„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřínov

Nové produkty Bratřínov

Dlažby a obrubníky Bratřínov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřínov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřínov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřínov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřínov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřínov, Levná dlažba Bratřínov, Dlažba Bratřínov, Zámkové dlažby Bratřínov, Zámkové dlažba Bratřínov, Betonové dlažby Bratřínov, Betonová dlažba Bratřínov, Zdící prvky Bratřínov, Dlažby II jakosti Bratřínov, Dlažba II jakosti Bratřínov, Plošné dlažby Bratřínov, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Praha 10 Náchod Olomouc Praha 2 Plzeň-město Praha 18 Praha-Přední Kopanina Vyškov Břeclav Praha-Ďáblice Děčín Praha 22 Blansko Teplice Semily Ústí nad Labem Praha 15 Praha-Zličín Praha 9 České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Uherské Hradiště Praha-Troja Praha-Dubeč Litoměřice Praha 17 Kutná Hora Opava Plzeň-jih Praha 3 Rokycany Kladno Praha-Šeberov Praha 1 Praha-Libuš Domažlice Zlín Příbram Havlíčkův Brod Liberec Praha-východ Praha-Křeslice Nymburk Praha-Zbraslav Praha 20 Praha-Benice Bruntál Praha 16 Praha-západ Pardubice Klatovy Cheb Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Hradec Králové Plzeň-sever Praha 11 Karviná Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Praha 21 Přerov Znojmo Praha-Lipence Praha-Vinoř Prachatice Praha 6 Praha-Kolovraty Český Krumlov Hlavní město Praha Praha-Slivenec Praha-Dolní Měcholupy Chomutov Praha-Běchovice Praha-Satalice Praha-Čakovice Jičín Praha 13 Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Rakovník Praha-Újezd Praha-Kunratice Písek Karlovy Vary Praha 19 Třebíč Praha-Velká Chuchle Most Prostějov Česká Lípa Jihlava Praha-Nedvězí Beroun Jeseník Mělník Praha 8 Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřínov

Levná dlažba Bratřínov

Dlažba Bratřínov

Zámkové dlažby Bratřínov

Zámkové betonové dlažby Bratřínov

Zámková dlažba Bratřínov

Betonové dlažby Bratřínov

Betonová dlažba Bratřínov

Zdící prvky Bratřínov

Dlažby II jakosti Bratřínov

Dlažba II jakosti Bratřínov

Plošné dlažby Bratřínov