„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovany

Nové produkty Borovany

Dlažby a obrubníky Borovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovany, Levná dlažba Borovany, Dlažba Borovany, Zámkové dlažby Borovany, Zámkové dlažba Borovany, Betonové dlažby Borovany, Betonová dlažba Borovany, Zdící prvky Borovany, Dlažby II jakosti Borovany, Dlažba II jakosti Borovany, Plošné dlažby Borovany, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Jablonec nad Nisou Praha-Újezd Český Krumlov Praha 12 Rokycany Prostějov Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Karlovy Vary Písek Olomouc Beroun Trutnov Blansko Praha-Velká Chuchle Děčín Praha-Kunratice Praha-Libuš Praha 21 Praha-Lochkov Praha 19 Vyškov Semily Vsetín Liberec Rychnov nad Kněžnou Břeclav Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Praha-východ Benešov Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Praha 8 Sokolov Praha 4 Nymburk Most Praha 11 Prachatice Praha-Přední Kopanina Jihlava Kladno Praha-Lipence Praha-Zličín Žďár nad Sázavou Mělník Zlín Brno-venkov Kolín Praha 20 Praha 13 Praha-Nebušice Praha-Slivenec Praha-Královice Pelhřimov Praha-Štěrboholy Chrudim Jeseník Praha 22 Praha 17 Praha-Řeporyje Louny Praha-Dolní Počernice Praha 5 Třebíč Hlavní město Praha Znojmo Praha-Koloděje Praha-Křeslice Praha-Vinoř Praha-Suchdol Náchod Frýdek-Místek Praha 1 Chomutov Praha 15 Brno-město Tábor Šumperk Karviná Pardubice Uherské Hradiště Praha-Benice Praha-Satalice Plzeň-jih Praha-Kolovraty Praha-západ Opava Praha-Klánovice Praha-Čakovice Hodonín Kutná Hora Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovany

Levná dlažba Borovany

Dlažba Borovany

Zámkové dlažby Borovany

Zámkové betonové dlažby Borovany

Zámková dlažba Borovany

Betonové dlažby Borovany

Betonová dlažba Borovany

Zdící prvky Borovany

Dlažby II jakosti Borovany

Dlažba II jakosti Borovany

Plošné dlažby Borovany