„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovany

Nové produkty Borovany

Dlažby a obrubníky Borovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovany, Levná dlažba Borovany, Dlažba Borovany, Zámkové dlažby Borovany, Zámkové dlažba Borovany, Betonové dlažby Borovany, Betonová dlažba Borovany, Zdící prvky Borovany, Dlažby II jakosti Borovany, Dlažba II jakosti Borovany, Plošné dlažby Borovany, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Kroměříž Praha 16 Náchod Teplice Vyškov Rakovník Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Praha 6 Praha 13 Mladá Boleslav Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Pelhřimov Česká Lípa Prachatice Ostrava-město Louny Domažlice Praha-Benice Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Praha-Lochkov Hradec Králové Praha 18 Jindřichův Hradec Bruntál Mělník Třebíč Praha 8 Karviná Praha-Lipence Liberec Brno-venkov Praha 1 Hodonín Praha-Petrovice Písek Praha-Nebušice Cheb Praha-Libuš Praha-Dubeč Pardubice Šumperk Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Praha-Vinoř Praha-Troja Kolín Litoměřice Praha-Zličín Žďár nad Sázavou Praha 17 Praha-Velká Chuchle Zlín Praha 4 Ústí nad Orlicí Klatovy Praha-Satalice Praha 5 Praha-Kunratice Praha 15 Semily Benešov Praha 9 Svitavy Český Krumlov Plzeň-sever Praha 14 Praha-Dolní Počernice Praha 21 Praha-západ Praha-východ Nový Jičín Olomouc Rokycany Uherské Hradiště Tachov Praha 12 Praha 3 Jihlava Břeclav Prostějov Most Praha-Slivenec Frýdek-Místek Praha 11 Brno-město Praha 19 Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Trutnov Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovany

Levná dlažba Borovany

Dlažba Borovany

Zámkové dlažby Borovany

Zámkové betonové dlažby Borovany

Zámková dlažba Borovany

Betonové dlažby Borovany

Betonová dlažba Borovany

Zdící prvky Borovany

Dlažby II jakosti Borovany

Dlažba II jakosti Borovany

Plošné dlažby Borovany