„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boseň

Nové produkty Boseň

Dlažby a obrubníky Boseň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boseň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boseň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boseň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boseň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boseň, Levná dlažba Boseň, Dlažba Boseň, Zámkové dlažby Boseň, Zámkové dlažba Boseň, Betonové dlažby Boseň, Betonová dlažba Boseň, Zdící prvky Boseň, Dlažby II jakosti Boseň, Dlažba II jakosti Boseň, Plošné dlažby Boseň, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Praha-Kolovraty Kolín Opava Praha-Šeberov Litoměřice Praha-Křeslice Praha-Nebušice Praha 2 Jindřichův Hradec Praha-Běchovice Pelhřimov Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Praha-Čakovice Zlín Pardubice České Budějovice Praha-Dolní Chabry Prostějov Praha 16 Brno-město Kroměříž Plzeň-jih Praha-Zličín Praha-Řeporyje Praha 19 Praha 7 Praha 21 Liberec Frýdek-Místek Semily Strakonice Rokycany Ústí nad Orlicí Náchod Praha-Dubeč Praha-Újezd Břeclav Domažlice Hodonín Karlovy Vary Cheb Plzeň-město Praha 15 Blansko Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Most Praha 13 Klatovy Praha-Troja Praha 3 Vyškov Třebíč Havlíčkův Brod Karviná Praha-Suchdol Sokolov Praha 6 Žďár nad Sázavou Český Krumlov Brno-venkov Česká Lípa Olomouc Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Praha 14 Chomutov Písek Plzeň-sever Praha 1 Praha 11 Děčín Mělník Rakovník Chrudim Hlavní město Praha Trutnov Praha 10 Šumperk Ostrava-město Beroun Praha 5 Praha 20 Benešov Praha 8 Praha-Lipence Příbram Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Praha-Koloděje Vsetín Jeseník Hradec Králové Jihlava Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boseň

Levná dlažba Boseň

Dlažba Boseň

Zámkové dlažby Boseň

Zámkové betonové dlažby Boseň

Zámková dlažba Boseň

Betonové dlažby Boseň

Betonová dlažba Boseň

Zdící prvky Boseň

Dlažby II jakosti Boseň

Dlažba II jakosti Boseň

Plošné dlažby Boseň