„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovník

Nové produkty Borovník

Dlažby a obrubníky Borovník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovník, Levná dlažba Borovník, Dlažba Borovník, Zámkové dlažby Borovník, Zámkové dlažba Borovník, Betonové dlažby Borovník, Betonová dlažba Borovník, Zdící prvky Borovník, Dlažby II jakosti Borovník, Dlažba II jakosti Borovník, Plošné dlažby Borovník, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Zlín Praha-Petrovice Praha-východ Praha-Kunratice Praha 6 Praha-Zbraslav Louny Bruntál Praha 1 Praha-Křeslice Praha-Běchovice Praha-Klánovice Uherské Hradiště Pardubice Sokolov Plzeň-město Litoměřice Kolín Strakonice Mladá Boleslav Rakovník Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Praha 10 Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Praha 13 Praha 21 Blansko Jablonec nad Nisou Chrudim Kroměříž Náchod Chomutov Olomouc Praha 15 Brno-město Praha-Čakovice Břeclav Benešov České Budějovice Teplice Praha 17 Praha-Velká Chuchle Cheb Hlavní město Praha Nový Jičín Frýdek-Místek Mělník Praha 2 Klatovy Praha 8 Praha-Satalice Praha-Troja Plzeň-sever Praha-Zličín Praha-Benice Kutná Hora Karviná Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Most Tábor Svitavy Praha 12 Ústí nad Orlicí Ostrava-město Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Havlíčkův Brod Praha-Újezd Jeseník Brno-venkov Praha-Březiněves Přerov Praha-Šeberov Praha 7 Vyškov Rychnov nad Kněžnou Domažlice Pelhřimov Plzeň-jih Česká Lípa Písek Praha 11 Praha 5 Vsetín Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Kladno Příbram Praha-Kolovraty Praha 3 Praha-Lochkov Praha-Lipence Liberec Ústí nad Labem Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovník

Levná dlažba Borovník

Dlažba Borovník

Zámkové dlažby Borovník

Zámkové betonové dlažby Borovník

Zámková dlažba Borovník

Betonové dlažby Borovník

Betonová dlažba Borovník

Zdící prvky Borovník

Dlažby II jakosti Borovník

Dlažba II jakosti Borovník

Plošné dlažby Borovník