„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořenovice

Nové produkty Bořenovice

Dlažby a obrubníky Bořenovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořenovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořenovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořenovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořenovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořenovice, Levná dlažba Bořenovice, Dlažba Bořenovice, Zámkové dlažby Bořenovice, Zámkové dlažba Bořenovice, Betonové dlažby Bořenovice, Betonová dlažba Bořenovice, Zdící prvky Bořenovice, Dlažby II jakosti Bořenovice, Dlažba II jakosti Bořenovice, Plošné dlažby Bořenovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Znojmo Praha-Troja Praha-Ďáblice Jičín Písek Praha-Suchdol Praha-Benice Jihlava Praha 1 Brno-město Praha-Slivenec Brno-venkov Chrudim Vyškov Česká Lípa Domažlice Trutnov Praha 8 Praha-Přední Kopanina Kolín Plzeň-město Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Přerov Praha-Čakovice Praha 9 Pelhřimov Praha 7 Liberec Prachatice Praha 16 Zlín Praha 21 Praha 22 Cheb Praha-Lysolaje Kroměříž Hradec Králové Praha-Lipence Olomouc Náchod Praha 10 Praha 6 Nový Jičín Havlíčkův Brod Mělník Praha 11 Praha 20 Karviná Klatovy Praha-Velká Chuchle Strakonice Český Krumlov Žďár nad Sázavou České Budějovice Praha-Řeporyje Praha-východ Břeclav Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Praha-Nebušice Praha-Královice Jeseník Třebíč Praha 3 Plzeň-sever Praha-Běchovice Kladno Bruntál Praha 14 Praha-Zličín Praha-Klánovice Praha-západ Praha-Kunratice Most Praha-Libuš Tábor Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Tachov Praha-Březiněves Praha-Koloděje Plzeň-jih Pardubice Praha-Újezd Hodonín Semily Litoměřice Děčín Benešov Hlavní město Praha Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořenovice

Levná dlažba Bořenovice

Dlažba Bořenovice

Zámkové dlažby Bořenovice

Zámkové betonové dlažby Bořenovice

Zámková dlažba Bořenovice

Betonové dlažby Bořenovice

Betonová dlažba Bořenovice

Zdící prvky Bořenovice

Dlažby II jakosti Bořenovice

Dlažba II jakosti Bořenovice

Plošné dlažby Bořenovice