„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brantice

Nové produkty Brantice

Dlažby a obrubníky Brantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brantice, Levná dlažba Brantice, Dlažba Brantice, Zámkové dlažby Brantice, Zámkové dlažba Brantice, Betonové dlažby Brantice, Betonová dlažba Brantice, Zdící prvky Brantice, Dlažby II jakosti Brantice, Dlažba II jakosti Brantice, Plošné dlažby Brantice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Frýdek-Místek Praha-Libuš Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Praha 7 Děčín Chrudim Praha-Zličín Český Krumlov Nymburk Praha-Újezd Praha 16 Praha 3 Praha-Kunratice Praha-Královice Praha-Čakovice Rokycany Pelhřimov Zlín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Ďáblice Praha 22 Strakonice Praha-Koloděje Klatovy Náchod Praha 17 Nový Jičín Praha-Řeporyje Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Praha 2 Praha-Dolní Počernice Praha 5 Kladno Litoměřice Praha 20 Vyškov Domažlice Bruntál Praha-Petrovice Jičín Semily Ústí nad Labem Praha 19 Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Prostějov Znojmo Praha-Lysolaje Liberec Plzeň-jih Louny Kolín Opava Hodonín Praha-Štěrboholy Mělník Olomouc Ostrava-město Kroměříž Praha-Zbraslav Benešov Rakovník Praha 9 Česká Lípa Hlavní město Praha Praha 12 Praha-Křeslice České Budějovice Jihlava Břeclav Trutnov Kutná Hora Praha 8 Tachov Tábor Mladá Boleslav Praha-Slivenec Šumperk Praha-Dolní Chabry Příbram Praha 6 Praha 10 Plzeň-město Praha 21 Žďár nad Sázavou Karviná Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Praha-Běchovice Praha-západ Vsetín Praha-Dubeč Pardubice Svitavy Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brantice

Levná dlažba Brantice

Dlažba Brantice

Zámkové dlažby Brantice

Zámkové betonové dlažby Brantice

Zámková dlažba Brantice

Betonové dlažby Brantice

Betonová dlažba Brantice

Zdící prvky Brantice

Dlažby II jakosti Brantice

Dlažba II jakosti Brantice

Plošné dlažby Brantice