„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bravantice

Nové produkty Bravantice

Dlažby a obrubníky Bravantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bravantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bravantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bravantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bravantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bravantice, Levná dlažba Bravantice, Dlažba Bravantice, Zámkové dlažby Bravantice, Zámkové dlažba Bravantice, Betonové dlažby Bravantice, Betonová dlažba Bravantice, Zdící prvky Bravantice, Dlažby II jakosti Bravantice, Dlažba II jakosti Bravantice, Plošné dlažby Bravantice, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Strakonice Praha-Běchovice Praha 20 Praha-Zbraslav Ostrava-město Jablonec nad Nisou Semily Cheb Plzeň-sever Český Krumlov Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Praha-Lochkov Blansko Pardubice Trutnov Sokolov Příbram Praha-Kolovraty Praha 11 Vsetín Brno-venkov Praha-Vinoř Uherské Hradiště Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Domažlice Praha 1 Ústí nad Orlicí Teplice Praha-Přední Kopanina Liberec Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Praha 5 Hradec Králové Žďár nad Sázavou Kolín Kutná Hora Hodonín Jihlava Praha-Velká Chuchle Mladá Boleslav Most Praha-Královice Rokycany Praha 6 Praha-Klánovice Plzeň-město Tábor Bruntál Praha 10 Praha 21 Praha-Petrovice Praha-Satalice Praha 13 Chrudim Louny Kladno České Budějovice Klatovy Písek Praha 8 Šumperk Kroměříž Vyškov Tachov Praha-Újezd Plzeň-jih Praha 9 Praha-Nebušice Jičín Rakovník Praha-Libuš Benešov Ústí nad Labem Náchod Karviná Praha-Nedvězí Znojmo Praha-Kunratice Praha 14 Praha-Šeberov Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Zlín Praha 2 Praha 17 Třebíč Prachatice Děčín Praha-Zličín Břeclav Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bravantice

Levná dlažba Bravantice

Dlažba Bravantice

Zámkové dlažby Bravantice

Zámkové betonové dlažby Bravantice

Zámková dlažba Bravantice

Betonové dlažby Bravantice

Betonová dlažba Bravantice

Zdící prvky Bravantice

Dlažby II jakosti Bravantice

Dlažba II jakosti Bravantice

Plošné dlažby Bravantice