„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovnice

Nové produkty Borovnice

Dlažby a obrubníky Borovnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovnice, Levná dlažba Borovnice, Dlažba Borovnice, Zámkové dlažby Borovnice, Zámkové dlažba Borovnice, Betonové dlažby Borovnice, Betonová dlažba Borovnice, Zdící prvky Borovnice, Dlažby II jakosti Borovnice, Dlažba II jakosti Borovnice, Plošné dlažby Borovnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Semily Chrudim Vsetín Praha 9 Ústí nad Labem Praha 21 Praha-Dolní Počernice Břeclav Praha-západ Praha 13 Praha-Běchovice Rakovník Ostrava-město Praha-Lochkov Frýdek-Místek České Budějovice Kroměříž Zlín Jeseník Česká Lípa Příbram Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Benešov Prachatice Litoměřice Praha-Kunratice Opava Hlavní město Praha Praha 2 Teplice Praha 22 Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Praha 3 Sokolov Vyškov Praha-Dubeč Praha-Benice Liberec Tachov Bruntál Jičín Havlíčkův Brod Mělník Nymburk Praha-Šeberov Rokycany Písek Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Náchod Brno-město Klatovy Praha 6 Praha-Satalice Praha-Křeslice Prostějov Kladno Praha-Slivenec Strakonice Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Praha 5 Praha-Kolovraty Plzeň-jih Olomouc Praha 12 Praha-Újezd Praha-Zličín Hradec Králové Tábor Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Karviná Svitavy Kutná Hora Brno-venkov Rychnov nad Kněžnou Praha 7 Chomutov Praha 15 Praha-Nebušice Praha 4 Hodonín Uherské Hradiště Praha-Libuš Plzeň-město Mladá Boleslav Praha 19 Pardubice Jihlava Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovnice

Levná dlažba Borovnice

Dlažba Borovnice

Zámkové dlažby Borovnice

Zámkové betonové dlažby Borovnice

Zámková dlažba Borovnice

Betonové dlažby Borovnice

Betonová dlažba Borovnice

Zdící prvky Borovnice

Dlažby II jakosti Borovnice

Dlažba II jakosti Borovnice

Plošné dlažby Borovnice