„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovno

Nové produkty Borovno

Dlažby a obrubníky Borovno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovno, Levná dlažba Borovno, Dlažba Borovno, Zámkové dlažby Borovno, Zámkové dlažba Borovno, Betonové dlažby Borovno, Betonová dlažba Borovno, Zdící prvky Borovno, Dlažby II jakosti Borovno, Dlažba II jakosti Borovno, Plošné dlažby Borovno, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Praha-Kunratice Praha 8 Brno-venkov Praha 21 Praha-Křeslice Sokolov Vyškov Hodonín Praha-Koloděje Rakovník Liberec Jihlava Praha-Šeberov Klatovy Kladno Plzeň-město Plzeň-jih Blansko Praha-Benice Most Náchod Praha-Kolovraty Třebíč Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Příbram Mladá Boleslav Kolín Praha 10 Praha-Újezd Cheb Praha 4 Praha 1 Nymburk Praha 2 Praha-Řeporyje Opava Praha 13 Havlíčkův Brod Domažlice Jičín Praha 20 Karlovy Vary Louny Praha-Satalice Kutná Hora Praha 19 Praha 15 Praha-Klánovice Praha-Nebušice Beroun Olomouc Rokycany Ústí nad Orlicí Šumperk Praha-Čakovice Zlín Znojmo Praha 7 Praha 14 Tachov Praha 6 Strakonice Praha-Troja Hradec Králové Vsetín Praha 11 Uherské Hradiště Praha 9 Ostrava-město Česká Lípa Praha-Suchdol Praha 16 Trutnov Praha-Březiněves Ústí nad Labem Kroměříž Praha 3 Nový Jičín Semily Jablonec nad Nisou Svitavy Praha-Ďáblice Pardubice Praha-Dolní Počernice Praha 5 Praha-Dubeč Praha-Zbraslav Praha-Královice Praha-Lipence Bruntál Praha 17 Český Krumlov Teplice Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Prachatice Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovno

Levná dlažba Borovno

Dlažba Borovno

Zámkové dlažby Borovno

Zámkové betonové dlažby Borovno

Zámková dlažba Borovno

Betonové dlažby Borovno

Betonová dlažba Borovno

Zdící prvky Borovno

Dlažby II jakosti Borovno

Dlažba II jakosti Borovno

Plošné dlažby Borovno