„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borová

Nové produkty Borová

Dlažby a obrubníky Borová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borová, Levná dlažba Borová, Dlažba Borová, Zámkové dlažby Borová, Zámkové dlažba Borová, Betonové dlažby Borová, Betonová dlažba Borová, Zdící prvky Borová, Dlažby II jakosti Borová, Dlažba II jakosti Borová, Plošné dlažby Borová, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Praha 6 Brno-město Prostějov Praha 7 Praha-Klánovice Praha 2 Praha-Březiněves Praha 8 Praha 22 Třebíč Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Olomouc Tachov Semily Jičín Praha-západ Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Jihlava Praha-Zbraslav Praha 9 Havlíčkův Brod Svitavy Praha-Slivenec Mělník Praha 19 Nový Jičín Nymburk Praha-Královice Praha 16 Praha 4 Praha 12 Praha-Ďáblice Tábor Praha 3 Náchod Praha-Újezd Brno-venkov Praha-východ Praha-Zličín Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Litoměřice Praha 1 Praha-Přední Kopanina Vyškov Plzeň-jih Praha 5 Strakonice Ústí nad Labem Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Břeclav Hodonín Vsetín Chrudim Písek Hradec Králové Bruntál Most Praha-Suchdol Praha-Vinoř Praha-Čakovice Praha-Dolní Měcholupy Louny Praha-Křeslice Pardubice Plzeň-sever Přerov Praha 17 Opava Cheb Praha 10 Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Chomutov Klatovy Praha-Benice Karviná Kolín Praha-Běchovice Praha 20 Hlavní město Praha Rychnov nad Kněžnou Znojmo Praha-Lochkov Teplice Rakovník Šumperk Praha-Dubeč Praha 14 Český Krumlov Blansko Jeseník Praha-Satalice Praha-Troja Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borová

Levná dlažba Borová

Dlažba Borová

Zámkové dlažby Borová

Zámkové betonové dlažby Borová

Zámková dlažba Borová

Betonové dlažby Borová

Betonová dlažba Borová

Zdící prvky Borová

Dlažby II jakosti Borová

Dlažba II jakosti Borová

Plošné dlažby Borová