„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratrušov

Nové produkty Bratrušov

Dlažby a obrubníky Bratrušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratrušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratrušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratrušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratrušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratrušov, Levná dlažba Bratrušov, Dlažba Bratrušov, Zámkové dlažby Bratrušov, Zámkové dlažba Bratrušov, Betonové dlažby Bratrušov, Betonová dlažba Bratrušov, Zdící prvky Bratrušov, Dlažby II jakosti Bratrušov, Dlažba II jakosti Bratrušov, Plošné dlažby Bratrušov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Domažlice Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Beroun Praha 2 Praha 22 Praha 14 Praha-Zličín Praha-Benice Most Pelhřimov České Budějovice Praha-Březiněves Praha 12 Prachatice Tachov Kolín Praha-Ďáblice Kroměříž Mělník Praha 8 Děčín Rychnov nad Kněžnou Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Vyškov Hodonín Praha 9 Hlavní město Praha Praha-Čakovice Šumperk Praha 1 Opava Tábor Praha-Libuš Praha 21 Rakovník Praha-Štěrboholy Litoměřice Praha 18 Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Praha 15 Praha 17 Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Praha-Újezd Ostrava-město Mladá Boleslav Český Krumlov Pardubice Praha-Dubeč Zlín Praha 3 Česká Lípa Liberec Brno-venkov Praha 6 Praha 5 Frýdek-Místek Svitavy Praha 16 Praha-Řeporyje Příbram Praha-Koloděje Plzeň-sever Praha-Vinoř Praha 20 Rokycany Praha-Zbraslav Jičín Sokolov Blansko Jeseník Bruntál Znojmo Vsetín Plzeň-jih Písek Břeclav Praha 19 Náchod Teplice Kutná Hora Praha-Kolovraty Plzeň-město Praha 11 Praha-Lipence Uherské Hradiště Strakonice Praha-Nedvězí Prostějov Louny Praha-Satalice Praha 13 Žďár nad Sázavou Jihlava Hradec Králové Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratrušov

Levná dlažba Bratrušov

Dlažba Bratrušov

Zámkové dlažby Bratrušov

Zámkové betonové dlažby Bratrušov

Zámková dlažba Bratrušov

Betonové dlažby Bratrušov

Betonová dlažba Bratrušov

Zdící prvky Bratrušov

Dlažby II jakosti Bratrušov

Dlažba II jakosti Bratrušov

Plošné dlažby Bratrušov