„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bravantice

Nové produkty Bravantice

Dlažby a obrubníky Bravantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bravantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bravantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bravantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bravantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bravantice, Levná dlažba Bravantice, Dlažba Bravantice, Zámkové dlažby Bravantice, Zámkové dlažba Bravantice, Betonové dlažby Bravantice, Betonová dlažba Bravantice, Zdící prvky Bravantice, Dlažby II jakosti Bravantice, Dlažba II jakosti Bravantice, Plošné dlažby Bravantice, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Tachov Praha-západ Bruntál Praha-Nebušice Praha 12 Znojmo Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Praha 1 Třebíč Praha-Šeberov Domažlice Praha-Libuš Nymburk Plzeň-město Praha-Kunratice Jihlava Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Praha 6 Praha 11 Sokolov Praha-Lysolaje Šumperk Blansko Hodonín Svitavy Praha-Suchdol Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Praha 10 Nový Jičín Břeclav Praha 14 Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Kolín Rokycany Rakovník Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Praha-východ Praha 18 Olomouc Havlíčkův Brod Praha 20 Praha 15 Mělník Žďár nad Sázavou Jičín Trutnov Louny Liberec Praha-Dubeč Plzeň-sever Praha-Satalice Praha 4 Tábor Benešov České Budějovice Mladá Boleslav Chrudim Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Náchod Kladno Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Praha-Nedvězí Praha 22 Praha-Klánovice Přerov Praha-Benice Příbram Ústí nad Labem Kroměříž Praha-Dolní Chabry Beroun Vsetín Praha 13 Most Praha 7 Praha 5 Praha-Slivenec Praha 9 Praha 2 Praha-Troja Praha 19 Praha 21 Praha-Běchovice Prachatice Plzeň-jih Praha-Koloděje Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bravantice

Levná dlažba Bravantice

Dlažba Bravantice

Zámkové dlažby Bravantice

Zámkové betonové dlažby Bravantice

Zámková dlažba Bravantice

Betonové dlažby Bravantice

Betonová dlažba Bravantice

Zdící prvky Bravantice

Dlažby II jakosti Bravantice

Dlažba II jakosti Bravantice

Plošné dlažby Bravantice