„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bravantice

Nové produkty Bravantice

Dlažby a obrubníky Bravantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bravantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bravantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bravantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bravantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bravantice, Levná dlažba Bravantice, Dlažba Bravantice, Zámkové dlažby Bravantice, Zámkové dlažba Bravantice, Betonové dlažby Bravantice, Betonová dlažba Bravantice, Zdící prvky Bravantice, Dlažby II jakosti Bravantice, Dlažba II jakosti Bravantice, Plošné dlažby Bravantice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice Ostrava-město Vsetín Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Domažlice Ústí nad Labem Praha 9 Chrudim Mělník Opava Praha-Lochkov Litoměřice Praha-Vinoř Tábor Praha 16 Praha 6 Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Zlín Pelhřimov Chomutov Pardubice Strakonice Praha-Čakovice Česká Lípa Praha-Slivenec Praha-Dubeč Praha 21 Jičín Louny Liberec Hodonín Praha 7 Kroměříž Nymburk Havlíčkův Brod Praha-Lipence Praha-Řeporyje Děčín Plzeň-jih Praha-Běchovice Praha 4 Praha-východ Praha 17 Kutná Hora Praha 19 Praha-Dolní Počernice Brno-město Písek Břeclav Praha 15 Praha 12 Náchod Mladá Boleslav Znojmo Praha 2 Praha-Koloděje Karviná Beroun Blansko Praha-Satalice Praha-Újezd Praha 5 Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Nový Jičín Praha-Libuš Praha 11 Praha-Velká Chuchle Praha 22 Praha 18 Kladno Rakovník Teplice Klatovy Hlavní město Praha Vyškov Šumperk Třebíč Praha-Troja Praha-Benice Praha 13 Praha-Nedvězí Benešov Praha 14 Karlovy Vary Jeseník Hradec Králové Tachov Český Krumlov Rokycany Praha-západ Uherské Hradiště Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bravantice

Levná dlažba Bravantice

Dlažba Bravantice

Zámkové dlažby Bravantice

Zámkové betonové dlažby Bravantice

Zámková dlažba Bravantice

Betonové dlažby Bravantice

Betonová dlažba Bravantice

Zdící prvky Bravantice

Dlažby II jakosti Bravantice

Dlažba II jakosti Bravantice

Plošné dlažby Bravantice