„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovnička

Nové produkty Borovnička

Dlažby a obrubníky Borovnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovnička, Levná dlažba Borovnička, Dlažba Borovnička, Zámkové dlažby Borovnička, Zámkové dlažba Borovnička, Betonové dlažby Borovnička, Betonová dlažba Borovnička, Zdící prvky Borovnička, Dlažby II jakosti Borovnička, Dlažba II jakosti Borovnička, Plošné dlažby Borovnička, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Náchod Prachatice Praha 1 Praha-Štěrboholy Česká Lípa Praha 5 Písek Ostrava-město Brno-město Praha-Lochkov Praha-Běchovice Blansko Brno-venkov Jihlava Praha-Kunratice Praha 21 České Budějovice Jičín Praha 18 Praha 6 Praha-Březiněves Klatovy Praha 3 Bruntál Praha-západ Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Praha-Troja Praha-Zličín Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Praha 2 Praha-Kolovraty Český Krumlov Nový Jičín Trutnov Vsetín Praha-Újezd Hradec Králové Ústí nad Labem Tábor Liberec Opava Praha 4 Semily Frýdek-Místek Praha-východ Praha 8 Praha-Libuš Hlavní město Praha Praha-Křeslice Hodonín Praha-Lysolaje Pardubice Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Praha-Benice Kolín Litoměřice Praha-Zbraslav Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Praha 12 Praha-Petrovice Cheb Praha-Dubeč Přerov Kutná Hora Vyškov Kladno Děčín Praha 20 Teplice Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Znojmo Karviná Praha-Šeberov Příbram Tachov Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Praha 9 Praha-Královice Praha-Lipence Benešov Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Mělník Prostějov Praha 13 Pelhřimov Břeclav Chomutov Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Chrudim Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovnička

Levná dlažba Borovnička

Dlažba Borovnička

Zámkové dlažby Borovnička

Zámkové betonové dlažby Borovnička

Zámková dlažba Borovnička

Betonové dlažby Borovnička

Betonová dlažba Borovnička

Zdící prvky Borovnička

Dlažby II jakosti Borovnička

Dlažba II jakosti Borovnička

Plošné dlažby Borovnička