„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borotín

Nové produkty Borotín

Dlažby a obrubníky Borotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borotín, Levná dlažba Borotín, Dlažba Borotín, Zámkové dlažby Borotín, Zámkové dlažba Borotín, Betonové dlažby Borotín, Betonová dlažba Borotín, Zdící prvky Borotín, Dlažby II jakosti Borotín, Dlažba II jakosti Borotín, Plošné dlažby Borotín, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Praha-Křeslice Praha-Zličín Praha-východ Třebíč Blansko Ostrava-město Uherské Hradiště Praha-Klánovice Praha-Lochkov Nymburk Praha 8 Praha-Královice Brno-město Bruntál Praha-Vinoř Praha-Troja Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Mělník Praha-Slivenec Brno-venkov Česká Lípa Praha 17 Praha-Nebušice Semily Praha 19 Vsetín Praha 6 Praha-Libuš Karviná Praha 15 Praha 11 Praha 9 Praha 10 Přerov Břeclav Louny Hodonín Znojmo Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Kladno Sokolov Praha-západ Kolín Frýdek-Místek Beroun Tachov Karlovy Vary Praha 16 Cheb Kutná Hora Hradec Králové Benešov Nový Jičín Český Krumlov Jablonec nad Nisou Litoměřice Praha-Přední Kopanina Klatovy Plzeň-jih Praha 12 Jeseník Jihlava Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Praha 20 Praha-Zbraslav Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Praha-Lipence Jičín Domažlice Kroměříž Praha 4 Praha-Suchdol Praha 13 Praha 14 Opava Prachatice Vyškov Příbram Strakonice Praha-Dolní Chabry Tábor Trutnov Praha 1 Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Plzeň-město Praha 3 Praha-Satalice Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Náchod Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borotín

Levná dlažba Borotín

Dlažba Borotín

Zámkové dlažby Borotín

Zámkové betonové dlažby Borotín

Zámková dlažba Borotín

Betonové dlažby Borotín

Betonová dlažba Borotín

Zdící prvky Borotín

Dlažby II jakosti Borotín

Dlažba II jakosti Borotín

Plošné dlažby Borotín