„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřínov

Nové produkty Bratřínov

Dlažby a obrubníky Bratřínov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřínov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřínov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřínov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřínov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřínov, Levná dlažba Bratřínov, Dlažba Bratřínov, Zámkové dlažby Bratřínov, Zámkové dlažba Bratřínov, Betonové dlažby Bratřínov, Betonová dlažba Bratřínov, Zdící prvky Bratřínov, Dlažby II jakosti Bratřínov, Dlažba II jakosti Bratřínov, Plošné dlažby Bratřínov, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Ústí nad Labem Praha-Satalice Praha 9 Blansko Louny Žďár nad Sázavou Kolín Liberec Prachatice Děčín Praha 12 Karviná Praha-Ďáblice Praha-Klánovice Břeclav Jeseník Praha 3 Praha-Štěrboholy Kutná Hora Praha 13 Jihlava Ostrava-město Brno-venkov Praha-Dubeč Znojmo Praha 20 Pelhřimov Zlín Praha 4 Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Litoměřice Teplice Přerov Praha 7 Praha-Čakovice Praha-západ Praha-Kolovraty Nymburk Praha-Lipence Hradec Králové Třebíč Praha-Zličín Tachov Havlíčkův Brod Praha 21 Praha-Újezd Praha-Lochkov Praha 15 Prostějov Praha-Přední Kopanina Šumperk Praha-Petrovice Plzeň-město Písek Praha 16 Praha-Slivenec Rokycany Praha 22 České Budějovice Kladno Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Pardubice Praha 2 Rychnov nad Kněžnou Jičín Bruntál Praha 18 Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Rakovník Hlavní město Praha Praha 6 Praha 14 Benešov Praha-Benice Náchod Beroun Sokolov Plzeň-jih Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Svitavy Plzeň-sever Strakonice Hodonín Příbram Praha-Běchovice Brno-město Praha 11 Praha-východ Tábor Semily Vyškov Opava Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřínov

Levná dlažba Bratřínov

Dlažba Bratřínov

Zámkové dlažby Bratřínov

Zámkové betonové dlažby Bratřínov

Zámková dlažba Bratřínov

Betonové dlažby Bratřínov

Betonová dlažba Bratřínov

Zdící prvky Bratřínov

Dlažby II jakosti Bratřínov

Dlažba II jakosti Bratřínov

Plošné dlažby Bratřínov