„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořanovice

Nové produkty Bořanovice

Dlažby a obrubníky Bořanovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořanovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořanovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořanovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořanovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořanovice, Levná dlažba Bořanovice, Dlažba Bořanovice, Zámkové dlažby Bořanovice, Zámkové dlažba Bořanovice, Betonové dlažby Bořanovice, Betonová dlažba Bořanovice, Zdící prvky Bořanovice, Dlažby II jakosti Bořanovice, Dlažba II jakosti Bořanovice, Plošné dlažby Bořanovice, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Benešov Karlovy Vary Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Náchod Hodonín Nový Jičín Plzeň-sever Kolín Praha-Koloděje Praha-západ Znojmo Praha 1 Tábor Praha-Zličín Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Praha 16 Ostrava-město Brno-město Praha-Kunratice Praha 15 Praha-Dolní Chabry Kladno Liberec Praha 5 Hradec Králové Praha 9 Most Praha 10 Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Brno-venkov Praha-Újezd Prachatice Praha-Nedvězí Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Praha-Nebušice Prostějov Praha-Běchovice Semily Louny Rakovník Jeseník České Budějovice Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Praha 13 Karviná Blansko Olomouc Praha-Březiněves Praha 2 Hlavní město Praha Mělník Praha-Klánovice Klatovy Praha 4 Litoměřice Praha-Troja Šumperk Kutná Hora Příbram Praha-Petrovice Praha-Libuš Praha-Satalice Nymburk Jindřichův Hradec Kroměříž Praha-Královice Přerov Domažlice Plzeň-město Uherské Hradiště Praha-Šeberov Praha-Čakovice Cheb Praha-Ďáblice Praha 12 Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Pelhřimov Praha 8 Chrudim Opava Teplice Praha 20 Praha-východ Beroun Jablonec nad Nisou Praha-Přední Kopanina Praha 22 Vsetín Mladá Boleslav Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořanovice

Levná dlažba Bořanovice

Dlažba Bořanovice

Zámkové dlažby Bořanovice

Zámkové betonové dlažby Bořanovice

Zámková dlažba Bořanovice

Betonové dlažby Bořanovice

Betonová dlažba Bořanovice

Zdící prvky Bořanovice

Dlažby II jakosti Bořanovice

Dlažba II jakosti Bořanovice

Plošné dlažby Bořanovice