„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branky

Nové produkty Branky

Dlažby a obrubníky Branky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branky, Levná dlažba Branky, Dlažba Branky, Zámkové dlažby Branky, Zámkové dlažba Branky, Betonové dlažby Branky, Betonová dlažba Branky, Zdící prvky Branky, Dlažby II jakosti Branky, Dlažba II jakosti Branky, Plošné dlažby Branky, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Blansko České Budějovice Přerov Semily Frýdek-Místek Praha-západ Praha 12 Praha-Koloděje Chrudim Louny Klatovy Ústí nad Labem Liberec Praha-Vinoř Praha 8 Praha 10 Praha 4 Hlavní město Praha Karlovy Vary Jičín Kolín Praha-Velká Chuchle Kladno Rakovník Praha-Zličín Mělník Olomouc Chomutov Praha 13 Praha-Šeberov Praha 16 Plzeň-jih Prachatice Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Opava Praha-Újezd Nymburk Svitavy Praha-Nedvězí Praha 2 Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Praha-Troja Pardubice Praha-Nebušice Bruntál Praha-Kolovraty Hodonín Teplice Praha-Suchdol Tachov Český Krumlov Cheb Uherské Hradiště Praha-Dubeč Benešov Třebíč Praha-Březiněves Ostrava-město Praha 20 Praha-Běchovice Prostějov Kroměříž Břeclav Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Praha 6 Jablonec nad Nisou Šumperk Praha 9 Praha 22 Praha 5 Praha-Křeslice Praha-Lochkov Vsetín Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Hradec Králové Praha 21 Rokycany Praha-Kunratice Brno-město Pelhřimov Nový Jičín Děčín Praha 11 Praha-Řeporyje Písek Praha 17 Kutná Hora Praha-Lipence Litoměřice Jeseník Praha-Královice Most Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branky

Levná dlažba Branky

Dlažba Branky

Zámkové dlažby Branky

Zámkové betonové dlažby Branky

Zámková dlažba Branky

Betonové dlažby Branky

Betonová dlažba Branky

Zdící prvky Branky

Dlažby II jakosti Branky

Dlažba II jakosti Branky

Plošné dlažby Branky