„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borotice

Nové produkty Borotice

Dlažby a obrubníky Borotice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borotice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borotice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borotice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borotice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borotice, Levná dlažba Borotice, Dlažba Borotice, Zámkové dlažby Borotice, Zámkové dlažba Borotice, Betonové dlažby Borotice, Betonová dlažba Borotice, Zdící prvky Borotice, Dlažby II jakosti Borotice, Dlažba II jakosti Borotice, Plošné dlažby Borotice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha-Zličín Kroměříž Praha-Suchdol Praha 22 Praha-Dubeč Pelhřimov Chomutov Strakonice Praha-Petrovice Praha 12 Písek Praha-Dolní Počernice Louny Tachov Rokycany Ostrava-město Břeclav Praha-Čakovice Praha 14 Brno-město Semily Praha-západ Praha-Velká Chuchle Vsetín Praha-východ Ústí nad Labem Praha 9 Praha-Březiněves Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Praha 6 Benešov Praha 15 Praha 5 Kutná Hora Pardubice Praha 21 Praha-Kolovraty Praha 17 Brno-venkov Cheb Praha 7 Šumperk Znojmo Trutnov Praha 3 Liberec Praha-Šeberov Náchod Hodonín Domažlice Kladno Karviná Chrudim Praha 20 Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Praha-Nebušice Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Praha 13 Frýdek-Místek Blansko Beroun Praha-Křeslice Svitavy Mělník Opava Nový Jičín Klatovy Praha-Běchovice Praha-Lysolaje Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Praha-Libuš Karlovy Vary Plzeň-město Rakovník Praha-Slivenec Žďár nad Sázavou Praha 11 Česká Lípa Praha 2 Praha-Koloděje Praha-Satalice Prostějov České Budějovice Most Hradec Králové Praha-Lipence Tábor Praha 4 Teplice Praha-Nedvězí Sokolov Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borotice

Levná dlažba Borotice

Dlažba Borotice

Zámkové dlažby Borotice

Zámkové betonové dlažby Borotice

Zámková dlažba Borotice

Betonové dlažby Borotice

Betonová dlažba Borotice

Zdící prvky Borotice

Dlažby II jakosti Borotice

Dlažba II jakosti Borotice

Plošné dlažby Borotice