„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořice

Nové produkty Bořice

Dlažby a obrubníky Bořice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořice, Levná dlažba Bořice, Dlažba Bořice, Zámkové dlažby Bořice, Zámkové dlažba Bořice, Betonové dlažby Bořice, Betonová dlažba Bořice, Zdící prvky Bořice, Dlažby II jakosti Bořice, Dlažba II jakosti Bořice, Plošné dlažby Bořice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Semily Praha 18 Český Krumlov České Budějovice Praha-Čakovice Nový Jičín Ústí nad Orlicí Bruntál Karviná Beroun Ostrava-město Vsetín Praha 17 Praha-Slivenec Praha 4 Praha-Vinoř Praha-Kunratice Tachov Rychnov nad Kněžnou Domažlice Praha 16 Praha 2 Znojmo Chomutov Benešov Praha 13 Žďár nad Sázavou Plzeň-město Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Praha-Kolovraty Kolín Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Třebíč Praha 8 Nymburk Praha 20 Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Jeseník Praha-Lochkov Blansko Praha-Křeslice Praha-Zličín Prachatice Tábor Praha 6 Praha-východ Ústí nad Labem Liberec Rakovník Praha 12 Náchod Praha-Satalice Cheb Trutnov Strakonice Česká Lípa Louny Praha-Petrovice Praha 7 Písek Most Hradec Králové Klatovy Teplice Karlovy Vary Zlín Hlavní město Praha Praha 22 Frýdek-Místek Praha 15 Praha-Zbraslav Praha-západ Pelhřimov Praha-Klánovice Mladá Boleslav Prostějov Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Praha 1 Praha 10 Kroměříž Praha-Řeporyje Praha-Libuš Praha-Újezd Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Olomouc Přerov Hodonín Plzeň-sever Pardubice Jihlava Vyškov Šumperk Praha 5 Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořice

Levná dlažba Bořice

Dlažba Bořice

Zámkové dlažby Bořice

Zámkové betonové dlažby Bořice

Zámková dlažba Bořice

Betonové dlažby Bořice

Betonová dlažba Bořice

Zdící prvky Bořice

Dlažby II jakosti Bořice

Dlažba II jakosti Bořice

Plošné dlažby Bořice