„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borkovice

Nové produkty Borkovice

Dlažby a obrubníky Borkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borkovice, Levná dlažba Borkovice, Dlažba Borkovice, Zámkové dlažby Borkovice, Zámkové dlažba Borkovice, Betonové dlažby Borkovice, Betonová dlažba Borkovice, Zdící prvky Borkovice, Dlažby II jakosti Borkovice, Dlažba II jakosti Borkovice, Plošné dlažby Borkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Praha 4 Praha-Lipence Cheb Praha-Vinoř Praha 16 Teplice Praha 10 Kroměříž Jeseník Praha-Dubeč Semily Most Kolín Příbram Praha 5 Domažlice Chomutov Prachatice Praha 1 Praha-Šeberov Šumperk Praha-Přední Kopanina Praha 19 Praha-Velká Chuchle Praha 14 Praha 20 Praha-Štěrboholy Praha 8 Praha-Kunratice Hodonín Rakovník Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Chabry Náchod Praha 3 Havlíčkův Brod Svitavy Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Kladno Mělník Znojmo Břeclav Benešov Plzeň-sever Hlavní město Praha Třebíč Praha-Řeporyje Praha 21 Praha 6 Praha-Čakovice Jihlava Praha-Benice Opava Praha 9 Praha 12 Praha-východ Karlovy Vary Vsetín Hradec Králové Brno-venkov Tábor Zlín Ústí nad Orlicí Praha 13 Přerov Praha-Ďáblice Praha 22 Jičín Bruntál Nový Jičín Praha-Křeslice Praha 15 Praha 2 Karviná Praha-Březiněves Praha-Běchovice Chrudim Praha-Zbraslav Praha 17 Rokycany Kutná Hora Plzeň-město Praha-Satalice Tachov Praha-Nebušice Děčín Trutnov Blansko Strakonice Frýdek-Místek Ústí nad Labem České Budějovice Klatovy Vyškov Prostějov Uherské Hradiště Mladá Boleslav Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borkovice

Levná dlažba Borkovice

Dlažba Borkovice

Zámkové dlažby Borkovice

Zámkové betonové dlažby Borkovice

Zámková dlažba Borkovice

Betonové dlažby Borkovice

Betonová dlažba Borkovice

Zdící prvky Borkovice

Dlažby II jakosti Borkovice

Dlažba II jakosti Borkovice

Plošné dlažby Borkovice