„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovná

Nové produkty Borovná

Dlažby a obrubníky Borovná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovná, Levná dlažba Borovná, Dlažba Borovná, Zámkové dlažby Borovná, Zámkové dlažba Borovná, Betonové dlažby Borovná, Betonová dlažba Borovná, Zdící prvky Borovná, Dlažby II jakosti Borovná, Dlažba II jakosti Borovná, Plošné dlažby Borovná, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Znojmo Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Příbram Praha 1 Sokolov České Budějovice Praha 5 Praha 14 Jičín Praha-Nedvězí Frýdek-Místek Praha 3 Třebíč Trutnov Kutná Hora Most Prachatice Náchod Praha-Přední Kopanina Děčín Karlovy Vary Praha 7 Jihlava Semily Praha 22 Kroměříž Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Praha 20 Brno-venkov Prostějov Tábor Klatovy Šumperk Ústí nad Orlicí Svitavy Pelhřimov Praha-Suchdol Praha-Petrovice Praha-Dubeč Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Praha-Královice Vyškov Žďár nad Sázavou Cheb Praha-Šeberov Ostrava-město Hlavní město Praha Praha 12 Tachov Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Hodonín Praha 11 Praha-Běchovice Praha 15 Litoměřice Olomouc Ústí nad Labem Praha-Troja Plzeň-město Přerov Praha 17 Praha-Kunratice Praha 9 Praha-západ Praha 19 Bruntál Louny Praha-Lipence Beroun Praha-Zličín Plzeň-jih Nymburk Brno-město Praha 18 Praha-Čakovice Strakonice Praha-Lysolaje Mělník Praha-Satalice Praha-Koloděje Praha-Benice Praha 13 Kladno Břeclav Praha 6 Praha-Újezd Jeseník Rychnov nad Kněžnou Písek Chomutov Rokycany Havlíčkův Brod Český Krumlov Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovná

Levná dlažba Borovná

Dlažba Borovná

Zámkové dlažby Borovná

Zámkové betonové dlažby Borovná

Zámková dlažba Borovná

Betonové dlažby Borovná

Betonová dlažba Borovná

Zdící prvky Borovná

Dlažby II jakosti Borovná

Dlažba II jakosti Borovná

Plošné dlažby Borovná