„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boršov

Nové produkty Boršov

Dlažby a obrubníky Boršov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boršov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boršov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boršov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boršov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boršov, Levná dlažba Boršov, Dlažba Boršov, Zámkové dlažby Boršov, Zámkové dlažba Boršov, Betonové dlažby Boršov, Betonová dlažba Boršov, Zdící prvky Boršov, Dlažby II jakosti Boršov, Dlažba II jakosti Boršov, Plošné dlažby Boršov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Hlavní město Praha Liberec Brno-venkov Domažlice Praha-Koloděje Praha 3 Praha 4 Písek Olomouc Praha-Běchovice Rokycany Ostrava-město Tábor Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Kladno Ústí nad Orlicí Praha 7 Jihlava Praha-východ Mělník Praha 5 Jablonec nad Nisou Náchod Praha-Újezd Praha-Kunratice Beroun Praha-Suchdol Prostějov Třebíč Praha-Dolní Chabry Plzeň-město Klatovy Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Pelhřimov Tachov Sokolov Praha-Březiněves Praha 10 Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Praha-Lipence Praha 1 Jičín Praha-Troja Frýdek-Místek Trutnov Vsetín Cheb Praha 8 Chomutov Praha-Lysolaje Karlovy Vary Hodonín Plzeň-sever Kolín Mladá Boleslav Praha-Satalice Praha 16 Praha 20 Praha 11 Praha-Lochkov Teplice Česká Lípa Svitavy Praha-Klánovice České Budějovice Praha-Slivenec Praha-Čakovice Strakonice Praha-Kolovraty Praha 12 Břeclav Kutná Hora Litoměřice Opava Praha-Nedvězí Praha-Dolní Počernice Kroměříž Brno-město Plzeň-jih Praha-Vinoř Most Praha-Přední Kopanina Rakovník Praha 18 Havlíčkův Brod Praha-Benice Chrudim Praha-Petrovice Praha 22 Ústí nad Labem Praha 6 Český Krumlov Praha-Šeberov Znojmo Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boršov

Levná dlažba Boršov

Dlažba Boršov

Zámkové dlažby Boršov

Zámkové betonové dlažby Boršov

Zámková dlažba Boršov

Betonové dlažby Boršov

Betonová dlažba Boršov

Zdící prvky Boršov

Dlažby II jakosti Boršov

Dlažba II jakosti Boršov

Plošné dlažby Boršov