„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bravantice

Nové produkty Bravantice

Dlažby a obrubníky Bravantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bravantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bravantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bravantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bravantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bravantice, Levná dlažba Bravantice, Dlažba Bravantice, Zámkové dlažby Bravantice, Zámkové dlažba Bravantice, Betonové dlažby Bravantice, Betonová dlažba Bravantice, Zdící prvky Bravantice, Dlažby II jakosti Bravantice, Dlažba II jakosti Bravantice, Plošné dlažby Bravantice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Trutnov Tábor Praha-Koloděje Praha-Běchovice Kolín Praha 15 Praha-Troja Praha-Újezd Mladá Boleslav Klatovy Bruntál Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Beroun Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Brno-venkov Praha 21 Prachatice Praha-Ďáblice Pelhřimov Ostrava-město Jičín Praha-Klánovice Praha 12 České Budějovice Praha 11 Praha-Šeberov Karlovy Vary Praha 3 Ústí nad Orlicí Praha 16 Praha-Křeslice Olomouc Praha-Královice Šumperk Kroměříž Vyškov Praha-Benice Praha-Slivenec Praha-Březiněves Hradec Králové Praha 2 Praha 13 Jablonec nad Nisou Česká Lípa Praha-východ Chrudim Praha 5 Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Opava Praha-Vinoř Praha-Zbraslav Louny Pardubice Náchod Příbram Praha-Suchdol Kladno Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Praha-Kunratice Tachov Písek Praha 22 Litoměřice Domažlice Benešov Liberec Český Krumlov Praha 10 Rokycany Znojmo Praha-Lysolaje Blansko Praha-Dubeč Praha 8 Zlín Praha-Čakovice Praha 4 Hodonín Praha 18 Praha-Nebušice Praha-západ Praha-Libuš Vsetín Uherské Hradiště Přerov Jeseník Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Třebíč Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Cheb Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bravantice

Levná dlažba Bravantice

Dlažba Bravantice

Zámkové dlažby Bravantice

Zámkové betonové dlažby Bravantice

Zámková dlažba Bravantice

Betonové dlažby Bravantice

Betonová dlažba Bravantice

Zdící prvky Bravantice

Dlažby II jakosti Bravantice

Dlažba II jakosti Bravantice

Plošné dlažby Bravantice