„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borohrádek

Nové produkty Borohrádek

Dlažby a obrubníky Borohrádek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borohrádek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borohrádek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borohrádek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borohrádek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borohrádek, Levná dlažba Borohrádek, Dlažba Borohrádek, Zámkové dlažby Borohrádek, Zámkové dlažba Borohrádek, Betonové dlažby Borohrádek, Betonová dlažba Borohrádek, Zdící prvky Borohrádek, Dlažby II jakosti Borohrádek, Dlažba II jakosti Borohrádek, Plošné dlažby Borohrádek, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Praha-Nebušice Praha-Dubeč Praha 18 Rakovník Praha-Lochkov Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Praha-Královice Praha-Benice Chomutov Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Praha 14 Praha-Lipence Jihlava Praha-Újezd Karlovy Vary Praha-Klánovice Praha 22 Tábor Pelhřimov Praha-Libuš Děčín Jindřichův Hradec Klatovy Havlíčkův Brod Benešov Kutná Hora Plzeň-město Český Krumlov Rokycany Kroměříž Litoměřice Praha 13 Pardubice Beroun Břeclav Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Opava Nový Jičín Praha 4 Vyškov Šumperk Praha-Řeporyje Semily Písek Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Cheb Praha 9 Praha 8 Praha 10 Trutnov Liberec Přerov Ostrava-město Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Třebíč Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Praha-Troja Jeseník Jičín Praha-Koloděje Plzeň-sever Tachov Chrudim Praha-Nedvězí Praha 5 Praha-západ Praha-Březiněves Brno-město Kolín Žďár nad Sázavou Nymburk Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Praha 7 Česká Lípa Hlavní město Praha Praha 15 Teplice Domažlice Bruntál Praha-Suchdol Prostějov Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Mělník Ústí nad Labem České Budějovice Vsetín Prachatice Strakonice Praha 3 Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borohrádek

Levná dlažba Borohrádek

Dlažba Borohrádek

Zámkové dlažby Borohrádek

Zámkové betonové dlažby Borohrádek

Zámková dlažba Borohrádek

Betonové dlažby Borohrádek

Betonová dlažba Borohrádek

Zdící prvky Borohrádek

Dlažby II jakosti Borohrádek

Dlažba II jakosti Borohrádek

Plošné dlažby Borohrádek