„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratříkovice

Nové produkty Bratříkovice

Dlažby a obrubníky Bratříkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratříkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratříkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratříkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratříkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratříkovice, Levná dlažba Bratříkovice, Dlažba Bratříkovice, Zámkové dlažby Bratříkovice, Zámkové dlažba Bratříkovice, Betonové dlažby Bratříkovice, Betonová dlažba Bratříkovice, Zdící prvky Bratříkovice, Dlažby II jakosti Bratříkovice, Dlažba II jakosti Bratříkovice, Plošné dlažby Bratříkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Praha-Křeslice Jeseník Strakonice Kutná Hora Mladá Boleslav Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Praha 9 Beroun Praha 5 Praha 14 Praha-Benice Plzeň-sever Mělník Praha 20 Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Praha 17 Praha 6 Uherské Hradiště Benešov Semily Praha-západ Nový Jičín Praha-Lipence Třebíč Trutnov Rokycany Praha 1 Brno-venkov Praha-Královice Praha-Ďáblice Jihlava Praha-Běchovice Rakovník Ústí nad Orlicí Praha 13 Chrudim Praha 11 Bruntál Praha-Dubeč Písek Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Prachatice Praha 2 Znojmo Praha-Kunratice Praha 8 Kroměříž Zlín Vsetín Praha 18 Česká Lípa Karlovy Vary Hodonín Praha-Přední Kopanina Praha 12 Břeclav Příbram Ostrava-město Blansko Liberec Tachov Chomutov Pelhřimov Praha 19 Louny Domažlice Náchod Praha-Velká Chuchle Klatovy Olomouc Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Praha 3 Český Krumlov Prostějov Svitavy Praha 7 Jičín Praha-Dolní Počernice Praha 21 Plzeň-město Praha 15 Praha-Vinoř Vyškov Praha-Nebušice Opava Praha-Libuš Plzeň-jih Praha-Březiněves Kladno Praha 22 Praha-Slivenec Praha-Kolovraty Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratříkovice

Levná dlažba Bratříkovice

Dlažba Bratříkovice

Zámkové dlažby Bratříkovice

Zámkové betonové dlažby Bratříkovice

Zámková dlažba Bratříkovice

Betonové dlažby Bratříkovice

Betonová dlažba Bratříkovice

Zdící prvky Bratříkovice

Dlažby II jakosti Bratříkovice

Dlažba II jakosti Bratříkovice

Plošné dlažby Bratříkovice