„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bory

Nové produkty Bory

Dlažby a obrubníky Bory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bory, Levná dlažba Bory, Dlažba Bory, Zámkové dlažby Bory, Zámkové dlažba Bory, Betonové dlažby Bory, Betonová dlažba Bory, Zdící prvky Bory, Dlažby II jakosti Bory, Dlažba II jakosti Bory, Plošné dlažby Bory, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Tábor Praha-Královice Mělník Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Karviná Olomouc Praha-Dolní Počernice Jablonec nad Nisou Jičín Karlovy Vary Praha-Satalice Plzeň-jih Děčín Žďár nad Sázavou Praha 14 Klatovy Praha-Šeberov Praha-Zličín Frýdek-Místek Nymburk Praha 16 Jeseník Vyškov Praha-Lochkov Hradec Králové Praha-Běchovice Praha 11 Praha 19 Praha 5 Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Brno-město Semily Pardubice Kolín Praha 22 Přerov Praha-Slivenec Praha-Petrovice Hlavní město Praha Liberec Praha-Benice Jindřichův Hradec Praha 17 Praha 4 Jihlava Havlíčkův Brod Chomutov Praha 6 Prachatice Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Praha 3 Praha-východ Tachov Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Sokolov Praha-Kunratice Most Praha-Vinoř Domažlice Praha-Dolní Chabry Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Praha 12 Praha 8 Ostrava-město Praha-Nebušice Kroměříž Praha 10 Mladá Boleslav Kladno Náchod Hodonín Benešov Litoměřice Nový Jičín Praha 21 Šumperk Praha-Lysolaje Plzeň-sever Praha-Libuš Písek Svitavy Ústí nad Labem Český Krumlov Uherské Hradiště Louny Rakovník Znojmo Zlín Praha-Zbraslav Praha 2 Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bory

Levná dlažba Bory

Dlažba Bory

Zámkové dlažby Bory

Zámkové betonové dlažby Bory

Zámková dlažba Bory

Betonové dlažby Bory

Betonová dlažba Bory

Zdící prvky Bory

Dlažby II jakosti Bory

Dlažba II jakosti Bory

Plošné dlažby Bory