„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bouzov

Nové produkty Bouzov

Dlažby a obrubníky Bouzov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bouzov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bouzov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bouzov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bouzov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bouzov, Levná dlažba Bouzov, Dlažba Bouzov, Zámkové dlažby Bouzov, Zámkové dlažba Bouzov, Betonové dlažby Bouzov, Betonová dlažba Bouzov, Zdící prvky Bouzov, Dlažby II jakosti Bouzov, Dlažba II jakosti Bouzov, Plošné dlažby Bouzov, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Praha-Zbraslav Jeseník Praha 4 Praha-Ďáblice Most Praha-východ Praha-Suchdol Písek Plzeň-jih Praha-Dubeč Strakonice Brno-město Svitavy Kutná Hora Jičín Praha 10 Český Krumlov Cheb Praha-Vinoř Praha-Benice Praha-Čakovice Praha-Libuš Praha 5 Náchod Praha 8 Blansko Trutnov Havlíčkův Brod Praha 20 Praha-Křeslice Semily Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Praha-Královice Pardubice Pelhřimov Praha 3 Opava Mělník Praha 16 České Budějovice Praha 21 Praha-Přední Kopanina Zlín Rokycany Ústí nad Labem Rakovník Praha 11 Hlavní město Praha Praha-Kunratice Brno-venkov Bruntál Nymburk Česká Lípa Praha 12 Tábor Nový Jičín Děčín Karlovy Vary Kroměříž Tachov Praha 14 Praha 1 Benešov Kladno Praha-Troja Prachatice Kolín Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Třebíč Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové Praha 15 Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Chomutov Praha-Šeberov Plzeň-město Vsetín Frýdek-Místek Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Praha-Nedvězí Příbram Praha-Štěrboholy Beroun Hodonín Praha-Petrovice Praha 2 Ostrava-město Jihlava Praha-Lipence Praha 19 Louny Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bouzov

Levná dlažba Bouzov

Dlažba Bouzov

Zámkové dlažby Bouzov

Zámkové betonové dlažby Bouzov

Zámková dlažba Bouzov

Betonové dlažby Bouzov

Betonová dlažba Bouzov

Zdící prvky Bouzov

Dlažby II jakosti Bouzov

Dlažba II jakosti Bouzov

Plošné dlažby Bouzov