„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovany

Nové produkty Borovany

Dlažby a obrubníky Borovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovany, Levná dlažba Borovany, Dlažba Borovany, Zámkové dlažby Borovany, Zámkové dlažba Borovany, Betonové dlažby Borovany, Betonová dlažba Borovany, Zdící prvky Borovany, Dlažby II jakosti Borovany, Dlažba II jakosti Borovany, Plošné dlažby Borovany, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Ústí nad Orlicí Louny Kolín Mladá Boleslav Strakonice Písek Český Krumlov Praha 21 Plzeň-jih Praha-Koloděje Praha-Šeberov Chomutov Praha 8 Praha-Petrovice Praha 9 Praha-Zbraslav Praha 7 Hradec Králové Praha-východ Praha 19 Ústí nad Labem Most Opava Praha-Nebušice Praha 2 Kutná Hora Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Praha-Štěrboholy Hlavní město Praha Praha-Lysolaje Praha-Benice Cheb České Budějovice Karlovy Vary Praha-Březiněves Pelhřimov Semily Bruntál Praha-Běchovice Praha-Křeslice Praha 16 Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Domažlice Mělník Brno-venkov Praha-Královice Prachatice Vyškov Praha-Dubeč Tachov Frýdek-Místek Plzeň-město Česká Lípa Havlíčkův Brod Benešov Beroun Kladno Prostějov Trutnov Sokolov Karviná Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Šumperk Vsetín Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Praha 10 Praha 20 Praha-Ďáblice Příbram Jihlava Ostrava-město Rokycany Praha-západ Praha 18 Svitavy Chrudim Praha 3 Praha-Slivenec Jeseník Praha-Přední Kopanina Praha 11 Pardubice Teplice Praha 13 Nymburk Praha-Libuš Praha-Klánovice Praha-Čakovice Třebíč Přerov Praha-Lochkov Tábor Jičín Praha 1 Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovany

Levná dlažba Borovany

Dlažba Borovany

Zámkové dlažby Borovany

Zámkové betonové dlažby Borovany

Zámková dlažba Borovany

Betonové dlažby Borovany

Betonová dlažba Borovany

Zdící prvky Borovany

Dlažby II jakosti Borovany

Dlažba II jakosti Borovany

Plošné dlažby Borovany