„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branky

Nové produkty Branky

Dlažby a obrubníky Branky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branky, Levná dlažba Branky, Dlažba Branky, Zámkové dlažby Branky, Zámkové dlažba Branky, Betonové dlažby Branky, Betonová dlažba Branky, Zdící prvky Branky, Dlažby II jakosti Branky, Dlažba II jakosti Branky, Plošné dlažby Branky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Praha 10 Prachatice Kolín Praha-Štěrboholy Most Chomutov Praha-Dubeč Šumperk Praha 22 Ostrava-město Teplice Praha 6 Žďár nad Sázavou Kroměříž Cheb Rakovník Praha-Satalice Praha 17 Praha 16 Kutná Hora Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Domažlice Praha-Kunratice Jihlava Rokycany Praha-Čakovice Tachov Benešov Příbram Písek Znojmo Praha-Řeporyje Praha 18 Hlavní město Praha Praha-Běchovice Bruntál Litoměřice Chrudim Sokolov Praha 20 Semily Praha-Suchdol Ústí nad Labem Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Praha-Křeslice Louny Praha 8 Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Český Krumlov Praha-Lochkov Vsetín Nový Jičín Vyškov Praha-Dolní Počernice Praha 9 Karviná Náchod Uherské Hradiště Děčín Zlín Beroun Praha 7 Praha 2 Pardubice Praha-západ Hodonín Olomouc Ústí nad Orlicí České Budějovice Praha 12 Plzeň-jih Svitavy Třebíč Kladno Praha 5 Praha-Kolovraty Trutnov Blansko Praha-Újezd Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Mělník Praha 14 Praha 4 Brno-venkov Praha 11 Praha-východ Brno-město Praha-Petrovice Plzeň-sever Praha-Troja Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branky

Levná dlažba Branky

Dlažba Branky

Zámkové dlažby Branky

Zámkové betonové dlažby Branky

Zámková dlažba Branky

Betonové dlažby Branky

Betonová dlažba Branky

Zdící prvky Branky

Dlažby II jakosti Branky

Dlažba II jakosti Branky

Plošné dlažby Branky