„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brázdim

Nové produkty Brázdim

Dlažby a obrubníky Brázdim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brázdim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brázdim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brázdim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brázdim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brázdim, Levná dlažba Brázdim, Dlažba Brázdim, Zámkové dlažby Brázdim, Zámkové dlažba Brázdim, Betonové dlažby Brázdim, Betonová dlažba Brázdim, Zdící prvky Brázdim, Dlažby II jakosti Brázdim, Dlažba II jakosti Brázdim, Plošné dlažby Brázdim, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Praha-Ďáblice Praha 5 Náchod Jičín Hodonín Přerov Plzeň-město Praha-Běchovice Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Bruntál Rychnov nad Kněžnou Břeclav Louny Praha 11 Cheb Ostrava-město Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Karviná Jindřichův Hradec Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Most Prachatice Praha-Kunratice Praha-Satalice Praha-Libuš Kladno Praha-Březiněves Praha 7 Kroměříž Ústí nad Orlicí Praha 6 Praha 1 Rokycany Praha-Zličín Tachov Prostějov Jeseník Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Klatovy Plzeň-sever Svitavy Sokolov Hlavní město Praha Příbram Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Praha 14 Praha 17 Třebíč Praha-Klánovice Praha 8 Šumperk Litoměřice Praha-Dolní Chabry Praha-Dubeč Praha 21 Praha-Troja Praha 19 Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Praha 9 Vsetín Kolín Chrudim Brno-venkov Strakonice Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Praha-Újezd Olomouc Praha 16 Nový Jičín Praha-Čakovice Česká Lípa Praha 18 Praha-Lipence Havlíčkův Brod Praha 10 Praha-západ Teplice Brno-město Praha-Zbraslav Praha-Dolní Počernice Domažlice Praha 22 Praha 4 Benešov Praha-východ Blansko Kutná Hora Frýdek-Místek Praha 2 Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brázdim

Levná dlažba Brázdim

Dlažba Brázdim

Zámkové dlažby Brázdim

Zámkové betonové dlažby Brázdim

Zámková dlažba Brázdim

Betonové dlažby Brázdim

Betonová dlažba Brázdim

Zdící prvky Brázdim

Dlažby II jakosti Brázdim

Dlažba II jakosti Brázdim

Plošné dlažby Brázdim