„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brandov

Nové produkty Brandov

Dlažby a obrubníky Brandov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brandov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brandov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brandov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brandov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brandov, Levná dlažba Brandov, Dlažba Brandov, Zámkové dlažby Brandov, Zámkové dlažba Brandov, Betonové dlažby Brandov, Betonová dlažba Brandov, Zdící prvky Brandov, Dlažby II jakosti Brandov, Dlažba II jakosti Brandov, Plošné dlažby Brandov, Plošná dlažba


Další města:

Opava Praha-Petrovice Hradec Králové Chomutov Praha 12 Praha-Lysolaje Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Praha-východ Jeseník Praha 20 Praha-Běchovice Praha-Šeberov Prostějov Přerov Vsetín Praha-Zličín Praha 9 Český Krumlov Tábor Děčín Havlíčkův Brod Praha-Lipence Šumperk Louny České Budějovice Praha-Nedvězí Praha 8 Kolín Praha 19 Karviná Pelhřimov Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Trutnov Plzeň-jih Znojmo Praha-Kunratice Praha-Dubeč Kroměříž Vyškov Zlín Strakonice Mělník Liberec Praha 15 Brno-venkov Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Praha-Satalice Litoměřice Rokycany Praha-Řeporyje Praha-Dolní Počernice Praha 4 Praha 16 Praha 1 Praha 18 Jindřichův Hradec Frýdek-Místek Praha 14 Praha-Kolovraty Blansko Náchod Praha-Troja Praha-Koloděje Rychnov nad Kněžnou Olomouc Teplice Sokolov Chrudim Písek Praha 22 Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Praha-Újezd Klatovy Praha-Lochkov Praha 21 Praha-Štěrboholy Česká Lípa Praha 5 Nymburk Plzeň-město Praha 10 Praha-západ Praha-Slivenec Příbram Beroun Jičín Praha-Čakovice Kladno Praha 7 Most Praha 6 Praha-Nebušice Břeclav Pardubice Praha-Vinoř Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brandov

Levná dlažba Brandov

Dlažba Brandov

Zámkové dlažby Brandov

Zámkové betonové dlažby Brandov

Zámková dlažba Brandov

Betonové dlažby Brandov

Betonová dlažba Brandov

Zdící prvky Brandov

Dlažby II jakosti Brandov

Dlažba II jakosti Brandov

Plošné dlažby Brandov