„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradáčov

Nové produkty Bradáčov

Dlažby a obrubníky Bradáčov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradáčov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradáčov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradáčov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradáčov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradáčov, Levná dlažba Bradáčov, Dlažba Bradáčov, Zámkové dlažby Bradáčov, Zámkové dlažba Bradáčov, Betonové dlažby Bradáčov, Betonová dlažba Bradáčov, Zdící prvky Bradáčov, Dlažby II jakosti Bradáčov, Dlažba II jakosti Bradáčov, Plošné dlažby Bradáčov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Praha 21 Chomutov Pardubice Louny Šumperk Most Praha-Dubeč Hlavní město Praha Praha-Královice Praha 19 Sokolov Znojmo Praha 15 Praha-Lysolaje Ústí nad Orlicí Benešov Praha-Přední Kopanina Bruntál Břeclav Ostrava-město Domažlice Praha 12 Liberec Praha 10 Praha 16 Strakonice Praha-Petrovice Klatovy Praha-Újezd Praha-Štěrboholy Svitavy Brno-venkov Praha 7 Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Brno-město Kutná Hora Plzeň-město Tachov Frýdek-Místek Praha-Suchdol Praha-Lipence Praha-Nedvězí Jihlava Praha-Satalice Hodonín Karviná Praha 4 Teplice Rychnov nad Kněžnou Praha 3 Náchod Vsetín Praha-Šeberov Prachatice Praha 14 Nový Jičín Chrudim Mělník Cheb Praha 22 Olomouc Jindřichův Hradec Praha-Zličín Praha-Zbraslav Plzeň-jih Praha 20 Praha-východ Uherské Hradiště Opava Havlíčkův Brod Praha 2 Praha 5 Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Plzeň-sever Praha-Křeslice Praha 18 Praha-západ Praha-Slivenec Semily Kolín Praha 17 Praha 1 Rokycany Praha-Velká Chuchle Děčín Nymburk Praha 8 Praha-Vinoř Praha-Benice Praha-Nebušice Tábor Praha 9 Mladá Boleslav České Budějovice Vyškov Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradáčov

Levná dlažba Bradáčov

Dlažba Bradáčov

Zámkové dlažby Bradáčov

Zámkové betonové dlažby Bradáčov

Zámková dlažba Bradáčov

Betonové dlažby Bradáčov

Betonová dlažba Bradáčov

Zdící prvky Bradáčov

Dlažby II jakosti Bradáčov

Dlažba II jakosti Bradáčov

Plošné dlažby Bradáčov