„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brdy

Nové produkty Brdy

Dlažby a obrubníky Brdy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brdy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brdy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brdy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brdy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brdy, Levná dlažba Brdy, Dlažba Brdy, Zámkové dlažby Brdy, Zámkové dlažba Brdy, Betonové dlažby Brdy, Betonová dlažba Brdy, Zdící prvky Brdy, Dlažby II jakosti Brdy, Dlažba II jakosti Brdy, Plošné dlažby Brdy, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Praha-Kunratice Praha 8 Domažlice Praha-Libuš Praha 6 Praha-Klánovice Blansko Plzeň-jih Brno-venkov Praha 12 Svitavy Přerov Praha-východ Praha 22 Tábor Praha-Lipence Opava Praha-Zličín Vyškov Hlavní město Praha Praha 14 Praha 20 Praha-Nedvězí Praha-západ Praha-Lysolaje Rakovník Liberec Frýdek-Místek Praha 16 Praha-Koloděje Prostějov Praha-Suchdol Nymburk Tachov Vsetín Praha 5 Semily Kolín Brno-město Zlín Praha-Štěrboholy Znojmo Praha-Velká Chuchle Písek Praha 19 Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Praha 18 Praha-Dolní Chabry Praha-Křeslice Plzeň-město Praha-Benice Praha 1 Trutnov Praha-Slivenec Český Krumlov Karlovy Vary Karviná Praha 7 Plzeň-sever Kroměříž Ústí nad Orlicí Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Hodonín Praha-Dolní Počernice Praha-Troja Teplice Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Děčín Nový Jičín Pardubice Praha-Satalice Praha-Újezd Chrudim Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Praha 11 Kladno Česká Lípa Praha 2 Klatovy Beroun Bruntál Pelhřimov Olomouc Louny Praha 13 Mladá Boleslav Litoměřice Rokycany Praha-Dubeč Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha 15 Praha 4 Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brdy

Levná dlažba Brdy

Dlažba Brdy

Zámkové dlažby Brdy

Zámkové betonové dlažby Brdy

Zámková dlažba Brdy

Betonové dlažby Brdy

Betonová dlažba Brdy

Zdící prvky Brdy

Dlažby II jakosti Brdy

Dlažba II jakosti Brdy

Plošné dlažby Brdy