„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovany

Nové produkty Borovany

Dlažby a obrubníky Borovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovany, Levná dlažba Borovany, Dlažba Borovany, Zámkové dlažby Borovany, Zámkové dlažba Borovany, Betonové dlažby Borovany, Betonová dlažba Borovany, Zdící prvky Borovany, Dlažby II jakosti Borovany, Dlažba II jakosti Borovany, Plošné dlažby Borovany, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Český Krumlov Přerov Karviná Most Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Praha 14 Havlíčkův Brod Praha-Klánovice Vyškov Praha-Troja Brno-město Praha-Lipence Praha 1 Prostějov Česká Lípa Ústí nad Labem Písek České Budějovice Praha-Řeporyje Plzeň-město Benešov Praha-Vinoř Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Nový Jičín Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Děčín Rakovník Příbram Praha-Zličín Praha-Slivenec Praha 18 Rokycany Rychnov nad Kněžnou Svitavy Praha-Královice Praha-Petrovice Tachov Šumperk Praha 3 Kroměříž Praha 19 Sokolov Praha 13 Praha-Satalice Mladá Boleslav Kutná Hora Vsetín Domažlice Praha 21 Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Beroun Třebíč Praha 20 Praha 22 Praha-Čakovice Plzeň-sever Žďár nad Sázavou Nymburk Praha-Zbraslav Praha 16 Olomouc Praha 11 Mělník Tábor Praha 15 Praha 7 Praha-Lochkov Břeclav Praha-Lysolaje Praha-Kunratice Litoměřice Blansko Ústí nad Orlicí Praha-východ Pardubice Praha-Běchovice Chrudim Praha-Dolní Chabry Praha 2 Praha-Křeslice Jičín Praha 5 Jihlava Náchod Praha 8 Teplice Praha 6 Klatovy Praha 9 Plzeň-jih Praha-západ Praha-Přední Kopanina Praha 12 Hodonín Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovany

Levná dlažba Borovany

Dlažba Borovany

Zámkové dlažby Borovany

Zámkové betonové dlažby Borovany

Zámková dlažba Borovany

Betonové dlažby Borovany

Betonová dlažba Borovany

Zdící prvky Borovany

Dlažby II jakosti Borovany

Dlažba II jakosti Borovany

Plošné dlažby Borovany