„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borová

Nové produkty Borová

Dlažby a obrubníky Borová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borová, Levná dlažba Borová, Dlažba Borová, Zámkové dlažby Borová, Zámkové dlažba Borová, Betonové dlažby Borová, Betonová dlažba Borová, Zdící prvky Borová, Dlažby II jakosti Borová, Dlažba II jakosti Borová, Plošné dlažby Borová, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Praha 20 Praha-Zbraslav České Budějovice Praha-Petrovice Cheb Ústí nad Orlicí Most Ostrava-město Praha 22 Znojmo Strakonice Rakovník Jeseník Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Český Krumlov Karviná Pelhřimov Praha-Benice Vyškov Děčín Praha 21 Chomutov Opava Plzeň-jih Praha-Březiněves Ústí nad Labem Praha 7 Praha-západ Praha-Přední Kopanina Praha 2 Praha 15 Praha-Kunratice Blansko Trutnov Praha-Nedvězí Praha-Zličín Praha-Řeporyje Domažlice Praha-Troja Praha-Koloděje Písek Jablonec nad Nisou Praha 4 Semily Jihlava Karlovy Vary Jičín Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Náchod Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Vsetín Hradec Králové Nymburk Praha 8 Praha-Nebušice Hlavní město Praha Rokycany Praha-Ďáblice Liberec Hodonín Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Praha 14 Praha 17 Praha-Vinoř Praha-Běchovice Praha 9 Praha 6 Praha 11 Praha-Dolní Chabry Prachatice Prostějov Kutná Hora Brno-venkov Mělník Třebíč Beroun Česká Lípa Zlín Praha-Čakovice Tábor Přerov Praha 16 Praha 10 Kroměříž Praha-Slivenec Praha-Satalice Sokolov Plzeň-město Nový Jičín Příbram Kladno Kolín Praha-Kolovraty Benešov Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borová

Levná dlažba Borová

Dlažba Borová

Zámkové dlažby Borová

Zámkové betonové dlažby Borová

Zámková dlažba Borová

Betonové dlažby Borová

Betonová dlažba Borová

Zdící prvky Borová

Dlažby II jakosti Borová

Dlažba II jakosti Borová

Plošné dlažby Borová