„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borušov

Nové produkty Borušov

Dlažby a obrubníky Borušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borušov, Levná dlažba Borušov, Dlažba Borušov, Zámkové dlažby Borušov, Zámkové dlažba Borušov, Betonové dlažby Borušov, Betonová dlažba Borušov, Zdící prvky Borušov, Dlažby II jakosti Borušov, Dlažba II jakosti Borušov, Plošné dlažby Borušov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Nový Jičín Ústí nad Labem Blansko Praha 21 Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Vsetín Kladno Brno-město Praha-Křeslice Břeclav Praha 9 Litoměřice Chomutov Praha-Koloděje Prostějov Zlín Praha 16 Kroměříž Praha-Libuš Praha-Ďáblice Pelhřimov Praha 10 Tachov Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Jičín Plzeň-město Děčín Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Cheb Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Strakonice Žďár nad Sázavou Praha 7 Praha-Kunratice Hodonín Písek Rakovník Most Praha-Benice Praha-Lysolaje Příbram Praha-Štěrboholy Praha 4 Praha-Suchdol Praha-Březiněves Trutnov Ústí nad Orlicí Praha 13 Praha 15 Praha-Petrovice Praha-Královice Vyškov Praha-Troja Praha 1 Nymburk Prachatice Kutná Hora Přerov Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Praha 11 Bruntál Praha-Zbraslav Klatovy Plzeň-sever Mělník Jindřichův Hradec Praha 18 Praha-Dubeč Praha-Klánovice Chrudim Hlavní město Praha Praha 8 Praha 17 Hradec Králové Sokolov Praha-východ Český Krumlov Domažlice Frýdek-Místek Praha 3 Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Praha-Satalice Náchod Praha-západ Karviná Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Svitavy Praha 20 Benešov Beroun Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borušov

Levná dlažba Borušov

Dlažba Borušov

Zámkové dlažby Borušov

Zámkové betonové dlažby Borušov

Zámková dlažba Borušov

Betonové dlažby Borušov

Betonová dlažba Borušov

Zdící prvky Borušov

Dlažby II jakosti Borušov

Dlažba II jakosti Borušov

Plošné dlažby Borušov