„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořice

Nové produkty Bořice

Dlažby a obrubníky Bořice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořice, Levná dlažba Bořice, Dlažba Bořice, Zámkové dlažby Bořice, Zámkové dlažba Bořice, Betonové dlažby Bořice, Betonová dlažba Bořice, Zdící prvky Bořice, Dlažby II jakosti Bořice, Dlažba II jakosti Bořice, Plošné dlažby Bořice, Plošná dlažba


Další města:

Semily Opava Jindřichův Hradec Praha 10 Vsetín Praha-Suchdol Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Vyškov Ústí nad Labem Trutnov Praha-Troja Hodonín Rokycany Praha 9 Praha-Libuš Praha-Petrovice Praha 7 Zlín Praha-Nedvězí Praha 3 Praha 12 Praha-Kolovraty Šumperk Praha-Přední Kopanina Mělník Mladá Boleslav Jihlava Jičín Kutná Hora Český Krumlov Praha 16 Karlovy Vary Praha 4 Most Náchod Teplice Příbram Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Prachatice Frýdek-Místek Svitavy Praha-Křeslice Přerov Praha 6 Praha 19 Rakovník Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Bruntál Praha-Běchovice Tachov Pardubice Kladno Praha-Dolní Počernice Karviná Uherské Hradiště Jeseník Strakonice Třebíč Sokolov Praha-Štěrboholy Praha 11 České Budějovice Praha-Satalice Praha 14 Kolín Praha-Slivenec Pelhřimov Praha-Benice Praha-Březiněves Praha-východ Chrudim Praha-Zličín Blansko Žďár nad Sázavou Praha 15 Praha-Vinoř Praha 1 Plzeň-jih Brno-město Ostrava-město Praha 2 Benešov Písek Praha-Kunratice Praha 13 Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Domažlice Praha-Lipence Brno-venkov Cheb Praha-Koloděje Liberec Děčín Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořice

Levná dlažba Bořice

Dlažba Bořice

Zámkové dlažby Bořice

Zámkové betonové dlažby Bořice

Zámková dlažba Bořice

Betonové dlažby Bořice

Betonová dlažba Bořice

Zdící prvky Bořice

Dlažby II jakosti Bořice

Dlažba II jakosti Bořice

Plošné dlažby Bořice