„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brandov

Nové produkty Brandov

Dlažby a obrubníky Brandov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brandov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brandov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brandov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brandov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brandov, Levná dlažba Brandov, Dlažba Brandov, Zámkové dlažby Brandov, Zámkové dlažba Brandov, Betonové dlažby Brandov, Betonová dlažba Brandov, Zdící prvky Brandov, Dlažby II jakosti Brandov, Dlažba II jakosti Brandov, Plošné dlažby Brandov, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Praha-Přední Kopanina České Budějovice Chrudim Praha-Libuš Kroměříž Praha 5 Kutná Hora Praha-Křeslice Karlovy Vary Přerov Uherské Hradiště Liberec Praha-Běchovice Praha 12 Praha-Satalice Benešov Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Praha 13 Praha-Vinoř Praha 22 Nymburk Příbram Písek Jeseník Praha 3 Jablonec nad Nisou Hodonín Praha-východ Šumperk Praha 16 Sokolov Praha 15 Kladno Praha-Březiněves Ostrava-město Praha 10 Trutnov Břeclav Praha 14 Plzeň-jih Rakovník Prachatice Hradec Králové Bruntál Český Krumlov Kolín Havlíčkův Brod Praha-Újezd Praha 20 Prostějov Pelhřimov Děčín Praha 19 Praha-Nedvězí Svitavy Praha 17 Praha-Petrovice Plzeň-sever Praha 21 Praha-Troja Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Ústí nad Labem Cheb Brno-město Jihlava Praha-západ Praha 2 Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Praha-Lipence Praha-Slivenec Praha 6 Nový Jičín Opava Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Strakonice Zlín Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Beroun Semily Klatovy Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Vyškov Praha-Suchdol Náchod Znojmo Pardubice Litoměřice Praha 9 Česká Lípa Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brandov

Levná dlažba Brandov

Dlažba Brandov

Zámkové dlažby Brandov

Zámkové betonové dlažby Brandov

Zámková dlažba Brandov

Betonové dlažby Brandov

Betonová dlažba Brandov

Zdící prvky Brandov

Dlažby II jakosti Brandov

Dlažba II jakosti Brandov

Plošné dlažby Brandov