„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borová

Nové produkty Borová

Dlažby a obrubníky Borová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borová, Levná dlažba Borová, Dlažba Borová, Zámkové dlažby Borová, Zámkové dlažba Borová, Betonové dlažby Borová, Betonová dlažba Borová, Zdící prvky Borová, Dlažby II jakosti Borová, Dlažba II jakosti Borová, Plošné dlažby Borová, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Praha 4 Zlín Praha-Ďáblice Most Brno-venkov Praha-Zbraslav Louny Přerov Praha-Petrovice Opava Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Český Krumlov Praha 5 Karviná Chomutov Praha-Troja Prostějov Pardubice Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Praha 22 Nový Jičín Praha 21 Praha-Nebušice Náchod Litoměřice Praha 19 Jeseník Pelhřimov Hlavní město Praha Tachov Praha-Lipence Praha 14 Praha 20 Praha-Čakovice Hradec Králové Praha-Běchovice Blansko Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Praha 3 Praha-Lochkov Praha-Dolní Chabry Plzeň-město Praha-Zličín Beroun Teplice Praha-Velká Chuchle Prachatice Frýdek-Místek Praha 2 Vsetín Praha 1 Praha-Dubeč Praha 16 Praha 7 Rokycany Kladno Praha 8 Hodonín Praha-Březiněves Praha-Šeberov Česká Lípa Chrudim Písek Semily Děčín Svitavy Bruntál Domažlice Vyškov Příbram Praha-Nedvězí Rakovník Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Tábor Praha 17 Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Praha 18 Mělník Ostrava-město Liberec Praha 10 Klatovy Jičín Praha-Vinoř Praha-Slivenec Praha-Libuš Mladá Boleslav Praha-Benice Praha-Koloděje Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borová

Levná dlažba Borová

Dlažba Borová

Zámkové dlažby Borová

Zámkové betonové dlažby Borová

Zámková dlažba Borová

Betonové dlažby Borová

Betonová dlažba Borová

Zdící prvky Borová

Dlažby II jakosti Borová

Dlažba II jakosti Borová

Plošné dlažby Borová