„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boseň

Nové produkty Boseň

Dlažby a obrubníky Boseň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boseň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boseň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boseň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boseň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boseň, Levná dlažba Boseň, Dlažba Boseň, Zámkové dlažby Boseň, Zámkové dlažba Boseň, Betonové dlažby Boseň, Betonová dlažba Boseň, Zdící prvky Boseň, Dlažby II jakosti Boseň, Dlažba II jakosti Boseň, Plošné dlažby Boseň, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Praha-západ Praha 13 Praha-Šeberov Praha 4 Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Frýdek-Místek Plzeň-město Praha-Slivenec Třebíč Praha-Troja Louny Praha 6 Jičín Prostějov Jihlava Břeclav Vyškov Praha-Zbraslav Klatovy Vsetín Praha 20 Praha 8 Praha 21 Praha 11 Plzeň-sever Praha 19 Praha-Lysolaje Přerov Praha 9 Český Krumlov Rakovník Prachatice Bruntál Tábor Semily Chomutov Praha-Satalice Benešov Hodonín Mladá Boleslav Kladno Náchod Praha-Královice Písek Kroměříž Blansko Praha-Dolní Chabry Ústí nad Labem Děčín Praha 22 Praha-Dubeč Pelhřimov Praha 1 Praha-Koloděje Litoměřice Praha 15 Teplice Jindřichův Hradec Brno-venkov Praha-Suchdol Trutnov Praha 3 Mělník Znojmo Praha-Řeporyje Brno-město Cheb Svitavy Praha 10 Praha 14 Pardubice Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Praha 12 Praha-Benice Praha-Klánovice Kutná Hora Hradec Králové Kolín Praha 2 Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Most Liberec Žďár nad Sázavou Zlín Praha 16 Praha-Běchovice Praha-Vinoř Praha-Březiněves Praha-Přední Kopanina Sokolov Příbram Karviná Hlavní město Praha Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boseň

Levná dlažba Boseň

Dlažba Boseň

Zámkové dlažby Boseň

Zámkové betonové dlažby Boseň

Zámková dlažba Boseň

Betonové dlažby Boseň

Betonová dlažba Boseň

Zdící prvky Boseň

Dlažby II jakosti Boseň

Dlažba II jakosti Boseň

Plošné dlažby Boseň