„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borotice

Nové produkty Borotice

Dlažby a obrubníky Borotice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borotice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borotice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borotice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borotice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borotice, Levná dlažba Borotice, Dlažba Borotice, Zámkové dlažby Borotice, Zámkové dlažba Borotice, Betonové dlažby Borotice, Betonová dlažba Borotice, Zdící prvky Borotice, Dlažby II jakosti Borotice, Dlažba II jakosti Borotice, Plošné dlažby Borotice, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Praha 7 Šumperk Náchod Praha 18 Znojmo Vsetín Praha 12 Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Tábor Břeclav Teplice Praha-Zličín Kladno Praha-Dubeč Jindřichův Hradec České Budějovice Praha-Dolní Chabry Prachatice Jeseník Praha 14 Pelhřimov Plzeň-jih Karlovy Vary Domažlice Frýdek-Místek Praha-Satalice Praha-Zbraslav Karviná Nymburk Praha-Šeberov Praha-Královice Praha-Troja Louny Praha-Vinoř Žďár nad Sázavou Nový Jičín Plzeň-město Praha 16 Benešov Hodonín Brno-město Praha 20 Praha 17 Praha-Řeporyje Svitavy Tachov Ústí nad Orlicí Hradec Králové Praha-Libuš Bruntál Praha 22 Olomouc Praha-Benice Rokycany Prostějov Praha 5 Praha-Újezd Praha 6 Havlíčkův Brod Mělník Praha-Lysolaje Semily Praha 11 Praha-Koloděje Chrudim Praha 8 Česká Lípa Praha-Lochkov Cheb Písek Rakovník Praha-Štěrboholy Kolín Chomutov Opava Praha 1 Praha 3 Zlín Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Labem Příbram Praha-Březiněves Praha 2 Praha 13 Praha-Nedvězí Český Krumlov Klatovy Praha 4 Jihlava Praha-Slivenec Liberec Praha 9 Hlavní město Praha Trutnov Kroměříž Praha 15 Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borotice

Levná dlažba Borotice

Dlažba Borotice

Zámkové dlažby Borotice

Zámkové betonové dlažby Borotice

Zámková dlažba Borotice

Betonové dlažby Borotice

Betonová dlažba Borotice

Zdící prvky Borotice

Dlažby II jakosti Borotice

Dlažba II jakosti Borotice

Plošné dlažby Borotice