„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratříkovice

Nové produkty Bratříkovice

Dlažby a obrubníky Bratříkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratříkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratříkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratříkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratříkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratříkovice, Levná dlažba Bratříkovice, Dlažba Bratříkovice, Zámkové dlažby Bratříkovice, Zámkové dlažba Bratříkovice, Betonové dlažby Bratříkovice, Betonová dlažba Bratříkovice, Zdící prvky Bratříkovice, Dlažby II jakosti Bratříkovice, Dlažba II jakosti Bratříkovice, Plošné dlažby Bratříkovice, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Frýdek-Místek Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Tachov Praha-Lochkov Brno-město Opava Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Benešov Ústí nad Orlicí Praha 1 Kladno Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Praha 5 Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Svitavy Nový Jičín Přerov Praha 13 Praha-Zličín Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Praha 10 Praha 16 Praha-Běchovice Bruntál Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Praha-Březiněves Litoměřice Praha-Slivenec Semily Louny Plzeň-město Vyškov Karviná Liberec Pelhřimov Teplice Praha-Libuš Blansko Trutnov Praha 6 Jičín Plzeň-jih Sokolov Praha-Lipence Jeseník Cheb Praha 7 Praha-Koloděje Praha 22 Praha 15 Náchod Rakovník Praha-Královice Klatovy Jindřichův Hradec Brno-venkov Břeclav Praha-Újezd Chrudim Příbram Děčín Praha-Vinoř Kutná Hora Strakonice Kroměříž Česká Lípa Chomutov Olomouc Prachatice Most Praha 2 Praha 3 Praha 12 Praha 9 Zlín Praha 11 Mělník Šumperk Praha-východ Kolín Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Jihlava Praha 19 Praha 17 Praha-Čakovice Vsetín Praha-Troja Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratříkovice

Levná dlažba Bratříkovice

Dlažba Bratříkovice

Zámkové dlažby Bratříkovice

Zámkové betonové dlažby Bratříkovice

Zámková dlažba Bratříkovice

Betonové dlažby Bratříkovice

Betonová dlažba Bratříkovice

Zdící prvky Bratříkovice

Dlažby II jakosti Bratříkovice

Dlažba II jakosti Bratříkovice

Plošné dlažby Bratříkovice