„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratrušov

Nové produkty Bratrušov

Dlažby a obrubníky Bratrušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratrušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratrušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratrušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratrušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratrušov, Levná dlažba Bratrušov, Dlažba Bratrušov, Zámkové dlažby Bratrušov, Zámkové dlažba Bratrušov, Betonové dlažby Bratrušov, Betonová dlažba Bratrušov, Zdící prvky Bratrušov, Dlažby II jakosti Bratrušov, Dlažba II jakosti Bratrušov, Plošné dlažby Bratrušov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Plzeň-město Mladá Boleslav Tábor Praha 22 Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Praha-Březiněves Praha-Újezd Praha 20 Praha 16 Praha 11 Nymburk Sokolov Praha-Libuš Pelhřimov Louny Praha-Nebušice Kroměříž Praha-Štěrboholy Zlín Praha-Řeporyje Jičín Beroun Plzeň-jih Praha 7 Praha-Královice České Budějovice Mělník Praha 13 Praha 8 Jeseník Praha 6 Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Labem Přerov Praha-Šeberov Kolín Cheb Nový Jičín Svitavy Praha-Lysolaje Klatovy Vsetín Děčín Rakovník Praha 2 Praha 14 Hradec Králové Praha-Přední Kopanina Brno-město Plzeň-sever Trutnov Praha 17 Chrudim Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Praha 21 Prachatice Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Praha-východ Uherské Hradiště Karviná Náchod Frýdek-Místek Praha-Křeslice Most Znojmo Praha 9 Praha-Petrovice Česká Lípa Praha-Zličín Praha-západ Praha 18 Ostrava-město Pardubice Hodonín Žďár nad Sázavou Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Brno-venkov Opava Chomutov Karlovy Vary Praha-Satalice Prostějov Praha-Koloděje Český Krumlov Kladno Písek Praha 1 Jihlava Praha-Lochkov Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratrušov

Levná dlažba Bratrušov

Dlažba Bratrušov

Zámkové dlažby Bratrušov

Zámkové betonové dlažby Bratrušov

Zámková dlažba Bratrušov

Betonové dlažby Bratrušov

Betonová dlažba Bratrušov

Zdící prvky Bratrušov

Dlažby II jakosti Bratrušov

Dlažba II jakosti Bratrušov

Plošné dlažby Bratrušov