„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovnice

Nové produkty Borovnice

Dlažby a obrubníky Borovnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovnice, Levná dlažba Borovnice, Dlažba Borovnice, Zámkové dlažby Borovnice, Zámkové dlažba Borovnice, Betonové dlažby Borovnice, Betonová dlažba Borovnice, Zdící prvky Borovnice, Dlažby II jakosti Borovnice, Dlažba II jakosti Borovnice, Plošné dlažby Borovnice, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Benešov Praha-západ Chomutov Praha 21 Praha 17 Praha-Benice Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Svitavy Beroun Cheb Pelhřimov Kladno Trutnov Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Jeseník Praha-Lochkov Praha-Běchovice Domažlice Česká Lípa Praha 13 Praha-Ďáblice Praha 12 Tábor Praha 7 Kolín Zlín Kroměříž Klatovy Praha-Klánovice Louny Plzeň-jih Praha 9 Praha-Šeberov Hlavní město Praha Praha 20 Ústí nad Orlicí Praha 11 Praha 14 Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Přerov Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Karviná Příbram Žďár nad Sázavou Tachov Praha-Slivenec Hodonín Sokolov Praha-Lysolaje Praha 22 Praha 8 Mělník Opava Brno-město Plzeň-sever Strakonice Praha-Koloděje Praha 10 Praha-Královice Jihlava Teplice Praha-Kunratice Nymburk Semily Jindřichův Hradec Praha 2 Český Krumlov Litoměřice Praha-Řeporyje Rokycany Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Jičín Plzeň-město Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Praha-Zličín Praha 6 Bruntál Praha 1 Praha 4 Hradec Králové Brno-venkov Břeclav Praha 19 Praha-Vinoř Vsetín Pardubice České Budějovice Třebíč Praha-Čakovice Náchod Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovnice

Levná dlažba Borovnice

Dlažba Borovnice

Zámkové dlažby Borovnice

Zámkové betonové dlažby Borovnice

Zámková dlažba Borovnice

Betonové dlažby Borovnice

Betonová dlažba Borovnice

Zdící prvky Borovnice

Dlažby II jakosti Borovnice

Dlažba II jakosti Borovnice

Plošné dlažby Borovnice