„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovná

Nové produkty Borovná

Dlažby a obrubníky Borovná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovná, Levná dlažba Borovná, Dlažba Borovná, Zámkové dlažby Borovná, Zámkové dlažba Borovná, Betonové dlažby Borovná, Betonová dlažba Borovná, Zdící prvky Borovná, Dlažby II jakosti Borovná, Dlažba II jakosti Borovná, Plošné dlažby Borovná, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Praha 3 Sokolov Praha-Slivenec Praha 15 Vsetín Příbram Praha-Kolovraty Cheb Praha-Lipence Kutná Hora Trutnov Tachov Praha-Dolní Chabry Klatovy Praha-Lysolaje Chrudim Praha 20 Pelhřimov Praha-Běchovice České Budějovice Praha-Satalice Praha 13 Rokycany Opava Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Vyškov Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Praha-Královice Praha-Zličín Olomouc Brno-venkov Jeseník Praha-Koloděje Brno-město Šumperk Praha 11 Rakovník Písek Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Prachatice Praha 1 Praha 17 Blansko Most Hodonín Jihlava Jičín Praha-Březiněves Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Praha 18 Kolín Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Karlovy Vary Praha-Štěrboholy Praha 22 Pardubice Liberec Svitavy Beroun Žďár nad Sázavou Praha-západ Praha 16 Kladno Přerov Zlín Hradec Králové Praha-Šeberov Praha-Klánovice Praha-Petrovice Karviná Praha-Nebušice Praha-Benice Náchod Praha-Zbraslav Mělník Český Krumlov Praha-Libuš Tábor Praha 2 Praha 6 Strakonice Praha 12 Ústí nad Orlicí Děčín Louny Praha-Lochkov Praha 9 Znojmo Praha-východ Třebíč Praha 10 Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovná

Levná dlažba Borovná

Dlažba Borovná

Zámkové dlažby Borovná

Zámkové betonové dlažby Borovná

Zámková dlažba Borovná

Betonové dlažby Borovná

Betonová dlažba Borovná

Zdící prvky Borovná

Dlažby II jakosti Borovná

Dlažba II jakosti Borovná

Plošné dlažby Borovná