„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brandov

Nové produkty Brandov

Dlažby a obrubníky Brandov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brandov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brandov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brandov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brandov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brandov, Levná dlažba Brandov, Dlažba Brandov, Zámkové dlažby Brandov, Zámkové dlažba Brandov, Betonové dlažby Brandov, Betonová dlažba Brandov, Zdící prvky Brandov, Dlažby II jakosti Brandov, Dlažba II jakosti Brandov, Plošné dlažby Brandov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 České Budějovice Praha 8 Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Chabry Cheb Praha-Velká Chuchle Blansko Semily Písek Praha-Čakovice Prachatice Jindřichův Hradec Přerov Klatovy Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Litoměřice Plzeň-jih Praha 16 Praha-Běchovice Nymburk Nový Jičín Rakovník Praha 17 Praha-Koloděje Praha 3 Jeseník Praha 19 Louny Český Krumlov Rokycany Praha 13 Praha 9 Praha-Křeslice Praha 12 Česká Lípa Praha-Ďáblice Tachov Jihlava Bruntál Praha-Lysolaje Prostějov Třebíč Praha-Zličín Praha 7 Vyškov Sokolov Náchod Praha-Nebušice Praha-východ Děčín Praha-Suchdol Praha 5 Praha-Březiněves Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Vsetín Praha-Kolovraty Praha 2 Příbram Praha 14 Praha 20 Brno-město Praha-Dubeč Praha-Troja Praha 6 Praha 15 Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Zlín Praha-Královice Praha-Klánovice Teplice Olomouc Most Brno-venkov Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Znojmo Praha 18 Benešov Praha-Lipence Břeclav Hradec Králové Praha 10 Frýdek-Místek Ostrava-město Mladá Boleslav Jičín Praha-Štěrboholy Chomutov Tábor Kutná Hora Pelhřimov Pardubice Hodonín Uherské Hradiště Praha-západ Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brandov

Levná dlažba Brandov

Dlažba Brandov

Zámkové dlažby Brandov

Zámkové betonové dlažby Brandov

Zámková dlažba Brandov

Betonové dlažby Brandov

Betonová dlažba Brandov

Zdící prvky Brandov

Dlažby II jakosti Brandov

Dlažba II jakosti Brandov

Plošné dlažby Brandov