„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřínov

Nové produkty Bratřínov

Dlažby a obrubníky Bratřínov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřínov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřínov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřínov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřínov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřínov, Levná dlažba Bratřínov, Dlažba Bratřínov, Zámkové dlažby Bratřínov, Zámkové dlažba Bratřínov, Betonové dlažby Bratřínov, Betonová dlažba Bratřínov, Zdící prvky Bratřínov, Dlažby II jakosti Bratřínov, Dlažba II jakosti Bratřínov, Plošné dlažby Bratřínov, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Brno-venkov Praha 18 Praha-Petrovice Praha-Nebušice Praha 21 Praha-Březiněves Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Uherské Hradiště Rakovník Praha-Dolní Chabry Praha 3 Chrudim Kroměříž Plzeň-město Náchod Blansko Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Cheb Jeseník Liberec Plzeň-jih Praha-Zličín Strakonice Ústí nad Orlicí Praha-Královice Břeclav Praha-Lipence Praha-Benice Praha 17 Rokycany Jablonec nad Nisou Prachatice Trutnov Praha-Libuš Praha 4 Nový Jičín Vyškov Hodonín Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Svitavy Praha-Šeberov Praha-Běchovice Semily Tachov Praha-Koloděje Karlovy Vary Český Krumlov Hradec Králové Praha 20 Frýdek-Místek Ostrava-město Beroun Přerov Praha-Kolovraty Třebíč Domažlice Olomouc Praha 12 Česká Lípa Plzeň-sever Pardubice Praha 7 Pelhřimov Most Šumperk Prostějov Praha 19 Karviná Brno-město Praha-Čakovice Praha 2 Písek Havlíčkův Brod Praha-východ Praha-Kunratice Praha 13 Teplice Praha-Křeslice Praha 16 Praha-Přední Kopanina Příbram Praha 1 Jihlava Klatovy Praha-Satalice Znojmo Praha-Klánovice Praha-Troja Praha-Dubeč Mělník Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Praha 9 Praha-Lysolaje Hlavní město Praha ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřínov

Levná dlažba Bratřínov

Dlažba Bratřínov

Zámkové dlažby Bratřínov

Zámkové betonové dlažby Bratřínov

Zámková dlažba Bratřínov

Betonové dlažby Bratřínov

Betonová dlažba Bratřínov

Zdící prvky Bratřínov

Dlažby II jakosti Bratřínov

Dlažba II jakosti Bratřínov

Plošné dlažby Bratřínov