„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bory

Nové produkty Bory

Dlažby a obrubníky Bory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bory, Levná dlažba Bory, Dlažba Bory, Zámkové dlažby Bory, Zámkové dlažba Bory, Betonové dlažby Bory, Betonová dlažba Bory, Zdící prvky Bory, Dlažby II jakosti Bory, Dlažba II jakosti Bory, Plošné dlažby Bory, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Hradec Králové Karviná Litoměřice Semily Praha 10 Děčín Praha 17 Praha-Koloděje Praha-Dubeč Český Krumlov Cheb Šumperk Mělník Frýdek-Místek Rychnov nad Kněžnou Rokycany Praha 1 Teplice Praha 16 Kolín Brno-město Příbram Ostrava-město Liberec Praha 5 Praha-Lochkov Praha-Klánovice Plzeň-město Svitavy Praha 14 Břeclav Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Vyškov Hlavní město Praha Jeseník Havlíčkův Brod Praha 8 České Budějovice Jihlava Praha 3 Praha 19 Kroměříž Zlín Karlovy Vary Klatovy Plzeň-sever Prachatice Praha-Královice Praha-Nedvězí Opava Trutnov Praha-Štěrboholy Olomouc Bruntál Praha 22 Praha-Kunratice Praha-Benice Jičín Ústí nad Labem Praha 4 Rakovník Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Strakonice Praha-Křeslice Praha-Slivenec Sokolov Praha 12 Nymburk Praha 20 Tachov Praha 13 Pelhřimov Uherské Hradiště Praha 15 Praha-Zbraslav Praha-Zličín Praha-Troja Domažlice Písek Praha 21 Náchod Praha-Libuš Louny Tábor Praha-Březiněves Česká Lípa Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Praha 18 Praha 6 Most Blansko Praha-Újezd Třebíč Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bory

Levná dlažba Bory

Dlažba Bory

Zámkové dlažby Bory

Zámkové betonové dlažby Bory

Zámková dlažba Bory

Betonové dlažby Bory

Betonová dlažba Bory

Zdící prvky Bory

Dlažby II jakosti Bory

Dlažba II jakosti Bory

Plošné dlažby Bory