„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořice

Nové produkty Bořice

Dlažby a obrubníky Bořice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořice, Levná dlažba Bořice, Dlažba Bořice, Zámkové dlažby Bořice, Zámkové dlažba Bořice, Betonové dlažby Bořice, Betonová dlažba Bořice, Zdící prvky Bořice, Dlažby II jakosti Bořice, Dlažba II jakosti Bořice, Plošné dlažby Bořice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Praha-Řeporyje Strakonice Pelhřimov Praha 5 Hlavní město Praha Břeclav Praha-Šeberov Teplice Praha-Satalice Praha-Libuš Praha-Klánovice Praha-Dubeč Náchod Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Tachov Praha 10 Praha-Dolní Počernice Prostějov Praha 8 Jeseník Beroun Kladno Klatovy Rokycany Praha-Lysolaje Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Opava Brno-venkov Bruntál Mělník Praha 1 Praha 9 Praha-Zličín Benešov Praha-Petrovice Praha 14 Praha-Zbraslav Příbram Praha-Čakovice Louny Plzeň-jih Praha 20 Praha 18 Praha 2 Praha-Křeslice Praha 22 Znojmo Praha-Slivenec Vyškov Praha-Kolovraty Praha-Vinoř Pardubice Hradec Králové Praha-Nebušice Praha-Újezd Domažlice Praha 19 Jablonec nad Nisou Most Praha 16 Třebíč Písek Praha-západ Praha 12 Praha-Benice Hodonín Praha 6 Praha-Nedvězí Chomutov Šumperk Žďár nad Sázavou Praha 7 Praha 13 Praha-Lipence Rakovník Praha-Lochkov Jihlava Svitavy Karviná Frýdek-Místek Praha-Kunratice Mladá Boleslav Blansko Ústí nad Labem Český Krumlov Brno-město Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Kolín Plzeň-město Praha 21 České Budějovice Praha-Dolní Chabry Cheb Trutnov Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořice

Levná dlažba Bořice

Dlažba Bořice

Zámkové dlažby Bořice

Zámkové betonové dlažby Bořice

Zámková dlažba Bořice

Betonové dlažby Bořice

Betonová dlažba Bořice

Zdící prvky Bořice

Dlažby II jakosti Bořice

Dlažba II jakosti Bořice

Plošné dlažby Bořice