„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borušov

Nové produkty Borušov

Dlažby a obrubníky Borušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borušov, Levná dlažba Borušov, Dlažba Borušov, Zámkové dlažby Borušov, Zámkové dlažba Borušov, Betonové dlažby Borušov, Betonová dlažba Borušov, Zdící prvky Borušov, Dlažby II jakosti Borušov, Dlažba II jakosti Borušov, Plošné dlažby Borušov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Jičín Praha-Běchovice Vyškov Karviná Praha-Lipence Pardubice Domažlice Teplice Prachatice Praha-Benice Jindřichův Hradec Česká Lípa Praha-západ Nový Jičín Olomouc Praha 8 Praha-Dubeč Louny Nymburk Praha-Kolovraty Uherské Hradiště Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Hlavní město Praha Praha-Zličín Frýdek-Místek Kladno Ústí nad Labem Praha-Křeslice Praha-Troja Praha-Újezd Kroměříž Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Praha 14 Kutná Hora Jeseník České Budějovice Praha 18 Vsetín Praha 21 Chrudim Praha 4 Praha-Kunratice Praha-Petrovice Pelhřimov Praha-Ďáblice Zlín Plzeň-jih Praha 10 Brno-město Praha-Zbraslav Třebíč Děčín Kolín Litoměřice Praha 12 Praha-Velká Chuchle Mělník Cheb Plzeň-město Tábor Praha 22 Praha 17 Rokycany Praha 2 Praha 13 Sokolov Benešov Semily Praha-Vinoř Chomutov Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Břeclav Hodonín Blansko Přerov Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice Trutnov Prostějov Jablonec nad Nisou Praha 7 Český Krumlov Rakovník Písek Tachov Karlovy Vary Praha 9 Strakonice Praha 15 Praha 16 Brno-venkov Beroun Šumperk Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borušov

Levná dlažba Borušov

Dlažba Borušov

Zámkové dlažby Borušov

Zámkové betonové dlažby Borušov

Zámková dlažba Borušov

Betonové dlažby Borušov

Betonová dlažba Borušov

Zdící prvky Borušov

Dlažby II jakosti Borušov

Dlažba II jakosti Borušov

Plošné dlažby Borušov