„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořenovice

Nové produkty Bořenovice

Dlažby a obrubníky Bořenovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořenovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořenovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořenovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořenovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořenovice, Levná dlažba Bořenovice, Dlažba Bořenovice, Zámkové dlažby Bořenovice, Zámkové dlažba Bořenovice, Betonové dlažby Bořenovice, Betonová dlažba Bořenovice, Zdící prvky Bořenovice, Dlažby II jakosti Bořenovice, Dlažba II jakosti Bořenovice, Plošné dlažby Bořenovice, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Praha-Satalice Kroměříž Praha-Dubeč Brno-venkov Rakovník Praha 22 Zlín Praha-Čakovice Praha-Nebušice Praha-Troja Jindřichův Hradec Beroun Praha 5 Teplice Olomouc Hlavní město Praha Ostrava-město Karlovy Vary Praha 21 Žďár nad Sázavou Jihlava Opava Ústí nad Orlicí Chomutov České Budějovice Praha-Libuš Frýdek-Místek Praha 17 Mělník Náchod Praha-Řeporyje Praha 20 Třebíč Svitavy Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Praha 7 Vyškov Strakonice Praha-Běchovice Prachatice Karviná Šumperk Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Louny Pelhřimov Praha-Lochkov Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Praha-Benice Kutná Hora Domažlice Praha-Přední Kopanina Praha 15 Vsetín Praha 4 Kladno Břeclav Liberec Praha-východ Tachov Ústí nad Labem Klatovy Praha-Zličín Praha 10 Plzeň-město Písek Semily Praha-Suchdol Benešov Kolín Hodonín Praha 14 Praha 16 Přerov Plzeň-sever Praha-Koloděje Praha-Slivenec Český Krumlov Hradec Králové Praha 6 Praha-Klánovice Tábor Nymburk Uherské Hradiště Sokolov Pardubice Praha 19 Praha 12 Jičín Praha-Dolní Počernice Jablonec nad Nisou Praha-Lysolaje Most Česká Lípa Praha-Nedvězí Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořenovice

Levná dlažba Bořenovice

Dlažba Bořenovice

Zámkové dlažby Bořenovice

Zámkové betonové dlažby Bořenovice

Zámková dlažba Bořenovice

Betonové dlažby Bořenovice

Betonová dlažba Bořenovice

Zdící prvky Bořenovice

Dlažby II jakosti Bořenovice

Dlažba II jakosti Bořenovice

Plošné dlažby Bořenovice