„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovná

Nové produkty Borovná

Dlažby a obrubníky Borovná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovná, Levná dlažba Borovná, Dlažba Borovná, Zámkové dlažby Borovná, Zámkové dlažba Borovná, Betonové dlažby Borovná, Betonová dlažba Borovná, Zdící prvky Borovná, Dlažby II jakosti Borovná, Dlažba II jakosti Borovná, Plošné dlažby Borovná, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Praha-Zbraslav Šumperk Český Krumlov Praha 12 Praha-Březiněves Olomouc Praha 3 Prachatice Přerov Praha-Kunratice Praha 6 Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Praha-Nebušice Praha-Dubeč Jeseník Plzeň-sever Prostějov Chomutov Praha 16 Praha 20 Praha 22 Praha-Velká Chuchle Rokycany Praha-Dolní Počernice Jablonec nad Nisou Praha 17 Praha 13 Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Praha 7 Pardubice Třebíč Praha-Štěrboholy Strakonice Benešov Praha 14 Praha-Přední Kopanina Žďár nad Sázavou Louny Semily Rakovník Praha-Slivenec Frýdek-Místek Pelhřimov Praha-Kolovraty Trutnov Praha-Lysolaje Praha 8 Příbram Plzeň-jih Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Praha-Nedvězí Praha-Lipence Ústí nad Labem Mělník Děčín Praha-Koloděje Liberec Domažlice Cheb Nymburk Most Brno-město Praha-Křeslice Praha-Královice Bruntál Vyškov Břeclav Uherské Hradiště Tachov Karviná Praha-Řeporyje Kroměříž Praha-Újezd Praha 1 Jičín Praha 2 Svitavy Sokolov Praha-Benice Litoměřice Znojmo Náchod Zlín Mladá Boleslav Praha 5 Jindřichův Hradec Vsetín Karlovy Vary Opava Hradec Králové Praha-Běchovice Praha-Petrovice Praha-Libuš Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovná

Levná dlažba Borovná

Dlažba Borovná

Zámkové dlažby Borovná

Zámkové betonové dlažby Borovná

Zámková dlažba Borovná

Betonové dlažby Borovná

Betonová dlažba Borovná

Zdící prvky Borovná

Dlažby II jakosti Borovná

Dlažba II jakosti Borovná

Plošné dlažby Borovná