„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borotice

Nové produkty Borotice

Dlažby a obrubníky Borotice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borotice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borotice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borotice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borotice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borotice, Levná dlažba Borotice, Dlažba Borotice, Zámkové dlažby Borotice, Zámkové dlažba Borotice, Betonové dlažby Borotice, Betonová dlažba Borotice, Zdící prvky Borotice, Dlažby II jakosti Borotice, Dlažba II jakosti Borotice, Plošné dlažby Borotice, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Nový Jičín Praha 2 Praha-západ Pardubice Praha-Řeporyje Praha 15 Hradec Králové Mladá Boleslav Opava Praha 20 Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Děčín Benešov Jihlava Sokolov Praha-Dubeč Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Rokycany Jičín Pelhřimov Olomouc Praha 9 Most Cheb Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Hlavní město Praha Nymburk Trutnov Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Brno-město Tachov Písek Liberec Praha-Královice Praha 1 Ústí nad Labem Praha-Újezd Domažlice Plzeň-jih Uherské Hradiště Praha 7 Karviná Bruntál Ostrava-město Praha-Zličín Praha-Vinoř Praha 6 Frýdek-Místek Rakovník Praha 3 Praha-Troja Praha 11 Prostějov Praha 21 Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Kladno Praha-Březiněves Praha 8 Plzeň-město Strakonice Praha 10 Brno-venkov Břeclav Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Praha 5 Blansko Praha 14 Český Krumlov Jablonec nad Nisou Litoměřice Hodonín Praha-Slivenec Semily Praha 12 Praha-Lysolaje Praha 16 Praha-východ Svitavy Prachatice Třebíč Karlovy Vary Praha-Běchovice Kolín Praha 22 Louny Praha-Ďáblice Česká Lípa Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borotice

Levná dlažba Borotice

Dlažba Borotice

Zámkové dlažby Borotice

Zámkové betonové dlažby Borotice

Zámková dlažba Borotice

Betonové dlažby Borotice

Betonová dlažba Borotice

Zdící prvky Borotice

Dlažby II jakosti Borotice

Dlažba II jakosti Borotice

Plošné dlažby Borotice