„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovany

Nové produkty Borovany

Dlažby a obrubníky Borovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovany, Levná dlažba Borovany, Dlažba Borovany, Zámkové dlažby Borovany, Zámkové dlažba Borovany, Betonové dlažby Borovany, Betonová dlažba Borovany, Zdící prvky Borovany, Dlažby II jakosti Borovany, Dlažba II jakosti Borovany, Plošné dlažby Borovany, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Uherské Hradiště Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Praha 17 Znojmo Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Jihlava Český Krumlov Plzeň-jih Most Vyškov Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Praha 10 Praha 22 Svitavy Tachov Praha 16 Prostějov Hodonín Bruntál Litoměřice Praha-Benice Praha 21 Domažlice Praha-Běchovice Praha 3 Pardubice Praha-východ Praha 19 Náchod Praha 20 Praha-Zličín Praha-Satalice Brno-město Praha-Slivenec Vsetín Praha 8 Praha-Čakovice Praha 7 Praha 14 Praha-Nebušice Praha-Kunratice Opava Praha-Dubeč Praha-Březiněves Praha-Troja Praha-Křeslice Chrudim Louny Šumperk Mladá Boleslav Praha-Šeberov Praha 2 Sokolov Nymburk Kolín Tábor Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry České Budějovice Praha 5 Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Praha-Královice Kroměříž Příbram Ostrava-město Praha-Nedvězí Praha 11 Praha-Újezd Děčín Praha 9 Klatovy Praha 15 Praha 4 Plzeň-město Hlavní město Praha Zlín Jindřichův Hradec Praha-Lipence Praha-Suchdol Praha 18 Plzeň-sever Chomutov Praha-Dolní Počernice Praha 13 Písek Strakonice Praha 1 Praha-Lysolaje Praha 12 Jičín Mělník Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovany

Levná dlažba Borovany

Dlažba Borovany

Zámkové dlažby Borovany

Zámkové betonové dlažby Borovany

Zámková dlažba Borovany

Betonové dlažby Borovany

Betonová dlažba Borovany

Zdící prvky Borovany

Dlažby II jakosti Borovany

Dlažba II jakosti Borovany

Plošné dlažby Borovany