„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boseň

Nové produkty Boseň

Dlažby a obrubníky Boseň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boseň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boseň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boseň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boseň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boseň, Levná dlažba Boseň, Dlažba Boseň, Zámkové dlažby Boseň, Zámkové dlažba Boseň, Betonové dlažby Boseň, Betonová dlažba Boseň, Zdící prvky Boseň, Dlažby II jakosti Boseň, Dlažba II jakosti Boseň, Plošné dlažby Boseň, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Sokolov Semily Prostějov Znojmo Praha-Nebušice Nový Jičín Praha 12 Praha-Dolní Počernice Praha-Přední Kopanina Kolín Praha-Zbraslav Praha-Královice Benešov Praha-Zličín Praha 16 Klatovy Praha 7 Ústí nad Orlicí Praha 8 Svitavy Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Jeseník Přerov Karviná Jindřichův Hradec Česká Lípa Praha 9 Praha-Březiněves Liberec Olomouc Vsetín Praha 5 Trutnov Praha-Šeberov Uherské Hradiště Praha 19 Český Krumlov Praha 14 Cheb Praha-Velká Chuchle České Budějovice Mělník Prachatice Praha-Libuš Jičín Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Praha-Vinoř Plzeň-město Praha-Koloděje Praha-Klánovice Brno-město Praha 3 Karlovy Vary Tachov Pelhřimov Praha 21 Brno-venkov Domažlice Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Praha 4 Teplice Břeclav Most Žďár nad Sázavou Hodonín Litoměřice Praha 17 Blansko Plzeň-sever Praha 22 Louny Praha 18 Praha-Řeporyje Frýdek-Místek Praha 15 Beroun Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Ostrava-město Praha-Suchdol Hlavní město Praha Písek Praha-Slivenec Kroměříž Třebíč Strakonice Hradec Králové Praha 13 Příbram Praha-západ Praha-Ďáblice Bruntál Praha 10 Praha-Troja Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boseň

Levná dlažba Boseň

Dlažba Boseň

Zámkové dlažby Boseň

Zámkové betonové dlažby Boseň

Zámková dlažba Boseň

Betonové dlažby Boseň

Betonová dlažba Boseň

Zdící prvky Boseň

Dlažby II jakosti Boseň

Dlažba II jakosti Boseň

Plošné dlažby Boseň