„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutín

Nové produkty Bohutín

Dlažby a obrubníky Bohutín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutín, Levná dlažba Bohutín, Dlažba Bohutín, Zámkové dlažby Bohutín, Zámkové dlažba Bohutín, Betonové dlažby Bohutín, Betonová dlažba Bohutín, Zdící prvky Bohutín, Dlažby II jakosti Bohutín, Dlažba II jakosti Bohutín, Plošné dlažby Bohutín, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Plzeň-jih Pardubice Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Praha-Křeslice Praha-Březiněves Praha-Petrovice Praha 18 Beroun Praha-Ďáblice Hlavní město Praha Vyškov Praha-Kunratice Kladno Praha-Řeporyje Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Klatovy Rokycany Ústí nad Labem Pelhřimov Praha 9 Strakonice Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Žďár nad Sázavou Nymburk Prachatice Praha 2 Karviná Tábor Třebíč Cheb Prostějov Praha 11 Chomutov Praha-Lysolaje Přerov Litoměřice Frýdek-Místek Šumperk Jičín Praha-Dubeč Praha 22 Praha 16 Jihlava Praha-Libuš Praha 1 České Budějovice Praha 17 Praha-východ Praha 4 Náchod Praha-Troja Domažlice Praha 6 Praha 10 Uherské Hradiště Liberec Tachov Rakovník Ostrava-město Blansko Praha 5 Brno-město Olomouc Hradec Králové Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Praha-Běchovice Svitavy Louny Jindřichův Hradec Praha 21 Praha 20 Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Praha-Královice Děčín Praha-Zbraslav Břeclav Karlovy Vary Trutnov Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Bruntál Praha 8 Praha 13 Chrudim Praha-Nebušice Praha-Suchdol Zlín Praha-Klánovice Hodonín Kroměříž Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutín

Levná dlažba Bohutín

Dlažba Bohutín

Zámkové dlažby Bohutín

Zámkové betonové dlažby Bohutín

Zámková dlažba Bohutín

Betonové dlažby Bohutín

Betonová dlažba Bohutín

Zdící prvky Bohutín

Dlažby II jakosti Bohutín

Dlažba II jakosti Bohutín

Plošné dlažby Bohutín