„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borová

Nové produkty Borová

Dlažby a obrubníky Borová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borová, Levná dlažba Borová, Dlažba Borová, Zámkové dlažby Borová, Zámkové dlažba Borová, Betonové dlažby Borová, Betonová dlažba Borová, Zdící prvky Borová, Dlažby II jakosti Borová, Dlažba II jakosti Borová, Plošné dlažby Borová, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Praha-Vinoř Rakovník Karviná Praha 21 Šumperk Rokycany Benešov Mělník Brno-venkov Praha-Dolní Počernice Nový Jičín Jičín Břeclav Teplice Praha-Lipence Chomutov Praha 7 Pelhřimov Mladá Boleslav Praha-Koloděje Praha 20 Česká Lípa Louny Hlavní město Praha Praha 8 Brno-město Praha 13 Praha 12 Plzeň-sever Praha 14 Ústí nad Labem Kladno Praha 2 Český Krumlov Bruntál Prachatice Nymburk Praha-Královice Hodonín Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Svitavy Náchod Praha 4 Praha-Nebušice Praha 5 Kolín Sokolov Praha 9 Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Praha-Slivenec Pardubice Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Praha 18 Liberec Blansko Žďár nad Sázavou Ostrava-město Karlovy Vary Praha 3 Chrudim Praha 17 Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Praha-východ Praha 1 Písek Praha-Satalice Praha-Suchdol Praha-Čakovice Semily Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Domažlice Praha-Kunratice Praha-západ Trutnov Praha-Běchovice Děčín Cheb Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Praha-Klánovice Kutná Hora Jindřichův Hradec Kroměříž České Budějovice Třebíč Praha 15 Příbram Praha-Křeslice Praha 16 Praha 19 Beroun Litoměřice Praha 22 Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borová

Levná dlažba Borová

Dlažba Borová

Zámkové dlažby Borová

Zámkové betonové dlažby Borová

Zámková dlažba Borová

Betonové dlažby Borová

Betonová dlažba Borová

Zdící prvky Borová

Dlažby II jakosti Borová

Dlažba II jakosti Borová

Plošné dlažby Borová