„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brdy

Nové produkty Brdy

Dlažby a obrubníky Brdy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brdy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brdy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brdy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brdy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brdy, Levná dlažba Brdy, Dlažba Brdy, Zámkové dlažby Brdy, Zámkové dlažba Brdy, Betonové dlažby Brdy, Betonová dlažba Brdy, Zdící prvky Brdy, Dlažby II jakosti Brdy, Dlažba II jakosti Brdy, Plošné dlažby Brdy, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Příbram Kolín Praha-Troja Hodonín Zlín Praha-Suchdol Děčín Náchod Praha 1 Praha-Ďáblice Jihlava Cheb Třebíč Praha 7 Most Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Plzeň-město Praha 18 Rakovník Praha 19 Hlavní město Praha Domažlice Praha 4 Jeseník Praha 3 Písek Praha 17 Praha-západ Prachatice Praha 6 Frýdek-Místek Tachov Praha-Čakovice Praha-Lochkov Praha-Nebušice Praha-Královice Břeclav Praha 13 Benešov České Budějovice Praha 10 Praha 11 Praha 16 Vsetín Beroun Sokolov Praha-Křeslice Strakonice Praha-Velká Chuchle Praha 5 Ústí nad Labem Praha-Koloděje Jičín Svitavy Přerov Karlovy Vary Kroměříž Praha-Lysolaje Praha 2 Praha-Dubeč Rokycany Opava Šumperk Pelhřimov Tábor Litoměřice Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Praha-Štěrboholy Trutnov Praha-Benice Teplice Pardubice Praha-Řeporyje Mělník Praha 21 Praha 14 Praha-Zbraslav Praha-Libuš Praha 20 Praha-Zličín Uherské Hradiště Karviná Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Kladno Klatovy Chrudim Praha-Běchovice Český Krumlov Liberec Žďár nad Sázavou Prostějov Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brdy

Levná dlažba Brdy

Dlažba Brdy

Zámkové dlažby Brdy

Zámkové betonové dlažby Brdy

Zámková dlažba Brdy

Betonové dlažby Brdy

Betonová dlažba Brdy

Zdící prvky Brdy

Dlažby II jakosti Brdy

Dlažba II jakosti Brdy

Plošné dlažby Brdy