„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořanovice

Nové produkty Bořanovice

Dlažby a obrubníky Bořanovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořanovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořanovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořanovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořanovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořanovice, Levná dlažba Bořanovice, Dlažba Bořanovice, Zámkové dlažby Bořanovice, Zámkové dlažba Bořanovice, Betonové dlažby Bořanovice, Betonová dlažba Bořanovice, Zdící prvky Bořanovice, Dlažby II jakosti Bořanovice, Dlažba II jakosti Bořanovice, Plošné dlažby Bořanovice, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Praha-Koloděje Příbram Karlovy Vary Praha 13 Mělník Litoměřice Praha-západ Praha-Nedvězí Praha 9 Karviná Třebíč Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Šumperk Praha-Křeslice Rokycany Vsetín Kroměříž Praha 2 Olomouc Praha 3 Zlín Praha 8 Praha-Lysolaje Praha 10 Praha-Ďáblice Praha 17 Pelhřimov Praha 12 Praha-Vinoř Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Rakovník Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Strakonice Praha 7 Hradec Králové Praha-Dolní Chabry České Budějovice Praha-Újezd Praha-Nebušice Praha-Troja Plzeň-město Praha-Benice Tachov Praha 11 Semily Praha 16 Praha 14 Uherské Hradiště Praha 22 Benešov Prachatice Hlavní město Praha Chrudim Jindřichův Hradec Mladá Boleslav Kolín Praha 20 Jeseník Praha-Zličín Praha-východ Klatovy Praha 5 Domažlice Nymburk Praha 1 Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Praha-Libuš Přerov Písek Plzeň-jih Praha 4 Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Znojmo Žďár nad Sázavou Sokolov Opava Brno-město Praha-Běchovice Louny Děčín Plzeň-sever Ústí nad Labem Břeclav Hodonín Praha-Klánovice Praha-Suchdol Praha 19 Havlíčkův Brod Praha 6 Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořanovice

Levná dlažba Bořanovice

Dlažba Bořanovice

Zámkové dlažby Bořanovice

Zámkové betonové dlažby Bořanovice

Zámková dlažba Bořanovice

Betonové dlažby Bořanovice

Betonová dlažba Bořanovice

Zdící prvky Bořanovice

Dlažby II jakosti Bořanovice

Dlažba II jakosti Bořanovice

Plošné dlažby Bořanovice