„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bouzov

Nové produkty Bouzov

Dlažby a obrubníky Bouzov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bouzov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bouzov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bouzov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bouzov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bouzov, Levná dlažba Bouzov, Dlažba Bouzov, Zámkové dlažby Bouzov, Zámkové dlažba Bouzov, Betonové dlažby Bouzov, Betonová dlažba Bouzov, Zdící prvky Bouzov, Dlažby II jakosti Bouzov, Dlažba II jakosti Bouzov, Plošné dlažby Bouzov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Benešov Brno-město Praha 16 Ústí nad Orlicí Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Znojmo Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Semily Praha-Vinoř Svitavy Praha 3 Praha 19 Praha 4 Kroměříž Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Ostrava-město Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Praha 9 Praha 7 Praha 10 Hradec Králové Jablonec nad Nisou Praha 15 Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Nymburk Jihlava Praha 17 Praha-Kolovraty Kolín Prachatice Praha-Dolní Chabry Praha 5 Nový Jičín Praha-Koloděje Praha-Benice Česká Lípa Tachov Sokolov Most Praha 14 Beroun Chomutov Břeclav Rokycany Příbram Praha 6 Bruntál Praha-Libuš Hodonín Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Praha 22 Praha 1 Šumperk Rychnov nad Kněžnou Pelhřimov Vsetín Jičín Praha-Královice Praha-Březiněves Praha-Suchdol Praha-Lipence Praha-Nedvězí Český Krumlov Frýdek-Místek Cheb Praha-Kunratice Praha-Nebušice Kladno Strakonice Domažlice Praha 18 Louny Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Vyškov Klatovy Praha 11 Brno-venkov Jeseník Praha-Čakovice Tábor Mělník Náchod Praha-západ Pardubice Litoměřice Praha-Šeberov Ústí nad Labem Chrudim Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bouzov

Levná dlažba Bouzov

Dlažba Bouzov

Zámkové dlažby Bouzov

Zámkové betonové dlažby Bouzov

Zámková dlažba Bouzov

Betonové dlažby Bouzov

Betonová dlažba Bouzov

Zdící prvky Bouzov

Dlažby II jakosti Bouzov

Dlažba II jakosti Bouzov

Plošné dlažby Bouzov