„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borová

Nové produkty Borová

Dlažby a obrubníky Borová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borová, Levná dlažba Borová, Dlažba Borová, Zámkové dlažby Borová, Zámkové dlažba Borová, Betonové dlažby Borová, Betonová dlažba Borová, Zdící prvky Borová, Dlažby II jakosti Borová, Dlažba II jakosti Borová, Plošné dlažby Borová, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Frýdek-Místek Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Brno-město Prostějov Praha 8 Prachatice Praha-Ďáblice Praha 22 Sokolov Praha-Dubeč Praha-Benice Pelhřimov Litoměřice Domažlice Kutná Hora Praha-Lochkov Praha 7 Praha 2 Praha 16 Olomouc Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Praha 21 Uherské Hradiště Hodonín Praha 6 Hlavní město Praha Zlín Praha-Petrovice Blansko Praha-Újezd Strakonice Opava Praha-Šeberov Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Praha 20 Teplice Praha 5 Chrudim Chomutov Praha-Zličín Břeclav Praha-Březiněves Nymburk Děčín Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Ostrava-město Praha-Satalice Praha 10 Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Mělník Náchod Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou Praha 1 Jablonec nad Nisou Znojmo Karlovy Vary Liberec Praha 3 Český Krumlov Bruntál Mladá Boleslav Česká Lípa Písek Praha-Čakovice Vyškov Praha 12 Plzeň-město Louny Praha-východ Tachov Praha-Běchovice Praha-Lipence Praha-Lysolaje Pardubice Praha-Kolovraty Praha 17 Praha-západ Praha 15 Klatovy Příbram Kladno Jihlava Most Praha 13 Praha-Libuš Třebíč Praha 9 Karviná Plzeň-sever Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borová

Levná dlažba Borová

Dlažba Borová

Zámkové dlažby Borová

Zámkové betonové dlažby Borová

Zámková dlažba Borová

Betonové dlažby Borová

Betonová dlažba Borová

Zdící prvky Borová

Dlažby II jakosti Borová

Dlažba II jakosti Borová

Plošné dlažby Borová