„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovno

Nové produkty Borovno

Dlažby a obrubníky Borovno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovno, Levná dlažba Borovno, Dlažba Borovno, Zámkové dlažby Borovno, Zámkové dlažba Borovno, Betonové dlažby Borovno, Betonová dlažba Borovno, Zdící prvky Borovno, Dlažby II jakosti Borovno, Dlažba II jakosti Borovno, Plošné dlažby Borovno, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Pardubice Praha-Šeberov Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Hodonín Náchod Mělník Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Karviná Olomouc Znojmo Praha 12 Praha 5 Praha-Dubeč Praha 14 Ostrava-město Šumperk Tachov Semily Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Most Praha 11 Liberec Česká Lípa Praha 4 Sokolov Kladno Teplice Praha-Petrovice Hlavní město Praha Rokycany Praha-Křeslice Praha-Lipence Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Břeclav České Budějovice Praha 3 Kolín Praha-Klánovice Kroměříž Litoměřice Rakovník Mladá Boleslav Beroun Louny Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Praha-Zličín Chrudim Praha-Zbraslav Praha 17 Žďár nad Sázavou Benešov Ústí nad Labem Opava Klatovy Trutnov Praha-Ďáblice Praha 22 Vsetín Praha-Nebušice Plzeň-město Jihlava Bruntál Plzeň-jih Praha-Libuš Havlíčkův Brod Svitavy Prachatice Praha-východ Praha-Kolovraty Karlovy Vary Praha-Újezd Praha-západ Kutná Hora Praha 20 Praha 10 Chomutov Nymburk Praha 9 Děčín Uherské Hradiště Přerov Praha 21 Zlín Cheb Frýdek-Místek Nový Jičín Praha-Benice Brno-venkov Strakonice Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Praha 19 Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovno

Levná dlažba Borovno

Dlažba Borovno

Zámkové dlažby Borovno

Zámkové betonové dlažby Borovno

Zámková dlažba Borovno

Betonové dlažby Borovno

Betonová dlažba Borovno

Zdící prvky Borovno

Dlažby II jakosti Borovno

Dlažba II jakosti Borovno

Plošné dlažby Borovno