„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradáčov

Nové produkty Bradáčov

Dlažby a obrubníky Bradáčov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradáčov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradáčov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradáčov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradáčov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradáčov, Levná dlažba Bradáčov, Dlažba Bradáčov, Zámkové dlažby Bradáčov, Zámkové dlažba Bradáčov, Betonové dlažby Bradáčov, Betonová dlažba Bradáčov, Zdící prvky Bradáčov, Dlažby II jakosti Bradáčov, Dlažba II jakosti Bradáčov, Plošné dlažby Bradáčov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Praha 12 Teplice Chomutov Praha-Štěrboholy Hradec Králové Praha-Královice Praha-západ Praha 3 Praha 5 Písek Uherské Hradiště Karlovy Vary Příbram Praha-Benice Kroměříž Praha 17 Praha-Čakovice Praha 11 Louny Cheb Mladá Boleslav Přerov Praha 20 Benešov Blansko Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Liberec Praha 4 Bruntál Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Prachatice Praha 18 Praha 1 Praha-Kunratice Pelhřimov Vyškov Strakonice Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Ústí nad Orlicí Praha 7 Kolín Praha 22 Praha-Běchovice Svitavy Praha-Satalice Brno-město Semily Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Prostějov Ústí nad Labem Praha-Zličín Tábor Jihlava Praha-Křeslice Praha-Březiněves Pardubice Děčín Litoměřice Praha 8 Praha-Šeberov Česká Lípa Olomouc Domažlice Chrudim Praha 13 Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Praha 21 Praha 9 Náchod Brno-venkov Praha 10 Praha-Slivenec Praha-Troja Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Kutná Hora Třebíč Jeseník Nymburk Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Beroun Vsetín Klatovy Kladno Praha 14 Praha 6 Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Jičín Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradáčov

Levná dlažba Bradáčov

Dlažba Bradáčov

Zámkové dlažby Bradáčov

Zámkové betonové dlažby Bradáčov

Zámková dlažba Bradáčov

Betonové dlažby Bradáčov

Betonová dlažba Bradáčov

Zdící prvky Bradáčov

Dlažby II jakosti Bradáčov

Dlažba II jakosti Bradáčov

Plošné dlažby Bradáčov