„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovnice

Nové produkty Borovnice

Dlažby a obrubníky Borovnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovnice, Levná dlažba Borovnice, Dlažba Borovnice, Zámkové dlažby Borovnice, Zámkové dlažba Borovnice, Betonové dlažby Borovnice, Betonová dlažba Borovnice, Zdící prvky Borovnice, Dlažby II jakosti Borovnice, Dlažba II jakosti Borovnice, Plošné dlažby Borovnice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Náchod Trutnov Praha 9 Ústí nad Labem Prachatice Praha 21 Tachov Písek Příbram Kladno Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Hlavní město Praha Přerov Praha 22 Praha-Újezd Praha 18 Semily Šumperk Nymburk Praha 1 Praha-Řeporyje Plzeň-město Praha 6 Praha 5 Praha-Libuš Olomouc Cheb Praha-Lipence Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Bruntál Praha 4 Praha-Kolovraty Praha-Kunratice Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Blansko Praha 11 Praha 2 Pardubice Praha-Lysolaje Pelhřimov Praha-Nebušice Jihlava Praha 7 Praha-Březiněves Praha 3 Kolín Praha 19 Praha 13 Mladá Boleslav Jeseník Prostějov Praha-Slivenec Jičín Praha 14 Praha-Lochkov Ostrava-město Ústí nad Orlicí Tábor Praha 20 Karlovy Vary České Budějovice Praha-Suchdol Praha 17 Beroun Praha 12 Plzeň-sever Praha-Zbraslav Benešov Brno-venkov Litoměřice Liberec Praha-Čakovice Praha-Velká Chuchle Praha-Ďáblice Praha-Zličín Praha-Nedvězí Vyškov Sokolov Mělník Uherské Hradiště Praha-Klánovice Rokycany Děčín Praha-západ Teplice Svitavy Praha-Křeslice Most Praha-Troja Praha-východ Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Hodonín Domažlice Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovnice

Levná dlažba Borovnice

Dlažba Borovnice

Zámkové dlažby Borovnice

Zámkové betonové dlažby Borovnice

Zámková dlažba Borovnice

Betonové dlažby Borovnice

Betonová dlažba Borovnice

Zdící prvky Borovnice

Dlažby II jakosti Borovnice

Dlažba II jakosti Borovnice

Plošné dlažby Borovnice