„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borušov

Nové produkty Borušov

Dlažby a obrubníky Borušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borušov, Levná dlažba Borušov, Dlažba Borušov, Zámkové dlažby Borušov, Zámkové dlažba Borušov, Betonové dlažby Borušov, Betonová dlažba Borušov, Zdící prvky Borušov, Dlažby II jakosti Borušov, Dlažba II jakosti Borušov, Plošné dlažby Borušov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 10 Kroměříž Benešov Žďár nad Sázavou Cheb Rychnov nad Kněžnou Zlín Nový Jičín Praha-Křeslice Pardubice Hradec Králové Praha-Šeberov Praha-Suchdol Teplice Nymburk Praha-Řeporyje Praha 4 Praha 5 Praha-Kolovraty Liberec Kladno Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle České Budějovice Náchod Sokolov Plzeň-jih Praha-Klánovice Praha 6 Praha 8 Praha-Běchovice Praha-Březiněves Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Jeseník Jičín Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Praha-Satalice Blansko Uherské Hradiště Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Litoměřice Strakonice Český Krumlov Praha-Nedvězí Plzeň-město Praha 22 Praha-Troja Chomutov Praha-Slivenec Praha 14 Mělník Bruntál Kolín Karlovy Vary Praha-Lysolaje Děčín Praha 3 Olomouc Havlíčkův Brod Plzeň-sever Kutná Hora Most Rakovník Praha-západ Praha-Koloděje Břeclav Praha 16 Semily Tábor Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Opava Praha 20 Praha-Kunratice Praha-Lochkov Beroun Praha-Vinoř Domažlice Chrudim Hodonín Praha-Újezd Znojmo Praha 19 Praha 1 Klatovy Praha 12 Praha 13 Karviná Praha 2 Jihlava Pelhřimov Praha-východ Prachatice Ostrava-město Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borušov

Levná dlažba Borušov

Dlažba Borušov

Zámkové dlažby Borušov

Zámkové betonové dlažby Borušov

Zámková dlažba Borušov

Betonové dlažby Borušov

Betonová dlažba Borušov

Zdící prvky Borušov

Dlažby II jakosti Borušov

Dlažba II jakosti Borušov

Plošné dlažby Borušov