„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brázdim

Nové produkty Brázdim

Dlažby a obrubníky Brázdim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brázdim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brázdim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brázdim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brázdim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brázdim, Levná dlažba Brázdim, Dlažba Brázdim, Zámkové dlažby Brázdim, Zámkové dlažba Brázdim, Betonové dlažby Brázdim, Betonová dlažba Brázdim, Zdící prvky Brázdim, Dlažby II jakosti Brázdim, Dlažba II jakosti Brázdim, Plošné dlažby Brázdim, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Znojmo Teplice Jablonec nad Nisou Plzeň-město Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Praha 13 Praha 22 Brno-město Benešov Praha-Lysolaje Příbram Liberec Praha-Lochkov Plzeň-sever Písek Semily Praha 17 Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Pardubice Praha-Nebušice Praha-Satalice Praha 2 Praha-Klánovice Praha 6 Prostějov Praha-Lipence Praha-Benice Praha 11 Česká Lípa Praha-Čakovice Mladá Boleslav Rokycany Trutnov Praha-Kolovraty Praha-Štěrboholy Praha 1 Praha-Řeporyje Český Krumlov Bruntál Praha 7 Klatovy Praha 19 Kolín Opava Jeseník Praha-Troja Praha-Dubeč Ústí nad Orlicí Zlín Praha-Petrovice Tachov Praha-Nedvězí Karviná Hlavní město Praha Náchod Praha 4 Cheb Hodonín Třebíč Uherské Hradiště Chomutov Strakonice Domažlice Praha 5 Praha-Suchdol Praha 9 Kutná Hora Praha 12 Praha-východ Kladno Mělník Praha 3 Plzeň-jih Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Most Blansko Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Šumperk Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Praha-Královice Sokolov Litoměřice Rakovník Olomouc Jihlava Děčín Jičín Praha-Koloděje Praha-Zličín Praha 18 Praha 10 Chrudim Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brázdim

Levná dlažba Brázdim

Dlažba Brázdim

Zámkové dlažby Brázdim

Zámkové betonové dlažby Brázdim

Zámková dlažba Brázdim

Betonové dlažby Brázdim

Betonová dlažba Brázdim

Zdící prvky Brázdim

Dlažby II jakosti Brázdim

Dlažba II jakosti Brázdim

Plošné dlažby Brázdim