„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branky

Nové produkty Branky

Dlažby a obrubníky Branky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branky, Levná dlažba Branky, Dlažba Branky, Zámkové dlažby Branky, Zámkové dlažba Branky, Betonové dlažby Branky, Betonová dlažba Branky, Zdící prvky Branky, Dlažby II jakosti Branky, Dlažba II jakosti Branky, Plošné dlažby Branky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Vsetín Praha-Vinoř Praha-Újezd Louny Praha 15 Praha-Dubeč Praha 19 Praha-Troja Praha-Zličín Praha-Březiněves Liberec Strakonice Příbram Mělník Praha 21 Praha 20 Domažlice Praha-Řeporyje Cheb Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Brno-venkov Praha 16 Písek Praha-Lochkov Ústí nad Labem Teplice Praha 13 Třebíč Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Tábor Kolín Praha 22 Pardubice Trutnov Plzeň-město Přerov Sokolov Praha 14 Praha-Suchdol Olomouc Chomutov Praha-Satalice Děčín Šumperk Jablonec nad Nisou Litoměřice Nymburk Rakovník Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Praha 11 Český Krumlov Praha-Křeslice Praha-Koloděje Praha 18 Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Praha-Klánovice Znojmo Bruntál Brno-město Praha-Libuš Jičín Uherské Hradiště Svitavy Benešov Beroun Praha-Petrovice Prachatice Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Nový Jičín Praha-východ Plzeň-sever Semily Praha-Lysolaje Blansko Chrudim Frýdek-Místek Praha 6 Most Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Ostrava-město Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Praha-Lipence Praha-Nedvězí Pelhřimov Praha 7 Česká Lípa Břeclav Kutná Hora Praha-Královice Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branky

Levná dlažba Branky

Dlažba Branky

Zámkové dlažby Branky

Zámkové betonové dlažby Branky

Zámková dlažba Branky

Betonové dlažby Branky

Betonová dlažba Branky

Zdící prvky Branky

Dlažby II jakosti Branky

Dlažba II jakosti Branky

Plošné dlažby Branky