„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovany

Nové produkty Borovany

Dlažby a obrubníky Borovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovany, Levná dlažba Borovany, Dlažba Borovany, Zámkové dlažby Borovany, Zámkové dlažba Borovany, Betonové dlažby Borovany, Betonová dlažba Borovany, Zdící prvky Borovany, Dlažby II jakosti Borovany, Dlažba II jakosti Borovany, Plošné dlažby Borovany, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Hodonín Chomutov Praha-Březiněves Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Česká Lípa Praha-Vinoř Třebíč Karlovy Vary Praha 19 Strakonice Chrudim Prachatice Mladá Boleslav Praha 17 Děčín Praha 20 Jihlava Přerov Praha 13 Ústí nad Labem Praha 12 Břeclav Bruntál Příbram Pelhřimov Praha 7 Praha 21 Ostrava-město Jičín Vyškov Písek Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Praha-Nebušice Kolín Český Krumlov Praha 11 Svitavy Praha 15 Cheb Praha-Šeberov Brno-venkov Rokycany Praha 5 Louny Hlavní město Praha Kladno Benešov Praha-Štěrboholy Pardubice Praha 14 Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Praha-Zličín Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Praha 16 Trutnov Praha-Suchdol Praha 10 Mělník Praha-Benice Tachov Praha-Újezd Plzeň-město Litoměřice Praha-Velká Chuchle Náchod Praha-Lochkov Plzeň-sever Praha 18 Jindřichův Hradec Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Most Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Karviná Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Praha 9 Praha 1 Praha-Kunratice Hradec Králové Klatovy Praha-Satalice Praha-Lipence Nymburk Praha-Dolní Chabry Opava Praha 8 Znojmo Zlín Vsetín Olomouc Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovany

Levná dlažba Borovany

Dlažba Borovany

Zámkové dlažby Borovany

Zámkové betonové dlažby Borovany

Zámková dlažba Borovany

Betonové dlažby Borovany

Betonová dlažba Borovany

Zdící prvky Borovany

Dlažby II jakosti Borovany

Dlažba II jakosti Borovany

Plošné dlažby Borovany