„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brandov

Nové produkty Brandov

Dlažby a obrubníky Brandov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brandov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brandov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brandov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brandov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brandov, Levná dlažba Brandov, Dlažba Brandov, Zámkové dlažby Brandov, Zámkové dlažba Brandov, Betonové dlažby Brandov, Betonová dlažba Brandov, Zdící prvky Brandov, Dlažby II jakosti Brandov, Dlažba II jakosti Brandov, Plošné dlažby Brandov, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Praha 20 Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Praha 7 Zlín Praha 3 Jeseník Teplice Svitavy Český Krumlov Most Chrudim Sokolov Hodonín Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Třebíč Praha-Královice Nymburk Prostějov Praha 5 Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Vyškov Znojmo Praha 15 Ostrava-město Vsetín Litoměřice Cheb Karlovy Vary Brno-město Praha 21 Plzeň-sever Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Praha-Vinoř Děčín Rakovník Bruntál Liberec Plzeň-jih Trutnov Mělník Praha-západ Prachatice Praha-Ďáblice Praha 19 Praha 6 Praha-Přední Kopanina Přerov Praha 12 Praha 8 České Budějovice Šumperk Pardubice Hradec Králové Praha-Suchdol Nový Jičín Domažlice Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Praha-Klánovice Semily Praha-Čakovice Uherské Hradiště Praha 18 Praha-Lipence Praha-Zličín Praha 4 Praha 9 Benešov Praha 16 Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Tachov Louny Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Praha-Benice Ústí nad Labem Kutná Hora Jablonec nad Nisou Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Karviná Tábor Praha 11 Praha-Troja Náchod Kolín Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brandov

Levná dlažba Brandov

Dlažba Brandov

Zámkové dlažby Brandov

Zámkové betonové dlažby Brandov

Zámková dlažba Brandov

Betonové dlažby Brandov

Betonová dlažba Brandov

Zdící prvky Brandov

Dlažby II jakosti Brandov

Dlažba II jakosti Brandov

Plošné dlažby Brandov