„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borohrádek

Nové produkty Borohrádek

Dlažby a obrubníky Borohrádek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borohrádek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borohrádek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borohrádek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borohrádek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borohrádek, Levná dlažba Borohrádek, Dlažba Borohrádek, Zámkové dlažby Borohrádek, Zámkové dlažba Borohrádek, Betonové dlažby Borohrádek, Betonová dlažba Borohrádek, Zdící prvky Borohrádek, Dlažby II jakosti Borohrádek, Dlažba II jakosti Borohrádek, Plošné dlažby Borohrádek, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Plzeň-jih Mladá Boleslav Praha 10 Znojmo Blansko Praha-Březiněves Praha 12 Praha 6 Most Praha 21 Cheb Praha 14 Semily Děčín Prachatice Praha 4 Praha-Zbraslav Jablonec nad Nisou Kroměříž Teplice Sokolov Praha-Řeporyje Plzeň-město Jindřichův Hradec Praha 16 Chrudim Chomutov Zlín Břeclav Praha-Královice Opava Praha-Újezd Praha 17 Trutnov Pardubice Louny Praha 8 Praha-Slivenec Vyškov Praha 7 Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Praha-západ Pelhřimov Kolín Vsetín Praha-východ Praha 20 Praha 22 Plzeň-sever Litoměřice Žďár nad Sázavou Svitavy Olomouc České Budějovice Praha-Přední Kopanina Příbram Domažlice Ústí nad Labem Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Praha 19 Praha 9 Benešov Praha-Satalice Praha 2 Liberec Hlavní město Praha Uherské Hradiště Jičín Klatovy Nymburk Praha-Vinoř Šumperk Hodonín Praha 18 Praha-Klánovice Praha 3 Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Český Krumlov Kutná Hora Praha 5 Bruntál Třebíč Brno-město Prostějov Praha-Nebušice Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Praha-Suchdol Praha-Koloděje Kladno Brno-venkov Praha 1 Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borohrádek

Levná dlažba Borohrádek

Dlažba Borohrádek

Zámkové dlažby Borohrádek

Zámkové betonové dlažby Borohrádek

Zámková dlažba Borohrádek

Betonové dlažby Borohrádek

Betonová dlažba Borohrádek

Zdící prvky Borohrádek

Dlažby II jakosti Borohrádek

Dlažba II jakosti Borohrádek

Plošné dlažby Borohrádek