„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovnička

Nové produkty Borovnička

Dlažby a obrubníky Borovnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovnička, Levná dlažba Borovnička, Dlažba Borovnička, Zámkové dlažby Borovnička, Zámkové dlažba Borovnička, Betonové dlažby Borovnička, Betonová dlažba Borovnička, Zdící prvky Borovnička, Dlažby II jakosti Borovnička, Dlažba II jakosti Borovnička, Plošné dlažby Borovnička, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Tábor Litoměřice Prostějov Praha-Zličín Praha 17 Česká Lípa Praha-Klánovice Praha-Dolní Počernice Hodonín Havlíčkův Brod Chrudim Znojmo Ostrava-město Praha 3 Praha-Nedvězí Kolín Praha 2 Jeseník Praha-Čakovice Teplice Plzeň-město Pelhřimov Uherské Hradiště Praha-Kunratice Praha 22 Cheb Prachatice Domažlice Praha 11 Rakovník Praha-Dolní Chabry Děčín Strakonice Praha 19 Kroměříž Sokolov Praha 9 Opava Praha-Kolovraty Trutnov Praha-Zbraslav Praha-Štěrboholy Chomutov Nový Jičín Praha 1 Plzeň-sever Žďár nad Sázavou Brno-venkov Praha-Újezd Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Blansko Praha 18 Bruntál Praha-Přední Kopanina Kladno Liberec Praha-Lysolaje Praha 10 Karviná Plzeň-jih Břeclav Nymburk Praha 5 Praha-Lochkov Praha-východ Třebíč Přerov Zlín Karlovy Vary České Budějovice Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Beroun Louny Písek Praha-Suchdol Vyškov Šumperk Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou Praha 6 Náchod Praha-Libuš Rokycany Praha-Koloděje Praha-Lipence Praha-Královice Praha 8 Praha 14 Mladá Boleslav Svitavy Semily Praha 7 Klatovy Brno-město Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovnička

Levná dlažba Borovnička

Dlažba Borovnička

Zámkové dlažby Borovnička

Zámkové betonové dlažby Borovnička

Zámková dlažba Borovnička

Betonové dlažby Borovnička

Betonová dlažba Borovnička

Zdící prvky Borovnička

Dlažby II jakosti Borovnička

Dlažba II jakosti Borovnička

Plošné dlažby Borovnička