„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolatice

Nové produkty Bolatice

Dlažby a obrubníky Bolatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolatice, Levná dlažba Bolatice, Dlažba Bolatice, Zámkové dlažby Bolatice, Zámkové dlažba Bolatice, Betonové dlažby Bolatice, Betonová dlažba Bolatice, Zdící prvky Bolatice, Dlažby II jakosti Bolatice, Dlažba II jakosti Bolatice, Plošné dlažby Bolatice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Karviná Praha-Lochkov Svitavy Praha-Nebušice Semily Benešov Liberec Praha-Velká Chuchle Sokolov Praha-Královice Praha 21 Pelhřimov Praha-západ Praha 4 Jindřichův Hradec Praha 5 Jeseník Praha-Újezd Louny Praha-Zličín Kolín Praha-Běchovice Prostějov České Budějovice Praha 8 Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Praha 20 Chomutov Praha-Lysolaje Prachatice Blansko Rokycany Praha-Kunratice Praha 13 Praha 6 Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Chrudim Praha-Lipence Karlovy Vary Praha 2 Vsetín Ostrava-město Písek Frýdek-Místek Praha 14 Nový Jičín Bruntál Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Zlín Praha-Šeberov Břeclav Mladá Boleslav Praha-Dubeč Praha-Čakovice Hradec Králové Praha 3 Opava Praha-Březiněves Praha 19 Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Plzeň-jih Praha-Satalice Praha 11 Praha-Dolní Chabry Trutnov Mělník Brno-venkov Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Uherské Hradiště Praha 1 Ústí nad Orlicí Beroun Kroměříž Klatovy Příbram Praha-Řeporyje Šumperk Brno-město Litoměřice Tábor Plzeň-město Náchod Jičín Tachov Praha 18 Česká Lípa Přerov Praha 22 Pardubice Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolatice

Levná dlažba Bolatice

Dlažba Bolatice

Zámkové dlažby Bolatice

Zámkové betonové dlažby Bolatice

Zámková dlažba Bolatice

Betonové dlažby Bolatice

Betonová dlažba Bolatice

Zdící prvky Bolatice

Dlažby II jakosti Bolatice

Dlažba II jakosti Bolatice

Plošné dlažby Bolatice