„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borotín

Nové produkty Borotín

Dlažby a obrubníky Borotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borotín, Levná dlažba Borotín, Dlažba Borotín, Zámkové dlažby Borotín, Zámkové dlažba Borotín, Betonové dlažby Borotín, Betonová dlažba Borotín, Zdící prvky Borotín, Dlažby II jakosti Borotín, Dlažba II jakosti Borotín, Plošné dlažby Borotín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Plzeň-sever Karlovy Vary Benešov Kutná Hora Praha-Libuš Praha-Dubeč Praha 10 Praha 3 Praha 17 Praha 6 Klatovy Kroměříž Praha-Dolní Počernice Praha 12 Svitavy Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Praha-východ Příbram Pelhřimov Praha-Vinoř Beroun Praha-Petrovice Domažlice Česká Lípa České Budějovice Praha-Zličín Český Krumlov Praha-Satalice Kolín Šumperk Tachov Praha 11 Chomutov Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Praha 18 Praha-Lipence Děčín Praha 19 Praha-Březiněves Praha 15 Opava Hradec Králové Praha 20 Praha 7 Praha-Čakovice Hodonín Brno-venkov Praha-Lochkov Semily Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Náchod Uherské Hradiště Most Praha-Běchovice Praha-Řeporyje Prostějov Pardubice Písek Znojmo Bruntál Praha 14 Tábor Sokolov Jihlava Mělník Kladno Hlavní město Praha Prachatice Praha-Suchdol Liberec Břeclav Strakonice Praha 8 Rakovník Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Chrudim Praha 4 Praha-Kunratice Praha-Slivenec Louny Praha 2 Frýdek-Místek Praha 1 Vsetín Jindřichův Hradec Přerov Praha-Újezd Ostrava-město Praha-Benice Praha-Koloděje Praha-Královice Trutnov Praha 13 Brno-město Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borotín

Levná dlažba Borotín

Dlažba Borotín

Zámkové dlažby Borotín

Zámkové betonové dlažby Borotín

Zámková dlažba Borotín

Betonové dlažby Borotín

Betonová dlažba Borotín

Zdící prvky Borotín

Dlažby II jakosti Borotín

Dlažba II jakosti Borotín

Plošné dlažby Borotín