„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradáčov

Nové produkty Bradáčov

Dlažby a obrubníky Bradáčov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradáčov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradáčov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradáčov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradáčov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradáčov, Levná dlažba Bradáčov, Dlažba Bradáčov, Zámkové dlažby Bradáčov, Zámkové dlažba Bradáčov, Betonové dlažby Bradáčov, Betonová dlažba Bradáčov, Zdící prvky Bradáčov, Dlažby II jakosti Bradáčov, Dlažba II jakosti Bradáčov, Plošné dlažby Bradáčov, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Sokolov Havlíčkův Brod Cheb Beroun Praha-Troja Jablonec nad Nisou Praha 22 Louny Praha 18 Trutnov Praha-západ Liberec Vyškov Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Frýdek-Místek Praha 4 Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov Praha 19 Praha-Běchovice Praha-Lochkov Bruntál Praha-Suchdol Praha-Libuš Litoměřice Kroměříž Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Nymburk Praha-Štěrboholy Tachov Praha-Ďáblice Praha-Dubeč Opava Praha-Újezd Tábor Praha 15 Česká Lípa Uherské Hradiště Praha-Nebušice Praha-Křeslice Plzeň-sever Strakonice Praha 14 Ústí nad Orlicí Praha 20 Jihlava Mělník Praha-Dolní Počernice Praha 17 Praha 12 Praha-Koloděje Děčín Praha 5 České Budějovice Karlovy Vary Jičín Kladno Praha-východ Domažlice Karviná Praha 3 Most Praha-Klánovice Šumperk Semily Chrudim Písek Praha-Přední Kopanina Praha 1 Praha 13 Praha-Zličín Kutná Hora Vsetín Praha 11 Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Olomouc Praha-Velká Chuchle Břeclav Jindřichův Hradec Blansko Kolín Praha 21 Praha-Dolní Chabry Praha 7 Praha-Benice Praha-Kunratice Třebíč Hodonín Hradec Králové Praha 16 Praha-Čakovice Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradáčov

Levná dlažba Bradáčov

Dlažba Bradáčov

Zámkové dlažby Bradáčov

Zámkové betonové dlažby Bradáčov

Zámková dlažba Bradáčov

Betonové dlažby Bradáčov

Betonová dlažba Bradáčov

Zdící prvky Bradáčov

Dlažby II jakosti Bradáčov

Dlažba II jakosti Bradáčov

Plošné dlažby Bradáčov