„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradáčov

Nové produkty Bradáčov

Dlažby a obrubníky Bradáčov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradáčov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradáčov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradáčov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradáčov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradáčov, Levná dlažba Bradáčov, Dlažba Bradáčov, Zámkové dlažby Bradáčov, Zámkové dlažba Bradáčov, Betonové dlažby Bradáčov, Betonová dlažba Bradáčov, Zdící prvky Bradáčov, Dlažby II jakosti Bradáčov, Dlažba II jakosti Bradáčov, Plošné dlažby Bradáčov, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Semily Praha 16 Třebíč Přerov Vyškov Tachov Ústí nad Labem Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Břeclav Tábor Bruntál Jičín Rakovník Praha-Přední Kopanina Nymburk Pardubice Praha-Libuš Cheb Jeseník Praha 8 Kladno Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Hradec Králové Praha 1 Praha-Troja Praha-Lipence Ostrava-město Praha-východ Liberec Jihlava Karlovy Vary Praha-Zličín Praha 13 Praha 14 Kutná Hora Kroměříž Praha-Kolovraty Prostějov Praha 21 Chrudim Děčín Příbram Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Praha 18 Praha-Vinoř Praha 20 Praha 9 Sokolov Louny Brno-venkov Zlín Náchod Blansko Praha 17 Praha-Křeslice Praha 4 Písek Trutnov Praha-Šeberov Praha-Satalice Praha-Kunratice Hodonín Praha 22 Svitavy Brno-město Šumperk Praha 15 Praha 19 Karviná Havlíčkův Brod Teplice Praha-západ Praha-Koloděje Klatovy Praha 2 Praha 3 Opava Plzeň-město Plzeň-jih Praha-Benice Most České Budějovice Praha 10 Praha-Královice Chomutov Vsetín Mělník Praha-Dubeč Český Krumlov Praha-Lochkov Praha 12 Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradáčov

Levná dlažba Bradáčov

Dlažba Bradáčov

Zámkové dlažby Bradáčov

Zámkové betonové dlažby Bradáčov

Zámková dlažba Bradáčov

Betonové dlažby Bradáčov

Betonová dlažba Bradáčov

Zdící prvky Bradáčov

Dlažby II jakosti Bradáčov

Dlažba II jakosti Bradáčov

Plošné dlažby Bradáčov