„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořanovice

Nové produkty Bořanovice

Dlažby a obrubníky Bořanovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořanovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořanovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořanovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořanovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořanovice, Levná dlažba Bořanovice, Dlažba Bořanovice, Zámkové dlažby Bořanovice, Zámkové dlažba Bořanovice, Betonové dlažby Bořanovice, Betonová dlažba Bořanovice, Zdící prvky Bořanovice, Dlažby II jakosti Bořanovice, Dlažba II jakosti Bořanovice, Plošné dlažby Bořanovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Liberec Jičín Praha-Újezd Chomutov Hradec Králové Praha 6 Příbram Praha-Dubeč Plzeň-město Praha-Libuš Litoměřice Praha 9 Blansko Most Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Uherské Hradiště Praha-Březiněves Praha-Suchdol Rakovník Praha-Vinoř Praha-Zličín Domažlice Šumperk Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Praha 15 Praha 21 Vsetín Náchod Pelhřimov Praha 17 Praha 20 Český Krumlov Písek Rychnov nad Kněžnou Praha 22 Třebíč Klatovy Semily Praha-Dolní Počernice Karviná Praha 19 Strakonice Mladá Boleslav Olomouc Kladno Přerov Praha 10 Praha 16 Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Praha-Benice Praha-Šeberov Jeseník Pardubice Praha-Slivenec Sokolov Znojmo Praha 12 Praha 5 Praha-Čakovice Prachatice Hodonín Svitavy Jablonec nad Nisou Děčín Kutná Hora Praha-Troja Praha-Štěrboholy Praha-východ Praha-Lipence Beroun Cheb Praha-Kunratice Praha-Koloděje Chrudim Plzeň-jih Praha-Lochkov Karlovy Vary Jihlava Praha-Satalice Praha 2 Opava Nymburk Praha-Přední Kopanina Trutnov Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Zlín Brno-město Benešov Praha 1 Bruntál Praha 3 Praha 11 Praha 4 Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořanovice

Levná dlažba Bořanovice

Dlažba Bořanovice

Zámkové dlažby Bořanovice

Zámkové betonové dlažby Bořanovice

Zámková dlažba Bořanovice

Betonové dlažby Bořanovice

Betonová dlažba Bořanovice

Zdící prvky Bořanovice

Dlažby II jakosti Bořanovice

Dlažba II jakosti Bořanovice

Plošné dlažby Bořanovice