„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branky

Nové produkty Branky

Dlažby a obrubníky Branky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branky, Levná dlažba Branky, Dlažba Branky, Zámkové dlažby Branky, Zámkové dlažba Branky, Betonové dlažby Branky, Betonová dlažba Branky, Zdící prvky Branky, Dlažby II jakosti Branky, Dlažba II jakosti Branky, Plošné dlažby Branky, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-jih Praha 20 Praha-Čakovice Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Vyškov Praha 22 Děčín Domažlice Písek Chrudim Praha-Královice Kutná Hora Praha 3 Praha-Běchovice Nymburk Pardubice Klatovy Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Kolín Český Krumlov Praha-Lysolaje Přerov Opava Jihlava Praha-Nedvězí Praha 2 Mladá Boleslav Bruntál Liberec Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Břeclav Tachov Praha-Velká Chuchle Šumperk Frýdek-Místek Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Praha-Šeberov Praha 6 Ostrava-město Sokolov Jeseník Příbram Uherské Hradiště Praha-Libuš Kroměříž Prostějov Brno-venkov Rokycany Praha 16 Hodonín Praha 9 Karlovy Vary České Budějovice Praha 21 Praha 18 Třebíč Náchod Litoměřice Praha-Petrovice Praha 15 Praha 4 Praha-Ďáblice Olomouc Praha-Troja Praha-Štěrboholy Most Praha 17 Nový Jičín Plzeň-sever Praha-Zbraslav Svitavy Praha-západ Benešov Praha-Nebušice Praha-Březiněves Praha 11 Strakonice Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Praha-Satalice Praha-Benice Praha-Přední Kopanina Kladno Praha-Zličín Rakovník Brno-město Pelhřimov Beroun Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Jičín Praha 1 Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branky

Levná dlažba Branky

Dlažba Branky

Zámkové dlažby Branky

Zámkové betonové dlažby Branky

Zámková dlažba Branky

Betonové dlažby Branky

Betonová dlažba Branky

Zdící prvky Branky

Dlažby II jakosti Branky

Dlažba II jakosti Branky

Plošné dlažby Branky