„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovany

Nové produkty Borovany

Dlažby a obrubníky Borovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovany, Levná dlažba Borovany, Dlažba Borovany, Zámkové dlažby Borovany, Zámkové dlažba Borovany, Betonové dlažby Borovany, Betonová dlažba Borovany, Zdící prvky Borovany, Dlažby II jakosti Borovany, Dlažba II jakosti Borovany, Plošné dlažby Borovany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Praha 9 Kolín Praha 11 Beroun Praha-Libuš Vsetín Teplice Žďár nad Sázavou Rokycany Plzeň-jih Chomutov Trutnov Praha 1 Česká Lípa Domažlice Opava Praha-Čakovice Vyškov Praha-Satalice Mladá Boleslav Praha 15 Kladno Děčín Brno-venkov Praha 18 Bruntál Praha-Petrovice Praha-východ Praha 8 Náchod Most Praha 12 Brno-město Benešov Břeclav Šumperk Praha-Dubeč Praha-Štěrboholy Jihlava Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Praha 7 Zlín Jičín Liberec Kutná Hora Praha-Újezd Prostějov Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Prachatice Praha-Lipence Praha-Suchdol Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Sokolov Praha 6 Český Krumlov Příbram Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Praha 4 Praha-Šeberov Chrudim České Budějovice Louny Praha 20 Svitavy Praha 22 Plzeň-sever Blansko Praha-Slivenec Praha-Královice Praha-Běchovice Písek Kroměříž Praha-Kunratice Praha-Zličín Praha-západ Praha 21 Jeseník Praha 19 Rakovník Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Praha 10 Praha-Křeslice Olomouc Praha 2 Praha-Řeporyje Přerov Strakonice Nymburk Uherské Hradiště Jindřichův Hradec Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovany

Levná dlažba Borovany

Dlažba Borovany

Zámkové dlažby Borovany

Zámkové betonové dlažby Borovany

Zámková dlažba Borovany

Betonové dlažby Borovany

Betonová dlažba Borovany

Zdící prvky Borovany

Dlažby II jakosti Borovany

Dlažba II jakosti Borovany

Plošné dlažby Borovany