„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borotín

Nové produkty Borotín

Dlažby a obrubníky Borotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borotín, Levná dlažba Borotín, Dlažba Borotín, Zámkové dlažby Borotín, Zámkové dlažba Borotín, Betonové dlažby Borotín, Betonová dlažba Borotín, Zdící prvky Borotín, Dlažby II jakosti Borotín, Dlažba II jakosti Borotín, Plošné dlažby Borotín, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Beroun Česká Lípa Praha-Satalice Praha-západ Semily Pelhřimov Praha 18 Plzeň-jih Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Praha 13 Kroměříž Praha-Dolní Chabry Chrudim Praha-Vinoř Strakonice Plzeň-sever Písek Příbram Třebíč Praha-Běchovice Praha 11 Praha-Újezd Praha-Slivenec Praha 7 Praha-Troja Praha 17 Praha-Klánovice Přerov Praha 15 Praha 20 Liberec Bruntál Šumperk Praha 2 Mělník Praha 8 Hodonín Jičín Vyškov Praha-Velká Chuchle Praha 21 Brno-venkov Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Cheb Uherské Hradiště Prostějov Jihlava Praha-Lochkov Zlín Sokolov Chomutov Olomouc Praha-Benice Praha-Zličín Český Krumlov Kolín Nový Jičín Praha-Křeslice Praha-Šeberov Hradec Králové Rakovník Kladno Rokycany Praha-východ Nymburk Praha-Královice Louny Praha-Zbraslav Praha 1 Klatovy Jindřichův Hradec Most Praha-Březiněves Mladá Boleslav Tábor Frýdek-Místek Praha-Nebušice Plzeň-město Trutnov Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Břeclav Praha-Čakovice Praha 19 Vsetín Děčín Praha 14 Hlavní město Praha České Budějovice Prachatice Tachov Ústí nad Labem Praha 5 Svitavy Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borotín

Levná dlažba Borotín

Dlažba Borotín

Zámkové dlažby Borotín

Zámkové betonové dlažby Borotín

Zámková dlažba Borotín

Betonové dlažby Borotín

Betonová dlažba Borotín

Zdící prvky Borotín

Dlažby II jakosti Borotín

Dlažba II jakosti Borotín

Plošné dlažby Borotín