„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratříkovice

Nové produkty Bratříkovice

Dlažby a obrubníky Bratříkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratříkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratříkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratříkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratříkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratříkovice, Levná dlažba Bratříkovice, Dlažba Bratříkovice, Zámkové dlažby Bratříkovice, Zámkové dlažba Bratříkovice, Betonové dlažby Bratříkovice, Betonová dlažba Bratříkovice, Zdící prvky Bratříkovice, Dlažby II jakosti Bratříkovice, Dlažba II jakosti Bratříkovice, Plošné dlažby Bratříkovice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Kladno Mělník Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Praha 7 Tábor Nymburk Tachov Klatovy Frýdek-Místek Semily Karlovy Vary Praha-Klánovice Praha 13 Bruntál Praha-Zbraslav Praha-Nebušice Praha-Kunratice Praha 4 Praha-Lipence Praha-Královice Jablonec nad Nisou Praha 20 Kutná Hora Liberec Český Krumlov Strakonice Praha 11 Pelhřimov Přerov Rokycany Louny Praha 21 Praha-Vinoř Česká Lípa Praha-Lochkov Domažlice Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Vyškov Náchod Uherské Hradiště Praha 12 Vsetín Jeseník Praha-Suchdol Kolín Praha-Březiněves Písek Karviná Praha-Troja Trutnov Kroměříž Teplice Praha 18 Jihlava Svitavy Opava Znojmo Praha 9 Cheb Plzeň-jih Jičín Praha-Ďáblice Praha-Libuš Praha 17 Příbram Rakovník Praha 8 Hodonín Děčín Praha 19 Praha 2 Zlín Brno-venkov Praha-Dubeč Praha 14 Praha-Šeberov Praha 3 Praha-západ Beroun České Budějovice Blansko Plzeň-město Ústí nad Orlicí Sokolov Chomutov Prostějov Praha 22 Prachatice Třebíč Praha-Nedvězí Šumperk Plzeň-sever Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratříkovice

Levná dlažba Bratříkovice

Dlažba Bratříkovice

Zámkové dlažby Bratříkovice

Zámkové betonové dlažby Bratříkovice

Zámková dlažba Bratříkovice

Betonové dlažby Bratříkovice

Betonová dlažba Bratříkovice

Zdící prvky Bratříkovice

Dlažby II jakosti Bratříkovice

Dlažba II jakosti Bratříkovice

Plošné dlažby Bratříkovice