„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brdy

Nové produkty Brdy

Dlažby a obrubníky Brdy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brdy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brdy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brdy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brdy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brdy, Levná dlažba Brdy, Dlažba Brdy, Zámkové dlažby Brdy, Zámkové dlažba Brdy, Betonové dlažby Brdy, Betonová dlažba Brdy, Zdící prvky Brdy, Dlažby II jakosti Brdy, Dlažba II jakosti Brdy, Plošné dlažby Brdy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Praha-Benice Praha-Běchovice Praha 9 Náchod Praha-Březiněves Liberec Šumperk Sokolov Praha-západ Cheb Praha 8 Kolín Praha-Kolovraty Příbram Praha 5 České Budějovice Praha 7 Domažlice Praha-východ Praha-Slivenec Český Krumlov Mladá Boleslav Tachov Chomutov Praha 1 Karviná Beroun Praha 14 Hodonín Kroměříž Semily Praha-Lochkov Praha-Šeberov Most Praha-Čakovice Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Brno-město Praha-Satalice Uherské Hradiště Vyškov Trutnov Praha 19 Česká Lípa Jihlava Písek Praha 12 Kladno Prachatice Blansko Pardubice Zlín Louny Praha 20 Plzeň-město Nový Jičín Praha-Zličín Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Děčín Benešov Rakovník Praha 13 Brno-venkov Kutná Hora Jičín Hradec Králové Jindřichův Hradec Nymburk Praha-Troja Mělník Ústí nad Orlicí Praha 6 Opava Plzeň-jih Teplice Praha 21 Ostrava-město Praha-Nedvězí Praha-Křeslice Praha-Zbraslav Praha-Nebušice Praha 10 Praha 11 Frýdek-Místek Praha-Újezd Klatovy Praha-Dubeč Praha 15 Praha 4 Praha 22 Přerov Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brdy

Levná dlažba Brdy

Dlažba Brdy

Zámkové dlažby Brdy

Zámkové betonové dlažby Brdy

Zámková dlažba Brdy

Betonové dlažby Brdy

Betonová dlažba Brdy

Zdící prvky Brdy

Dlažby II jakosti Brdy

Dlažba II jakosti Brdy

Plošné dlažby Brdy