„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borušov

Nové produkty Borušov

Dlažby a obrubníky Borušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borušov, Levná dlažba Borušov, Dlažba Borušov, Zámkové dlažby Borušov, Zámkové dlažba Borušov, Betonové dlažby Borušov, Betonová dlažba Borušov, Zdící prvky Borušov, Dlažby II jakosti Borušov, Dlažba II jakosti Borušov, Plošné dlažby Borušov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Hlavní město Praha Praha-Lochkov Kolín Pardubice Praha-Štěrboholy Klatovy Děčín Kroměříž Český Krumlov Přerov Chomutov Karviná Domažlice Praha-Satalice Praha 15 Mělník Nymburk Hodonín Vsetín Praha 13 Břeclav Karlovy Vary Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Sokolov Praha-Velká Chuchle Zlín Praha-Dubeč Semily Trutnov Frýdek-Místek Praha 18 Praha-Zbraslav Česká Lípa Praha-Nebušice Blansko Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Praha-Královice Praha-Klánovice Most Praha 1 Opava Praha-Čakovice Rokycany Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Praha 7 Praha-Kolovraty Praha 12 Chrudim Praha-Křeslice Praha 3 Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou Nový Jičín Mladá Boleslav Praha 2 Šumperk Praha 19 Praha-Březiněves Praha-Běchovice Praha 16 Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Praha-Zličín Znojmo Praha 10 Benešov Bruntál Příbram Jihlava Hradec Králové Praha-Lipence Praha-Petrovice Beroun Praha 4 Praha 11 Praha-Vinoř Praha-Slivenec Vyškov Prachatice Tábor Plzeň-jih Jeseník Praha-Suchdol Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha 5 Praha 6 Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Praha 14 Praha 9 Praha-Dolní Chabry Rakovník Praha-východ Louny Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borušov

Levná dlažba Borušov

Dlažba Borušov

Zámkové dlažby Borušov

Zámkové betonové dlažby Borušov

Zámková dlažba Borušov

Betonové dlažby Borušov

Betonová dlažba Borušov

Zdící prvky Borušov

Dlažby II jakosti Borušov

Dlažba II jakosti Borušov

Plošné dlažby Borušov