„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borotín

Nové produkty Borotín

Dlažby a obrubníky Borotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borotín, Levná dlažba Borotín, Dlažba Borotín, Zámkové dlažby Borotín, Zámkové dlažba Borotín, Betonové dlažby Borotín, Betonová dlažba Borotín, Zdící prvky Borotín, Dlažby II jakosti Borotín, Dlažba II jakosti Borotín, Plošné dlažby Borotín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Břeclav Praha-západ Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Brno-venkov Pelhřimov Praha 13 Tachov Praha-Suchdol Praha 22 Praha-Štěrboholy Praha 18 Praha 2 Znojmo Vyškov Jičín Olomouc Bruntál Praha-Kunratice Chrudim Praha-Satalice Plzeň-sever Beroun Jeseník Mělník Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Praha-Benice České Budějovice Praha-Šeberov Příbram Praha-Čakovice Hodonín Plzeň-město Český Krumlov Kutná Hora Písek Chomutov Praha 9 Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Šumperk Cheb Plzeň-jih Jihlava Praha-Dolní Chabry Nymburk Praha 21 Svitavy Rakovník Praha 3 Praha 8 Praha-Lysolaje Nový Jičín Praha-Petrovice Praha-Koloděje Karlovy Vary Most Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Praha-Újezd Praha-Běchovice Blansko Tábor Náchod Praha-Klánovice Teplice Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Měcholupy Zlín Praha-Královice Trutnov Praha 14 Praha 10 Uherské Hradiště Prostějov Kolín Praha 17 Praha 15 Praha-Lochkov Třebíč Praha 12 Praha 5 Praha-Zbraslav Liberec Žďár nad Sázavou Louny Karviná Praha 11 Vsetín Rokycany Opava Praha-východ Ostrava-město Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borotín

Levná dlažba Borotín

Dlažba Borotín

Zámkové dlažby Borotín

Zámkové betonové dlažby Borotín

Zámková dlažba Borotín

Betonové dlažby Borotín

Betonová dlažba Borotín

Zdící prvky Borotín

Dlažby II jakosti Borotín

Dlažba II jakosti Borotín

Plošné dlažby Borotín