„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bory

Nové produkty Bory

Dlažby a obrubníky Bory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bory, Levná dlažba Bory, Dlažba Bory, Zámkové dlažby Bory, Zámkové dlažba Bory, Betonové dlažby Bory, Betonová dlažba Bory, Zdící prvky Bory, Dlažby II jakosti Bory, Dlažba II jakosti Bory, Plošné dlažby Bory, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Děčín Praha-Ďáblice Třebíč Jeseník Praha 21 Praha-Koloděje Praha-Běchovice Praha-západ Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Chrudim Praha-Lysolaje Břeclav Praha-Nedvězí Frýdek-Místek Praha-Řeporyje Přerov Jičín Praha 8 Praha 5 Praha-Troja Praha-Slivenec Praha 13 Praha 4 Ústí nad Labem Praha 22 Semily Kladno Louny Praha 6 Náchod Tábor Ostrava-město Domažlice Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Rakovník Praha-východ Rokycany Uherské Hradiště Praha 10 Cheb Praha 15 Znojmo Praha-Zličín Praha-Čakovice Strakonice Brno-město Praha 14 Plzeň-sever Praha-Klánovice Blansko Praha-Petrovice Mělník Praha-Újezd Klatovy Praha-Královice Bruntál Nymburk Opava Praha 18 Praha 2 Brno-venkov Praha-Lipence Česká Lípa Vsetín Praha 9 Praha 16 Praha-Lochkov Pardubice Beroun Olomouc Žďár nad Sázavou Český Krumlov Praha 19 Teplice Praha 17 Trutnov Zlín Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Plzeň-jih Příbram Praha-Velká Chuchle Praha-Dubeč Prachatice Praha-Libuš Svitavy Praha-Přední Kopanina Praha-Šeberov Praha 20 Kroměříž Nový Jičín Praha-Satalice Benešov Litoměřice Kutná Hora Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bory

Levná dlažba Bory

Dlažba Bory

Zámkové dlažby Bory

Zámkové betonové dlažby Bory

Zámková dlažba Bory

Betonové dlažby Bory

Betonová dlažba Bory

Zdící prvky Bory

Dlažby II jakosti Bory

Dlažba II jakosti Bory

Plošné dlažby Bory