„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brdy

Nové produkty Brdy

Dlažby a obrubníky Brdy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brdy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brdy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brdy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brdy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brdy, Levná dlažba Brdy, Dlažba Brdy, Zámkové dlažby Brdy, Zámkové dlažba Brdy, Betonové dlažby Brdy, Betonová dlažba Brdy, Zdící prvky Brdy, Dlažby II jakosti Brdy, Dlažba II jakosti Brdy, Plošné dlažby Brdy, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Kutná Hora Jindřichův Hradec Opava Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Praha 9 Praha-Březiněves Třebíč Most Karviná České Budějovice Plzeň-město Prachatice Vyškov Rychnov nad Kněžnou Ostrava-město Sokolov Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Praha 2 Kolín Žďár nad Sázavou Benešov Praha 11 Praha-Slivenec Praha 19 Český Krumlov Klatovy Praha 1 Praha-Běchovice Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Praha 20 Beroun Praha-Ďáblice Zlín Trutnov Česká Lípa Jablonec nad Nisou Hlavní město Praha Plzeň-sever Plzeň-jih Písek Karlovy Vary Praha 3 Praha-Libuš Praha 8 Blansko Praha-Újezd Praha-západ Hradec Králové Prostějov Brno-venkov Příbram Jeseník Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Praha-Křeslice Praha-Čakovice Praha 6 Praha-Dubeč Cheb Praha 13 Pelhřimov Pardubice Strakonice Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Náchod Praha 7 Kladno Praha-Satalice Šumperk Praha 15 Praha 18 Praha 17 Praha 12 Rokycany Praha-Zličín Praha-Koloděje Praha 5 Praha-Nebušice Brno-město Louny Praha-Petrovice Tábor Teplice Znojmo Vsetín Praha 21 Rakovník Liberec Ústí nad Orlicí Nymburk Praha 10 Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brdy

Levná dlažba Brdy

Dlažba Brdy

Zámkové dlažby Brdy

Zámkové betonové dlažby Brdy

Zámková dlažba Brdy

Betonové dlažby Brdy

Betonová dlažba Brdy

Zdící prvky Brdy

Dlažby II jakosti Brdy

Dlažba II jakosti Brdy

Plošné dlažby Brdy