„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořice

Nové produkty Bořice

Dlažby a obrubníky Bořice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořice, Levná dlažba Bořice, Dlažba Bořice, Zámkové dlažby Bořice, Zámkové dlažba Bořice, Betonové dlažby Bořice, Betonová dlažba Bořice, Zdící prvky Bořice, Dlažby II jakosti Bořice, Dlažba II jakosti Bořice, Plošné dlažby Bořice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Přerov Bruntál Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Praha 3 Třebíč Brno-město Sokolov Praha 2 Praha 15 Jičín Ostrava-město Praha 7 Praha-Nedvězí Praha-Běchovice Tábor Plzeň-jih Louny Praha 1 Praha 9 Rakovník Hradec Králové Praha-Lochkov Prachatice Praha-Benice Vsetín Praha 11 Brno-venkov Chrudim Litoměřice Děčín Klatovy Semily Praha 22 Šumperk Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Pelhřimov Rychnov nad Kněžnou Příbram Praha-Klánovice Kolín Prostějov Beroun Chomutov Praha-Čakovice Praha-Dubeč Karlovy Vary Praha-Kolovraty Břeclav Praha 4 Praha-Královice Praha-Petrovice Nymburk Mladá Boleslav Praha-Zličín Plzeň-sever Praha 21 Mělník Praha-Nebušice Praha-Koloděje Rokycany Kroměříž Praha 13 Vyškov Nový Jičín Praha-západ Ústí nad Orlicí Opava Praha 19 Hodonín Česká Lípa Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Kutná Hora Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Praha-Kunratice Karviná Praha-Přední Kopanina Praha-Březiněves Teplice Olomouc Jeseník Kladno Praha-východ Praha-Řeporyje Uherské Hradiště České Budějovice Plzeň-město Písek Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Domažlice Praha-Troja Praha 10 Jindřichův Hradec Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořice

Levná dlažba Bořice

Dlažba Bořice

Zámkové dlažby Bořice

Zámkové betonové dlažby Bořice

Zámková dlažba Bořice

Betonové dlažby Bořice

Betonová dlažba Bořice

Zdící prvky Bořice

Dlažby II jakosti Bořice

Dlažba II jakosti Bořice

Plošné dlažby Bořice