„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořenovice

Nové produkty Bořenovice

Dlažby a obrubníky Bořenovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořenovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořenovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořenovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořenovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořenovice, Levná dlažba Bořenovice, Dlažba Bořenovice, Zámkové dlažby Bořenovice, Zámkové dlažba Bořenovice, Betonové dlažby Bořenovice, Betonová dlažba Bořenovice, Zdící prvky Bořenovice, Dlažby II jakosti Bořenovice, Dlažba II jakosti Bořenovice, Plošné dlažby Bořenovice, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Tábor Tachov Znojmo Třebíč Praha-Vinoř Nymburk Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Kutná Hora Plzeň-jih Praha 13 Brno-venkov Vyškov Litoměřice Praha 10 Praha-Lipence Praha 2 Praha-Kunratice Praha-Troja Chomutov Trutnov Kroměříž České Budějovice Praha-Suchdol Praha-Zličín Praha-Klánovice Praha-Petrovice Praha 20 Praha-Dubeč Louny Nový Jičín Klatovy Praha-Lysolaje Opava Praha 22 Praha 11 Česká Lípa Benešov Sokolov Zlín Olomouc Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Mladá Boleslav Praha-Benice Děčín Příbram Rychnov nad Kněžnou Vsetín Most Prostějov Praha 5 Praha-západ Praha-Kolovraty Strakonice Praha-Koloděje Praha 15 Praha 9 Beroun Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Praha 7 Praha-Nebušice Plzeň-město Praha 6 Břeclav Prachatice Rokycany Praha 14 Praha 16 Semily Kladno Pardubice Domažlice Jeseník Praha-východ Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha 18 Karviná Praha-Šeberov Plzeň-sever Pelhřimov Jihlava Cheb Blansko Mělník Svitavy Praha-Nedvězí Karlovy Vary Jindřichův Hradec Chrudim Praha 8 Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořenovice

Levná dlažba Bořenovice

Dlažba Bořenovice

Zámkové dlažby Bořenovice

Zámkové betonové dlažby Bořenovice

Zámková dlažba Bořenovice

Betonové dlažby Bořenovice

Betonová dlažba Bořenovice

Zdící prvky Bořenovice

Dlažby II jakosti Bořenovice

Dlažba II jakosti Bořenovice

Plošné dlažby Bořenovice