„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brdy

Nové produkty Brdy

Dlažby a obrubníky Brdy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brdy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brdy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brdy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brdy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brdy, Levná dlažba Brdy, Dlažba Brdy, Zámkové dlažby Brdy, Zámkové dlažba Brdy, Betonové dlažby Brdy, Betonová dlažba Brdy, Zdící prvky Brdy, Dlažby II jakosti Brdy, Dlažba II jakosti Brdy, Plošné dlažby Brdy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Nymburk Zlín Praha 15 Praha-Čakovice Hradec Králové Praha-Kunratice Praha-západ Praha 6 Praha-východ Nový Jičín Karlovy Vary Praha 9 Praha-Benice Sokolov Praha-Suchdol Karviná Blansko Liberec Praha-Dolní Měcholupy Tábor Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Rakovník Mladá Boleslav Praha 19 Praha-Újezd Příbram Most Praha 14 Teplice Bruntál Brno-venkov Frýdek-Místek Plzeň-jih Klatovy Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Praha-Zličín Beroun Praha 4 Žďár nad Sázavou Rokycany Praha-Řeporyje Chrudim Praha-Vinoř Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Praha 17 Litoměřice Louny Havlíčkův Brod Olomouc Praha 10 Opava Praha 2 Praha-Březiněves Praha 18 Tachov Praha 16 Jeseník Praha-Troja Přerov Praha-Dubeč Mělník Praha-Lysolaje Jindřichův Hradec Praha-Královice Pelhřimov Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Písek Trutnov Jičín Praha 8 České Budějovice Kolín Praha 11 Ústí nad Labem Praha 21 Benešov Prachatice Svitavy Praha 13 Hodonín Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Praha-Zbraslav Kladno Prostějov Praha 12 Náchod Cheb Jihlava Pardubice Vyškov Strakonice Vsetín Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brdy

Levná dlažba Brdy

Dlažba Brdy

Zámkové dlažby Brdy

Zámkové betonové dlažby Brdy

Zámková dlažba Brdy

Betonové dlažby Brdy

Betonová dlažba Brdy

Zdící prvky Brdy

Dlažby II jakosti Brdy

Dlažba II jakosti Brdy

Plošné dlažby Brdy