„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovnička

Nové produkty Borovnička

Dlažby a obrubníky Borovnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovnička, Levná dlažba Borovnička, Dlažba Borovnička, Zámkové dlažby Borovnička, Zámkové dlažba Borovnička, Betonové dlažby Borovnička, Betonová dlažba Borovnička, Zdící prvky Borovnička, Dlažby II jakosti Borovnička, Dlažba II jakosti Borovnička, Plošné dlažby Borovnička, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Praha-Lochkov Mělník Rakovník Praha-Velká Chuchle Hlavní město Praha České Budějovice Most Vyškov Praha 12 Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Cheb Praha-Lipence Praha-Nebušice Ostrava-město Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Praha-Kunratice Praha-Újezd Louny Praha 9 Praha-Koloděje Kladno Praha 13 Písek Teplice Chomutov Karlovy Vary Praha-Šeberov Beroun Prostějov Plzeň-jih Benešov Praha 7 Český Krumlov Praha 22 Praha-Benice Olomouc Uherské Hradiště Nymburk Hodonín Tábor Zlín Přerov Praha 11 Náchod Pardubice Praha-Řeporyje Praha-Čakovice Praha 16 Sokolov Praha 19 Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Brno-město Liberec Praha 3 Jablonec nad Nisou Jihlava Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov Děčín Praha-Libuš Praha-Vinoř Příbram Plzeň-sever Strakonice Praha-Satalice Šumperk Mladá Boleslav Praha 2 Břeclav Česká Lípa Tachov Praha 17 Praha 8 Žďár nad Sázavou Praha 6 Praha-Lysolaje Praha-Troja Jeseník Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Praha-západ Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Praha 20 Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Praha 4 Klatovy Třebíč Pelhřimov Frýdek-Místek Praha-Slivenec Litoměřice Opava Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovnička

Levná dlažba Borovnička

Dlažba Borovnička

Zámkové dlažby Borovnička

Zámkové betonové dlažby Borovnička

Zámková dlažba Borovnička

Betonové dlažby Borovnička

Betonová dlažba Borovnička

Zdící prvky Borovnička

Dlažby II jakosti Borovnička

Dlažba II jakosti Borovnička

Plošné dlažby Borovnička