„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brantice

Nové produkty Brantice

Dlažby a obrubníky Brantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brantice, Levná dlažba Brantice, Dlažba Brantice, Zámkové dlažby Brantice, Zámkové dlažba Brantice, Betonové dlažby Brantice, Betonová dlažba Brantice, Zdící prvky Brantice, Dlažby II jakosti Brantice, Dlažba II jakosti Brantice, Plošné dlažby Brantice, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Frýdek-Místek Zlín Praha-Kunratice Rakovník Tachov Praha 12 Plzeň-město Praha 8 Praha-Klánovice Benešov Uherské Hradiště Praha 5 Jihlava Praha-Lipence Praha-Kolovraty Litoměřice Prostějov Břeclav Praha-Čakovice Olomouc Jeseník Praha 4 Praha-Královice Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Hlavní město Praha Praha-Nedvězí Praha 22 Praha-Březiněves Louny Kroměříž Praha 19 Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Praha 1 Vyškov Kutná Hora Praha 14 Brno-město Jičín Praha-Zličín Svitavy Hodonín Beroun České Budějovice Praha-východ Semily Praha-Petrovice Český Krumlov Plzeň-sever Ústí nad Labem Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Strakonice Příbram Klatovy Domažlice Praha-Běchovice Liberec Praha-Koloděje Vsetín Praha-Újezd Chomutov Praha-Troja Praha-Křeslice Praha 20 Náchod Praha 15 Praha 9 Mělník Rychnov nad Kněžnou Praha 21 Praha-Satalice Třebíč Praha 3 Praha 7 Hradec Králové Praha-Lochkov Děčín Karviná Přerov Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Praha-Libuš Šumperk Nymburk Znojmo Praha 16 Praha 2 Praha-Štěrboholy Pardubice Rokycany Praha 13 Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Brno-venkov Praha-Suchdol Praha-Benice Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brantice

Levná dlažba Brantice

Dlažba Brantice

Zámkové dlažby Brantice

Zámkové betonové dlažby Brantice

Zámková dlažba Brantice

Betonové dlažby Brantice

Betonová dlažba Brantice

Zdící prvky Brantice

Dlažby II jakosti Brantice

Dlažba II jakosti Brantice

Plošné dlažby Brantice