„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolatice

Nové produkty Bolatice

Dlažby a obrubníky Bolatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolatice, Levná dlažba Bolatice, Dlažba Bolatice, Zámkové dlažby Bolatice, Zámkové dlažba Bolatice, Betonové dlažby Bolatice, Betonová dlažba Bolatice, Zdící prvky Bolatice, Dlažby II jakosti Bolatice, Dlažba II jakosti Bolatice, Plošné dlažby Bolatice, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Trutnov Rakovník Plzeň-jih Praha 7 Praha 10 Litoměřice Náchod Praha-Koloděje Kroměříž Praha 2 Nymburk Praha 16 Praha-Královice Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Děčín Žďár nad Sázavou Ostrava-město Praha 20 Plzeň-sever Strakonice Most Chrudim Praha-Šeberov Vyškov Praha 1 Olomouc Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Pardubice Praha 12 Blansko Karlovy Vary Sokolov Praha-Benice Pelhřimov Praha-Dubeč Chomutov Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Praha-Běchovice Mladá Boleslav Frýdek-Místek Praha 3 Bruntál Semily Praha-západ Praha 14 Hodonín Praha-Klánovice Jihlava Praha-Petrovice Česká Lípa Praha 13 Plzeň-město Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Karviná Prachatice Praha-Satalice Praha 9 Praha-Zličín Kolín Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Prostějov Praha-Lipence Cheb Nový Jičín Praha-Troja Praha 21 Praha-Újezd Mělník Klatovy Praha 22 Teplice Praha 17 Praha 15 Praha 11 Svitavy Havlíčkův Brod Praha-Kunratice Uherské Hradiště Praha 8 Tachov Praha-východ Praha-Suchdol Praha 5 Liberec Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Jeseník Praha-Čakovice Praha 19 Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolatice

Levná dlažba Bolatice

Dlažba Bolatice

Zámkové dlažby Bolatice

Zámkové betonové dlažby Bolatice

Zámková dlažba Bolatice

Betonové dlažby Bolatice

Betonová dlažba Bolatice

Zdící prvky Bolatice

Dlažby II jakosti Bolatice

Dlažba II jakosti Bolatice

Plošné dlažby Bolatice