„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boseň

Nové produkty Boseň

Dlažby a obrubníky Boseň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boseň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boseň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boseň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boseň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boseň, Levná dlažba Boseň, Dlažba Boseň, Zámkové dlažby Boseň, Zámkové dlažba Boseň, Betonové dlažby Boseň, Betonová dlažba Boseň, Zdící prvky Boseň, Dlažby II jakosti Boseň, Dlažba II jakosti Boseň, Plošné dlažby Boseň, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Kladno Rokycany Ústí nad Labem Praha 4 Opava Praha-Klánovice Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Pelhřimov Brno-město Plzeň-sever Ostrava-město Praha-Zbraslav Nymburk Příbram Olomouc Praha-Slivenec Brno-venkov Benešov Kolín Praha 11 Hradec Králové Břeclav Praha-Křeslice Žďár nad Sázavou Praha 8 Domažlice Chomutov Praha-Benice Teplice Trutnov Praha-Dolní Počernice Most Praha 15 Semily Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Bruntál Frýdek-Místek Plzeň-jih Prachatice Mladá Boleslav Praha-Zličín Liberec Klatovy Zlín České Budějovice Praha-Troja Mělník Třebíč Česká Lípa Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Hlavní město Praha Karviná Praha 3 Praha-Běchovice Hodonín Praha-Přední Kopanina Praha 13 Uherské Hradiště Jeseník Praha-Kunratice Praha 1 Chrudim Náchod Písek Beroun Praha 14 Pardubice Přerov Praha 6 Praha-Dubeč Litoměřice Jičín Praha 12 Kroměříž Tachov Praha-Satalice Praha-Koloděje Praha-Lochkov Praha 18 Znojmo Sokolov Prostějov Praha-Újezd Praha 21 Jablonec nad Nisou Praha 16 Praha 22 Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Blansko Plzeň-město Vyškov Praha 10 Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boseň

Levná dlažba Boseň

Dlažba Boseň

Zámkové dlažby Boseň

Zámkové betonové dlažby Boseň

Zámková dlažba Boseň

Betonové dlažby Boseň

Betonová dlažba Boseň

Zdící prvky Boseň

Dlažby II jakosti Boseň

Dlažba II jakosti Boseň

Plošné dlažby Boseň