„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutín

Nové produkty Bohutín

Dlažby a obrubníky Bohutín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutín, Levná dlažba Bohutín, Dlažba Bohutín, Zámkové dlažby Bohutín, Zámkové dlažba Bohutín, Betonové dlažby Bohutín, Betonová dlažba Bohutín, Zdící prvky Bohutín, Dlažby II jakosti Bohutín, Dlažba II jakosti Bohutín, Plošné dlažby Bohutín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Brno-město Brno-venkov Třebíč Tachov Písek Praha-Újezd Praha-Březiněves Mladá Boleslav Šumperk Praha-Dolní Chabry Vyškov Praha 3 Louny Praha 2 Chomutov Praha-Satalice Kutná Hora Liberec Karviná Pardubice Praha 19 Praha-Troja Praha-Nebušice Domažlice Bruntál Praha 4 Benešov Cheb Český Krumlov Vsetín Pelhřimov Praha-Libuš Praha-Křeslice Prachatice Praha 17 Karlovy Vary Plzeň-sever Svitavy Blansko Most Praha-Klánovice Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Ďáblice Rakovník Praha-Běchovice Praha 8 Beroun Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Praha 22 Hradec Králové Rokycany Praha-Benice Praha-Přední Kopanina Praha 14 Tábor Přerov Praha 9 Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Chrudim Praha-Lysolaje Litoměřice Praha-Petrovice Sokolov Praha 10 Hodonín Břeclav Praha-Zličín Praha-Dubeč Příbram Praha-Královice Kolín Praha-Velká Chuchle Praha 18 Praha 13 Jeseník Praha 15 Klatovy Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Praha 16 Mělník Kladno Praha-Štěrboholy Děčín Ústí nad Orlicí Prostějov Praha 21 Praha-Slivenec Ústí nad Labem Jihlava Praha-Šeberov Praha-Řeporyje Olomouc Praha-východ Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutín

Levná dlažba Bohutín

Dlažba Bohutín

Zámkové dlažby Bohutín

Zámkové betonové dlažby Bohutín

Zámková dlažba Bohutín

Betonové dlažby Bohutín

Betonová dlažba Bohutín

Zdící prvky Bohutín

Dlažby II jakosti Bohutín

Dlažba II jakosti Bohutín

Plošné dlažby Bohutín