba Borkovice

Dlažba Borkovice

Zámkové dlažby Borkovice

Zámkové betonové dlažby Borkovice

Zámková dlažba Borkovice

Betonové dlažby Borkovice

Betonová dlažba Borkovice

Zdící prvky Borkovice

Dlažby II jakosti Borkovice

Dlažba II jakosti Borkovice

Plošné dlažby Borkovice