„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořice

Nové produkty Bořice

Dlažby a obrubníky Bořice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořice, Levná dlažba Bořice, Dlažba Bořice, Zámkové dlažby Bořice, Zámkové dlažba Bořice, Betonové dlažby Bořice, Betonová dlažba Bořice, Zdící prvky Bořice, Dlažby II jakosti Bořice, Dlažba II jakosti Bořice, Plošné dlažby Bořice, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Semily Praha-Lysolaje Tachov Praha-Libuš Praha 1 Opava Praha-Vinoř Pelhřimov Praha 9 Klatovy Praha 5 Rokycany Praha-Suchdol Praha 16 Kolín Litoměřice Praha-Nedvězí Ostrava-město Praha 15 Beroun Plzeň-sever Děčín Praha 17 Chomutov Praha-Čakovice Vsetín Znojmo Praha-Zličín Liberec Praha 21 Praha 12 Praha-Zbraslav Kutná Hora Karviná Praha 2 Rakovník Tábor Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Třebíč Plzeň-jih Praha-Šeberov Praha-Petrovice Nymburk Praha-Kunratice Cheb Praha-Nebušice Kroměříž Praha-Ďáblice Praha-Benice Praha-Královice Hlavní město Praha Jihlava Nový Jičín Praha 11 Praha 8 Praha 18 Most Brno-město Praha-Březiněves Kladno Praha-Satalice Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Praha 14 Břeclav Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina Praha-Štěrboholy Teplice Frýdek-Místek Prachatice Praha-Řeporyje Mělník Ústí nad Labem Pardubice Praha-Dolní Chabry Praha-západ Hradec Králové Olomouc Havlíčkův Brod Praha 22 Blansko Praha 10 Jeseník Praha-Troja Praha-Klánovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Písek Louny Benešov Mladá Boleslav Uherské Hradiště Jičín Domažlice Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořice

Levná dlažba Bořice

Dlažba Bořice

Zámkové dlažby Bořice

Zámkové betonové dlažby Bořice

Zámková dlažba Bořice

Betonové dlažby Bořice

Betonová dlažba Bořice

Zdící prvky Bořice

Dlažby II jakosti Bořice

Dlažba II jakosti Bořice

Plošné dlažby Bořice