„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovná

Nové produkty Borovná

Dlažby a obrubníky Borovná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovná, Levná dlažba Borovná, Dlažba Borovná, Zámkové dlažby Borovná, Zámkové dlažba Borovná, Betonové dlažby Borovná, Betonová dlažba Borovná, Zdící prvky Borovná, Dlažby II jakosti Borovná, Dlažba II jakosti Borovná, Plošné dlažby Borovná, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Děčín Praha-Kolovraty Praha 6 Praha-Satalice Praha-Kunratice Brno-město Praha-Křeslice Praha-Libuš Praha 4 Příbram Zlín Praha 1 Havlíčkův Brod Šumperk Karlovy Vary Praha-Nedvězí Praha 17 Praha 22 Žďár nad Sázavou Karviná Znojmo Semily Třebíč Praha 12 Praha-Lipence Ostrava-město Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Rychnov nad Kněžnou Most Prachatice Hradec Králové Praha 5 Jablonec nad Nisou Praha 13 Praha-Čakovice Uherské Hradiště Frýdek-Místek Sokolov Mělník Olomouc Břeclav Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Praha 7 Praha-Ďáblice Jeseník Bruntál Česká Lípa Praha-Královice Kroměříž Praha 20 Přerov Cheb Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Nymburk Tábor Praha 9 Trutnov Domažlice Hlavní město Praha Louny Nový Jičín Jihlava Benešov Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Praha-Benice Strakonice Praha 19 Vyškov Praha 10 Tachov Písek Praha 11 Plzeň-jih Blansko Praha-Běchovice Litoměřice Kutná Hora Praha-Zličín Klatovy Rakovník Praha-Dolní Počernice Vsetín Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Praha 21 České Budějovice Praha 3 Praha 14 Opava Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Praha-Újezd Kolín Rokycany Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovná

Levná dlažba Borovná

Dlažba Borovná

Zámkové dlažby Borovná

Zámkové betonové dlažby Borovná

Zámková dlažba Borovná

Betonové dlažby Borovná

Betonová dlažba Borovná

Zdící prvky Borovná

Dlažby II jakosti Borovná

Dlažba II jakosti Borovná

Plošné dlažby Borovná