„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boršov

Nové produkty Boršov

Dlažby a obrubníky Boršov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boršov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boršov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boršov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boršov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boršov, Levná dlažba Boršov, Dlažba Boršov, Zámkové dlažby Boršov, Zámkové dlažba Boršov, Betonové dlažby Boršov, Betonová dlažba Boršov, Zdící prvky Boršov, Dlažby II jakosti Boršov, Dlažba II jakosti Boršov, Plošné dlažby Boršov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Chrudim Praha-Klánovice Praha-Lochkov Tachov Břeclav Svitavy Pardubice Praha 19 Praha-Slivenec Praha-Zličín Praha 11 Praha-Královice Hlavní město Praha Praha 22 Rokycany Plzeň-jih Praha-Koloděje Praha-Satalice Praha-západ Olomouc Kladno Praha 15 Praha-Řeporyje Prachatice Domažlice Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Praha-Nebušice Děčín Ostrava-město Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Praha-Vinoř Přerov Česká Lípa Praha 20 Písek Sokolov Praha-Přední Kopanina Most Karviná Karlovy Vary Vsetín Praha-východ Praha-Zbraslav Beroun Praha 21 Znojmo Praha-Křeslice Mladá Boleslav Praha 3 Louny Brno-venkov Liberec Praha-Lysolaje Semily Zlín Praha 17 Třebíč Praha-Ďáblice Ústí nad Orlicí Jeseník Český Krumlov Jičín Praha 7 Pelhřimov Praha-Lipence Ústí nad Labem Praha-Šeberov Kolín Praha-Libuš Jihlava Praha-Újezd Šumperk Kutná Hora Klatovy Cheb Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Praha 5 Teplice Blansko Kroměříž Nymburk Benešov Hodonín Náchod Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Praha-Kolovraty Litoměřice Mělník Praha 14 Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boršov

Levná dlažba Boršov

Dlažba Boršov

Zámkové dlažby Boršov

Zámkové betonové dlažby Boršov

Zámková dlažba Boršov

Betonové dlažby Boršov

Betonová dlažba Boršov

Zdící prvky Boršov

Dlažby II jakosti Boršov

Dlažba II jakosti Boršov

Plošné dlažby Boršov