„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boseň

Nové produkty Boseň

Dlažby a obrubníky Boseň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boseň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boseň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boseň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boseň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boseň, Levná dlažba Boseň, Dlažba Boseň, Zámkové dlažby Boseň, Zámkové dlažba Boseň, Betonové dlažby Boseň, Betonová dlažba Boseň, Zdící prvky Boseň, Dlažby II jakosti Boseň, Dlažba II jakosti Boseň, Plošné dlažby Boseň, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Semily Teplice Zlín Praha 3 Praha 15 Benešov Praha-východ Kutná Hora Domažlice Strakonice Mělník Břeclav Most Havlíčkův Brod Příbram Ústí nad Orlicí Praha 16 Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Praha 20 Praha 13 Praha 18 Děčín Uherské Hradiště Praha-Koloděje Pardubice Jindřichův Hradec Praha 1 Ústí nad Labem Praha 11 Přerov Vyškov Tachov Karviná Beroun Praha-Ďáblice Praha 19 Praha-západ Praha-Satalice Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Pelhřimov Liberec Praha 8 Praha-Petrovice Tábor Chomutov Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy Praha 12 Praha 21 Bruntál Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle České Budějovice Kolín Praha-Vinoř Cheb Praha-Libuš Jičín Praha-Kolovraty Písek Šumperk Praha 22 Prachatice Opava Náchod Ostrava-město Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Prostějov Praha-Dubeč Praha 17 Praha-Slivenec Praha 5 Praha-Křeslice Znojmo Hodonín Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Chrudim Praha-Královice Praha 7 Praha 10 Hradec Králové Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Brno-město Kladno Praha-Řeporyje Frýdek-Místek Nymburk Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Nový Jičín Jeseník Svitavy Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boseň

Levná dlažba Boseň

Dlažba Boseň

Zámkové dlažby Boseň

Zámkové betonové dlažby Boseň

Zámková dlažba Boseň

Betonové dlažby Boseň

Betonová dlažba Boseň

Zdící prvky Boseň

Dlažby II jakosti Boseň

Dlažba II jakosti Boseň

Plošné dlažby Boseň