„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořice

Nové produkty Bořice

Dlažby a obrubníky Bořice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořice, Levná dlažba Bořice, Dlažba Bořice, Zámkové dlažby Bořice, Zámkové dlažba Bořice, Betonové dlažby Bořice, Betonová dlažba Bořice, Zdící prvky Bořice, Dlažby II jakosti Bořice, Dlažba II jakosti Bořice, Plošné dlažby Bořice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Praha-Březiněves Vyškov Jihlava Tachov Praha-Kolovraty Jeseník Praha-Ďáblice Bruntál Náchod Praha 1 Nový Jičín Kutná Hora Český Krumlov Louny Frýdek-Místek Trutnov Svitavy Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Teplice Nymburk Třebíč Pelhřimov Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Prostějov České Budějovice Praha-Kunratice Praha 11 Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Ústí nad Labem Klatovy Praha-Libuš Kroměříž Sokolov Tábor Hodonín Praha 15 Písek Praha-východ Praha 13 Opava Praha-Lysolaje Praha 18 Beroun Most Prachatice Praha-Nebušice Praha-Troja Semily Ostrava-město Chrudim Jablonec nad Nisou Chomutov Hlavní město Praha Přerov Karviná Praha-Řeporyje Praha 7 Brno-venkov Zlín Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Praha 10 Praha 2 Mladá Boleslav Praha-Klánovice Olomouc Praha-Zličín Děčín Praha 12 Praha 5 Uherské Hradiště Praha-Benice Praha 17 Praha-západ Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Praha 8 Praha-Šeberov Rakovník Praha-Slivenec Domažlice Břeclav Praha-Vinoř Praha-Běchovice Příbram Liberec Brno-město Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Praha 22 Blansko Karlovy Vary Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořice

Levná dlažba Bořice

Dlažba Bořice

Zámkové dlažby Bořice

Zámkové betonové dlažby Bořice

Zámková dlažba Bořice

Betonové dlažby Bořice

Betonová dlažba Bořice

Zdící prvky Bořice

Dlažby II jakosti Bořice

Dlažba II jakosti Bořice

Plošné dlažby Bořice