„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradáčov

Nové produkty Bradáčov

Dlažby a obrubníky Bradáčov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradáčov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradáčov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradáčov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradáčov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradáčov, Levná dlažba Bradáčov, Dlažba Bradáčov, Zámkové dlažby Bradáčov, Zámkové dlažba Bradáčov, Betonové dlažby Bradáčov, Betonová dlažba Bradáčov, Zdící prvky Bradáčov, Dlažby II jakosti Bradáčov, Dlažba II jakosti Bradáčov, Plošné dlažby Bradáčov, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Teplice Bruntál Praha 21 Semily Praha 18 Praha-východ Klatovy Praha-Běchovice Praha 8 Praha-Lochkov Jičín Mladá Boleslav Česká Lípa Louny Praha-Slivenec Praha 3 Rakovník Rokycany Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Praha-Šeberov Domažlice Praha-Vinoř Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Prostějov Kolín Blansko Plzeň-sever Znojmo Praha-Klánovice Rychnov nad Kněžnou Vyškov Praha 10 Brno-město Jeseník Karlovy Vary Tábor Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Kladno Praha 4 Liberec Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Praha 5 Beroun Praha-Benice Praha 22 Hradec Králové Hlavní město Praha Strakonice Zlín Praha-Zličín Praha 15 Praha-Čakovice Opava Kroměříž Jihlava Olomouc Český Krumlov Praha-Libuš Praha 19 Cheb Jindřichův Hradec Svitavy Praha 13 Praha 17 Sokolov Praha 7 Praha 20 České Budějovice Praha-Velká Chuchle Praha 1 Praha-Újezd Praha 16 Vsetín Praha-Královice Hodonín Děčín Praha-Lysolaje Náchod Ostrava-město Praha 14 Praha 2 Nový Jičín Praha 9 Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Příbram Třebíč Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradáčov

Levná dlažba Bradáčov

Dlažba Bradáčov

Zámkové dlažby Bradáčov

Zámkové betonové dlažby Bradáčov

Zámková dlažba Bradáčov

Betonové dlažby Bradáčov

Betonová dlažba Bradáčov

Zdící prvky Bradáčov

Dlažby II jakosti Bradáčov

Dlažba II jakosti Bradáčov

Plošné dlažby Bradáčov