„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratrušov

Nové produkty Bratrušov

Dlažby a obrubníky Bratrušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratrušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratrušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratrušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratrušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratrušov, Levná dlažba Bratrušov, Dlažba Bratrušov, Zámkové dlažby Bratrušov, Zámkové dlažba Bratrušov, Betonové dlažby Bratrušov, Betonová dlažba Bratrušov, Zdící prvky Bratrušov, Dlažby II jakosti Bratrušov, Dlažba II jakosti Bratrušov, Plošné dlažby Bratrušov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Kroměříž Praha 22 Praha-Zbraslav Kladno Havlíčkův Brod Praha-Benice Praha-Suchdol Zlín Hradec Králové Strakonice Plzeň-sever Praha 7 Ústí nad Orlicí Znojmo Praha 18 Břeclav Liberec Mělník Praha-Lipence Tábor Prostějov Praha-Vinoř Praha-Běchovice Praha 11 Svitavy Prachatice Olomouc Vsetín Rokycany Náchod Most Jičín Praha 4 Praha-Řeporyje Praha 6 Klatovy Ostrava-město Praha 3 Beroun Praha 21 Cheb Jihlava Nový Jičín Sokolov Praha 10 Písek Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-město Praha-Lochkov Karlovy Vary Praha 13 Pelhřimov Litoměřice Praha 15 Bruntál Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Praha 5 Praha-Královice Praha 16 Praha-Klánovice Teplice Praha-Libuš Děčín Jindřichův Hradec Mladá Boleslav Praha 20 Semily Jablonec nad Nisou Hlavní město Praha Rakovník Praha 1 Praha 14 Benešov Žďár nad Sázavou Příbram Praha-Slivenec Brno-město Brno-venkov Praha 8 Uherské Hradiště Praha 9 Praha-Velká Chuchle Praha-Petrovice Opava Praha-Čakovice Praha-Šeberov Chrudim Domažlice Frýdek-Místek Praha-Zličín Praha-Kolovraty Trutnov Český Krumlov Praha-Ďáblice Praha-Březiněves Třebíč Rychnov nad Kněžnou Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratrušov

Levná dlažba Bratrušov

Dlažba Bratrušov

Zámkové dlažby Bratrušov

Zámkové betonové dlažby Bratrušov

Zámková dlažba Bratrušov

Betonové dlažby Bratrušov

Betonová dlažba Bratrušov

Zdící prvky Bratrušov

Dlažby II jakosti Bratrušov

Dlažba II jakosti Bratrušov

Plošné dlažby Bratrušov