„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořanovice

Nové produkty Bořanovice

Dlažby a obrubníky Bořanovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořanovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořanovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořanovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořanovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořanovice, Levná dlažba Bořanovice, Dlažba Bořanovice, Zámkové dlažby Bořanovice, Zámkové dlažba Bořanovice, Betonové dlažby Bořanovice, Betonová dlažba Bořanovice, Zdící prvky Bořanovice, Dlažby II jakosti Bořanovice, Dlažba II jakosti Bořanovice, Plošné dlažby Bořanovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Praha 4 Plzeň-město Ústí nad Labem Praha 16 Praha-Dolní Počernice Nový Jičín Praha 2 Semily Praha-Zličín Praha-Klánovice Přerov Jablonec nad Nisou Trutnov Česká Lípa Hradec Králové Praha 19 Praha 9 Kutná Hora Cheb Jičín Tábor Jihlava Praha 12 Praha 18 Praha-Dubeč Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Uherské Hradiště Praha-Nedvězí Teplice Praha 10 Vsetín Kladno Praha-Křeslice Hlavní město Praha Praha 7 Praha-Štěrboholy Praha 21 Děčín Jindřichův Hradec Bruntál Pardubice Havlíčkův Brod Praha-západ Praha 11 Praha-Vinoř Praha-Ďáblice Praha 8 Praha-Lipence Praha-Kolovraty České Budějovice Jeseník Plzeň-jih Praha-Slivenec Karlovy Vary Písek Břeclav Liberec Praha 15 Benešov Svitavy Zlín Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Praha-Újezd Strakonice Chrudim Vyškov Ostrava-město Praha-Satalice Rokycany Olomouc Blansko Příbram Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol Praha-východ Domažlice Plzeň-sever Kroměříž Praha-Šeberov Rakovník Praha-Běchovice Praha 1 Tachov Mladá Boleslav Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Praha-Troja Praha-Nebušice Praha 6 Kolín Praha-Libuš Šumperk Praha-Kunratice Náchod Praha-Lysolaje Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořanovice

Levná dlažba Bořanovice

Dlažba Bořanovice

Zámkové dlažby Bořanovice

Zámkové betonové dlažby Bořanovice

Zámková dlažba Bořanovice

Betonové dlažby Bořanovice

Betonová dlažba Bořanovice

Zdící prvky Bořanovice

Dlažby II jakosti Bořanovice

Dlažba II jakosti Bořanovice

Plošné dlažby Bořanovice