„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořenovice

Nové produkty Bořenovice

Dlažby a obrubníky Bořenovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořenovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořenovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořenovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořenovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořenovice, Levná dlažba Bořenovice, Dlažba Bořenovice, Zámkové dlažby Bořenovice, Zámkové dlažba Bořenovice, Betonové dlažby Bořenovice, Betonová dlažba Bořenovice, Zdící prvky Bořenovice, Dlažby II jakosti Bořenovice, Dlažba II jakosti Bořenovice, Plošné dlažby Bořenovice, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Most Praha 9 Praha 13 Praha 11 Praha-Koloděje Brno-venkov Liberec Rychnov nad Kněžnou Praha-Přední Kopanina Jičín Beroun Praha-Březiněves České Budějovice Praha 7 Praha 18 Bruntál Praha 10 Praha-Libuš Rokycany Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Příbram Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Praha-Vinoř Praha 1 Klatovy Praha 17 Praha-Dolní Chabry Praha 4 Teplice Praha-Dubeč Louny Praha-Křeslice Třebíč Praha 21 Ústí nad Orlicí Česká Lípa Jeseník Svitavy Sokolov Vyškov Praha 16 Zlín Jihlava Prostějov Praha-Kolovraty Ostrava-město Tábor Praha-Kunratice Karlovy Vary Praha-Suchdol Kolín Praha-východ Praha-Benice Olomouc Hodonín Domažlice Praha-Nebušice Praha 8 Plzeň-město Praha-Zbraslav Praha 5 Praha 2 Praha 15 Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Kroměříž Praha-Velká Chuchle Písek Děčín Žďár nad Sázavou Praha 20 Plzeň-sever Praha 3 Nymburk Karviná Rakovník Český Krumlov Semily Benešov Přerov Plzeň-jih Praha-Lipence Břeclav Chomutov Náchod Znojmo Praha-Královice Praha-Šeberov Litoměřice Mělník Praha-Běchovice Cheb Strakonice Praha 6 Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořenovice

Levná dlažba Bořenovice

Dlažba Bořenovice

Zámkové dlažby Bořenovice

Zámkové betonové dlažby Bořenovice

Zámková dlažba Bořenovice

Betonové dlažby Bořenovice

Betonová dlažba Bořenovice

Zdící prvky Bořenovice

Dlažby II jakosti Bořenovice

Dlažba II jakosti Bořenovice

Plošné dlažby Bořenovice