„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bravantice

Nové produkty Bravantice

Dlažby a obrubníky Bravantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bravantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bravantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bravantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bravantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bravantice, Levná dlažba Bravantice, Dlažba Bravantice, Zámkové dlažby Bravantice, Zámkové dlažba Bravantice, Betonové dlažby Bravantice, Betonová dlažba Bravantice, Zdící prvky Bravantice, Dlažby II jakosti Bravantice, Dlažba II jakosti Bravantice, Plošné dlažby Bravantice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Vyškov Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Chomutov Teplice Praha-Benice Přerov Praha-Slivenec Prachatice Praha 7 Uherské Hradiště Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Louny Praha 9 Hodonín Praha-Újezd Svitavy Praha 5 Praha 19 Praha-Kolovraty Český Krumlov Benešov Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Písek Praha-Dolní Chabry Třebíč Plzeň-jih Plzeň-sever Praha 18 Pelhřimov Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Praha 11 Praha 8 Praha-Dubeč Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Znojmo Břeclav Praha-Křeslice Litoměřice Šumperk Hradec Králové Praha-Vinoř Příbram Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Semily Brno-město Praha-západ Prostějov Praha-Zličín Nový Jičín Chrudim Trutnov Praha 14 Praha-Koloděje Tachov Praha-Satalice Jeseník Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Děčín Ostrava-město Praha-Březiněves Domažlice Praha-Královice Praha 21 Most Praha-Lysolaje Ústí nad Labem Praha-východ Hlavní město Praha Tábor Blansko Rokycany Kroměříž Praha-Ďáblice Praha-Klánovice Liberec Opava Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Praha 17 Karlovy Vary Plzeň-město Praha 4 Zlín Praha 12 Praha 13 Rakovník Praha 6 Karviná Náchod Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bravantice

Levná dlažba Bravantice

Dlažba Bravantice

Zámkové dlažby Bravantice

Zámkové betonové dlažby Bravantice

Zámková dlažba Bravantice

Betonové dlažby Bravantice

Betonová dlažba Bravantice

Zdící prvky Bravantice

Dlažby II jakosti Bravantice

Dlažba II jakosti Bravantice

Plošné dlažby Bravantice