„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřice

Nové produkty Bratřice

Dlažby a obrubníky Bratřice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřice, Levná dlažba Bratřice, Dlažba Bratřice, Zámkové dlažby Bratřice, Zámkové dlažba Bratřice, Betonové dlažby Bratřice, Betonová dlažba Bratřice, Zdící prvky Bratřice, Dlažby II jakosti Bratřice, Dlažba II jakosti Bratřice, Plošné dlažby Bratřice, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Praha 10 Blansko Praha-Petrovice Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Praha-Královice Plzeň-sever Vyškov Plzeň-město Rakovník Jindřichův Hradec Pardubice Uherské Hradiště Znojmo Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Benešov Bruntál Rychnov nad Kněžnou Praha 21 Praha 11 Hodonín Praha-Újezd Praha-Kunratice Most Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Plzeň-jih Nymburk Havlíčkův Brod Praha-Lipence Praha-Benice Pelhřimov Písek Frýdek-Místek Olomouc Nový Jičín Chomutov Brno-město Jičín Vsetín Kladno České Budějovice Praha-Libuš Ostrava-město Mělník Praha 3 Beroun Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Litoměřice Praha-Satalice Praha-Nebušice Praha 6 Sokolov Praha-Troja Chrudim Praha-Zbraslav Praha 8 Praha-Vinoř Praha-Dubeč Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Liberec Cheb Praha 14 Praha 18 Ústí nad Labem Praha 7 Praha-východ Karlovy Vary Šumperk Třebíč Praha-Březiněves Hlavní město Praha Praha 9 Opava Praha 13 Praha-Velká Chuchle Praha 4 Kutná Hora Praha-Běchovice Kolín Praha-Šeberov Semily Žďár nad Sázavou Břeclav Praha 1 Česká Lípa Příbram Kroměříž Praha 15 Trutnov Praha 19 Praha-Štěrboholy Tachov Praha 20 Český Krumlov Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřice

Levná dlažba Bratřice

Dlažba Bratřice

Zámkové dlažby Bratřice

Zámkové betonové dlažby Bratřice

Zámková dlažba Bratřice

Betonové dlažby Bratřice

Betonová dlažba Bratřice

Zdící prvky Bratřice

Dlažby II jakosti Bratřice

Dlažba II jakosti Bratřice

Plošné dlažby Bratřice