„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratříkovice

Nové produkty Bratříkovice

Dlažby a obrubníky Bratříkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratříkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratříkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratříkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratříkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratříkovice, Levná dlažba Bratříkovice, Dlažba Bratříkovice, Zámkové dlažby Bratříkovice, Zámkové dlažba Bratříkovice, Betonové dlažby Bratříkovice, Betonová dlažba Bratříkovice, Zdící prvky Bratříkovice, Dlažby II jakosti Bratříkovice, Dlažba II jakosti Bratříkovice, Plošné dlažby Bratříkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Hlavní město Praha Znojmo Trutnov Praha 12 Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Svitavy Litoměřice Praha-Řeporyje Kolín Praha 7 České Budějovice Semily Děčín Teplice Vsetín Hradec Králové Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Plzeň-město Praha-Dubeč Praha-Běchovice Praha-Šeberov Zlín Praha-Kunratice Praha-východ Mladá Boleslav Praha-Lochkov Pelhřimov Prachatice Praha-Ďáblice Chrudim Jeseník Břeclav Strakonice Ostrava-město Náchod Praha-Újezd Cheb Praha 6 Přerov Praha 9 Olomouc Praha-Královice Liberec Most Praha 1 Praha 3 Praha 10 Písek Praha 17 Praha 14 Praha 21 Jičín Žďár nad Sázavou Praha 19 Rokycany Praha-Lysolaje Praha 16 Praha 20 Prostějov Plzeň-jih Tábor Praha-Troja Beroun Praha 5 Praha-Březiněves Praha-Koloděje Blansko Praha-Nedvězí Praha 8 Praha-Lipence Chomutov Šumperk Rakovník Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Praha-Satalice Plzeň-sever Tachov Praha-Dolní Počernice Praha-západ Praha-Suchdol Kroměříž Praha-Zbraslav Třebíč Česká Lípa Nový Jičín Praha-Slivenec Karviná Brno-venkov Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Praha 22 Praha 4 Praha 18 Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratříkovice

Levná dlažba Bratříkovice

Dlažba Bratříkovice

Zámkové dlažby Bratříkovice

Zámkové betonové dlažby Bratříkovice

Zámková dlažba Bratříkovice

Betonové dlažby Bratříkovice

Betonová dlažba Bratříkovice

Zdící prvky Bratříkovice

Dlažby II jakosti Bratříkovice

Dlažba II jakosti Bratříkovice

Plošné dlažby Bratříkovice