„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bravantice

Nové produkty Bravantice

Dlažby a obrubníky Bravantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bravantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bravantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bravantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bravantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bravantice, Levná dlažba Bravantice, Dlažba Bravantice, Zámkové dlažby Bravantice, Zámkové dlažba Bravantice, Betonové dlažby Bravantice, Betonová dlažba Bravantice, Zdící prvky Bravantice, Dlažby II jakosti Bravantice, Dlažba II jakosti Bravantice, Plošné dlažby Bravantice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Praha-Královice Praha 14 Praha-Nebušice Olomouc Pardubice Praha-Suchdol Semily Příbram Praha-Satalice Praha 17 Rokycany Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Hodonín Tábor Brno-venkov Praha-Libuš Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Vsetín Blansko Praha-Troja Praha 16 Praha 5 Strakonice Trutnov Klatovy Praha-Zbraslav Česká Lípa Praha-Kolovraty Jeseník Praha 15 Zlín Plzeň-jih Mladá Boleslav Praha 6 Praha 22 Praha-Klánovice Chrudim Praha 13 Praha-východ Břeclav Praha 9 Hradec Králové Karlovy Vary Přerov Děčín České Budějovice Frýdek-Místek Praha 8 Praha-Štěrboholy Chomutov Pelhřimov Tachov Brno-město Praha-Lipence Benešov Nymburk Praha-Křeslice Ostrava-město Teplice Kroměříž Praha-Vinoř Praha-Slivenec Praha-západ Kolín Praha 12 Praha-Benice Praha 3 Hlavní město Praha Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Praha 1 Třebíč Liberec Praha 4 Uherské Hradiště Domažlice Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Cheb Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Ústí nad Labem Praha-Újezd Písek Kladno Praha 20 Praha 10 Praha 21 Prostějov Praha-Lochkov Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Praha 11 Náchod Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bravantice

Levná dlažba Bravantice

Dlažba Bravantice

Zámkové dlažby Bravantice

Zámkové betonové dlažby Bravantice

Zámková dlažba Bravantice

Betonové dlažby Bravantice

Betonová dlažba Bravantice

Zdící prvky Bravantice

Dlažby II jakosti Bravantice

Dlažba II jakosti Bravantice

Plošné dlažby Bravantice