„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brantice

Nové produkty Brantice

Dlažby a obrubníky Brantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brantice, Levná dlažba Brantice, Dlažba Brantice, Zámkové dlažby Brantice, Zámkové dlažba Brantice, Betonové dlažby Brantice, Betonová dlažba Brantice, Zdící prvky Brantice, Dlažby II jakosti Brantice, Dlažba II jakosti Brantice, Plošné dlažby Brantice, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Praha 12 Třebíč Praha-Zbraslav Chrudim Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Příbram Ostrava-město Jihlava Prostějov Kolín Louny Plzeň-jih Praha 9 Břeclav Rakovník Praha-Přední Kopanina Mělník Praha-Satalice Praha 7 Zlín Praha 5 Praha-Čakovice Beroun Domažlice Liberec Prachatice Praha-Suchdol Praha-Petrovice Česká Lípa Teplice Praha-východ Praha-Dubeč Praha-Libuš Litoměřice Praha 22 Cheb Most Praha 3 Kladno Vyškov Vsetín Praha-Šeberov Praha-Koloděje Praha 21 Písek Šumperk Uherské Hradiště Brno-město Praha 11 Praha-západ Mladá Boleslav Jindřichův Hradec České Budějovice Praha 20 Praha 14 Praha 16 Kutná Hora Rokycany Tábor Praha-Vinoř Praha-Lipence Frýdek-Místek Plzeň-sever Olomouc Opava Pelhřimov Hodonín Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Praha-Kunratice Praha-Újezd Praha 15 Praha-Kolovraty Trutnov Praha-Benice Praha-Březiněves Praha 4 Bruntál Plzeň-město Praha-Zličín Semily Praha-Lysolaje Český Krumlov Praha 2 Blansko Praha-Troja Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Benešov Jičín Děčín Praha 17 Karviná Praha-Dolní Chabry Strakonice Praha-Běchovice Nymburk Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brantice

Levná dlažba Brantice

Dlažba Brantice

Zámkové dlažby Brantice

Zámkové betonové dlažby Brantice

Zámková dlažba Brantice

Betonové dlažby Brantice

Betonová dlažba Brantice

Zdící prvky Brantice

Dlažby II jakosti Brantice

Dlažba II jakosti Brantice

Plošné dlažby Brantice