„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovy

Nové produkty Borovy

Dlažby a obrubníky Borovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovy, Levná dlažba Borovy, Dlažba Borovy, Zámkové dlažby Borovy, Zámkové dlažba Borovy, Betonové dlažby Borovy, Betonová dlažba Borovy, Zdící prvky Borovy, Dlažby II jakosti Borovy, Dlažba II jakosti Borovy, Plošné dlažby Borovy, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Přerov Děčín Prostějov Praha-Benice Karviná Praha-Dubeč Praha-Královice Hodonín Cheb Praha-Březiněves Chomutov Jeseník Praha-Nedvězí Most Praha 21 Znojmo Hradec Králové Praha 7 Praha-Šeberov Louny Karlovy Vary Benešov Nový Jičín Praha 3 Praha 2 Plzeň-město Praha 4 Frýdek-Místek Praha-Vinoř Praha-Čakovice Mělník Praha-Zbraslav Litoměřice Rakovník Praha-Satalice Prachatice Praha-východ Uherské Hradiště Strakonice Plzeň-sever Klatovy Jindřichův Hradec Praha 11 Šumperk Chrudim Praha-Běchovice Brno-venkov Bruntál Rychnov nad Kněžnou Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Praha 15 Praha-Kunratice České Budějovice Příbram Praha-Štěrboholy Praha 16 Nymburk Praha 19 Praha 8 Praha 5 Teplice Plzeň-jih Kladno Vyškov Vsetín Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Kolín Praha-Křeslice Praha-Slivenec Praha 20 Praha-Klánovice Praha 14 Mladá Boleslav Břeclav Český Krumlov Praha-Újezd Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Praha-Libuš Praha-Lochkov Olomouc Opava Domažlice Praha 10 Jihlava Praha-Lipence Svitavy Semily Trutnov Praha 6 Praha 18 Sokolov Hlavní město Praha Třebíč Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovy

Levná dlažba Borovy

Dlažba Borovy

Zámkové dlažby Borovy

Zámkové betonové dlažby Borovy

Zámková dlažba Borovy

Betonové dlažby Borovy

Betonová dlažba Borovy

Zdící prvky Borovy

Dlažby II jakosti Borovy

Dlažba II jakosti Borovy

Plošné dlažby Borovy