„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřice

Nové produkty Bratřice

Dlažby a obrubníky Bratřice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřice, Levná dlažba Bratřice, Dlažba Bratřice, Zámkové dlažby Bratřice, Zámkové dlažba Bratřice, Betonové dlažby Bratřice, Betonová dlažba Bratřice, Zdící prvky Bratřice, Dlažby II jakosti Bratřice, Dlažba II jakosti Bratřice, Plošné dlažby Bratřice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Teplice Praha-Velká Chuchle Sokolov Jihlava Praha 18 Karviná Třebíč Hradec Králové Pardubice Praha 14 Český Krumlov Praha-Čakovice Chrudim Písek Uherské Hradiště Praha 3 Praha-Štěrboholy Plzeň-město Rakovník Praha 16 Praha-Kolovraty Praha-Újezd Kolín Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Přerov Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Tábor Praha-Libuš Kroměříž Znojmo Praha 9 Praha-Slivenec Benešov Bruntál Praha 6 Pelhřimov Kutná Hora Jeseník Praha-Benice Praha 10 Frýdek-Místek Praha-Troja Praha 13 Liberec Příbram Chomutov Praha-Ďáblice Praha-západ Nový Jičín Praha 21 Praha 1 Zlín Děčín Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Hlavní město Praha Praha-Běchovice Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Blansko Praha-Lysolaje Praha 22 Ostrava-město Prachatice Havlíčkův Brod Praha 4 Mladá Boleslav Šumperk Trutnov Praha 15 Hodonín Svitavy Praha 11 Kladno Praha 17 Nymburk Jindřichův Hradec Břeclav Praha 20 Brno-město Karlovy Vary Litoměřice Praha 12 Praha-Dolní Chabry Strakonice Praha-Lipence Praha-Nebušice Praha-Dubeč Brno-venkov Domažlice Praha-východ Klatovy Jičín Vsetín Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřice

Levná dlažba Bratřice

Dlažba Bratřice

Zámkové dlažby Bratřice

Zámkové betonové dlažby Bratřice

Zámková dlažba Bratřice

Betonové dlažby Bratřice

Betonová dlažba Bratřice

Zdící prvky Bratřice

Dlažby II jakosti Bratřice

Dlažba II jakosti Bratřice

Plošné dlažby Bratřice