„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boršice

Nové produkty Boršice

Dlažby a obrubníky Boršice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boršice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boršice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boršice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boršice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boršice, Levná dlažba Boršice, Dlažba Boršice, Zámkové dlažby Boršice, Zámkové dlažba Boršice, Betonové dlažby Boršice, Betonová dlažba Boršice, Zdící prvky Boršice, Dlažby II jakosti Boršice, Dlažba II jakosti Boršice, Plošné dlažby Boršice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Praha 8 Žďár nad Sázavou Praha-Šeberov Praha 6 Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Praha 19 Kroměříž Benešov Jindřichův Hradec Litoměřice Přerov Jihlava Praha 18 Praha-Přední Kopanina Semily Česká Lípa Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Praha 21 Praha 13 Praha-Nebušice Opava Náchod Frýdek-Místek Tachov Zlín Praha 15 Praha 9 Cheb Praha-Lipence Mladá Boleslav Liberec Praha-Suchdol Břeclav Most Praha-Kunratice Ostrava-město Kladno Jeseník Praha-Lochkov Praha-západ Praha-východ Beroun Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Praha-Vinoř Praha 11 Olomouc Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Vyškov Tábor Kolín Prachatice Louny Praha 3 Praha-Řeporyje Praha 16 Brno-město Praha 12 Praha-Nedvězí Kutná Hora Praha-Ďáblice Praha 17 Ústí nad Labem Praha 5 Klatovy Český Krumlov Praha-Březiněves Prostějov Nový Jičín Praha-Benice Praha-Královice Pardubice Praha 14 Karviná Praha-Křeslice Bruntál Praha 20 Praha-Libuš Praha-Újezd Praha-Dubeč Praha 7 Praha-Klánovice Blansko Strakonice Znojmo Trutnov Praha-Petrovice Rokycany Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Praha-Kolovraty Domažlice Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boršice

Levná dlažba Boršice

Dlažba Boršice

Zámkové dlažby Boršice

Zámkové betonové dlažby Boršice

Zámková dlažba Boršice

Betonové dlažby Boršice

Betonová dlažba Boršice

Zdící prvky Boršice

Dlažby II jakosti Boršice

Dlažba II jakosti Boršice

Plošné dlažby Boršice