„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bory

Nové produkty Bory

Dlažby a obrubníky Bory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bory, Levná dlažba Bory, Dlažba Bory, Zámkové dlažby Bory, Zámkové dlažba Bory, Betonové dlažby Bory, Betonová dlažba Bory, Zdící prvky Bory, Dlažby II jakosti Bory, Dlažba II jakosti Bory, Plošné dlažby Bory, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Praha-Velká Chuchle Vyškov Praha 4 Liberec Prostějov Praha 10 Praha-Březiněves Bruntál Praha 6 Praha 1 Praha 7 Praha-Újezd Praha 22 Praha-Lysolaje Zlín Opava Hradec Králové Jeseník Tachov Olomouc Kutná Hora Louny Benešov Praha-Libuš Praha-Běchovice Třebíč Děčín Praha-Troja Praha 9 Brno-venkov Chrudim Frýdek-Místek Kroměříž Praha 21 Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Příbram Praha-Zbraslav Pardubice Praha 8 Praha-Štěrboholy Praha-Královice Praha 14 Blansko Praha-Benice Praha-Čakovice Vsetín Kladno Litoměřice Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Břeclav Praha 20 Most Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Jihlava Česká Lípa Praha 5 Český Krumlov Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Strakonice Ostrava-město Prachatice Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Praha-západ Brno-město Plzeň-sever Praha-Zličín Praha-Koloděje Praha 15 Praha-Slivenec Beroun Sokolov Praha 17 Znojmo Domažlice Uherské Hradiště České Budějovice Praha-Satalice Praha-Lochkov Praha 16 Praha-Lipence Trutnov Plzeň-město Praha-Vinoř Klatovy Nymburk Praha-Křeslice Praha-Petrovice Praha 19 Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bory

Levná dlažba Bory

Dlažba Bory

Zámkové dlažby Bory

Zámkové betonové dlažby Bory

Zámková dlažba Bory

Betonové dlažby Bory

Betonová dlažba Bory

Zdící prvky Bory

Dlažby II jakosti Bory

Dlažba II jakosti Bory

Plošné dlažby Bory