„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolatice

Nové produkty Bolatice

Dlažby a obrubníky Bolatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolatice, Levná dlažba Bolatice, Dlažba Bolatice, Zámkové dlažby Bolatice, Zámkové dlažba Bolatice, Betonové dlažby Bolatice, Betonová dlažba Bolatice, Zdící prvky Bolatice, Dlažby II jakosti Bolatice, Dlažba II jakosti Bolatice, Plošné dlažby Bolatice, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Plzeň-jih Opava Praha 19 Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Praha 13 Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Náchod Brno-město Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou České Budějovice Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Liberec Tachov Svitavy Praha-Kunratice Praha 20 Teplice Třebíč Most Hradec Králové Vsetín Karlovy Vary Rokycany Sokolov Plzeň-sever Prachatice Jeseník Praha-Lipence Praha-východ Praha 1 Uherské Hradiště Šumperk Klatovy Praha-Újezd Praha 10 Praha-Březiněves Písek Praha 5 Semily Mladá Boleslav Praha-Křeslice Kutná Hora Nymburk Strakonice Praha-Petrovice Ústí nad Labem Hlavní město Praha Děčín Praha 7 Praha 4 Kroměříž Benešov Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Česká Lípa Blansko Praha-Satalice Praha-Dolní Chabry Praha 6 Tábor Praha-Běchovice Louny Kolín Břeclav Praha-Královice Frýdek-Místek Praha-Benice Beroun Praha 8 Příbram Rakovník Praha 3 Jablonec nad Nisou Olomouc Praha 14 Praha-Troja Praha-Klánovice Praha 9 Praha 2 Praha-Šeberov Bruntál Cheb Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Praha-Zličín Karviná Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Chomutov Trutnov Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolatice

Levná dlažba Bolatice

Dlažba Bolatice

Zámkové dlažby Bolatice

Zámkové betonové dlažby Bolatice

Zámková dlažba Bolatice

Betonové dlažby Bolatice

Betonová dlažba Bolatice

Zdící prvky Bolatice

Dlažby II jakosti Bolatice

Dlažba II jakosti Bolatice

Plošné dlažby Bolatice