„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borohrádek

Nové produkty Borohrádek

Dlažby a obrubníky Borohrádek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borohrádek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borohrádek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borohrádek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borohrádek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borohrádek, Levná dlažba Borohrádek, Dlažba Borohrádek, Zámkové dlažby Borohrádek, Zámkové dlažba Borohrádek, Betonové dlažby Borohrádek, Betonová dlažba Borohrádek, Zdící prvky Borohrádek, Dlažby II jakosti Borohrádek, Dlažba II jakosti Borohrádek, Plošné dlažby Borohrádek, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Louny Praha 20 Praha 15 Praha-Běchovice Praha-Újezd Frýdek-Místek Praha-Královice Praha-Štěrboholy Praha-Březiněves Praha-Klánovice Brno-město Karviná Ústí nad Labem Náchod Praha 11 Prostějov Břeclav Cheb Třebíč Jindřichův Hradec Strakonice Nymburk Praha 2 Sokolov Příbram Litoměřice Liberec Praha-Ďáblice Praha-Lipence Beroun Praha-Benice Praha-Koloděje Praha-Troja Praha-Kunratice Praha-Suchdol Zlín Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Ústí nad Orlicí Praha 19 Domažlice Rokycany Praha 9 Praha 6 Jablonec nad Nisou České Budějovice Teplice Rakovník Pardubice Praha-Šeberov Praha-Dubeč Kutná Hora Praha 18 Blansko Praha 13 Hodonín Praha-Vinoř Uherské Hradiště Opava Benešov Praha-Křeslice Praha 3 Kroměříž Praha-Velká Chuchle Jeseník Česká Lípa Praha 21 Praha 16 Praha-Lysolaje Svitavy Rychnov nad Kněžnou Trutnov Děčín Jihlava Praha-východ Praha-Zbraslav Karlovy Vary Plzeň-sever Praha 17 Písek Praha 10 Bruntál Praha-západ Praha 22 Ostrava-město Tábor Praha-Lochkov Chomutov Praha-Zličín Plzeň-město Praha-Slivenec Praha 4 Praha-Čakovice Hlavní město Praha Praha-Nedvězí Přerov Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borohrádek

Levná dlažba Borohrádek

Dlažba Borohrádek

Zámkové dlažby Borohrádek

Zámkové betonové dlažby Borohrádek

Zámková dlažba Borohrádek

Betonové dlažby Borohrádek

Betonová dlažba Borohrádek

Zdící prvky Borohrádek

Dlažby II jakosti Borohrádek

Dlažba II jakosti Borohrádek

Plošné dlažby Borohrádek