„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovná

Nové produkty Borovná

Dlažby a obrubníky Borovná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovná, Levná dlažba Borovná, Dlažba Borovná, Zámkové dlažby Borovná, Zámkové dlažba Borovná, Betonové dlažby Borovná, Betonová dlažba Borovná, Zdící prvky Borovná, Dlažby II jakosti Borovná, Dlažba II jakosti Borovná, Plošné dlažby Borovná, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Rychnov nad Kněžnou Prostějov Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Praha 7 Louny Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Klatovy Kroměříž Chomutov Žďár nad Sázavou Plzeň-jih Praha-Lipence Praha-Slivenec Opava Praha 20 Praha-Nedvězí Most Cheb Brno-venkov Mělník Litoměřice Praha-Lochkov Benešov Třebíč Bruntál Teplice Praha-Řeporyje Kladno Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Praha 17 Blansko Kutná Hora Znojmo Česká Lípa Beroun Trutnov Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Jihlava Praha 12 Uherské Hradiště Plzeň-sever Praha-Kunratice Praha 4 Praha-Velká Chuchle Břeclav Plzeň-město Ústí nad Orlicí Praha 21 Praha 11 Praha-Ďáblice Praha-západ Pelhřimov Zlín Praha-Přední Kopanina Vsetín Děčín Karviná Praha 16 Český Krumlov Přerov Praha-Suchdol Příbram Pardubice Rokycany Praha-Kolovraty Domažlice Prachatice Praha-Lysolaje Praha 14 Praha 13 Olomouc Tachov Praha-Klánovice Praha-Újezd Chrudim Hradec Králové Praha 22 Hodonín Brno-město Praha-Čakovice Praha-Koloděje Praha 3 Šumperk Praha-Královice Praha-Křeslice Nový Jičín Praha 1 Ostrava-město Semily Praha-Satalice Praha-Troja Písek Praha-Zličín Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovná

Levná dlažba Borovná

Dlažba Borovná

Zámkové dlažby Borovná

Zámkové betonové dlažby Borovná

Zámková dlažba Borovná

Betonové dlažby Borovná

Betonová dlažba Borovná

Zdící prvky Borovná

Dlažby II jakosti Borovná

Dlažba II jakosti Borovná

Plošné dlažby Borovná