„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratrušov

Nové produkty Bratrušov

Dlažby a obrubníky Bratrušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratrušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratrušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratrušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratrušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratrušov, Levná dlažba Bratrušov, Dlažba Bratrušov, Zámkové dlažby Bratrušov, Zámkové dlažba Bratrušov, Betonové dlažby Bratrušov, Betonová dlažba Bratrušov, Zdící prvky Bratrušov, Dlažby II jakosti Bratrušov, Dlažba II jakosti Bratrušov, Plošné dlažby Bratrušov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Praha 14 Strakonice Jihlava Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Mladá Boleslav Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Uherské Hradiště Prachatice Kutná Hora Liberec Praha-Satalice Beroun Přerov Hlavní město Praha Pardubice Praha-Dolní Počernice Praha 10 Chomutov Praha 17 Plzeň-sever Nový Jičín Semily Jičín Karviná Vyškov Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Nymburk Kladno Pelhřimov Litoměřice Praha-západ Ústí nad Orlicí Opava Praha-Suchdol Sokolov Blansko Domažlice Děčín Benešov Praha 16 Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Vsetín Žďár nad Sázavou Praha 13 Jindřichův Hradec Praha 19 Praha 4 Náchod Rakovník Praha-Královice Prostějov Jablonec nad Nisou Brno-město Praha-Petrovice Příbram Šumperk Praha-Dubeč Plzeň-město Praha-Zličín Znojmo Česká Lípa Rokycany Praha 7 Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Brno-venkov Praha-Nebušice Praha 5 Praha-Libuš Praha-Běchovice Třebíč Cheb Svitavy Praha 11 Praha-východ Praha 12 Praha 8 Český Krumlov Praha 6 Most Hradec Králové Teplice Ústí nad Labem Praha-Újezd Ostrava-město Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Praha 21 Praha 9 České Budějovice Písek Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratrušov

Levná dlažba Bratrušov

Dlažba Bratrušov

Zámkové dlažby Bratrušov

Zámkové betonové dlažby Bratrušov

Zámková dlažba Bratrušov

Betonové dlažby Bratrušov

Betonová dlažba Bratrušov

Zdící prvky Bratrušov

Dlažby II jakosti Bratrušov

Dlažba II jakosti Bratrušov

Plošné dlažby Bratrušov