„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borušov

Nové produkty Borušov

Dlažby a obrubníky Borušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borušov, Levná dlažba Borušov, Dlažba Borušov, Zámkové dlažby Borušov, Zámkové dlažba Borušov, Betonové dlažby Borušov, Betonová dlažba Borušov, Zdící prvky Borušov, Dlažby II jakosti Borušov, Dlažba II jakosti Borušov, Plošné dlažby Borušov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Kutná Hora Olomouc Znojmo Praha 7 Praha-Suchdol Teplice Praha-Slivenec Jeseník Rychnov nad Kněžnou Kladno Děčín Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Hradec Králové Praha 22 Nymburk Nový Jičín Litoměřice Kolín Praha 6 Rakovník Blansko Praha 3 Český Krumlov Praha 17 Karlovy Vary Svitavy Praha 16 Praha 11 Ústí nad Orlicí Mělník Praha-Řeporyje Pelhřimov Plzeň-jih Praha-Kunratice Praha 15 Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Benešov Praha 19 Hodonín Prostějov Hlavní město Praha Praha 18 Jihlava Praha 9 Praha-západ Plzeň-sever Cheb Šumperk Ostrava-město České Budějovice Semily Příbram Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Praha 4 Praha 12 Praha-Újezd Břeclav Praha-Lysolaje Praha-Lipence Praha 2 Praha 10 Náchod Karviná Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Třebíč Trutnov Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Chomutov Praha-Čakovice Brno-venkov Praha-Lochkov Praha-Zličín Tachov Havlíčkův Brod Praha-Troja Vsetín Opava Praha-Klánovice Liberec Plzeň-město Praha-východ Praha-Libuš Praha 20 Domažlice Praha 8 Přerov Praha-Nebušice Bruntál Písek Louny Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borušov

Levná dlažba Borušov

Dlažba Borušov

Zámkové dlažby Borušov

Zámkové betonové dlažby Borušov

Zámková dlažba Borušov

Betonové dlažby Borušov

Betonová dlažba Borušov

Zdící prvky Borušov

Dlažby II jakosti Borušov

Dlažba II jakosti Borušov

Plošné dlažby Borušov