„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořanovice

Nové produkty Bořanovice

Dlažby a obrubníky Bořanovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořanovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořanovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořanovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořanovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořanovice, Levná dlažba Bořanovice, Dlažba Bořanovice, Zámkové dlažby Bořanovice, Zámkové dlažba Bořanovice, Betonové dlažby Bořanovice, Betonová dlažba Bořanovice, Zdící prvky Bořanovice, Dlažby II jakosti Bořanovice, Dlažba II jakosti Bořanovice, Plošné dlažby Bořanovice, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Frýdek-Místek Praha-Troja Pardubice Praha 9 Praha-Nebušice Praha-Lipence Beroun Praha 18 Praha-Suchdol Praha 20 Hodonín Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Plzeň-jih Praha-Zbraslav Blansko Praha-Kunratice Jihlava Litoměřice Prachatice Praha-Kolovraty Zlín Praha 17 Teplice Přerov Mladá Boleslav Karlovy Vary Praha 3 Praha-Dolní Chabry Praha-Dubeč Nový Jičín Uherské Hradiště Klatovy Brno-venkov Praha 6 Praha 4 Praha-východ Jičín Praha 8 Praha 12 Ostrava-město Most Praha 15 Trutnov Praha-Benice Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Hlavní město Praha Strakonice Brno-město Rokycany Praha-Újezd Chomutov Praha 2 Praha 7 Praha-Koloděje Sokolov Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Karviná Prostějov Praha-Satalice Praha 21 Kutná Hora Praha-Běchovice Opava Písek Cheb Praha-Petrovice Rakovník Znojmo Jablonec nad Nisou Vsetín Praha 10 Louny Praha-Ďáblice Náchod Praha 14 Praha-Lochkov Praha 5 Praha 16 Domažlice Chrudim Praha-západ Praha-Křeslice Praha-Klánovice Jeseník Nymburk Praha-Královice Třebíč Mělník Kladno Příbram Tábor Havlíčkův Brod Česká Lípa Praha 1 Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořanovice

Levná dlažba Bořanovice

Dlažba Bořanovice

Zámkové dlažby Bořanovice

Zámkové betonové dlažby Bořanovice

Zámková dlažba Bořanovice

Betonové dlažby Bořanovice

Betonová dlažba Bořanovice

Zdící prvky Bořanovice

Dlažby II jakosti Bořanovice

Dlažba II jakosti Bořanovice

Plošné dlažby Bořanovice