„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovnice

Nové produkty Borovnice

Dlažby a obrubníky Borovnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovnice, Levná dlažba Borovnice, Dlažba Borovnice, Zámkové dlažby Borovnice, Zámkové dlažba Borovnice, Betonové dlažby Borovnice, Betonová dlažba Borovnice, Zdící prvky Borovnice, Dlažby II jakosti Borovnice, Dlažba II jakosti Borovnice, Plošné dlažby Borovnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Praha-Nebušice Karviná Jindřichův Hradec Rokycany Ústí nad Labem Plzeň-město Břeclav Domažlice Vyškov Chomutov Praha-Řeporyje Tachov Praha-Suchdol Praha 19 Praha 18 Praha 12 Praha-Dolní Počernice Praha 2 Praha-Vinoř Brno-venkov Praha-Ďáblice Strakonice Frýdek-Místek Jihlava Praha-Benice Český Krumlov Praha-Libuš Praha 8 Praha-Štěrboholy Praha-Troja Karlovy Vary Česká Lípa Praha-Lochkov Praha-Slivenec Praha-Křeslice Praha-Královice Sokolov Hradec Králové Prostějov Trutnov Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Vsetín Hodonín Znojmo Praha 10 Praha-Kolovraty Třebíč Praha-Satalice Praha 3 Plzeň-jih Litoměřice Svitavy Praha-Kunratice Praha-Újezd Praha 20 Hlavní město Praha Praha-západ Benešov Praha 21 Praha-Koloděje Šumperk Kladno Praha-Čakovice Cheb Praha-Zličín Praha 7 Rakovník Praha-Dolní Chabry Teplice Praha-Petrovice Náchod Praha 9 Mladá Boleslav Louny Kroměříž Zlín Praha-východ Olomouc Jičín Praha 11 Jeseník Liberec Nymburk Bruntál Ostrava-město České Budějovice Praha 16 Ústí nad Orlicí Praha 6 Klatovy Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Praha-Lipence Pardubice Kolín Písek Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovnice

Levná dlažba Borovnice

Dlažba Borovnice

Zámkové dlažby Borovnice

Zámkové betonové dlažby Borovnice

Zámková dlažba Borovnice

Betonové dlažby Borovnice

Betonová dlažba Borovnice

Zdící prvky Borovnice

Dlažby II jakosti Borovnice

Dlažba II jakosti Borovnice

Plošné dlažby Borovnice