„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borová

Nové produkty Borová

Dlažby a obrubníky Borová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borová, Levná dlažba Borová, Dlažba Borová, Zámkové dlažby Borová, Zámkové dlažba Borová, Betonové dlažby Borová, Betonová dlažba Borová, Zdící prvky Borová, Dlažby II jakosti Borová, Dlažba II jakosti Borová, Plošné dlažby Borová, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Jičín Praha-Lipence Mělník Praha 20 Písek Praha 15 Teplice Frýdek-Místek Svitavy Náchod Praha-Nedvězí Chomutov Praha 18 Ústí nad Labem Liberec Praha 2 Ostrava-město Nymburk Pardubice Havlíčkův Brod Prostějov Praha-Velká Chuchle Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Pelhřimov Praha-Čakovice Praha-Běchovice Praha-Zličín Jeseník Olomouc Karlovy Vary Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Praha-Petrovice Praha-Troja Strakonice Rakovník Benešov Přerov Praha 13 Hlavní město Praha Tábor Kutná Hora Praha-Suchdol Děčín Brno-venkov Cheb Semily Praha 7 Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy Praha 3 Praha 14 Beroun Praha-Újezd Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Chrudim Praha-Kolovraty Praha 22 Jindřichův Hradec Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Třebíč Tachov Hodonín Praha-Lysolaje Znojmo Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Nový Jičín Praha-západ Louny Praha 10 Karviná Brno-město Praha-Benice Opava Blansko Praha 17 Praha 4 Příbram Uherské Hradiště Trutnov Kolín Praha-Královice Praha-Klánovice Vyškov Praha 9 Mladá Boleslav Litoměřice Klatovy Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borová

Levná dlažba Borová

Dlažba Borová

Zámkové dlažby Borová

Zámkové betonové dlažby Borová

Zámková dlažba Borová

Betonové dlažby Borová

Betonová dlažba Borová

Zdící prvky Borová

Dlažby II jakosti Borová

Dlažba II jakosti Borová

Plošné dlažby Borová