„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borová

Nové produkty Borová

Dlažby a obrubníky Borová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borová, Levná dlažba Borová, Dlažba Borová, Zámkové dlažby Borová, Zámkové dlažba Borová, Betonové dlažby Borová, Betonová dlažba Borová, Zdící prvky Borová, Dlažby II jakosti Borová, Dlažba II jakosti Borová, Plošné dlažby Borová, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Praha 19 Praha-Šeberov Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Jičín Praha-Lipence Chomutov Praha 2 Hlavní město Praha Nový Jičín Praha-Běchovice Praha 3 Pardubice Praha 15 Mělník Praha-Lysolaje Děčín Praha-Dubeč Uherské Hradiště Bruntál Zlín Benešov Jeseník Hradec Králové Praha 13 Olomouc Praha-Zbraslav Tábor České Budějovice Frýdek-Místek Praha 6 Hodonín Praha-Kolovraty Plzeň-město Praha-Zličín Kolín Karviná Svitavy Praha 18 Jihlava Praha-Čakovice Domažlice Praha-Nedvězí Praha 10 Třebíč Praha-Královice Písek Most Náchod Praha-Ďáblice Praha-Petrovice Praha-Újezd Praha-Slivenec Přerov Rakovník Praha 20 Strakonice Kutná Hora Břeclav Plzeň-sever Opava Mladá Boleslav Praha-západ Ústí nad Orlicí Praha 5 Plzeň-jih Vyškov Praha 17 Jindřichův Hradec Liberec Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Tachov Prostějov Vsetín Kroměříž Ostrava-město Praha-východ Prachatice Litoměřice Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Praha 1 Šumperk Praha-Lochkov Klatovy Praha 12 Nymburk Praha 7 Praha-Satalice Praha-Řeporyje Praha 11 Rokycany Praha-Březiněves Praha-Nebušice Praha 4 Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borová

Levná dlažba Borová

Dlažba Borová

Zámkové dlažby Borová

Zámkové betonové dlažby Borová

Zámková dlažba Borová

Betonové dlažby Borová

Betonová dlažba Borová

Zdící prvky Borová

Dlažby II jakosti Borová

Dlažba II jakosti Borová

Plošné dlažby Borová