„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřice

Nové produkty Bratřice

Dlažby a obrubníky Bratřice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřice, Levná dlažba Bratřice, Dlažba Bratřice, Zámkové dlažby Bratřice, Zámkové dlažba Bratřice, Betonové dlažby Bratřice, Betonová dlažba Bratřice, Zdící prvky Bratřice, Dlažby II jakosti Bratřice, Dlažba II jakosti Bratřice, Plošné dlažby Bratřice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Jihlava Ostrava-město Praha-Běchovice Svitavy Třebíč Rakovník Příbram Praha 8 Praha-Velká Chuchle Praha 11 Tábor Praha-Vinoř Praha-Klánovice Praha 14 Praha-Újezd Opava Praha 13 České Budějovice Prostějov Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Uherské Hradiště Praha-Královice Karlovy Vary Frýdek-Místek Chrudim Praha-Troja Brno-město Jeseník Praha-Nebušice Blansko Plzeň-město Kroměříž Praha-Suchdol Praha 15 Praha-Březiněves Praha 3 Šumperk Děčín Praha-východ Praha 19 Cheb Pelhřimov Praha-Libuš Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Pardubice Praha 6 Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Trutnov Přerov Znojmo Vyškov Praha 17 Rokycany Praha-Zbraslav Písek Nový Jičín Louny Praha 4 Praha 9 Nymburk Hodonín Praha 18 Most Česká Lípa Praha-Nedvězí Olomouc Liberec Praha 5 Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Kutná Hora Praha-Lysolaje Břeclav Praha-Zličín Mělník Bruntál Praha-Ďáblice Chomutov Rychnov nad Kněžnou Vsetín Tachov Litoměřice Prachatice Praha 22 Semily Náchod Praha-Čakovice Praha-západ Benešov Domažlice Beroun Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřice

Levná dlažba Bratřice

Dlažba Bratřice

Zámkové dlažby Bratřice

Zámkové betonové dlažby Bratřice

Zámková dlažba Bratřice

Betonové dlažby Bratřice

Betonová dlažba Bratřice

Zdící prvky Bratřice

Dlažby II jakosti Bratřice

Dlažba II jakosti Bratřice

Plošné dlažby Bratřice