„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolatice

Nové produkty Bolatice

Dlažby a obrubníky Bolatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolatice, Levná dlažba Bolatice, Dlažba Bolatice, Zámkové dlažby Bolatice, Zámkové dlažba Bolatice, Betonové dlažby Bolatice, Betonová dlažba Bolatice, Zdící prvky Bolatice, Dlažby II jakosti Bolatice, Dlažba II jakosti Bolatice, Plošné dlažby Bolatice, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Praha-Lipence Jihlava Kladno Praha-Kunratice Trutnov Praha-Zbraslav Zlín Praha-Lysolaje Praha 2 Praha-Satalice Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Plzeň-město Praha-Suchdol Praha 12 Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Kutná Hora Praha 4 Havlíčkův Brod Tábor Cheb Náchod Nový Jičín Znojmo Prostějov Praha-Křeslice Praha 5 Břeclav Praha-Troja Děčín Liberec Prachatice Praha 19 Jindřichův Hradec Plzeň-jih Praha 17 Praha-Zličín Jeseník Praha 10 Svitavy Uherské Hradiště Příbram Praha-Koloděje Praha 9 Praha-Královice Praha-Velká Chuchle Praha 1 Praha 13 Praha 21 Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Praha 22 Praha-Libuš Praha 11 Praha 18 Praha-Újezd Praha-západ Sokolov Ústí nad Orlicí Praha-Přední Kopanina Rokycany Plzeň-sever Přerov Strakonice Praha-Březiněves Praha-Dubeč Pardubice Vsetín Praha 7 Praha 20 Brno-město Blansko Mladá Boleslav Chrudim Žďár nad Sázavou Kroměříž Semily Praha 14 Praha 8 Praha-Benice Praha-Šeberov Benešov Hlavní město Praha Domažlice Praha-Štěrboholy Pelhřimov Praha-Čakovice Karviná Praha-Vinoř Praha 6 Litoměřice Ostrava-město Louny Praha-Ďáblice Praha 16 Praha-Slivenec Most Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolatice

Levná dlažba Bolatice

Dlažba Bolatice

Zámkové dlažby Bolatice

Zámkové betonové dlažby Bolatice

Zámková dlažba Bolatice

Betonové dlažby Bolatice

Betonová dlažba Bolatice

Zdící prvky Bolatice

Dlažby II jakosti Bolatice

Dlažba II jakosti Bolatice

Plošné dlažby Bolatice