„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratrušov

Nové produkty Bratrušov

Dlažby a obrubníky Bratrušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratrušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratrušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratrušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratrušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratrušov, Levná dlažba Bratrušov, Dlažba Bratrušov, Zámkové dlažby Bratrušov, Zámkové dlažba Bratrušov, Betonové dlažby Bratrušov, Betonová dlažba Bratrušov, Zdící prvky Bratrušov, Dlažby II jakosti Bratrušov, Dlažba II jakosti Bratrušov, Plošné dlažby Bratrušov, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Český Krumlov Ostrava-město Příbram Trutnov Praha-východ Praha-Lochkov Praha-Zbraslav České Budějovice Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Bruntál Jihlava Praha-Běchovice Mělník Kladno Jablonec nad Nisou Tábor Vyškov Praha-Klánovice Břeclav Chomutov Prostějov Pardubice Praha-Slivenec Hradec Králové Benešov Sokolov Písek Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Chrudim Znojmo Praha-Vinoř Cheb Louny Nymburk Most Praha-Satalice Praha-Nedvězí Praha 14 Mladá Boleslav Praha-západ Rokycany Praha-Šeberov Jeseník Praha-Lysolaje Kolín Praha 1 Praha 15 Praha-Újezd Hlavní město Praha Přerov Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Hodonín Praha-Zličín Praha-Čakovice Strakonice Beroun Praha-Ďáblice Třebíč Tachov Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Praha 12 Karlovy Vary Semily Kutná Hora Děčín Teplice Praha 11 Praha 17 Praha-Petrovice Náchod Karviná Vsetín Česká Lípa Ústí nad Orlicí Rakovník Uherské Hradiště Pelhřimov Praha 3 Plzeň-město Praha-Dubeč Praha-Koloděje Praha-Nebušice Praha 8 Zlín Litoměřice Domažlice Praha 10 Blansko Praha 13 Praha-Královice Prachatice Kroměříž Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratrušov

Levná dlažba Bratrušov

Dlažba Bratrušov

Zámkové dlažby Bratrušov

Zámkové betonové dlažby Bratrušov

Zámková dlažba Bratrušov

Betonové dlažby Bratrušov

Betonová dlažba Bratrušov

Zdící prvky Bratrušov

Dlažby II jakosti Bratrušov

Dlažba II jakosti Bratrušov

Plošné dlažby Bratrušov