„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovník

Nové produkty Borovník

Dlažby a obrubníky Borovník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovník, Levná dlažba Borovník, Dlažba Borovník, Zámkové dlažby Borovník, Zámkové dlažba Borovník, Betonové dlažby Borovník, Betonová dlažba Borovník, Zdící prvky Borovník, Dlažby II jakosti Borovník, Dlažba II jakosti Borovník, Plošné dlažby Borovník, Plošná dlažba


Další města:

Most Praha-Ďáblice Jičín Liberec Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Znojmo Praha 8 Kladno Pelhřimov Ústí nad Orlicí Praha 3 Praha-Křeslice Praha 12 Plzeň-jih Strakonice Plzeň-sever Klatovy Nymburk Praha-východ Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Praha-Újezd Praha-Běchovice Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Praha 13 Praha-Šeberov Uherské Hradiště Jihlava Praha-Březiněves Beroun Písek Praha-Slivenec Trutnov Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Praha 18 Ústí nad Labem Vyškov Sokolov Praha-Benice Praha-Libuš Praha 10 Prostějov Chomutov Semily Praha-Nebušice Cheb České Budějovice Praha 11 Tachov Praha-Lysolaje Praha 2 Domažlice Benešov Praha 9 Praha-Kolovraty Hradec Králové Praha 15 Praha-Satalice Praha 5 Praha-Lipence Bruntál Opava Louny Ostrava-město Praha-Štěrboholy Hlavní město Praha Praha 4 Praha-Nedvězí Olomouc Mělník Zlín Praha 20 Praha-Lochkov Praha-Dolní Chabry Praha 14 Teplice Praha 22 Frýdek-Místek Vsetín Karviná Praha 16 Praha-západ Prachatice Tábor Praha 21 Praha-Petrovice Český Krumlov Kolín Břeclav Praha-Kunratice Praha-Zbraslav Svitavy Pardubice Hodonín Třebíč Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovník

Levná dlažba Borovník

Dlažba Borovník

Zámkové dlažby Borovník

Zámkové betonové dlažby Borovník

Zámková dlažba Borovník

Betonové dlažby Borovník

Betonová dlažba Borovník

Zdící prvky Borovník

Dlažby II jakosti Borovník

Dlažba II jakosti Borovník

Plošné dlažby Borovník