„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bory

Nové produkty Bory

Dlažby a obrubníky Bory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bory, Levná dlažba Bory, Dlažba Bory, Zámkové dlažby Bory, Zámkové dlažba Bory, Betonové dlažby Bory, Betonová dlažba Bory, Zdící prvky Bory, Dlažby II jakosti Bory, Dlažba II jakosti Bory, Plošné dlažby Bory, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Praha-Šeberov Most Žďár nad Sázavou Mělník Domažlice Benešov Příbram Písek Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Praha-západ Břeclav Semily Blansko Vyškov Plzeň-jih České Budějovice Praha 20 Praha-Dolní Chabry Liberec Praha 2 Jihlava Praha 21 Znojmo Praha-Troja Náchod Praha-Lipence Olomouc Karviná Praha 4 Praha 8 Jeseník Praha-Benice Praha 6 Plzeň-sever Nový Jičín Praha 11 Prostějov Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Praha 17 Přerov Brno-venkov Karlovy Vary Tábor Třebíč Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Prachatice Praha 7 Chrudim Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Praha 22 Louny Brno-město Praha-Dolní Měcholupy Zlín Opava Kladno Praha-východ Pardubice Klatovy Praha 3 Ostrava-město Praha 18 Bruntál Svitavy Ústí nad Labem Praha-Satalice Sokolov Praha 19 Praha 12 Česká Lípa Ústí nad Orlicí Kolín Praha 1 Praha 5 Plzeň-město Praha 15 Hradec Králové Praha-Petrovice Praha 10 Praha-Křeslice Litoměřice Rokycany Teplice Praha 14 Praha-Dolní Počernice Praha-Řeporyje Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Beroun Praha-Klánovice Praha-Březiněves Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bory

Levná dlažba Bory

Dlažba Bory

Zámkové dlažby Bory

Zámkové betonové dlažby Bory

Zámková dlažba Bory

Betonové dlažby Bory

Betonová dlažba Bory

Zdící prvky Bory

Dlažby II jakosti Bory

Dlažba II jakosti Bory

Plošné dlažby Bory