„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořanovice

Nové produkty Bořanovice

Dlažby a obrubníky Bořanovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořanovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořanovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořanovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořanovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořanovice, Levná dlažba Bořanovice, Dlažba Bořanovice, Zámkové dlažby Bořanovice, Zámkové dlažba Bořanovice, Betonové dlažby Bořanovice, Betonová dlažba Bořanovice, Zdící prvky Bořanovice, Dlažby II jakosti Bořanovice, Dlažba II jakosti Bořanovice, Plošné dlažby Bořanovice, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Plzeň-jih Jindřichův Hradec Praha 5 Teplice Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Praha 10 Praha-Královice Jičín Praha-západ Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Praha-Čakovice Praha-Štěrboholy Zlín Příbram Náchod Nový Jičín Litoměřice Břeclav Praha 15 Strakonice Praha-Zbraslav Praha-Libuš Praha-Kunratice Děčín Prachatice Praha-Běchovice Semily Praha-Újezd Rokycany Praha-Klánovice Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Praha-východ Rakovník Beroun Praha 14 Praha 17 Prostějov Praha 2 Praha 8 Praha-Lipence Hodonín Brno-venkov Praha-Troja Praha 3 Praha-Dolní Počernice Praha 19 Jeseník Český Krumlov Praha 20 Plzeň-město Ústí nad Orlicí Blansko Praha 6 Praha 18 Sokolov Praha-Koloděje Praha 1 Kutná Hora Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Brno-město Tachov Most Praha-Kolovraty Praha-Suchdol Vyškov Svitavy Třebíč Hradec Králové Šumperk Bruntál Opava Kolín Pelhřimov Cheb Vsetín Tábor Karviná Praha 4 Praha 9 Praha 22 Olomouc Praha-Satalice Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Písek Hlavní město Praha Praha-Zličín Praha 12 Mělník Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořanovice

Levná dlažba Bořanovice

Dlažba Bořanovice

Zámkové dlažby Bořanovice

Zámkové betonové dlažby Bořanovice

Zámková dlažba Bořanovice

Betonové dlažby Bořanovice

Betonová dlažba Bořanovice

Zdící prvky Bořanovice

Dlažby II jakosti Bořanovice

Dlažba II jakosti Bořanovice

Plošné dlažby Bořanovice