„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřínov

Nové produkty Bratřínov

Dlažby a obrubníky Bratřínov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřínov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřínov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřínov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřínov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřínov, Levná dlažba Bratřínov, Dlažba Bratřínov, Zámkové dlažby Bratřínov, Zámkové dlažba Bratřínov, Betonové dlažby Bratřínov, Betonová dlažba Bratřínov, Zdící prvky Bratřínov, Dlažby II jakosti Bratřínov, Dlažba II jakosti Bratřínov, Plošné dlažby Bratřínov, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Benešov Plzeň-město Česká Lípa Plzeň-sever Praha 7 Praha-Dolní Počernice Praha-Libuš Český Krumlov Mělník Praha 19 Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Strakonice Ústí nad Labem Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Děčín Karviná Brno-město Náchod Prachatice Znojmo Rokycany Praha-Dolní Chabry Rakovník Hlavní město Praha Most Praha 20 Praha 11 Praha 12 Jindřichův Hradec Pelhřimov Praha-Šeberov Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Brno-venkov Praha-Klánovice Karlovy Vary Praha-Zbraslav Klatovy Praha-Nedvězí Litoměřice Kladno Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí Vsetín Praha 5 Chomutov Praha-Čakovice Beroun Tachov Praha 14 Kroměříž Opava Bruntál Žďár nad Sázavou Praha 4 Praha 13 Praha-Kunratice Přerov Praha 6 Šumperk Praha-Vinoř Praha-Újezd Praha 21 Praha 1 Zlín Chrudim Praha 2 Praha 16 Domažlice Praha-východ Praha 15 Svitavy Louny Břeclav Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Tábor Ostrava-město České Budějovice Praha-Nebušice Praha-západ Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Praha 22 Trutnov Příbram Rychnov nad Kněžnou Nymburk Praha-Suchdol Kutná Hora Praha-Slivenec Cheb Uherské Hradiště Jeseník Vyškov Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřínov

Levná dlažba Bratřínov

Dlažba Bratřínov

Zámkové dlažby Bratřínov

Zámkové betonové dlažby Bratřínov

Zámková dlažba Bratřínov

Betonové dlažby Bratřínov

Betonová dlažba Bratřínov

Zdící prvky Bratřínov

Dlažby II jakosti Bratřínov

Dlažba II jakosti Bratřínov

Plošné dlažby Bratřínov