„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřice

Nové produkty Bratřice

Dlažby a obrubníky Bratřice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřice, Levná dlažba Bratřice, Dlažba Bratřice, Zámkové dlažby Bratřice, Zámkové dlažba Bratřice, Betonové dlažby Bratřice, Betonová dlažba Bratřice, Zdící prvky Bratřice, Dlažby II jakosti Bratřice, Dlažba II jakosti Bratřice, Plošné dlažby Bratřice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Semily Sokolov Domažlice Praha-Přední Kopanina Olomouc Praha-Vinoř Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Česká Lípa Praha 21 Vyškov Kroměříž Praha-Troja Louny Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Teplice Praha 15 Chomutov Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Praha 5 Ostrava-město Kladno Praha 3 Praha-Suchdol Děčín Znojmo Pardubice Jindřichův Hradec Cheb Plzeň-sever Most Příbram Beroun Tachov Ústí nad Orlicí Praha-Štěrboholy České Budějovice Zlín Třebíč Praha 7 Hodonín Nový Jičín Benešov Praha 19 Praha 14 Havlíčkův Brod Strakonice Praha-Petrovice Opava Rakovník Prostějov Praha-Koloděje Trutnov Praha 1 Karlovy Vary Praha-Benice Praha-západ Praha-Lysolaje Uherské Hradiště Praha-Královice Praha-Satalice Klatovy Praha 12 Praha-Klánovice Praha 17 Brno-venkov Kutná Hora Litoměřice Plzeň-město Praha-Libuš Praha 20 Praha 2 Praha-Zličín Písek Praha-Kolovraty Šumperk Svitavy Český Krumlov Prachatice Nymburk Praha 13 Praha 10 Praha 16 Plzeň-jih Jihlava Praha-Kunratice Praha 9 Praha-Lochkov Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha-Nebušice Vsetín Bruntál Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřice

Levná dlažba Bratřice

Dlažba Bratřice

Zámkové dlažby Bratřice

Zámkové betonové dlažby Bratřice

Zámková dlažba Bratřice

Betonové dlažby Bratřice

Betonová dlažba Bratřice

Zdící prvky Bratřice

Dlažby II jakosti Bratřice

Dlažba II jakosti Bratřice

Plošné dlažby Bratřice