„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolatice

Nové produkty Bolatice

Dlažby a obrubníky Bolatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolatice, Levná dlažba Bolatice, Dlažba Bolatice, Zámkové dlažby Bolatice, Zámkové dlažba Bolatice, Betonové dlažby Bolatice, Betonová dlažba Bolatice, Zdící prvky Bolatice, Dlažby II jakosti Bolatice, Dlažba II jakosti Bolatice, Plošné dlažby Bolatice, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Brno-venkov Beroun Děčín Praha 2 Šumperk Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Praha-Šeberov Teplice Hodonín Jihlava Mladá Boleslav Praha 22 Praha 4 Semily Praha-Vinoř Jičín Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Praha-Čakovice Praha-Libuš Most Praha-Satalice Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Kolín Praha-Řeporyje Praha-Benice Olomouc Praha-Zličín Praha-Slivenec Bruntál Brno-město Zlín Ústí nad Orlicí Trutnov Přerov Kladno Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Praha 7 Písek Chomutov Hlavní město Praha Sokolov Vsetín Blansko Příbram Prostějov Chrudim Praha 18 Pelhřimov Strakonice Břeclav Praha 15 Prachatice Jeseník Uherské Hradiště Náchod Praha 20 Praha 21 Praha-Petrovice Ostrava-město Praha-Troja Ústí nad Labem Znojmo Praha 9 Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Plzeň-město Litoměřice Domažlice Plzeň-sever Kroměříž Pardubice Praha 12 Tábor Klatovy Praha-Nebušice Praha-Dubeč Karlovy Vary Liberec Nový Jičín Vyškov Praha-Zbraslav Praha-východ Praha-Královice Praha-Kunratice Praha 11 Praha-Suchdol Žďár nad Sázavou Praha-Klánovice Praha 17 Mělník Praha 1 Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolatice

Levná dlažba Bolatice

Dlažba Bolatice

Zámkové dlažby Bolatice

Zámkové betonové dlažby Bolatice

Zámková dlažba Bolatice

Betonové dlažby Bolatice

Betonová dlažba Bolatice

Zdící prvky Bolatice

Dlažby II jakosti Bolatice

Dlažba II jakosti Bolatice

Plošné dlažby Bolatice