„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolatice

Nové produkty Bolatice

Dlažby a obrubníky Bolatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolatice, Levná dlažba Bolatice, Dlažba Bolatice, Zámkové dlažby Bolatice, Zámkové dlažba Bolatice, Betonové dlažby Bolatice, Betonová dlažba Bolatice, Zdící prvky Bolatice, Dlažby II jakosti Bolatice, Dlažba II jakosti Bolatice, Plošné dlažby Bolatice, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Šumperk Tachov Praha-Královice Sokolov Praha-Petrovice Praha-Březiněves Praha 13 Litoměřice Louny Karlovy Vary České Budějovice Praha 2 Nový Jičín Benešov Praha-Běchovice Praha-západ Teplice Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Praha-Nebušice Plzeň-město Chomutov Praha-Kolovraty Bruntál Mělník Praha-Troja Uherské Hradiště Praha-Libuš Praha-Čakovice Liberec Pardubice Jihlava Mladá Boleslav Strakonice Svitavy Praha 4 Břeclav Praha-Vinoř Plzeň-sever Přerov Praha 1 Praha-Nedvězí Děčín Praha-Lochkov Kolín Praha 7 Frýdek-Místek Most Praha-Přední Kopanina Kladno Třebíč Jičín Praha 22 Blansko Písek Klatovy Karviná Havlíčkův Brod Praha 12 Příbram Rokycany Praha-Zličín Vsetín Hodonín Praha-Kunratice Opava Tábor Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Chrudim Semily Prostějov Praha 15 Praha-Lipence Český Krumlov Praha-Dubeč Praha 8 Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Rakovník Beroun Kroměříž Znojmo Ostrava-město Kutná Hora Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Praha 21 Olomouc Praha-Újezd Praha 6 Praha-Benice Nymburk Praha 18 Praha 5 Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolatice

Levná dlažba Bolatice

Dlažba Bolatice

Zámkové dlažby Bolatice

Zámkové betonové dlažby Bolatice

Zámková dlažba Bolatice

Betonové dlažby Bolatice

Betonová dlažba Bolatice

Zdící prvky Bolatice

Dlažby II jakosti Bolatice

Dlažba II jakosti Bolatice

Plošné dlažby Bolatice