„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovnice

Nové produkty Borovnice

Dlažby a obrubníky Borovnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovnice, Levná dlažba Borovnice, Dlažba Borovnice, Zámkové dlažby Borovnice, Zámkové dlažba Borovnice, Betonové dlažby Borovnice, Betonová dlažba Borovnice, Zdící prvky Borovnice, Dlažby II jakosti Borovnice, Dlažba II jakosti Borovnice, Plošné dlažby Borovnice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Louny Praha-Petrovice Praha 1 Karlovy Vary Praha 18 Praha-Kunratice Brno-město Děčín Praha 15 Bruntál Liberec Blansko Praha 9 Praha 6 Jindřichův Hradec Třebíč Česká Lípa Přerov Pelhřimov Vyškov Ústí nad Orlicí Rokycany Praha-Libuš Praha-Vinoř Sokolov Strakonice Plzeň-sever Jeseník Břeclav Praha-Přední Kopanina Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Praha 14 Praha 7 Praha-Zličín Praha-Nedvězí Praha 12 Žďár nad Sázavou Praha 22 Jihlava Jičín Kutná Hora Praha 10 Rakovník Nový Jičín Praha-Křeslice Nymburk Praha-Zbraslav Kladno Cheb Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Plzeň-město Benešov Chomutov Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Labem Praha-Nebušice Praha 2 Uherské Hradiště Praha-Březiněves Svitavy Opava Hodonín Praha-Újezd Praha-Satalice Šumperk Praha-Velká Chuchle Prostějov Beroun Praha 16 Praha-Královice Litoměřice České Budějovice Pardubice Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Praha-Běchovice Praha 20 Praha 11 Praha-Štěrboholy Praha-Lysolaje Chrudim Kolín Náchod Praha-západ Frýdek-Místek Praha-Troja Hradec Králové Mělník Jablonec nad Nisou Praha 17 Hlavní město Praha Praha 5 Příbram Karviná Domažlice Prachatice Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovnice

Levná dlažba Borovnice

Dlažba Borovnice

Zámkové dlažby Borovnice

Zámkové betonové dlažby Borovnice

Zámková dlažba Borovnice

Betonové dlažby Borovnice

Betonová dlažba Borovnice

Zdící prvky Borovnice

Dlažby II jakosti Borovnice

Dlažba II jakosti Borovnice

Plošné dlažby Borovnice