„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovnička

Nové produkty Borovnička

Dlažby a obrubníky Borovnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovnička, Levná dlažba Borovnička, Dlažba Borovnička, Zámkové dlažby Borovnička, Zámkové dlažba Borovnička, Betonové dlažby Borovnička, Betonová dlažba Borovnička, Zdící prvky Borovnička, Dlažby II jakosti Borovnička, Dlažba II jakosti Borovnička, Plošné dlažby Borovnička, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Praha-Běchovice Plzeň-město Teplice Praha 18 Beroun Domažlice Praha-Vinoř Frýdek-Místek Opava Kolín Klatovy Praha-Lipence Sokolov Brno-město Praha 19 Vsetín Praha 20 Vyškov Jeseník Liberec Nymburk Karviná Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Blansko Tachov Ústí nad Labem Praha 21 Chrudim Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Praha 4 Praha 9 Pelhřimov Rychnov nad Kněžnou Šumperk Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Mladá Boleslav Nový Jičín Mělník Hodonín Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Praha-Klánovice Praha-Suchdol Praha 7 Praha 13 Kladno Praha-Petrovice Jihlava Praha-Štěrboholy Praha-západ Praha-Zličín Praha-Březiněves Plzeň-jih Praha-Křeslice Rokycany Uherské Hradiště Příbram Jablonec nad Nisou Praha 15 Třebíč Praha 22 Praha 14 Žďár nad Sázavou Litoměřice Praha-Benice Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Praha 2 Břeclav Praha-Nebušice Praha 11 Přerov Svitavy Most Praha 10 Praha-Slivenec Louny Tábor Jičín Praha-východ Písek Praha-Šeberov České Budějovice Brno-venkov Havlíčkův Brod Praha-Královice Kutná Hora Praha-Újezd Praha 17 Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Cheb Praha-Zbraslav Česká Lípa Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovnička

Levná dlažba Borovnička

Dlažba Borovnička

Zámkové dlažby Borovnička

Zámkové betonové dlažby Borovnička

Zámková dlažba Borovnička

Betonové dlažby Borovnička

Betonová dlažba Borovnička

Zdící prvky Borovnička

Dlažby II jakosti Borovnička

Dlažba II jakosti Borovnička

Plošné dlažby Borovnička