„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradáčov

Nové produkty Bradáčov

Dlažby a obrubníky Bradáčov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradáčov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradáčov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradáčov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradáčov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradáčov, Levná dlažba Bradáčov, Dlažba Bradáčov, Zámkové dlažby Bradáčov, Zámkové dlažba Bradáčov, Betonové dlažby Bradáčov, Betonová dlažba Bradáčov, Zdící prvky Bradáčov, Dlažby II jakosti Bradáčov, Dlažba II jakosti Bradáčov, Plošné dlažby Bradáčov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Chomutov Praha 14 Beroun Žďár nad Sázavou Praha-Čakovice Svitavy Uherské Hradiště Sokolov Ústí nad Labem Praha 6 Jeseník Praha-Vinoř Jihlava Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Plzeň-město Zlín Praha-východ Praha-Libuš Praha-Troja Přerov Hradec Králové Praha-Šeberov Domažlice Praha 5 Praha 20 Most Hlavní město Praha Praha 3 Tachov Ostrava-město Litoměřice Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Praha 1 Plzeň-jih Praha 18 Česká Lípa Vyškov Břeclav Praha 11 Blansko Praha-Dolní Chabry Pardubice Praha 9 Praha-Dubeč Brno-město Frýdek-Místek Praha-Benice Praha-Štěrboholy Praha 16 Příbram Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Praha 10 Jičín Praha-Kunratice Šumperk Praha-Březiněves Rokycany Praha-Královice Praha 8 Český Krumlov Praha 13 Klatovy Liberec Praha-Lochkov Kroměříž Praha-Nebušice Bruntál Hodonín Praha 19 Karviná Rakovník Praha 4 Opava Plzeň-sever Jindřichův Hradec Louny Mělník Praha-Zličín Praha-Řeporyje Kutná Hora Děčín Znojmo Trutnov Semily Prostějov Praha-Újezd Havlíčkův Brod Benešov Tábor Brno-venkov Nymburk Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradáčov

Levná dlažba Bradáčov

Dlažba Bradáčov

Zámkové dlažby Bradáčov

Zámkové betonové dlažby Bradáčov

Zámková dlažba Bradáčov

Betonové dlažby Bradáčov

Betonová dlažba Bradáčov

Zdící prvky Bradáčov

Dlažby II jakosti Bradáčov

Dlažba II jakosti Bradáčov

Plošné dlažby Bradáčov