„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borohrádek

Nové produkty Borohrádek

Dlažby a obrubníky Borohrádek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borohrádek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borohrádek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borohrádek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borohrádek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borohrádek, Levná dlažba Borohrádek, Dlažba Borohrádek, Zámkové dlažby Borohrádek, Zámkové dlažba Borohrádek, Betonové dlažby Borohrádek, Betonová dlažba Borohrádek, Zdící prvky Borohrádek, Dlažby II jakosti Borohrádek, Dlažba II jakosti Borohrádek, Plošné dlažby Borohrádek, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Písek Nový Jičín Brno-město Svitavy Praha 12 Praha 14 Hlavní město Praha Klatovy Praha 2 Praha-Běchovice Blansko Třebíč Pelhřimov Karlovy Vary Příbram Praha-Troja Cheb Jihlava Praha-Klánovice Zlín Frýdek-Místek Mělník Most Praha-Dolní Počernice Šumperk Benešov Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Brno-venkov Praha 17 Opava Vyškov Praha 19 Jeseník Praha 13 Praha 16 Praha-Královice Žďár nad Sázavou Praha 1 Děčín Praha-Kolovraty Praha-Libuš Uherské Hradiště Praha-Zličín Sokolov Praha 6 Praha-Újezd Praha-Dubeč Praha-Velká Chuchle Praha-východ Praha 18 Praha-Štěrboholy Chrudim Praha-Řeporyje Přerov Rokycany Praha-Čakovice Náchod Pardubice Praha-Křeslice Vsetín Liberec Prostějov Semily Praha 10 Praha-Nebušice Praha 7 Kroměříž Praha-Kunratice Mladá Boleslav Praha-Suchdol Praha-Březiněves Domažlice Olomouc Praha-Slivenec Ostrava-město Louny Karviná Kolín Plzeň-město Praha 9 Znojmo Praha-Ďáblice Břeclav Praha 8 Praha 21 Jičín Trutnov České Budějovice Plzeň-sever Praha-Zbraslav Praha 15 Praha 3 Praha 11 Praha 5 Kladno Havlíčkův Brod Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borohrádek

Levná dlažba Borohrádek

Dlažba Borohrádek

Zámkové dlažby Borohrádek

Zámkové betonové dlažby Borohrádek

Zámková dlažba Borohrádek

Betonové dlažby Borohrádek

Betonová dlažba Borohrádek

Zdící prvky Borohrádek

Dlažby II jakosti Borohrádek

Dlažba II jakosti Borohrádek

Plošné dlažby Borohrádek