„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brandov

Nové produkty Brandov

Dlažby a obrubníky Brandov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brandov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brandov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brandov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brandov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brandov, Levná dlažba Brandov, Dlažba Brandov, Zámkové dlažby Brandov, Zámkové dlažba Brandov, Betonové dlažby Brandov, Betonová dlažba Brandov, Zdící prvky Brandov, Dlažby II jakosti Brandov, Dlažba II jakosti Brandov, Plošné dlažby Brandov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Jičín Liberec Vyškov Znojmo Mladá Boleslav Mělník Plzeň-město Praha 3 Rokycany Benešov Jihlava Jindřichův Hradec Louny Ostrava-město Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Praha-Libuš Praha 10 Praha-Šeberov Praha-Benice Česká Lípa Praha 14 Praha 1 Praha 4 Praha-Slivenec Jeseník Praha-Dolní Chabry Praha 11 Žďár nad Sázavou Praha-Královice Hodonín Český Krumlov Hradec Králové Plzeň-jih Chomutov Praha-Křeslice Beroun Praha-Ďáblice Praha 18 Prostějov Šumperk Teplice Písek Praha-západ Brno-venkov Praha-Nedvězí Pelhřimov Praha-Suchdol Semily Chrudim Domažlice Praha 7 Olomouc Ústí nad Labem Praha-Klánovice Praha 2 Praha-Lysolaje Opava Kladno Praha-Koloděje Děčín Praha-Zličín Praha 6 Nymburk Praha-Březiněves Praha 12 Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Kolín Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Praha-Velká Chuchle Praha 21 Nový Jičín Náchod Praha-Kunratice Praha-východ Uherské Hradiště Bruntál Praha-Dolní Počernice Praha 8 Praha 5 Klatovy Havlíčkův Brod České Budějovice Příbram Frýdek-Místek Zlín Sokolov Praha-Řeporyje Praha 15 Praha 19 Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Praha-Štěrboholy Tábor Blansko Pardubice Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brandov

Levná dlažba Brandov

Dlažba Brandov

Zámkové dlažby Brandov

Zámkové betonové dlažby Brandov

Zámková dlažba Brandov

Betonové dlažby Brandov

Betonová dlažba Brandov

Zdící prvky Brandov

Dlažby II jakosti Brandov

Dlažba II jakosti Brandov

Plošné dlažby Brandov