„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradáčov

Nové produkty Bradáčov

Dlažby a obrubníky Bradáčov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradáčov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradáčov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradáčov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradáčov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradáčov, Levná dlažba Bradáčov, Dlažba Bradáčov, Zámkové dlažby Bradáčov, Zámkové dlažba Bradáčov, Betonové dlažby Bradáčov, Betonová dlažba Bradáčov, Zdící prvky Bradáčov, Dlažby II jakosti Bradáčov, Dlažba II jakosti Bradáčov, Plošné dlažby Bradáčov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Praha 9 Blansko Praha 13 Praha-Dolní Chabry Jičín Praha-Lipence Praha-Slivenec Písek Chrudim Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Praha 19 Praha-Lysolaje Prachatice Teplice Strakonice Praha-východ Pelhřimov Rokycany Praha-Satalice Jeseník Praha 21 Praha 15 Náchod Praha-Nedvězí Klatovy Hlavní město Praha Mladá Boleslav Karlovy Vary Most Brno-venkov Nový Jičín České Budějovice Praha-Řeporyje Praha-Troja Karviná Kladno Plzeň-jih Praha 4 Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Praha-Křeslice Přerov Praha-Šeberov Chomutov Olomouc Trutnov Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Praha 16 Havlíčkův Brod Praha-Březiněves Hodonín Domažlice Ostrava-město Děčín Praha-Královice Jindřichův Hradec Břeclav Praha 20 Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Litoměřice Cheb Praha 22 Praha-Libuš Praha-Kunratice Znojmo Praha 18 Praha 17 Hradec Králové Vyškov Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Jihlava Praha-západ Praha 1 Praha-Petrovice Praha 7 Třebíč Svitavy Česká Lípa Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Vsetín Opava Sokolov Mělník Frýdek-Místek Praha-Suchdol Kolín Semily Kroměříž Tachov Praha-Benice Praha 2 Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradáčov

Levná dlažba Bradáčov

Dlažba Bradáčov

Zámkové dlažby Bradáčov

Zámkové betonové dlažby Bradáčov

Zámková dlažba Bradáčov

Betonové dlažby Bradáčov

Betonová dlažba Bradáčov

Zdící prvky Bradáčov

Dlažby II jakosti Bradáčov

Dlažba II jakosti Bradáčov

Plošné dlažby Bradáčov