„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolatice

Nové produkty Bolatice

Dlažby a obrubníky Bolatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolatice, Levná dlažba Bolatice, Dlažba Bolatice, Zámkové dlažby Bolatice, Zámkové dlažba Bolatice, Betonové dlažby Bolatice, Betonová dlažba Bolatice, Zdící prvky Bolatice, Dlažby II jakosti Bolatice, Dlažba II jakosti Bolatice, Plošné dlažby Bolatice, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Praha-Štěrboholy Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Praha 6 Praha 8 Děčín Plzeň-sever Olomouc Jeseník Zlín Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Liberec Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Praha 10 Žďár nad Sázavou Jičín Kroměříž Praha 17 Hradec Králové Opava Praha 3 Kolín Praha-Petrovice Praha-Čakovice Praha 11 Praha-Koloděje Hlavní město Praha Praha-Nebušice Louny Kladno Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Plzeň-město Praha-Lysolaje Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Trutnov Jindřichův Hradec Most Chrudim Praha-Lipence Přerov Brno-venkov Praha-Benice Frýdek-Místek Rakovník Rokycany Praha-Nedvězí Praha-západ Praha-Běchovice Chomutov Karlovy Vary Praha 7 Vsetín Praha 22 Pelhřimov Praha 1 Praha-Klánovice Karviná Ostrava-město Praha 13 Jihlava Sokolov Nový Jičín Brno-město Praha 19 Praha-Královice Praha 5 Hodonín Praha-Vinoř Praha 18 Praha-Újezd Beroun Znojmo Šumperk Praha 4 Mladá Boleslav Kutná Hora Praha 20 Písek Prostějov Příbram Praha 21 Břeclav Praha-Březiněves Tachov Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Praha-východ Blansko Praha-Troja Třebíč Litoměřice Klatovy Praha 16 Ústí nad Orlicí Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolatice

Levná dlažba Bolatice

Dlažba Bolatice

Zámkové dlažby Bolatice

Zámkové betonové dlažby Bolatice

Zámková dlažba Bolatice

Betonové dlažby Bolatice

Betonová dlažba Bolatice

Zdící prvky Bolatice

Dlažby II jakosti Bolatice

Dlažba II jakosti Bolatice

Plošné dlažby Bolatice