„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřínov

Nové produkty Bratřínov

Dlažby a obrubníky Bratřínov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřínov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřínov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřínov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřínov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřínov, Levná dlažba Bratřínov, Dlažba Bratřínov, Zámkové dlažby Bratřínov, Zámkové dlažba Bratřínov, Betonové dlažby Bratřínov, Betonová dlažba Bratřínov, Zdící prvky Bratřínov, Dlažby II jakosti Bratřínov, Dlažba II jakosti Bratřínov, Plošné dlažby Bratřínov, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Praha-Zličín Praha 8 Louny Praha 5 Náchod Uherské Hradiště Praha 2 Praha 18 Praha 14 Mladá Boleslav Nový Jičín Praha-Zbraslav Praha-Satalice Písek Teplice Praha 12 Praha 16 Praha-Řeporyje Prachatice Praha-Nebušice Znojmo Děčín Praha-Slivenec Beroun Praha-Přední Kopanina Most Praha-Libuš Kutná Hora Zlín Praha-Šeberov Praha-Kolovraty Praha 19 Praha-Dolní Chabry Hradec Králové Hlavní město Praha Praha-Běchovice Praha-Újezd Blansko Praha-Petrovice Vsetín Kroměříž Mělník Český Krumlov Rakovník Hodonín Praha-Křeslice Brno-město Ústí nad Orlicí Kolín Brno-venkov Přerov Semily Prostějov Strakonice Příbram Chrudim Litoměřice Praha 3 Praha 21 Praha-Královice Ostrava-město Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Olomouc Praha-Kunratice Praha 4 Šumperk Karlovy Vary Břeclav Praha 9 Praha-Velká Chuchle Trutnov Plzeň-jih Praha-Klánovice Klatovy Praha 10 Praha-Vinoř Praha 20 Praha-západ Benešov Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Rokycany Praha-Štěrboholy Nymburk Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Plzeň-sever Sokolov Pelhřimov Karviná Chomutov Kladno Česká Lípa Praha 15 Svitavy Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřínov

Levná dlažba Bratřínov

Dlažba Bratřínov

Zámkové dlažby Bratřínov

Zámkové betonové dlažby Bratřínov

Zámková dlažba Bratřínov

Betonové dlažby Bratřínov

Betonová dlažba Bratřínov

Zdící prvky Bratřínov

Dlažby II jakosti Bratřínov

Dlažba II jakosti Bratřínov

Plošné dlažby Bratřínov