„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovník

Nové produkty Borovník

Dlažby a obrubníky Borovník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovník, Levná dlažba Borovník, Dlažba Borovník, Zámkové dlažby Borovník, Zámkové dlažba Borovník, Betonové dlažby Borovník, Betonová dlažba Borovník, Zdící prvky Borovník, Dlažby II jakosti Borovník, Dlažba II jakosti Borovník, Plošné dlažby Borovník, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Znojmo Bruntál Rokycany Plzeň-jih Brno-město Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Žďár nad Sázavou Praha-Velká Chuchle Jeseník Liberec Praha-Klánovice Opava Louny Praha 22 Písek Kutná Hora Mělník Praha-východ Praha 15 Břeclav Tachov Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Hodonín Praha-Dubeč Pardubice Litoměřice Praha 20 Praha-Petrovice Šumperk Jindřichův Hradec Cheb Vsetín Praha-Čakovice Pelhřimov Praha 1 Rakovník Ústí nad Labem Kroměříž Praha-Suchdol Chrudim Karviná Praha-Troja Děčín Praha 14 Praha-Lipence Ostrava-město Praha 21 Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Prachatice Karlovy Vary Praha-Újezd Plzeň-město Český Krumlov Blansko Praha-Běchovice Vyškov Beroun Praha-Zličín Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Praha 5 Zlín Kolín Praha-Šeberov Praha-Satalice Sokolov Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy České Budějovice Praha-západ Prostějov Praha-Benice Praha 3 Praha-Březiněves Tábor Česká Lípa Náchod Praha 2 Trutnov Praha 4 Praha-Libuš Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Praha 17 Olomouc Praha 19 Praha 6 Praha 12 Nymburk Třebíč Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovník

Levná dlažba Borovník

Dlažba Borovník

Zámkové dlažby Borovník

Zámkové betonové dlažby Borovník

Zámková dlažba Borovník

Betonové dlažby Borovník

Betonová dlažba Borovník

Zdící prvky Borovník

Dlažby II jakosti Borovník

Dlažba II jakosti Borovník

Plošné dlažby Borovník