„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bravantice

Nové produkty Bravantice

Dlažby a obrubníky Bravantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bravantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bravantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bravantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bravantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bravantice, Levná dlažba Bravantice, Dlažba Bravantice, Zámkové dlažby Bravantice, Zámkové dlažba Bravantice, Betonové dlažby Bravantice, Betonová dlažba Bravantice, Zdící prvky Bravantice, Dlažby II jakosti Bravantice, Dlažba II jakosti Bravantice, Plošné dlažby Bravantice, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Česká Lípa Jihlava Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Praha-Vinoř Praha 14 Praha-Velká Chuchle Prostějov Praha 16 Tábor Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Klatovy Praha-Šeberov Strakonice Blansko Benešov Brno-venkov Cheb Pelhřimov Praha-Dubeč Břeclav Chomutov Kolín Praha-Satalice Praha 1 Praha 15 Ústí nad Labem Praha-Březiněves Most Kutná Hora Praha-Čakovice Litoměřice Sokolov Přerov Karviná Praha-západ Plzeň-jih Třebíč Nymburk Praha-Suchdol Český Krumlov Praha-Kolovraty Praha 13 Praha 9 Praha-Benice Praha-Troja Hradec Králové Praha 18 Semily Jeseník Louny Teplice Šumperk Praha 8 Náchod Praha 20 Praha-Újezd Uherské Hradiště Liberec Praha 6 Jičín Rokycany Praha-Přední Kopanina Vsetín Děčín Praha 22 Hlavní město Praha Praha-Běchovice Praha-Křeslice Praha 10 Tachov Mladá Boleslav Olomouc Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Praha 21 Praha 7 Kladno Praha-Koloděje Plzeň-sever Praha-Nedvězí Praha 19 Praha-Ďáblice Pardubice Praha-Nebušice Domažlice Opava Brno-město Beroun Praha 11 Prachatice Příbram Bruntál Praha 3 Praha-Kunratice Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bravantice

Levná dlažba Bravantice

Dlažba Bravantice

Zámkové dlažby Bravantice

Zámkové betonové dlažby Bravantice

Zámková dlažba Bravantice

Betonové dlažby Bravantice

Betonová dlažba Bravantice

Zdící prvky Bravantice

Dlažby II jakosti Bravantice

Dlažba II jakosti Bravantice

Plošné dlažby Bravantice