„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratrušov

Nové produkty Bratrušov

Dlažby a obrubníky Bratrušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratrušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratrušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratrušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratrušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratrušov, Levná dlažba Bratrušov, Dlažba Bratrušov, Zámkové dlažby Bratrušov, Zámkové dlažba Bratrušov, Betonové dlažby Bratrušov, Betonová dlažba Bratrušov, Zdící prvky Bratrušov, Dlažby II jakosti Bratrušov, Dlažba II jakosti Bratrušov, Plošné dlažby Bratrušov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Karlovy Vary Česká Lípa Klatovy Prostějov Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Břeclav Praha-Koloděje Přerov Praha-Ďáblice Kutná Hora Praha-východ Olomouc Praha-Kolovraty Praha 20 Havlíčkův Brod Praha 12 Příbram Mladá Boleslav Praha-Běchovice Hradec Králové Praha 5 Praha-Troja Praha-Zbraslav Praha-Dolní Počernice Praha 2 Beroun Most Bruntál Praha 6 Ústí nad Labem České Budějovice Písek Praha-Slivenec Praha-Benice Praha-Křeslice Praha 19 Praha-Petrovice Opava Praha-Lipence Praha-Satalice Plzeň-město Šumperk Praha 15 Praha-Královice Hlavní město Praha Praha-Suchdol Český Krumlov Praha-Kunratice Praha 8 Strakonice Chrudim Praha 18 Žďár nad Sázavou Teplice Znojmo Tábor Sokolov Jičín Plzeň-jih Benešov Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Louny Třebíč Praha 22 Mělník Semily Praha-Nebušice Trutnov Brno-venkov Hodonín Praha-Štěrboholy Jihlava Praha 7 Nymburk Praha-Velká Chuchle Vsetín Litoměřice Jindřichův Hradec Praha 13 Pelhřimov Ústí nad Orlicí Praha 3 Chomutov Brno-město Rakovník Karviná Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Kroměříž Praha-Březiněves Zlín Praha-Dubeč Kladno Pardubice Tachov Praha-Lochkov Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratrušov

Levná dlažba Bratrušov

Dlažba Bratrušov

Zámkové dlažby Bratrušov

Zámkové betonové dlažby Bratrušov

Zámková dlažba Bratrušov

Betonové dlažby Bratrušov

Betonová dlažba Bratrušov

Zdící prvky Bratrušov

Dlažby II jakosti Bratrušov

Dlažba II jakosti Bratrušov

Plošné dlažby Bratrušov