„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovany

Nové produkty Borovany

Dlažby a obrubníky Borovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovany, Levná dlažba Borovany, Dlažba Borovany, Zámkové dlažby Borovany, Zámkové dlažba Borovany, Betonové dlažby Borovany, Betonová dlažba Borovany, Zdící prvky Borovany, Dlažby II jakosti Borovany, Dlažba II jakosti Borovany, Plošné dlažby Borovany, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Praha-Křeslice Praha 3 Praha 5 Praha 14 Praha 8 Havlíčkův Brod Praha 18 Vsetín Jihlava Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Opava Praha-západ Praha-východ Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Praha-Petrovice Praha-Lipence Pelhřimov Praha-Satalice Praha 15 Prostějov Praha-Klánovice Praha 21 Teplice Prachatice Semily Strakonice Hodonín Klatovy Praha-Přední Kopanina Benešov Znojmo Hlavní město Praha Svitavy Břeclav Brno-město Praha 11 Praha 10 Nový Jičín Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Plzeň-sever Plzeň-jih Praha-Dolní Chabry Praha-Kunratice Praha 20 Kutná Hora Praha-Štěrboholy Třebíč Jeseník Louny Jindřichův Hradec Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Zlín Praha 4 Domažlice Hradec Králové Praha-Vinoř Tachov Frýdek-Místek Bruntál Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Most Praha-Březiněves Karviná Přerov Praha 12 Plzeň-město Brno-venkov Kladno Ústí nad Labem Uherské Hradiště Pardubice Příbram Praha-Zličín Praha-Čakovice Kolín České Budějovice Praha-Královice Praha 7 Praha 17 Jičín Praha 9 Žďár nad Sázavou Praha 19 Praha 16 Český Krumlov Beroun Náchod Nymburk Cheb Praha-Libuš Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovany

Levná dlažba Borovany

Dlažba Borovany

Zámkové dlažby Borovany

Zámkové betonové dlažby Borovany

Zámková dlažba Borovany

Betonové dlažby Borovany

Betonová dlažba Borovany

Zdící prvky Borovany

Dlažby II jakosti Borovany

Dlažba II jakosti Borovany

Plošné dlažby Borovany