„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovno

Nové produkty Borovno

Dlažby a obrubníky Borovno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovno, Levná dlažba Borovno, Dlažba Borovno, Zámkové dlažby Borovno, Zámkové dlažba Borovno, Betonové dlažby Borovno, Betonová dlažba Borovno, Zdící prvky Borovno, Dlažby II jakosti Borovno, Dlažba II jakosti Borovno, Plošné dlažby Borovno, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Trutnov Plzeň-město Praha-Slivenec Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Jeseník Mělník Praha-Lochkov Praha 12 Tábor Praha 16 Praha-Libuš Praha 4 Praha 22 Praha-Šeberov Praha-Benice Praha-Čakovice Příbram Znojmo Hlavní město Praha Uherské Hradiště Praha-Zličín Jindřichův Hradec Praha-východ Teplice Kutná Hora Chrudim Praha-Petrovice Pelhřimov Praha-Suchdol Praha 8 Havlíčkův Brod Semily Tachov Ústí nad Labem Jihlava Praha 10 Jičín Praha-Troja Karviná Praha-Dubeč Praha-západ Rokycany Šumperk Praha-Řeporyje Ostrava-město Chomutov Písek Kolín Bruntál Louny Praha-Přední Kopanina Nymburk Praha 7 Cheb Praha-Kolovraty Kroměříž Zlín Praha 5 Frýdek-Místek Blansko Praha-Velká Chuchle Prachatice Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Praha-Koloděje Plzeň-sever Sokolov Žďár nad Sázavou Olomouc Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Praha 2 Praha 14 Praha-Nebušice Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha 17 Pardubice Klatovy Praha-Satalice Hodonín Vyškov Praha-Královice Rakovník Praha-Vinoř Beroun Třebíč Brno-město Česká Lípa Most Praha 3 Praha-Březiněves Praha-Klánovice Vsetín Kladno Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovno

Levná dlažba Borovno

Dlažba Borovno

Zámkové dlažby Borovno

Zámkové betonové dlažby Borovno

Zámková dlažba Borovno

Betonové dlažby Borovno

Betonová dlažba Borovno

Zdící prvky Borovno

Dlažby II jakosti Borovno

Dlažba II jakosti Borovno

Plošné dlažby Borovno