„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borušov

Nové produkty Borušov

Dlažby a obrubníky Borušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borušov, Levná dlažba Borušov, Dlažba Borušov, Zámkové dlažby Borušov, Zámkové dlažba Borušov, Betonové dlažby Borušov, Betonová dlažba Borušov, Zdící prvky Borušov, Dlažby II jakosti Borušov, Dlažba II jakosti Borušov, Plošné dlažby Borušov, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Znojmo Praha-Benice Praha-Vinoř Praha-Královice Opava Přerov Praha-Libuš Praha-Lochkov Karviná Praha-Velká Chuchle Chrudim Praha-Dubeč Písek Praha-Křeslice Praha 15 Praha-Běchovice Chomutov Teplice Frýdek-Místek Praha 14 Praha-západ Praha-Klánovice Praha 16 Prostějov Ústí nad Orlicí Kolín Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy Praha 21 Plzeň-sever Mělník Kroměříž Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Hlavní město Praha Ústí nad Labem Jeseník Blansko Praha 10 Praha-Zličín Rakovník Praha 19 Praha 1 Plzeň-jih Tábor Praha-Nedvězí Liberec Praha-Kolovraty Praha 3 Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Vyškov Nový Jičín Tachov Praha-Troja Uherské Hradiště Příbram Břeclav Praha-Petrovice Praha-Újezd Trutnov Cheb Praha-Kunratice Zlín Praha 17 Mladá Boleslav Brno-venkov Jindřichův Hradec Praha 13 Louny Praha 9 Praha 11 Praha-Satalice Svitavy Praha-Koloděje Děčín Praha-Suchdol Náchod Praha-Čakovice Hradec Králové Prachatice Vsetín Klatovy Kladno Praha 20 Plzeň-město Litoměřice Brno-město Rokycany Praha 2 Šumperk Praha-východ Praha-Nebušice Praha-Březiněves Domažlice Praha-Dolní Počernice Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borušov

Levná dlažba Borušov

Dlažba Borušov

Zámkové dlažby Borušov

Zámkové betonové dlažby Borušov

Zámková dlažba Borušov

Betonové dlažby Borušov

Betonová dlažba Borušov

Zdící prvky Borušov

Dlažby II jakosti Borušov

Dlažba II jakosti Borušov

Plošné dlažby Borušov