„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bošilec

Nové produkty Bošilec

Dlažby a obrubníky Bošilec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bošilec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bošilec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bošilec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bošilec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bošilec, Levná dlažba Bošilec, Dlažba Bošilec, Zámkové dlažby Bošilec, Zámkové dlažba Bošilec, Betonové dlažby Bošilec, Betonová dlažba Bošilec, Zdící prvky Bošilec, Dlažby II jakosti Bošilec, Dlažba II jakosti Bošilec, Plošné dlažby Bošilec, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Mělník Praha-Šeberov Bruntál Ostrava-město Praha-Vinoř Rokycany Praha 15 Louny Opava Hlavní město Praha Tachov Praha-Zbraslav Praha 11 Hodonín Trutnov Vyškov Olomouc Chrudim Praha 14 Semily Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Praha-Újezd Praha 12 České Budějovice Praha 17 Svitavy Praha-Suchdol Praha-Březiněves Plzeň-město Jihlava Praha-Řeporyje Praha-Benice Praha 18 Rakovník Jablonec nad Nisou Prachatice Praha-Běchovice Frýdek-Místek Chomutov Praha-Zličín Teplice Praha-Čakovice Praha 7 Ústí nad Orlicí Znojmo Praha-Libuš Praha-Kolovraty Praha 4 Přerov Kroměříž Plzeň-jih Praha 21 Praha-Nebušice Blansko Praha 19 Praha-Satalice Písek Vsetín Praha 13 Kolín Kladno Cheb Karlovy Vary Praha 1 Mladá Boleslav Břeclav Praha-východ Praha-Dubeč Praha 8 Prostějov Nymburk Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Příbram Praha-Nedvězí Praha 6 Domažlice Praha-Lochkov Nový Jičín Pelhřimov Praha-Koloděje Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Litoměřice Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Praha 10 Liberec Praha-Královice Karviná Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Pardubice Tábor Sokolov Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bošilec

Levná dlažba Bošilec

Dlažba Bošilec

Zámkové dlažby Bošilec

Zámkové betonové dlažby Bošilec

Zámková dlažba Bošilec

Betonové dlažby Bošilec

Betonová dlažba Bošilec

Zdící prvky Bošilec

Dlažby II jakosti Bošilec

Dlažba II jakosti Bošilec

Plošné dlažby Bošilec