„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borotice

Nové produkty Borotice

Dlažby a obrubníky Borotice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borotice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borotice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borotice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borotice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borotice, Levná dlažba Borotice, Dlažba Borotice, Zámkové dlažby Borotice, Zámkové dlažba Borotice, Betonové dlažby Borotice, Betonová dlažba Borotice, Zdící prvky Borotice, Dlažby II jakosti Borotice, Dlažba II jakosti Borotice, Plošné dlažby Borotice, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Přerov Praha-Královice Kolín Praha 22 Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Šumperk Kladno Praha 14 Olomouc Praha 5 Tábor Praha 7 Praha 18 Semily Praha 9 Praha 1 Praha 2 Praha-Dolní Chabry Jihlava Kroměříž Brno-venkov Praha 12 Praha-Zličín Louny Jeseník Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Trutnov Hodonín Frýdek-Místek Strakonice Zlín Praha 6 Znojmo Český Krumlov Praha 17 Žďár nad Sázavou Praha-Troja Praha 3 Opava Beroun Praha-Vinoř Praha 21 Nový Jičín Praha 15 Písek Cheb Mělník České Budějovice Kutná Hora Brno-město Náchod Praha-Šeberov Bruntál Praha-Přední Kopanina Benešov Praha-Koloděje Praha 10 Praha 4 Praha-západ Domažlice Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Praha-Benice Praha 16 Mladá Boleslav Prostějov Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Karlovy Vary Příbram Chrudim Praha-Nedvězí Praha 20 Praha-Březiněves Chomutov Klatovy Praha-Lochkov Praha-Běchovice Česká Lípa Pelhřimov Uherské Hradiště Praha-východ Ostrava-město Třebíč Vyškov Praha-Křeslice Svitavy Praha-Velká Chuchle Tachov Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Břeclav Hlavní město Praha Praha-Lipence Praha 11 Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borotice

Levná dlažba Borotice

Dlažba Borotice

Zámkové dlažby Borotice

Zámkové betonové dlažby Borotice

Zámková dlažba Borotice

Betonové dlažby Borotice

Betonová dlažba Borotice

Zdící prvky Borotice

Dlažby II jakosti Borotice

Dlažba II jakosti Borotice

Plošné dlažby Borotice