„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratříkovice

Nové produkty Bratříkovice

Dlažby a obrubníky Bratříkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratříkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratříkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratříkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratříkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratříkovice, Levná dlažba Bratříkovice, Dlažba Bratříkovice, Zámkové dlažby Bratříkovice, Zámkové dlažba Bratříkovice, Betonové dlažby Bratříkovice, Betonová dlažba Bratříkovice, Zdící prvky Bratříkovice, Dlažby II jakosti Bratříkovice, Dlažba II jakosti Bratříkovice, Plošné dlažby Bratříkovice, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Praha 1 Praha-Troja Praha-Řeporyje Jihlava Praha-Čakovice Děčín Praha 2 Přerov Ostrava-město Náchod Praha-Suchdol Česká Lípa Klatovy Cheb České Budějovice Šumperk Louny Praha 12 Svitavy Praha-Lysolaje Příbram Vsetín Vyškov Opava Prostějov Praha 16 Praha-Satalice Kroměříž Praha-Velká Chuchle Trutnov Praha-Nebušice Praha 15 Strakonice Brno-město Žďár nad Sázavou Praha 17 Hlavní město Praha Liberec Praha-Libuš Blansko Praha-Ďáblice Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Rakovník Praha-západ Praha-Dubeč Praha 20 Litoměřice Plzeň-sever Havlíčkův Brod Pelhřimov Praha-Běchovice Prachatice Praha-Královice Praha 5 Praha 10 Praha 4 Praha 22 Uherské Hradiště Kolín Praha-Zličín Praha-Újezd Karviná Praha-Lipence Praha 21 Praha-Benice Praha 8 Praha-Klánovice Tachov Praha-Koloděje Břeclav Praha 3 Praha-Lochkov Karlovy Vary Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Praha-východ Chrudim Praha 7 Praha-Šeberov Chomutov Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Tábor Olomouc Praha-Petrovice Most Praha 19 Znojmo Praha-Kunratice Praha 14 Třebíč Bruntál Semily Praha-Nedvězí Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratříkovice

Levná dlažba Bratříkovice

Dlažba Bratříkovice

Zámkové dlažby Bratříkovice

Zámkové betonové dlažby Bratříkovice

Zámková dlažba Bratříkovice

Betonové dlažby Bratříkovice

Betonová dlažba Bratříkovice

Zdící prvky Bratříkovice

Dlažby II jakosti Bratříkovice

Dlažba II jakosti Bratříkovice

Plošné dlažby Bratříkovice