„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořanovice

Nové produkty Bořanovice

Dlažby a obrubníky Bořanovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořanovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořanovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořanovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořanovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořanovice, Levná dlažba Bořanovice, Dlažba Bořanovice, Zámkové dlažby Bořanovice, Zámkové dlažba Bořanovice, Betonové dlažby Bořanovice, Betonová dlažba Bořanovice, Zdící prvky Bořanovice, Dlažby II jakosti Bořanovice, Dlažba II jakosti Bořanovice, Plošné dlažby Bořanovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Praha 18 Vyškov Praha-Královice Praha 13 Ústí nad Labem Náchod Pardubice Benešov Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Praha 5 Praha 4 Přerov Písek Praha-Březiněves Praha-Benice Praha-Nebušice Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Děčín Praha-Klánovice Znojmo Most Mělník Praha 6 Zlín Pelhřimov Bruntál Praha 10 Hradec Králové Klatovy Praha-Čakovice Praha 8 Brno-venkov Ostrava-město Uherské Hradiště Frýdek-Místek Rakovník Beroun Praha 15 Liberec Kutná Hora Praha 12 Praha-Koloděje Kolín Praha-Nedvězí Praha 17 Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Šumperk Praha-Velká Chuchle Litoměřice Praha-Satalice Jeseník Praha 19 Praha 21 Domažlice Praha-Libuš Praha-Křeslice Česká Lípa Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Teplice Praha-východ Chrudim Praha 9 Český Krumlov Trutnov Plzeň-jih Prostějov Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Praha-Dubeč Praha-Běchovice Praha 14 Praha 2 Opava Praha-Suchdol Praha 7 Brno-město Louny Praha 20 Praha-Šeberov Praha-západ Plzeň-město Jičín Mladá Boleslav Příbram Hlavní město Praha Rokycany Kroměříž Hodonín Jindřichův Hradec Chomutov Olomouc Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořanovice

Levná dlažba Bořanovice

Dlažba Bořanovice

Zámkové dlažby Bořanovice

Zámkové betonové dlažby Bořanovice

Zámková dlažba Bořanovice

Betonové dlažby Bořanovice

Betonová dlažba Bořanovice

Zdící prvky Bořanovice

Dlažby II jakosti Bořanovice

Dlažba II jakosti Bořanovice

Plošné dlažby Bořanovice