„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovnice

Nové produkty Borovnice

Dlažby a obrubníky Borovnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovnice, Levná dlažba Borovnice, Dlažba Borovnice, Zámkové dlažby Borovnice, Zámkové dlažba Borovnice, Betonové dlažby Borovnice, Betonová dlažba Borovnice, Zdící prvky Borovnice, Dlažby II jakosti Borovnice, Dlažba II jakosti Borovnice, Plošné dlažby Borovnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Nymburk Praha 3 Česká Lípa Praha-Štěrboholy Litoměřice Praha 7 Praha-Nebušice Praha-Koloděje Pardubice Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Trutnov Plzeň-sever Brno-venkov Jihlava Praha-Lysolaje Praha-Lipence Praha-Běchovice Tachov Mladá Boleslav Brno-město Hodonín Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Praha-Slivenec Frýdek-Místek Příbram Praha-Troja Jičín Praha 1 Šumperk Písek Praha-Zličín Praha 6 Svitavy Praha 12 Rokycany Kroměříž Tábor Strakonice Praha 8 Děčín Přerov Uherské Hradiště Praha 20 Praha 21 Chrudim Most Louny Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Vyškov Praha-Kunratice Praha-Suchdol Prachatice Jindřichův Hradec Jeseník Praha 15 Ústí nad Labem Benešov Praha-Lochkov Chomutov Cheb Praha-Zbraslav Břeclav Praha-západ Beroun Liberec Sokolov Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Praha 4 Praha-Dubeč Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Praha 16 Semily Třebíč Praha 19 České Budějovice Praha 9 Mělník Praha-východ Náchod Praha-Šeberov Praha-Benice Praha-Libuš Klatovy Pelhřimov Praha 10 Hlavní město Praha Nový Jičín Praha 17 Znojmo Praha 18 Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovnice

Levná dlažba Borovnice

Dlažba Borovnice

Zámkové dlažby Borovnice

Zámkové betonové dlažby Borovnice

Zámková dlažba Borovnice

Betonové dlažby Borovnice

Betonová dlažba Borovnice

Zdící prvky Borovnice

Dlažby II jakosti Borovnice

Dlažba II jakosti Borovnice

Plošné dlažby Borovnice