„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřice

Nové produkty Bratřice

Dlažby a obrubníky Bratřice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřice, Levná dlažba Bratřice, Dlažba Bratřice, Zámkové dlažby Bratřice, Zámkové dlažba Bratřice, Betonové dlažby Bratřice, Betonová dlažba Bratřice, Zdící prvky Bratřice, Dlažby II jakosti Bratřice, Dlažba II jakosti Bratřice, Plošné dlažby Bratřice, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Praha-Křeslice Hlavní město Praha Přerov Rokycany Praha 10 Chomutov Praha-Velká Chuchle Liberec Praha-Satalice Praha-Slivenec Ostrava-město Praha 17 Havlíčkův Brod Praha 9 Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Praha 8 Praha-Řeporyje Domažlice Plzeň-sever Kutná Hora Praha-Újezd Praha-východ Praha-Běchovice Nový Jičín Jihlava Praha 7 Strakonice Hodonín Louny Plzeň-město Praha-Troja Praha-Suchdol Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Uherské Hradiště Ústí nad Labem Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Praha-Štěrboholy Kladno Třebíč Nymburk Český Krumlov Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Praha 22 Praha-Klánovice Pelhřimov Chrudim Praha 2 Pardubice Praha 18 Beroun Bruntál Příbram Vsetín Prostějov Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Rakovník Brno-venkov Praha-Benice Klatovy Praha 5 Jičín Praha-Petrovice Šumperk Kroměříž Praha-Přední Kopanina Zlín Praha 1 Vyškov Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Jeseník Plzeň-jih Praha 3 Praha-Kunratice Prachatice Praha 12 Cheb Blansko Opava Karlovy Vary Praha-Ďáblice Praha-Nedvězí Svitavy Náchod Mělník Praha-Kolovraty Most Tábor Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřice

Levná dlažba Bratřice

Dlažba Bratřice

Zámkové dlažby Bratřice

Zámkové betonové dlažby Bratřice

Zámková dlažba Bratřice

Betonové dlažby Bratřice

Betonová dlažba Bratřice

Zdící prvky Bratřice

Dlažby II jakosti Bratřice

Dlažba II jakosti Bratřice

Plošné dlažby Bratřice