„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovno

Nové produkty Borovno

Dlažby a obrubníky Borovno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovno, Levná dlažba Borovno, Dlažba Borovno, Zámkové dlažby Borovno, Zámkové dlažba Borovno, Betonové dlažby Borovno, Betonová dlažba Borovno, Zdící prvky Borovno, Dlažby II jakosti Borovno, Dlažba II jakosti Borovno, Plošné dlažby Borovno, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Praha-Dolní Chabry Chrudim Klatovy Cheb Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou Praha 13 Praha-Lipence Kolín Domažlice Praha 5 Praha 21 Beroun Opava Brno-město Strakonice Praha-Slivenec Praha-Koloděje Frýdek-Místek Benešov Rokycany Praha-Satalice Praha 20 Přerov Praha 14 Praha 1 Kroměříž Praha-Troja Praha-Dubeč Praha 3 Tachov Praha 11 Prachatice Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Praha-východ Ústí nad Labem Český Krumlov Praha-Suchdol Praha-Královice Hlavní město Praha Brno-venkov Praha 12 Praha 17 Karlovy Vary Plzeň-město Praha-Újezd Mladá Boleslav Tábor Vsetín Havlíčkův Brod Praha-Velká Chuchle Mělník Ostrava-město Plzeň-jih Hodonín Semily Praha-Petrovice Bruntál Jičín Jeseník Praha-Zbraslav Sokolov Znojmo Hradec Králové Žďár nad Sázavou Příbram Praha-Libuš Svitavy Karviná Praha 18 Praha 4 Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Praha 7 Šumperk Praha 2 Kutná Hora Litoměřice Třebíč Ústí nad Orlicí Uherské Hradiště Praha 19 Olomouc Teplice Praha-Ďáblice Praha-Zličín Praha-Benice Písek Praha 8 Praha-Nebušice Praha-Lochkov Česká Lípa Praha 6 Pardubice Louny Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovno

Levná dlažba Borovno

Dlažba Borovno

Zámkové dlažby Borovno

Zámkové betonové dlažby Borovno

Zámková dlažba Borovno

Betonové dlažby Borovno

Betonová dlažba Borovno

Zdící prvky Borovno

Dlažby II jakosti Borovno

Dlažba II jakosti Borovno

Plošné dlažby Borovno