„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutín

Nové produkty Bohutín

Dlažby a obrubníky Bohutín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutín, Levná dlažba Bohutín, Dlažba Bohutín, Zámkové dlažby Bohutín, Zámkové dlažba Bohutín, Betonové dlažby Bohutín, Betonová dlažba Bohutín, Zdící prvky Bohutín, Dlažby II jakosti Bohutín, Dlažba II jakosti Bohutín, Plošné dlažby Bohutín, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Praha-Kunratice Zlín Praha 18 Šumperk Olomouc Mladá Boleslav Praha-Březiněves Pardubice Český Krumlov Praha 8 Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Blansko Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Praha 15 Hradec Králové Praha 5 Hodonín Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Znojmo Kroměříž Semily České Budějovice Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Praha 14 Litoměřice Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Chrudim Praha-Klánovice Plzeň-město Praha 21 Vyškov Strakonice Rychnov nad Kněžnou Teplice Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Jičín Praha 4 Praha-Újezd Domažlice Pelhřimov Liberec Praha 13 Mělník Bruntál Rokycany Jihlava Svitavy Vsetín Praha-Petrovice Praha 17 Třebíč Praha 7 Plzeň-jih Praha-západ Praha-Dubeč Praha 20 Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Praha-Libuš Břeclav Sokolov Tachov Most Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Rakovník Praha-Přední Kopanina Praha 10 Žďár nad Sázavou Louny Karviná Plzeň-sever Praha-Královice Praha-Zbraslav Kutná Hora Praha-Zličín Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Praha-Lipence Prostějov Brno-město Benešov Praha-východ Klatovy Karlovy Vary Praha-Lochkov Ostrava-město Praha 1 Přerov Praha 11 Písek Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutín

Levná dlažba Bohutín

Dlažba Bohutín

Zámkové dlažby Bohutín

Zámkové betonové dlažby Bohutín

Zámková dlažba Bohutín

Betonové dlažby Bohutín

Betonová dlažba Bohutín

Zdící prvky Bohutín

Dlažby II jakosti Bohutín

Dlažba II jakosti Bohutín

Plošné dlažby Bohutín