„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořenovice

Nové produkty Bořenovice

Dlažby a obrubníky Bořenovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořenovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořenovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořenovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořenovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořenovice, Levná dlažba Bořenovice, Dlažba Bořenovice, Zámkové dlažby Bořenovice, Zámkové dlažba Bořenovice, Betonové dlažby Bořenovice, Betonová dlažba Bořenovice, Zdící prvky Bořenovice, Dlažby II jakosti Bořenovice, Dlažba II jakosti Bořenovice, Plošné dlažby Bořenovice, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Praha-Troja Jeseník Praha-Vinoř Frýdek-Místek Praha 20 Hodonín Strakonice Praha-Nedvězí Ústí nad Orlicí Praha 22 Opava Plzeň-jih Kladno Kolín Brno-venkov Praha 17 Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Kutná Hora Praha 3 Trutnov Praha 14 Sokolov Havlíčkův Brod Praha 8 Praha-Velká Chuchle Praha-Ďáblice Teplice Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Šumperk Praha 2 Prachatice Praha-Petrovice Olomouc Praha-Slivenec Svitavy Praha-Libuš Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Praha-Klánovice Praha-Běchovice Rakovník Praha 6 Karlovy Vary Praha-Nebušice Chrudim Praha 16 Praha 9 Přerov Kroměříž Praha 19 Chomutov Plzeň-město Praha 13 Praha-Satalice Pardubice Tábor Pelhřimov Praha 21 Třebíč Nymburk Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Vyškov Cheb Rokycany Česká Lípa Praha-Březiněves Praha 10 Praha 4 Praha 11 Praha-Benice Louny Ostrava-město Praha-Zbraslav Praha-Lipence Semily Bruntál Praha 18 Brno-město Praha-Zličín Klatovy Praha-Lysolaje Praha 15 Domažlice Český Krumlov Prostějov Hlavní město Praha Liberec Praha 1 Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem České Budějovice Mladá Boleslav Uherské Hradiště Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořenovice

Levná dlažba Bořenovice

Dlažba Bořenovice

Zámkové dlažby Bořenovice

Zámkové betonové dlažby Bořenovice

Zámková dlažba Bořenovice

Betonové dlažby Bořenovice

Betonová dlažba Bořenovice

Zdící prvky Bořenovice

Dlažby II jakosti Bořenovice

Dlažba II jakosti Bořenovice

Plošné dlažby Bořenovice