„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bošilec

Nové produkty Bošilec

Dlažby a obrubníky Bošilec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bošilec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bošilec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bošilec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bošilec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bošilec, Levná dlažba Bošilec, Dlažba Bošilec, Zámkové dlažby Bošilec, Zámkové dlažba Bošilec, Betonové dlažby Bošilec, Betonová dlažba Bošilec, Zdící prvky Bošilec, Dlažby II jakosti Bošilec, Dlažba II jakosti Bošilec, Plošné dlažby Bošilec, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Praha-Lysolaje Chomutov Kladno Nymburk Praha 6 Praha-Březiněves Praha-Čakovice Praha-Benice Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Kolín Praha-Ďáblice Praha-Dubeč Svitavy Praha-Vinoř Benešov Praha 15 Praha-Královice Praha 5 Cheb Praha-Řeporyje Plzeň-jih Blansko Uherské Hradiště Břeclav Praha 22 Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Praha 1 Praha 9 Kroměříž Praha 3 Písek Ústí nad Orlicí Praha-východ Ústí nad Labem Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Ostrava-město Praha 12 Beroun Šumperk Praha-Štěrboholy Praha 17 Praha-Velká Chuchle Praha-Nedvězí Brno-město Sokolov Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Přerov Karviná Příbram Mělník Třebíč Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Praha 18 Znojmo Kutná Hora Louny Pardubice Jeseník Praha-Kunratice Litoměřice Žďár nad Sázavou Rokycany Bruntál Olomouc Praha 8 Praha-Šeberov Opava Praha-Újezd Rakovník Praha 10 Frýdek-Místek Nový Jičín Hradec Králové Praha 13 Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Prostějov Strakonice Praha-Zbraslav Semily Domažlice České Budějovice Klatovy Praha-Zličín Zlín Praha 7 Praha-západ Vsetín Vyškov Hodonín Praha 16 Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bošilec

Levná dlažba Bošilec

Dlažba Bošilec

Zámkové dlažby Bošilec

Zámkové betonové dlažby Bošilec

Zámková dlažba Bošilec

Betonové dlažby Bošilec

Betonová dlažba Bošilec

Zdící prvky Bošilec

Dlažby II jakosti Bošilec

Dlažba II jakosti Bošilec

Plošné dlažby Bošilec