„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borušov

Nové produkty Borušov

Dlažby a obrubníky Borušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borušov, Levná dlažba Borušov, Dlažba Borušov, Zámkové dlažby Borušov, Zámkové dlažba Borušov, Betonové dlažby Borušov, Betonová dlažba Borušov, Zdící prvky Borušov, Dlažby II jakosti Borušov, Dlažba II jakosti Borušov, Plošné dlažby Borušov, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Praha-Řeporyje Blansko Praha-Benice Jeseník Hodonín Chomutov Chrudim Praha-Přední Kopanina Svitavy Praha-Štěrboholy Praha-Lysolaje Česká Lípa Praha-Petrovice Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Praha-Slivenec Cheb Most Praha-Troja Klatovy Tábor Břeclav Brno-město Litoměřice Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Praha-Nedvězí Písek Ústí nad Labem Vyškov Příbram Praha-Čakovice Praha-Suchdol Praha 8 Praha-Dolní Chabry Praha-Velká Chuchle Praha 22 Praha 1 Praha 21 Praha-Nebušice Praha-Lipence Hradec Králové Zlín Praha 10 Praha-Královice Praha-Klánovice Praha-Křeslice Praha-východ Znojmo Karlovy Vary Praha 16 Vsetín Strakonice Teplice Praha-Lochkov Sokolov Praha 20 Hlavní město Praha Praha 15 Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Rakovník Praha 5 Praha 3 Pardubice Praha-Dubeč Ostrava-město Jihlava Český Krumlov České Budějovice Kutná Hora Pelhřimov Praha-Újezd Bruntál Praha 12 Praha-západ Tachov Brno-venkov Praha 4 Nový Jičín Jičín Trutnov Praha-Zbraslav Náchod Prostějov Praha 17 Rokycany Praha 6 Uherské Hradiště Louny Praha-Březiněves Praha-Vinoř Beroun Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Praha-Libuš Opava Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borušov

Levná dlažba Borušov

Dlažba Borušov

Zámkové dlažby Borušov

Zámkové betonové dlažby Borušov

Zámková dlažba Borušov

Betonové dlažby Borušov

Betonová dlažba Borušov

Zdící prvky Borušov

Dlažby II jakosti Borušov

Dlažba II jakosti Borušov

Plošné dlažby Borušov