„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brantice

Nové produkty Brantice

Dlažby a obrubníky Brantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brantice, Levná dlažba Brantice, Dlažba Brantice, Zámkové dlažby Brantice, Zámkové dlažba Brantice, Betonové dlažby Brantice, Betonová dlažba Brantice, Zdící prvky Brantice, Dlažby II jakosti Brantice, Dlažba II jakosti Brantice, Plošné dlažby Brantice, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Praha-Zličín Mělník Praha-Dolní Počernice Praha 16 Klatovy Brno-venkov Jeseník Praha-Šeberov Ostrava-město Praha-západ Chrudim Praha 17 Praha 20 Jindřichův Hradec Tábor Kroměříž Přerov Praha 11 Karviná Praha-východ Hradec Králové Praha 10 Opava Jablonec nad Nisou Strakonice Praha 1 Praha 3 Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Praha 12 Pelhřimov Praha 2 Prostějov Praha-Petrovice Praha 6 Litoměřice Vsetín Praha-Nedvězí Praha 9 Praha-Vinoř Děčín Praha 8 Praha 5 Uherské Hradiště Praha-Koloděje Praha 15 Plzeň-sever Sokolov Teplice Plzeň-jih Havlíčkův Brod Praha 18 Zlín Karlovy Vary Beroun Praha-Ďáblice Vyškov Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Jičín Praha 7 Praha-Kunratice Praha-Čakovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Šumperk Praha-Křeslice Znojmo Rakovník Bruntál Příbram Benešov Hlavní město Praha Semily Praha-Kolovraty Brno-město Nový Jičín Třebíč Plzeň-město Praha-Běchovice Pardubice Břeclav Cheb Liberec Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Praha-Královice Kladno Louny Žďár nad Sázavou Praha-Troja Náchod Praha-Slivenec Mladá Boleslav Český Krumlov Svitavy Česká Lípa Praha 19 Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brantice

Levná dlažba Brantice

Dlažba Brantice

Zámkové dlažby Brantice

Zámkové betonové dlažby Brantice

Zámková dlažba Brantice

Betonové dlažby Brantice

Betonová dlažba Brantice

Zdící prvky Brantice

Dlažby II jakosti Brantice

Dlažba II jakosti Brantice

Plošné dlažby Brantice