„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolatice

Nové produkty Bolatice

Dlažby a obrubníky Bolatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolatice, Levná dlažba Bolatice, Dlažba Bolatice, Zámkové dlažby Bolatice, Zámkové dlažba Bolatice, Betonové dlažby Bolatice, Betonová dlažba Bolatice, Zdící prvky Bolatice, Dlažby II jakosti Bolatice, Dlažba II jakosti Bolatice, Plošné dlažby Bolatice, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Hradec Králové Praha-Suchdol Praha 21 Svitavy Jihlava Bruntál Teplice Domažlice Praha-Lochkov Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Praha 19 České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem Děčín Praha 1 Rokycany Praha 15 Kolín Praha 10 Praha-Zličín Praha 7 Praha-Lipence Trutnov Olomouc Klatovy Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Praha-Přední Kopanina Zlín Praha-Kolovraty Znojmo Praha-Velká Chuchle Praha 17 Praha-Petrovice Ostrava-město Semily Praha-Libuš Kladno Náchod Praha 4 Praha 5 Tábor Praha-Řeporyje Vsetín Praha 2 Pelhřimov Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Praha 18 Karlovy Vary Praha 3 Praha-Kunratice Praha 20 Praha 11 Uherské Hradiště Most Praha-Koloděje Hlavní město Praha Přerov Praha-Dolní Chabry Brno-město Praha-Běchovice Příbram Třebíč Praha 9 Praha 13 Plzeň-sever Praha-Zbraslav Hodonín Prachatice Jeseník Praha 12 Cheb Písek Praha 6 Nový Jičín Karviná Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Český Krumlov Praha-Dubeč Mělník Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Louny Praha-Lysolaje Ústí nad Orlicí Sokolov Strakonice Praha-Královice Jindřichův Hradec Brno-venkov Pardubice Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolatice

Levná dlažba Bolatice

Dlažba Bolatice

Zámkové dlažby Bolatice

Zámkové betonové dlažby Bolatice

Zámková dlažba Bolatice

Betonové dlažby Bolatice

Betonová dlažba Bolatice

Zdící prvky Bolatice

Dlažby II jakosti Bolatice

Dlažba II jakosti Bolatice

Plošné dlažby Bolatice