„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brantice

Nové produkty Brantice

Dlažby a obrubníky Brantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brantice, Levná dlažba Brantice, Dlažba Brantice, Zámkové dlažby Brantice, Zámkové dlažba Brantice, Betonové dlažby Brantice, Betonová dlažba Brantice, Zdící prvky Brantice, Dlažby II jakosti Brantice, Dlažba II jakosti Brantice, Plošné dlažby Brantice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Strakonice Hlavní město Praha Praha 7 Brno-město České Budějovice Brno-venkov Příbram Karlovy Vary Praha-Nebušice Praha 3 Mladá Boleslav Semily Praha-Troja Praha 9 Praha-Královice Praha 21 Praha-východ Ostrava-město Třebíč Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Praha-Lipence Chrudim Karviná Praha 6 Praha-Ďáblice Přerov Praha-Kolovraty Praha 12 Písek Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Nymburk Frýdek-Místek Praha 2 Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Kutná Hora Kolín Praha 19 Opava Cheb Vsetín Plzeň-jih Uherské Hradiště Svitavy Klatovy Praha-Kunratice Praha 15 Rokycany Břeclav Praha-Šeberov Vyškov Praha-Lochkov Praha 16 Náchod Plzeň-město Praha 20 Šumperk Jeseník Jičín Český Krumlov Teplice Praha 14 Benešov Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Praha 22 Blansko Kroměříž Praha-Petrovice Praha-Klánovice Nový Jičín Hodonín Praha-Vinoř Beroun Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Praha-Dubeč Praha-Běchovice Kladno Praha 13 Znojmo Praha 5 Olomouc Praha-Zličín Zlín Jablonec nad Nisou Praha 8 Bruntál Tábor Praha-Řeporyje Mělník Litoměřice Sokolov Praha-Čakovice Praha 1 Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brantice

Levná dlažba Brantice

Dlažba Brantice

Zámkové dlažby Brantice

Zámkové betonové dlažby Brantice

Zámková dlažba Brantice

Betonové dlažby Brantice

Betonová dlažba Brantice

Zdící prvky Brantice

Dlažby II jakosti Brantice

Dlažba II jakosti Brantice

Plošné dlažby Brantice