„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořice

Nové produkty Bořice

Dlažby a obrubníky Bořice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořice, Levná dlažba Bořice, Dlažba Bořice, Zámkové dlažby Bořice, Zámkové dlažba Bořice, Betonové dlažby Bořice, Betonová dlažba Bořice, Zdící prvky Bořice, Dlažby II jakosti Bořice, Dlažba II jakosti Bořice, Plošné dlažby Bořice, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Praha-Lysolaje Rokycany České Budějovice Chomutov Praha-Kunratice Kutná Hora Beroun Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Koloděje Český Krumlov Frýdek-Místek Karviná Praha-Řeporyje Praha 19 Most Kolín Praha 6 Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Trutnov Znojmo Praha 14 Praha 8 Pelhřimov Benešov Olomouc Praha-Čakovice Praha-Březiněves Teplice Hodonín Praha-Dubeč Jičín Jihlava Žďár nad Sázavou Vyškov Jablonec nad Nisou Prachatice Praha-Běchovice Praha 7 Svitavy Písek Praha 4 Louny Strakonice Karlovy Vary Plzeň-město Praha-Suchdol Rakovník Praha-Královice Ostrava-město Praha-Ďáblice Břeclav Praha 5 Zlín Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Hradec Králové Praha 17 Praha 16 Nový Jičín Praha 11 Praha 22 Domažlice Ústí nad Labem Česká Lípa Praha-Zličín Praha-Zbraslav Vsetín Praha-Klánovice Praha-Libuš Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Opava Praha-Petrovice Praha 21 Prostějov Praha 13 Přerov Tábor Praha 12 Praha-Benice Praha 10 Sokolov Plzeň-jih Uherské Hradiště Praha-Šeberov Praha-Troja Kladno Jeseník Semily Kroměříž Šumperk Chrudim Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Děčín Praha-Vinoř Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořice

Levná dlažba Bořice

Dlažba Bořice

Zámkové dlažby Bořice

Zámkové betonové dlažby Bořice

Zámková dlažba Bořice

Betonové dlažby Bořice

Betonová dlažba Bořice

Zdící prvky Bořice

Dlažby II jakosti Bořice

Dlažba II jakosti Bořice

Plošné dlažby Bořice