„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borohrádek

Nové produkty Borohrádek

Dlažby a obrubníky Borohrádek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borohrádek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borohrádek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borohrádek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borohrádek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borohrádek, Levná dlažba Borohrádek, Dlažba Borohrádek, Zámkové dlažby Borohrádek, Zámkové dlažba Borohrádek, Betonové dlažby Borohrádek, Betonová dlažba Borohrádek, Zdící prvky Borohrádek, Dlažby II jakosti Borohrádek, Dlažba II jakosti Borohrádek, Plošné dlažby Borohrádek, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Semily Praha-Křeslice Praha 8 Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Břeclav Benešov Příbram Brno-venkov Praha 17 Ústí nad Labem Chrudim Praha 16 Praha-Kunratice Český Krumlov Mělník Plzeň-jih Praha-Čakovice Liberec Hlavní město Praha Přerov Prachatice Děčín Rokycany Hodonín Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Ostrava-město Litoměřice Praha 13 Rakovník Znojmo Jindřichův Hradec Praha-Benice Praha 3 Praha-Klánovice Jeseník Praha 5 Praha-Satalice Tábor Praha 21 Sokolov Bruntál Mladá Boleslav Praha 2 Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Kladno Uherské Hradiště Beroun Tachov Plzeň-město Pardubice Svitavy Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Praha-Ďáblice Brno-město Praha-Újezd Jičín Vsetín Praha-Troja Most Praha-Dubeč Šumperk Praha 7 Olomouc Praha 11 Domažlice Praha-Lochkov Náchod Praha-Dolní Měcholupy Klatovy Chomutov Praha 19 Třebíč Praha 9 Praha-Nedvězí Teplice Praha-východ Praha-Libuš Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Praha 10 České Budějovice Praha-Zličín Praha-Královice Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Plzeň-sever Praha-Lysolaje Karviná Opava Praha-Lipence Praha 14 Praha-Koloděje Jihlava Kroměříž Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borohrádek

Levná dlažba Borohrádek

Dlažba Borohrádek

Zámkové dlažby Borohrádek

Zámkové betonové dlažby Borohrádek

Zámková dlažba Borohrádek

Betonové dlažby Borohrádek

Betonová dlažba Borohrádek

Zdící prvky Borohrádek

Dlažby II jakosti Borohrádek

Dlažba II jakosti Borohrádek

Plošné dlažby Borohrádek