„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boršov

Nové produkty Boršov

Dlažby a obrubníky Boršov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boršov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boršov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boršov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boršov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boršov, Levná dlažba Boršov, Dlažba Boršov, Zámkové dlažby Boršov, Zámkové dlažba Boršov, Betonové dlažby Boršov, Betonová dlažba Boršov, Zdící prvky Boršov, Dlažby II jakosti Boršov, Dlažba II jakosti Boršov, Plošné dlažby Boršov, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Semily Litoměřice Praha 11 Uherské Hradiště Praha-Újezd Praha-Benice Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Tachov Praha-Dolní Chabry Praha 18 Most Praha-Kunratice Praha-Troja Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Praha 14 Louny Praha-Zličín Náchod Hradec Králové Praha 21 Praha 1 Praha 13 Ostrava-město Rakovník Praha 8 Praha-západ Praha 15 Mladá Boleslav Chrudim Praha-Libuš Praha-Satalice Praha 12 Vyškov Děčín Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Praha-Královice Praha-Ďáblice Praha 10 Kutná Hora Klatovy Kroměříž Svitavy Šumperk Ústí nad Labem Praha-Lochkov Blansko Chomutov Nový Jičín Praha 20 Opava Hodonín Nymburk Trutnov Praha 5 Beroun Znojmo Karviná Praha 4 Praha-Nedvězí Přerov Praha-Nebušice Praha-Březiněves Praha-Slivenec Plzeň-sever Plzeň-jih Třebíč Praha-Koloděje Břeclav Bruntál Prostějov Praha 2 Pelhřimov Teplice Praha-Kolovraty Zlín Praha 3 Karlovy Vary Praha-Přední Kopanina Jihlava Prachatice Praha-Řeporyje Praha 17 Brno-město Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Praha-Suchdol Plzeň-město Kladno Příbram Praha 16 Česká Lípa Praha-Klánovice Cheb Písek Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boršov

Levná dlažba Boršov

Dlažba Boršov

Zámkové dlažby Boršov

Zámkové betonové dlažby Boršov

Zámková dlažba Boršov

Betonové dlažby Boršov

Betonová dlažba Boršov

Zdící prvky Boršov

Dlažby II jakosti Boršov

Dlažba II jakosti Boršov

Plošné dlažby Boršov