„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutín

Nové produkty Bohutín

Dlažby a obrubníky Bohutín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutín, Levná dlažba Bohutín, Dlažba Bohutín, Zámkové dlažby Bohutín, Zámkové dlažba Bohutín, Betonové dlažby Bohutín, Betonová dlažba Bohutín, Zdící prvky Bohutín, Dlažby II jakosti Bohutín, Dlažba II jakosti Bohutín, Plošné dlažby Bohutín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 10 Rokycany Praha 14 Litoměřice Praha-Benice Praha-Libuš Blansko Praha 2 Plzeň-jih Opava Domažlice Praha-Nedvězí Chrudim Praha-Klánovice Prostějov Most Jindřichův Hradec Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Uherské Hradiště Třebíč Praha-východ Klatovy Kolín Praha-Čakovice Náchod Bruntál Přerov Prachatice Brno-město Hradec Králové Zlín Znojmo Rakovník Praha-Újezd Hodonín Praha-Lysolaje Vyškov Louny Praha-Slivenec Liberec Praha 21 Břeclav Praha-Zličín Nový Jičín Trutnov Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Olomouc Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Svitavy Praha 9 Praha-Nebušice Brno-venkov Sokolov České Budějovice Mladá Boleslav Praha 1 Praha 13 Kladno Chomutov Praha 5 Praha 8 Praha-Koloděje Praha 6 Praha-Petrovice Plzeň-sever Písek Praha-Velká Chuchle Mělník Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Česká Lípa Pelhřimov Plzeň-město Praha-Vinoř Praha-Lipence Praha-západ Ústí nad Labem Teplice Jablonec nad Nisou Nymburk Praha-Satalice Příbram Pardubice Tachov Jičín Český Krumlov Benešov Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Jihlava Praha-Kunratice Praha-Běchovice Kutná Hora Praha-Troja Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutín

Levná dlažba Bohutín

Dlažba Bohutín

Zámkové dlažby Bohutín

Zámkové betonové dlažby Bohutín

Zámková dlažba Bohutín

Betonové dlažby Bohutín

Betonová dlažba Bohutín

Zdící prvky Bohutín

Dlažby II jakosti Bohutín

Dlažba II jakosti Bohutín

Plošné dlažby Bohutín