„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bošilec

Nové produkty Bošilec

Dlažby a obrubníky Bošilec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bošilec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bošilec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bošilec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bošilec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bošilec, Levná dlažba Bošilec, Dlažba Bošilec, Zámkové dlažby Bošilec, Zámkové dlažba Bošilec, Betonové dlažby Bošilec, Betonová dlažba Bošilec, Zdící prvky Bošilec, Dlažby II jakosti Bošilec, Dlažba II jakosti Bošilec, Plošné dlažby Bošilec, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Znojmo Rychnov nad Kněžnou Olomouc Liberec Strakonice Cheb Praha-Křeslice Praha 22 Praha-Dolní Chabry Praha 11 Zlín Louny Bruntál Praha 9 Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Praha-Kunratice Praha 5 Brno-město Nymburk Nový Jičín Žďár nad Sázavou Uherské Hradiště Praha-západ Náchod Praha 8 Praha-Velká Chuchle Karviná Rokycany Klatovy Praha 13 Prachatice Mladá Boleslav Praha 18 Svitavy Praha 17 Sokolov Praha-Nebušice Pardubice Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Chrudim Karlovy Vary Praha-Dubeč Praha-Benice Česká Lípa Praha-Zbraslav Praha 4 Kolín Praha-Vinoř Praha-Slivenec Praha 15 Praha-Libuš Havlíčkův Brod Praha 14 Praha 2 Třebíč Šumperk Praha 19 Beroun Praha 1 Brno-venkov Praha 6 Praha 21 Ostrava-město Jindřichův Hradec Praha 10 Trutnov České Budějovice Jičín Semily Domažlice Praha-Lipence Kladno Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Hodonín Frýdek-Místek Ústí nad Labem Písek Praha-Troja Praha-Satalice Prostějov Opava Litoměřice Praha-Petrovice Benešov Jihlava Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Příbram Praha-Nedvězí Břeclav Praha-Zličín Teplice Most Praha-Královice Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bošilec

Levná dlažba Bošilec

Dlažba Bošilec

Zámkové dlažby Bošilec

Zámkové betonové dlažby Bošilec

Zámková dlažba Bošilec

Betonové dlažby Bošilec

Betonová dlažba Bošilec

Zdící prvky Bošilec

Dlažby II jakosti Bošilec

Dlažba II jakosti Bošilec

Plošné dlažby Bošilec