„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovnička

Nové produkty Borovnička

Dlažby a obrubníky Borovnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovnička, Levná dlažba Borovnička, Dlažba Borovnička, Zámkové dlažby Borovnička, Zámkové dlažba Borovnička, Betonové dlažby Borovnička, Betonová dlažba Borovnička, Zdící prvky Borovnička, Dlažby II jakosti Borovnička, Dlažba II jakosti Borovnička, Plošné dlažby Borovnička, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Kroměříž Opava Mělník Praha-Satalice Český Krumlov Praha-Kunratice Praha 18 České Budějovice Žďár nad Sázavou Benešov Kolín Ústí nad Labem Tábor Praha-Koloděje Praha 1 Karlovy Vary Praha 15 Praha 9 Praha-Velká Chuchle Zlín Praha-Klánovice Praha 2 Plzeň-město Praha 4 Nymburk Vsetín Hodonín Svitavy Praha 13 Kutná Hora Brno-venkov Most Sokolov Praha-Královice Znojmo Chomutov Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Liberec Chrudim Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Vyškov Praha-Troja Olomouc Tachov Jihlava Praha-Vinoř Písek Přerov Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Rokycany Rakovník Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Třebíč Beroun Hlavní město Praha Praha-Benice Pardubice Praha-Řeporyje Praha-západ Praha-Lipence Praha 19 Domažlice Jindřichův Hradec Praha 3 Hradec Králové Louny Bruntál Praha-Nebušice Příbram Blansko Strakonice Praha 12 Praha 14 Děčín Náchod Prachatice Havlíčkův Brod Praha 17 Praha-Lochkov Praha-Dubeč Praha 10 Praha-Zličín Kladno Brno-město Semily Praha-Lysolaje Praha 20 Praha 5 Jablonec nad Nisou Trutnov Praha-Nedvězí Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovnička

Levná dlažba Borovnička

Dlažba Borovnička

Zámkové dlažby Borovnička

Zámkové betonové dlažby Borovnička

Zámková dlažba Borovnička

Betonové dlažby Borovnička

Betonová dlažba Borovnička

Zdící prvky Borovnička

Dlažby II jakosti Borovnička

Dlažba II jakosti Borovnička

Plošné dlažby Borovnička