„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořenovice

Nové produkty Bořenovice

Dlažby a obrubníky Bořenovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořenovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořenovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořenovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořenovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořenovice, Levná dlažba Bořenovice, Dlažba Bořenovice, Zámkové dlažby Bořenovice, Zámkové dlažba Bořenovice, Betonové dlažby Bořenovice, Betonová dlažba Bořenovice, Zdící prvky Bořenovice, Dlažby II jakosti Bořenovice, Dlažba II jakosti Bořenovice, Plošné dlažby Bořenovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Praha-Řeporyje Praha-Lipence Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Náchod Kutná Hora Tábor Hodonín Praha-Koloděje Praha-Březiněves Tachov Český Krumlov Praha-Šeberov Praha 8 Liberec Hradec Králové Praha-Újezd Beroun Svitavy Plzeň-sever Prachatice Mladá Boleslav Praha 10 Chomutov Praha 18 Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Jeseník Vyškov Česká Lípa Praha-západ Písek Teplice Praha-Slivenec Praha-Dolní Měcholupy Karviná Frýdek-Místek Most Praha-Nedvězí Praha-Satalice Praha-Kunratice Zlín Praha-Dolní Chabry Chrudim Praha 16 Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Praha 21 Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Rakovník Děčín Praha-Suchdol Trutnov České Budějovice Jihlava Praha-Lochkov Praha-východ Praha 4 Louny Cheb Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Ústí nad Labem Litoměřice Kladno Benešov Praha 12 Jablonec nad Nisou Praha 2 Jičín Přerov Brno-město Praha-Benice Praha-Klánovice Klatovy Praha-Libuš Třebíč Praha 20 Brno-venkov Praha-Křeslice Praha 11 Praha 5 Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Praha 17 Praha 15 Praha 7 Praha-Čakovice Praha 9 Sokolov Pardubice Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Olomouc Praha 13 Praha 6 Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořenovice

Levná dlažba Bořenovice

Dlažba Bořenovice

Zámkové dlažby Bořenovice

Zámkové betonové dlažby Bořenovice

Zámková dlažba Bořenovice

Betonové dlažby Bořenovice

Betonová dlažba Bořenovice

Zdící prvky Bořenovice

Dlažby II jakosti Bořenovice

Dlažba II jakosti Bořenovice

Plošné dlažby Bořenovice