„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borová

Nové produkty Borová

Dlažby a obrubníky Borová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borová, Levná dlažba Borová, Dlažba Borová, Zámkové dlažby Borová, Zámkové dlažba Borová, Betonové dlažby Borová, Betonová dlažba Borová, Zdící prvky Borová, Dlažby II jakosti Borová, Dlažba II jakosti Borová, Plošné dlažby Borová, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Ostrava-město Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Český Krumlov Blansko Praha-východ Praha-Dolní Počernice Praha 12 Praha-Běchovice Sokolov Tábor Plzeň-město Náchod Rychnov nad Kněžnou Vyškov Jindřichův Hradec Benešov Bruntál Mělník Hlavní město Praha Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Brno-město Ústí nad Labem Praha-Klánovice Praha 11 Karviná Most Praha 6 Semily Žďár nad Sázavou Cheb Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Kolín Praha-Nedvězí Ústí nad Orlicí Praha-Suchdol Přerov Opava Praha 7 Praha-Satalice Praha-Kunratice Olomouc Praha 9 Praha 14 Chrudim Praha 17 Praha 22 Praha-Benice Brno-venkov Jeseník Pelhřimov Děčín Nymburk Praha-Petrovice Břeclav Havlíčkův Brod Praha 2 Praha-Ďáblice Litoměřice Praha-Dubeč Rakovník Kutná Hora Praha-Lochkov Česká Lípa Třebíč Hradec Králové Praha 15 Praha-Koloděje Praha-Zbraslav Praha-Troja Praha-Vinoř Domažlice Frýdek-Místek Pardubice Klatovy Chomutov Karlovy Vary Praha-Řeporyje Kroměříž Příbram Šumperk Praha 16 Praha-Královice Praha 5 Praha-Březiněves Zlín Praha 20 Louny Praha 10 Praha 21 Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Praha-Nebušice Jičín Hodonín Svitavy České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borová

Levná dlažba Borová

Dlažba Borová

Zámkové dlažby Borová

Zámkové betonové dlažby Borová

Zámková dlažba Borová

Betonové dlažby Borová

Betonová dlažba Borová

Zdící prvky Borová

Dlažby II jakosti Borová

Dlažba II jakosti Borová

Plošné dlažby Borová