„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borovnice

Nové produkty Borovnice

Dlažby a obrubníky Borovnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borovnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borovnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borovnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borovnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borovnice, Levná dlažba Borovnice, Dlažba Borovnice, Zámkové dlažby Borovnice, Zámkové dlažba Borovnice, Betonové dlažby Borovnice, Betonová dlažba Borovnice, Zdící prvky Borovnice, Dlažby II jakosti Borovnice, Dlažba II jakosti Borovnice, Plošné dlažby Borovnice, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Nový Jičín Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Písek Praha 1 Praha-Slivenec Sokolov Česká Lípa Šumperk Havlíčkův Brod Praha 12 Třebíč Hradec Králové Benešov Praha 6 Praha 15 Praha 13 Praha-Petrovice Praha 7 Praha 11 Praha 5 Karviná České Budějovice Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Svitavy Jindřichův Hradec Klatovy Most Praha 3 Beroun Uherské Hradiště Praha-Nebušice Praha 20 Znojmo Kolín Hodonín Praha 18 Mělník Prachatice Praha 17 Kladno Praha 2 Praha-Čakovice Praha-Libuš Praha 14 Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Ostrava-město Praha-východ Žďár nad Sázavou Rokycany Praha 8 Praha 9 Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Chrudim Praha-Vinoř Praha-Suchdol Děčín Praha 19 Praha-Újezd Praha-Řeporyje Tábor Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Příbram Jablonec nad Nisou Zlín Chomutov Pelhřimov Praha-Velká Chuchle Jičín Praha-Koloděje Praha-Benice Praha 4 Strakonice Praha-Březiněves Praha-Křeslice Nymburk Brno-město Český Krumlov Praha-Štěrboholy Louny Plzeň-město Náchod Praha-Lysolaje Bruntál Praha-Kolovraty Praha-Satalice Hlavní město Praha Trutnov Frýdek-Místek Praha-Klánovice Plzeň-sever Cheb Praha-Dolní Chabry Praha-Ďáblice Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borovnice

Levná dlažba Borovnice

Dlažba Borovnice

Zámkové dlažby Borovnice

Zámkové betonové dlažby Borovnice

Zámková dlažba Borovnice

Betonové dlažby Borovnice

Betonová dlažba Borovnice

Zdící prvky Borovnice

Dlažby II jakosti Borovnice

Dlažba II jakosti Borovnice

Plošné dlažby Borovnice