„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovná

Nové produkty Borovná

Dlažby a obrubníky Borovná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovná, Levná dlažba Borovná, Dlažba Borovná, Zámkové dlažby Borovná, Zámkové dlažba Borovná, Betonové dlažby Borovná, Betonová dlažba Borovná, Zdící prvky Borovná, Dlažby II jakosti Borovná, Dlažba II jakosti Borovná, Plošné dlažby Borovná, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Praha-Křeslice Teplice Praha-západ Praha 9 Praha 2 Praha-Březiněves Praha 3 Pelhřimov Praha-Řeporyje Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha 22 Praha 4 Praha 21 Jičín Praha 19 Brno-město Třebíč Praha-Libuš Praha 16 Praha-Lipence Praha-Slivenec Nymburk Zlín Děčín Praha-Dubeč Karviná Benešov Praha 17 Praha 10 Praha-Kunratice Praha 1 Praha-východ Praha 15 Svitavy Rychnov nad Kněžnou Blansko Praha-Koloděje Semily Praha-Nebušice Břeclav Opava Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Klatovy Praha 5 Kroměříž Praha 6 Vyškov Most Praha-Zličín Pardubice Český Krumlov Frýdek-Místek Kladno Tábor Náchod Praha-Lochkov Prachatice Praha 8 Kolín Chomutov Praha 11 Jihlava Kutná Hora Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Trutnov Karlovy Vary Sokolov Liberec Praha-Kolovraty Znojmo Strakonice Praha 18 Písek Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Praha-Klánovice Plzeň-město Praha-Zbraslav Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Mělník Cheb Praha 12 Praha-Čakovice Litoměřice Chrudim Prostějov Praha-Újezd Praha 14 Bruntál Praha 7 Praha-Satalice Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovná

Levná dlažba Borovná

Dlažba Borovná

Zámkové dlažby Borovná

Zámkové betonové dlažby Borovná

Zámková dlažba Borovná

Betonové dlažby Borovná

Betonová dlažba Borovná

Zdící prvky Borovná

Dlažby II jakosti Borovná

Dlažba II jakosti Borovná

Plošné dlažby Borovná