„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borová

Nové produkty Borová

Dlažby a obrubníky Borová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borová, Levná dlažba Borová, Dlažba Borová, Zámkové dlažby Borová, Zámkové dlažba Borová, Betonové dlažby Borová, Betonová dlažba Borová, Zdící prvky Borová, Dlažby II jakosti Borová, Dlažba II jakosti Borová, Plošné dlažby Borová, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Praha 21 Trutnov Praha-Troja Praha-Nedvězí Praha-Královice Praha 18 Přerov Domažlice Praha-Koloděje Prostějov Karlovy Vary Praha 22 Ústí nad Labem Praha 13 Semily Tachov Blansko Břeclav Praha-východ Frýdek-Místek Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Hlavní město Praha Klatovy Chomutov Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Šumperk Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Praha 8 Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Benešov Praha-západ Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Vyškov Znojmo Praha 17 Praha-Čakovice Pardubice Třebíč Bruntál Příbram Brno-venkov Praha 12 Česká Lípa Kladno Praha 1 Zlín Praha-Kunratice Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Sokolov Praha-Klánovice Praha 5 Praha 3 Rakovník Cheb Louny Svitavy Praha 9 Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Praha 16 Děčín Praha-Suchdol Praha 2 Praha-Štěrboholy Český Krumlov Praha 11 Chrudim Praha-Křeslice Brno-město Praha 19 Hradec Králové Rokycany Ústí nad Orlicí Kutná Hora České Budějovice Liberec Plzeň-jih Opava Praha-Benice Kolín Praha 14 Jihlava Praha-Dubeč Praha 15 Strakonice Praha-Petrovice Prachatice Praha 20 Žďár nad Sázavou Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borová

Levná dlažba Borová

Dlažba Borová

Zámkové dlažby Borová

Zámkové betonové dlažby Borová

Zámková dlažba Borová

Betonové dlažby Borová

Betonová dlažba Borová

Zdící prvky Borová

Dlažby II jakosti Borová

Dlažba II jakosti Borová

Plošné dlažby Borová