„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratrušov

Nové produkty Bratrušov

Dlažby a obrubníky Bratrušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratrušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratrušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratrušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratrušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratrušov, Levná dlažba Bratrušov, Dlažba Bratrušov, Zámkové dlažby Bratrušov, Zámkové dlažba Bratrušov, Betonové dlažby Bratrušov, Betonová dlažba Bratrušov, Zdící prvky Bratrušov, Dlažby II jakosti Bratrušov, Dlažba II jakosti Bratrušov, Plošné dlažby Bratrušov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Litoměřice Plzeň-sever Praha-Zličín Praha-východ Brno-venkov Jindřichův Hradec Semily Frýdek-Místek Praha 21 Opava Praha-Čakovice Ostrava-město Domažlice Praha 20 Praha-Nebušice Nový Jičín Sokolov Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Praha 8 Praha 22 Praha-Újezd Praha 2 Jihlava Praha 13 Břeclav Vyškov Strakonice Praha-Štěrboholy Mělník Praha-západ Praha-Lipence Praha-Dubeč Praha-Běchovice Šumperk Praha 1 Hradec Králové Praha 10 Cheb Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Praha 16 Beroun Praha-Lochkov Rakovník Teplice Praha-Koloděje Tachov Příbram Bruntál Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Chomutov Ústí nad Labem Praha 6 Svitavy Tábor Praha-Křeslice Praha-Kunratice Praha 5 Praha 11 Olomouc Praha 3 Plzeň-jih České Budějovice Jičín Kroměříž Zlín Prostějov Praha-Petrovice Náchod Praha-Troja Praha-Dolní Měcholupy Klatovy Most Praha 19 Praha-Nedvězí Trutnov Praha-Ďáblice Blansko Kolín Nymburk Brno-město Kutná Hora Louny Praha-Dolní Chabry Karviná Kladno Praha 14 Pardubice Praha 7 Český Krumlov Rokycany Pelhřimov Praha-Slivenec Třebíč Vsetín Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratrušov

Levná dlažba Bratrušov

Dlažba Bratrušov

Zámkové dlažby Bratrušov

Zámkové betonové dlažby Bratrušov

Zámková dlažba Bratrušov

Betonové dlažby Bratrušov

Betonová dlažba Bratrušov

Zdící prvky Bratrušov

Dlažby II jakosti Bratrušov

Dlažba II jakosti Bratrušov

Plošné dlažby Bratrušov