„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovnička

Nové produkty Borovnička

Dlažby a obrubníky Borovnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovnička, Levná dlažba Borovnička, Dlažba Borovnička, Zámkové dlažby Borovnička, Zámkové dlažba Borovnička, Betonové dlažby Borovnička, Betonová dlažba Borovnička, Zdící prvky Borovnička, Dlažby II jakosti Borovnička, Dlažba II jakosti Borovnička, Plošné dlažby Borovnička, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Tachov Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Tábor Žďár nad Sázavou Praha 13 Pelhřimov Svitavy Třebíč Praha-Dolní Počernice Přerov Praha-Klánovice Rychnov nad Kněžnou Chomutov Praha-Suchdol Praha-Čakovice Praha 8 Praha 12 Benešov Praha 7 Praha-Přední Kopanina Olomouc Praha-východ Brno-město Vsetín Nymburk Praha 20 Domažlice Vyškov Hodonín Praha 9 Praha-Újezd Praha-západ Beroun Náchod Plzeň-jih Praha-Zbraslav Praha-Troja Břeclav Karviná Praha-Dubeč Praha-Šeberov Praha-Vinoř Praha-Kunratice Praha 19 Hradec Králové Praha-Nebušice Praha 4 Prostějov Liberec Klatovy Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Rokycany Pardubice Rakovník Kutná Hora Praha-Březiněves Mladá Boleslav Jičín Trutnov Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Uherské Hradiště Praha 17 Plzeň-sever Praha-Zličín Praha-Řeporyje Praha 2 Česká Lípa Znojmo Sokolov Praha-Lochkov Praha-Královice Kladno Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Plzeň-město Šumperk Praha-Lysolaje Nový Jičín Prachatice Praha-Ďáblice Most Kolín Praha-Lipence Litoměřice Praha-Satalice Blansko Jihlava Karlovy Vary Opava Chrudim Příbram Praha 21 Praha 1 Strakonice Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovnička

Levná dlažba Borovnička

Dlažba Borovnička

Zámkové dlažby Borovnička

Zámkové betonové dlažby Borovnička

Zámková dlažba Borovnička

Betonové dlažby Borovnička

Betonová dlažba Borovnička

Zdící prvky Borovnička

Dlažby II jakosti Borovnička

Dlažba II jakosti Borovnička

Plošné dlažby Borovnička