„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradáčov

Nové produkty Bradáčov

Dlažby a obrubníky Bradáčov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradáčov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradáčov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradáčov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradáčov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradáčov, Levná dlažba Bradáčov, Dlažba Bradáčov, Zámkové dlažby Bradáčov, Zámkové dlažba Bradáčov, Betonové dlažby Bradáčov, Betonová dlažba Bradáčov, Zdící prvky Bradáčov, Dlažby II jakosti Bradáčov, Dlažba II jakosti Bradáčov, Plošné dlažby Bradáčov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Kolín Praha-Dolní Počernice Písek Hradec Králové Domažlice Česká Lípa Přerov Vyškov Praha 12 Praha 7 Svitavy Praha 16 Znojmo Praha-Troja Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Příbram Praha-Benice Praha 4 Brno-město Náchod Hlavní město Praha Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Labem Plzeň-město České Budějovice Praha 2 Praha 19 Praha 11 Kutná Hora Tachov Praha 8 Louny Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Klatovy Chrudim Děčín Praha-Vinoř Praha 21 Karviná Praha 22 Praha-Ďáblice Břeclav Jičín Beroun Nymburk Praha-Petrovice Blansko Praha-Křeslice Nový Jičín Praha 20 Praha-Lysolaje Liberec Tábor Praha-Lochkov Hodonín Praha-Slivenec Strakonice Praha 6 Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Mělník Zlín Kroměříž Jindřichův Hradec Rakovník Praha-východ Praha-Březiněves Most Praha-Nedvězí Cheb Kladno Praha-Zbraslav Praha 15 Praha 14 Praha-západ Praha-Újezd Chomutov Ostrava-město Praha 3 Praha-Velká Chuchle Rokycany Žďár nad Sázavou Šumperk Třebíč Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Benešov Sokolov Praha-Nebušice Opava Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradáčov

Levná dlažba Bradáčov

Dlažba Bradáčov

Zámkové dlažby Bradáčov

Zámkové betonové dlažby Bradáčov

Zámková dlažba Bradáčov

Betonové dlažby Bradáčov

Betonová dlažba Bradáčov

Zdící prvky Bradáčov

Dlažby II jakosti Bradáčov

Dlažba II jakosti Bradáčov

Plošné dlažby Bradáčov