„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borotín

Nové produkty Borotín

Dlažby a obrubníky Borotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borotín, Levná dlažba Borotín, Dlažba Borotín, Zámkové dlažby Borotín, Zámkové dlažba Borotín, Betonové dlažby Borotín, Betonová dlažba Borotín, Zdící prvky Borotín, Dlažby II jakosti Borotín, Dlažba II jakosti Borotín, Plošné dlažby Borotín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Trutnov Praha 16 Praha-Dolní Chabry Rychnov nad Kněžnou Příbram Praha 8 Karlovy Vary Český Krumlov Kroměříž Praha 20 Praha-Běchovice Praha 2 Praha 5 Praha-Nebušice Tachov Praha-Benice Hradec Králové Písek Praha 17 Kladno Praha-Troja Vyškov Mladá Boleslav Břeclav Opava Klatovy Plzeň-jih Praha 21 Praha-Šeberov Česká Lípa Praha 13 Teplice Praha-východ Přerov Praha-Kolovraty Domažlice Praha-Kunratice Plzeň-sever Zlín Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Kolín Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Praha 4 Praha-Štěrboholy Hodonín Liberec Semily Praha 1 České Budějovice Třebíč Praha-Zbraslav Blansko Praha-Nedvězí Praha-Satalice Tábor Praha-Březiněves Sokolov Litoměřice Praha 9 Svitavy Praha-Královice Praha-Vinoř Praha 19 Brno-město Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Praha-Lochkov Kutná Hora Vsetín Praha 6 Praha-Křeslice Praha-Zličín Chrudim Uherské Hradiště Praha 3 Beroun Frýdek-Místek Žďár nad Sázavou Chomutov Praha 11 Pelhřimov Most Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Brno-venkov Praha-Koloděje Ostrava-město Havlíčkův Brod Karviná Cheb Praha-Dubeč Bruntál Rokycany Praha-Lysolaje Praha-Dolní Počernice Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borotín

Levná dlažba Borotín

Dlažba Borotín

Zámkové dlažby Borotín

Zámkové betonové dlažby Borotín

Zámková dlažba Borotín

Betonové dlažby Borotín

Betonová dlažba Borotín

Zdící prvky Borotín

Dlažby II jakosti Borotín

Dlažba II jakosti Borotín

Plošné dlažby Borotín