„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřice

Nové produkty Bratřice

Dlažby a obrubníky Bratřice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřice, Levná dlažba Bratřice, Dlažba Bratřice, Zámkové dlažby Bratřice, Zámkové dlažba Bratřice, Betonové dlažby Bratřice, Betonová dlažba Bratřice, Zdící prvky Bratřice, Dlažby II jakosti Bratřice, Dlažba II jakosti Bratřice, Plošné dlažby Bratřice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Praha 2 Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Šumperk Děčín Praha 18 Karlovy Vary Nymburk Zlín Náchod Havlíčkův Brod Český Krumlov Praha-Dubeč Praha-Lipence Strakonice Liberec Praha-Satalice Praha-Lochkov Praha 15 Kladno Praha-Zličín Praha 7 Třebíč Praha-Suchdol Ostrava-město Břeclav Praha 12 Chrudim Teplice Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Praha-Šeberov Ústí nad Labem Prachatice Cheb Praha 8 Praha 4 Kutná Hora Praha-Koloděje Příbram Praha-Velká Chuchle Písek České Budějovice Nový Jičín Hlavní město Praha Opava Praha-Lysolaje Znojmo Praha 19 Mladá Boleslav Bruntál Vsetín Rokycany Uherské Hradiště Trutnov Praha-Libuš Louny Praha 5 Brno-město Praha-východ Chomutov Jičín Praha-Troja Praha-Březiněves Praha 6 Tábor Praha-Dolní Počernice Plzeň-město Praha-Újezd Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Hodonín Kroměříž Jindřichův Hradec Karviná Praha-Nebušice Praha-západ Pardubice Praha-Dolní Chabry Domažlice Praha 14 Praha-Benice Jeseník Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Sokolov Olomouc Praha 13 Jablonec nad Nisou Klatovy Praha 1 Brno-venkov Praha-Ďáblice Praha-Nedvězí Tachov Svitavy Praha-Kunratice Prostějov Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřice

Levná dlažba Bratřice

Dlažba Bratřice

Zámkové dlažby Bratřice

Zámkové betonové dlažby Bratřice

Zámková dlažba Bratřice

Betonové dlažby Bratřice

Betonová dlažba Bratřice

Zdící prvky Bratřice

Dlažby II jakosti Bratřice

Dlažba II jakosti Bratřice

Plošné dlažby Bratřice