„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borová

Nové produkty Borová

Dlažby a obrubníky Borová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borová, Levná dlažba Borová, Dlažba Borová, Zámkové dlažby Borová, Zámkové dlažba Borová, Betonové dlažby Borová, Betonová dlažba Borová, Zdící prvky Borová, Dlažby II jakosti Borová, Dlažba II jakosti Borová, Plošné dlažby Borová, Plošná dlažba


Další města:

Most Praha-Satalice Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol Chrudim Plzeň-jih Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Benešov Havlíčkův Brod Příbram Strakonice Frýdek-Místek Praha 20 Praha 17 Přerov Praha-Petrovice Praha-Benice Praha-Štěrboholy Jeseník Praha 3 Praha 4 Praha 15 Praha 22 Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Louny Nymburk Hodonín Český Krumlov Kladno Praha 6 Praha-Libuš Ústí nad Labem Litoměřice Praha 7 Praha 21 Vyškov Vsetín Plzeň-sever Mladá Boleslav Uherské Hradiště Pelhřimov Klatovy Šumperk Praha 16 Brno-venkov Mělník Praha 5 České Budějovice Praha-Dolní Počernice Blansko Praha-Březiněves Sokolov Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Liberec Tábor Zlín Třebíč Praha 1 Bruntál Praha-Přední Kopanina Karviná Žďár nad Sázavou Kroměříž Praha-Křeslice Děčín Jičín Praha-Čakovice Praha-Kunratice Pardubice Praha 9 Prostějov Břeclav Praha-Ďáblice Opava Tachov Praha 18 Beroun Praha-Dubeč Rokycany Trutnov Praha-Královice Kolín Svitavy Praha 19 Domažlice Chomutov Semily Praha 11 Praha 8 Znojmo Prachatice Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borová

Levná dlažba Borová

Dlažba Borová

Zámkové dlažby Borová

Zámkové betonové dlažby Borová

Zámková dlažba Borová

Betonové dlažby Borová

Betonová dlažba Borová

Zdící prvky Borová

Dlažby II jakosti Borová

Dlažba II jakosti Borová

Plošné dlažby Borová