„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratrušov

Nové produkty Bratrušov

Dlažby a obrubníky Bratrušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratrušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratrušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratrušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratrušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratrušov, Levná dlažba Bratrušov, Dlažba Bratrušov, Zámkové dlažby Bratrušov, Zámkové dlažba Bratrušov, Betonové dlažby Bratrušov, Betonová dlažba Bratrušov, Zdící prvky Bratrušov, Dlažby II jakosti Bratrušov, Dlažba II jakosti Bratrušov, Plošné dlažby Bratrušov, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Nový Jičín Plzeň-jih Tachov Žďár nad Sázavou Klatovy Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Nymburk Praha-Běchovice Praha-Dubeč Louny Praha 4 Praha 15 Ostrava-město Beroun Praha 16 Cheb Sokolov Náchod Hlavní město Praha Praha 20 Frýdek-Místek Znojmo Zlín Karlovy Vary Litoměřice Praha 7 Strakonice Praha-Lochkov Praha 1 Brno-venkov Mělník Vyškov Praha-Vinoř Jičín Praha 19 Praha 12 Praha 22 Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Prostějov Třebíč Most Šumperk Praha-Čakovice Praha 13 Liberec Semily Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Teplice Blansko Břeclav Olomouc Praha 17 Děčín Kutná Hora Praha-Březiněves Domažlice Mladá Boleslav Praha-Slivenec Pardubice Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Praha-Troja Havlíčkův Brod Česká Lípa Praha-Lipence Praha 18 Vsetín Chrudim Praha-západ Praha 9 České Budějovice Karviná Bruntál Chomutov Praha 21 Praha-Dolní Počernice Plzeň-město Praha 3 Jihlava Jablonec nad Nisou Benešov Praha-Koloděje Plzeň-sever Praha-Lysolaje Prachatice Praha 11 Praha-Újezd Praha-východ Praha-Řeporyje Český Krumlov Praha 10 Písek Praha-Zbraslav Rakovník Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratrušov

Levná dlažba Bratrušov

Dlažba Bratrušov

Zámkové dlažby Bratrušov

Zámkové betonové dlažby Bratrušov

Zámková dlažba Bratrušov

Betonové dlažby Bratrušov

Betonová dlažba Bratrušov

Zdící prvky Bratrušov

Dlažby II jakosti Bratrušov

Dlažba II jakosti Bratrušov

Plošné dlažby Bratrušov