„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branky

Nové produkty Branky

Dlažby a obrubníky Branky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branky, Levná dlažba Branky, Dlažba Branky, Zámkové dlažby Branky, Zámkové dlažba Branky, Betonové dlažby Branky, Betonová dlažba Branky, Zdící prvky Branky, Dlažby II jakosti Branky, Dlažba II jakosti Branky, Plošné dlažby Branky, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Praha 10 Ostrava-město Kutná Hora Karviná Vyškov Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Jeseník Olomouc Šumperk Praha 21 Praha 9 Praha 12 Děčín Trutnov Nový Jičín Praha-Koloděje Třebíč Kroměříž Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Brno-město Blansko Havlíčkův Brod Praha 3 Příbram Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Svitavy Rychnov nad Kněžnou Tachov Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Praha 11 Praha-Dubeč Praha-východ Česká Lípa Pardubice Kladno Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Praha 6 Praha 2 Praha-Šeberov Opava Liberec Praha 8 Praha 18 Jihlava Plzeň-sever Prostějov Praha-Kolovraty Rokycany Beroun Praha-Libuš Strakonice Prachatice Praha-Královice Praha-Zličín Praha 4 Teplice Ústí nad Labem Praha 16 Náchod Praha-Dolní Chabry Praha 19 České Budějovice Litoměřice Praha-Slivenec Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Praha 5 Břeclav Vsetín Pelhřimov Zlín Praha-Benice Louny Cheb Přerov Praha-Lochkov Plzeň-jih Domažlice Praha-Běchovice Benešov Karlovy Vary Klatovy Rakovník Praha-Štěrboholy Praha 1 Plzeň-město Sokolov Uherské Hradiště Ústí nad Orlicí Hradec Králové Jičín Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branky

Levná dlažba Branky

Dlažba Branky

Zámkové dlažby Branky

Zámkové betonové dlažby Branky

Zámková dlažba Branky

Betonové dlažby Branky

Betonová dlažba Branky

Zdící prvky Branky

Dlažby II jakosti Branky

Dlažba II jakosti Branky

Plošné dlažby Branky