„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradáčov

Nové produkty Bradáčov

Dlažby a obrubníky Bradáčov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradáčov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradáčov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradáčov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradáčov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradáčov, Levná dlažba Bradáčov, Dlažba Bradáčov, Zámkové dlažby Bradáčov, Zámkové dlažba Bradáčov, Betonové dlažby Bradáčov, Betonová dlažba Bradáčov, Zdící prvky Bradáčov, Dlažby II jakosti Bradáčov, Dlažba II jakosti Bradáčov, Plošné dlažby Bradáčov, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Teplice Praha-Újezd Praha 3 Hradec Králové Praha-západ Chrudim Praha 6 Praha 13 Praha 11 Hodonín Prostějov Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Kladno Ústí nad Labem Vsetín Praha-Šeberov Praha 22 Praha-Troja Rakovník Bruntál Šumperk Praha-Vinoř Praha 5 Pelhřimov Opava Kroměříž Cheb Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Praha-Klánovice Jičín Olomouc Pardubice Plzeň-sever Praha 15 Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Praha 16 Třebíč Praha 9 Praha-Běchovice Benešov Praha-Libuš Praha-Lochkov Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Litoměřice Karviná Louny Hlavní město Praha Břeclav Praha 2 Kolín Znojmo Praha 10 Jindřichův Hradec Prachatice Praha-Dolní Počernice Strakonice Mělník Praha-Lipence Žďár nad Sázavou Praha 19 Praha-Dubeč Děčín Frýdek-Místek Praha-Koloděje Domažlice Most Praha 21 Praha 20 Praha 7 Praha-Suchdol Praha-Březiněves Příbram Chomutov Nový Jičín České Budějovice Rokycany Sokolov Ostrava-město Jablonec nad Nisou Praha-Velká Chuchle Liberec Praha 4 Praha 14 Náchod Přerov Blansko Beroun Český Krumlov Praha-Čakovice Brno-venkov Praha 17 Praha-východ Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradáčov

Levná dlažba Bradáčov

Dlažba Bradáčov

Zámkové dlažby Bradáčov

Zámkové betonové dlažby Bradáčov

Zámková dlažba Bradáčov

Betonové dlažby Bradáčov

Betonová dlažba Bradáčov

Zdící prvky Bradáčov

Dlažby II jakosti Bradáčov

Dlažba II jakosti Bradáčov

Plošné dlažby Bradáčov