„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořenovice

Nové produkty Bořenovice

Dlažby a obrubníky Bořenovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořenovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořenovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořenovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořenovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořenovice, Levná dlažba Bořenovice, Dlažba Bořenovice, Zámkové dlažby Bořenovice, Zámkové dlažba Bořenovice, Betonové dlažby Bořenovice, Betonová dlažba Bořenovice, Zdící prvky Bořenovice, Dlažby II jakosti Bořenovice, Dlažba II jakosti Bořenovice, Plošné dlažby Bořenovice, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Opava Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Most Praha 4 Praha-Lysolaje Tábor Praha 12 Vyškov Plzeň-jih Praha 2 Praha-Suchdol Praha 20 Brno-venkov Beroun Trutnov Praha-Kolovraty Znojmo Praha-Zličín Prostějov Kladno Jindřichův Hradec Český Krumlov Praha-Petrovice Praha 21 Praha-Zbraslav Pelhřimov Praha 7 Praha-Dolní Chabry Náchod Praha-Klánovice Praha-Lochkov Rokycany Praha 14 Zlín Ostrava-město Praha-Vinoř Nový Jičín Třebíč Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Praha-Kunratice Praha 8 Praha-Čakovice Česká Lípa Tachov Chomutov Praha-Slivenec Praha-Koloděje Praha-Troja Teplice Praha 18 Klatovy Praha 5 Praha-Šeberov Nymburk Hodonín Svitavy Praha 1 Mladá Boleslav Praha 19 Jičín Hradec Králové Písek Praha 11 Praha-Přední Kopanina Kroměříž Cheb Praha-Březiněves Domažlice Rychnov nad Kněžnou Praha 15 Chrudim Praha-Satalice Kutná Hora Praha-Dubeč Praha-Libuš Praha-Nebušice Praha 3 Praha-západ Hlavní město Praha Liberec Kolín Praha-Královice Benešov Praha-Újezd Břeclav Louny Praha-Křeslice Plzeň-město Praha 22 Vsetín Pardubice Plzeň-sever Olomouc Ústí nad Orlicí Přerov Prachatice Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořenovice

Levná dlažba Bořenovice

Dlažba Bořenovice

Zámkové dlažby Bořenovice

Zámkové betonové dlažby Bořenovice

Zámková dlažba Bořenovice

Betonové dlažby Bořenovice

Betonová dlažba Bořenovice

Zdící prvky Bořenovice

Dlažby II jakosti Bořenovice

Dlažba II jakosti Bořenovice

Plošné dlažby Bořenovice