„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovno

Nové produkty Borovno

Dlažby a obrubníky Borovno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovno, Levná dlažba Borovno, Dlažba Borovno, Zámkové dlažby Borovno, Zámkové dlažba Borovno, Betonové dlažby Borovno, Betonová dlažba Borovno, Zdící prvky Borovno, Dlažby II jakosti Borovno, Dlažba II jakosti Borovno, Plošné dlažby Borovno, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Pelhřimov Liberec Praha 5 Praha-Benice Beroun Praha 22 Louny Strakonice Kroměříž Bruntál Písek Kladno Hlavní město Praha Praha 6 Svitavy Praha 21 Jeseník Praha-Kolovraty Pardubice Praha-Slivenec Praha 14 Rokycany Praha-Dolní Chabry Jičín Náchod Benešov Rakovník Plzeň-město Praha-západ Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Praha-Nebušice Praha-Troja Nový Jičín Plzeň-sever Frýdek-Místek Domažlice Znojmo Praha-Šeberov Brno-město Praha 13 Praha-Petrovice Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Olomouc Praha 7 Praha-Ďáblice Praha 4 Chrudim Prachatice Semily Kolín Česká Lípa Jihlava České Budějovice Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Praha 8 Kutná Hora Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Praha-Zličín Praha-Královice Praha-Lochkov Mělník Praha-Kunratice Praha-Libuš Praha-Čakovice Praha 17 Zlín Mladá Boleslav Brno-venkov Praha 11 Praha 1 Prostějov Klatovy Litoměřice Chomutov Ostrava-město Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Břeclav Praha 15 Praha 10 Jindřichův Hradec Blansko Karviná Opava Žďár nad Sázavou Ústí nad Labem Praha 19 Šumperk Sokolov Přerov Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovno

Levná dlažba Borovno

Dlažba Borovno

Zámkové dlažby Borovno

Zámkové betonové dlažby Borovno

Zámková dlažba Borovno

Betonové dlažby Borovno

Betonová dlažba Borovno

Zdící prvky Borovno

Dlažby II jakosti Borovno

Dlažba II jakosti Borovno

Plošné dlažby Borovno