„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolatice

Nové produkty Bolatice

Dlažby a obrubníky Bolatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolatice, Levná dlažba Bolatice, Dlažba Bolatice, Zámkové dlažby Bolatice, Zámkové dlažba Bolatice, Betonové dlažby Bolatice, Betonová dlažba Bolatice, Zdící prvky Bolatice, Dlažby II jakosti Bolatice, Dlažba II jakosti Bolatice, Plošné dlažby Bolatice, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Praha-Březiněves Praha-Klánovice Svitavy Praha-Ďáblice Praha-Královice Rakovník Nový Jičín Praha-Slivenec Frýdek-Místek Šumperk Plzeň-jih Znojmo Litoměřice Praha-Troja Tábor Kladno Jeseník Praha 4 Most Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Kroměříž Brno-venkov Praha-Libuš Pelhřimov Jihlava Praha-východ Plzeň-sever Mladá Boleslav Třebíč Praha-Kunratice Kutná Hora Příbram Olomouc Praha 20 Louny Praha 21 Bruntál Praha 14 Opava Ústí nad Labem Praha 12 Prachatice Praha-Lipence Česká Lípa Karviná Praha-Běchovice Ostrava-město Praha 17 Klatovy Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Semily Praha-Benice Jičín Praha 7 Praha-Satalice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Náchod Chomutov Děčín Praha-Lysolaje Prostějov Kolín Praha-Koloděje Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Písek Praha 11 Ústí nad Orlicí Vyškov Praha 22 Přerov Nymburk Praha-Vinoř Praha 16 Hradec Králové Sokolov Praha-Zličín Hodonín Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Praha-západ Praha-Křeslice Praha 2 Praha-Nedvězí Strakonice Beroun Praha 19 Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Praha-Řeporyje Tachov České Budějovice Cheb Domažlice Teplice Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolatice

Levná dlažba Bolatice

Dlažba Bolatice

Zámkové dlažby Bolatice

Zámkové betonové dlažby Bolatice

Zámková dlažba Bolatice

Betonové dlažby Bolatice

Betonová dlažba Bolatice

Zdící prvky Bolatice

Dlažby II jakosti Bolatice

Dlažba II jakosti Bolatice

Plošné dlažby Bolatice