„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borohrádek

Nové produkty Borohrádek

Dlažby a obrubníky Borohrádek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borohrádek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borohrádek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borohrádek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borohrádek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borohrádek, Levná dlažba Borohrádek, Dlažba Borohrádek, Zámkové dlažby Borohrádek, Zámkové dlažba Borohrádek, Betonové dlažby Borohrádek, Betonová dlažba Borohrádek, Zdící prvky Borohrádek, Dlažby II jakosti Borohrádek, Dlažba II jakosti Borohrádek, Plošné dlažby Borohrádek, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Praha 3 Brno-město Teplice Praha 20 Plzeň-město Praha-Vinoř Plzeň-sever Strakonice Jičín Vsetín Havlíčkův Brod Most Prostějov Praha-Kolovraty Beroun Praha-východ Praha 9 Praha-Libuš Praha 11 Příbram Domažlice Praha-Nebušice Praha-Koloděje Nový Jičín Sokolov Šumperk Praha 2 Praha 1 Opava Blansko Chomutov Praha-Přední Kopanina Prachatice Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Přerov Praha 15 Mladá Boleslav Praha-Lochkov Praha 5 Jindřichův Hradec Praha 6 Praha 14 Hradec Králové Kutná Hora Praha 19 Praha 12 Český Krumlov Praha-Troja Hodonín Plzeň-jih Louny Praha-Ďáblice Česká Lípa Hlavní město Praha Vyškov Praha-Lysolaje Praha-Velká Chuchle České Budějovice Praha 4 Praha-Zličín Trutnov Frýdek-Místek Praha 13 Karviná Praha 22 Praha 21 Praha 16 Jihlava Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Jeseník Zlín Třebíč Brno-venkov Svitavy Praha-Klánovice Praha-Běchovice Kladno Ústí nad Orlicí Praha-Nedvězí Praha-Petrovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Praha 8 Jablonec nad Nisou Tábor Znojmo Ostrava-město Praha 17 Písek Praha-Benice Nymburk Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy Kolín Praha-Lipence Olomouc Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borohrádek

Levná dlažba Borohrádek

Dlažba Borohrádek

Zámkové dlažby Borohrádek

Zámkové betonové dlažby Borohrádek

Zámková dlažba Borohrádek

Betonové dlažby Borohrádek

Betonová dlažba Borohrádek

Zdící prvky Borohrádek

Dlažby II jakosti Borohrádek

Dlažba II jakosti Borohrádek

Plošné dlažby Borohrádek