„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boršice

Nové produkty Boršice

Dlažby a obrubníky Boršice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boršice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boršice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boršice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boršice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boršice, Levná dlažba Boršice, Dlažba Boršice, Zámkové dlažby Boršice, Zámkové dlažba Boršice, Betonové dlažby Boršice, Betonová dlažba Boršice, Zdící prvky Boršice, Dlažby II jakosti Boršice, Dlažba II jakosti Boršice, Plošné dlažby Boršice, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Praha 4 Brno-město Praha-Benice Pardubice Praha 13 Praha-Velká Chuchle Praha 18 Karviná Praha-Koloděje Praha-Zličín Praha-západ Teplice Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Karlovy Vary Nový Jičín Plzeň-město Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Praha 17 Praha-Dolní Počernice Sokolov Praha-Troja Praha-Štěrboholy Praha 6 Příbram Ostrava-město Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Cheb Praha 2 Praha-Lysolaje Opava Náchod Praha 16 Písek Břeclav Šumperk Praha-Libuš Praha 12 České Budějovice Praha 1 Chrudim Liberec Praha-Újezd Praha 8 Praha-východ Praha 15 Most Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Praha 7 Hodonín Praha-Dolní Chabry Plzeň-jih Vyškov Praha-Petrovice Rakovník Praha 10 Prachatice Litoměřice Přerov Praha-Dubeč Benešov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Praha 20 Mělník Třebíč Brno-venkov Louny Praha 9 Praha 14 Praha-Běchovice Kutná Hora Olomouc Chomutov Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Praha-Královice Praha-Slivenec Bruntál Hradec Králové Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Trutnov Jičín Praha 21 Praha-Klánovice Kladno Znojmo Prostějov Praha-Březiněves Kroměříž Beroun Klatovy Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boršice

Levná dlažba Boršice

Dlažba Boršice

Zámkové dlažby Boršice

Zámkové betonové dlažby Boršice

Zámková dlažba Boršice

Betonové dlažby Boršice

Betonová dlažba Boršice

Zdící prvky Boršice

Dlažby II jakosti Boršice

Dlažba II jakosti Boršice

Plošné dlažby Boršice