„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bošilec

Nové produkty Bošilec

Dlažby a obrubníky Bošilec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bošilec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bošilec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bošilec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bošilec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bošilec, Levná dlažba Bošilec, Dlažba Bošilec, Zámkové dlažby Bošilec, Zámkové dlažba Bošilec, Betonové dlažby Bošilec, Betonová dlažba Bošilec, Zdící prvky Bošilec, Dlažby II jakosti Bošilec, Dlažba II jakosti Bošilec, Plošné dlažby Bošilec, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Přerov Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Praha 21 Praha 20 Opava Most Praha 2 Olomouc Praha-Křeslice Benešov Praha 12 Praha 22 Prostějov Praha 19 Plzeň-sever Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Vsetín Nový Jičín Praha 18 Kolín Praha 11 Praha-Benice Zlín Znojmo Tábor Praha 5 Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Praha 17 Praha 4 Praha 10 Praha 6 Praha-Satalice Praha-Klánovice Kladno Písek Trutnov Praha 3 Praha-Běchovice Sokolov Beroun Praha 1 Praha 15 Praha-Lipence Jičín Nymburk Příbram Praha-Újezd Plzeň-město Praha-Zličín Praha-Nedvězí Hradec Králové Prachatice Praha-Nebušice Rokycany Frýdek-Místek Kutná Hora Ústí nad Orlicí České Budějovice Žďár nad Sázavou Praha-Šeberov Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Svitavy Náchod Ostrava-město Tachov Jeseník Pelhřimov Praha-Královice Děčín Praha-Koloděje Mělník Brno-město Praha 8 Karlovy Vary Praha-Lysolaje Ústí nad Labem Kroměříž Rakovník Pardubice Jihlava Hlavní město Praha Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Praha 16 Brno-venkov Praha 7 Praha 14 Klatovy Praha-východ Praha-Dolní Chabry Louny Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bošilec

Levná dlažba Bošilec

Dlažba Bošilec

Zámkové dlažby Bošilec

Zámkové betonové dlažby Bošilec

Zámková dlažba Bošilec

Betonové dlažby Bošilec

Betonová dlažba Bošilec

Zdící prvky Bošilec

Dlažby II jakosti Bošilec

Dlažba II jakosti Bošilec

Plošné dlažby Bošilec