„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boršice

Nové produkty Boršice

Dlažby a obrubníky Boršice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boršice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boršice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boršice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boršice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boršice, Levná dlažba Boršice, Dlažba Boršice, Zámkové dlažby Boršice, Zámkové dlažba Boršice, Betonové dlažby Boršice, Betonová dlažba Boršice, Zdící prvky Boršice, Dlažby II jakosti Boršice, Dlažba II jakosti Boršice, Plošné dlažby Boršice, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Praha 10 Praha-Řeporyje Mělník Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Písek Brno-venkov Plzeň-sever Praha-Troja Praha 21 České Budějovice Zlín Kroměříž Trutnov Olomouc Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Vsetín Příbram Praha-Dolní Počernice Praha 12 Praha 16 Rokycany Hodonín Praha 18 Praha-Křeslice Klatovy Karviná Česká Lípa Praha 3 Hlavní město Praha Pelhřimov Praha 2 Šumperk Ústí nad Labem Pardubice Domažlice Praha 22 Praha-západ Praha 4 Brno-město Praha-Koloděje Praha-Březiněves Praha 17 Benešov Praha 14 Sokolov Praha 20 Praha 8 Prostějov Uherské Hradiště Praha-Újezd Praha-Dubeč Plzeň-město Liberec Bruntál Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Hradec Králové Beroun Praha 6 Litoměřice Přerov Praha-Satalice Praha-Slivenec Praha-Klánovice Děčín Prachatice Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Kutná Hora Český Krumlov Praha-Nebušice Kolín Praha-Benice Nový Jičín Semily Praha 9 Cheb Praha-Šeberov Praha 11 Praha-Dolní Chabry Chomutov Jihlava Most Znojmo Tachov Praha-Zličín Praha-Libuš Kladno Praha-Královice Praha-východ Praha-Velká Chuchle Plzeň-jih Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boršice

Levná dlažba Boršice

Dlažba Boršice

Zámkové dlažby Boršice

Zámkové betonové dlažby Boršice

Zámková dlažba Boršice

Betonové dlažby Boršice

Betonová dlažba Boršice

Zdící prvky Boršice

Dlažby II jakosti Boršice

Dlažba II jakosti Boršice

Plošné dlažby Boršice