„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolatice

Nové produkty Bolatice

Dlažby a obrubníky Bolatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolatice, Levná dlažba Bolatice, Dlažba Bolatice, Zámkové dlažby Bolatice, Zámkové dlažba Bolatice, Betonové dlažby Bolatice, Betonová dlažba Bolatice, Zdící prvky Bolatice, Dlažby II jakosti Bolatice, Dlažba II jakosti Bolatice, Plošné dlažby Bolatice, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Praha-Libuš Chomutov Praha 7 Domažlice Svitavy Znojmo Praha-Běchovice Nymburk Ústí nad Labem Praha-Lipence Brno-venkov Opava Semily Jablonec nad Nisou Pardubice Praha-Ďáblice Příbram Brno-město Ostrava-město Jihlava Praha-Zličín Litoměřice Přerov Louny Česká Lípa Kolín Karlovy Vary Praha-Královice Most Děčín Uherské Hradiště Praha 21 Praha-východ Hlavní město Praha Praha 19 Jeseník Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Praha 13 Klatovy Vyškov Praha 3 Praha-Křeslice Třebíč Praha-Koloděje Praha 14 Písek Rokycany Praha 8 Prostějov Beroun Kladno Český Krumlov Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Liberec Praha-Nedvězí Tábor Praha-Čakovice Praha-Petrovice Tachov České Budějovice Prachatice Praha 16 Karviná Praha-Benice Mělník Praha 17 Praha-Dolní Chabry Praha 2 Praha-Slivenec Trutnov Praha-Satalice Praha-Troja Praha 20 Pelhřimov Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou Sokolov Nový Jičín Praha 11 Kroměříž Bruntál Praha-Lysolaje Praha 10 Frýdek-Místek Praha 22 Praha 6 Cheb Žďár nad Sázavou Praha 9 Praha-západ Blansko Chrudim Zlín Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Vsetín Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolatice

Levná dlažba Bolatice

Dlažba Bolatice

Zámkové dlažby Bolatice

Zámkové betonové dlažby Bolatice

Zámková dlažba Bolatice

Betonové dlažby Bolatice

Betonová dlažba Bolatice

Zdící prvky Bolatice

Dlažby II jakosti Bolatice

Dlažba II jakosti Bolatice

Plošné dlažby Bolatice