„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boršov

Nové produkty Boršov

Dlažby a obrubníky Boršov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boršov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boršov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boršov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boršov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boršov, Levná dlažba Boršov, Dlažba Boršov, Zámkové dlažby Boršov, Zámkové dlažba Boršov, Betonové dlažby Boršov, Betonová dlažba Boršov, Zdící prvky Boršov, Dlažby II jakosti Boršov, Dlažba II jakosti Boršov, Plošné dlažby Boršov, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Šumperk Praha 12 Ostrava-město Praha-Šeberov Břeclav Hlavní město Praha Praha-Koloděje Praha 18 Znojmo Pardubice Zlín Cheb Praha-Křeslice Děčín Rychnov nad Kněžnou Jihlava Praha-Slivenec Praha-Dubeč Prachatice Praha-Nedvězí Beroun Frýdek-Místek Praha 2 Tachov Praha-Zličín Nymburk Brno-venkov Praha-Královice Pelhřimov Most Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Hradec Králové Sokolov Ústí nad Labem Praha 3 Praha-Lochkov Praha-Březiněves Praha-Satalice Hodonín Praha-Přední Kopanina Praha 5 Praha 21 Jeseník Nový Jičín Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Strakonice Praha 20 Rakovník Praha-Troja Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Jičín Praha 4 Praha 7 Praha 14 Praha-Řeporyje Louny Tábor Přerov Blansko Praha-Štěrboholy Praha 6 Praha-západ Třebíč Příbram Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Vyškov Praha 10 Český Krumlov Praha 9 Praha-Újezd Písek Semily Praha-Vinoř Praha 15 Rokycany Kladno Bruntál Olomouc Praha-východ Praha-Čakovice Kutná Hora Prostějov Praha-Velká Chuchle Klatovy Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Praha 22 Chomutov Praha 1 Praha-Kolovraty Litoměřice Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boršov

Levná dlažba Boršov

Dlažba Boršov

Zámkové dlažby Boršov

Zámkové betonové dlažby Boršov

Zámková dlažba Boršov

Betonové dlažby Boršov

Betonová dlažba Boršov

Zdící prvky Boršov

Dlažby II jakosti Boršov

Dlažba II jakosti Boršov

Plošné dlažby Boršov