„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřínov

Nové produkty Bratřínov

Dlažby a obrubníky Bratřínov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřínov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřínov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřínov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřínov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřínov, Levná dlažba Bratřínov, Dlažba Bratřínov, Zámkové dlažby Bratřínov, Zámkové dlažba Bratřínov, Betonové dlažby Bratřínov, Betonová dlažba Bratřínov, Zdící prvky Bratřínov, Dlažby II jakosti Bratřínov, Dlažba II jakosti Bratřínov, Plošné dlažby Bratřínov, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Jičín Benešov Praha-Libuš Praha-Benice Praha 19 Olomouc Praha-Kolovraty Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Hodonín Domažlice Praha-Dolní Počernice Svitavy Třebíč Jihlava Praha 9 Uherské Hradiště Sokolov Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Praha 22 Ústí nad Labem Liberec Semily Praha-Dubeč Praha-Křeslice Karlovy Vary Praha-Nebušice Praha 5 Zlín Trutnov Praha-východ Praha-Běchovice Kladno Strakonice Náchod Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Beroun Praha-Řeporyje Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Nový Jičín Bruntál Praha 4 Kolín Brno-venkov Praha 1 Praha-Štěrboholy Plzeň-město Praha-Šeberov Hradec Králové Praha-západ Brno-město Praha 17 Jablonec nad Nisou Rakovník Praha-Zličín Praha 18 Prostějov Kutná Hora Příbram Chrudim Plzeň-jih Klatovy Cheb Praha-Lochkov Praha 13 Praha-Satalice Praha-Ďáblice Praha 7 Praha-Suchdol Praha 3 Hlavní město Praha Praha 20 Břeclav Praha 16 Mladá Boleslav Znojmo Praha-Újezd Český Krumlov Česká Lípa Rokycany Písek Vyškov Plzeň-sever Jeseník Tachov Praha-Čakovice Praha-Koloděje Ostrava-město Kroměříž Praha 2 Mělník Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřínov

Levná dlažba Bratřínov

Dlažba Bratřínov

Zámkové dlažby Bratřínov

Zámkové betonové dlažby Bratřínov

Zámková dlažba Bratřínov

Betonové dlažby Bratřínov

Betonová dlažba Bratřínov

Zdící prvky Bratřínov

Dlažby II jakosti Bratřínov

Dlažba II jakosti Bratřínov

Plošné dlažby Bratřínov