„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovy

Nové produkty Borovy

Dlažby a obrubníky Borovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovy, Levná dlažba Borovy, Dlažba Borovy, Zámkové dlažby Borovy, Zámkové dlažba Borovy, Betonové dlažby Borovy, Betonová dlažba Borovy, Zdící prvky Borovy, Dlažby II jakosti Borovy, Dlažba II jakosti Borovy, Plošné dlažby Borovy, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Praha-Újezd České Budějovice Semily Prachatice Praha 19 Praha 12 Praha-Lipence Praha-Královice Praha-Štěrboholy Vsetín Praha 17 Kolín Plzeň-jih Praha 9 Praha-východ Děčín Praha-Lochkov Praha 3 Praha-Běchovice Rakovník Praha-Dolní Počernice Náchod Litoměřice Bruntál Praha-Zličín Praha-Klánovice Praha 16 Tachov Praha 10 Uherské Hradiště Praha-Petrovice Znojmo Praha-Zbraslav Praha-Troja Blansko Praha-Dolní Chabry Strakonice Jihlava Brno-město Domažlice Jindřichův Hradec Sokolov Praha-Dubeč Praha-Velká Chuchle Pardubice Břeclav Praha-Šeberov Praha-Benice Praha-Březiněves Praha-Slivenec Most Praha-Libuš Kladno Svitavy Praha-Lysolaje Rychnov nad Kněžnou Olomouc Pelhřimov Praha-Křeslice Opava Nymburk Karviná Praha-Ďáblice Český Krumlov Liberec Třebíč Jablonec nad Nisou Brno-venkov Písek Chrudim Praha 2 Kroměříž Benešov Mělník Mladá Boleslav Praha 15 Praha-Nebušice Teplice Havlíčkův Brod Tábor Kutná Hora Trutnov Zlín Vyškov Praha-Vinoř Jičín Klatovy Cheb Česká Lípa Příbram Louny Praha 20 Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Praha 11 Praha 1 Rokycany Hradec Králové Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovy

Levná dlažba Borovy

Dlažba Borovy

Zámkové dlažby Borovy

Zámkové betonové dlažby Borovy

Zámková dlažba Borovy

Betonové dlažby Borovy

Betonová dlažba Borovy

Zdící prvky Borovy

Dlažby II jakosti Borovy

Dlažba II jakosti Borovy

Plošné dlažby Borovy