„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutín

Nové produkty Bohutín

Dlažby a obrubníky Bohutín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutín, Levná dlažba Bohutín, Dlažba Bohutín, Zámkové dlažby Bohutín, Zámkové dlažba Bohutín, Betonové dlažby Bohutín, Betonová dlažba Bohutín, Zdící prvky Bohutín, Dlažby II jakosti Bohutín, Dlažba II jakosti Bohutín, Plošné dlažby Bohutín, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Benešov Karlovy Vary Praha-Čakovice Jičín Beroun Praha 12 Praha-Petrovice Praha 1 Praha 10 Praha 2 Hradec Králové Třebíč Praha-Řeporyje Přerov Praha-Slivenec Litoměřice Nový Jičín Praha 3 Praha 22 Praha 15 Písek Pelhřimov Cheb Hlavní město Praha Most Brno-venkov Břeclav Česká Lípa Praha-Královice Žďár nad Sázavou Pardubice Praha-Kolovraty Praha 16 Praha-Klánovice Chomutov Praha-Velká Chuchle Praha 11 Prostějov Praha-Dolní Chabry Tábor Klatovy Praha-Vinoř Uherské Hradiště Opava Praha 5 Strakonice Praha-Dolní Počernice Tachov Praha 19 Praha-Újezd Praha 4 Praha-Lipence Praha-Libuš Vyškov Jindřichův Hradec Praha-Lysolaje Rakovník Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Jihlava Nymburk České Budějovice Praha-Dubeč Kladno Kolín Kutná Hora Praha-Březiněves Trutnov Praha-Benice Olomouc Praha-Troja Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Ostrava-město Znojmo Praha 13 Praha 14 Příbram Český Krumlov Praha 6 Praha-Nedvězí Chrudim Rokycany Vsetín Praha 21 Teplice Praha 20 Praha-západ Semily Mladá Boleslav Praha-Zličín Louny Kroměříž Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Praha 9 Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutín

Levná dlažba Bohutín

Dlažba Bohutín

Zámkové dlažby Bohutín

Zámkové betonové dlažby Bohutín

Zámková dlažba Bohutín

Betonové dlažby Bohutín

Betonová dlažba Bohutín

Zdící prvky Bohutín

Dlažby II jakosti Bohutín

Dlažba II jakosti Bohutín

Plošné dlažby Bohutín