„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bošilec

Nové produkty Bošilec

Dlažby a obrubníky Bošilec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bošilec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bošilec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bošilec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bošilec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bošilec, Levná dlažba Bošilec, Dlažba Bošilec, Zámkové dlažby Bošilec, Zámkové dlažba Bošilec, Betonové dlažby Bošilec, Betonová dlažba Bošilec, Zdící prvky Bošilec, Dlažby II jakosti Bošilec, Dlažba II jakosti Bošilec, Plošné dlažby Bošilec, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Šumperk Kutná Hora Praha-Satalice Praha 6 Strakonice Praha-Troja Benešov Břeclav Praha-Libuš Praha 19 Praha 9 Praha-Újezd Rakovník Praha-Dubeč Karviná Praha-Zličín Zlín Liberec Hlavní město Praha Plzeň-sever Pelhřimov Praha-Koloděje Rokycany Hradec Králové Praha-Lysolaje Praha 18 Praha-Lochkov Beroun Praha-Nebušice Praha 8 Jeseník Ústí nad Orlicí Písek Praha 17 Most Prostějov Česká Lípa Nový Jičín Přerov Praha-Březiněves Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Děčín Praha-Štěrboholy Hodonín Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Žďár nad Sázavou Domažlice Ostrava-město Semily Praha-východ Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Opava Ústí nad Labem Praha 7 Chrudim Praha-Suchdol Klatovy Praha-Křeslice Praha-Slivenec Kolín Náchod Praha-Klánovice Jičín Praha 10 Mladá Boleslav Louny Svitavy Praha 4 Praha-západ Vsetín Bruntál Praha-Královice Tábor Vyškov Cheb Praha 1 Český Krumlov Praha 15 Praha-Běchovice Brno-město Kroměříž Praha 12 Kladno Praha 22 Olomouc Praha-Lipence Praha-Zbraslav Litoměřice Sokolov Praha-Petrovice Trutnov Praha-Dolní Počernice Praha 13 Chomutov Rychnov nad Kněžnou Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bošilec

Levná dlažba Bošilec

Dlažba Bošilec

Zámkové dlažby Bošilec

Zámkové betonové dlažby Bošilec

Zámková dlažba Bošilec

Betonové dlažby Bošilec

Betonová dlažba Bošilec

Zdící prvky Bošilec

Dlažby II jakosti Bošilec

Dlažba II jakosti Bošilec

Plošné dlažby Bošilec