„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratříkovice

Nové produkty Bratříkovice

Dlažby a obrubníky Bratříkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratříkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratříkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratříkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratříkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratříkovice, Levná dlažba Bratříkovice, Dlažba Bratříkovice, Zámkové dlažby Bratříkovice, Zámkové dlažba Bratříkovice, Betonové dlažby Bratříkovice, Betonová dlažba Bratříkovice, Zdící prvky Bratříkovice, Dlažby II jakosti Bratříkovice, Dlažba II jakosti Bratříkovice, Plošné dlažby Bratříkovice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Domažlice Kroměříž Nový Jičín Praha-Kolovraty Brno-město Litoměřice Kladno Svitavy Chrudim Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Semily Praha 12 Uherské Hradiště Trutnov Strakonice Hradec Králové Nymburk Praha-Přední Kopanina Šumperk Frýdek-Místek Zlín Brno-venkov Praha 17 Praha-Benice Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Praha-Újezd Praha-Lysolaje Sokolov Praha 15 Praha-Velká Chuchle Praha-západ Hodonín Praha-Satalice Praha 22 Ostrava-město Česká Lípa Praha-Petrovice Beroun Prachatice Praha 21 Břeclav Praha 8 Praha-Zbraslav Praha 11 Bruntál Písek Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Praha-Klánovice Jičín Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Praha 4 Liberec Prostějov Tachov Praha-Lipence Olomouc Jindřichův Hradec Praha 3 Most Rakovník Příbram Plzeň-sever Praha 1 Tábor Praha-Lochkov Hlavní město Praha Třebíč Praha-Slivenec Praha 19 Praha-Křeslice Náchod Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Praha 10 Praha-Kunratice Praha 6 Český Krumlov Praha-Březiněves Pardubice Praha-Šeberov Praha 7 Ústí nad Labem Praha 18 Praha-Vinoř Plzeň-město Blansko Praha 13 Cheb Děčín Praha-východ Teplice Karviná Praha-Dubeč Praha-Královice Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratříkovice

Levná dlažba Bratříkovice

Dlažba Bratříkovice

Zámkové dlažby Bratříkovice

Zámkové betonové dlažby Bratříkovice

Zámková dlažba Bratříkovice

Betonové dlažby Bratříkovice

Betonová dlažba Bratříkovice

Zdící prvky Bratříkovice

Dlažby II jakosti Bratříkovice

Dlažba II jakosti Bratříkovice

Plošné dlažby Bratříkovice