„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boršov

Nové produkty Boršov

Dlažby a obrubníky Boršov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boršov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boršov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boršov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boršov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boršov, Levná dlažba Boršov, Dlažba Boršov, Zámkové dlažby Boršov, Zámkové dlažba Boršov, Betonové dlažby Boršov, Betonová dlažba Boršov, Zdící prvky Boršov, Dlažby II jakosti Boršov, Dlažba II jakosti Boršov, Plošné dlažby Boršov, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Česká Lípa Praha 10 Tábor Opava Klatovy Praha-Dolní Počernice Strakonice Praha-Čakovice Jičín Pelhřimov Praha-Kolovraty Praha-západ Bruntál Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Praha-Satalice Prostějov Praha-Šeberov Praha 5 Kutná Hora Hradec Králové Praha 12 Plzeň-sever Český Krumlov Praha-Královice Plzeň-město Šumperk Most Praha-Slivenec Nový Jičín Praha 19 Praha-Újezd Nymburk Praha-Troja Tachov Praha-Zbraslav Ostrava-město Jeseník Pardubice Praha 4 Praha 15 Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Vyškov Praha-Vinoř Litoměřice Louny Vsetín Kladno Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Břeclav Náchod Praha-Dubeč Prachatice Přerov Praha-Zličín Uherské Hradiště Svitavy Ústí nad Labem Praha 13 Praha-Velká Chuchle Praha-Nedvězí Beroun Havlíčkův Brod Praha-Běchovice Praha 11 Praha-Nebušice Praha 2 Kolín Praha-Přední Kopanina Praha-Benice Praha 14 Rakovník Sokolov Praha-Lipence Benešov Blansko Rokycany Příbram Praha-Klánovice Praha-Křeslice Praha 1 Kroměříž Olomouc Žďár nad Sázavou Cheb Chrudim Praha 20 Jihlava Jindřichův Hradec Mělník Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Trutnov Jablonec nad Nisou Zlín Písek Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boršov

Levná dlažba Boršov

Dlažba Boršov

Zámkové dlažby Boršov

Zámkové betonové dlažby Boršov

Zámková dlažba Boršov

Betonové dlažby Boršov

Betonová dlažba Boršov

Zdící prvky Boršov

Dlažby II jakosti Boršov

Dlažba II jakosti Boršov

Plošné dlažby Boršov