„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratříkovice

Nové produkty Bratříkovice

Dlažby a obrubníky Bratříkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratříkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratříkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratříkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratříkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratříkovice, Levná dlažba Bratříkovice, Dlažba Bratříkovice, Zámkové dlažby Bratříkovice, Zámkové dlažba Bratříkovice, Betonové dlažby Bratříkovice, Betonová dlažba Bratříkovice, Zdící prvky Bratříkovice, Dlažby II jakosti Bratříkovice, Dlažba II jakosti Bratříkovice, Plošné dlažby Bratříkovice, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Jičín Hradec Králové Praha 8 Praha-Čakovice Břeclav Chrudim Praha 13 Praha-Šeberov Bruntál Praha-Slivenec Praha-Lochkov Prachatice Plzeň-město Praha 17 Karlovy Vary Svitavy Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Praha 5 Znojmo Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Hlavní město Praha Praha 20 Praha-Klánovice Praha 2 Praha 11 Třebíč Praha-Lipence Příbram Praha-Zbraslav Praha 7 Zlín Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Praha-Kolovraty Rokycany Kutná Hora Praha-Petrovice Prostějov Praha 21 Praha-Satalice Praha-Benice Olomouc Praha 6 Přerov Praha 1 Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Most Praha-Královice Praha 18 Praha-Suchdol Praha 15 Praha-Vinoř Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Náchod Praha-východ Nymburk Praha-Troja Jeseník Praha 14 Praha-Nedvězí Praha 9 Praha-Kunratice Praha-Koloděje Litoměřice Chomutov Praha-Křeslice Praha-Běchovice Liberec Klatovy Domažlice Šumperk Kroměříž Praha-Zličín Karviná Ústí nad Orlicí Blansko Opava Praha 10 Trutnov Brno-město Semily Pardubice Praha 16 Brno-venkov Hodonín Praha-Dubeč Český Krumlov Havlíčkův Brod Kolín Praha-Újezd Praha-Nebušice Praha 4 Praha-Přední Kopanina Praha-Březiněves Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratříkovice

Levná dlažba Bratříkovice

Dlažba Bratříkovice

Zámkové dlažby Bratříkovice

Zámkové betonové dlažby Bratříkovice

Zámková dlažba Bratříkovice

Betonové dlažby Bratříkovice

Betonová dlažba Bratříkovice

Zdící prvky Bratříkovice

Dlažby II jakosti Bratříkovice

Dlažba II jakosti Bratříkovice

Plošné dlažby Bratříkovice