„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovnice

Nové produkty Borovnice

Dlažby a obrubníky Borovnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovnice, Levná dlažba Borovnice, Dlažba Borovnice, Zámkové dlažby Borovnice, Zámkové dlažba Borovnice, Betonové dlažby Borovnice, Betonová dlažba Borovnice, Zdící prvky Borovnice, Dlažby II jakosti Borovnice, Dlažba II jakosti Borovnice, Plošné dlažby Borovnice, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Brno-venkov Domažlice Praha-Štěrboholy Louny Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Plzeň-sever Praha-Lochkov Jeseník Praha 3 Vyškov Praha 9 Praha-Lipence Karviná Uherské Hradiště Praha-Vinoř Rokycany Jablonec nad Nisou Zlín Jičín Jihlava Praha-Satalice Semily Praha-Slivenec Praha 1 Cheb Rychnov nad Kněžnou Třebíč Praha-Čakovice Praha 20 Praha-Křeslice Sokolov Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Trutnov Beroun Praha 19 Praha-Řeporyje Praha-Březiněves Ostrava-město Praha-Troja Most Praha 8 Šumperk Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Praha-Nedvězí Hodonín Česká Lípa Praha 5 Praha-Přední Kopanina Praha 21 Olomouc České Budějovice Chomutov Kutná Hora Praha-Koloděje Kladno Praha 12 Praha-Královice Pelhřimov Praha 13 Nový Jičín Benešov Ústí nad Orlicí Prachatice Praha 7 Strakonice Praha-Suchdol Praha 15 Kolín Praha-Libuš Frýdek-Místek Děčín Praha-Dubeč Litoměřice Rakovník Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Český Krumlov Praha 11 Praha 2 Brno-město Praha-Klánovice Znojmo Nymburk Kroměříž Mělník Praha-Nebušice Praha-Zličín Praha 16 Bruntál Hradec Králové Vsetín Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovnice

Levná dlažba Borovnice

Dlažba Borovnice

Zámkové dlažby Borovnice

Zámkové betonové dlažby Borovnice

Zámková dlažba Borovnice

Betonové dlažby Borovnice

Betonová dlažba Borovnice

Zdící prvky Borovnice

Dlažby II jakosti Borovnice

Dlažba II jakosti Borovnice

Plošné dlažby Borovnice