„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovany

Nové produkty Borovany

Dlažby a obrubníky Borovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovany, Levná dlažba Borovany, Dlažba Borovany, Zámkové dlažby Borovany, Zámkové dlažba Borovany, Betonové dlažby Borovany, Betonová dlažba Borovany, Zdící prvky Borovany, Dlažby II jakosti Borovany, Dlažba II jakosti Borovany, Plošné dlažby Borovany, Plošná dlažba


Další města:

Opava Český Krumlov Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Praha 10 Praha-Březiněves Přerov Praha-Běchovice Hodonín Praha 11 Vyškov Praha 8 Děčín Praha 2 Ústí nad Orlicí Praha 19 Praha 4 Strakonice Praha 18 Bruntál Praha 12 Chomutov Kroměříž Karlovy Vary Praha 14 Mělník Domažlice Praha-Benice Praha 20 Praha-Klánovice Znojmo Praha-Vinoř Beroun Prostějov Praha-Troja Třebíč Praha-Přední Kopanina Písek Praha 7 Praha-Libuš Litoměřice Praha-Zbraslav Frýdek-Místek České Budějovice Praha-Řeporyje Pardubice Praha 1 Brno-venkov Benešov Praha-Dolní Počernice Praha 6 Rokycany Uherské Hradiště Liberec Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Praha 16 Praha 22 Praha-Dubeč Plzeň-sever Kolín Praha-Čakovice Praha-Slivenec Nymburk Příbram Praha-Lipence Svitavy Olomouc Zlín Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Jihlava Tachov Trutnov Praha-západ Karviná Prachatice Náchod Praha-Velká Chuchle Šumperk Praha 9 Praha-Petrovice Praha-Újezd Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Chrudim Praha-Lochkov Tábor Louny Blansko Plzeň-město Praha 13 Rakovník Kladno Česká Lípa Klatovy Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovany

Levná dlažba Borovany

Dlažba Borovany

Zámkové dlažby Borovany

Zámkové betonové dlažby Borovany

Zámková dlažba Borovany

Betonové dlažby Borovany

Betonová dlažba Borovany

Zdící prvky Borovany

Dlažby II jakosti Borovany

Dlažba II jakosti Borovany

Plošné dlažby Borovany