„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borotín

Nové produkty Borotín

Dlažby a obrubníky Borotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borotín, Levná dlažba Borotín, Dlažba Borotín, Zámkové dlažby Borotín, Zámkové dlažba Borotín, Betonové dlažby Borotín, Betonová dlažba Borotín, Zdící prvky Borotín, Dlažby II jakosti Borotín, Dlažba II jakosti Borotín, Plošné dlažby Borotín, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Orlicí Prachatice Děčín Praha 4 Praha-Královice Pelhřimov Praha-Nedvězí Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Český Krumlov Praha-Slivenec Česká Lípa Vsetín Bruntál Jičín Praha-Dubeč Teplice Praha-Dolní Počernice Svitavy Ostrava-město Praha-západ Praha-Klánovice Jeseník Praha-Přední Kopanina Sokolov Praha 13 Praha 1 Praha-Šeberov Trutnov Praha 20 Praha-Křeslice Praha 5 Břeclav Hradec Králové Jihlava Frýdek-Místek Litoměřice Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Plzeň-město Karviná Praha-Benice Praha-Březiněves Hodonín Třebíč Benešov Chomutov Vyškov Žďár nad Sázavou Prostějov Praha-Libuš Přerov Domažlice Nový Jičín Písek Pardubice Plzeň-sever Beroun Praha 11 Cheb Opava Jindřichův Hradec Praha-Újezd Praha-Lipence Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Tábor Praha 15 Praha 9 Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Semily Praha-Dolní Chabry Tachov Chrudim Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Blansko Nymburk Strakonice České Budějovice Praha-Nebušice Zlín Praha 18 Rokycany Příbram Praha 3 Praha-Čakovice Praha 21 Havlíčkův Brod Praha-Zbraslav Praha-Kolovraty Praha-Satalice Praha 12 Plzeň-jih Rakovník Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borotín

Levná dlažba Borotín

Dlažba Borotín

Zámkové dlažby Borotín

Zámkové betonové dlažby Borotín

Zámková dlažba Borotín

Betonové dlažby Borotín

Betonová dlažba Borotín

Zdící prvky Borotín

Dlažby II jakosti Borotín

Dlažba II jakosti Borotín

Plošné dlažby Borotín