„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brandov

Nové produkty Brandov

Dlažby a obrubníky Brandov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brandov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brandov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brandov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brandov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brandov, Levná dlažba Brandov, Dlažba Brandov, Zámkové dlažby Brandov, Zámkové dlažba Brandov, Betonové dlažby Brandov, Betonová dlažba Brandov, Zdící prvky Brandov, Dlažby II jakosti Brandov, Dlažba II jakosti Brandov, Plošné dlažby Brandov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Olomouc Praha 3 Praha-Klánovice Praha-Zličín Opava Plzeň-sever Louny Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle Nymburk Kolín Kroměříž Praha-Kunratice Brno-venkov Praha 16 Praha 20 Frýdek-Místek Jihlava Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Trutnov Bruntál Praha-Slivenec Most Praha 2 Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Tachov Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Jičín Český Krumlov Cheb Ostrava-město Prachatice Uherské Hradiště Děčín Praha 18 Praha 17 Praha-Lysolaje Praha 8 Praha-Libuš Praha-Lochkov Praha 22 Karlovy Vary Znojmo Praha 15 Praha 12 Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Karviná Praha-Královice Praha-Dubeč Blansko Praha-Březiněves Praha-Lipence Domažlice Třebíč Šumperk Plzeň-město Praha-Kolovraty Náchod Praha-Újezd Mělník Praha-Troja Praha 6 Jindřichův Hradec Praha 10 Praha 13 Nový Jičín Klatovy Rakovník Teplice Praha-Běchovice Vyškov Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice Praha 19 Česká Lípa Praha-západ Strakonice Přerov Praha-Vinoř Praha-Křeslice Rokycany Havlíčkův Brod Hradec Králové Praha-Štěrboholy Brno-město Praha-Koloděje Praha 9 Pelhřimov Tábor Praha-Petrovice Zlín Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brandov

Levná dlažba Brandov

Dlažba Brandov

Zámkové dlažby Brandov

Zámkové betonové dlažby Brandov

Zámková dlažba Brandov

Betonové dlažby Brandov

Betonová dlažba Brandov

Zdící prvky Brandov

Dlažby II jakosti Brandov

Dlažba II jakosti Brandov

Plošné dlažby Brandov