„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřínov

Nové produkty Bratřínov

Dlažby a obrubníky Bratřínov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřínov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřínov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřínov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřínov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřínov, Levná dlažba Bratřínov, Dlažba Bratřínov, Zámkové dlažby Bratřínov, Zámkové dlažba Bratřínov, Betonové dlažby Bratřínov, Betonová dlažba Bratřínov, Zdící prvky Bratřínov, Dlažby II jakosti Bratřínov, Dlažba II jakosti Bratřínov, Plošné dlažby Bratřínov, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Jeseník Rychnov nad Kněžnou Vsetín Praha 7 Praha 2 Česká Lípa Praha-Koloděje Praha 16 Praha-Benice Praha 11 Praha-Přední Kopanina Praha 9 Louny Praha-Újezd Přerov Semily Hlavní město Praha Klatovy Praha-Klánovice Prachatice Praha 20 Liberec Chomutov Praha-Slivenec Praha-Čakovice Plzeň-město Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Pardubice Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Tachov Plzeň-sever Frýdek-Místek Kroměříž Domažlice Nový Jičín Beroun Rokycany Hodonín Brno-město Praha-Lipence Praha-Kunratice Znojmo Praha 10 Svitavy Trutnov Praha-Královice Praha-západ Praha-Petrovice Nymburk Opava Šumperk Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Plzeň-jih Uherské Hradiště Rakovník Praha 19 Praha-Štěrboholy Praha-Zličín Praha-Řeporyje Mělník Ostrava-město Příbram Český Krumlov Náchod Praha 12 Olomouc Praha 17 Brno-venkov Žďár nad Sázavou Praha 21 Jihlava Pelhřimov Praha-Běchovice Praha 1 Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Bruntál Praha-Dubeč České Budějovice Praha 6 Tábor Kladno Praha-Lysolaje Jindřichův Hradec Praha 8 Praha-Satalice Břeclav Jičín Písek Strakonice Třebíč Praha-východ Praha-Suchdol Litoměřice Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřínov

Levná dlažba Bratřínov

Dlažba Bratřínov

Zámkové dlažby Bratřínov

Zámkové betonové dlažby Bratřínov

Zámková dlažba Bratřínov

Betonové dlažby Bratřínov

Betonová dlažba Bratřínov

Zdící prvky Bratřínov

Dlažby II jakosti Bratřínov

Dlažba II jakosti Bratřínov

Plošné dlažby Bratřínov