„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovany

Nové produkty Borovany

Dlažby a obrubníky Borovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovany, Levná dlažba Borovany, Dlažba Borovany, Zámkové dlažby Borovany, Zámkové dlažba Borovany, Betonové dlažby Borovany, Betonová dlažba Borovany, Zdící prvky Borovany, Dlažby II jakosti Borovany, Dlažba II jakosti Borovany, Plošné dlažby Borovany, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Praha 14 Náchod Pelhřimov Jičín Praha 10 Olomouc Praha 15 Praha 18 Praha-Dubeč Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Havlíčkův Brod Chrudim Svitavy Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Praha 22 Semily Plzeň-sever Brno-venkov Opava Frýdek-Místek Mladá Boleslav Praha 7 Teplice Praha 16 Strakonice Jablonec nad Nisou Rakovník Praha-Přední Kopanina Prostějov Praha 2 Praha-Řeporyje Praha-Újezd Chomutov Děčín Praha-Dolní Chabry Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Praha-Lipence Sokolov Příbram Praha 9 Pardubice Domažlice Karviná Hodonín Praha-Troja Louny Praha 12 Praha-Nebušice Písek Praha 3 Most Praha-Dolní Počernice Praha 19 Ústí nad Labem Tachov Praha 11 Rokycany Praha-Satalice Beroun Praha-východ Uherské Hradiště Praha 1 Kutná Hora Znojmo Jeseník Kolín Hradec Králové Tábor Litoměřice Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Plzeň-jih Praha-Zličín Benešov Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Praha-Libuš Liberec Bruntál Praha 13 Plzeň-město Nymburk Hlavní město Praha Blansko Praha-Lysolaje Ostrava-město Praha-Lochkov Trutnov Praha 20 Nový Jičín Kladno Mělník Jindřichův Hradec Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovany

Levná dlažba Borovany

Dlažba Borovany

Zámkové dlažby Borovany

Zámkové betonové dlažby Borovany

Zámková dlažba Borovany

Betonové dlažby Borovany

Betonová dlažba Borovany

Zdící prvky Borovany

Dlažby II jakosti Borovany

Dlažba II jakosti Borovany

Plošné dlažby Borovany