„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boseň

Nové produkty Boseň

Dlažby a obrubníky Boseň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boseň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boseň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boseň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boseň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boseň, Levná dlažba Boseň, Dlažba Boseň, Zámkové dlažby Boseň, Zámkové dlažba Boseň, Betonové dlažby Boseň, Betonová dlažba Boseň, Zdící prvky Boseň, Dlažby II jakosti Boseň, Dlažba II jakosti Boseň, Plošné dlažby Boseň, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Náchod Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Jihlava Praha 3 Praha-Klánovice Praha 12 Praha-Ďáblice Plzeň-jih Zlín Praha 21 Praha-Královice Písek Uherské Hradiště Tábor Praha 14 Praha-Libuš Praha-Dubeč Blansko Praha 11 Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Praha-Satalice Praha-Benice Semily Pelhřimov Praha-Zbraslav Liberec Trutnov Praha-Březiněves Cheb Mělník Praha-Vinoř Praha 18 Teplice Prostějov Litoměřice Praha-Přední Kopanina Praha-Lochkov Přerov Olomouc Praha-Suchdol Ostrava-město Třebíč Praha-Zličín Praha-Lipence Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Kroměříž Hlavní město Praha Domažlice Praha-Lysolaje Děčín Louny Jičín Praha 9 Praha 8 Frýdek-Místek Praha 20 Ústí nad Orlicí Kutná Hora Benešov Praha-Čakovice Praha 4 Břeclav Kolín Kladno Praha-východ Sokolov Nymburk Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Praha 10 Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Znojmo Karviná Tachov Strakonice Praha 13 Rokycany Brno-venkov Praha 16 Most Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Praha 7 Praha-Velká Chuchle Praha-západ Hodonín Plzeň-sever Praha-Újezd Praha 5 Nový Jičín Brno-město Jeseník Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boseň

Levná dlažba Boseň

Dlažba Boseň

Zámkové dlažby Boseň

Zámkové betonové dlažby Boseň

Zámková dlažba Boseň

Betonové dlažby Boseň

Betonová dlažba Boseň

Zdící prvky Boseň

Dlažby II jakosti Boseň

Dlažba II jakosti Boseň

Plošné dlažby Boseň