„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brandov

Nové produkty Brandov

Dlažby a obrubníky Brandov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brandov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brandov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brandov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brandov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brandov, Levná dlažba Brandov, Dlažba Brandov, Zámkové dlažby Brandov, Zámkové dlažba Brandov, Betonové dlažby Brandov, Betonová dlažba Brandov, Zdící prvky Brandov, Dlažby II jakosti Brandov, Dlažba II jakosti Brandov, Plošné dlažby Brandov, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Praha-Zbraslav Uherské Hradiště Plzeň-město Praha 17 Praha-Benice Nový Jičín Hodonín Praha-východ Praha-Dubeč Praha-Ďáblice Praha-Troja Praha-Čakovice Příbram Ústí nad Labem Praha-Dolní Chabry Praha-Kunratice Praha 6 Praha 22 Přerov Blansko Jeseník Písek Pardubice Kroměříž Chomutov Praha-Královice Praha 8 Praha 20 Praha-Nedvězí Cheb Český Krumlov Mladá Boleslav Praha-Satalice Děčín Domažlice Brno-město Prostějov Klatovy Vsetín Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Praha-Běchovice Liberec Havlíčkův Brod Praha 18 Praha 1 Břeclav Rychnov nad Kněžnou Prachatice Praha 21 Olomouc Praha 19 Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Rokycany Praha 11 Praha 15 Náchod Chrudim České Budějovice Tachov Česká Lípa Praha-Lipence Praha-Klánovice Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Mělník Praha 10 Praha 13 Praha-Zličín Frýdek-Místek Svitavy Praha-Suchdol Hradec Králové Třebíč Praha 12 Beroun Ostrava-město Praha-Vinoř Praha 4 Most Brno-venkov Praha 3 Benešov Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Kutná Hora Praha-Slivenec Znojmo Praha-Újezd Praha-Kolovraty Opava Praha 16 Kolín Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brandov

Levná dlažba Brandov

Dlažba Brandov

Zámkové dlažby Brandov

Zámkové betonové dlažby Brandov

Zámková dlažba Brandov

Betonové dlažby Brandov

Betonová dlažba Brandov

Zdící prvky Brandov

Dlažby II jakosti Brandov

Dlažba II jakosti Brandov

Plošné dlažby Brandov