„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brandov

Nové produkty Brandov

Dlažby a obrubníky Brandov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brandov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brandov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brandov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brandov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brandov, Levná dlažba Brandov, Dlažba Brandov, Zámkové dlažby Brandov, Zámkové dlažba Brandov, Betonové dlažby Brandov, Betonová dlažba Brandov, Zdící prvky Brandov, Dlažby II jakosti Brandov, Dlažba II jakosti Brandov, Plošné dlažby Brandov, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Karviná Děčín Klatovy Plzeň-sever Rakovník Semily Domažlice Praha-Lysolaje Plzeň-město Uherské Hradiště Liberec Český Krumlov Praha 2 Rychnov nad Kněžnou Jičín Praha-Velká Chuchle Mladá Boleslav Rokycany Teplice Přerov Chomutov Kolín Sokolov Vyškov Praha 21 Praha-západ Litoměřice Praha-Klánovice Ústí nad Labem Praha-Lipence Praha-Benice Praha-Březiněves Praha-Dubeč Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Zlín Praha 14 Ústí nad Orlicí Kutná Hora Hodonín Nový Jičín Praha-Lochkov Praha-Nebušice Praha 4 Praha 9 Beroun České Budějovice Praha 10 Ostrava-město Praha 8 Karlovy Vary Praha-Troja Praha 16 Praha-Koloděje Hlavní město Praha Hradec Králové Praha-Kolovraty Praha 6 Praha 1 Prachatice Praha-Slivenec Praha 18 Praha-Újezd Cheb Praha-Křeslice Praha 20 Praha-Čakovice Bruntál Praha 22 Brno-město Nymburk Praha 17 Praha 7 Česká Lípa Praha-Nedvězí Praha 11 Písek Šumperk Praha-Libuš Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Znojmo Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Tachov Praha-Běchovice Chrudim Kladno Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Opava Plzeň-jih Praha 19 Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Praha 12 Mělník Svitavy Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brandov

Levná dlažba Brandov

Dlažba Brandov

Zámkové dlažby Brandov

Zámkové betonové dlažby Brandov

Zámková dlažba Brandov

Betonové dlažby Brandov

Betonová dlažba Brandov

Zdící prvky Brandov

Dlažby II jakosti Brandov

Dlažba II jakosti Brandov

Plošné dlažby Brandov