„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovník

Nové produkty Borovník

Dlažby a obrubníky Borovník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovník, Levná dlažba Borovník, Dlažba Borovník, Zámkové dlažby Borovník, Zámkové dlažba Borovník, Betonové dlažby Borovník, Betonová dlažba Borovník, Zdící prvky Borovník, Dlažby II jakosti Borovník, Dlažba II jakosti Borovník, Plošné dlažby Borovník, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Praha-východ Praha 17 Mělník Frýdek-Místek Teplice Praha-Březiněves Praha-Troja Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Karlovy Vary Svitavy Šumperk Rokycany Praha 16 Praha-západ Praha-Nedvězí Nymburk Písek Praha 6 Rakovník Karviná Přerov Praha-Královice Bruntál Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou Praha 15 Praha-Lipence Litoměřice Praha 12 Vyškov Blansko Praha-Přední Kopanina Klatovy Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Domažlice Praha 10 Praha-Zbraslav Český Krumlov Praha-Ďáblice Praha-Libuš Olomouc Praha-Kolovraty Praha-Zličín Praha-Dubeč Plzeň-město Plzeň-jih Louny Praha 4 Praha 9 Praha-Slivenec Nový Jičín Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Tachov Ostrava-město Praha-Štěrboholy Chomutov Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Chrudim Brno-venkov Břeclav Zlín Kladno Uherské Hradiště Prachatice Tábor Sokolov Mladá Boleslav Praha 1 Pelhřimov Semily Příbram Česká Lípa Brno-město Praha-Běchovice Kroměříž Praha 7 Benešov Praha-Křeslice Jindřichův Hradec Kolín Praha 5 Hodonín České Budějovice Praha-Lysolaje Děčín Beroun Vsetín Opava Ústí nad Orlicí Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovník

Levná dlažba Borovník

Dlažba Borovník

Zámkové dlažby Borovník

Zámkové betonové dlažby Borovník

Zámková dlažba Borovník

Betonové dlažby Borovník

Betonová dlažba Borovník

Zdící prvky Borovník

Dlažby II jakosti Borovník

Dlažba II jakosti Borovník

Plošné dlažby Borovník