„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borušov

Nové produkty Borušov

Dlažby a obrubníky Borušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borušov, Levná dlažba Borušov, Dlažba Borušov, Zámkové dlažby Borušov, Zámkové dlažba Borušov, Betonové dlažby Borušov, Betonová dlažba Borušov, Zdící prvky Borušov, Dlažby II jakosti Borušov, Dlažba II jakosti Borušov, Plošné dlažby Borušov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Praha 11 Praha-Lochkov Praha 17 Praha 3 Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Praha-Satalice Cheb Semily České Budějovice Praha-Královice Beroun Tachov Zlín Praha-Lysolaje Praha 1 Domažlice Písek Bruntál Česká Lípa Jeseník Vyškov Praha-Šeberov Praha-Slivenec Sokolov Praha-Klánovice Praha 8 Praha-Dolní Chabry Praha 5 Náchod Znojmo Rokycany Mělník Praha-Dolní Počernice Praha 2 Chomutov Praha-Nedvězí Šumperk Jihlava Praha 12 Trutnov Olomouc Louny Most Příbram Praha-Petrovice Mladá Boleslav Praha 7 Třebíč Praha-východ Plzeň-jih Praha-Ďáblice Praha-Újezd Ústí nad Labem Praha-Vinoř Ústí nad Orlicí Klatovy Praha-Benice Hradec Králové Prostějov Hlavní město Praha Chrudim Kroměříž Jičín Benešov Praha 21 Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Karviná Jindřichův Hradec Praha-Libuš Praha-západ Praha-Křeslice Praha-Zbraslav Praha-Běchovice Přerov Plzeň-sever Hodonín Uherské Hradiště Praha 14 Praha 6 Praha-Březiněves Pelhřimov Praha-Kolovraty Praha-Zličín Praha-Čakovice Tábor Břeclav Kladno Praha-Kunratice Liberec Praha 20 Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Ostrava-město Rakovník Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borušov

Levná dlažba Borušov

Dlažba Borušov

Zámkové dlažby Borušov

Zámkové betonové dlažby Borušov

Zámková dlažba Borušov

Betonové dlažby Borušov

Betonová dlažba Borušov

Zdící prvky Borušov

Dlažby II jakosti Borušov

Dlažba II jakosti Borušov

Plošné dlažby Borušov