„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutín

Nové produkty Bohutín

Dlažby a obrubníky Bohutín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutín, Levná dlažba Bohutín, Dlažba Bohutín, Zámkové dlažby Bohutín, Zámkové dlažba Bohutín, Betonové dlažby Bohutín, Betonová dlažba Bohutín, Zdící prvky Bohutín, Dlažby II jakosti Bohutín, Dlažba II jakosti Bohutín, Plošné dlažby Bohutín, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Prostějov Pardubice Most Praha 19 Praha-Slivenec Louny Praha-Dolní Měcholupy Tábor Praha-Dolní Počernice Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Teplice Uherské Hradiště Praha-Křeslice Písek Mladá Boleslav Hlavní město Praha Praha 14 Praha-Šeberov Praha-Dubeč Praha-Lochkov Český Krumlov Praha 13 Praha-Lysolaje Kolín Praha-Újezd Praha-východ Praha-Koloděje Praha 15 Praha-Zbraslav Děčín Beroun Praha-Troja Praha-Nedvězí Plzeň-sever Jihlava Praha 12 Nový Jičín Kutná Hora Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Cheb Praha 9 Praha-Ďáblice Praha 4 Rokycany Praha-Satalice Praha-Kolovraty Přerov Praha-Nebušice Praha-Čakovice Brno-město Brno-venkov Havlíčkův Brod Tachov Praha 21 Praha-Dolní Chabry Semily Frýdek-Místek Praha 18 Znojmo Olomouc Ostrava-město Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Rakovník Litoměřice Chrudim Praha-Řeporyje Příbram Praha 16 České Budějovice Praha-Klánovice Opava Praha-Zličín Svitavy Praha 5 Břeclav Praha 8 Praha-Benice Praha-západ Domažlice Sokolov Praha 3 Praha 11 Liberec Praha 20 Náchod Kroměříž Praha 10 Hradec Králové Mělník Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Jičín Plzeň-jih Nymburk Vsetín Ústí nad Orlicí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutín

Levná dlažba Bohutín

Dlažba Bohutín

Zámkové dlažby Bohutín

Zámkové betonové dlažby Bohutín

Zámková dlažba Bohutín

Betonové dlažby Bohutín

Betonová dlažba Bohutín

Zdící prvky Bohutín

Dlažby II jakosti Bohutín

Dlažba II jakosti Bohutín

Plošné dlažby Bohutín