„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borohrádek

Nové produkty Borohrádek

Dlažby a obrubníky Borohrádek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borohrádek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borohrádek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borohrádek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borohrádek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borohrádek, Levná dlažba Borohrádek, Dlažba Borohrádek, Zámkové dlažby Borohrádek, Zámkové dlažba Borohrádek, Betonové dlažby Borohrádek, Betonová dlažba Borohrádek, Zdící prvky Borohrádek, Dlažby II jakosti Borohrádek, Dlažba II jakosti Borohrádek, Plošné dlažby Borohrádek, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Praha 14 Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Praha 16 Praha 4 Kolín Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec Praha-Zličín Praha 6 Praha-Březiněves Beroun Praha-západ Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Česká Lípa Praha 1 Bruntál Praha-Benice Praha 7 Hlavní město Praha Most Rokycany Praha-Slivenec Blansko Pelhřimov Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Jihlava Pardubice Praha 9 Sokolov Praha-Šeberov Benešov Praha-Zbraslav Litoměřice Hodonín Praha-Lipence Praha 22 Praha-Dubeč Chrudim Praha 21 Praha-Klánovice Zlín Vsetín Písek Ostrava-město Kroměříž Svitavy Jičín Praha 15 Přerov Plzeň-město České Budějovice Praha-Satalice Praha-východ Praha 5 Opava Praha-Vinoř Domažlice Teplice Praha 12 Ústí nad Orlicí Praha-Přední Kopanina Praha 11 Praha-Petrovice Břeclav Praha-Újezd Trutnov Tachov Děčín Praha 8 Ústí nad Labem Český Krumlov Praha-Běchovice Karlovy Vary Tábor Praha 3 Šumperk Liberec Příbram Mělník Kutná Hora Brno-město Chomutov Znojmo Praha-Královice Nový Jičín Kladno Hradec Králové Praha-Dolní Měcholupy Brno-venkov Vyškov Rakovník Praha 18 Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borohrádek

Levná dlažba Borohrádek

Dlažba Borohrádek

Zámkové dlažby Borohrádek

Zámkové betonové dlažby Borohrádek

Zámková dlažba Borohrádek

Betonové dlažby Borohrádek

Betonová dlažba Borohrádek

Zdící prvky Borohrádek

Dlažby II jakosti Borohrádek

Dlažba II jakosti Borohrádek

Plošné dlažby Borohrádek