„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bory

Nové produkty Bory

Dlažby a obrubníky Bory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bory, Levná dlažba Bory, Dlažba Bory, Zámkové dlažby Bory, Zámkové dlažba Bory, Betonové dlažby Bory, Betonová dlažba Bory, Zdící prvky Bory, Dlažby II jakosti Bory, Dlažba II jakosti Bory, Plošné dlažby Bory, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Praha 9 Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Praha-Přední Kopanina Beroun Praha-Královice Náchod Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Jeseník Praha 22 Praha-Velká Chuchle Olomouc Praha-Dolní Počernice Třebíč Karviná České Budějovice Uherské Hradiště Litoměřice Pelhřimov Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Přerov Nový Jičín Tábor Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Hlavní město Praha Česká Lípa Praha-Zličín Praha-Libuš Blansko Brno-venkov Praha 17 Rokycany Kladno Sokolov Nymburk Praha 16 Vyškov Havlíčkův Brod Opava Praha-Dubeč Praha 11 Praha 6 Praha 12 Znojmo Praha-Klánovice Praha 5 Cheb Chrudim Praha-Lochkov Děčín Kolín Domažlice Praha-Dolní Chabry Praha-Nebušice Kutná Hora Praha 10 Ústí nad Orlicí Strakonice Hradec Králové Trutnov Praha 14 Praha 21 Praha 18 Frýdek-Místek Jičín Praha-Křeslice Prostějov Jihlava Liberec Praha-Kolovraty Praha-Kunratice Praha-Šeberov Zlín Teplice Plzeň-sever Praha 7 Ostrava-město Praha-Zbraslav Praha-Lipence Praha-západ Most Semily Vsetín Praha-Suchdol Praha-Satalice Praha-Petrovice Praha-východ Svitavy Benešov Praha-Troja Hodonín Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bory

Levná dlažba Bory

Dlažba Bory

Zámkové dlažby Bory

Zámkové betonové dlažby Bory

Zámková dlažba Bory

Betonové dlažby Bory

Betonová dlažba Bory

Zdící prvky Bory

Dlažby II jakosti Bory

Dlažba II jakosti Bory

Plošné dlažby Bory