„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovno

Nové produkty Borovno

Dlažby a obrubníky Borovno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovno, Levná dlažba Borovno, Dlažba Borovno, Zámkové dlažby Borovno, Zámkové dlažba Borovno, Betonové dlažby Borovno, Betonová dlažba Borovno, Zdící prvky Borovno, Dlažby II jakosti Borovno, Dlažba II jakosti Borovno, Plošné dlažby Borovno, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry České Budějovice Vyškov Příbram Hradec Králové Zlín Praha 3 Praha-Křeslice Ústí nad Labem Praha 2 Plzeň-město Svitavy Kladno Louny Nymburk Klatovy Brno-venkov Opava Praha-Nedvězí Praha 21 Praha-Velká Chuchle Hodonín Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Beroun Praha-Suchdol Písek Český Krumlov Praha 14 Jičín Jindřichův Hradec Bruntál Rokycany Prachatice Praha-Královice Chomutov Praha 20 Karlovy Vary Tábor Praha-východ Chrudim Blansko Praha 19 Praha-Čakovice Rakovník Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Frýdek-Místek Pelhřimov Šumperk Praha-Zbraslav Plzeň-jih Praha-Lipence Praha-Dubeč Litoměřice Uherské Hradiště Praha-západ Praha 5 Přerov Praha-Šeberov Brno-město Liberec Praha 15 Praha-Kunratice Praha 4 Praha 8 Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Mladá Boleslav Praha 18 Jihlava Praha-Lysolaje Strakonice Vsetín Praha 7 Tachov Sokolov Kroměříž Mělník Domažlice Trutnov Praha-Benice Hlavní město Praha Cheb Praha-Březiněves Teplice Děčín Náchod Nový Jičín Praha 10 Praha 11 Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Třebíč Praha-Petrovice Most Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovno

Levná dlažba Borovno

Dlažba Borovno

Zámkové dlažby Borovno

Zámkové betonové dlažby Borovno

Zámková dlažba Borovno

Betonové dlažby Borovno

Betonová dlažba Borovno

Zdící prvky Borovno

Dlažby II jakosti Borovno

Dlažba II jakosti Borovno

Plošné dlažby Borovno