„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovná

Nové produkty Borovná

Dlažby a obrubníky Borovná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovná, Levná dlažba Borovná, Dlažba Borovná, Zámkové dlažby Borovná, Zámkové dlažba Borovná, Betonové dlažby Borovná, Betonová dlažba Borovná, Zdící prvky Borovná, Dlažby II jakosti Borovná, Dlažba II jakosti Borovná, Plošné dlažby Borovná, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Praha 14 Brno-město Praha-Řeporyje Chrudim Trutnov Děčín Opava Praha-východ Hlavní město Praha Olomouc Praha 21 Kroměříž Prachatice Kladno Chomutov Přerov Ostrava-město Žďár nad Sázavou Strakonice Praha 6 Praha-Křeslice Praha-Lysolaje Hradec Králové České Budějovice Tachov Praha-Nebušice Praha-Vinoř Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Praha-Kunratice Semily Beroun Klatovy Jihlava Praha 11 Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Karlovy Vary Praha-Dubeč Teplice Ústí nad Orlicí Písek Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Jeseník Brno-venkov Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Praha 13 Znojmo Kolín Praha 5 Kutná Hora Nový Jičín Liberec Pelhřimov Náchod Uherské Hradiště Praha 7 Cheb Praha 16 Rakovník Tábor Praha 18 Rokycany Praha-Nedvězí Praha-Lipence Karviná Praha-Běchovice Praha-Koloděje Praha-Královice Praha-Lochkov Břeclav Vsetín Frýdek-Místek Nymburk Praha-Troja Praha 9 Praha 17 Třebíč Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Blansko Praha 3 Hodonín Praha-Libuš Benešov Praha 19 Praha 4 Praha 12 Plzeň-sever Šumperk Český Krumlov Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Praha-Přední Kopanina Praha 1 Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovná

Levná dlažba Borovná

Dlažba Borovná

Zámkové dlažby Borovná

Zámkové betonové dlažby Borovná

Zámková dlažba Borovná

Betonové dlažby Borovná

Betonová dlažba Borovná

Zdící prvky Borovná

Dlažby II jakosti Borovná

Dlažba II jakosti Borovná

Plošné dlažby Borovná