„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořanovice

Nové produkty Bořanovice

Dlažby a obrubníky Bořanovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořanovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořanovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořanovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořanovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořanovice, Levná dlažba Bořanovice, Dlažba Bořanovice, Zámkové dlažby Bořanovice, Zámkové dlažba Bořanovice, Betonové dlažby Bořanovice, Betonová dlažba Bořanovice, Zdící prvky Bořanovice, Dlažby II jakosti Bořanovice, Dlažba II jakosti Bořanovice, Plošné dlažby Bořanovice, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Praha-Nebušice Praha-Koloděje Vsetín Praha-Kunratice Beroun Praha 10 Praha-Zbraslav Karlovy Vary Praha-Šeberov Praha 2 Hradec Králové Kladno Bruntál Liberec Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Přerov Praha-Štěrboholy Jihlava Praha 9 Domažlice Praha-Libuš Praha-Řeporyje Cheb Ostrava-město Rokycany Brno-město Litoměřice České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Tachov Praha 19 Hlavní město Praha Sokolov Česká Lípa Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Kolín Nymburk Praha 16 Praha-Březiněves Chrudim Děčín Jeseník Frýdek-Místek Praha 4 Praha-Křeslice Kroměříž Praha-Troja Šumperk Praha-Přední Kopanina Praha 22 Havlíčkův Brod Praha 7 Brno-venkov Mladá Boleslav Semily Blansko Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Strakonice Jablonec nad Nisou Praha-Újezd Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Trutnov Opava Karviná Benešov Vyškov Prostějov Praha 5 Třebíč Praha 1 Praha-Královice Český Krumlov Praha-Petrovice Plzeň-sever Tábor Nový Jičín Praha 11 Uherské Hradiště Praha-Lipence Teplice Praha-Běchovice Praha 14 Písek Praha-Satalice Praha 18 Praha-Zličín Praha-Dolní Počernice Mělník Praha 13 Zlín Svitavy Praha 8 Praha 3 Praha 17 Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořanovice

Levná dlažba Bořanovice

Dlažba Bořanovice

Zámkové dlažby Bořanovice

Zámkové betonové dlažby Bořanovice

Zámková dlažba Bořanovice

Betonové dlažby Bořanovice

Betonová dlažba Bořanovice

Zdící prvky Bořanovice

Dlažby II jakosti Bořanovice

Dlažba II jakosti Bořanovice

Plošné dlažby Bořanovice