„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovná

Nové produkty Borovná

Dlažby a obrubníky Borovná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovná, Levná dlažba Borovná, Dlažba Borovná, Zámkové dlažby Borovná, Zámkové dlažba Borovná, Betonové dlažby Borovná, Betonová dlažba Borovná, Zdící prvky Borovná, Dlažby II jakosti Borovná, Dlažba II jakosti Borovná, Plošné dlažby Borovná, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Praha-Kolovraty Praha 12 Praha-Štěrboholy Praha-Lochkov Praha-Satalice Praha 2 Praha 3 Praha-Zbraslav Tábor Klatovy Praha-Lysolaje Ústí nad Labem Praha-Troja Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Náchod Praha 20 Tachov Praha-Dolní Měcholupy Jičín Sokolov Praha-Dolní Počernice Nový Jičín Mělník Praha-Suchdol Praha-Koloděje Jeseník Chrudim Trutnov Hradec Králové Bruntál Karviná Praha-Slivenec Zlín Rokycany Praha 16 Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Praha-Královice Rakovník Praha-Lipence Jindřichův Hradec Brno-venkov Prostějov Praha 19 Praha 7 Praha 14 Kutná Hora České Budějovice Louny Praha-Nebušice Praha-Benice Přerov Domažlice Příbram Praha-Dubeč Most Benešov Praha 11 Litoměřice Brno-město Plzeň-sever Liberec Kroměříž Praha 1 Ostrava-město Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Pardubice Svitavy Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Praha-západ Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Šumperk Praha-Újezd Uherské Hradiště Praha-Libuš Jihlava Praha 18 Hodonín Praha-Zličín Praha 21 Vsetín Břeclav Český Krumlov Znojmo Praha 13 Pelhřimov Beroun Chomutov Praha-Křeslice Plzeň-město Praha 6 Praha-Klánovice Česká Lípa Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovná

Levná dlažba Borovná

Dlažba Borovná

Zámkové dlažby Borovná

Zámkové betonové dlažby Borovná

Zámková dlažba Borovná

Betonové dlažby Borovná

Betonová dlažba Borovná

Zdící prvky Borovná

Dlažby II jakosti Borovná

Dlažba II jakosti Borovná

Plošné dlažby Borovná