„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borotice

Nové produkty Borotice

Dlažby a obrubníky Borotice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borotice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borotice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borotice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borotice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borotice, Levná dlažba Borotice, Dlažba Borotice, Zámkové dlažby Borotice, Zámkové dlažba Borotice, Betonové dlažby Borotice, Betonová dlažba Borotice, Zdící prvky Borotice, Dlažby II jakosti Borotice, Dlažba II jakosti Borotice, Plošné dlažby Borotice, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Hlavní město Praha Plzeň-město Jeseník Praha 17 Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Vsetín Jindřichův Hradec Nymburk Praha-Štěrboholy Klatovy Havlíčkův Brod Praha-Kunratice Česká Lípa Praha-Slivenec Praha-Čakovice Semily Praha 12 Praha 8 Praha 5 Sokolov Praha 11 Ústí nad Labem Praha 13 Praha-Vinoř Praha-Satalice Brno-město Praha 9 Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Třebíč Šumperk Cheb Beroun Hodonín Český Krumlov Praha-Kolovraty Rychnov nad Kněžnou Svitavy Bruntál Písek Benešov Praha-Újezd Liberec Praha-Březiněves Příbram Prostějov Praha 22 Praha 21 Trutnov Praha 16 Blansko Břeclav Praha-Petrovice Chrudim Karviná Mladá Boleslav Frýdek-Místek Rakovník Plzeň-jih České Budějovice Praha-Dolní Počernice Vyškov Praha-západ Pelhřimov Praha 14 Praha 7 Praha-Lipence Praha 20 Rokycany Praha-Nebušice Prachatice Hradec Králové Náchod Mělník Kolín Praha-Zličín Žďár nad Sázavou Teplice Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Tábor Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Jihlava Děčín Louny Praha-Lochkov Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Praha 4 Brno-venkov Zlín Uherské Hradiště Praha 19 Praha-Běchovice Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borotice

Levná dlažba Borotice

Dlažba Borotice

Zámkové dlažby Borotice

Zámkové betonové dlažby Borotice

Zámková dlažba Borotice

Betonové dlažby Borotice

Betonová dlažba Borotice

Zdící prvky Borotice

Dlažby II jakosti Borotice

Dlažba II jakosti Borotice

Plošné dlažby Borotice