„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brázdim

Nové produkty Brázdim

Dlažby a obrubníky Brázdim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brázdim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brázdim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brázdim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brázdim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brázdim, Levná dlažba Brázdim, Dlažba Brázdim, Zámkové dlažby Brázdim, Zámkové dlažba Brázdim, Betonové dlažby Brázdim, Betonová dlažba Brázdim, Zdící prvky Brázdim, Dlažby II jakosti Brázdim, Dlažba II jakosti Brázdim, Plošné dlažby Brázdim, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Praha-Benice Praha 22 Jeseník Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Praha-Zličín Děčín Sokolov Praha 5 Ostrava-město Praha 4 Jindřichův Hradec Plzeň-sever Praha 6 Praha-Kolovraty Chrudim Praha-Slivenec Praha-Křeslice Praha 1 Hlavní město Praha Český Krumlov Domažlice Beroun Praha-Lochkov Strakonice Praha 7 Praha-Březiněves Vsetín Prachatice Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Praha 9 Šumperk Praha-Klánovice Karlovy Vary Cheb Praha-Královice Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Jihlava Praha-východ Praha 19 Tábor Praha-Libuš Praha-Koloděje Pardubice Praha 2 Praha-Petrovice Svitavy Hodonín Semily Praha-Zbraslav Rokycany Praha 3 Praha 14 Praha 15 Louny Třebíč Klatovy Plzeň-město Blansko Kutná Hora Praha 18 Pelhřimov Mělník Jablonec nad Nisou Tachov Praha 11 Ústí nad Labem Benešov Břeclav Plzeň-jih Brno-město Vyškov Praha-Troja České Budějovice Karviná Uherské Hradiště Praha-Suchdol Náchod Písek Brno-venkov Praha-Satalice Kolín Praha-Velká Chuchle Praha-Dubeč Praha-Lipence Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Nový Jičín Ústí nad Orlicí Opava Praha 12 Nymburk Česká Lípa Kladno Liberec Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brázdim

Levná dlažba Brázdim

Dlažba Brázdim

Zámkové dlažby Brázdim

Zámkové betonové dlažby Brázdim

Zámková dlažba Brázdim

Betonové dlažby Brázdim

Betonová dlažba Brázdim

Zdící prvky Brázdim

Dlažby II jakosti Brázdim

Dlažba II jakosti Brázdim

Plošné dlažby Brázdim