„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratříkovice

Nové produkty Bratříkovice

Dlažby a obrubníky Bratříkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratříkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratříkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratříkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratříkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratříkovice, Levná dlažba Bratříkovice, Dlažba Bratříkovice, Zámkové dlažby Bratříkovice, Zámkové dlažba Bratříkovice, Betonové dlažby Bratříkovice, Betonová dlažba Bratříkovice, Zdící prvky Bratříkovice, Dlažby II jakosti Bratříkovice, Dlažba II jakosti Bratříkovice, Plošné dlažby Bratříkovice, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Rakovník Hodonín Olomouc Praha-Benice Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Praha 1 Cheb Praha-Libuš Přerov Zlín Praha-Březiněves Praha 7 Znojmo Praha-Lysolaje České Budějovice Praha 2 Praha-Zbraslav Strakonice Praha 10 Praha 8 Vsetín Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Klatovy Domažlice Benešov Litoměřice Nymburk Sokolov Praha-Nebušice Praha 3 Chrudim Kutná Hora Praha 18 Plzeň-jih Ostrava-město Praha 17 Kroměříž Praha-Troja Louny Tachov Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Pelhřimov Bruntál Praha-Satalice Mělník Praha-Běchovice Uherské Hradiště Praha 16 Praha 19 Vyškov Praha-Šeberov Praha 14 Praha-Klánovice Ústí nad Labem Náchod Jeseník Praha 6 Jablonec nad Nisou Prostějov Praha-východ Praha-Dolní Počernice Praha 21 Praha-Lochkov Praha 13 Praha-Štěrboholy Jihlava Děčín Praha 15 Praha 22 Praha-Královice Český Krumlov Praha 4 Rokycany Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Plzeň-sever Praha 9 Praha 20 Beroun Svitavy Teplice Praha 11 Praha-Vinoř Trutnov Karviná Praha-Velká Chuchle Praha 12 Chomutov Praha-Řeporyje Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Liberec Prachatice Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratříkovice

Levná dlažba Bratříkovice

Dlažba Bratříkovice

Zámkové dlažby Bratříkovice

Zámkové betonové dlažby Bratříkovice

Zámková dlažba Bratříkovice

Betonové dlažby Bratříkovice

Betonová dlažba Bratříkovice

Zdící prvky Bratříkovice

Dlažby II jakosti Bratříkovice

Dlažba II jakosti Bratříkovice

Plošné dlažby Bratříkovice