„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřínov

Nové produkty Bratřínov

Dlažby a obrubníky Bratřínov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřínov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřínov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřínov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřínov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřínov, Levná dlažba Bratřínov, Dlažba Bratřínov, Zámkové dlažby Bratřínov, Zámkové dlažba Bratřínov, Betonové dlažby Bratřínov, Betonová dlažba Bratřínov, Zdící prvky Bratřínov, Dlažby II jakosti Bratřínov, Dlažba II jakosti Bratřínov, Plošné dlažby Bratřínov, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Praha 16 Kutná Hora Praha-Nebušice Praha-Lochkov Praha 22 Děčín Přerov Domažlice Pelhřimov Praha-Újezd Náchod Praha-Libuš Praha 13 Pardubice Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Praha-Benice Praha 17 Trutnov Teplice Praha-Čakovice Benešov Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Praha 8 Opava Praha 10 Rakovník Jablonec nad Nisou Praha-Březiněves Praha 15 Praha 12 Bruntál Prachatice Praha-Zličín Praha-Kolovraty Karviná Klatovy Louny Praha 5 Prostějov Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Vyškov Praha-západ Kolín Most Praha-Královice Kroměříž Plzeň-město Vsetín Praha 4 Brno-město Praha-Petrovice Blansko Jihlava Sokolov Semily Tachov Praha-Satalice Praha 1 Praha-Nedvězí Praha 14 Nymburk Havlíčkův Brod Český Krumlov Tábor Praha-Dolní Počernice Břeclav Jičín Praha 6 Šumperk Praha-Troja Praha-Kunratice Znojmo Praha-Zbraslav Praha 20 Praha 18 Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Litoměřice Praha-Přední Kopanina Hodonín Praha-Lipence Jeseník České Budějovice Beroun Praha-Slivenec Praha 19 Chrudim Příbram Chomutov Olomouc Praha-Klánovice Praha 2 Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřínov

Levná dlažba Bratřínov

Dlažba Bratřínov

Zámkové dlažby Bratřínov

Zámkové betonové dlažby Bratřínov

Zámková dlažba Bratřínov

Betonové dlažby Bratřínov

Betonová dlažba Bratřínov

Zdící prvky Bratřínov

Dlažby II jakosti Bratřínov

Dlažba II jakosti Bratřínov

Plošné dlažby Bratřínov