„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boseň

Nové produkty Boseň

Dlažby a obrubníky Boseň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boseň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boseň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boseň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boseň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boseň, Levná dlažba Boseň, Dlažba Boseň, Zámkové dlažby Boseň, Zámkové dlažba Boseň, Betonové dlažby Boseň, Betonová dlažba Boseň, Zdící prvky Boseň, Dlažby II jakosti Boseň, Dlažba II jakosti Boseň, Plošné dlažby Boseň, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Jablonec nad Nisou Praha-Štěrboholy Strakonice Praha-Křeslice Plzeň-jih Kladno Karlovy Vary Litoměřice Brno-venkov Rakovník Náchod Hlavní město Praha Praha-Šeberov Plzeň-sever Zlín Praha-Nebušice Česká Lípa Vsetín České Budějovice Jeseník Praha-východ Jihlava Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Kolín Praha 1 Olomouc Praha-Satalice Kutná Hora Znojmo Praha 8 Děčín Písek Nový Jičín Brno-město Praha 10 Prostějov Vyškov Most Praha 18 Praha-Lochkov Svitavy Teplice Bruntál Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Praha 19 Praha-Dolní Počernice Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Český Krumlov Praha 4 Praha-Lysolaje Praha 9 Tachov Praha 15 Praha-Újezd Praha-Běchovice Praha-Březiněves Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Benešov Rokycany Praha-Vinoř Třebíč Ústí nad Orlicí Mělník Břeclav Praha 22 Kroměříž Sokolov Chomutov Praha-Čakovice Praha-Velká Chuchle Praha 7 Jičín Chrudim Praha-Petrovice Karviná Hodonín Praha-Dubeč Praha 5 Hradec Králové Žďár nad Sázavou Tábor Opava Plzeň-město Domažlice Pardubice Jindřichův Hradec Praha-Koloděje Cheb Praha 11 Uherské Hradiště Semily Šumperk Praha-Suchdol Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boseň

Levná dlažba Boseň

Dlažba Boseň

Zámkové dlažby Boseň

Zámkové betonové dlažby Boseň

Zámková dlažba Boseň

Betonové dlažby Boseň

Betonová dlažba Boseň

Zdící prvky Boseň

Dlažby II jakosti Boseň

Dlažba II jakosti Boseň

Plošné dlažby Boseň