„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boseň

Nové produkty Boseň

Dlažby a obrubníky Boseň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boseň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boseň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boseň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boseň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boseň, Levná dlažba Boseň, Dlažba Boseň, Zámkové dlažby Boseň, Zámkové dlažba Boseň, Betonové dlažby Boseň, Betonová dlažba Boseň, Zdící prvky Boseň, Dlažby II jakosti Boseň, Dlažba II jakosti Boseň, Plošné dlažby Boseň, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Praha 3 Svitavy Praha 22 Praha-Březiněves Jindřichův Hradec Kroměříž Prachatice Praha 9 Frýdek-Místek Praha 6 Jihlava Kladno Hradec Králové Praha 17 Praha-Újezd Prostějov Liberec Praha-Lochkov Kolín Praha-Benice Praha 8 Náchod Jeseník Kutná Hora Ostrava-město Praha-Štěrboholy Praha-Zličín Praha-Nebušice Chrudim Plzeň-město Pardubice Jablonec nad Nisou Karviná Praha-Libuš Semily Třebíč Praha-Velká Chuchle Bruntál Praha-Suchdol Praha-Klánovice Praha-Křeslice Praha 15 Praha 12 Nymburk Praha 19 Brno-město Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Vyškov Karlovy Vary Trutnov Praha 5 Praha-Čakovice Znojmo Rokycany Praha 14 Uherské Hradiště Praha-východ Praha 18 Mělník Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Ústí nad Orlicí Písek Praha-západ Vsetín Teplice Rakovník Praha-Kolovraty Praha-Lipence Praha-Běchovice Praha 7 Sokolov Beroun Mladá Boleslav Praha 10 Praha-Přední Kopanina Strakonice Praha 16 Praha 21 Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy České Budějovice Praha-Dolní Počernice Přerov Most Brno-venkov Chomutov Praha-Kunratice Opava Praha-Satalice Olomouc Hodonín Jičín Praha-Troja Ústí nad Labem Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boseň

Levná dlažba Boseň

Dlažba Boseň

Zámkové dlažby Boseň

Zámkové betonové dlažby Boseň

Zámková dlažba Boseň

Betonové dlažby Boseň

Betonová dlažba Boseň

Zdící prvky Boseň

Dlažby II jakosti Boseň

Dlažba II jakosti Boseň

Plošné dlažby Boseň