„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutín

Nové produkty Bohutín

Dlažby a obrubníky Bohutín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutín, Levná dlažba Bohutín, Dlažba Bohutín, Zámkové dlažby Bohutín, Zámkové dlažba Bohutín, Betonové dlažby Bohutín, Betonová dlažba Bohutín, Zdící prvky Bohutín, Dlažby II jakosti Bohutín, Dlažba II jakosti Bohutín, Plošné dlažby Bohutín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Praha 10 Semily Trutnov Blansko Pelhřimov Uherské Hradiště Praha 19 Znojmo Kutná Hora Nymburk Praha-Satalice Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Sokolov Jindřichův Hradec Brno-město Strakonice Nový Jičín Ústí nad Orlicí Praha-Velká Chuchle Kroměříž Praha 18 Přerov Praha 22 Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Tachov Praha-Královice Mladá Boleslav Praha 5 Ostrava-město Praha 14 Praha 21 Brno-venkov Praha 12 Liberec Třebíč Frýdek-Místek Chomutov Plzeň-sever Bruntál Praha-Štěrboholy Praha 1 Příbram Hlavní město Praha Praha-Křeslice Praha-Slivenec Praha 8 Praha-Šeberov Louny Břeclav Praha-Vinoř Hodonín Praha-Lysolaje Karlovy Vary Praha-Březiněves Praha-Libuš Praha 6 Praha 16 Hradec Králové Kolín Svitavy Český Krumlov Litoměřice Praha-západ Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Chrudim Rokycany Praha-Lochkov Domažlice Praha-Troja Ústí nad Labem Praha-Přední Kopanina Cheb Jičín Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Náchod Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Praha-Petrovice Prachatice Zlín Písek Praha 20 Praha-Dolní Chabry Opava Kladno Praha 2 Praha-Klánovice Jihlava Praha-Újezd Praha 7 Děčín Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutín

Levná dlažba Bohutín

Dlažba Bohutín

Zámkové dlažby Bohutín

Zámkové betonové dlažby Bohutín

Zámková dlažba Bohutín

Betonové dlažby Bohutín

Betonová dlažba Bohutín

Zdící prvky Bohutín

Dlažby II jakosti Bohutín

Dlažba II jakosti Bohutín

Plošné dlažby Bohutín