„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bory

Nové produkty Bory

Dlažby a obrubníky Bory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bory, Levná dlažba Bory, Dlažba Bory, Zámkové dlažby Bory, Zámkové dlažba Bory, Betonové dlažby Bory, Betonová dlažba Bory, Zdící prvky Bory, Dlažby II jakosti Bory, Dlažba II jakosti Bory, Plošné dlažby Bory, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Praha-Klánovice Blansko Liberec Praha 7 Tachov Praha-Velká Chuchle Vsetín Praha 18 Jihlava Svitavy Praha 19 Bruntál Nový Jičín Praha-západ Třebíč Prostějov Klatovy Plzeň-jih Praha-Újezd Praha-Suchdol Most Pelhřimov Praha 11 Louny Hlavní město Praha Náchod Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Sokolov Frýdek-Místek Kladno Havlíčkův Brod Praha 21 Olomouc Praha-Šeberov Teplice Praha-Běchovice Cheb Kutná Hora Mělník Praha-Lochkov Rokycany Plzeň-město Praha 5 Praha-Zličín Praha-Benice Chrudim Šumperk Pardubice Praha 8 Praha 4 Český Krumlov Česká Lípa Praha-Nebušice Strakonice Praha-Dolní Chabry Praha-Dubeč Písek Praha-Libuš Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Litoměřice Praha-Satalice Praha-Královice Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Praha-Lysolaje Tábor Praha-Petrovice Praha-Slivenec Ostrava-město Karlovy Vary Karviná Praha-Nedvězí Praha-Troja Praha-Čakovice Mladá Boleslav Jeseník Kolín Praha-Řeporyje Hodonín Hradec Králové Praha 15 Praha 6 Praha 13 Rakovník Příbram Chomutov Přerov Znojmo Praha-Dolní Počernice Praha 9 Trutnov Zlín Praha 14 Benešov Jičín Praha-Lipence Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bory

Levná dlažba Bory

Dlažba Bory

Zámkové dlažby Bory

Zámkové betonové dlažby Bory

Zámková dlažba Bory

Betonové dlažby Bory

Betonová dlažba Bory

Zdící prvky Bory

Dlažby II jakosti Bory

Dlažba II jakosti Bory

Plošné dlažby Bory