„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovany

Nové produkty Borovany

Dlažby a obrubníky Borovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovany, Levná dlažba Borovany, Dlažba Borovany, Zámkové dlažby Borovany, Zámkové dlažba Borovany, Betonové dlažby Borovany, Betonová dlažba Borovany, Zdící prvky Borovany, Dlažby II jakosti Borovany, Dlažba II jakosti Borovany, Plošné dlažby Borovany, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Praha-Troja Semily Český Krumlov Praha-Nedvězí Prachatice Praha-Vinoř Tábor Olomouc Praha-Satalice Jablonec nad Nisou Louny Praha 10 Praha 4 Karlovy Vary Praha-Křeslice Praha-Královice Cheb Praha-Lochkov Praha-Březiněves Kladno Liberec Praha-Újezd Nymburk Praha-Zličín Sokolov Praha 9 Hodonín Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Praha 6 Praha-Nebušice Mělník Rokycany Praha-Dubeč Písek Praha-Štěrboholy Benešov Ústí nad Labem Praha 21 Praha-Přední Kopanina Praha-Benice Praha-Lipence Plzeň-město Bruntál Plzeň-sever Praha-Slivenec Beroun Praha 18 Kolín Jeseník Praha 8 Most Brno-město Kutná Hora Trutnov Praha 12 Praha 14 Svitavy Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Chomutov Praha 16 Praha-Klánovice Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Praha 5 Domažlice Děčín Vsetín Praha 11 Praha 13 Zlín Nový Jičín Praha 15 Praha-Suchdol Kroměříž Prostějov Litoměřice Rakovník Žďár nad Sázavou Přerov Třebíč Praha-západ Opava Praha 7 Praha 19 Praha-Dolní Počernice Strakonice Hlavní město Praha Praha 1 Mladá Boleslav Blansko Pardubice Příbram Praha-Koloděje Česká Lípa Vyškov Praha-Dolní Chabry Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovany

Levná dlažba Borovany

Dlažba Borovany

Zámkové dlažby Borovany

Zámkové betonové dlažby Borovany

Zámková dlažba Borovany

Betonové dlažby Borovany

Betonová dlažba Borovany

Zdící prvky Borovany

Dlažby II jakosti Borovany

Dlažba II jakosti Borovany

Plošné dlažby Borovany