„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřice

Nové produkty Bratřice

Dlažby a obrubníky Bratřice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřice, Levná dlažba Bratřice, Dlažba Bratřice, Zámkové dlažby Bratřice, Zámkové dlažba Bratřice, Betonové dlažby Bratřice, Betonová dlažba Bratřice, Zdící prvky Bratřice, Dlažby II jakosti Bratřice, Dlažba II jakosti Bratřice, Plošné dlažby Bratřice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Benice Zlín Sokolov Břeclav Vyškov Jablonec nad Nisou Kutná Hora Přerov Pelhřimov Praha 2 Náchod Litoměřice Praha 3 Praha-Klánovice Rakovník Praha-Královice Domažlice Praha 14 Jihlava Praha 6 Mělník Praha 15 Semily Praha 13 Kroměříž Hradec Králové České Budějovice Praha-Nebušice Praha-Křeslice Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Most Jeseník Praha-Zličín Praha 12 Praha-Libuš Prachatice Hlavní město Praha Praha-Březiněves Strakonice Praha 7 Praha-Ďáblice Příbram Olomouc Šumperk Praha 17 Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Beroun Praha-Dolní Počernice Jičín Chomutov Praha 16 Tábor Praha-Lysolaje Prostějov Rychnov nad Kněžnou Hodonín Kolín Český Krumlov Praha-východ Trutnov Liberec Písek Brno-venkov Rokycany Praha-Lipence Praha-Újezd Frýdek-Místek Brno-město Praha-Štěrboholy Bruntál Děčín Tachov Praha-Petrovice Uherské Hradiště Praha 18 Praha 19 Znojmo Praha-Lochkov Česká Lípa Kladno Praha 10 Havlíčkův Brod Opava Praha-Kunratice Praha-Suchdol Svitavy Praha-Běchovice Vsetín Praha 4 Praha-Koloděje Plzeň-sever Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Praha 9 Plzeň-jih Benešov Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřice

Levná dlažba Bratřice

Dlažba Bratřice

Zámkové dlažby Bratřice

Zámkové betonové dlažby Bratřice

Zámková dlažba Bratřice

Betonové dlažby Bratřice

Betonová dlažba Bratřice

Zdící prvky Bratřice

Dlažby II jakosti Bratřice

Dlažba II jakosti Bratřice

Plošné dlažby Bratřice