„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovno

Nové produkty Borovno

Dlažby a obrubníky Borovno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovno, Levná dlažba Borovno, Dlažba Borovno, Zámkové dlažby Borovno, Zámkové dlažba Borovno, Betonové dlažby Borovno, Betonová dlažba Borovno, Zdící prvky Borovno, Dlažby II jakosti Borovno, Dlažba II jakosti Borovno, Plošné dlažby Borovno, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Praha-Klánovice Praha 22 Olomouc Praha-Lysolaje Praha-Lipence Praha-Řeporyje Nový Jičín Praha 20 Česká Lípa Beroun Praha 16 Prachatice Praha-Benice Praha-Křeslice Jihlava Praha-západ Břeclav Praha-Ďáblice Praha 3 Kroměříž Praha 9 Praha 14 Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Plzeň-jih Praha-Zličín Praha 10 Děčín Semily Mladá Boleslav Praha-Kunratice Praha-východ Hradec Králové Praha 11 Praha 18 Praha 7 Pardubice Praha-Vinoř Hodonín Praha-Újezd Klatovy Kladno Praha 15 Třebíč Chomutov Jindřichův Hradec Písek Domažlice Praha-Kolovraty Šumperk Brno-venkov Praha-Čakovice Praha-Královice Praha-Nebušice Blansko Kutná Hora Praha-Koloděje Znojmo Jičín Sokolov Ústí nad Orlicí Kolín Praha 17 Karlovy Vary Praha 2 Český Krumlov Praha-Běchovice Chrudim Rakovník Praha 6 Praha-Slivenec Teplice Jeseník Hlavní město Praha Praha 21 Zlín Karviná Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Ostrava-město Praha-Petrovice Plzeň-město Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Praha-Suchdol Rokycany Přerov Louny Praha-Satalice Prostějov Praha 12 Praha-Dolní Počernice Cheb České Budějovice Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovno

Levná dlažba Borovno

Dlažba Borovno

Zámkové dlažby Borovno

Zámkové betonové dlažby Borovno

Zámková dlažba Borovno

Betonové dlažby Borovno

Betonová dlažba Borovno

Zdící prvky Borovno

Dlažby II jakosti Borovno

Dlažba II jakosti Borovno

Plošné dlažby Borovno