„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boseň

Nové produkty Boseň

Dlažby a obrubníky Boseň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boseň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boseň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boseň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boseň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boseň, Levná dlažba Boseň, Dlažba Boseň, Zámkové dlažby Boseň, Zámkové dlažba Boseň, Betonové dlažby Boseň, Betonová dlažba Boseň, Zdící prvky Boseň, Dlažby II jakosti Boseň, Dlažba II jakosti Boseň, Plošné dlažby Boseň, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Semily Praha-Nedvězí Zlín Praha-Křeslice Praha-Zličín Rakovník Písek Prachatice Praha-východ Praha 9 Praha 8 Cheb Praha-Petrovice České Budějovice Třebíč Praha 1 Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Kladno Praha-Libuš Praha-Běchovice Klatovy Opava Vsetín Frýdek-Místek Praha-Vinoř Praha-Královice Olomouc Litoměřice Praha 11 Pelhřimov Praha-Březiněves Praha-Satalice Karlovy Vary Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Praha-Újezd Praha 12 Sokolov Praha-Kolovraty Jihlava Praha 10 Praha 5 Praha-Klánovice Plzeň-jih Znojmo Jeseník Kroměříž Brno-město Rokycany Praha-Šeberov Uherské Hradiště Praha-Dubeč Hlavní město Praha Praha-Přední Kopanina Beroun Rychnov nad Kněžnou Trutnov Nový Jičín Vyškov Přerov Tábor Plzeň-sever Most Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Praha 17 Příbram Pardubice Benešov Praha-Lysolaje Praha 3 Praha 15 Mělník Ostrava-město Praha 19 Nymburk Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Praha-Benice Praha 4 Jičín Brno-venkov Praha-Lochkov Praha 18 Blansko Praha 16 Mladá Boleslav Náchod Jindřichův Hradec Strakonice Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Svitavy Praha-Suchdol Hodonín Kolín Karviná Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boseň

Levná dlažba Boseň

Dlažba Boseň

Zámkové dlažby Boseň

Zámkové betonové dlažby Boseň

Zámková dlažba Boseň

Betonové dlažby Boseň

Betonová dlažba Boseň

Zdící prvky Boseň

Dlažby II jakosti Boseň

Dlažba II jakosti Boseň

Plošné dlažby Boseň