„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boršov

Nové produkty Boršov

Dlažby a obrubníky Boršov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boršov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boršov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boršov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boršov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boršov, Levná dlažba Boršov, Dlažba Boršov, Zámkové dlažby Boršov, Zámkové dlažba Boršov, Betonové dlažby Boršov, Betonová dlažba Boršov, Zdící prvky Boršov, Dlažby II jakosti Boršov, Dlažba II jakosti Boršov, Plošné dlažby Boršov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Kladno Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Most Písek Liberec Praha 18 Strakonice Kroměříž Praha-Dolní Počernice Praha-Libuš Česká Lípa Hodonín Chrudim Praha-Suchdol Mělník Domažlice Praha-Zbraslav Praha 8 Vyškov Žďár nad Sázavou Pelhřimov Náchod Tachov Praha-Šeberov Praha-Čakovice Opava Praha-západ Semily Praha-východ Tábor Praha 4 Jablonec nad Nisou Vsetín Nymburk Praha 11 Praha 21 Praha 5 Praha 22 Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Praha 12 Praha-Kunratice Praha-Vinoř Plzeň-sever České Budějovice Praha 10 Praha-Petrovice Praha-Újezd Praha-Benice Praha-Nedvězí Třebíč Trutnov Praha 16 Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Karviná Hlavní město Praha Praha 7 Praha-Běchovice Praha-Březiněves Klatovy Břeclav Bruntál Praha 1 Praha-Dubeč Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Jihlava Brno-město Praha-Satalice Šumperk Litoměřice Praha-Slivenec Olomouc Ústí nad Labem Jeseník Svitavy Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Praha-Královice Praha 9 Praha 2 Zlín Benešov Jindřichův Hradec Praha 3 Blansko Chomutov Český Krumlov Praha 6 Praha-Lysolaje Cheb Přerov Praha-Lipence Karlovy Vary Kutná Hora Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boršov

Levná dlažba Boršov

Dlažba Boršov

Zámkové dlažby Boršov

Zámkové betonové dlažby Boršov

Zámková dlažba Boršov

Betonové dlažby Boršov

Betonová dlažba Boršov

Zdící prvky Boršov

Dlažby II jakosti Boršov

Dlažba II jakosti Boršov

Plošné dlažby Boršov