„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořenovice

Nové produkty Bořenovice

Dlažby a obrubníky Bořenovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořenovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořenovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořenovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořenovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořenovice, Levná dlažba Bořenovice, Dlažba Bořenovice, Zámkové dlažby Bořenovice, Zámkové dlažba Bořenovice, Betonové dlažby Bořenovice, Betonová dlažba Bořenovice, Zdící prvky Bořenovice, Dlažby II jakosti Bořenovice, Dlažba II jakosti Bořenovice, Plošné dlažby Bořenovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Liberec Plzeň-město Ústí nad Labem Pelhřimov Ústí nad Orlicí Praha-západ Praha-Křeslice Brno-venkov Praha-Koloděje Trutnov Vsetín Praha 11 Pardubice Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Praha 20 Plzeň-sever Mladá Boleslav Znojmo Svitavy Nový Jičín Praha 5 Praha-Nebušice Plzeň-jih Cheb Zlín Louny Náchod Kladno Žďár nad Sázavou Písek Praha-Královice Praha 8 Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Chomutov Praha 9 Hradec Králové Havlíčkův Brod Karlovy Vary Olomouc Praha-Lochkov Praha 1 Vyškov Blansko Praha 3 Praha-Vinoř Praha-Zličín Jablonec nad Nisou Praha-Benice Frýdek-Místek Jičín Litoměřice Praha-Slivenec Prachatice Jindřichův Hradec Mělník Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Třebíč Klatovy Kutná Hora Šumperk Kolín Praha-Klánovice Tachov Beroun Břeclav Český Krumlov Chrudim Praha 16 Kroměříž Prostějov Jihlava Jeseník Praha 10 Hlavní město Praha Praha 4 Praha-Kunratice Příbram Praha-Běchovice Nymburk Praha 12 Praha-Újezd Praha 15 Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Karviná Praha-Štěrboholy Praha 18 Praha-Kolovraty Česká Lípa Uherské Hradiště Praha-východ Sokolov Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořenovice

Levná dlažba Bořenovice

Dlažba Bořenovice

Zámkové dlažby Bořenovice

Zámkové betonové dlažby Bořenovice

Zámková dlažba Bořenovice

Betonové dlažby Bořenovice

Betonová dlažba Bořenovice

Zdící prvky Bořenovice

Dlažby II jakosti Bořenovice

Dlažba II jakosti Bořenovice

Plošné dlažby Bořenovice