„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brázdim

Nové produkty Brázdim

Dlažby a obrubníky Brázdim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brázdim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brázdim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brázdim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brázdim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brázdim, Levná dlažba Brázdim, Dlažba Brázdim, Zámkové dlažby Brázdim, Zámkové dlažba Brázdim, Betonové dlažby Brázdim, Betonová dlažba Brázdim, Zdící prvky Brázdim, Dlažby II jakosti Brázdim, Dlažba II jakosti Brázdim, Plošné dlažby Brázdim, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Praha 6 Nymburk Praha 15 Sokolov Praha-Petrovice Opava Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Praha 11 Svitavy Písek Praha-Královice Kutná Hora Praha 19 Přerov Praha-Suchdol Český Krumlov Praha 17 Praha-východ Vyškov Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Karviná Praha 9 Jičín Nový Jičín Praha-Kunratice Praha-Troja Praha 7 Tachov Brno-město Benešov Teplice Liberec Praha 4 Praha-Dolní Chabry Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Strakonice Ústí nad Orlicí Příbram Hradec Králové Plzeň-sever Praha-Nebušice Praha 1 Praha-Dolní Počernice Olomouc Děčín Chrudim Praha-Benice Kladno Praha 2 Praha-Zbraslav Pardubice Kroměříž Praha 3 Louny Zlín Chomutov Prachatice Uherské Hradiště Praha 13 Třebíč Praha 14 Hodonín Žďár nad Sázavou Rokycany Domažlice Znojmo Mělník Plzeň-jih Praha-Slivenec Praha-západ Praha-Kolovraty Šumperk Beroun Praha 20 Vsetín Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Praha-Řeporyje Bruntál Jablonec nad Nisou Praha 18 Praha-Křeslice Cheb Česká Lípa Praha-Lipence Tábor Praha-Štěrboholy Rakovník Most Praha-Újezd Náchod Litoměřice Plzeň-město Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brázdim

Levná dlažba Brázdim

Dlažba Brázdim

Zámkové dlažby Brázdim

Zámkové betonové dlažby Brázdim

Zámková dlažba Brázdim

Betonové dlažby Brázdim

Betonová dlažba Brázdim

Zdící prvky Brázdim

Dlažby II jakosti Brázdim

Dlažba II jakosti Brázdim

Plošné dlažby Brázdim