„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bošilec

Nové produkty Bošilec

Dlažby a obrubníky Bošilec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bošilec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bošilec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bošilec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bošilec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bošilec, Levná dlažba Bošilec, Dlažba Bošilec, Zámkové dlažby Bošilec, Zámkové dlažba Bošilec, Betonové dlažby Bošilec, Betonová dlažba Bošilec, Zdící prvky Bošilec, Dlažby II jakosti Bošilec, Dlažba II jakosti Bošilec, Plošné dlažby Bošilec, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha-Benice Praha-Zbraslav Praha-Křeslice Praha 11 Praha 18 Beroun Děčín Praha-Nebušice Praha-Satalice Teplice Jeseník Vsetín Nový Jičín Nymburk Olomouc Hodonín Praha-Královice Praha-Šeberov Hlavní město Praha Litoměřice Karlovy Vary Havlíčkův Brod Praha-Běchovice Trutnov Praha 6 Praha 22 Sokolov Blansko Praha 15 Mladá Boleslav Praha-Březiněves Chrudim Jablonec nad Nisou Kutná Hora Most Ostrava-město Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Louny Brno-venkov Tábor Praha-Troja Rakovník Praha-Štěrboholy Praha 12 Karviná Praha 2 Praha-Libuš Žďár nad Sázavou Prachatice Praha-Vinoř Praha-Kunratice Vyškov Praha-Dubeč Kroměříž Liberec Plzeň-sever Praha 19 Praha-Čakovice Cheb Přerov Kladno Semily Plzeň-jih Praha 8 Praha 16 Zlín Praha 5 Uherské Hradiště Praha-Slivenec Rokycany Klatovy Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Benešov Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Praha 10 Jičín Břeclav Praha 20 Plzeň-město Praha-Lysolaje Praha 14 Svitavy Prostějov Praha-Řeporyje Praha 7 Praha-Klánovice Ústí nad Labem Strakonice Praha 1 Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Praha-východ Domažlice Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bošilec

Levná dlažba Bošilec

Dlažba Bošilec

Zámkové dlažby Bošilec

Zámkové betonové dlažby Bošilec

Zámková dlažba Bošilec

Betonové dlažby Bošilec

Betonová dlažba Bošilec

Zdící prvky Bošilec

Dlažby II jakosti Bošilec

Dlažba II jakosti Bošilec

Plošné dlažby Bošilec