„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boseň

Nové produkty Boseň

Dlažby a obrubníky Boseň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boseň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boseň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boseň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boseň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boseň, Levná dlažba Boseň, Dlažba Boseň, Zámkové dlažby Boseň, Zámkové dlažba Boseň, Betonové dlažby Boseň, Betonová dlažba Boseň, Zdící prvky Boseň, Dlažby II jakosti Boseň, Dlažba II jakosti Boseň, Plošné dlažby Boseň, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Praha-Řeporyje Praha-východ Praha-Zličín Olomouc Třebíč Svitavy Praha-Nedvězí Karlovy Vary Praha-Lochkov Praha 11 Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Nový Jičín Chrudim Jičín Plzeň-jih Havlíčkův Brod Zlín Trutnov Praha-Slivenec Praha 12 Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Litoměřice Rakovník Praha-Dolní Chabry Praha-Královice Bruntál Mladá Boleslav Cheb Praha 15 Kutná Hora Karviná Praha-Suchdol Jeseník Hradec Králové Most Děčín Ústí nad Labem Praha-Křeslice Domažlice Český Krumlov Praha 6 Praha-Petrovice Tachov Praha 16 Prachatice Rokycany Břeclav Plzeň-sever Jihlava Tábor Vsetín Ostrava-město Klatovy Plzeň-město Praha 2 Praha-Přední Kopanina Praha 20 Praha-Březiněves Kolín Praha-Benice Praha-Vinoř Praha-Troja Praha 13 Praha 8 Brno-město Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Kroměříž Kladno Praha-Lipence Frýdek-Místek Uherské Hradiště Praha 5 Praha-Běchovice Žďár nad Sázavou Teplice Praha-Dubeč Praha 1 Jablonec nad Nisou Brno-venkov Mělník Hodonín Písek Pardubice Opava Přerov Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Liberec Benešov Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Náchod Prostějov Praha-Šeberov Česká Lípa Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boseň

Levná dlažba Boseň

Dlažba Boseň

Zámkové dlažby Boseň

Zámkové betonové dlažby Boseň

Zámková dlažba Boseň

Betonové dlažby Boseň

Betonová dlažba Boseň

Zdící prvky Boseň

Dlažby II jakosti Boseň

Dlažba II jakosti Boseň

Plošné dlažby Boseň