„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovy

Nové produkty Borovy

Dlažby a obrubníky Borovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovy, Levná dlažba Borovy, Dlažba Borovy, Zámkové dlažby Borovy, Zámkové dlažba Borovy, Betonové dlažby Borovy, Betonová dlažba Borovy, Zdící prvky Borovy, Dlažby II jakosti Borovy, Dlažba II jakosti Borovy, Plošné dlažby Borovy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Zlín Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Prostějov Znojmo Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Praha 8 Přerov Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Český Krumlov Praha-Lysolaje Kolín Praha 7 Praha 1 Louny Praha-Lochkov Benešov Praha 22 Sokolov Klatovy Praha 14 Praha 6 Praha 11 Praha-Vinoř Beroun Trutnov Chrudim Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Praha 17 Žďár nad Sázavou Vyškov Praha 12 Břeclav Plzeň-jih Karviná Praha-Královice Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Jeseník Praha-Březiněves Olomouc Praha-Klánovice Litoměřice Plzeň-sever Náchod Děčín Praha-východ Semily Česká Lípa Praha-Kunratice Plzeň-město Ostrava-město Praha-Ďáblice Strakonice Praha-Běchovice Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Havlíčkův Brod Praha-Zličín Kroměříž Praha-Křeslice Liberec Kladno Prachatice Praha 15 Hradec Králové Domažlice Uherské Hradiště Mělník Kutná Hora Praha-Suchdol Praha-Libuš Praha 18 Tábor Praha-Lipence Šumperk Brno-město Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Opava Praha-Koloděje Teplice Praha 5 Praha-Troja Praha 4 Třebíč Pardubice Rokycany Písek Praha 2 Praha-Šeberov Praha 21 Praha-Čakovice Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovy

Levná dlažba Borovy

Dlažba Borovy

Zámkové dlažby Borovy

Zámkové betonové dlažby Borovy

Zámková dlažba Borovy

Betonové dlažby Borovy

Betonová dlažba Borovy

Zdící prvky Borovy

Dlažby II jakosti Borovy

Dlažba II jakosti Borovy

Plošné dlažby Borovy