„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brázdim

Nové produkty Brázdim

Dlažby a obrubníky Brázdim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brázdim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brázdim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brázdim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brázdim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brázdim, Levná dlažba Brázdim, Dlažba Brázdim, Zámkové dlažby Brázdim, Zámkové dlažba Brázdim, Betonové dlažby Brázdim, Betonová dlažba Brázdim, Zdící prvky Brázdim, Dlažby II jakosti Brázdim, Dlažba II jakosti Brázdim, Plošné dlažby Brázdim, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha-Suchdol Uherské Hradiště Praha 20 Praha 19 Frýdek-Místek Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Praha 14 Tachov Písek Opava Vsetín Kroměříž Praha-Lochkov Praha-Vinoř Tábor Šumperk Přerov Příbram Praha-Březiněves Hlavní město Praha Brno-venkov Praha-západ Chomutov Vyškov Praha-Nedvězí Děčín Praha 22 Beroun Praha-Petrovice Praha 6 Prachatice Jablonec nad Nisou Žďár nad Sázavou Český Krumlov Kladno Plzeň-sever Hodonín Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Praha-Lipence Strakonice Praha-Dolní Počernice Třebíč Praha-Královice Praha-Koloděje Mladá Boleslav Praha 10 Kolín Olomouc Praha 2 Praha-Libuš Jihlava Praha-Dolní Chabry Zlín Praha-Čakovice Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Praha-Benice Havlíčkův Brod Hradec Králové Rokycany Znojmo Praha 3 Praha 17 Plzeň-město Praha 8 Plzeň-jih Most Praha 11 Praha-Štěrboholy Rakovník Ostrava-město Mělník Praha-Újezd Náchod Teplice Praha 13 Trutnov Litoměřice Břeclav České Budějovice Prostějov Praha 15 Praha 12 Pelhřimov Praha-Zbraslav Brno-město Praha-Troja Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Blansko Chrudim Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Praha 1 Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brázdim

Levná dlažba Brázdim

Dlažba Brázdim

Zámkové dlažby Brázdim

Zámkové betonové dlažby Brázdim

Zámková dlažba Brázdim

Betonové dlažby Brázdim

Betonová dlažba Brázdim

Zdící prvky Brázdim

Dlažby II jakosti Brázdim

Dlažba II jakosti Brázdim

Plošné dlažby Brázdim