„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutín

Nové produkty Bohutín

Dlažby a obrubníky Bohutín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutín, Levná dlažba Bohutín, Dlažba Bohutín, Zámkové dlažby Bohutín, Zámkové dlažba Bohutín, Betonové dlažby Bohutín, Betonová dlažba Bohutín, Zdící prvky Bohutín, Dlažby II jakosti Bohutín, Dlažba II jakosti Bohutín, Plošné dlažby Bohutín, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Hlavní město Praha Příbram Cheb Praha 18 Svitavy Praha-Čakovice Most Praha-Křeslice Strakonice Praha-Dolní Počernice Tábor Jablonec nad Nisou Praha-Březiněves Praha 6 Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Třebíč Znojmo Praha-Lysolaje Praha-Zličín Hradec Králové Praha 2 Chomutov Praha-Benice Opava Praha-Troja Rakovník České Budějovice Uherské Hradiště Praha 20 Praha-Kunratice Hodonín Praha-Dubeč Karviná Praha 4 Brno-město Beroun Praha-Šeberov Chrudim Praha 16 Praha 8 Ústí nad Labem Prachatice Plzeň-město Praha 13 Vyškov Jihlava Praha-Lochkov Náchod Praha-Satalice Písek Nový Jičín Praha 14 Pelhřimov Praha-Královice Louny Praha-Dolní Měcholupy Kladno Kroměříž Plzeň-jih Praha 21 Pardubice Praha-Slivenec Praha 1 Ústí nad Orlicí Český Krumlov Praha 11 Praha-východ Teplice Břeclav Přerov Brno-venkov Frýdek-Místek Praha-Nedvězí Klatovy Olomouc Zlín Praha 5 Vsetín Česká Lípa Praha 10 Litoměřice Prostějov Praha-Nebušice Praha-západ Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Domažlice Praha 22 Děčín Trutnov Mladá Boleslav Kolín Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutín

Levná dlažba Bohutín

Dlažba Bohutín

Zámkové dlažby Bohutín

Zámkové betonové dlažby Bohutín

Zámková dlažba Bohutín

Betonové dlažby Bohutín

Betonová dlažba Bohutín

Zdící prvky Bohutín

Dlažby II jakosti Bohutín

Dlažba II jakosti Bohutín

Plošné dlažby Bohutín