„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branky

Nové produkty Branky

Dlažby a obrubníky Branky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branky, Levná dlažba Branky, Dlažba Branky, Zámkové dlažby Branky, Zámkové dlažba Branky, Betonové dlažby Branky, Betonová dlažba Branky, Zdící prvky Branky, Dlažby II jakosti Branky, Dlažba II jakosti Branky, Plošné dlažby Branky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Benice Náchod Praha-západ Praha-Dolní Chabry Znojmo Havlíčkův Brod Rakovník Tábor Benešov Praha-Dolní Měcholupy Litoměřice Praha 6 Praha-Satalice Praha-Troja Praha 11 Praha-Petrovice Olomouc Praha-Přední Kopanina Jihlava Plzeň-jih Ostrava-město Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Jičín Tachov Praha 12 Praha-Klánovice Praha-Čakovice Pelhřimov Praha-Lochkov Praha 1 Strakonice Svitavy Kutná Hora Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Teplice Praha 19 Trutnov Třebíč Praha 9 Frýdek-Místek Šumperk Mělník Hradec Králové Most Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Klatovy Praha-Ďáblice Vsetín Brno-město Praha 20 Zlín Žďár nad Sázavou Sokolov Praha 16 Karviná Praha-Šeberov Hodonín Praha-Velká Chuchle Semily Jeseník Chrudim Prostějov Praha-Dubeč Nymburk Liberec Praha-Štěrboholy Vyškov Praha 22 Břeclav Praha-Lysolaje Praha-Královice Jablonec nad Nisou Beroun České Budějovice Plzeň-město Praha 7 Uherské Hradiště Písek Kladno Praha 8 Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Praha 3 Louny Praha-Slivenec Praha-Vinoř Praha 5 Praha-Křeslice Příbram Praha-Březiněves Praha 2 Praha-Nebušice Praha 13 Kolín Domažlice Praha 4 Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branky

Levná dlažba Branky

Dlažba Branky

Zámkové dlažby Branky

Zámkové betonové dlažby Branky

Zámková dlažba Branky

Betonové dlažby Branky

Betonová dlažba Branky

Zdící prvky Branky

Dlažby II jakosti Branky

Dlažba II jakosti Branky

Plošné dlažby Branky