„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovnička

Nové produkty Borovnička

Dlažby a obrubníky Borovnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovnička, Levná dlažba Borovnička, Dlažba Borovnička, Zámkové dlažby Borovnička, Zámkové dlažba Borovnička, Betonové dlažby Borovnička, Betonová dlažba Borovnička, Zdící prvky Borovnička, Dlažby II jakosti Borovnička, Dlažba II jakosti Borovnička, Plošné dlažby Borovnička, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Jičín Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Praha 16 Praha 4 Rokycany Praha-Vinoř Praha-Dubeč Strakonice Benešov Praha-Velká Chuchle Louny Písek Praha 3 Přerov Plzeň-sever Znojmo Praha-Újezd Tachov Praha-východ Praha-Ďáblice Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Praha 15 Praha 22 Mělník Chomutov Praha-západ Jihlava Plzeň-jih Ostrava-město Most Karviná Bruntál Praha 12 Praha 20 Praha-Šeberov Praha-Královice Praha 14 Jindřichův Hradec Plzeň-město Blansko Mladá Boleslav Praha-Lipence Pardubice Praha 7 Ústí nad Orlicí Praha-Přední Kopanina Prostějov Praha-Klánovice Praha-Běchovice Ústí nad Labem Kutná Hora Praha 1 Praha 13 Praha-Zličín Šumperk Praha-Petrovice Praha-Slivenec Cheb Praha-Kolovraty Jeseník Česká Lípa Kolín Hradec Králové Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Hodonín Semily Praha 2 Praha-Čakovice Praha 21 Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Litoměřice Nymburk Praha-Satalice Praha 11 Praha 9 Chrudim Nový Jičín Kladno Brno-město Kroměříž Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Karlovy Vary Zlín Třebíč Praha-Koloděje Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Vsetín Praha-Nebušice Sokolov Brno-venkov Český Krumlov Vyškov Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovnička

Levná dlažba Borovnička

Dlažba Borovnička

Zámkové dlažby Borovnička

Zámkové betonové dlažby Borovnička

Zámková dlažba Borovnička

Betonové dlažby Borovnička

Betonová dlažba Borovnička

Zdící prvky Borovnička

Dlažby II jakosti Borovnička

Dlažba II jakosti Borovnička

Plošné dlažby Borovnička