„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovná

Nové produkty Borovná

Dlažby a obrubníky Borovná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovná, Levná dlažba Borovná, Dlažba Borovná, Zámkové dlažby Borovná, Zámkové dlažba Borovná, Betonové dlažby Borovná, Betonová dlažba Borovná, Zdící prvky Borovná, Dlažby II jakosti Borovná, Dlažba II jakosti Borovná, Plošné dlažby Borovná, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Most Bruntál Sokolov Praha-Suchdol Plzeň-město Český Krumlov Praha-Běchovice Chomutov Praha-Libuš Jeseník Praha-Slivenec Praha-Klánovice Semily Praha 5 Jičín Ústí nad Orlicí Olomouc Praha 10 Praha 20 Louny Praha 7 Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Praha 21 Praha-Křeslice Praha-Královice Praha 18 Domažlice Chrudim Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Děčín Praha 1 Praha 13 Vyškov Pelhřimov Hlavní město Praha Praha-Řeporyje Praha 8 Praha-Benice Kroměříž Praha-Březiněves Praha-Újezd Liberec Kladno Písek Praha-Kunratice Karlovy Vary Praha 4 Opava Česká Lípa Tachov Mělník Praha-Ďáblice Strakonice Rokycany Praha-Dolní Počernice Jihlava Zlín Praha-Lipence Praha 22 Uherské Hradiště Praha 12 Praha-Koloděje Teplice Praha-Dolní Měcholupy Trutnov Šumperk Blansko Kolín Karviná Praha 15 Praha-Troja Prachatice Mladá Boleslav Praha 6 České Budějovice Praha 3 Benešov Tábor Havlíčkův Brod Břeclav Hodonín Nymburk Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Ústí nad Labem Klatovy Litoměřice Praha-západ Praha-Čakovice Praha-Štěrboholy Praha 19 Praha-Zbraslav Náchod Kutná Hora Brno-venkov Vsetín Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovná

Levná dlažba Borovná

Dlažba Borovná

Zámkové dlažby Borovná

Zámkové betonové dlažby Borovná

Zámková dlažba Borovná

Betonové dlažby Borovná

Betonová dlažba Borovná

Zdící prvky Borovná

Dlažby II jakosti Borovná

Dlažba II jakosti Borovná

Plošné dlažby Borovná