„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradáčov

Nové produkty Bradáčov

Dlažby a obrubníky Bradáčov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradáčov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradáčov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradáčov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradáčov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradáčov, Levná dlažba Bradáčov, Dlažba Bradáčov, Zámkové dlažby Bradáčov, Zámkové dlažba Bradáčov, Betonové dlažby Bradáčov, Betonová dlažba Bradáčov, Zdící prvky Bradáčov, Dlažby II jakosti Bradáčov, Dlažba II jakosti Bradáčov, Plošné dlažby Bradáčov, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice České Budějovice Karviná Louny Praha-Satalice Znojmo Praha-Nebušice Trutnov Praha-Řeporyje Praha-Troja Praha-Dolní Měcholupy Praha 14 Hradec Králové Praha-Kunratice Hlavní město Praha Praha 5 Praha-Ďáblice Praha 21 Vyškov Rakovník Tábor Praha-Lochkov Praha 19 Kroměříž Praha-Běchovice Plzeň-jih Opava Praha-Šeberov Karlovy Vary Havlíčkův Brod Praha 2 Praha-Zbraslav Klatovy Český Krumlov Břeclav Brno-venkov Praha 11 Praha 16 Praha 10 Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Praha-Lysolaje Praha 15 Most Praha 3 Praha 22 Praha 7 Třebíč Litoměřice Liberec Praha-Nedvězí Praha 1 Olomouc Plzeň-město Semily Cheb Kolín Ústí nad Labem Kladno Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Praha 17 Praha-Zličín Praha-Lipence Strakonice Teplice Jindřichův Hradec Praha 12 Praha-Dubeč Praha 18 Praha 8 Pardubice Praha-Štěrboholy Bruntál Praha 9 Pelhřimov Plzeň-sever Tachov Praha-Dolní Počernice Prachatice Praha-Velká Chuchle Benešov Žďár nad Sázavou Mladá Boleslav Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Praha-Křeslice Praha-východ Hodonín Praha 4 Jičín Prostějov Praha-Královice Vsetín Praha-západ Jeseník Praha-Petrovice Praha 13 Kutná Hora Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradáčov

Levná dlažba Bradáčov

Dlažba Bradáčov

Zámkové dlažby Bradáčov

Zámkové betonové dlažby Bradáčov

Zámková dlažba Bradáčov

Betonové dlažby Bradáčov

Betonová dlažba Bradáčov

Zdící prvky Bradáčov

Dlažby II jakosti Bradáčov

Dlažba II jakosti Bradáčov

Plošné dlažby Bradáčov