„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boršice

Nové produkty Boršice

Dlažby a obrubníky Boršice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boršice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boršice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boršice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boršice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boršice, Levná dlažba Boršice, Dlažba Boršice, Zámkové dlažby Boršice, Zámkové dlažba Boršice, Betonové dlažby Boršice, Betonová dlažba Boršice, Zdící prvky Boršice, Dlažby II jakosti Boršice, Dlažba II jakosti Boršice, Plošné dlažby Boršice, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha 6 Praha-Královice Tachov Praha-Nedvězí Tábor Praha 14 Praha-Dubeč Praha 17 Bruntál Rokycany Jičín Praha 7 Mělník Praha-Kolovraty Praha-Zbraslav Kutná Hora Semily Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Praha 2 Praha 20 Jindřichův Hradec Zlín Písek Praha-Čakovice Praha-Troja Opava Praha-Velká Chuchle Teplice Praha 5 Třebíč Pelhřimov Kladno Uherské Hradiště Frýdek-Místek Plzeň-město Kroměříž Chrudim Praha 1 Hodonín Praha-Petrovice Trutnov Praha-Lysolaje Znojmo Děčín Praha 15 Sokolov Ústí nad Labem Praha-Slivenec Klatovy Břeclav Havlíčkův Brod Praha 21 Olomouc Jihlava Chomutov Prostějov Praha-Libuš Nymburk Pardubice Praha-Březiněves Přerov Praha-Kunratice Strakonice Mladá Boleslav Karviná Blansko Kolín Hlavní město Praha Svitavy Praha-Klánovice Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Domažlice Praha-Vinoř České Budějovice Praha-Suchdol Praha-Újezd Plzeň-jih Praha 12 Praha 8 Praha-Řeporyje Cheb Příbram Praha-Nebušice Litoměřice Praha 22 Jablonec nad Nisou Praha 11 Nový Jičín Šumperk Beroun Ostrava-město Praha-Křeslice Liberec Karlovy Vary Praha 9 Hradec Králové Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boršice

Levná dlažba Boršice

Dlažba Boršice

Zámkové dlažby Boršice

Zámkové betonové dlažby Boršice

Zámková dlažba Boršice

Betonové dlažby Boršice

Betonová dlažba Boršice

Zdící prvky Boršice

Dlažby II jakosti Boršice

Dlažba II jakosti Boršice

Plošné dlažby Boršice