„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovno

Nové produkty Borovno

Dlažby a obrubníky Borovno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovno, Levná dlažba Borovno, Dlažba Borovno, Zámkové dlažby Borovno, Zámkové dlažba Borovno, Betonové dlažby Borovno, Betonová dlažba Borovno, Zdící prvky Borovno, Dlažby II jakosti Borovno, Dlažba II jakosti Borovno, Plošné dlažby Borovno, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Praha-Troja Praha 17 Nymburk Plzeň-sever Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Klatovy Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy České Budějovice Praha-Vinoř Trutnov Břeclav Pardubice Praha 22 Praha 15 Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Děčín Blansko Tábor Rakovník Praha-Ďáblice Praha 12 Chrudim Žďár nad Sázavou Praha 4 Praha-Újezd Praha-Lipence Jindřichův Hradec Svitavy Strakonice Plzeň-jih Praha 3 Praha-západ Litoměřice Praha-východ Praha-Dolní Chabry Brno-venkov Kladno Praha-Kunratice Praha 14 Bruntál Vyškov Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Domažlice Hlavní město Praha Třebíč Praha-Koloděje Liberec Praha 9 Praha 11 Praha-Satalice Praha 16 Ústí nad Orlicí Cheb Prostějov Praha-Klánovice Praha 20 Karlovy Vary Plzeň-město Praha 19 Praha 13 Hodonín Kolín Náchod Opava Praha-Kolovraty Tachov Praha-Běchovice Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Karviná Praha 7 Praha-Zbraslav Most Praha-Libuš Praha 2 Písek Praha 1 Beroun Praha 10 Praha-Křeslice Praha-Královice Frýdek-Místek Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové Praha 18 Olomouc Praha-Dubeč Kutná Hora Praha 21 Sokolov Praha-Petrovice Praha-Slivenec Praha 6 Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovno

Levná dlažba Borovno

Dlažba Borovno

Zámkové dlažby Borovno

Zámkové betonové dlažby Borovno

Zámková dlažba Borovno

Betonové dlažby Borovno

Betonová dlažba Borovno

Zdící prvky Borovno

Dlažby II jakosti Borovno

Dlažba II jakosti Borovno

Plošné dlažby Borovno