„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořanovice

Nové produkty Bořanovice

Dlažby a obrubníky Bořanovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořanovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořanovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořanovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořanovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořanovice, Levná dlažba Bořanovice, Dlažba Bořanovice, Zámkové dlažby Bořanovice, Zámkové dlažba Bořanovice, Betonové dlažby Bořanovice, Betonová dlažba Bořanovice, Zdící prvky Bořanovice, Dlažby II jakosti Bořanovice, Dlažba II jakosti Bořanovice, Plošné dlažby Bořanovice, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Praha-Štěrboholy Kladno Vsetín Praha-Kolovraty Praha-východ Tábor Praha-západ Přerov Ústí nad Labem Praha-Petrovice Praha 21 Praha 9 Rakovník Semily Praha 11 Pardubice Liberec Šumperk Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Český Krumlov Praha 18 Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Most Plzeň-jih Klatovy Česká Lípa Praha-Benice Praha-Koloděje Hodonín Olomouc Příbram Praha-Satalice Strakonice Jindřichův Hradec Hradec Králové Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Praha-Troja Louny Karlovy Vary Náchod Kolín Praha 15 Chrudim Mělník Chomutov Praha 13 Znojmo Praha-Zličín Praha 4 Opava Ostrava-město Praha-Kunratice Teplice Blansko Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Nový Jičín Jihlava Praha-Běchovice Praha-Lysolaje Nymburk Praha 20 Praha 1 Bruntál Uherské Hradiště Benešov Ústí nad Orlicí Kutná Hora Plzeň-město Praha-Zbraslav Brno-venkov Tachov Karviná Praha 6 Praha-Slivenec Sokolov Praha-Dolní Chabry České Budějovice Frýdek-Místek Praha 8 Svitavy Praha-Ďáblice Praha-Lipence Praha 7 Třebíč Praha 17 Praha 14 Jičín Vyškov Beroun Mladá Boleslav Praha 12 Hlavní město Praha Praha 3 Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořanovice

Levná dlažba Bořanovice

Dlažba Bořanovice

Zámkové dlažby Bořanovice

Zámkové betonové dlažby Bořanovice

Zámková dlažba Bořanovice

Betonové dlažby Bořanovice

Betonová dlažba Bořanovice

Zdící prvky Bořanovice

Dlažby II jakosti Bořanovice

Dlažba II jakosti Bořanovice

Plošné dlažby Bořanovice