„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovník

Nové produkty Borovník

Dlažby a obrubníky Borovník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovník, Levná dlažba Borovník, Dlažba Borovník, Zámkové dlažby Borovník, Zámkové dlažba Borovník, Betonové dlažby Borovník, Betonová dlažba Borovník, Zdící prvky Borovník, Dlažby II jakosti Borovník, Dlažba II jakosti Borovník, Plošné dlažby Borovník, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Jeseník Ostrava-město Strakonice Mělník Děčín Praha-Dolní Počernice Tábor Prostějov Praha 22 Praha 8 Plzeň-sever Havlíčkův Brod Prachatice Praha 13 Praha-Březiněves Chrudim Hodonín Praha-Velká Chuchle Praha 20 Blansko Chomutov Břeclav Semily Praha-Suchdol Jihlava Znojmo Praha 15 Olomouc Hlavní město Praha Praha-Křeslice Třebíč Opava Rakovník Sokolov Praha-Lochkov Praha-Zličín Žďár nad Sázavou Klatovy Benešov Praha-Troja Praha 21 Pelhřimov Praha 16 Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Praha-Kolovraty Most Praha-Satalice Praha 11 Jičín Praha 3 Svitavy Praha-Petrovice Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Praha 19 Karviná Přerov Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Uherské Hradiště Kutná Hora Český Krumlov Praha-Královice Praha-Slivenec Mladá Boleslav Plzeň-město Praha 2 Praha-Řeporyje Nový Jičín Brno-venkov Kladno Liberec Praha-Lysolaje Praha-východ Praha-Šeberov Zlín Ústí nad Labem Praha 6 Praha-Klánovice Praha 5 Teplice Příbram Hradec Králové Praha 9 Louny Praha-Čakovice Tachov Praha-Újezd Praha-Benice Vsetín Cheb Náchod Praha-Běchovice Praha-Nebušice Česká Lípa Pardubice Praha 10 Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovník

Levná dlažba Borovník

Dlažba Borovník

Zámkové dlažby Borovník

Zámkové betonové dlažby Borovník

Zámková dlažba Borovník

Betonové dlažby Borovník

Betonová dlažba Borovník

Zdící prvky Borovník

Dlažby II jakosti Borovník

Dlažba II jakosti Borovník

Plošné dlažby Borovník