„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borotice

Nové produkty Borotice

Dlažby a obrubníky Borotice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borotice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borotice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borotice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borotice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borotice, Levná dlažba Borotice, Dlažba Borotice, Zámkové dlažby Borotice, Zámkové dlažba Borotice, Betonové dlažby Borotice, Betonová dlažba Borotice, Zdící prvky Borotice, Dlažby II jakosti Borotice, Dlažba II jakosti Borotice, Plošné dlažby Borotice, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Klatovy Praha-Březiněves Praha 18 Chomutov Frýdek-Místek Praha-Koloděje Praha-Benice Praha 19 Jičín Strakonice Praha-Běchovice Příbram Cheb Praha 21 Litoměřice Semily Chrudim Praha 15 Hradec Králové Praha 2 Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Hodonín Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Praha-východ Praha 8 Brno-venkov Prostějov Praha 14 Plzeň-město Havlíčkův Brod Sokolov Jihlava Kladno Trutnov Hlavní město Praha Písek Jindřichův Hradec Praha-Zbraslav Liberec Praha-Satalice Praha-Dubeč Praha-Slivenec Praha 10 Praha-Troja Praha 6 Praha 3 Náchod Mělník Praha 13 Šumperk Tábor Český Krumlov Praha-Kolovraty Praha 5 Ústí nad Orlicí Břeclav Mladá Boleslav Opava Kutná Hora Karlovy Vary Bruntál Rakovník Praha 7 Kroměříž Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Jeseník Teplice Prachatice Praha 20 Praha-Kunratice Praha-Petrovice Vyškov Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Louny Praha 1 Praha-Velká Chuchle Olomouc Praha-západ Praha-Vinoř Praha-Klánovice Zlín Kolín Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice Znojmo Svitavy Praha-Nedvězí Praha 17 Most Praha-Zličín Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borotice

Levná dlažba Borotice

Dlažba Borotice

Zámkové dlažby Borotice

Zámkové betonové dlažby Borotice

Zámková dlažba Borotice

Betonové dlažby Borotice

Betonová dlažba Borotice

Zdící prvky Borotice

Dlažby II jakosti Borotice

Dlažba II jakosti Borotice

Plošné dlažby Borotice