„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brandov

Nové produkty Brandov

Dlažby a obrubníky Brandov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brandov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brandov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brandov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brandov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brandov, Levná dlažba Brandov, Dlažba Brandov, Zámkové dlažby Brandov, Zámkové dlažba Brandov, Betonové dlažby Brandov, Betonová dlažba Brandov, Zdící prvky Brandov, Dlažby II jakosti Brandov, Dlažba II jakosti Brandov, Plošné dlažby Brandov, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Náchod Praha-Petrovice Praha-Satalice Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Praha 22 Praha-Slivenec Jeseník Znojmo Praha 18 Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Prostějov Praha-Běchovice Praha 14 Praha 9 Praha-Přední Kopanina České Budějovice Hradec Králové Semily Přerov Plzeň-jih Kolín Praha-Vinoř Plzeň-město Praha 8 Klatovy Praha-Benice Praha 16 Rokycany Sokolov Příbram Strakonice Kladno Praha-Křeslice Rakovník Domažlice Mělník Ostrava-město Jindřichův Hradec Bruntál Praha-Suchdol Praha-Dubeč Praha-Šeberov Litoměřice Pardubice Mladá Boleslav Chomutov Louny Třebíč Tábor Praha-Zličín Praha-Lysolaje Praha 13 Vsetín Praha-západ Ústí nad Orlicí Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Děčín Praha-Lochkov Teplice Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Trutnov Praha 15 Praha 4 Karlovy Vary Praha 17 Praha-Koloděje Písek Svitavy Plzeň-sever Praha-Zbraslav Praha 7 Praha-Troja Praha-Nebušice Most Praha 6 Praha-Dolní Počernice Cheb Praha-Březiněves Praha 2 Praha-Čakovice Praha-Řeporyje Chrudim Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Praha 11 Český Krumlov Česká Lípa Praha 21 Praha-Kunratice Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brandov

Levná dlažba Brandov

Dlažba Brandov

Zámkové dlažby Brandov

Zámkové betonové dlažby Brandov

Zámková dlažba Brandov

Betonové dlažby Brandov

Betonová dlažba Brandov

Zdící prvky Brandov

Dlažby II jakosti Brandov

Dlažba II jakosti Brandov

Plošné dlažby Brandov