„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratříkovice

Nové produkty Bratříkovice

Dlažby a obrubníky Bratříkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratříkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratříkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratříkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratříkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratříkovice, Levná dlažba Bratříkovice, Dlažba Bratříkovice, Zámkové dlažby Bratříkovice, Zámkové dlažba Bratříkovice, Betonové dlažby Bratříkovice, Betonová dlažba Bratříkovice, Zdící prvky Bratříkovice, Dlažby II jakosti Bratříkovice, Dlažba II jakosti Bratříkovice, Plošné dlažby Bratříkovice, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Orlicí Praha 18 Liberec Pardubice Kutná Hora Bruntál Rokycany Svitavy Praha-Suchdol Opava Praha-Zličín Praha 9 Vyškov Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice Praha 21 Jičín Praha 13 Praha 15 Praha 5 Praha-Troja Praha-Újezd Praha-Čakovice Mělník Benešov Ústí nad Labem Kladno Prachatice Praha-východ Třebíč Brno-venkov Nymburk Karlovy Vary Praha-Klánovice Chrudim Praha 8 Vsetín Praha-Lysolaje Pelhřimov Karviná Praha-Přední Kopanina Příbram Plzeň-město Kolín Prostějov Praha-Zbraslav Teplice Havlíčkův Brod Znojmo Praha 12 Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Ostrava-město Trutnov Sokolov Praha-Šeberov Praha 19 Praha-Velká Chuchle Praha-Benice České Budějovice Plzeň-sever Praha 10 Praha-západ Písek Rychnov nad Kněžnou Klatovy Praha-Březiněves Chomutov Praha-Ďáblice Olomouc Domažlice Rakovník Praha-Lipence Brno-město Kroměříž Praha-Vinoř Litoměřice Praha-Běchovice Semily Praha-Petrovice Hlavní město Praha Praha 11 Praha 1 Beroun Tachov Praha 17 Louny Tábor Náchod Praha-Královice Praha 20 Praha 16 Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Praha-Křeslice Frýdek-Místek Cheb Praha-Satalice Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratříkovice

Levná dlažba Bratříkovice

Dlažba Bratříkovice

Zámkové dlažby Bratříkovice

Zámkové betonové dlažby Bratříkovice

Zámková dlažba Bratříkovice

Betonové dlažby Bratříkovice

Betonová dlažba Bratříkovice

Zdící prvky Bratříkovice

Dlažby II jakosti Bratříkovice

Dlažba II jakosti Bratříkovice

Plošné dlažby Bratříkovice