„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořice

Nové produkty Bořice

Dlažby a obrubníky Bořice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořice, Levná dlažba Bořice, Dlažba Bořice, Zámkové dlažby Bořice, Zámkové dlažba Bořice, Betonové dlažby Bořice, Betonová dlažba Bořice, Zdící prvky Bořice, Dlažby II jakosti Bořice, Dlažba II jakosti Bořice, Plošné dlažby Bořice, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Jablonec nad Nisou Louny Brno-venkov Nový Jičín Karviná Hlavní město Praha Praha 19 Praha 5 Jihlava Děčín Teplice Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Přerov Cheb Praha-Suchdol Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Domažlice Praha-Klánovice Bruntál Prostějov Zlín Praha 2 Kutná Hora Praha-Běchovice Praha 3 Opava Praha-Šeberov Vyškov Praha 22 Vsetín Tachov Praha-Přední Kopanina Praha-Velká Chuchle Most Praha 7 Třebíč Praha-Kolovraty Praha 6 Plzeň-jih Praha-Lochkov Praha 14 Tábor Praha 1 Praha 21 Praha 10 Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Praha 4 Praha-Satalice Písek Žďár nad Sázavou Trutnov Praha 13 Břeclav Beroun Praha-západ Blansko České Budějovice Rokycany Pelhřimov Praha-Libuš Praha-Zličín Nymburk Mělník Ústí nad Orlicí Praha 16 Praha-Benice Praha 8 Praha 15 Mladá Boleslav Prachatice Strakonice Praha 12 Praha-Královice Ostrava-město Kladno Plzeň-město Svitavy Praha 9 Příbram Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Liberec Kroměříž Benešov Olomouc Rakovník Sokolov Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Praha-Březiněves Klatovy Kolín Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořice

Levná dlažba Bořice

Dlažba Bořice

Zámkové dlažby Bořice

Zámkové betonové dlažby Bořice

Zámková dlažba Bořice

Betonové dlažby Bořice

Betonová dlažba Bořice

Zdící prvky Bořice

Dlažby II jakosti Bořice

Dlažba II jakosti Bořice

Plošné dlažby Bořice