„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borotín

Nové produkty Borotín

Dlažby a obrubníky Borotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borotín, Levná dlažba Borotín, Dlažba Borotín, Zámkové dlažby Borotín, Zámkové dlažba Borotín, Betonové dlažby Borotín, Betonová dlažba Borotín, Zdící prvky Borotín, Dlažby II jakosti Borotín, Dlažba II jakosti Borotín, Plošné dlažby Borotín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Praha-Lochkov Praha 10 Kladno Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Praha-Čakovice Praha 1 Praha 4 Praha-Královice Praha-Nedvězí Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Rokycany Nymburk Česká Lípa Teplice Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Ústí nad Labem Jihlava Praha-Benice Praha 13 Ostrava-město Praha-Suchdol Hlavní město Praha Sokolov Praha 15 Blansko Opava Praha 6 Nový Jičín Praha-Zbraslav Kutná Hora Třebíč Brno-venkov Kroměříž Praha-Klánovice Praha 5 Praha 22 Praha 7 Klatovy Písek Semily Tachov Mělník Praha 12 Praha-západ České Budějovice Jičín Plzeň-sever Praha 2 Praha 3 Praha 19 Vyškov Praha-Vinoř Brno-město Břeclav Děčín Praha-Šeberov Chrudim Šumperk Zlín Louny Plzeň-město Svitavy Strakonice Most Chomutov Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Hodonín Praha-Křeslice Frýdek-Místek Praha-Dubeč Karlovy Vary Praha-Velká Chuchle Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Praha-Kolovraty Kolín Praha-Troja Praha 9 Praha 17 Praha-východ Karviná Praha-Koloděje Pardubice Trutnov Praha 21 Praha-Kunratice Praha 14 Plzeň-jih Benešov Rakovník Beroun Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borotín

Levná dlažba Borotín

Dlažba Borotín

Zámkové dlažby Borotín

Zámkové betonové dlažby Borotín

Zámková dlažba Borotín

Betonové dlažby Borotín

Betonová dlažba Borotín

Zdící prvky Borotín

Dlažby II jakosti Borotín

Dlažba II jakosti Borotín

Plošné dlažby Borotín