„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borohrádek

Nové produkty Borohrádek

Dlažby a obrubníky Borohrádek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borohrádek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borohrádek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borohrádek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borohrádek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borohrádek, Levná dlažba Borohrádek, Dlažba Borohrádek, Zámkové dlažby Borohrádek, Zámkové dlažba Borohrádek, Betonové dlažby Borohrádek, Betonová dlažba Borohrádek, Zdící prvky Borohrádek, Dlažby II jakosti Borohrádek, Dlažba II jakosti Borohrádek, Plošné dlažby Borohrádek, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Kladno Ostrava-město Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Praha-východ Nymburk Praha-Kunratice Vyškov Praha 6 Strakonice Praha 9 Praha 16 Chomutov Praha-Suchdol Praha 15 Trutnov Praha 7 Praha 17 Pardubice Písek Praha 14 Praha-Vinoř Rakovník Mělník Mladá Boleslav Praha 13 Praha 1 Tachov Praha-Kolovraty Benešov Vsetín Praha 4 Kolín Karviná Klatovy Liberec Praha 11 Praha-Šeberov Praha-Nebušice Třebíč Louny Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Praha 22 Praha 5 Praha 21 Jeseník Plzeň-jih Zlín Olomouc Praha 18 Náchod Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Praha-Benice Kroměříž Svitavy Praha-Březiněves Havlíčkův Brod Praha-Klánovice Praha-Satalice Praha 8 Příbram Beroun Tábor Znojmo Ústí nad Orlicí Cheb Semily Praha-západ Praha-Ďáblice Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Česká Lípa Opava Jičín Praha 12 Praha 19 Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Pelhřimov Praha 3 Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Plzeň-město Rokycany Praha-Slivenec Praha-Křeslice Plzeň-sever Praha-Koloděje Sokolov Praha-Lipence Prostějov Praha-Nedvězí Teplice Praha-Dolní Počernice Brno-město Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borohrádek

Levná dlažba Borohrádek

Dlažba Borohrádek

Zámkové dlažby Borohrádek

Zámkové betonové dlažby Borohrádek

Zámková dlažba Borohrádek

Betonové dlažby Borohrádek

Betonová dlažba Borohrádek

Zdící prvky Borohrádek

Dlažby II jakosti Borohrádek

Dlažba II jakosti Borohrádek

Plošné dlažby Borohrádek