„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brantice

Nové produkty Brantice

Dlažby a obrubníky Brantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brantice, Levná dlažba Brantice, Dlažba Brantice, Zámkové dlažby Brantice, Zámkové dlažba Brantice, Betonové dlažby Brantice, Betonová dlažba Brantice, Zdící prvky Brantice, Dlažby II jakosti Brantice, Dlažba II jakosti Brantice, Plošné dlažby Brantice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Praha 12 Děčín Nymburk Praha 21 Kolín Praha-Koloděje Praha-Slivenec Praha 14 Praha-Vinoř Česká Lípa Most Praha 9 Uherské Hradiště Plzeň-město Mělník Rychnov nad Kněžnou Olomouc Praha-Březiněves Praha-Lipence Praha-Lochkov Praha 4 Praha 20 Praha 8 Litoměřice Prostějov Trutnov Praha-Libuš Hlavní město Praha Praha 18 Praha 1 Praha 16 Jeseník Havlíčkův Brod Praha-Újezd Opava Praha 6 Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Praha 3 Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-jih Praha 2 Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Šumperk Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Karviná Brno-venkov Třebíč Český Krumlov Svitavy Praha 10 Praha-Nedvězí Chrudim Praha 11 Tachov Praha 22 Semily Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Praha 15 Tábor Náchod Pardubice Klatovy Cheb Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Břeclav Příbram Domažlice Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Praha-Velká Chuchle Jičín Praha-Křeslice Frýdek-Místek Liberec Praha 13 Benešov Praha-východ Bruntál Vyškov Praha-západ Praha 7 Vsetín Zlín Praha-Benice Chomutov Písek Praha-Zbraslav Strakonice Prachatice Praha-Královice Přerov Plzeň-sever Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brantice

Levná dlažba Brantice

Dlažba Brantice

Zámkové dlažby Brantice

Zámkové betonové dlažby Brantice

Zámková dlažba Brantice

Betonové dlažby Brantice

Betonová dlažba Brantice

Zdící prvky Brantice

Dlažby II jakosti Brantice

Dlažba II jakosti Brantice

Plošné dlažby Brantice