„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořanovice

Nové produkty Bořanovice

Dlažby a obrubníky Bořanovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořanovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořanovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořanovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořanovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořanovice, Levná dlažba Bořanovice, Dlažba Bořanovice, Zámkové dlažby Bořanovice, Zámkové dlažba Bořanovice, Betonové dlažby Bořanovice, Betonová dlažba Bořanovice, Zdící prvky Bořanovice, Dlažby II jakosti Bořanovice, Dlažba II jakosti Bořanovice, Plošné dlažby Bořanovice, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Praha 7 Praha-Šeberov Vsetín Kutná Hora Jablonec nad Nisou Praha-Štěrboholy Tábor Praha-Lochkov Olomouc Praha-Královice Teplice Plzeň-město Bruntál Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Praha 9 Strakonice Praha-Nebušice Trutnov Klatovy Praha 12 Tachov Praha-Petrovice Praha-Kunratice Pelhřimov Praha-Troja Pardubice Brno-město Jeseník Praha-Čakovice Domažlice Rakovník Praha 5 Praha-Kolovraty Břeclav Praha-Slivenec Vyškov Zlín Praha 10 Uherské Hradiště Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Praha-západ Praha 2 Plzeň-jih Praha-Březiněves Kolín Hodonín Praha-Suchdol Praha-Koloděje Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Praha 13 Praha-Vinoř Praha 17 Praha 8 Chrudim Šumperk Louny Děčín Praha 15 Praha-Přední Kopanina Znojmo Praha-Dolní Počernice Prachatice Praha-Lipence Praha-Benice Prostějov Písek Praha-východ Kladno Praha-Zličín Praha 1 Litoměřice Praha 14 Praha 6 Karviná Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Brno-venkov Mělník Svitavy Praha 21 Česká Lípa Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Praha-Křeslice Kroměříž Český Krumlov Praha 20 Praha 3 Nový Jičín Praha-Újezd Ostrava-město Praha-Zbraslav Rokycany Praha 16 Jihlava Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořanovice

Levná dlažba Bořanovice

Dlažba Bořanovice

Zámkové dlažby Bořanovice

Zámkové betonové dlažby Bořanovice

Zámková dlažba Bořanovice

Betonové dlažby Bořanovice

Betonová dlažba Bořanovice

Zdící prvky Bořanovice

Dlažby II jakosti Bořanovice

Dlažba II jakosti Bořanovice

Plošné dlažby Bořanovice