„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bošilec

Nové produkty Bošilec

Dlažby a obrubníky Bošilec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bošilec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bošilec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bošilec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bošilec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bošilec, Levná dlažba Bošilec, Dlažba Bošilec, Zámkové dlažby Bošilec, Zámkové dlažba Bošilec, Betonové dlažby Bošilec, Betonová dlažba Bošilec, Zdící prvky Bošilec, Dlažby II jakosti Bošilec, Dlažba II jakosti Bošilec, Plošné dlažby Bošilec, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Praha-Lochkov Sokolov Praha-Kunratice Ústí nad Labem Bruntál Cheb Praha-Řeporyje Kladno Praha-Štěrboholy Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Přerov Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Břeclav Praha 10 Praha 11 Mělník Uherské Hradiště Chomutov Plzeň-jih Vyškov Náchod Praha-Dubeč Klatovy Praha-Zličín Prachatice Praha-Lysolaje Ústí nad Orlicí Praha-Vinoř Praha 18 Plzeň-město Rokycany Prostějov Praha 3 Pardubice Praha 22 Praha 20 Praha-Nedvězí Vsetín Praha-Lipence Praha 16 Brno-město Praha 13 Zlín Děčín Tábor Nymburk Praha 12 Karlovy Vary Praha-Suchdol Svitavy Tachov Jeseník Praha 2 Litoměřice Beroun Domažlice Pelhřimov Praha-západ Praha-Petrovice Praha-Troja Praha-Libuš Mladá Boleslav Praha 4 Praha-Přední Kopanina Karviná Praha 14 Praha 1 Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Jihlava Ostrava-město Jindřichův Hradec Opava Trutnov Česká Lípa České Budějovice Frýdek-Místek Benešov Praha-Dolní Chabry Praha 15 Blansko Hodonín Hlavní město Praha Praha-Březiněves Semily Nový Jičín Rakovník Praha 19 Třebíč Praha-Šeberov Praha-Benice Hradec Králové Příbram Praha 5 Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bošilec

Levná dlažba Bošilec

Dlažba Bošilec

Zámkové dlažby Bošilec

Zámkové betonové dlažby Bošilec

Zámková dlažba Bošilec

Betonové dlažby Bošilec

Betonová dlažba Bošilec

Zdící prvky Bošilec

Dlažby II jakosti Bošilec

Dlažba II jakosti Bošilec

Plošné dlažby Bošilec