„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brázdim

Nové produkty Brázdim

Dlažby a obrubníky Brázdim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brázdim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brázdim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brázdim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brázdim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brázdim, Levná dlažba Brázdim, Dlažba Brázdim, Zámkové dlažby Brázdim, Zámkové dlažba Brázdim, Betonové dlažby Brázdim, Betonová dlažba Brázdim, Zdící prvky Brázdim, Dlažby II jakosti Brázdim, Dlažba II jakosti Brázdim, Plošné dlažby Brázdim, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Praha-Dolní Počernice Cheb Jihlava Praha-Nebušice Praha-Benice Praha-Lochkov Praha-Slivenec Praha 9 Blansko Praha 10 Praha 22 Praha-Zbraslav Hradec Králové Praha-Křeslice Náchod Louny Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Klatovy Děčín Tábor Praha-Satalice Jičín Praha-Vinoř Praha-Libuš Praha-východ Praha 7 Praha 4 Kolín Pardubice Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Plzeň-město Praha 11 Plzeň-jih Nymburk Třebíč Praha-Řeporyje Plzeň-sever Uherské Hradiště Liberec Hodonín Vsetín Frýdek-Místek Teplice Žďár nad Sázavou Praha-západ Chrudim Praha 12 Praha-Lysolaje Praha-Běchovice Prachatice Strakonice Kladno Praha 5 Česká Lípa Praha-Čakovice Karviná Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Vyškov Praha 15 Praha 2 Praha-Koloděje Tachov Opava Praha-Štěrboholy Přerov Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Břeclav Praha-Suchdol Písek Mladá Boleslav Praha 14 Jeseník Pelhřimov Praha-Klánovice Beroun Prostějov Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Praha 19 Praha 20 Příbram Chomutov Praha-Újezd Litoměřice Praha 17 Semily České Budějovice Praha-Kunratice Praha 6 Hlavní město Praha Brno-město Most Olomouc Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brázdim

Levná dlažba Brázdim

Dlažba Brázdim

Zámkové dlažby Brázdim

Zámkové betonové dlažby Brázdim

Zámková dlažba Brázdim

Betonové dlažby Brázdim

Betonová dlažba Brázdim

Zdící prvky Brázdim

Dlažby II jakosti Brázdim

Dlažba II jakosti Brázdim

Plošné dlažby Brázdim