„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brdy

Nové produkty Brdy

Dlažby a obrubníky Brdy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brdy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brdy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brdy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brdy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brdy, Levná dlažba Brdy, Dlažba Brdy, Zámkové dlažby Brdy, Zámkové dlažba Brdy, Betonové dlažby Brdy, Betonová dlažba Brdy, Zdící prvky Brdy, Dlažby II jakosti Brdy, Dlažba II jakosti Brdy, Plošné dlažby Brdy, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Rakovník Praha-Petrovice Louny Vyškov Přerov Praha 19 Teplice Liberec Beroun Praha 20 Písek Kutná Hora Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Cheb Ústí nad Labem Pardubice Praha 18 Praha 15 Praha-Šeberov Ostrava-město Jičín Znojmo Praha-Klánovice Praha-Slivenec Příbram Praha 16 Praha-Zličín Rokycany Blansko Praha 22 Třebíč Karlovy Vary Praha-Lipence Praha 12 Praha-Zbraslav Hodonín Most Kladno Praha-Troja Praha 11 Domažlice Bruntál Praha-západ Česká Lípa Praha-Řeporyje Český Krumlov Ústí nad Orlicí Nymburk Prachatice Tachov Trutnov Děčín Chrudim Praha-Benice Praha-Dubeč Praha 10 Strakonice Šumperk Praha 7 Zlín Sokolov Olomouc Praha-Běchovice Praha 13 Kroměříž Havlíčkův Brod Jeseník Hlavní město Praha Mladá Boleslav Klatovy Opava Praha 14 Praha-východ Brno-město Praha 3 Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Plzeň-město Praha 1 Praha 8 Nový Jičín Praha-Březiněves Praha-Újezd Prostějov Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Jihlava Praha 9 Praha-Satalice Litoměřice Frýdek-Místek Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brdy

Levná dlažba Brdy

Dlažba Brdy

Zámkové dlažby Brdy

Zámkové betonové dlažby Brdy

Zámková dlažba Brdy

Betonové dlažby Brdy

Betonová dlažba Brdy

Zdící prvky Brdy

Dlažby II jakosti Brdy

Dlažba II jakosti Brdy

Plošné dlažby Brdy