„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořenovice

Nové produkty Bořenovice

Dlažby a obrubníky Bořenovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořenovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořenovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořenovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořenovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořenovice, Levná dlažba Bořenovice, Dlažba Bořenovice, Zámkové dlažby Bořenovice, Zámkové dlažba Bořenovice, Betonové dlažby Bořenovice, Betonová dlažba Bořenovice, Zdící prvky Bořenovice, Dlažby II jakosti Bořenovice, Dlažba II jakosti Bořenovice, Plošné dlažby Bořenovice, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Praha-Vinoř Praha 18 Břeclav Karviná Strakonice Praha-Klánovice Praha 20 Náchod Nový Jičín Uherské Hradiště Jindřichův Hradec Praha 13 Plzeň-jih Ostrava-město Opava Praha 4 Praha-Šeberov Šumperk Příbram Jičín Kroměříž Praha-Lipence Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Chrudim Praha-Satalice Semily Praha 6 Praha-Kunratice Chomutov Ústí nad Orlicí Praha 22 Brno-město Litoměřice Praha-Zbraslav Praha 21 Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Klatovy Praha-Královice Hodonín Praha-Suchdol Mělník Praha-Zličín Rakovník Praha 3 Olomouc Praha-Březiněves Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Chabry Bruntál Praha-Nedvězí Sokolov Praha-Lochkov Hlavní město Praha Praha-Křeslice Praha 17 Rokycany Jihlava Zlín Praha-Přední Kopanina Praha-Benice Praha 7 Havlíčkův Brod Vyškov Prostějov Louny Praha-západ Praha 5 Domažlice Praha-Čakovice Nymburk Jablonec nad Nisou Praha-Velká Chuchle Vsetín Česká Lípa Praha-Ďáblice Děčín Praha 9 Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Znojmo Praha 2 Jeseník Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Praha 10 Liberec Praha-Lysolaje Trutnov Praha-Kolovraty Praha 16 Praha 19 Tábor Cheb Most Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořenovice

Levná dlažba Bořenovice

Dlažba Bořenovice

Zámkové dlažby Bořenovice

Zámkové betonové dlažby Bořenovice

Zámková dlažba Bořenovice

Betonové dlažby Bořenovice

Betonová dlažba Bořenovice

Zdící prvky Bořenovice

Dlažby II jakosti Bořenovice

Dlažba II jakosti Bořenovice

Plošné dlažby Bořenovice