„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bory

Nové produkty Bory

Dlažby a obrubníky Bory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bory, Levná dlažba Bory, Dlažba Bory, Zámkové dlažby Bory, Zámkové dlažba Bory, Betonové dlažby Bory, Betonová dlažba Bory, Zdící prvky Bory, Dlažby II jakosti Bory, Dlažba II jakosti Bory, Plošné dlažby Bory, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Brno-venkov Praha-Lysolaje Praha-Křeslice Beroun Jindřichův Hradec Praha-západ Praha 20 Sokolov Praha 1 Praha 17 Louny Jihlava Mělník Praha-Troja Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Praha 9 Břeclav Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Semily Praha-Újezd Hlavní město Praha Pelhřimov Praha-Kunratice Kolín Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Praha 4 Prostějov Strakonice Teplice Nymburk Plzeň-jih Praha-Zličín Kladno Benešov Písek Praha-Benice Žďár nad Sázavou Liberec Praha 12 Praha 21 Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Česká Lípa Praha-Běchovice Svitavy Praha 22 Opava Praha 13 Vsetín Praha 2 Brno-město Tachov Karlovy Vary Praha-Dubeč Most Hradec Králové České Budějovice Prachatice Vyškov Praha 18 Cheb Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Praha 8 Zlín Praha 15 Kroměříž Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Jičín Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Bruntál Jeseník Mladá Boleslav Náchod Tábor Hodonín Karviná Praha 5 Šumperk Praha-Slivenec Praha 16 Trutnov Praha-Královice Kutná Hora Praha-Lochkov Praha-Čakovice Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bory

Levná dlažba Bory

Dlažba Bory

Zámkové dlažby Bory

Zámkové betonové dlažby Bory

Zámková dlažba Bory

Betonové dlažby Bory

Betonová dlažba Bory

Zdící prvky Bory

Dlažby II jakosti Bory

Dlažba II jakosti Bory

Plošné dlažby Bory