„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boršice

Nové produkty Boršice

Dlažby a obrubníky Boršice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boršice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boršice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boršice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boršice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boršice, Levná dlažba Boršice, Dlažba Boršice, Zámkové dlažby Boršice, Zámkové dlažba Boršice, Betonové dlažby Boršice, Betonová dlažba Boršice, Zdící prvky Boršice, Dlažby II jakosti Boršice, Dlažba II jakosti Boršice, Plošné dlažby Boršice, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Trutnov Frýdek-Místek Břeclav Praha 13 Plzeň-jih Praha-Slivenec Praha 21 Praha-Lipence Praha-Lochkov Domažlice Praha-Libuš Hodonín Hradec Králové Praha 14 Praha-Kunratice Tábor Praha-Zličín Praha 11 Vsetín Praha 5 Hlavní město Praha Praha-Křeslice Praha-Lysolaje Kutná Hora Praha-Dubeč Znojmo Praha-Kolovraty Děčín Louny Strakonice Chomutov Kladno Praha 3 Praha-Újezd Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Chrudim Praha 22 Příbram Praha-Běchovice Olomouc Pardubice Praha 2 Praha 7 Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Plzeň-město Praha-Březiněves Písek Bruntál Rakovník Praha-Suchdol Praha 1 Plzeň-sever Brno-město Praha 4 Praha-Dolní Chabry Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Praha 15 Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Tachov Jihlava Beroun Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Cheb Praha-Zbraslav Brno-venkov Zlín Třebíč Praha 6 Praha-Královice Praha-Šeberov Praha-Nebušice Most Nový Jičín Česká Lípa Ústí nad Labem Jičín Praha 9 Praha-Řeporyje Karviná Praha 10 Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Sokolov Praha 17 Praha 12 Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Šumperk Praha-západ Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boršice

Levná dlažba Boršice

Dlažba Boršice

Zámkové dlažby Boršice

Zámkové betonové dlažby Boršice

Zámková dlažba Boršice

Betonové dlažby Boršice

Betonová dlažba Boršice

Zdící prvky Boršice

Dlažby II jakosti Boršice

Dlažba II jakosti Boršice

Plošné dlažby Boršice