„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bouzov

Nové produkty Bouzov

Dlažby a obrubníky Bouzov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bouzov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bouzov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bouzov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bouzov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bouzov, Levná dlažba Bouzov, Dlažba Bouzov, Zámkové dlažby Bouzov, Zámkové dlažba Bouzov, Betonové dlažby Bouzov, Betonová dlažba Bouzov, Zdící prvky Bouzov, Dlažby II jakosti Bouzov, Dlažba II jakosti Bouzov, Plošné dlažby Bouzov, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Louny Klatovy Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Praha 1 Vsetín Praha 3 Opava Blansko Mělník Praha-Klánovice Praha-Čakovice Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Praha 21 Příbram Praha 8 Praha 9 Hodonín Praha-Kolovraty Náchod Liberec Praha 11 Praha-Satalice Hradec Králové Jindřichův Hradec Pardubice Karviná Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Nový Jičín Břeclav Praha 20 Brno-město Praha-Nebušice Svitavy Praha-Běchovice Praha 15 Uherské Hradiště Písek Tachov Praha-Koloděje Praha-Zličín Praha 5 Praha 16 Ústí nad Labem Bruntál Praha 14 Jeseník Praha 6 Rakovník Domažlice Rychnov nad Kněžnou Rokycany Praha-Dubeč Český Krumlov Praha-Štěrboholy Šumperk Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Prostějov Plzeň-sever Chomutov Tábor Nymburk Teplice Praha-Petrovice Jihlava Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Kutná Hora Praha-Dolní Měcholupy Praha-Troja Praha-Újezd Hlavní město Praha Mladá Boleslav Kladno Pelhřimov Znojmo Praha-Dolní Počernice Trutnov Beroun Praha-Slivenec Chrudim Zlín Praha-Lochkov Praha-Libuš Česká Lípa Karlovy Vary Most Cheb Frýdek-Místek Praha 10 Jičín Vyškov Praha 4 Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bouzov

Levná dlažba Bouzov

Dlažba Bouzov

Zámkové dlažby Bouzov

Zámkové betonové dlažby Bouzov

Zámková dlažba Bouzov

Betonové dlažby Bouzov

Betonová dlažba Bouzov

Zdící prvky Bouzov

Dlažby II jakosti Bouzov

Dlažba II jakosti Bouzov

Plošné dlažby Bouzov