„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boseň

Nové produkty Boseň

Dlažby a obrubníky Boseň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boseň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boseň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boseň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boseň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boseň, Levná dlažba Boseň, Dlažba Boseň, Zámkové dlažby Boseň, Zámkové dlažba Boseň, Betonové dlažby Boseň, Betonová dlažba Boseň, Zdící prvky Boseň, Dlažby II jakosti Boseň, Dlažba II jakosti Boseň, Plošné dlažby Boseň, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Mělník Praha-Nedvězí Praha 15 Nový Jičín Rokycany Jičín Benešov Pelhřimov Beroun Praha 4 Zlín Praha-Čakovice Praha 16 Klatovy Teplice Praha 3 Brno-venkov Karlovy Vary Praha 19 Praha 22 Praha-Zličín Ostrava-město Rychnov nad Kněžnou Olomouc Praha-Dubeč Tábor Břeclav Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Praha-Lysolaje Hradec Králové Praha-Suchdol Praha-Běchovice Děčín Praha-Březiněves Chomutov Praha 17 Ústí nad Orlicí Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Praha-Újezd Praha-Křeslice Praha-Libuš Svitavy Praha 2 Praha-Satalice Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Praha-Ďáblice Praha-Lipence Náchod Nymburk Praha 18 Karviná Kladno Chrudim Kolín Praha-Petrovice Praha 12 Praha-Královice Prachatice Domažlice Opava Cheb Praha-Slivenec Praha-Koloděje Praha 8 České Budějovice Praha-Kunratice Praha-Troja Semily Praha 20 Praha 11 Praha-Nebušice Plzeň-jih Šumperk Česká Lípa Praha 21 Praha 9 Žďár nad Sázavou Liberec Blansko Sokolov Plzeň-sever Praha-Vinoř Vyškov Třebíč Litoměřice Pardubice Louny Český Krumlov Praha 13 Písek Prostějov Jihlava Strakonice Hlavní město Praha Jeseník Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boseň

Levná dlažba Boseň

Dlažba Boseň

Zámkové dlažby Boseň

Zámkové betonové dlažby Boseň

Zámková dlažba Boseň

Betonové dlažby Boseň

Betonová dlažba Boseň

Zdící prvky Boseň

Dlažby II jakosti Boseň

Dlažba II jakosti Boseň

Plošné dlažby Boseň