„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borohrádek

Nové produkty Borohrádek

Dlažby a obrubníky Borohrádek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borohrádek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borohrádek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borohrádek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borohrádek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borohrádek, Levná dlažba Borohrádek, Dlažba Borohrádek, Zámkové dlažby Borohrádek, Zámkové dlažba Borohrádek, Betonové dlažby Borohrádek, Betonová dlažba Borohrádek, Zdící prvky Borohrádek, Dlažby II jakosti Borohrádek, Dlažba II jakosti Borohrádek, Plošné dlažby Borohrádek, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Teplice Most Česká Lípa Přerov Louny Prachatice Strakonice Nový Jičín Praha-Lochkov Praha 22 Tachov Mladá Boleslav Praha 4 Český Krumlov Brno-město Praha-Štěrboholy Znojmo Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Praha 18 Praha-Přední Kopanina Praha 1 Praha 2 Beroun Jindřichův Hradec Kolín Hodonín Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Praha 21 Praha-Dolní Chabry Svitavy Praha 11 Plzeň-jih Pelhřimov Břeclav Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Plzeň-sever Praha-Zličín Ústí nad Labem Trutnov Praha-Újezd Šumperk Chrudim Děčín Praha-Březiněves Brno-venkov Liberec Praha 20 Praha 16 Praha-Dolní Počernice Tábor Praha 8 Bruntál Prostějov Třebíč Praha 6 Praha 9 Blansko Karviná České Budějovice Praha-Ďáblice Praha 17 Vsetín Praha-Křeslice Uherské Hradiště Mělník Praha 7 Hradec Králové Praha 5 Praha 19 Praha-Lipence Praha-Slivenec Praha-Koloděje Klatovy Praha-Dubeč Vyškov Praha-Lysolaje Benešov Praha-Královice Jihlava Domažlice Sokolov Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Praha 3 Praha-Benice Semily Plzeň-město Praha-Kunratice Praha-Čakovice Praha-Satalice Praha-Suchdol Hlavní město Praha Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borohrádek

Levná dlažba Borohrádek

Dlažba Borohrádek

Zámkové dlažby Borohrádek

Zámkové betonové dlažby Borohrádek

Zámková dlažba Borohrádek

Betonové dlažby Borohrádek

Betonová dlažba Borohrádek

Zdící prvky Borohrádek

Dlažby II jakosti Borohrádek

Dlažba II jakosti Borohrádek

Plošné dlažby Borohrádek