„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřice

Nové produkty Bratřice

Dlažby a obrubníky Bratřice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřice, Levná dlažba Bratřice, Dlažba Bratřice, Zámkové dlažby Bratřice, Zámkové dlažba Bratřice, Betonové dlažby Bratřice, Betonová dlažba Bratřice, Zdící prvky Bratřice, Dlažby II jakosti Bratřice, Dlažba II jakosti Bratřice, Plošné dlažby Bratřice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Teplice Zlín Bruntál Písek Nový Jičín Louny Praha-Lochkov Vsetín Praha-Dolní Počernice Praha 7 Praha-Královice Břeclav Praha-Petrovice Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Praha-západ Praha-Běchovice Praha 22 Praha-Šeberov Praha 14 Liberec Praha-Čakovice Brno-město Opava Praha 1 Brno-venkov Praha-Ďáblice Trutnov Cheb Prostějov Náchod Šumperk Plzeň-sever Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Praha 3 Chrudim Praha 11 Praha-Řeporyje Praha 6 Prachatice Žďár nad Sázavou Mělník Praha-Zličín Děčín Pardubice Praha 12 Plzeň-jih Praha-Křeslice Strakonice Praha 18 Klatovy Kladno Praha 10 Jeseník Praha-Kolovraty Plzeň-město Litoměřice Praha-Libuš Olomouc Znojmo Praha-Velká Chuchle Třebíč Praha 15 Karlovy Vary Praha-Benice Jihlava České Budějovice Praha-Kunratice Praha-Klánovice Beroun Havlíčkův Brod Vyškov Praha-Dubeč Ústí nad Labem Přerov Hradec Králové Praha 21 Frýdek-Místek Hlavní město Praha Český Krumlov Kutná Hora Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Benešov Praha-Dolní Měcholupy Praha 19 Praha 8 Domažlice Jindřichův Hradec Mladá Boleslav Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Hodonín Praha-Suchdol Pelhřimov Uherské Hradiště Praha-Satalice Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřice

Levná dlažba Bratřice

Dlažba Bratřice

Zámkové dlažby Bratřice

Zámkové betonové dlažby Bratřice

Zámková dlažba Bratřice

Betonové dlažby Bratřice

Betonová dlažba Bratřice

Zdící prvky Bratřice

Dlažby II jakosti Bratřice

Dlažba II jakosti Bratřice

Plošné dlažby Bratřice