„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boršice

Nové produkty Boršice

Dlažby a obrubníky Boršice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boršice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boršice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boršice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boršice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boršice, Levná dlažba Boršice, Dlažba Boršice, Zámkové dlažby Boršice, Zámkové dlažba Boršice, Betonové dlažby Boršice, Betonová dlažba Boršice, Zdící prvky Boršice, Dlažby II jakosti Boršice, Dlažba II jakosti Boršice, Plošné dlažby Boršice, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Karlovy Vary Plzeň-město Praha-Slivenec Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Praha 21 Cheb Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Praha 9 Praha 13 Chrudim Praha 20 Praha-Březiněves Nymburk Brno-město Děčín Praha-Koloděje Kutná Hora Praha-západ Louny Praha 2 Klatovy Rakovník Plzeň-sever Praha-Kolovraty Praha-Suchdol Pelhřimov Litoměřice Praha 19 Ostrava-město Bruntál Praha-Řeporyje Břeclav Praha 6 Strakonice Praha-východ Prostějov Jeseník Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Praha 1 Praha-Velká Chuchle Praha-Ďáblice Třebíč Chomutov Praha-Újezd Most Praha 14 Praha 12 Praha-Petrovice Sokolov Kolín Trutnov Blansko Praha 17 Praha 3 Šumperk Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Tábor Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Hodonín Praha-Zličín Opava Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Pardubice Jihlava Praha-Benice Praha-Běchovice Tachov Praha-Nebušice Benešov Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Praha 15 Znojmo Praha 4 Praha-Vinoř Hradec Králové Praha 5 Beroun Praha-Královice Praha 8 Nový Jičín Písek Česká Lípa Praha-Libuš Brno-venkov Frýdek-Místek Teplice Praha 7 Praha 18 Semily Český Krumlov Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boršice

Levná dlažba Boršice

Dlažba Boršice

Zámkové dlažby Boršice

Zámkové betonové dlažby Boršice

Zámková dlažba Boršice

Betonové dlažby Boršice

Betonová dlažba Boršice

Zdící prvky Boršice

Dlažby II jakosti Boršice

Dlažba II jakosti Boršice

Plošné dlažby Boršice