„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borotice

Nové produkty Borotice

Dlažby a obrubníky Borotice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borotice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borotice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borotice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borotice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borotice, Levná dlažba Borotice, Dlažba Borotice, Zámkové dlažby Borotice, Zámkové dlažba Borotice, Betonové dlažby Borotice, Betonová dlažba Borotice, Zdící prvky Borotice, Dlažby II jakosti Borotice, Dlažba II jakosti Borotice, Plošné dlažby Borotice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Praha 20 Praha-Slivenec Praha 10 Ústí nad Labem Praha-Šeberov Mladá Boleslav Praha 13 Praha-Koloděje Praha-Běchovice Svitavy Brno-venkov Kolín Pelhřimov Domažlice Frýdek-Místek Praha-Nebušice Most Teplice Praha-Libuš Praha-Újezd Praha 2 Praha 16 Mělník Praha 1 České Budějovice Praha-Suchdol Písek Benešov Praha-Velká Chuchle Opava Praha 15 Praha 17 Nymburk Praha-Zličín Kutná Hora Jindřichův Hradec Znojmo Blansko Brno-město Český Krumlov Šumperk Semily Rakovník Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Chrudim Praha 6 Praha-Lysolaje Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Bruntál Jičín Jeseník Sokolov Rokycany Příbram Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Praha 11 Praha 12 Praha-Štěrboholy Praha-západ Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Praha-Troja Břeclav Praha 3 Praha-východ Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Uherské Hradiště Přerov Praha-Vinoř Praha-Lipence Ostrava-město Praha 22 Praha 7 Praha 19 Kroměříž Třebíč Praha-Lochkov Jihlava Prachatice Praha 14 Praha 18 Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Chomutov Karlovy Vary Vsetín Prostějov Praha-Petrovice Náchod Trutnov Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borotice

Levná dlažba Borotice

Dlažba Borotice

Zámkové dlažby Borotice

Zámkové betonové dlažby Borotice

Zámková dlažba Borotice

Betonové dlažby Borotice

Betonová dlažba Borotice

Zdící prvky Borotice

Dlažby II jakosti Borotice

Dlažba II jakosti Borotice

Plošné dlažby Borotice