„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boršov

Nové produkty Boršov

Dlažby a obrubníky Boršov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boršov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boršov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boršov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boršov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boršov, Levná dlažba Boršov, Dlažba Boršov, Zámkové dlažby Boršov, Zámkové dlažba Boršov, Betonové dlažby Boršov, Betonová dlažba Boršov, Zdící prvky Boršov, Dlažby II jakosti Boršov, Dlažba II jakosti Boršov, Plošné dlažby Boršov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Brno-venkov Sokolov Praha-Lysolaje Liberec Ústí nad Orlicí Pardubice Chomutov Mělník Praha-Zbraslav Přerov Praha-Dolní Počernice Praha-Přední Kopanina Praha-Lochkov Praha 8 Praha-Štěrboholy Svitavy Pelhřimov Benešov Prachatice Česká Lípa Domažlice Znojmo Praha-Vinoř Praha 15 Praha 16 Děčín Jeseník Klatovy Most Vyškov Zlín Praha 5 České Budějovice Hlavní město Praha Vsetín Praha 20 Prostějov Jičín Trutnov Bruntál Praha-Satalice Semily Jihlava Praha 21 Tachov Praha-Řeporyje Kolín Praha-Kolovraty Praha 18 Litoměřice Praha 2 Praha-Nedvězí Plzeň-město Praha-Šeberov Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Praha-Troja Chrudim Praha-Klánovice Opava Jablonec nad Nisou Český Krumlov Beroun Praha-Křeslice Louny Nymburk Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Praha 19 Praha-Čakovice Mladá Boleslav Praha-Královice Praha 13 Břeclav Praha-Slivenec Praha-západ Teplice Praha 14 Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Praha-Suchdol Praha-Benice Praha 3 Praha 9 Plzeň-sever Frýdek-Místek Praha 7 Praha 12 Praha-Kunratice Praha 6 Brno-město Strakonice Šumperk Praha-Běchovice Ústí nad Labem Karlovy Vary Praha-Koloděje Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boršov

Levná dlažba Boršov

Dlažba Boršov

Zámkové dlažby Boršov

Zámkové betonové dlažby Boršov

Zámková dlažba Boršov

Betonové dlažby Boršov

Betonová dlažba Boršov

Zdící prvky Boršov

Dlažby II jakosti Boršov

Dlažba II jakosti Boršov

Plošné dlažby Boršov