„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brázdim

Nové produkty Brázdim

Dlažby a obrubníky Brázdim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brázdim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brázdim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brázdim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brázdim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brázdim, Levná dlažba Brázdim, Dlažba Brázdim, Zámkové dlažby Brázdim, Zámkové dlažba Brázdim, Betonové dlažby Brázdim, Betonová dlažba Brázdim, Zdící prvky Brázdim, Dlažby II jakosti Brázdim, Dlažba II jakosti Brázdim, Plošné dlažby Brázdim, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Praha-Březiněves Prostějov Praha 11 Klatovy Beroun Praha-Lipence Náchod Praha 19 Tábor Nymburk Most Praha 17 Praha-Zličín Hradec Králové Litoměřice Děčín Šumperk Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Kladno Praha-Kolovraty Praha-Benice Brno-venkov Praha-Čakovice Praha 10 Praha-východ Karlovy Vary Praha 3 Praha 18 České Budějovice Praha-Ďáblice Praha 12 Bruntál Svitavy Praha 6 Pardubice Kolín Praha-Dolní Počernice Benešov Vsetín Jablonec nad Nisou Praha 5 Jeseník Praha 14 Semily Praha-Újezd Praha-Šeberov Jihlava Brno-město Praha-Běchovice Praha 1 Ostrava-město Strakonice Praha 13 Louny Praha-Slivenec Břeclav Cheb Praha 20 Praha 8 Praha 7 Tachov Praha-Řeporyje Praha-západ Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Ústí nad Labem Praha 22 Praha 2 Praha-Lochkov Praha-Dubeč Praha-Velká Chuchle Praha-Libuš Teplice Praha 15 Blansko Trutnov Plzeň-město Olomouc Přerov Ústí nad Orlicí Kutná Hora Hodonín Česká Lípa Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Zlín Pelhřimov Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Praha-Křeslice Žďár nad Sázavou Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brázdim

Levná dlažba Brázdim

Dlažba Brázdim

Zámkové dlažby Brázdim

Zámkové betonové dlažby Brázdim

Zámková dlažba Brázdim

Betonové dlažby Brázdim

Betonová dlažba Brázdim

Zdící prvky Brázdim

Dlažby II jakosti Brázdim

Dlažba II jakosti Brázdim

Plošné dlažby Brázdim