„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutín

Nové produkty Bohutín

Dlažby a obrubníky Bohutín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutín, Levná dlažba Bohutín, Dlažba Bohutín, Zámkové dlažby Bohutín, Zámkové dlažba Bohutín, Betonové dlažby Bohutín, Betonová dlažba Bohutín, Zdící prvky Bohutín, Dlažby II jakosti Bohutín, Dlažba II jakosti Bohutín, Plošné dlažby Bohutín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje České Budějovice Ústí nad Labem Praha-Čakovice Plzeň-jih Praha 18 Praha 22 Strakonice Ústí nad Orlicí Šumperk Bruntál Brno-město Praha-Klánovice Třebíč Pelhřimov Plzeň-město Tachov Praha 12 Praha-Lochkov Praha-Březiněves Náchod Praha 11 Praha-Přední Kopanina Jihlava Jindřichův Hradec Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Praha 13 Praha 19 Kladno Vsetín Litoměřice Praha 10 Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Blansko Praha-Dolní Chabry Svitavy Praha-Křeslice Praha-Kunratice Tábor Písek Benešov Příbram Karlovy Vary Praha-Petrovice Rakovník Praha 3 Prostějov Nymburk Zlín Hradec Králové Louny Česká Lípa Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Praha 20 Praha-západ Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Chomutov Uherské Hradiště Praha-Běchovice Praha 9 Praha-Satalice Děčín Hodonín Praha-Suchdol Jičín Sokolov Praha-Dubeč Praha 16 Praha-Nebušice Přerov Opava Kroměříž Semily Pardubice Most Praha 4 Praha 6 Praha-Libuš Praha 14 Olomouc Praha-Velká Chuchle Praha 8 Kutná Hora Plzeň-sever Praha-Troja Jeseník Břeclav Teplice Praha 5 Ostrava-město Praha 1 Praha-Ďáblice Praha 21 Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutín

Levná dlažba Bohutín

Dlažba Bohutín

Zámkové dlažby Bohutín

Zámkové betonové dlažby Bohutín

Zámková dlažba Bohutín

Betonové dlažby Bohutín

Betonová dlažba Bohutín

Zdící prvky Bohutín

Dlažby II jakosti Bohutín

Dlažba II jakosti Bohutín

Plošné dlažby Bohutín