„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolatice

Nové produkty Bolatice

Dlažby a obrubníky Bolatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolatice, Levná dlažba Bolatice, Dlažba Bolatice, Zámkové dlažby Bolatice, Zámkové dlažba Bolatice, Betonové dlažby Bolatice, Betonová dlažba Bolatice, Zdící prvky Bolatice, Dlažby II jakosti Bolatice, Dlažba II jakosti Bolatice, Plošné dlažby Bolatice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Praha-Čakovice Praha-Křeslice Praha 21 Frýdek-Místek Hodonín Třebíč Znojmo Praha 12 Praha-západ Praha-Lysolaje Praha-Újezd Praha-Běchovice Praha-Šeberov Praha-Slivenec Praha 3 Praha 20 Trutnov Praha 18 Jihlava Tábor Nový Jičín Kladno Chomutov Pardubice Praha 2 Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Liberec Praha-Řeporyje Beroun Praha-Lochkov Kutná Hora Přerov Praha 11 Vyškov Praha-Dolní Počernice Praha 9 Most Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Domažlice Český Krumlov Praha-Zličín Prostějov Břeclav Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Vsetín Praha 10 Praha-Koloděje Šumperk Semily Zlín Příbram Praha-Štěrboholy Opava Olomouc Prachatice Nymburk Praha-Benice Svitavy Klatovy Praha-Královice Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Plzeň-jih Strakonice Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Hlavní město Praha Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Sokolov Praha 13 Kroměříž Uherské Hradiště Praha-Lipence Bruntál Jeseník Karviná Děčín Pelhřimov Praha-Libuš Litoměřice Praha-Suchdol Ostrava-město Rokycany Brno-město Louny Jičín Praha-Vinoř Praha 14 Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Kolín Rakovník Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolatice

Levná dlažba Bolatice

Dlažba Bolatice

Zámkové dlažby Bolatice

Zámkové betonové dlažby Bolatice

Zámková dlažba Bolatice

Betonové dlažby Bolatice

Betonová dlažba Bolatice

Zdící prvky Bolatice

Dlažby II jakosti Bolatice

Dlažba II jakosti Bolatice

Plošné dlažby Bolatice