„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branky

Nové produkty Branky

Dlažby a obrubníky Branky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branky, Levná dlažba Branky, Dlažba Branky, Zámkové dlažby Branky, Zámkové dlažba Branky, Betonové dlažby Branky, Betonová dlažba Branky, Zdící prvky Branky, Dlažby II jakosti Branky, Dlažba II jakosti Branky, Plošné dlažby Branky, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Praha-Satalice Prostějov Plzeň-město Praha-Vinoř Praha-Slivenec Jihlava Praha-Dolní Chabry Strakonice Praha-Dubeč Praha-Březiněves Rakovník Praha-východ Karviná Brno-město Praha-Běchovice Praha 11 Šumperk Praha 3 Praha 4 Praha 6 Praha-Suchdol Třebíč Bruntál Praha-Dolní Počernice Kroměříž Hlavní město Praha Pelhřimov Plzeň-jih Písek Praha 17 Ostrava-město Praha-západ Praha 2 Praha 14 Vyškov Praha-Přední Kopanina Opava Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Klatovy Český Krumlov Příbram Rokycany Praha-Nedvězí Ústí nad Orlicí Praha-Troja Praha 10 Tachov Břeclav České Budějovice Trutnov Pardubice Praha 5 Praha-Křeslice Beroun Praha-Řeporyje Praha-Kunratice Praha-Zbraslav Nový Jičín Chomutov Praha-Lochkov Jindřichův Hradec Cheb Havlíčkův Brod Praha 16 Liberec Mělník Praha 1 Kolín Praha 8 Praha-Královice Chrudim Zlín Jeseník Tábor Rychnov nad Kněžnou Praha 20 Přerov Praha 22 Praha 13 Ústí nad Labem Blansko Česká Lípa Praha 19 Praha-Újezd Svitavy Praha-Koloděje Most Jablonec nad Nisou Hodonín Žďár nad Sázavou Praha-Šeberov Praha-Petrovice Praha 15 Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Znojmo Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branky

Levná dlažba Branky

Dlažba Branky

Zámkové dlažby Branky

Zámkové betonové dlažby Branky

Zámková dlažba Branky

Betonové dlažby Branky

Betonová dlažba Branky

Zdící prvky Branky

Dlažby II jakosti Branky

Dlažba II jakosti Branky

Plošné dlažby Branky