„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brantice

Nové produkty Brantice

Dlažby a obrubníky Brantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brantice, Levná dlažba Brantice, Dlažba Brantice, Zámkové dlažby Brantice, Zámkové dlažba Brantice, Betonové dlažby Brantice, Betonová dlažba Brantice, Zdící prvky Brantice, Dlažby II jakosti Brantice, Dlažba II jakosti Brantice, Plošné dlažby Brantice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Praha-Vinoř Praha 19 Praha 8 Blansko Praha 6 Bruntál Znojmo Kutná Hora Ústí nad Orlicí Praha 12 Ústí nad Labem Praha-Satalice Tachov Vsetín Plzeň-jih Praha-Zličín Jihlava Havlíčkův Brod Praha-Lipence Český Krumlov Praha-Řeporyje Praha-Troja Tábor Praha 22 Semily Litoměřice Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Nový Jičín Praha 17 Praha-východ Praha 7 Rakovník Hodonín Praha 15 Praha-Nebušice Most Praha-Benice Pardubice Praha-Koloděje Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Praha-Běchovice Teplice Praha-Dolní Počernice Děčín Praha-Lochkov Benešov Břeclav Šumperk Klatovy Praha-Kunratice Praha 21 Praha-Zbraslav Olomouc Mladá Boleslav České Budějovice Liberec Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Praha-Lysolaje Praha-Újezd Praha 9 Praha-Petrovice Praha 14 Třebíč Praha-Kolovraty Plzeň-město Ostrava-město Brno-město Rokycany Praha-Královice Praha-Březiněves Cheb Domažlice Hradec Králové Prachatice Brno-venkov Jeseník Frýdek-Místek Vyškov Česká Lípa Plzeň-sever Jičín Sokolov Zlín Karlovy Vary Prostějov Praha 20 Mělník Praha 3 Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Kroměříž Praha-Klánovice Praha 1 Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brantice

Levná dlažba Brantice

Dlažba Brantice

Zámkové dlažby Brantice

Zámkové betonové dlažby Brantice

Zámková dlažba Brantice

Betonové dlažby Brantice

Betonová dlažba Brantice

Zdící prvky Brantice

Dlažby II jakosti Brantice

Dlažba II jakosti Brantice

Plošné dlažby Brantice