„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořice

Nové produkty Bořice

Dlažby a obrubníky Bořice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořice, Levná dlažba Bořice, Dlažba Bořice, Zámkové dlažby Bořice, Zámkové dlažba Bořice, Betonové dlažby Bořice, Betonová dlažba Bořice, Zdící prvky Bořice, Dlažby II jakosti Bořice, Dlažba II jakosti Bořice, Plošné dlažby Bořice, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Praha-Královice Praha 21 Praha 5 Plzeň-jih Praha 17 Frýdek-Místek Praha-Slivenec Tábor Hradec Králové Znojmo Brno-venkov Praha 7 Plzeň-město Benešov Praha-Velká Chuchle Praha 4 Klatovy Praha 18 Praha-Dolní Chabry Praha-Zličín Šumperk Opava Praha-Lochkov Praha 15 Praha 10 Praha-Řeporyje Kroměříž Praha 20 Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Teplice Mladá Boleslav Blansko Praha-Satalice České Budějovice Ostrava-město Karviná Jihlava Most Třebíč Praha 2 Praha-Suchdol Česká Lípa Praha-Koloděje Prachatice Plzeň-sever Praha-Křeslice Cheb Praha 1 Český Krumlov Liberec Kutná Hora Vyškov Praha-Benice Beroun Bruntál Praha 13 Domažlice Praha 22 Praha 9 Praha 3 Mělník Rokycany Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Sokolov Praha 19 Praha-Klánovice Žďár nad Sázavou Jeseník Havlíčkův Brod Vsetín Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Uherské Hradiště Svitavy Náchod Litoměřice Semily Praha-Lipence Olomouc Rakovník Kladno Praha 11 Jičín Příbram Praha 16 Ústí nad Labem Praha-Libuš Praha 14 Brno-město Hlavní město Praha Praha-Šeberov Louny Nový Jičín Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořice

Levná dlažba Bořice

Dlažba Bořice

Zámkové dlažby Bořice

Zámkové betonové dlažby Bořice

Zámková dlažba Bořice

Betonové dlažby Bořice

Betonová dlažba Bořice

Zdící prvky Bořice

Dlažby II jakosti Bořice

Dlažba II jakosti Bořice

Plošné dlažby Bořice