„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřínov

Nové produkty Bratřínov

Dlažby a obrubníky Bratřínov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřínov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřínov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřínov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřínov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřínov, Levná dlažba Bratřínov, Dlažba Bratřínov, Zámkové dlažby Bratřínov, Zámkové dlažba Bratřínov, Betonové dlažby Bratřínov, Betonová dlažba Bratřínov, Zdící prvky Bratřínov, Dlažby II jakosti Bratřínov, Dlažba II jakosti Bratřínov, Plošné dlažby Bratřínov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Praha 11 Praha-Zličín Kutná Hora Sokolov Praha 5 Praha-Koloděje Vsetín Břeclav Svitavy Hradec Králové Prostějov Praha 17 Karlovy Vary Písek Ústí nad Orlicí Praha-Klánovice Praha-Čakovice Kolín Praha-Vinoř Plzeň-město Praha 2 Praha-Lipence Havlíčkův Brod Praha 12 Praha-Dubeč Liberec Praha-Dolní Počernice Cheb Chrudim Beroun Český Krumlov Přerov Pardubice Praha-Březiněves Nový Jičín Praha 19 Praha 22 Praha-Satalice Praha-západ Praha 3 Praha-Újezd Praha-Lysolaje Mělník Plzeň-jih Pelhřimov Strakonice Praha-Suchdol Nymburk Klatovy Ostrava-město Znojmo Most Příbram Jindřichův Hradec Praha-Běchovice Benešov Praha 9 Kladno Praha 14 Praha 15 Domažlice Teplice Česká Lípa Praha-Zbraslav Litoměřice Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Praha-Královice Louny Olomouc Zlín Praha-Troja Blansko Praha 8 Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Karviná Praha 13 Brno-město Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Tábor Praha-Dolní Měcholupy Brno-venkov Vyškov Praha-Křeslice Praha-Slivenec Praha 10 Opava Ústí nad Labem Chomutov Praha-Benice Děčín Praha 18 Jeseník Jablonec nad Nisou Hlavní město Praha Mladá Boleslav Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřínov

Levná dlažba Bratřínov

Dlažba Bratřínov

Zámkové dlažby Bratřínov

Zámkové betonové dlažby Bratřínov

Zámková dlažba Bratřínov

Betonové dlažby Bratřínov

Betonová dlažba Bratřínov

Zdící prvky Bratřínov

Dlažby II jakosti Bratřínov

Dlažba II jakosti Bratřínov

Plošné dlažby Bratřínov