„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branky

Nové produkty Branky

Dlažby a obrubníky Branky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branky, Levná dlažba Branky, Dlažba Branky, Zámkové dlažby Branky, Zámkové dlažba Branky, Betonové dlažby Branky, Betonová dlažba Branky, Zdící prvky Branky, Dlažby II jakosti Branky, Dlažba II jakosti Branky, Plošné dlažby Branky, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Chomutov Brno-město Praha-Troja Praha-Vinoř Třebíč Rakovník Praha-Březiněves Rychnov nad Kněžnou Písek Praha-Koloděje Praha-Dubeč Praha 13 České Budějovice Uherské Hradiště Semily Praha 10 Sokolov Jablonec nad Nisou Cheb Chrudim Praha-Kunratice Praha 9 Praha-Nedvězí Praha 11 Plzeň-jih Přerov Praha 7 Praha 22 Bruntál Pardubice Beroun Praha-Zličín Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Břeclav Litoměřice Mladá Boleslav Ostrava-město Olomouc Trutnov Praha 3 Praha 12 Praha 15 Nymburk Brno-venkov Příbram Plzeň-sever Rokycany Praha 6 Tachov Praha-Nebušice Praha 20 Louny Nový Jičín Hradec Králové Hlavní město Praha Jičín Opava Karlovy Vary Teplice Praha-Královice Kladno Praha-Velká Chuchle Česká Lípa Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Český Krumlov Praha-Štěrboholy Prostějov Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Praha 14 Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Tábor Praha-Lochkov Vyškov Most Jeseník Praha-Čakovice Praha-Petrovice Benešov Kroměříž Praha-západ Zlín Domažlice Mělník Strakonice Klatovy Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Praha-Satalice Pelhřimov Liberec Svitavy Praha-Újezd Praha 8 Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branky

Levná dlažba Branky

Dlažba Branky

Zámkové dlažby Branky

Zámkové betonové dlažby Branky

Zámková dlažba Branky

Betonové dlažby Branky

Betonová dlažba Branky

Zdící prvky Branky

Dlažby II jakosti Branky

Dlažba II jakosti Branky

Plošné dlažby Branky