„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borohrádek

Nové produkty Borohrádek

Dlažby a obrubníky Borohrádek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borohrádek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borohrádek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borohrádek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borohrádek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borohrádek, Levná dlažba Borohrádek, Dlažba Borohrádek, Zámkové dlažby Borohrádek, Zámkové dlažba Borohrádek, Betonové dlažby Borohrádek, Betonová dlažba Borohrádek, Zdící prvky Borohrádek, Dlažby II jakosti Borohrádek, Dlažba II jakosti Borohrádek, Plošné dlažby Borohrádek, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Cheb Plzeň-jih Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Jeseník Zlín Praha-Benice České Budějovice Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Kladno Praha-Kunratice Uherské Hradiště Praha-Dubeč Praha 9 Hlavní město Praha Nový Jičín Praha-Nebušice Břeclav Praha 17 Praha-Slivenec Praha 21 Beroun Přerov Strakonice Frýdek-Místek Prachatice Praha-Lysolaje Praha-Křeslice Praha-Klánovice Praha-západ Praha 13 Praha 12 Praha-Březiněves Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Příbram Praha-Lipence Karviná Litoměřice Pardubice Praha 4 Žďár nad Sázavou Praha-Šeberov Děčín Praha 3 Praha-Ďáblice Praha 15 Praha 20 Opava Tábor Jičín Plzeň-sever Praha 14 Praha 18 Šumperk Chomutov Pelhřimov Náchod Praha 16 Praha-Zličín Rakovník Praha-Újezd Znojmo Vyškov Praha 1 Klatovy Ústí nad Orlicí Chrudim Praha-Troja Ústí nad Labem Písek Jihlava Blansko Nymburk Praha 5 Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Liberec Kutná Hora Brno-město Havlíčkův Brod Vsetín Praha-Lochkov Brno-venkov Praha 8 Bruntál Praha-Královice Praha 19 Olomouc Praha 11 Praha 10 Český Krumlov Praha 7 Mělník Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Teplice Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borohrádek

Levná dlažba Borohrádek

Dlažba Borohrádek

Zámkové dlažby Borohrádek

Zámkové betonové dlažby Borohrádek

Zámková dlažba Borohrádek

Betonové dlažby Borohrádek

Betonová dlažba Borohrádek

Zdící prvky Borohrádek

Dlažby II jakosti Borohrádek

Dlažba II jakosti Borohrádek

Plošné dlažby Borohrádek