„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřínov

Nové produkty Bratřínov

Dlažby a obrubníky Bratřínov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřínov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřínov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřínov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřínov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřínov, Levná dlažba Bratřínov, Dlažba Bratřínov, Zámkové dlažby Bratřínov, Zámkové dlažba Bratřínov, Betonové dlažby Bratřínov, Betonová dlažba Bratřínov, Zdící prvky Bratřínov, Dlažby II jakosti Bratřínov, Dlažba II jakosti Bratřínov, Plošné dlažby Bratřínov, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Praha-Dubeč Praha 13 Kroměříž Praha-Lipence Vyškov Praha 11 Plzeň-sever Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Praha-Satalice Praha 3 Brno-město Hodonín Praha-Královice Praha-Benice Vsetín Plzeň-jih Děčín Břeclav Praha 6 Mladá Boleslav Praha-Slivenec Praha-Čakovice Ostrava-město Liberec Louny Praha-Štěrboholy Praha 10 Karviná Rakovník Pelhřimov Praha 21 Praha-Kunratice Nový Jičín Brno-venkov Praha 18 Beroun Tachov Semily Praha-Petrovice Hradec Králové Praha 16 Česká Lípa Zlín Benešov Praha-Lochkov Chomutov Uherské Hradiště Praha 22 Praha-Klánovice Sokolov Praha 4 Kladno Praha 12 Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Nymburk Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Bruntál Plzeň-město Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Litoměřice Praha-Zličín České Budějovice Praha-Březiněves Příbram Praha-Dolní Počernice Kolín Praha-Libuš Kutná Hora Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Jeseník Most Praha-Vinoř Domažlice Prachatice Praha-Dolní Chabry Rokycany Praha 20 Žďár nad Sázavou Český Krumlov Praha 5 Praha 2 Šumperk Praha-Přední Kopanina Náchod Svitavy Trutnov Jičín Rychnov nad Kněžnou Písek Praha 1 Tábor Znojmo Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřínov

Levná dlažba Bratřínov

Dlažba Bratřínov

Zámkové dlažby Bratřínov

Zámkové betonové dlažby Bratřínov

Zámková dlažba Bratřínov

Betonové dlažby Bratřínov

Betonová dlažba Bratřínov

Zdící prvky Bratřínov

Dlažby II jakosti Bratřínov

Dlažba II jakosti Bratřínov

Plošné dlažby Bratřínov