„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutín

Nové produkty Bohutín

Dlažby a obrubníky Bohutín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutín, Levná dlažba Bohutín, Dlažba Bohutín, Zámkové dlažby Bohutín, Zámkové dlažba Bohutín, Betonové dlažby Bohutín, Betonová dlažba Bohutín, Zdící prvky Bohutín, Dlažby II jakosti Bohutín, Dlažba II jakosti Bohutín, Plošné dlažby Bohutín, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Ústí nad Labem Praha-Běchovice Domažlice Praha-Koloděje Plzeň-město Beroun Praha-Lysolaje Kroměříž Tábor Praha 5 Bruntál Praha 18 Praha-Přední Kopanina České Budějovice Praha 13 Strakonice Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Praha-Lipence Hodonín Nový Jičín Vsetín Tachov Praha 19 Zlín Praha 3 Praha-Nebušice Liberec Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Louny Praha-Satalice Mladá Boleslav Praha-Troja Svitavy Prachatice Praha-Kunratice Praha-Zličín Břeclav Praha-Zbraslav Praha 22 Česká Lípa Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Blansko Děčín Náchod Praha-východ Teplice Chrudim Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Přerov Praha-Šeberov Praha 1 Praha 21 Praha-Čakovice Praha-Benice Mělník Praha-Velká Chuchle Kolín Trutnov Jeseník Plzeň-sever Znojmo Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Plzeň-jih Praha-Slivenec Rokycany Praha 7 Vyškov Praha-Petrovice Praha-západ Písek Chomutov Praha-Suchdol Praha 9 Frýdek-Místek Litoměřice Praha 8 Benešov Jičín Cheb Praha-Dubeč Karviná Praha-Lochkov Praha 2 Praha-Vinoř Opava Sokolov Prostějov Havlíčkův Brod Kutná Hora Klatovy Ústí nad Orlicí Praha 17 Jindřichův Hradec Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutín

Levná dlažba Bohutín

Dlažba Bohutín

Zámkové dlažby Bohutín

Zámkové betonové dlažby Bohutín

Zámková dlažba Bohutín

Betonové dlažby Bohutín

Betonová dlažba Bohutín

Zdící prvky Bohutín

Dlažby II jakosti Bohutín

Dlažba II jakosti Bohutín

Plošné dlažby Bohutín