„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřice

Nové produkty Bratřice

Dlažby a obrubníky Bratřice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřice, Levná dlažba Bratřice, Dlažba Bratřice, Zámkové dlažby Bratřice, Zámkové dlažba Bratřice, Betonové dlažby Bratřice, Betonová dlažba Bratřice, Zdící prvky Bratřice, Dlažby II jakosti Bratřice, Dlažba II jakosti Bratřice, Plošné dlažby Bratřice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy Liberec Praha 15 Svitavy Praha 7 Praha 14 Jablonec nad Nisou Praha 16 Praha 2 Praha 11 Praha-Lipence České Budějovice Tachov Hodonín Rychnov nad Kněžnou Jičín Praha-Dubeč Kladno Blansko Praha-Libuš Praha-Březiněves Pelhřimov Praha 17 Chrudim Kolín Praha 5 Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Praha 8 Klatovy Praha-Dolní Chabry Karviná Karlovy Vary Praha-Běchovice Praha 19 Praha 21 Praha-Troja Praha-Slivenec Praha-Koloděje Rokycany Praha 12 Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Praha 6 Mladá Boleslav Přerov Jeseník Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Opava Praha-Petrovice Praha-východ Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Praha-Benice Pardubice Praha 13 Břeclav Mělník Tábor Praha 1 Náchod Semily Český Krumlov Louny Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Příbram Jihlava Praha-Nebušice Praha 20 Hradec Králové Znojmo Olomouc Teplice Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Litoměřice Praha 4 Beroun Most Chomutov Nový Jičín Rakovník Sokolov Praha 10 Plzeň-sever Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Benešov Ústí nad Orlicí Česká Lípa Praha-Zličín Hlavní město Praha Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřice

Levná dlažba Bratřice

Dlažba Bratřice

Zámkové dlažby Bratřice

Zámkové betonové dlažby Bratřice

Zámková dlažba Bratřice

Betonové dlažby Bratřice

Betonová dlažba Bratřice

Zdící prvky Bratřice

Dlažby II jakosti Bratřice

Dlažba II jakosti Bratřice

Plošné dlažby Bratřice