„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borotice

Nové produkty Borotice

Dlažby a obrubníky Borotice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borotice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borotice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borotice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borotice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borotice, Levná dlažba Borotice, Dlažba Borotice, Zámkové dlažby Borotice, Zámkové dlažba Borotice, Betonové dlažby Borotice, Betonová dlažba Borotice, Zdící prvky Borotice, Dlažby II jakosti Borotice, Dlažba II jakosti Borotice, Plošné dlažby Borotice, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Praha 15 Praha 19 Praha 7 Jihlava Znojmo Praha-Lochkov Praha-Satalice Praha-Slivenec Praha-Troja Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Praha-Velká Chuchle Praha 11 Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou Břeclav Šumperk Praha-Suchdol Chrudim Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Tábor Praha-Královice Praha-Koloděje Nymburk Praha 10 Příbram Praha 18 Praha-Běchovice Praha 16 Praha 22 Kladno Karlovy Vary Praha-Benice Litoměřice Ústí nad Orlicí České Budějovice Hlavní město Praha Jeseník Praha-Lipence Svitavy Hodonín Brno-venkov Klatovy Most Praha-Nedvězí Opava Mělník Praha-východ Trutnov Praha-Řeporyje Praha 21 Praha 4 Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Děčín Vsetín Plzeň-město Praha-západ Praha-Šeberov Česká Lípa Praha-Vinoř Přerov Hradec Králové Blansko Plzeň-sever Nový Jičín Praha-Březiněves Praha 2 Rokycany Brno-město Domažlice Vyškov Beroun Semily Praha 13 Prostějov Pelhřimov Kutná Hora Písek Praha 5 Praha 20 Český Krumlov Plzeň-jih Praha-Klánovice Teplice Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Strakonice Jablonec nad Nisou Louny Prachatice Třebíč Praha-Dolní Počernice Náchod Jičín Praha 6 Chomutov Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borotice

Levná dlažba Borotice

Dlažba Borotice

Zámkové dlažby Borotice

Zámkové betonové dlažby Borotice

Zámková dlažba Borotice

Betonové dlažby Borotice

Betonová dlažba Borotice

Zdící prvky Borotice

Dlažby II jakosti Borotice

Dlažba II jakosti Borotice

Plošné dlažby Borotice