„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratřice

Nové produkty Bratřice

Dlažby a obrubníky Bratřice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratřice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratřice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratřice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratřice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratřice, Levná dlažba Bratřice, Dlažba Bratřice, Zámkové dlažby Bratřice, Zámkové dlažba Bratřice, Betonové dlažby Bratřice, Betonová dlažba Bratřice, Zdící prvky Bratřice, Dlažby II jakosti Bratřice, Dlažba II jakosti Bratřice, Plošné dlažby Bratřice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Praha 11 Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou Olomouc Český Krumlov Znojmo Ústí nad Orlicí Mělník Tábor Domažlice Praha 10 Praha-Vinoř Praha-Satalice Příbram Karlovy Vary Praha-Březiněves Praha-Kunratice Litoměřice Prostějov Šumperk Rokycany Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Bruntál Praha-Klánovice Teplice Pardubice Praha-Lochkov Praha-Petrovice Náchod Semily Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Praha 17 Uherské Hradiště Praha-Řeporyje Svitavy Vyškov Praha-Velká Chuchle Chomutov Nový Jičín Kladno Prachatice Kroměříž Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Praha-Čakovice Praha 20 Havlíčkův Brod Praha 6 Praha-Dolní Chabry Praha 15 Ostrava-město Hradec Králové Hodonín Praha-Suchdol Břeclav Praha 3 Kutná Hora Praha 22 Brno-venkov Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Praha 18 Hlavní město Praha Chrudim Strakonice Praha-Ďáblice Jičín Ústí nad Labem Sokolov Brno-město Jihlava Praha 7 Praha 13 Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Rakovník Praha 19 Praha-východ Praha-Křeslice Praha-Zličín Beroun Praha 2 Písek Praha-Královice Vsetín Louny Děčín Cheb Přerov Praha-Libuš Praha 8 Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratřice

Levná dlažba Bratřice

Dlažba Bratřice

Zámkové dlažby Bratřice

Zámkové betonové dlažby Bratřice

Zámková dlažba Bratřice

Betonové dlažby Bratřice

Betonová dlažba Bratřice

Zdící prvky Bratřice

Dlažby II jakosti Bratřice

Dlažba II jakosti Bratřice

Plošné dlažby Bratřice