„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovy

Nové produkty Borovy

Dlažby a obrubníky Borovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovy, Levná dlažba Borovy, Dlažba Borovy, Zámkové dlažby Borovy, Zámkové dlažba Borovy, Betonové dlažby Borovy, Betonová dlažba Borovy, Zdící prvky Borovy, Dlažby II jakosti Borovy, Dlažba II jakosti Borovy, Plošné dlažby Borovy, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Praha 22 Zlín Litoměřice Frýdek-Místek Jindřichův Hradec Praha-Královice Praha 18 Praha 1 Havlíčkův Brod Praha-Běchovice Praha 20 Praha-Kolovraty Nový Jičín Praha-Lochkov Plzeň-město Třebíč Prostějov Pelhřimov Praha-Koloděje Přerov Praha 3 Praha-Klánovice Ostrava-město Ústí nad Orlicí Jihlava Český Krumlov Olomouc České Budějovice Praha 2 Chrudim Praha 11 Praha-Nedvězí Pardubice Břeclav Rychnov nad Kněžnou Beroun Praha-Vinoř Hlavní město Praha Praha-Benice Praha-Slivenec Karlovy Vary Kroměříž Praha 15 Praha 16 Znojmo Nymburk Semily Kladno Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Kutná Hora Praha-Zličín Brno-město Rokycany Mělník Benešov Tachov Cheb Praha 13 Teplice Praha 8 Chomutov Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Rakovník Náchod Děčín Praha 21 Blansko Uherské Hradiště Praha-Satalice Praha 19 Praha 12 Písek Praha 4 Most Šumperk Praha-Zbraslav Vyškov Strakonice Česká Lípa Kolín Plzeň-sever Louny Praha-Dolní Počernice Praha-Přední Kopanina Trutnov Tábor Praha-Kunratice Hodonín Praha 6 Praha-Suchdol Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Praha 14 Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovy

Levná dlažba Borovy

Dlažba Borovy

Zámkové dlažby Borovy

Zámkové betonové dlažby Borovy

Zámková dlažba Borovy

Betonové dlažby Borovy

Betonová dlažba Borovy

Zdící prvky Borovy

Dlažby II jakosti Borovy

Dlažba II jakosti Borovy

Plošné dlažby Borovy