„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brázdim

Nové produkty Brázdim

Dlažby a obrubníky Brázdim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brázdim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brázdim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brázdim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brázdim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brázdim, Levná dlažba Brázdim, Dlažba Brázdim, Zámkové dlažby Brázdim, Zámkové dlažba Brázdim, Betonové dlažby Brázdim, Betonová dlažba Brázdim, Zdící prvky Brázdim, Dlažby II jakosti Brázdim, Dlažba II jakosti Brázdim, Plošné dlažby Brázdim, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Brno-město Praha-Benice Praha 13 Praha-Petrovice Kutná Hora Praha-Kolovraty Ostrava-město Blansko Beroun Praha-Lysolaje Písek Litoměřice Praha 19 Tachov Rakovník Praha-Satalice Havlíčkův Brod Šumperk Praha 20 Praha-Řeporyje Nymburk Karlovy Vary Český Krumlov Praha-Slivenec Praha-Koloděje Svitavy Praha-Přední Kopanina Praha 6 Praha 11 Jičín Jihlava Nový Jičín Jablonec nad Nisou Trutnov Kroměříž Třebíč Praha 1 Semily Praha-západ Hodonín Náchod Praha-východ Praha-Klánovice Praha 21 Praha 17 Vyškov Kolín Praha-Křeslice Praha 3 Praha-Vinoř Praha 16 Praha-Troja Praha 2 Rokycany Praha-Šeberov Praha-Běchovice Znojmo Benešov Teplice Praha-Královice Frýdek-Místek Praha 22 Praha 7 Louny Prostějov Břeclav Praha 4 Most Praha-Štěrboholy Praha 5 Praha-Zbraslav Praha-Kunratice Praha-Březiněves Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Přerov Praha-Nebušice České Budějovice Praha-Zličín Hradec Králové Plzeň-sever Pardubice Praha 18 Plzeň-jih Praha-Újezd Prachatice Klatovy Rychnov nad Kněžnou Opava Praha-Libuš Příbram Zlín Praha-Dolní Počernice Mělník Hlavní město Praha Uherské Hradiště Praha 12 Děčín Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brázdim

Levná dlažba Brázdim

Dlažba Brázdim

Zámkové dlažby Brázdim

Zámkové betonové dlažby Brázdim

Zámková dlažba Brázdim

Betonové dlažby Brázdim

Betonová dlažba Brázdim

Zdící prvky Brázdim

Dlažby II jakosti Brázdim

Dlažba II jakosti Brázdim

Plošné dlažby Brázdim