„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřínov

Nové produkty Bratřínov

Dlažby a obrubníky Bratřínov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřínov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřínov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřínov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřínov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřínov, Levná dlažba Bratřínov, Dlažba Bratřínov, Zámkové dlažby Bratřínov, Zámkové dlažba Bratřínov, Betonové dlažby Bratřínov, Betonová dlažba Bratřínov, Zdící prvky Bratřínov, Dlažby II jakosti Bratřínov, Dlažba II jakosti Bratřínov, Plošné dlažby Bratřínov, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Praha-Troja Břeclav Praha 7 Chrudim Praha-Přední Kopanina Semily Hodonín Opava Praha 10 Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Český Krumlov Praha-Klánovice Praha-Lipence Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Praha 18 Praha 11 Česká Lípa Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Tachov Klatovy Praha-Štěrboholy Praha 6 Praha-Slivenec Jihlava Praha-Čakovice Zlín Písek Praha-Nebušice Kolín Praha-Křeslice Beroun Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Příbram Trutnov Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Brno-město Cheb Praha 17 Praha-Lochkov Ústí nad Labem Praha 14 Praha-Libuš Děčín Praha-západ Kutná Hora Kroměříž Hlavní město Praha Praha-Lysolaje Chomutov Nymburk Praha-Újezd Praha 12 Karviná Jeseník Sokolov Ústí nad Orlicí Plzeň-jih Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Mělník Praha-Královice Prachatice Pardubice Frýdek-Místek Praha 21 Litoměřice Bruntál Most Praha 4 Domažlice Vsetín Blansko Brno-venkov Praha-Zličín Liberec Praha-východ Praha 8 Praha-Kunratice Hradec Králové Jičín Louny Praha 3 Třebíč Praha 19 Rokycany Náchod Kladno Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Praha-Satalice Nový Jičín Praha-Ďáblice Přerov Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřínov

Levná dlažba Bratřínov

Dlažba Bratřínov

Zámkové dlažby Bratřínov

Zámkové betonové dlažby Bratřínov

Zámková dlažba Bratřínov

Betonové dlažby Bratřínov

Betonová dlažba Bratřínov

Zdící prvky Bratřínov

Dlažby II jakosti Bratřínov

Dlažba II jakosti Bratřínov

Plošné dlažby Bratřínov