„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borušov

Nové produkty Borušov

Dlažby a obrubníky Borušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borušov, Levná dlažba Borušov, Dlažba Borušov, Zámkové dlažby Borušov, Zámkové dlažba Borušov, Betonové dlažby Borušov, Betonová dlažba Borušov, Zdící prvky Borušov, Dlažby II jakosti Borušov, Dlažba II jakosti Borušov, Plošné dlažby Borušov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Praha-Nebušice Kolín Kroměříž Břeclav Frýdek-Místek Chomutov Jeseník Příbram Praha 18 Písek Beroun Most Praha-Velká Chuchle Nymburk Znojmo Praha 21 Praha 3 Tachov Praha 17 Praha 1 Rakovník Praha 16 České Budějovice Olomouc Praha-Kolovraty Praha 5 Brno-město Vsetín Praha-západ Praha-Zličín Praha 15 Plzeň-sever Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Praha 6 Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Praha 11 Klatovy Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Praha-Klánovice Praha-Lochkov Praha-Benice Kutná Hora Brno-venkov Praha-Šeberov Praha 9 Praha-Královice Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Praha 13 Český Krumlov Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Karviná Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Děčín Praha 12 Pardubice Praha-Křeslice Plzeň-jih Jičín Praha-Vinoř Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Svitavy Bruntál Praha-Satalice Plzeň-město Ostrava-město Semily Kladno Hodonín Prostějov Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Šumperk Louny Hradec Králové Liberec Praha-Nedvězí Blansko Benešov Strakonice Opava Litoměřice Praha 14 Praha-Troja Domažlice Praha 10 Praha-východ Praha 2 Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borušov

Levná dlažba Borušov

Dlažba Borušov

Zámkové dlažby Borušov

Zámkové betonové dlažby Borušov

Zámková dlažba Borušov

Betonové dlažby Borušov

Betonová dlažba Borušov

Zdící prvky Borušov

Dlažby II jakosti Borušov

Dlažba II jakosti Borušov

Plošné dlažby Borušov