„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratříkovice

Nové produkty Bratříkovice

Dlažby a obrubníky Bratříkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratříkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratříkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratříkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratříkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratříkovice, Levná dlažba Bratříkovice, Dlažba Bratříkovice, Zámkové dlažby Bratříkovice, Zámkové dlažba Bratříkovice, Betonové dlažby Bratříkovice, Betonová dlažba Bratříkovice, Zdící prvky Bratříkovice, Dlažby II jakosti Bratříkovice, Dlažba II jakosti Bratříkovice, Plošné dlažby Bratříkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Příbram Hodonín Praha 17 Praha 15 Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Louny Praha-Lochkov Praha-Troja Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Šumperk Zlín Brno-město Trutnov Praha-Suchdol Praha-východ Praha-Satalice Blansko Náchod Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Praha-Lysolaje Praha 13 Teplice Pelhřimov České Budějovice Prostějov Sokolov Domažlice Česká Lípa Benešov Kolín Praha 16 Jablonec nad Nisou Liberec Litoměřice Pardubice Praha 19 Kutná Hora Olomouc Písek Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Plzeň-jih Cheb Praha 4 Praha-Štěrboholy Praha 14 Chrudim Rakovník Praha-západ Praha-Zbraslav Praha 11 Praha-Dolní Počernice Rokycany Praha-Vinoř Praha-Královice Praha 5 Karlovy Vary Nymburk Nový Jičín Praha-Řeporyje Bruntál Frýdek-Místek Praha-Benice Vsetín Havlíčkův Brod Semily Praha 18 Praha-Újezd Most Praha 1 Praha-Běchovice Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Přerov Plzeň-město Praha-Libuš Jeseník Praha-Křeslice Děčín Jičín Vyškov Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Kladno Praha-Nebušice Břeclav Svitavy Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Praha-Čakovice Praha-Dolní Měcholupy Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratříkovice

Levná dlažba Bratříkovice

Dlažba Bratříkovice

Zámkové dlažby Bratříkovice

Zámkové betonové dlažby Bratříkovice

Zámková dlažba Bratříkovice

Betonové dlažby Bratříkovice

Betonová dlažba Bratříkovice

Zdící prvky Bratříkovice

Dlažby II jakosti Bratříkovice

Dlažba II jakosti Bratříkovice

Plošné dlažby Bratříkovice