„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borotín

Nové produkty Borotín

Dlažby a obrubníky Borotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borotín, Levná dlažba Borotín, Dlažba Borotín, Zámkové dlažby Borotín, Zámkové dlažba Borotín, Betonové dlažby Borotín, Betonová dlažba Borotín, Zdící prvky Borotín, Dlažby II jakosti Borotín, Dlažba II jakosti Borotín, Plošné dlažby Borotín, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha 9 Praha-východ České Budějovice Praha 13 Plzeň-sever Praha-Nedvězí Domažlice Praha 5 Praha-Kolovraty Litoměřice Praha-Újezd Sokolov Třebíč Děčín Praha-Zličín Prostějov Jihlava Brno-venkov Praha-Vinoř Nymburk Šumperk Cheb Blansko Rychnov nad Kněžnou Praha 15 Teplice Praha-Lochkov Praha-Křeslice Jičín Mělník Praha-Suchdol Praha-Lipence Praha-Nebušice Brno-město Beroun Svitavy Praha-Koloděje Praha-Přední Kopanina Praha 7 Znojmo Praha 21 Jeseník Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Ústí nad Labem Praha-Čakovice Benešov Kutná Hora Praha-Štěrboholy Pardubice Nový Jičín Chomutov Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Trutnov Břeclav Praha-Šeberov Praha-Troja Praha 18 Písek Praha 2 Louny Praha-Dolní Chabry Rakovník Praha 4 Praha 17 Praha 14 Semily Praha-Královice Praha-Ďáblice Praha-Petrovice Praha-Dubeč Praha-Benice Přerov Prachatice Chrudim Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Olomouc Praha-Slivenec Praha-západ Most Praha 16 Praha 1 Klatovy Plzeň-jih Kladno Praha-Libuš Hlavní město Praha Praha-Kunratice Vyškov Zlín Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Vsetín Tábor Praha-Běchovice Rokycany Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borotín

Levná dlažba Borotín

Dlažba Borotín

Zámkové dlažby Borotín

Zámkové betonové dlažby Borotín

Zámková dlažba Borotín

Betonové dlažby Borotín

Betonová dlažba Borotín

Zdící prvky Borotín

Dlažby II jakosti Borotín

Dlažba II jakosti Borotín

Plošné dlažby Borotín