„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borušov

Nové produkty Borušov

Dlažby a obrubníky Borušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borušov, Levná dlažba Borušov, Dlažba Borušov, Zámkové dlažby Borušov, Zámkové dlažba Borušov, Betonové dlažby Borušov, Betonová dlažba Borušov, Zdící prvky Borušov, Dlažby II jakosti Borušov, Dlažba II jakosti Borušov, Plošné dlažby Borušov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Karviná Brno-město Klatovy Chomutov Vyškov Praha 22 Praha 21 Benešov Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Praha 20 Praha-Klánovice Praha-Satalice Praha 3 Šumperk Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Plzeň-sever Vsetín Semily Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Tachov Praha 18 Praha-Řeporyje Znojmo Louny Praha-Libuš Praha-Lipence Praha 1 Praha-Troja Kolín Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-město Domažlice Praha-Kunratice Praha 19 Praha-Benice Brno-venkov Praha 10 Praha-Přední Kopanina Bruntál Kutná Hora Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Praha 4 Ústí nad Labem Praha-Čakovice Česká Lípa Praha-Křeslice Liberec Karlovy Vary Praha 15 Praha 5 Praha 16 Praha-Zbraslav Opava Praha-Petrovice Praha-Lochkov Praha-Březiněves Uherské Hradiště Svitavy Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Kroměříž Cheb Praha-Ďáblice Rakovník Praha 14 Hradec Králové Teplice Český Krumlov Olomouc Plzeň-jih Žďár nad Sázavou České Budějovice Praha 7 Prostějov Pardubice Příbram Tábor Mělník Prachatice Praha-Zličín Písek Praha-Běchovice Praha 9 Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Praha-Štěrboholy Chrudim Blansko Trutnov Nymburk Praha-východ Rokycany Jihlava Praha 13 Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borušov

Levná dlažba Borušov

Dlažba Borušov

Zámkové dlažby Borušov

Zámkové betonové dlažby Borušov

Zámková dlažba Borušov

Betonové dlažby Borušov

Betonová dlažba Borušov

Zdící prvky Borušov

Dlažby II jakosti Borušov

Dlažba II jakosti Borušov

Plošné dlažby Borušov