„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bravantice

Nové produkty Bravantice

Dlažby a obrubníky Bravantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bravantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bravantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bravantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bravantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bravantice, Levná dlažba Bravantice, Dlažba Bravantice, Zámkové dlažby Bravantice, Zámkové dlažba Bravantice, Betonové dlažby Bravantice, Betonová dlažba Bravantice, Zdící prvky Bravantice, Dlažby II jakosti Bravantice, Dlažba II jakosti Bravantice, Plošné dlažby Bravantice, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Kutná Hora Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Plzeň-jih Praha 5 Třebíč Pardubice Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Praha-Újezd Blansko Mělník Děčín Praha-Čakovice Praha 3 Frýdek-Místek Kladno Chomutov Šumperk Praha 1 Plzeň-sever Vyškov Praha-Petrovice Praha 14 Ostrava-město Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Brno-venkov Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Liberec Ústí nad Labem Praha-Běchovice Znojmo České Budějovice Pelhřimov Praha-Klánovice Praha-Satalice Kolín Praha-Lysolaje Plzeň-město Rakovník Praha-Benice Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Strakonice Praha-Přední Kopanina Olomouc Praha-Troja Domažlice Praha-Zbraslav Prachatice Žďár nad Sázavou Břeclav Praha-západ Praha 17 Svitavy Jihlava Praha-Vinoř Hradec Králové Praha 22 Praha 10 Praha-Šeberov Praha-Lipence Praha-Křeslice Semily Praha 20 Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Praha 4 Písek Praha 15 Praha-Královice Praha 19 Brno-město Chrudim Praha-Štěrboholy Praha-Zličín Opava Praha-Velká Chuchle Cheb Hlavní město Praha Praha-Koloděje Praha-Dubeč Praha 8 Praha 9 Praha-Nebušice Bruntál Praha 11 Klatovy Jičín Tábor Praha-Kunratice Mladá Boleslav Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bravantice

Levná dlažba Bravantice

Dlažba Bravantice

Zámkové dlažby Bravantice

Zámkové betonové dlažby Bravantice

Zámková dlažba Bravantice

Betonové dlažby Bravantice

Betonová dlažba Bravantice

Zdící prvky Bravantice

Dlažby II jakosti Bravantice

Dlažba II jakosti Bravantice

Plošné dlažby Bravantice