„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradáčov

Nové produkty Bradáčov

Dlažby a obrubníky Bradáčov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradáčov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradáčov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradáčov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradáčov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradáčov, Levná dlažba Bradáčov, Dlažba Bradáčov, Zámkové dlažby Bradáčov, Zámkové dlažba Bradáčov, Betonové dlažby Bradáčov, Betonová dlažba Bradáčov, Zdící prvky Bradáčov, Dlažby II jakosti Bradáčov, Dlažba II jakosti Bradáčov, Plošné dlažby Bradáčov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Praha 2 Praha-Dolní Počernice Praha 20 Trutnov Praha 7 Svitavy Nový Jičín Praha 21 Praha 11 Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Kroměříž Praha-západ Praha-Lysolaje Vsetín Znojmo Prachatice Praha 8 Praha 5 Hlavní město Praha Praha 22 Jihlava Nymburk Praha-Benice Plzeň-sever Praha-Vinoř Hradec Králové Praha-Zbraslav Náchod Hodonín Prostějov Karlovy Vary Sokolov Teplice Kutná Hora Praha-Troja Praha-Újezd Praha 6 Jičín Praha-Slivenec Praha-Kolovraty Praha-Lipence Praha 15 Zlín Praha-Křeslice Louny Břeclav Ostrava-město Pardubice Příbram Uherské Hradiště Klatovy Olomouc Praha 18 Praha-Březiněves Litoměřice Rakovník Jindřichův Hradec Blansko Karviná Praha-Zličín Praha-Dolní Chabry Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Praha 17 Praha-Běchovice Praha 4 Český Krumlov Rokycany Praha-Dubeč Praha 12 Plzeň-jih Frýdek-Místek Vyškov Praha-Čakovice Cheb Praha-Velká Chuchle Děčín Liberec Praha-Klánovice Praha-Koloděje Praha-Ďáblice Praha 19 Žďár nad Sázavou Praha-Královice Šumperk Praha 13 Praha 14 České Budějovice Brno-venkov Strakonice Chrudim Opava Most Praha 16 Mělník Praha-Štěrboholy Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradáčov

Levná dlažba Bradáčov

Dlažba Bradáčov

Zámkové dlažby Bradáčov

Zámkové betonové dlažby Bradáčov

Zámková dlažba Bradáčov

Betonové dlažby Bradáčov

Betonová dlažba Bradáčov

Zdící prvky Bradáčov

Dlažby II jakosti Bradáčov

Dlažba II jakosti Bradáčov

Plošné dlažby Bradáčov