„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřínov

Nové produkty Bratřínov

Dlažby a obrubníky Bratřínov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřínov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřínov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřínov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřínov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřínov, Levná dlažba Bratřínov, Dlažba Bratřínov, Zámkové dlažby Bratřínov, Zámkové dlažba Bratřínov, Betonové dlažby Bratřínov, Betonová dlažba Bratřínov, Zdící prvky Bratřínov, Dlažby II jakosti Bratřínov, Dlažba II jakosti Bratřínov, Plošné dlažby Bratřínov, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Praha-Klánovice Česká Lípa Tábor Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Karviná Praha 18 Šumperk Praha-Březiněves Chrudim Beroun Praha 8 Vyškov Chomutov Ústí nad Labem Strakonice Praha-Benice Olomouc Cheb Praha-Velká Chuchle Blansko Praha 22 Kladno Litoměřice Děčín Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Praha 12 Vsetín Prachatice Kroměříž Praha-Koloděje Klatovy Praha-Újezd Praha 19 Praha-Libuš Praha 2 Praha-Lochkov Liberec Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Praha 5 Český Krumlov Praha 14 Praha 15 Louny Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Semily Prostějov Plzeň-sever Praha-Královice Frýdek-Místek Domažlice Praha 21 Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Hradec Králové Praha-Štěrboholy České Budějovice Praha-Zličín Náchod Rokycany Jablonec nad Nisou Hodonín Plzeň-jih Sokolov Žďár nad Sázavou Praha-Šeberov Bruntál Rychnov nad Kněžnou Tachov Nový Jičín Příbram Praha-Běchovice Praha 9 Plzeň-město Opava Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Praha 10 Jihlava Nymburk Pelhřimov Písek Svitavy Uherské Hradiště Pardubice Praha 3 Praha 4 Praha 17 Praha 7 Mělník Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřínov

Levná dlažba Bratřínov

Dlažba Bratřínov

Zámkové dlažby Bratřínov

Zámkové betonové dlažby Bratřínov

Zámková dlažba Bratřínov

Betonové dlažby Bratřínov

Betonová dlažba Bratřínov

Zdící prvky Bratřínov

Dlažby II jakosti Bratřínov

Dlažba II jakosti Bratřínov

Plošné dlažby Bratřínov