„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brantice

Nové produkty Brantice

Dlažby a obrubníky Brantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brantice, Levná dlažba Brantice, Dlažba Brantice, Zámkové dlažby Brantice, Zámkové dlažba Brantice, Betonové dlažby Brantice, Betonová dlažba Brantice, Zdící prvky Brantice, Dlažby II jakosti Brantice, Dlažba II jakosti Brantice, Plošné dlažby Brantice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Praha 7 Praha-Nebušice Praha-Újezd Praha-Troja Mladá Boleslav Tábor Praha-západ Praha 18 Praha-Koloděje Sokolov Praha-Dolní Počernice Blansko Pardubice Praha 1 Olomouc Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Praha-Dubeč Ostrava-město Nymburk Praha-Běchovice Český Krumlov Prachatice Praha 22 Vyškov Praha 10 Zlín Praha 20 Jablonec nad Nisou Beroun Prostějov Jindřichův Hradec Kroměříž Most Plzeň-sever Trutnov Břeclav Praha 6 Pelhřimov Klatovy Praha-Zličín Kutná Hora Hodonín Praha 12 Nový Jičín Praha-Slivenec Karlovy Vary Praha 14 Praha-Libuš Strakonice Uherské Hradiště Třebíč Praha-Královice Praha-Kunratice Praha-Satalice Praha 2 Tachov Havlíčkův Brod Opava Rokycany Praha 13 Kladno Jihlava Semily Praha-východ Kolín Praha-Březiněves Praha 5 Jeseník Mělník Náchod Praha 15 Benešov Jičín Praha-Benice Karviná České Budějovice Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Děčín Svitavy Teplice Praha 19 Šumperk Praha 16 Praha-Klánovice Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Rakovník Bruntál Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brantice

Levná dlažba Brantice

Dlažba Brantice

Zámkové dlažby Brantice

Zámkové betonové dlažby Brantice

Zámková dlažba Brantice

Betonové dlažby Brantice

Betonová dlažba Brantice

Zdící prvky Brantice

Dlažby II jakosti Brantice

Dlažba II jakosti Brantice

Plošné dlažby Brantice