„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřice

Nové produkty Bratřice

Dlažby a obrubníky Bratřice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřice, Levná dlažba Bratřice, Dlažba Bratřice, Zámkové dlažby Bratřice, Zámkové dlažba Bratřice, Betonové dlažby Bratřice, Betonová dlažba Bratřice, Zdící prvky Bratřice, Dlažby II jakosti Bratřice, Dlažba II jakosti Bratřice, Plošné dlažby Bratřice, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Praha-Kunratice Frýdek-Místek Písek Praha-Kolovraty Praha 22 České Budějovice Semily Znojmo Český Krumlov Vyškov Praha 18 Uherské Hradiště Rakovník Hodonín Praha-Dolní Počernice Kladno Rokycany Česká Lípa Jeseník Děčín Praha-Lipence Praha-Zličín Praha 4 Praha-Koloděje Praha-Suchdol Brno-venkov Benešov Olomouc Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Praha 19 Jičín Prachatice Praha 1 Mělník Jindřichův Hradec Praha-Běchovice Liberec Příbram Praha 11 Praha-Nedvězí Opava Praha 12 Břeclav Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Ostrava-město Blansko Praha 17 Most Trutnov Pelhřimov Praha 10 Praha-Satalice Třebíč Brno-město Praha-Libuš Praha-Šeberov Praha-Lochkov Praha 3 Praha 5 Praha-Slivenec Plzeň-město Praha-Benice Louny Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Vsetín Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Beroun Jablonec nad Nisou Litoměřice Svitavy Praha 21 Tachov Kolín Nymburk Praha 16 Praha 9 Praha 14 Kutná Hora Domažlice Ústí nad Orlicí Praha 20 Praha-Štěrboholy Praha-Královice Jihlava Pardubice Nový Jičín Praha 7 Karlovy Vary Prostějov Praha-západ Praha-Březiněves Strakonice Šumperk Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřice

Levná dlažba Bratřice

Dlažba Bratřice

Zámkové dlažby Bratřice

Zámkové betonové dlažby Bratřice

Zámková dlažba Bratřice

Betonové dlažby Bratřice

Betonová dlažba Bratřice

Zdící prvky Bratřice

Dlažby II jakosti Bratřice

Dlažba II jakosti Bratřice

Plošné dlažby Bratřice