„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratrušov

Nové produkty Bratrušov

Dlažby a obrubníky Bratrušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratrušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratrušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratrušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratrušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratrušov, Levná dlažba Bratrušov, Dlažba Bratrušov, Zámkové dlažby Bratrušov, Zámkové dlažba Bratrušov, Betonové dlažby Bratrušov, Betonová dlažba Bratrušov, Zdící prvky Bratrušov, Dlažby II jakosti Bratrušov, Dlažba II jakosti Bratrušov, Plošné dlažby Bratrušov, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Cheb Praha 13 Praha-Dubeč Praha-Dolní Počernice Praha 15 Praha 10 Semily Praha-východ Strakonice Kutná Hora Jeseník Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Český Krumlov Jindřichův Hradec Praha 20 Louny Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Rakovník Tábor Brno-venkov Brno-město Rokycany Uherské Hradiště Praha-Slivenec Praha 5 Praha-Lochkov Praha 6 Prostějov Praha-Přední Kopanina Vyškov Praha-Suchdol Praha-Koloděje Praha 4 Hlavní město Praha Písek Praha-Benice Most České Budějovice Praha-Lysolaje Karlovy Vary Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Plzeň-jih Praha-Újezd Blansko Břeclav Praha 3 Liberec Olomouc Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Praha 1 Praha 14 Ústí nad Orlicí Praha 7 Plzeň-sever Jihlava Děčín Karviná Přerov Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Praha 17 Praha-Čakovice Benešov Praha 22 Praha-Libuš Litoměřice Praha-Štěrboholy Praha 12 Praha-Lipence Praha-Královice Praha 2 Sokolov Prachatice Praha-Ďáblice Praha 8 Praha 19 Trutnov Česká Lípa Tachov Pardubice Praha-Šeberov Kroměříž Praha-Březiněves Chomutov Praha-Křeslice Mělník Praha-Dolní Měcholupy Beroun Nymburk Praha-Kunratice Opava Praha 9 Ústí nad Labem Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratrušov

Levná dlažba Bratrušov

Dlažba Bratrušov

Zámkové dlažby Bratrušov

Zámkové betonové dlažby Bratrušov

Zámková dlažba Bratrušov

Betonové dlažby Bratrušov

Betonová dlažba Bratrušov

Zdící prvky Bratrušov

Dlažby II jakosti Bratrušov

Dlažba II jakosti Bratrušov

Plošné dlažby Bratrušov