„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bory

Nové produkty Bory

Dlažby a obrubníky Bory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bory, Levná dlažba Bory, Dlažba Bory, Zámkové dlažby Bory, Zámkové dlažba Bory, Betonové dlažby Bory, Betonová dlažba Bory, Zdící prvky Bory, Dlažby II jakosti Bory, Dlažba II jakosti Bory, Plošné dlažby Bory, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Praha 7 Prachatice Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Hodonín Praha-Štěrboholy Nový Jičín Tachov Praha-Slivenec Chomutov Praha-Lipence Praha-Královice Nymburk Znojmo Frýdek-Místek Praha 14 Plzeň-sever Praha 6 Praha-Dolní Chabry Kladno Břeclav Praha-Běchovice Strakonice Svitavy Sokolov Praha 21 Ostrava-město Kroměříž Praha-Petrovice Pardubice Praha-Koloděje Praha-Kunratice Praha 3 České Budějovice Praha-Zbraslav Rokycany Vyškov Kutná Hora Praha-Ďáblice Plzeň-město Jeseník Karlovy Vary Šumperk Praha 16 Praha-Újezd Beroun Kolín Plzeň-jih Děčín Náchod Praha-Libuš Písek Praha-Dolní Počernice Prostějov Teplice Blansko Praha-Březiněves Praha-Suchdol Praha-Lochkov Litoměřice Olomouc Příbram Praha 12 Karviná Praha 2 Praha-Zličín Zlín Ústí nad Orlicí Vsetín Praha 11 Praha-Velká Chuchle Klatovy Hlavní město Praha Praha 5 Žďár nad Sázavou Chrudim Přerov Praha 15 Uherské Hradiště Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Tábor Trutnov Semily Liberec Praha-Řeporyje Rakovník Jablonec nad Nisou Praha 1 Most Praha 9 Praha 13 Jičín Praha 10 Praha-Čakovice Mladá Boleslav Praha-Troja Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bory

Levná dlažba Bory

Dlažba Bory

Zámkové dlažby Bory

Zámkové betonové dlažby Bory

Zámková dlažba Bory

Betonové dlažby Bory

Betonová dlažba Bory

Zdící prvky Bory

Dlažby II jakosti Bory

Dlažba II jakosti Bory

Plošné dlažby Bory