„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boršice

Nové produkty Boršice

Dlažby a obrubníky Boršice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boršice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boršice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boršice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boršice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boršice, Levná dlažba Boršice, Dlažba Boršice, Zámkové dlažby Boršice, Zámkové dlažba Boršice, Betonové dlažby Boršice, Betonová dlažba Boršice, Zdící prvky Boršice, Dlažby II jakosti Boršice, Dlažba II jakosti Boršice, Plošné dlažby Boršice, Plošná dlažba


Další města:

Semily Hlavní město Praha Praha 4 Praha-Satalice Praha 16 Praha-Šeberov České Budějovice Praha-Lysolaje Olomouc Praha-Klánovice Praha-Nedvězí Praha-Lipence Praha 15 Domažlice Břeclav Strakonice Vsetín Praha 18 Praha-Řeporyje Náchod Praha 19 Příbram Opava Praha 3 Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol Liberec Beroun Ústí nad Orlicí Mělník Praha-Čakovice Praha-Březiněves Praha-Nebušice Nymburk Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Přerov Louny Třebíč Česká Lípa Praha 7 Karlovy Vary Znojmo Rychnov nad Kněžnou Kolín Praha-Královice Praha 13 Praha 10 Vyškov Ústí nad Labem Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Kladno Teplice Praha-Ďáblice Praha 2 Praha-Koloděje Prostějov Žďár nad Sázavou Jeseník Praha-Zličín Praha-Zbraslav Nový Jičín Hradec Králové Kroměříž Havlíčkův Brod Praha 5 Praha-Kunratice Mladá Boleslav Pelhřimov Brno-město Zlín Jičín Praha 6 Praha 20 Karviná Hodonín Tábor Praha-východ Brno-venkov Praha 1 Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Praha 12 Sokolov Praha 22 Prachatice Praha-Slivenec Praha-Lochkov Svitavy Praha 21 Plzeň-jih Plzeň-sever Praha-Petrovice Klatovy Bruntál Praha-západ Praha 8 Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boršice

Levná dlažba Boršice

Dlažba Boršice

Zámkové dlažby Boršice

Zámkové betonové dlažby Boršice

Zámková dlažba Boršice

Betonové dlažby Boršice

Betonová dlažba Boršice

Zdící prvky Boršice

Dlažby II jakosti Boršice

Dlažba II jakosti Boršice

Plošné dlažby Boršice