„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovník

Nové produkty Borovník

Dlažby a obrubníky Borovník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovník, Levná dlažba Borovník, Dlažba Borovník, Zámkové dlažby Borovník, Zámkové dlažba Borovník, Betonové dlažby Borovník, Betonová dlažba Borovník, Zdící prvky Borovník, Dlažby II jakosti Borovník, Dlažba II jakosti Borovník, Plošné dlažby Borovník, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Semily Praha-Vinoř Karviná Praha-Křeslice Teplice Praha-Suchdol Přerov Praha 15 Praha-Benice Ústí nad Orlicí Trutnov Domažlice Prostějov Praha-Troja Praha 13 Náchod Praha 20 Praha-Zbraslav Beroun Ostrava-město Chomutov Olomouc Karlovy Vary Chrudim Šumperk Vyškov Praha-Šeberov Praha-Čakovice Praha 11 Praha-Lochkov Zlín Plzeň-město Praha 5 Svitavy Praha-Dolní Počernice Praha 8 Vsetín Jihlava Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Břeclav Rakovník Kolín Praha-Koloděje Praha 7 Kroměříž Pelhřimov Třebíč Česká Lípa Kutná Hora Benešov Louny České Budějovice Praha-Libuš Písek Příbram Klatovy Tábor Praha 9 Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Praha 18 Hlavní město Praha Litoměřice Děčín Strakonice Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Jičín Praha 17 Praha-Nedvězí Prachatice Znojmo Praha 12 Nový Jičín Nymburk Pardubice Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Cheb Liberec Praha-Petrovice Praha-západ Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Praha-Újezd Bruntál Praha-Zličín Praha 3 Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Most Mělník Rokycany Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovník

Levná dlažba Borovník

Dlažba Borovník

Zámkové dlažby Borovník

Zámkové betonové dlažby Borovník

Zámková dlažba Borovník

Betonové dlažby Borovník

Betonová dlažba Borovník

Zdící prvky Borovník

Dlažby II jakosti Borovník

Dlažba II jakosti Borovník

Plošné dlažby Borovník