„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brázdim

Nové produkty Brázdim

Dlažby a obrubníky Brázdim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brázdim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brázdim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brázdim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brázdim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brázdim, Levná dlažba Brázdim, Dlažba Brázdim, Zámkové dlažby Brázdim, Zámkové dlažba Brázdim, Betonové dlažby Brázdim, Betonová dlažba Brázdim, Zdící prvky Brázdim, Dlažby II jakosti Brázdim, Dlažba II jakosti Brázdim, Plošné dlažby Brázdim, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Praha 11 Český Krumlov Praha 3 Přerov Praha-Újezd Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Praha-Nebušice Kroměříž Jičín Praha 13 Tachov Praha-východ Praha 18 Opava Děčín Zlín Praha-Benice Plzeň-jih Nový Jičín Klatovy Praha-západ Praha-Suchdol Praha 5 Praha-Zličín Praha-Čakovice Praha-Dubeč Plzeň-město Praha 12 Jeseník Karlovy Vary Mladá Boleslav Domažlice Praha-Petrovice Olomouc Plzeň-sever Praha 15 Most Havlíčkův Brod Svitavy Brno-venkov Tábor Praha-Ďáblice Rakovník Praha-Velká Chuchle Beroun Rokycany Praha-Slivenec Vsetín Příbram Chomutov Praha-Koloděje Česká Lípa Praha 1 Vyškov Znojmo Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Praha-Libuš Litoměřice Břeclav Pelhřimov Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Praha-Satalice Třebíč Ústí nad Labem Kolín Praha 16 Praha 21 Bruntál Praha-Přední Kopanina Praha 8 České Budějovice Nymburk Praha-Lipence Praha 20 Benešov Brno-město Praha-Běchovice Praha-Královice Praha 10 Cheb Praha 9 Kutná Hora Praha 6 Hlavní město Praha Praha-Troja Jihlava Praha 7 Náchod Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Prostějov Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brázdim

Levná dlažba Brázdim

Dlažba Brázdim

Zámkové dlažby Brázdim

Zámkové betonové dlažby Brázdim

Zámková dlažba Brázdim

Betonové dlažby Brázdim

Betonová dlažba Brázdim

Zdící prvky Brázdim

Dlažby II jakosti Brázdim

Dlažba II jakosti Brázdim

Plošné dlažby Brázdim