„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bravantice

Nové produkty Bravantice

Dlažby a obrubníky Bravantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bravantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bravantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bravantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bravantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bravantice, Levná dlažba Bravantice, Dlažba Bravantice, Zámkové dlažby Bravantice, Zámkové dlažba Bravantice, Betonové dlažby Bravantice, Betonová dlažba Bravantice, Zdící prvky Bravantice, Dlažby II jakosti Bravantice, Dlažba II jakosti Bravantice, Plošné dlažby Bravantice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Praha-Petrovice Praha-Slivenec Strakonice Praha 4 Bruntál Pelhřimov Svitavy Jindřichův Hradec Chomutov Zlín Žďár nad Sázavou Olomouc Praha-Nebušice Louny Břeclav Brno-venkov Hodonín Hlavní město Praha Praha 10 Česká Lípa Jablonec nad Nisou Hradec Králové Chrudim Praha 12 Ústí nad Labem Cheb Tachov Děčín Praha-Kunratice Frýdek-Místek Rakovník Praha-Lipence Praha 8 Praha 5 Mělník Praha 6 Praha 21 Šumperk Český Krumlov Praha-Ďáblice Pardubice Praha-Čakovice Liberec Blansko Kroměříž Jeseník Prostějov Benešov Praha-Koloděje Domažlice Znojmo Uherské Hradiště Náchod Nový Jičín Praha-Královice Praha-Dubeč Praha 1 Klatovy Kolín Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Prachatice Havlíčkův Brod Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Praha 9 Praha-Běchovice Praha 15 Praha-Nedvězí Praha 13 Praha-východ Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Praha 2 Praha-Lochkov Praha-Satalice Praha-Suchdol Karviná Písek Praha 11 Praha 22 Praha-Přední Kopanina Mladá Boleslav Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Třebíč Praha-Libuš Praha-Šeberov Příbram Praha-Velká Chuchle Praha 7 Trutnov Teplice Beroun Jihlava Praha-Kolovraty Nymburk Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bravantice

Levná dlažba Bravantice

Dlažba Bravantice

Zámkové dlažby Bravantice

Zámkové betonové dlažby Bravantice

Zámková dlažba Bravantice

Betonové dlažby Bravantice

Betonová dlažba Bravantice

Zdící prvky Bravantice

Dlažby II jakosti Bravantice

Dlažba II jakosti Bravantice

Plošné dlažby Bravantice