„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořice

Nové produkty Bořice

Dlažby a obrubníky Bořice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořice, Levná dlažba Bořice, Dlažba Bořice, Zámkové dlažby Bořice, Zámkové dlažba Bořice, Betonové dlažby Bořice, Betonová dlažba Bořice, Zdící prvky Bořice, Dlažby II jakosti Bořice, Dlažba II jakosti Bořice, Plošné dlažby Bořice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Praha-Vinoř Brno-město Semily Praha-Lysolaje Pelhřimov Praha-Čakovice Příbram Praha-Dolní Chabry Praha-Nebušice Praha-Slivenec Bruntál Praha 11 Ústí nad Orlicí Praha 1 Praha-Dubeč Praha 7 Chrudim Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Mělník Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Kroměříž Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Svitavy Cheb Praha-Satalice Tábor Kladno Náchod Havlíčkův Brod Benešov Praha-Nedvězí Klatovy Prachatice Hodonín Praha 4 Žďár nad Sázavou Břeclav Tachov Trutnov Blansko Praha-Koloděje Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Rokycany Praha-Lochkov Frýdek-Místek Mladá Boleslav Praha 22 Plzeň-jih Jihlava Praha-Křeslice Uherské Hradiště Praha-Libuš Praha-Ďáblice Prostějov Jičín Praha-Troja Zlín Pardubice Praha 3 Beroun Litoměřice Třebíč Most Jeseník Praha 19 Kutná Hora Praha 6 Praha 9 Ústí nad Labem Praha-Březiněves Brno-venkov Chomutov Teplice Plzeň-sever Znojmo Strakonice Praha-Benice Praha-Zbraslav Praha 13 Rakovník Nymburk Hlavní město Praha Vyškov Hradec Králové Liberec Jablonec nad Nisou Nový Jičín Praha-Kunratice Plzeň-město Praha-východ Praha 15 Praha-západ Praha-Královice Přerov Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořice

Levná dlažba Bořice

Dlažba Bořice

Zámkové dlažby Bořice

Zámkové betonové dlažby Bořice

Zámková dlažba Bořice

Betonové dlažby Bořice

Betonová dlažba Bořice

Zdící prvky Bořice

Dlažby II jakosti Bořice

Dlažba II jakosti Bořice

Plošné dlažby Bořice