„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boršov

Nové produkty Boršov

Dlažby a obrubníky Boršov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boršov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boršov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boršov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boršov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boršov, Levná dlažba Boršov, Dlažba Boršov, Zámkové dlažby Boršov, Zámkové dlažba Boršov, Betonové dlažby Boršov, Betonová dlažba Boršov, Zdící prvky Boršov, Dlažby II jakosti Boršov, Dlažba II jakosti Boršov, Plošné dlažby Boršov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Praha-Kunratice Nový Jičín Praha-Koloděje Praha-Libuš Domažlice Praha 4 Příbram Mělník Plzeň-město Šumperk Praha-Nebušice Prachatice Jablonec nad Nisou Bruntál Brno-venkov Znojmo Praha 8 Chomutov Praha-Kolovraty Praha 11 Praha 5 Strakonice Praha 14 Hradec Králové Praha 16 Praha-Lipence Praha-Slivenec Praha 1 Zlín Praha-východ Praha-Přední Kopanina Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Jihlava Svitavy Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Český Krumlov Praha-Zbraslav Praha-Běchovice Tachov Semily Praha-Křeslice Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Pardubice Praha 7 Praha 3 Trutnov Rychnov nad Kněžnou Teplice Uherské Hradiště Praha-Újezd Litoměřice Nymburk Náchod Praha-Satalice Kroměříž Tábor Praha 19 Praha-Troja Louny Havlíčkův Brod Liberec Vsetín Hodonín Klatovy Kutná Hora Praha 9 Praha-Královice Praha 6 Třebíč Praha-Řeporyje Plzeň-sever Praha-Nedvězí Frýdek-Místek Břeclav Přerov Praha 2 Praha-západ Praha 12 České Budějovice Karviná Jičín Praha-Zličín Blansko Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Česká Lípa Beroun Most Praha-Suchdol Praha-Čakovice Pelhřimov Praha 21 Prostějov Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boršov

Levná dlažba Boršov

Dlažba Boršov

Zámkové dlažby Boršov

Zámkové betonové dlažby Boršov

Zámková dlažba Boršov

Betonové dlažby Boršov

Betonová dlažba Boršov

Zdící prvky Boršov

Dlažby II jakosti Boršov

Dlažba II jakosti Boršov

Plošné dlažby Boršov