„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovnička

Nové produkty Borovnička

Dlažby a obrubníky Borovnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovnička, Levná dlažba Borovnička, Dlažba Borovnička, Zámkové dlažby Borovnička, Zámkové dlažba Borovnička, Betonové dlažby Borovnička, Betonová dlažba Borovnička, Zdící prvky Borovnička, Dlažby II jakosti Borovnička, Dlažba II jakosti Borovnička, Plošné dlažby Borovnička, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Praha 17 Trutnov Strakonice Znojmo Praha-východ Praha 16 Praha-Březiněves Náchod Praha-Dolní Chabry Litoměřice Praha-Libuš Praha-Koloděje Břeclav Brno-venkov Praha 1 Semily Louny Praha 19 Praha-Benice Ústí nad Orlicí Sokolov Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Zlín Hodonín Plzeň-jih Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Praha 13 Praha-Lochkov Klatovy Pelhřimov České Budějovice Rokycany Teplice Praha-Klánovice Praha-Zličín Brno-město Žďár nad Sázavou Česká Lípa Olomouc Praha 4 Praha 7 Praha 21 Chrudim Kutná Hora Bruntál Blansko Mělník Tachov Rychnov nad Kněžnou Kladno Uherské Hradiště Plzeň-sever Jeseník Liberec Kolín Praha-západ Děčín Jičín Most Praha 2 Praha-Vinoř Nový Jičín Praha-Lipence Přerov Nymburk Vsetín Příbram Beroun Praha-Zbraslav Vyškov Praha-Kolovraty Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Šumperk Praha 6 Praha 3 Benešov Praha-Běchovice Mladá Boleslav Ústí nad Labem Frýdek-Místek Praha-Čakovice Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Praha 10 Praha-Suchdol Praha 9 Pardubice Praha-Královice Rakovník Třebíč Praha 15 Praha-Křeslice Hradec Králové Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovnička

Levná dlažba Borovnička

Dlažba Borovnička

Zámkové dlažby Borovnička

Zámkové betonové dlažby Borovnička

Zámková dlažba Borovnička

Betonové dlažby Borovnička

Betonová dlažba Borovnička

Zdící prvky Borovnička

Dlažby II jakosti Borovnička

Dlažba II jakosti Borovnička

Plošné dlažby Borovnička