„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovnička

Nové produkty Borovnička

Dlažby a obrubníky Borovnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovnička, Levná dlažba Borovnička, Dlažba Borovnička, Zámkové dlažby Borovnička, Zámkové dlažba Borovnička, Betonové dlažby Borovnička, Betonová dlažba Borovnička, Zdící prvky Borovnička, Dlažby II jakosti Borovnička, Dlažba II jakosti Borovnička, Plošné dlažby Borovnička, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Hodonín Tachov Bruntál Cheb Zlín Jablonec nad Nisou Praha 1 Přerov Praha-Dubeč Břeclav Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Česká Lípa Praha 18 Praha-Čakovice Mladá Boleslav Praha 16 Praha-Zbraslav Praha 10 Praha 14 Trutnov Žďár nad Sázavou Kroměříž Olomouc Praha 3 Semily Plzeň-jih Liberec Beroun Rychnov nad Kněžnou Praha 7 Praha-Koloděje Praha 6 Ústí nad Orlicí Plzeň-město Praha 21 Blansko Praha-Šeberov Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Praha 12 Prachatice Praha 15 Praha 5 Praha-Kunratice Litoměřice Kladno Šumperk Nový Jičín Klatovy Karviná Praha-Přední Kopanina Praha 22 Chomutov Praha-Petrovice Praha-Suchdol Praha-východ Praha-Satalice Praha 19 Praha 8 Praha-Nebušice Tábor Ostrava-město Praha-Lipence Brno-město Rokycany Praha-Libuš Most Praha 9 Benešov Třebíč Praha 11 Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Náchod Děčín Hradec Králové Ústí nad Labem Nymburk Praha-Újezd Praha-západ Praha-Klánovice Praha 17 Praha-Zličín Strakonice Mělník Příbram Praha-Řeporyje Brno-venkov Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovnička

Levná dlažba Borovnička

Dlažba Borovnička

Zámkové dlažby Borovnička

Zámkové betonové dlažby Borovnička

Zámková dlažba Borovnička

Betonové dlažby Borovnička

Betonová dlažba Borovnička

Zdící prvky Borovnička

Dlažby II jakosti Borovnička

Dlažba II jakosti Borovnička

Plošné dlažby Borovnička