„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brantice

Nové produkty Brantice

Dlažby a obrubníky Brantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brantice, Levná dlažba Brantice, Dlažba Brantice, Zámkové dlažby Brantice, Zámkové dlažba Brantice, Betonové dlažby Brantice, Betonová dlažba Brantice, Zdící prvky Brantice, Dlažby II jakosti Brantice, Dlažba II jakosti Brantice, Plošné dlažby Brantice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Třebíč Ústí nad Labem Praha-východ Nový Jičín Ústí nad Orlicí Jeseník Plzeň-jih Praha 13 Most Praha 2 Nymburk Litoměřice Děčín Žďár nad Sázavou Praha-Troja Praha 21 Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Kroměříž Vsetín Náchod Cheb Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Praha-Nedvězí Kladno Chomutov Praha 10 Bruntál Přerov Praha-Čakovice Praha 11 Praha-Zličín Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Praha-Křeslice Uherské Hradiště Rokycany Blansko Zlín Havlíčkův Brod Kolín Praha 7 Chrudim Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Beroun Praha 22 Praha-Nebušice Praha-Vinoř Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Jihlava Jablonec nad Nisou Praha 20 Karviná Břeclav České Budějovice Karlovy Vary Mělník Praha-Satalice Hradec Králové Praha 15 Praha-Libuš Praha-západ Česká Lípa Znojmo Praha-Březiněves Praha-Běchovice Opava Plzeň-sever Vyškov Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Tábor Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Tachov Domažlice Příbram Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Jičín Praha 6 Louny Praha 1 Mladá Boleslav Svitavy Trutnov Praha-Lipence Praha 9 Benešov Klatovy Praha-Kunratice Brno-venkov Strakonice Frýdek-Místek Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brantice

Levná dlažba Brantice

Dlažba Brantice

Zámkové dlažby Brantice

Zámkové betonové dlažby Brantice

Zámková dlažba Brantice

Betonové dlažby Brantice

Betonová dlažba Brantice

Zdící prvky Brantice

Dlažby II jakosti Brantice

Dlažba II jakosti Brantice

Plošné dlažby Brantice