„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutín

Nové produkty Bohutín

Dlažby a obrubníky Bohutín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutín, Levná dlažba Bohutín, Dlažba Bohutín, Zámkové dlažby Bohutín, Zámkové dlažba Bohutín, Betonové dlažby Bohutín, Betonová dlažba Bohutín, Zdící prvky Bohutín, Dlažby II jakosti Bohutín, Dlažba II jakosti Bohutín, Plošné dlažby Bohutín, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Praha 21 Praha 9 Praha-Lysolaje Praha 18 Praha-Újezd Praha-Dolní Chabry Rokycany Praha 19 Praha 4 Praha-Klánovice Praha-Nebušice Jihlava Klatovy Opava Hradec Králové Praha 15 Praha-Řeporyje Jičín Praha-Slivenec Plzeň-sever Vsetín Praha-Troja České Budějovice Praha-Suchdol Praha-Běchovice Praha-Dubeč Benešov Praha-Březiněves Praha 2 Kolín Zlín Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Břeclav Praha-východ Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Chrudim Praha-Křeslice Praha-Petrovice Praha 14 Praha 7 Praha-Nedvězí Nymburk Frýdek-Místek Praha-Šeberov Trutnov Praha-Lochkov Pardubice Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Žďár nad Sázavou Hodonín Jindřichův Hradec Most Náchod Rychnov nad Kněžnou Šumperk Praha 10 Liberec Praha-Vinoř Praha 12 Praha-Libuš Louny Praha-Satalice Praha-Královice Prachatice Teplice Havlíčkův Brod Praha-západ Litoměřice Olomouc Praha 11 Beroun Praha 3 Praha-Lipence Praha 5 Kladno Tábor Znojmo Bruntál Ústí nad Labem Praha-Kunratice Kutná Hora Praha-Čakovice Praha-Zličín Nový Jičín Praha 17 Jeseník Karlovy Vary Praha 20 Sokolov Praha-Velká Chuchle Vyškov Praha-Benice Praha 13 Domažlice Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutín

Levná dlažba Bohutín

Dlažba Bohutín

Zámkové dlažby Bohutín

Zámkové betonové dlažby Bohutín

Zámková dlažba Bohutín

Betonové dlažby Bohutín

Betonová dlažba Bohutín

Zdící prvky Bohutín

Dlažby II jakosti Bohutín

Dlažba II jakosti Bohutín

Plošné dlažby Bohutín