„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branky

Nové produkty Branky

Dlažby a obrubníky Branky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branky, Levná dlažba Branky, Dlažba Branky, Zámkové dlažby Branky, Zámkové dlažba Branky, Betonové dlažby Branky, Betonová dlažba Branky, Zdící prvky Branky, Dlažby II jakosti Branky, Dlažba II jakosti Branky, Plošné dlažby Branky, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Vsetín Semily Mělník Nový Jičín Praha 5 Jihlava Chrudim Praha 21 Třebíč Praha 12 Praha-Štěrboholy Praha 22 Písek Praha-Dolní Chabry Přerov Havlíčkův Brod Praha 9 Pelhřimov Praha-Troja České Budějovice Praha-Petrovice Olomouc Praha 14 Most Náchod Prostějov Ústí nad Orlicí Praha 3 Praha-Čakovice Brno-venkov Praha-Suchdol Praha-Kolovraty Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Plzeň-sever Praha-Koloděje Praha-Březiněves Beroun Nymburk Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Praha-východ Bruntál Praha-Ďáblice Praha-Šeberov Klatovy Praha 16 Praha 6 Liberec Chomutov Praha 15 Mladá Boleslav Jeseník Praha 10 Kroměříž Praha-Dubeč Praha-Benice Praha-západ Břeclav Rakovník Praha-Libuš Šumperk Plzeň-jih Praha-Nedvězí Praha 11 Trutnov Uherské Hradiště Kolín Praha-Dolní Počernice Pardubice Hlavní město Praha Karviná Tábor Prachatice Praha-Zbraslav Praha 2 Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Praha 18 Jičín Zlín Praha-Lochkov Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Ostrava-město Praha 19 Rokycany Litoměřice Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Teplice Kladno Praha-Satalice Český Krumlov Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Praha-Klánovice Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branky

Levná dlažba Branky

Dlažba Branky

Zámkové dlažby Branky

Zámkové betonové dlažby Branky

Zámková dlažba Branky

Betonové dlažby Branky

Betonová dlažba Branky

Zdící prvky Branky

Dlažby II jakosti Branky

Dlažba II jakosti Branky

Plošné dlažby Branky