„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovy

Nové produkty Borovy

Dlažby a obrubníky Borovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovy, Levná dlažba Borovy, Dlažba Borovy, Zámkové dlažby Borovy, Zámkové dlažba Borovy, Betonové dlažby Borovy, Betonová dlažba Borovy, Zdící prvky Borovy, Dlažby II jakosti Borovy, Dlažba II jakosti Borovy, Plošné dlažby Borovy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Hodonín Trutnov Rokycany Praha-Zbraslav Praha-Štěrboholy Rychnov nad Kněžnou Kolín Brno-venkov Praha-západ Praha-Klánovice Brno-město Svitavy Most Žďár nad Sázavou Chomutov Prostějov Opava Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Šumperk Strakonice Praha-Nedvězí Praha 16 Děčín Praha-východ Příbram Uherské Hradiště Vsetín Praha 9 Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Znojmo Litoměřice Praha 19 Praha-Újezd Třebíč Zlín Plzeň-město Praha-Kunratice Praha 4 Praha 12 Frýdek-Místek Nymburk Pelhřimov Písek Praha 21 Praha-Benice České Budějovice Praha 17 Plzeň-jih Praha-Dolní Chabry Hradec Králové Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Louny Domažlice Praha 18 Praha 10 Praha 1 Semily Praha-Křeslice Bruntál Jičín Olomouc Mladá Boleslav Náchod Praha 14 Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Plzeň-sever Praha-Suchdol Praha 20 Jablonec nad Nisou Tachov Karviná Praha 6 Praha-Zličín Břeclav Klatovy Praha 3 Praha-Lipence Jihlava Tábor Praha-Dolní Počernice Ústí nad Orlicí Beroun Kutná Hora Praha 13 Praha 5 Karlovy Vary Prachatice Praha-Velká Chuchle Blansko Praha-Nebušice Benešov Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovy

Levná dlažba Borovy

Dlažba Borovy

Zámkové dlažby Borovy

Zámkové betonové dlažby Borovy

Zámková dlažba Borovy

Betonové dlažby Borovy

Betonová dlažba Borovy

Zdící prvky Borovy

Dlažby II jakosti Borovy

Dlažba II jakosti Borovy

Plošné dlažby Borovy