„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boršov

Nové produkty Boršov

Dlažby a obrubníky Boršov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boršov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boršov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boršov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boršov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boršov, Levná dlažba Boršov, Dlažba Boršov, Zámkové dlažby Boršov, Zámkové dlažba Boršov, Betonové dlažby Boršov, Betonová dlažba Boršov, Zdící prvky Boršov, Dlažby II jakosti Boršov, Dlažba II jakosti Boršov, Plošné dlažby Boršov, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Znojmo Praha-Libuš Zlín Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Praha 7 Praha-Řeporyje Kolín Praha 18 Česká Lípa Kroměříž Praha 14 Praha-Čakovice Jičín Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Kladno Ústí nad Orlicí Most Praha 9 Svitavy Klatovy Beroun Litoměřice Praha-Šeberov Plzeň-jih Hradec Králové Ostrava-město Nový Jičín Praha-Benice Brno-město Brno-venkov Chrudim Praha-Lochkov Pardubice Louny Jihlava Praha 10 Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Praha-Březiněves Praha 20 Praha-Ďáblice Praha 15 Praha 2 Praha-Křeslice Praha 12 Žďár nad Sázavou Opava Písek Praha 17 Praha-Zbraslav Břeclav Praha-Kunratice Český Krumlov Tachov Praha-Troja Praha 11 Mladá Boleslav Praha 6 Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Praha-Přední Kopanina Hodonín Ústí nad Labem Praha 4 Příbram Liberec Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Vsetín Blansko Jeseník Praha 21 Domažlice Praha-Satalice Praha-Dolní Počernice Šumperk Praha 3 Praha-východ Praha 8 Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Praha-Lipence Cheb Praha 13 Praha-Kolovraty Strakonice Rakovník Frýdek-Místek Tábor Praha-Vinoř Prostějov Jindřichův Hradec Třebíč Praha 16 Benešov Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boršov

Levná dlažba Boršov

Dlažba Boršov

Zámkové dlažby Boršov

Zámkové betonové dlažby Boršov

Zámková dlažba Boršov

Betonové dlažby Boršov

Betonová dlažba Boršov

Zdící prvky Boršov

Dlažby II jakosti Boršov

Dlažba II jakosti Boršov

Plošné dlažby Boršov