„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořanovice

Nové produkty Bořanovice

Dlažby a obrubníky Bořanovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořanovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořanovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořanovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořanovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořanovice, Levná dlažba Bořanovice, Dlažba Bořanovice, Zámkové dlažby Bořanovice, Zámkové dlažba Bořanovice, Betonové dlažby Bořanovice, Betonová dlažba Bořanovice, Zdící prvky Bořanovice, Dlažby II jakosti Bořanovice, Dlažba II jakosti Bořanovice, Plošné dlažby Bořanovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Strakonice Chomutov Karlovy Vary Liberec Příbram Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Praha 11 Jeseník Vyškov Brno-venkov Plzeň-jih Semily Praha 12 Mělník Praha-Lipence Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Praha 5 Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Louny Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Svitavy Praha-Lochkov Praha 9 Praha-Ďáblice Opava Bruntál Klatovy Praha-Běchovice Ostrava-město Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Ústí nad Labem Mladá Boleslav Brno-město Praha-Čakovice Cheb Jičín České Budějovice Rokycany Praha-Klánovice Litoměřice Praha 13 Praha-Královice Česká Lípa Beroun Olomouc Praha-Přední Kopanina Praha-Březiněves Frýdek-Místek Třebíč Písek Břeclav Jihlava Uherské Hradiště Rakovník Most Praha 2 Praha 1 Nymburk Plzeň-sever Chrudim Tachov Praha-Kolovraty Hodonín Žďár nad Sázavou Praha 3 Praha 19 Sokolov Plzeň-město Zlín Benešov Domažlice Praha-Dubeč Praha-Nedvězí Praha 7 Praha 8 Praha-Vinoř Praha 14 Praha 22 Teplice Praha-Benice Praha-Štěrboholy Znojmo Praha-Řeporyje Praha-Lysolaje Kroměříž Kutná Hora Náchod Vsetín Praha-západ Praha 16 Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořanovice

Levná dlažba Bořanovice

Dlažba Bořanovice

Zámkové dlažby Bořanovice

Zámkové betonové dlažby Bořanovice

Zámková dlažba Bořanovice

Betonové dlažby Bořanovice

Betonová dlažba Bořanovice

Zdící prvky Bořanovice

Dlažby II jakosti Bořanovice

Dlažba II jakosti Bořanovice

Plošné dlažby Bořanovice