„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boršice

Nové produkty Boršice

Dlažby a obrubníky Boršice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boršice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boršice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boršice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boršice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boršice, Levná dlažba Boršice, Dlažba Boršice, Zámkové dlažby Boršice, Zámkové dlažba Boršice, Betonové dlažby Boršice, Betonová dlažba Boršice, Zdící prvky Boršice, Dlažby II jakosti Boršice, Dlažba II jakosti Boršice, Plošné dlažby Boršice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Praha-Křeslice Hlavní město Praha Praha-Březiněves Praha 2 Praha-Lochkov Jičín Karlovy Vary Most Beroun Benešov Šumperk Praha 8 Praha 5 Hodonín Praha 6 Praha-Petrovice Klatovy Praha-Slivenec Praha-Dubeč Praha 4 Praha-Zličín Český Krumlov Nymburk Mladá Boleslav Praha 10 Chrudim Třebíč Sokolov Praha-Suchdol Praha 13 Praha-Nebušice Ústí nad Labem Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Přerov Bruntál Nový Jičín Praha-Libuš Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec Cheb Břeclav Praha 7 Kladno Praha 15 Vyškov Praha-Řeporyje Plzeň-sever Praha-Újezd Opava Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Chomutov Tachov Praha 19 Ostrava-město Olomouc Žďár nad Sázavou Písek Praha-Dolní Chabry Příbram Pardubice Praha 11 Brno-venkov Rokycany Litoměřice Praha-západ Hradec Králové Karviná Praha 16 Praha 22 Mělník Česká Lípa Praha 3 Tábor Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Svitavy Plzeň-jih Uherské Hradiště Rakovník Praha 17 Brno-město Prostějov Praha-Zbraslav Praha 9 Praha 18 Pelhřimov Praha 21 Liberec Praha-Šeberov Praha-Vinoř Praha 12 Teplice Praha-Královice Praha-Klánovice Kolín Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boršice

Levná dlažba Boršice

Dlažba Boršice

Zámkové dlažby Boršice

Zámkové betonové dlažby Boršice

Zámková dlažba Boršice

Betonové dlažby Boršice

Betonová dlažba Boršice

Zdící prvky Boršice

Dlažby II jakosti Boršice

Dlažba II jakosti Boršice

Plošné dlažby Boršice