„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brantice

Nové produkty Brantice

Dlažby a obrubníky Brantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brantice, Levná dlažba Brantice, Dlažba Brantice, Zámkové dlažby Brantice, Zámkové dlažba Brantice, Betonové dlažby Brantice, Betonová dlažba Brantice, Zdící prvky Brantice, Dlažby II jakosti Brantice, Dlažba II jakosti Brantice, Plošné dlažby Brantice, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Praha-Křeslice Klatovy Tábor Karviná Kladno Praha 6 Praha 4 Praha 14 Praha-Ďáblice Praha-Újezd Most Náchod Děčín Jeseník Kroměříž Praha 16 Praha-Kunratice Strakonice Praha-Čakovice Frýdek-Místek Hradec Králové Praha-Benice Hlavní město Praha Praha-Vinoř Praha-Nebušice Tachov Praha-Šeberov Liberec Praha 22 Praha-Nedvězí Svitavy Praha 5 Opava Litoměřice Ústí nad Labem Praha 15 Praha-Lysolaje Trutnov Praha-Královice Plzeň-jih Praha-Zličín Rokycany Znojmo Praha-Běchovice Praha 3 Praha-východ Brno-město Praha 13 Plzeň-město Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Praha-Dubeč Praha 8 Pardubice Třebíč Praha 19 Bruntál Praha-Suchdol Plzeň-sever Praha 18 Nový Jičín Beroun Mělník Česká Lípa Praha 7 Kolín Praha 9 Praha-Petrovice Blansko Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Havlíčkův Brod Praha 12 Praha 20 Praha 21 Cheb Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Praha-Klánovice Louny Uherské Hradiště Prachatice Příbram Přerov Prostějov Vsetín Mladá Boleslav Jihlava Praha-Štěrboholy Písek Hodonín Chrudim Šumperk Domažlice Pelhřimov Praha-Dolní Počernice Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brantice

Levná dlažba Brantice

Dlažba Brantice

Zámkové dlažby Brantice

Zámkové betonové dlažby Brantice

Zámková dlažba Brantice

Betonové dlažby Brantice

Betonová dlažba Brantice

Zdící prvky Brantice

Dlažby II jakosti Brantice

Dlažba II jakosti Brantice

Plošné dlažby Brantice