„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořenovice

Nové produkty Bořenovice

Dlažby a obrubníky Bořenovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořenovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořenovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořenovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořenovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořenovice, Levná dlažba Bořenovice, Dlažba Bořenovice, Zámkové dlažby Bořenovice, Zámkové dlažba Bořenovice, Betonové dlažby Bořenovice, Betonová dlažba Bořenovice, Zdící prvky Bořenovice, Dlažby II jakosti Bořenovice, Dlažba II jakosti Bořenovice, Plošné dlažby Bořenovice, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Náchod Praha-Újezd Praha-Kolovraty Louny Chomutov Znojmo Brno-město Přerov Praha-Nebušice Olomouc Pelhřimov Karviná Klatovy Písek České Budějovice Praha 1 Praha 17 Tábor Praha-Dolní Počernice Zlín Teplice Hradec Králové Praha 19 Praha-Zličín Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Jičín Praha 14 Praha 20 Rokycany Praha 21 Pardubice Vyškov Jindřichův Hradec Uherské Hradiště Praha 15 Tachov Litoměřice Praha 18 Praha-Zbraslav Praha 9 Prostějov Plzeň-město Praha 10 Vsetín Praha 4 Semily Havlíčkův Brod Praha 11 Praha-Čakovice Praha-Řeporyje Praha-Satalice Nový Jičín Kutná Hora Prachatice Rakovník Praha-Klánovice Mělník Praha-Křeslice Praha-východ Praha-Koloděje Český Krumlov Beroun Blansko Praha 22 Praha-Lipence Praha-Vinoř Frýdek-Místek Praha-západ Bruntál Hlavní město Praha Opava Praha-Běchovice Benešov Jablonec nad Nisou Praha 5 Třebíč Kladno Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Česká Lípa Liberec Most Praha-Lochkov Praha-Libuš Ústí nad Labem Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Praha-Nedvězí Domažlice Hodonín Šumperk Jihlava Ostrava-město Praha-Štěrboholy Brno-venkov Trutnov Praha 6 Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořenovice

Levná dlažba Bořenovice

Dlažba Bořenovice

Zámkové dlažby Bořenovice

Zámkové betonové dlažby Bořenovice

Zámková dlažba Bořenovice

Betonové dlažby Bořenovice

Betonová dlažba Bořenovice

Zdící prvky Bořenovice

Dlažby II jakosti Bořenovice

Dlažba II jakosti Bořenovice

Plošné dlažby Bořenovice