„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovnička

Nové produkty Borovnička

Dlažby a obrubníky Borovnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovnička, Levná dlažba Borovnička, Dlažba Borovnička, Zámkové dlažby Borovnička, Zámkové dlažba Borovnička, Betonové dlažby Borovnička, Betonová dlažba Borovnička, Zdící prvky Borovnička, Dlažby II jakosti Borovnička, Dlažba II jakosti Borovnička, Plošné dlažby Borovnička, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Vyškov Šumperk Znojmo Praha 13 Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Praha 22 Sokolov Svitavy Praha-Lipence Praha-Petrovice Praha 17 Kroměříž Louny Praha 7 Ústí nad Orlicí Praha 6 Tábor Praha-Klánovice Náchod Praha-Lochkov Praha-Satalice Praha 5 Blansko Žďár nad Sázavou Praha-Benice Praha 8 Cheb Karviná Praha-Kolovraty Praha-Dubeč České Budějovice Benešov Rokycany Praha-Kunratice Česká Lípa Praha 11 Praha-Královice Teplice Praha 21 Frýdek-Místek Uherské Hradiště Praha-Troja Nový Jičín Praha-Lysolaje Jeseník Praha 16 Praha-Nebušice Praha 18 Ostrava-město Praha-Řeporyje Praha 14 Klatovy Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Bruntál Praha 3 Plzeň-sever Kladno Praha-Zličín Beroun Prachatice Semily Praha-Ďáblice Kolín Praha-Slivenec Praha-Čakovice Olomouc Chomutov Plzeň-město Pelhřimov Praha-Vinoř Třebíč Praha-východ Břeclav Prostějov Praha 12 Praha 1 Praha 10 Praha 19 Praha-Běchovice Praha 9 Zlín Hodonín Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou Jihlava Ústí nad Labem Jablonec nad Nisou Chrudim Domažlice Český Krumlov Plzeň-jih Písek Brno-město Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Praha-Libuš Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovnička

Levná dlažba Borovnička

Dlažba Borovnička

Zámkové dlažby Borovnička

Zámkové betonové dlažby Borovnička

Zámková dlažba Borovnička

Betonové dlažby Borovnička

Betonová dlažba Borovnička

Zdící prvky Borovnička

Dlažby II jakosti Borovnička

Dlažba II jakosti Borovnička

Plošné dlažby Borovnička