„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bošilec

Nové produkty Bošilec

Dlažby a obrubníky Bošilec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bošilec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bošilec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bošilec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bošilec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bošilec, Levná dlažba Bošilec, Dlažba Bošilec, Zámkové dlažby Bošilec, Zámkové dlažba Bošilec, Betonové dlažby Bošilec, Betonová dlažba Bošilec, Zdící prvky Bošilec, Dlažby II jakosti Bošilec, Dlažba II jakosti Bošilec, Plošné dlažby Bošilec, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Rokycany Mladá Boleslav Šumperk Domažlice Český Krumlov Praha-Čakovice Teplice Kladno Jičín Praha-Řeporyje Nový Jičín Jablonec nad Nisou Karviná Praha-Královice Prostějov Sokolov Praha 12 Praha 13 Praha 11 Praha-Lysolaje Zlín Příbram Praha-Petrovice Liberec Praha-Koloděje Břeclav České Budějovice Praha-Nedvězí Praha-Troja Trutnov Praha 15 Praha 5 Znojmo Praha 4 Praha 20 Praha-Kunratice Praha-Křeslice Tachov Beroun Praha 2 Brno-město Praha-Satalice Praha 14 Praha-Šeberov Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Praha-Suchdol Praha 16 Frýdek-Místek Praha-Nebušice Semily Přerov Náchod Nymburk Praha 3 Pardubice Havlíčkův Brod Litoměřice Děčín Blansko Cheb Jindřichův Hradec Praha-Benice Praha 19 Praha-Běchovice Plzeň-jih Praha-Slivenec Praha-východ Olomouc Praha 21 Praha 6 Mělník Svitavy Praha-Libuš Hodonín Most Benešov Bruntál Opava Praha-Ďáblice Praha 22 Praha-Dubeč Žďár nad Sázavou Třebíč Praha-Zbraslav Strakonice Jeseník Rychnov nad Kněžnou Praha-západ Vyškov Praha 7 Ústí nad Orlicí Praha 18 Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Praha-Vinoř Chrudim Pelhřimov Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bošilec

Levná dlažba Bošilec

Dlažba Bošilec

Zámkové dlažby Bošilec

Zámkové betonové dlažby Bošilec

Zámková dlažba Bošilec

Betonové dlažby Bošilec

Betonová dlažba Bošilec

Zdící prvky Bošilec

Dlažby II jakosti Bošilec

Dlažba II jakosti Bošilec

Plošné dlažby Bošilec